Institution name: Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
Comments: Oficjalny rozkład zajęć na semestr zimowy roku akademickiego 2022/23 na WEiI PRz - studia stacjonarne.

Table of contents

 

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
A1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 -x- -x- --- ---
A1-L1
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Szlachta Anna (EM)
A208
A1-L1
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Szlachta Anna (EM)
A208
A1-L2
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Augustyn Małgorzata (EM)
A208
A1-L2
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Augustyn Małgorzata (EM)
A208
--- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 -x- -x- --- ---
A1-L1
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Szlachta Anna (EM)
A208
A1-L1
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Szlachta Anna (EM)
A208
A1-L2
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Augustyn Małgorzata (EM)
A208
A1-L2
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Augustyn Małgorzata (EM)
A208
--- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- --- ---
A1-L1
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Szlachta Anna (EM)
A208
A1-L1
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Szlachta Anna (EM)
A208
A1-L2
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Augustyn Małgorzata (EM)
A208
A1-L2
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Augustyn Małgorzata (EM)
A208
--- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 -x- -x-
A1-C1, A1-C3
Przedmiot dodatkowy: Matematyczne podstawy przetwarzania danych (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Strzałka Dominik (ES)
A113
Technologie informacyjne (A1) - W15 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
B107
A1-L1A1-L2A1-L3A1-C3, E1-C3
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumInformatyka (A1) - L30 LaboratoriumTechnologie informacyjne (A1) - L15 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Szlachta Anna (EM)Stawarz Paweł (EA)Trojnar Mariusz (ET)Nauczyciel 2 (CS)
A208F105B210Hala PRz
A1-L1A1-L2A1-C2A1-C3, E1-C3
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumInformatyka (A1) - L30 LaboratoriumPrzedmiot dodatkowy: Matematyczne podstawy przetwarzania danych (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Szlachta Anna (EM)Stawarz Paweł (EA)Strzałka Dominik (ES)Nauczyciel 2 (CS)
A208F105F202Hala PRz
A1-L2A1-C2
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumAnaliza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Augustyn Małgorzata (EM)Dudek Szymon (FM)
A208A313
A1-L2A1-C2
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumAnaliza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Augustyn Małgorzata (EM)Dudek Szymon (FM)
A208A313
Fizyka (A1) - W30 Wykład
Jakubczyk Dorota (FF)
S2
Fizyka (A1) - W30 Wykład
Jakubczyk Dorota (FF)
S2
@08:45-09:00
09:00-09:15 -x- -x-
A1-C1, A1-C3
Przedmiot dodatkowy: Matematyczne podstawy przetwarzania danych (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Strzałka Dominik (ES)
A113
A1-L1A1-L2A1-L3A1-C3, E1-C3
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumInformatyka (A1) - L30 LaboratoriumTechnologie informacyjne (A1) - L15 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Szlachta Anna (EM)Stawarz Paweł (EA)Trojnar Mariusz (ET)Nauczyciel 2 (CS)
A208F105B210Hala PRz
A1-L1A1-L2A1-C2A1-C3, E1-C3
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumInformatyka (A1) - L30 LaboratoriumPrzedmiot dodatkowy: Matematyczne podstawy przetwarzania danych (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Szlachta Anna (EM)Stawarz Paweł (EA)Strzałka Dominik (ES)Nauczyciel 2 (CS)
A208F105F202Hala PRz
A1-L2A1-C2
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumAnaliza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Augustyn Małgorzata (EM)Dudek Szymon (FM)
A208A313
A1-L2A1-C2
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumAnaliza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Augustyn Małgorzata (EM)Dudek Szymon (FM)
A208A313
09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x-
A1-C1, A1-C3
Przedmiot dodatkowy: Matematyczne podstawy przetwarzania danych (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Strzałka Dominik (ES)
A113
A1-L1A1-L2A1-L3A1-C3, E1-C3
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumInformatyka (A1) - L30 LaboratoriumTechnologie informacyjne (A1) - L15 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Szlachta Anna (EM)Stawarz Paweł (EA)Trojnar Mariusz (ET)Nauczyciel 2 (CS)
A208F105B210Hala PRz
A1-L1A1-L2A1-C2A1-C3, E1-C3
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumInformatyka (A1) - L30 LaboratoriumPrzedmiot dodatkowy: Matematyczne podstawy przetwarzania danych (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Szlachta Anna (EM)Stawarz Paweł (EA)Strzałka Dominik (ES)Nauczyciel 2 (CS)
A208F105F202Hala PRz
A1-L2A1-C2
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumAnaliza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Augustyn Małgorzata (EM)Dudek Szymon (FM)
A208A313
A1-L2A1-C2
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumAnaliza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Augustyn Małgorzata (EM)Dudek Szymon (FM)
A208A313
09:15-09:30
09:30-09:45 -x- -x-
A1-C1, A1-C3
Przedmiot dodatkowy: Matematyczne podstawy przetwarzania danych (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Strzałka Dominik (ES)
A113
A1-L1A1-L2A1-L3A1-C3, E1-C3
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumInformatyka (A1) - L30 LaboratoriumTechnologie informacyjne (A1) - L15 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Szlachta Anna (EM)Stawarz Paweł (EA)Trojnar Mariusz (ET)Nauczyciel 2 (CS)
A208F105B210Hala PRz
A1-L1A1-L2A1-C2A1-C3, E1-C3
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumInformatyka (A1) - L30 LaboratoriumPrzedmiot dodatkowy: Matematyczne podstawy przetwarzania danych (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Szlachta Anna (EM)Stawarz Paweł (EA)Strzałka Dominik (ES)Nauczyciel 2 (CS)
A208F105F202Hala PRz
A1-L2A1-C2
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumAnaliza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Augustyn Małgorzata (EM)Dudek Szymon (FM)
A208A313
A1-L2A1-C2
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumAnaliza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Augustyn Małgorzata (EM)Dudek Szymon (FM)
A208A313
09:30-09:45
09:45-10:00 -x- -x-
A1-C1, A1-C3
Przedmiot dodatkowy: Matematyczne podstawy przetwarzania danych (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Strzałka Dominik (ES)
A113
A1-L1A1-L2A1-L3A1-C3, E1-C3
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumInformatyka (A1) - L30 LaboratoriumTechnologie informacyjne (A1) - L15 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Szlachta Anna (EM)Stawarz Paweł (EA)Trojnar Mariusz (ET)Nauczyciel 2 (CS)
A208F105B210Hala PRz
A1-L1A1-L2A1-C2A1-C3, E1-C3
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumInformatyka (A1) - L30 LaboratoriumPrzedmiot dodatkowy: Matematyczne podstawy przetwarzania danych (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Szlachta Anna (EM)Stawarz Paweł (EA)Strzałka Dominik (ES)Nauczyciel 2 (CS)
A208F105F202Hala PRz
A1-L2A1-C2
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumAnaliza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Augustyn Małgorzata (EM)Dudek Szymon (FM)
A208A313
A1-L2A1-C2
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumAnaliza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Augustyn Małgorzata (EM)Dudek Szymon (FM)
A208A313
09:45-10:00
10:00-10:15 -x- -x-
A1-C1, A1-C3
Przedmiot dodatkowy: Matematyczne podstawy przetwarzania danych (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Strzałka Dominik (ES)
A113
A1-L1A1-L2A1-L3A1-C3, E1-C3
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumInformatyka (A1) - L30 LaboratoriumTechnologie informacyjne (A1) - L15 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Szlachta Anna (EM)Stawarz Paweł (EA)Trojnar Mariusz (ET)Nauczyciel 2 (CS)
A208F105B210Hala PRz
A1-L1A1-L2A1-C2A1-C3, E1-C3
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumInformatyka (A1) - L30 LaboratoriumPrzedmiot dodatkowy: Matematyczne podstawy przetwarzania danych (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Szlachta Anna (EM)Stawarz Paweł (EA)Strzałka Dominik (ES)Nauczyciel 2 (CS)
A208F105F202Hala PRz
A1-L2A1-C2
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumAnaliza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Augustyn Małgorzata (EM)Dudek Szymon (FM)
A208A313
A1-L2A1-C2
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumAnaliza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Augustyn Małgorzata (EM)Dudek Szymon (FM)
A208A313
10:00-10:15
10:15-10:30 -x- -x-
A1-C1, A1-C3
Przedmiot dodatkowy: Matematyczne podstawy przetwarzania danych (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Strzałka Dominik (ES)
A113
A1-L1A1-L2A1-L3A1-C3, E1-C3
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumInformatyka (A1) - L30 LaboratoriumTechnologie informacyjne (A1) - L15 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Szlachta Anna (EM)Stawarz Paweł (EA)Trojnar Mariusz (ET)Nauczyciel 2 (CS)
A208F105B210Hala PRz
A1-L1A1-L2A1-C2A1-C3, E1-C3
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumInformatyka (A1) - L30 LaboratoriumPrzedmiot dodatkowy: Matematyczne podstawy przetwarzania danych (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Szlachta Anna (EM)Stawarz Paweł (EA)Strzałka Dominik (ES)Nauczyciel 2 (CS)
A208F105F202Hala PRz
A1-L2A1-C2
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumAnaliza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Augustyn Małgorzata (EM)Dudek Szymon (FM)
A208A313
A1-L2A1-C2
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumAnaliza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Augustyn Małgorzata (EM)Dudek Szymon (FM)
A208A313
10:15-10:30
@10:30-10:45
Metrologia (A1) - W30 Wykład
Szlachta Anna (EM)
B300
Metrologia (A1) - W30 Wykład
Szlachta Anna (EM)
B300
A1-L5
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)
F102
A1-L5
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)
F102
A1-C1, A1-C2A1-C3
Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 ĆwiczeniaAnaliza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 1 (CS)Dudek Szymon (FM)
Hala PRzF202
A1-C1, A1-C2A1-C3
Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 ĆwiczeniaAnaliza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 1 (CS)Dudek Szymon (FM)
Hala PRzF202
A1-C1A1-L4
Fizyka (A1) - C30 ĆwiczeniaInformatyka (A1) - L30 Laboratorium
Stagraczyński Ryszard (FF)Warchoł Dawid (EA)
F202D3b
A1-C1A1-L4
Fizyka (A1) - C30 ĆwiczeniaInformatyka (A1) - L30 Laboratorium
Stagraczyński Ryszard (FF)Warchoł Dawid (EA)
F202D3b
A1-L2, A1-L4A1-L3
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Kowalik Marcin (FF)Wilk Grzegorz (EM)
A312A208
A1-L1, A1-L5A1-L3
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Kowalik Marcin (FF)Wilk Grzegorz (EM)
A312A208
@10:30-10:45
10:45-11:00
A1-L5
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)
F102
A1-L5
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)
F102
A1-C1, A1-C2A1-C3
Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 ĆwiczeniaAnaliza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 1 (CS)Dudek Szymon (FM)
Hala PRzF202
A1-C1, A1-C2A1-C3
Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 ĆwiczeniaAnaliza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 1 (CS)Dudek Szymon (FM)
Hala PRzF202
A1-C1A1-L4
Fizyka (A1) - C30 ĆwiczeniaInformatyka (A1) - L30 Laboratorium
Stagraczyński Ryszard (FF)Warchoł Dawid (EA)
F202D3b
A1-C1A1-L4
Fizyka (A1) - C30 ĆwiczeniaInformatyka (A1) - L30 Laboratorium
Stagraczyński Ryszard (FF)Warchoł Dawid (EA)
F202D3b
A1-L2, A1-L4A1-L3
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Kowalik Marcin (FF)Wilk Grzegorz (EM)
A312A208
A1-L1, A1-L5A1-L3
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Kowalik Marcin (FF)Wilk Grzegorz (EM)
A312A208
10:45-11:00
11:00-11:15
A1-L5
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)
F102
A1-L5
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)
F102
A1-C1, A1-C2A1-C3
Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 ĆwiczeniaAnaliza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 1 (CS)Dudek Szymon (FM)
Hala PRzF202
A1-C1, A1-C2A1-C3
Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 ĆwiczeniaAnaliza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 1 (CS)Dudek Szymon (FM)
Hala PRzF202
A1-C1A1-L4
Fizyka (A1) - C30 ĆwiczeniaInformatyka (A1) - L30 Laboratorium
Stagraczyński Ryszard (FF)Warchoł Dawid (EA)
F202D3b
A1-C1A1-L4
Fizyka (A1) - C30 ĆwiczeniaInformatyka (A1) - L30 Laboratorium
Stagraczyński Ryszard (FF)Warchoł Dawid (EA)
F202D3b
A1-L2, A1-L4A1-L3
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Kowalik Marcin (FF)Wilk Grzegorz (EM)
A312A208
A1-L1, A1-L5A1-L3
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Kowalik Marcin (FF)Wilk Grzegorz (EM)
A312A208
11:00-11:15
11:15-11:30
A1-L5
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)
F102
A1-L5
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)
F102
A1-C1, A1-C2A1-C3
Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 ĆwiczeniaAnaliza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 1 (CS)Dudek Szymon (FM)
Hala PRzF202
A1-C1, A1-C2A1-C3
Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 ĆwiczeniaAnaliza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 1 (CS)Dudek Szymon (FM)
Hala PRzF202
A1-C1A1-L4
Fizyka (A1) - C30 ĆwiczeniaInformatyka (A1) - L30 Laboratorium
Stagraczyński Ryszard (FF)Warchoł Dawid (EA)
F202D3b
A1-C1A1-L4
Fizyka (A1) - C30 ĆwiczeniaInformatyka (A1) - L30 Laboratorium
Stagraczyński Ryszard (FF)Warchoł Dawid (EA)
F202D3b
A1-L2, A1-L4A1-L3
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Kowalik Marcin (FF)Wilk Grzegorz (EM)
A312A208
A1-L1, A1-L5A1-L3
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Kowalik Marcin (FF)Wilk Grzegorz (EM)
A312A208
11:15-11:30
11:30-11:45
A1-L5
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)
F102
A1-L5
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)
F102
A1-C1, A1-C2A1-C3
Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 ĆwiczeniaAnaliza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 1 (CS)Dudek Szymon (FM)
Hala PRzF202
A1-C1, A1-C2A1-C3
Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 ĆwiczeniaAnaliza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 1 (CS)Dudek Szymon (FM)
Hala PRzF202
A1-C1A1-L4
Fizyka (A1) - C30 ĆwiczeniaInformatyka (A1) - L30 Laboratorium
Stagraczyński Ryszard (FF)Warchoł Dawid (EA)
F202D3b
A1-C1A1-L4
Fizyka (A1) - C30 ĆwiczeniaInformatyka (A1) - L30 Laboratorium
Stagraczyński Ryszard (FF)Warchoł Dawid (EA)
F202D3b
A1-L2, A1-L4A1-L3
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Kowalik Marcin (FF)Wilk Grzegorz (EM)
A312A208
A1-L1, A1-L5A1-L3
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Kowalik Marcin (FF)Wilk Grzegorz (EM)
A312A208
11:30-11:45
11:45-12:00
A1-L5
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)
F102
A1-L5
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)
F102
A1-C1, A1-C2A1-C3
Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 ĆwiczeniaAnaliza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 1 (CS)Dudek Szymon (FM)
Hala PRzF202
A1-C1, A1-C2A1-C3
Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 ĆwiczeniaAnaliza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 1 (CS)Dudek Szymon (FM)
Hala PRzF202
A1-C1A1-L4
Fizyka (A1) - C30 ĆwiczeniaInformatyka (A1) - L30 Laboratorium
Stagraczyński Ryszard (FF)Warchoł Dawid (EA)
F202D3b
A1-C1A1-L4
Fizyka (A1) - C30 ĆwiczeniaInformatyka (A1) - L30 Laboratorium
Stagraczyński Ryszard (FF)Warchoł Dawid (EA)
F202D3b
A1-L2, A1-L4A1-L3
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Kowalik Marcin (FF)Wilk Grzegorz (EM)
A312A208
A1-L1, A1-L5A1-L3
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Kowalik Marcin (FF)Wilk Grzegorz (EM)
A312A208
11:45-12:00
12:00-12:15
A1-L5
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)
F102
A1-L5
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)
F102
A1-C1, A1-C2A1-C3
Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 ĆwiczeniaAnaliza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 1 (CS)Dudek Szymon (FM)
Hala PRzF202
A1-C1, A1-C2A1-C3
Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 ĆwiczeniaAnaliza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 1 (CS)Dudek Szymon (FM)
Hala PRzF202
A1-C1A1-L4
Fizyka (A1) - C30 ĆwiczeniaInformatyka (A1) - L30 Laboratorium
Stagraczyński Ryszard (FF)Warchoł Dawid (EA)
F202D3b
A1-C1A1-L4
Fizyka (A1) - C30 ĆwiczeniaInformatyka (A1) - L30 Laboratorium
Stagraczyński Ryszard (FF)Warchoł Dawid (EA)
F202D3b
A1-L2, A1-L4A1-L3
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Kowalik Marcin (FF)Wilk Grzegorz (EM)
A312A208
A1-L1, A1-L5A1-L3
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Kowalik Marcin (FF)Wilk Grzegorz (EM)
A312A208
12:00-12:15
@12:15-12:30
Informatyka (A1) - W45 Wykład
Samolej Sławomir (EA)
B300
Informatyka (A1) - W45 Wykład
Samolej Sławomir (EA)
B300
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - W30 Wykład
Dudek Szymon (FM)
B305
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - W30 Wykład
Dudek Szymon (FM)
B305
A1-L1A1-L3A1-L4
Informatyka (A1) - L30 LaboratoriumInformatyka (A1) - L30 LaboratoriumMetrologia (A1) - L45 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA)Warchoł Dawid (EA)Augustyn Małgorzata (EM)
F105D3bA208
A1-L1A1-L3A1-L4
Informatyka (A1) - L30 LaboratoriumInformatyka (A1) - L30 LaboratoriumMetrologia (A1) - L45 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA)Warchoł Dawid (EA)Augustyn Małgorzata (EM)
F105D3bA208
A1-C1A1-C2
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 ĆwiczeniaFizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Dudek Szymon (FM)Stagraczyński Ryszard (FF)
B304F202
A1-C1A1-C2
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 ĆwiczeniaFizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Dudek Szymon (FM)Stagraczyński Ryszard (FF)
B304F202
A1-L3
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A208
A1-L3
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A208
@12:15-12:30
12:30-12:45
A1-L1A1-L3A1-L4
Informatyka (A1) - L30 LaboratoriumInformatyka (A1) - L30 LaboratoriumMetrologia (A1) - L45 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA)Warchoł Dawid (EA)Augustyn Małgorzata (EM)
F105D3bA208
A1-L1A1-L3A1-L4
Informatyka (A1) - L30 LaboratoriumInformatyka (A1) - L30 LaboratoriumMetrologia (A1) - L45 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA)Warchoł Dawid (EA)Augustyn Małgorzata (EM)
F105D3bA208
A1-C1A1-C2
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 ĆwiczeniaFizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Dudek Szymon (FM)Stagraczyński Ryszard (FF)
B304F202
A1-C1A1-C2
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 ĆwiczeniaFizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Dudek Szymon (FM)Stagraczyński Ryszard (FF)
B304F202
A1-L3
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A208
A1-L3
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A208
12:30-12:45
12:45-13:00
A1-L1A1-L3A1-L4
Informatyka (A1) - L30 LaboratoriumInformatyka (A1) - L30 LaboratoriumMetrologia (A1) - L45 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA)Warchoł Dawid (EA)Augustyn Małgorzata (EM)
F105D3bA208
A1-L1A1-L3A1-L4
Informatyka (A1) - L30 LaboratoriumInformatyka (A1) - L30 LaboratoriumMetrologia (A1) - L45 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA)Warchoł Dawid (EA)Augustyn Małgorzata (EM)
F105D3bA208
A1-C1A1-C2
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 ĆwiczeniaFizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Dudek Szymon (FM)Stagraczyński Ryszard (FF)
B304F202
A1-C1A1-C2
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 ĆwiczeniaFizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Dudek Szymon (FM)Stagraczyński Ryszard (FF)
B304F202
A1-L3
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A208
A1-L3
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A208
12:45-13:00
13:00-13:15
A1-L1A1-L3A1-L4
Informatyka (A1) - L30 LaboratoriumInformatyka (A1) - L30 LaboratoriumMetrologia (A1) - L45 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA)Warchoł Dawid (EA)Augustyn Małgorzata (EM)
F105D3bA208
A1-L1A1-L3A1-L4
Informatyka (A1) - L30 LaboratoriumInformatyka (A1) - L30 LaboratoriumMetrologia (A1) - L45 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA)Warchoł Dawid (EA)Augustyn Małgorzata (EM)
F105D3bA208
A1-C1A1-C2
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 ĆwiczeniaFizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Dudek Szymon (FM)Stagraczyński Ryszard (FF)
B304F202
A1-C1A1-C2
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 ĆwiczeniaFizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Dudek Szymon (FM)Stagraczyński Ryszard (FF)
B304F202
A1-L5
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A208
A1-L5
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A208
13:00-13:15
13:15-13:30
A1-L1A1-L3A1-L4
Informatyka (A1) - L30 LaboratoriumInformatyka (A1) - L30 LaboratoriumMetrologia (A1) - L45 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA)Warchoł Dawid (EA)Augustyn Małgorzata (EM)
F105D3bA208
A1-L1A1-L3A1-L4
Informatyka (A1) - L30 LaboratoriumInformatyka (A1) - L30 LaboratoriumMetrologia (A1) - L45 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA)Warchoł Dawid (EA)Augustyn Małgorzata (EM)
F105D3bA208
A1-C1A1-C2
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 ĆwiczeniaFizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Dudek Szymon (FM)Stagraczyński Ryszard (FF)
B304F202
A1-C1A1-C2
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 ĆwiczeniaFizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Dudek Szymon (FM)Stagraczyński Ryszard (FF)
B304F202
A1-L5
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A208
A1-L5
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A208
13:15-13:30
13:30-13:45
A1-L1A1-L3A1-L4
Informatyka (A1) - L30 LaboratoriumInformatyka (A1) - L30 LaboratoriumMetrologia (A1) - L45 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA)Warchoł Dawid (EA)Augustyn Małgorzata (EM)
F105D3bA208
A1-L1A1-L3A1-L4
Informatyka (A1) - L30 LaboratoriumInformatyka (A1) - L30 LaboratoriumMetrologia (A1) - L45 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA)Warchoł Dawid (EA)Augustyn Małgorzata (EM)
F105D3bA208
A1-C1A1-C2
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 ĆwiczeniaFizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Dudek Szymon (FM)Stagraczyński Ryszard (FF)
B304F202
A1-C1A1-C2
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 ĆwiczeniaFizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Dudek Szymon (FM)Stagraczyński Ryszard (FF)
B304F202
A1-L5
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A208
A1-L5
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A208
13:30-13:45
13:45-14:00
A1-L1A1-L3A1-L4
Informatyka (A1) - L30 LaboratoriumInformatyka (A1) - L30 LaboratoriumMetrologia (A1) - L45 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA)Warchoł Dawid (EA)Augustyn Małgorzata (EM)
F105D3bA208
A1-L1A1-L3A1-L4
Informatyka (A1) - L30 LaboratoriumInformatyka (A1) - L30 LaboratoriumMetrologia (A1) - L45 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA)Warchoł Dawid (EA)Augustyn Małgorzata (EM)
F105D3bA208
A1-C1A1-C2
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 ĆwiczeniaFizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Dudek Szymon (FM)Stagraczyński Ryszard (FF)
B304F202
A1-C1A1-C2
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 ĆwiczeniaFizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Dudek Szymon (FM)Stagraczyński Ryszard (FF)
B304F202
A1-L5
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A208
A1-L5
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A208
13:45-14:00
@14:00-14:15
Ochrona własności intelektualnej (A1) - W15 Wykład, (w tyg. 8-15), (Informatyka (A1) - W45 w tyg. 1-8)
Kosior Elżbieta (ZP), Samolej Sławomir (EA)
B300
Ochrona własności intelektualnej (A1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8), (Informatyka (A1) - W45 w tyg. 1-8)
Kosior Elżbieta (ZP), Samolej Sławomir (EA)
B300
Etyka biznesu -p.w. (A1) - W30 Wykład
Bilan Svitlana (ZH)
V18
Etyka biznesu -p.w. (A1) - W30 Wykład
Bilan Svitlana (ZH)
V18
A1-L4
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Augustyn Małgorzata (EM)
A208
A1-L4
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Augustyn Małgorzata (EM)
A208
A1-L1A1-C3
Technologie informacyjne (A1) - L15 LaboratoriumFizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Trojnar Mariusz (ET)Stagraczyński Ryszard (FF)
B210F202
A1-L2A1-C3
Technologie informacyjne (A1) - L15 LaboratoriumFizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Trojnar Mariusz (ET)Stagraczyński Ryszard (FF)
B210F202
A1-L5
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A208
A1-L5
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A208
@14:00-14:15
14:15-14:30
A1-L4
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Augustyn Małgorzata (EM)
A208
A1-L4
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Augustyn Małgorzata (EM)
A208
A1-L1A1-C3
Technologie informacyjne (A1) - L15 LaboratoriumFizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Trojnar Mariusz (ET)Stagraczyński Ryszard (FF)
B210F202
A1-L2A1-C3
Technologie informacyjne (A1) - L15 LaboratoriumFizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Trojnar Mariusz (ET)Stagraczyński Ryszard (FF)
B210F202
A1-L5
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A208
A1-L5
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A208
14:15-14:30
14:30-14:45 --- ---
A1-L1A1-C3
Technologie informacyjne (A1) - L15 LaboratoriumFizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Trojnar Mariusz (ET)Stagraczyński Ryszard (FF)
B210F202
A1-L2A1-C3
Technologie informacyjne (A1) - L15 LaboratoriumFizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Trojnar Mariusz (ET)Stagraczyński Ryszard (FF)
B210F202
A1-L5
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A208
A1-L5
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A208
14:30-14:45
14:45-15:00 --- ---
A1-L1A1-C3
Technologie informacyjne (A1) - L15 LaboratoriumFizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Trojnar Mariusz (ET)Stagraczyński Ryszard (FF)
B210F202
A1-L2A1-C3
Technologie informacyjne (A1) - L15 LaboratoriumFizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Trojnar Mariusz (ET)Stagraczyński Ryszard (FF)
B210F202
A1-L5
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A208
A1-L5
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A208
14:45-15:00
15:00-15:15 --- ---
A1-L1A1-C3
Technologie informacyjne (A1) - L15 LaboratoriumFizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Trojnar Mariusz (ET)Stagraczyński Ryszard (FF)
B210F202
A1-L2A1-C3
Technologie informacyjne (A1) - L15 LaboratoriumFizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Trojnar Mariusz (ET)Stagraczyński Ryszard (FF)
B210F202
A1-L5
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A208
A1-L5
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A208
15:00-15:15
15:15-15:30 --- ---
A1-L1A1-C3
Technologie informacyjne (A1) - L15 LaboratoriumFizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Trojnar Mariusz (ET)Stagraczyński Ryszard (FF)
B210F202
A1-L2A1-C3
Technologie informacyjne (A1) - L15 LaboratoriumFizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Trojnar Mariusz (ET)Stagraczyński Ryszard (FF)
B210F202
--- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- ---
A1-L1A1-C3
Technologie informacyjne (A1) - L15 LaboratoriumFizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Trojnar Mariusz (ET)Stagraczyński Ryszard (FF)
B210F202
A1-L2A1-C3
Technologie informacyjne (A1) - L15 LaboratoriumFizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Trojnar Mariusz (ET)Stagraczyński Ryszard (FF)
B210F202
--- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 -x- -x-
A1-C2
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Dudek Szymon (FM)
A312
A1-C1, A1-C3
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Dudek Szymon (FM)
A312
--- ---
A1-L5
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
A1-L4
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
-x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x-
A1-C2
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Dudek Szymon (FM)
A312
A1-C1, A1-C3
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Dudek Szymon (FM)
A312
--- ---
A1-L5
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
A1-L4
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
-x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x-
A1-C2
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Dudek Szymon (FM)
A312
A1-C1, A1-C3
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Dudek Szymon (FM)
A312
--- ---
A1-L5
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
A1-L4
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
-x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x-
A1-C2
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Dudek Szymon (FM)
A312
A1-C1, A1-C3
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Dudek Szymon (FM)
A312
--- ---
A1-L5
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
A1-L4
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
-x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x-
A1-C2
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Dudek Szymon (FM)
A312
A1-C1, A1-C3
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Dudek Szymon (FM)
A312
--- ---
A1-L5
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
A1-L4
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
-x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x-
A1-C2
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Dudek Szymon (FM)
A312
A1-C1, A1-C3
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Dudek Szymon (FM)
A312
--- ---
A1-L5
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
A1-L4
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
-x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x-
A1-C2
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Dudek Szymon (FM)
A312
A1-C1, A1-C3
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Dudek Szymon (FM)
A312
--- ---
A1-L5
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
A1-L4
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
-x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
A2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00
Podstawy robotyki (A2) - W30 Wykład
Leniowski Ryszard (EA)
A113
Podstawy robotyki (A2) - W30 Wykład
Leniowski Ryszard (EA)
A113
--- ---
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - W15 Wykład
Świder Zbigniew (EA)
B305
---
A2-C1A2-C2
Automatyka i sterowanie (A2) - C30 ĆwiczeniaPodstawy robotyki (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)Leniowski Ryszard (EA)
F102F202
A2-C1A2-C2
Automatyka i sterowanie (A2) - C30 ĆwiczeniaPodstawy robotyki (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)Leniowski Ryszard (EA)
F102F202
Napędy w automatyce (A2) - W15 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
A113
A2-C1
Elementy i układy elektroniczne (A2) - C15 Ćwiczenia
Ciura Łukasz (EP)
A113
@08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- ---
A2-C1A2-C2
Automatyka i sterowanie (A2) - C30 ĆwiczeniaPodstawy robotyki (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)Leniowski Ryszard (EA)
F102F202
A2-C1A2-C2
Automatyka i sterowanie (A2) - C30 ĆwiczeniaPodstawy robotyki (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)Leniowski Ryszard (EA)
F102F202
A2-C1
Elementy i układy elektroniczne (A2) - C15 Ćwiczenia
Ciura Łukasz (EP)
A113
09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- ---
A2-C1A2-C2
Automatyka i sterowanie (A2) - C30 ĆwiczeniaPodstawy robotyki (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)Leniowski Ryszard (EA)
F102F202
A2-C1A2-C2
Automatyka i sterowanie (A2) - C30 ĆwiczeniaPodstawy robotyki (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)Leniowski Ryszard (EA)
F102F202
A2-C1
Elementy i układy elektroniczne (A2) - C15 Ćwiczenia
Ciura Łukasz (EP)
A113
09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- ---
A2-C1A2-C2
Automatyka i sterowanie (A2) - C30 ĆwiczeniaPodstawy robotyki (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)Leniowski Ryszard (EA)
F102F202
A2-C1A2-C2
Automatyka i sterowanie (A2) - C30 ĆwiczeniaPodstawy robotyki (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)Leniowski Ryszard (EA)
F102F202
A2-C1
Elementy i układy elektroniczne (A2) - C15 Ćwiczenia
Ciura Łukasz (EP)
A113
09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- ---
A2-C1A2-C2
Automatyka i sterowanie (A2) - C30 ĆwiczeniaPodstawy robotyki (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)Leniowski Ryszard (EA)
F102F202
A2-C1A2-C2
Automatyka i sterowanie (A2) - C30 ĆwiczeniaPodstawy robotyki (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)Leniowski Ryszard (EA)
F102F202
A2-C1
Elementy i układy elektroniczne (A2) - C15 Ćwiczenia
Ciura Łukasz (EP)
A113
09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- ---
A2-C1A2-C2
Automatyka i sterowanie (A2) - C30 ĆwiczeniaPodstawy robotyki (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)Leniowski Ryszard (EA)
F102F202
A2-C1A2-C2
Automatyka i sterowanie (A2) - C30 ĆwiczeniaPodstawy robotyki (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)Leniowski Ryszard (EA)
F102F202
A2-C1
Elementy i układy elektroniczne (A2) - C15 Ćwiczenia
Ciura Łukasz (EP)
A113
10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- ---
A2-C1A2-C2
Automatyka i sterowanie (A2) - C30 ĆwiczeniaPodstawy robotyki (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)Leniowski Ryszard (EA)
F102F202
A2-C1A2-C2
Automatyka i sterowanie (A2) - C30 ĆwiczeniaPodstawy robotyki (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)Leniowski Ryszard (EA)
F102F202
A2-C1
Elementy i układy elektroniczne (A2) - C15 Ćwiczenia
Ciura Łukasz (EP)
A113
10:15-10:30
@10:30-10:45
A2-C1A2-C2
Podstawy robotyki (A2) - C30 ĆwiczeniaSterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia
Leniowski Ryszard (EA)Świder Zbigniew (EA)
A113A112
A2-C1A2-C2
Podstawy robotyki (A2) - C30 ĆwiczeniaSterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia
Leniowski Ryszard (EA)Świder Zbigniew (EA)
A113A112
A2-L2
Podstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F105
A2-L2A2-L3
Podstawy robotyki (A2) - L30 LaboratoriumEnergoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)Sztajmec Elżbieta (EE)
F105B5
Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - W30 Wykład
Binkowski Tomasz (EE)
A112
Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - W30 Wykład
Binkowski Tomasz (EE)
A112
Elementy i układy elektroniczne (A2) - W30 Wykład
Ptak Piotr (EP)
A112
Elementy i układy elektroniczne (A2) - W30 Wykład
Ptak Piotr (EP)
A112
Język obcy (A2) - C30 Lektorat
Jagiełło Małgorzata (CJ)
J004
Język obcy (A2) - C30 Lektorat
Jagiełło Małgorzata (CJ)
J004
@10:30-10:45
10:45-11:00
A2-C1A2-C2
Podstawy robotyki (A2) - C30 ĆwiczeniaSterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia
Leniowski Ryszard (EA)Świder Zbigniew (EA)
A113A112
A2-C1A2-C2
Podstawy robotyki (A2) - C30 ĆwiczeniaSterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia
Leniowski Ryszard (EA)Świder Zbigniew (EA)
A113A112
A2-L2
Podstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F105
A2-L2A2-L3
Podstawy robotyki (A2) - L30 LaboratoriumEnergoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)Sztajmec Elżbieta (EE)
F105B5
10:45-11:00
11:00-11:15
A2-C1A2-C2
Podstawy robotyki (A2) - C30 ĆwiczeniaSterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia
Leniowski Ryszard (EA)Świder Zbigniew (EA)
A113A112
A2-C1A2-C2
Podstawy robotyki (A2) - C30 ĆwiczeniaSterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia
Leniowski Ryszard (EA)Świder Zbigniew (EA)
A113A112
A2-L2
Podstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F105
A2-L2A2-L3
Podstawy robotyki (A2) - L30 LaboratoriumEnergoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)Sztajmec Elżbieta (EE)
F105B5
11:00-11:15
11:15-11:30
A2-C1A2-C2
Podstawy robotyki (A2) - C30 ĆwiczeniaSterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia
Leniowski Ryszard (EA)Świder Zbigniew (EA)
A113A112
A2-C1A2-C2
Podstawy robotyki (A2) - C30 ĆwiczeniaSterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia
Leniowski Ryszard (EA)Świder Zbigniew (EA)
A113A112
A2-L2
Podstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F105
A2-L2A2-L3
Podstawy robotyki (A2) - L30 LaboratoriumEnergoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)Sztajmec Elżbieta (EE)
F105B5
11:15-11:30
11:30-11:45
A2-C1A2-C2
Podstawy robotyki (A2) - C30 ĆwiczeniaSterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia
Leniowski Ryszard (EA)Świder Zbigniew (EA)
A113A112
A2-C1A2-C2
Podstawy robotyki (A2) - C30 ĆwiczeniaSterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia
Leniowski Ryszard (EA)Świder Zbigniew (EA)
A113A112
A2-L2
Podstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F105
A2-L2A2-L3
Podstawy robotyki (A2) - L30 LaboratoriumEnergoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)Sztajmec Elżbieta (EE)
F105B5
11:30-11:45
11:45-12:00
A2-C1A2-C2
Podstawy robotyki (A2) - C30 ĆwiczeniaSterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia
Leniowski Ryszard (EA)Świder Zbigniew (EA)
A113A112
A2-C1A2-C2
Podstawy robotyki (A2) - C30 ĆwiczeniaSterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia
Leniowski Ryszard (EA)Świder Zbigniew (EA)
A113A112
A2-L2
Podstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F105
A2-L2A2-L3
Podstawy robotyki (A2) - L30 LaboratoriumEnergoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)Sztajmec Elżbieta (EE)
F105B5
11:45-12:00
12:00-12:15
A2-C1A2-C2
Podstawy robotyki (A2) - C30 ĆwiczeniaSterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia
Leniowski Ryszard (EA)Świder Zbigniew (EA)
A113A112
A2-C1A2-C2
Podstawy robotyki (A2) - C30 ĆwiczeniaSterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia
Leniowski Ryszard (EA)Świder Zbigniew (EA)
A113A112
A2-L2
Podstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F105
A2-L2A2-L3
Podstawy robotyki (A2) - L30 LaboratoriumEnergoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)Sztajmec Elżbieta (EE)
F105B5
12:00-12:15
@12:15-12:30
A2-C1
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)
A112
A2-C1
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)
A112
A2-L1A2-L2A2-L3
Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 LaboratoriumNapędy w automatyce (A2) - L15 LaboratoriumPodstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium
Sztajmec Elżbieta (EE)Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)Ożóg Dominik (EA)
B5B100bF105
A2-L1A2-L2A2-L3
Napędy w automatyce (A2) - L15 LaboratoriumEnergoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 LaboratoriumPodstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium
Bogusz Piotr (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)Ożóg Dominik (EA)
B100bB5F105
Automatyka i sterowanie (A2) - W45 Wykład
Trybus Leszek (EA), Świder Zbigniew (EA)
B300
Automatyka i sterowanie (A2) - W45 Wykład
Trybus Leszek (EA), Świder Zbigniew (EA)
B300
A2-L3
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
A2-L3
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
-x- -x- @12:15-12:30
12:30-12:45
A2-C1
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)
A112
A2-C1
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)
A112
A2-L1A2-L2A2-L3
Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 LaboratoriumNapędy w automatyce (A2) - L15 LaboratoriumPodstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium
Sztajmec Elżbieta (EE)Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)Ożóg Dominik (EA)
B5B100bF105
A2-L1A2-L2A2-L3
Napędy w automatyce (A2) - L15 LaboratoriumEnergoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 LaboratoriumPodstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium
Bogusz Piotr (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)Ożóg Dominik (EA)
B100bB5F105
A2-L3
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
A2-L3
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
--- --- 12:30-12:45
12:45-13:00
A2-C1
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)
A112
A2-C1
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)
A112
A2-L1A2-L2A2-L3
Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 LaboratoriumNapędy w automatyce (A2) - L15 LaboratoriumPodstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium
Sztajmec Elżbieta (EE)Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)Ożóg Dominik (EA)
B5B100bF105
A2-L1A2-L2A2-L3
Napędy w automatyce (A2) - L15 LaboratoriumEnergoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 LaboratoriumPodstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium
Bogusz Piotr (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)Ożóg Dominik (EA)
B100bB5F105
A2-L3
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
A2-L3
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
-x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15
A2-C1
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)
A112
A2-C1
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)
A112
A2-L1A2-L2A2-L3
Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 LaboratoriumNapędy w automatyce (A2) - L15 LaboratoriumPodstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium
Sztajmec Elżbieta (EE)Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)Ożóg Dominik (EA)
B5B100bF105
A2-L1A2-L2A2-L3
Napędy w automatyce (A2) - L15 LaboratoriumEnergoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 LaboratoriumPodstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium
Bogusz Piotr (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)Ożóg Dominik (EA)
B100bB5F105
A2-L3
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
A2-L3
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
--- --- 13:00-13:15
13:15-13:30
A2-C1
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)
A112
A2-C1
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)
A112
A2-L1A2-L2A2-L3
Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 LaboratoriumNapędy w automatyce (A2) - L15 LaboratoriumPodstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium
Sztajmec Elżbieta (EE)Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)Ożóg Dominik (EA)
B5B100bF105
A2-L1A2-L2A2-L3
Napędy w automatyce (A2) - L15 LaboratoriumEnergoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 LaboratoriumPodstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium
Bogusz Piotr (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)Ożóg Dominik (EA)
B100bB5F105
A2-L3
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
A2-L3
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
-x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45
A2-C1
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)
A112
A2-C1
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)
A112
A2-L1A2-L2A2-L3
Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 LaboratoriumNapędy w automatyce (A2) - L15 LaboratoriumPodstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium
Sztajmec Elżbieta (EE)Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)Ożóg Dominik (EA)
B5B100bF105
A2-L1A2-L2A2-L3
Napędy w automatyce (A2) - L15 LaboratoriumEnergoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 LaboratoriumPodstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium
Bogusz Piotr (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)Ożóg Dominik (EA)
B100bB5F105
A2-L3
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
A2-L3
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
--- --- 13:30-13:45
13:45-14:00
A2-C1
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)
A112
A2-C1
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)
A112
A2-L1A2-L2A2-L3
Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 LaboratoriumNapędy w automatyce (A2) - L15 LaboratoriumPodstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium
Sztajmec Elżbieta (EE)Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)Ożóg Dominik (EA)
B5B100bF105
A2-L1A2-L2A2-L3
Napędy w automatyce (A2) - L15 LaboratoriumEnergoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 LaboratoriumPodstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium
Bogusz Piotr (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)Ożóg Dominik (EA)
B100bB5F105
A2-L3
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
A2-L3
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
-x- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
A2-L1
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
A2-L2
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
A2-L1A2-L2A2-L3
Podstawy robotyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka i sterowanie (A2) - L30 LaboratoriumNapędy w automatyce (A2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)Markiewicz Michał (EA)Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)
F105D109autB100b
A2-L1A2-L2
Podstawy robotyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)Markiewicz Michał (EA)
F105D109aut
A2-L1A2-C2
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 LaboratoriumElementy i układy elektroniczne (A2) - C15 Ćwiczenia
Markiewicz Michał (EA)Ciura Łukasz (EP)
D109autA111
A2-L1
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
--- -x- @14:00-14:15
14:15-14:30
A2-L1
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
A2-L2
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
A2-L1A2-L2A2-L3
Podstawy robotyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka i sterowanie (A2) - L30 LaboratoriumNapędy w automatyce (A2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)Markiewicz Michał (EA)Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)
F105D109autB100b
A2-L1A2-L2
Podstawy robotyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)Markiewicz Michał (EA)
F105D109aut
A2-L1A2-C2
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 LaboratoriumElementy i układy elektroniczne (A2) - C15 Ćwiczenia
Markiewicz Michał (EA)Ciura Łukasz (EP)
D109autA111
A2-L1
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
-x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45
A2-L1
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
A2-L2
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
A2-L1A2-L2A2-L3
Podstawy robotyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka i sterowanie (A2) - L30 LaboratoriumNapędy w automatyce (A2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)Markiewicz Michał (EA)Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)
F105D109autB100b
A2-L1A2-L2A2-L3
Podstawy robotyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka i sterowanie (A2) - L30 LaboratoriumElementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 6, 8, 10, 12, Wtorek B)
Ożóg Dominik (EA)Markiewicz Michał (EA)Ptak Piotr (EP)
F105D109autA301
A2-L1A2-C2
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 LaboratoriumElementy i układy elektroniczne (A2) - C15 Ćwiczenia
Markiewicz Michał (EA)Ciura Łukasz (EP)
D109autA111
A2-L1
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
--- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00
A2-L1
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
A2-L2
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
A2-L1A2-L2A2-L3
Podstawy robotyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka i sterowanie (A2) - L30 LaboratoriumNapędy w automatyce (A2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)Markiewicz Michał (EA)Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)
F105D109autB100b
A2-L1A2-L2A2-L3
Podstawy robotyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka i sterowanie (A2) - L30 LaboratoriumElementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 6, 8, 10, 12, Wtorek B)
Ożóg Dominik (EA)Markiewicz Michał (EA)Ptak Piotr (EP)
F105D109autA301
A2-L1
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12, Środa A)
Ptak Piotr (EP)
A301
A2-L2
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13, Środa B)
Ptak Piotr (EP)
A301
A2-L1A2-C2
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 LaboratoriumElementy i układy elektroniczne (A2) - C15 Ćwiczenia
Markiewicz Michał (EA)Ciura Łukasz (EP)
D109autA111
A2-L1
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
-x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15
A2-L1
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
A2-L2
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
A2-L1A2-L2A2-L3
Podstawy robotyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka i sterowanie (A2) - L30 LaboratoriumNapędy w automatyce (A2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)Markiewicz Michał (EA)Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)
F105D109autB100b
A2-L1A2-L2A2-L3
Podstawy robotyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka i sterowanie (A2) - L30 LaboratoriumElementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 6, 8, 10, 12, Wtorek B)
Ożóg Dominik (EA)Markiewicz Michał (EA)Ptak Piotr (EP)
F105D109autA301
A2-L1
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12, Środa A)
Ptak Piotr (EP)
A301
A2-L2
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13, Środa B)
Ptak Piotr (EP)
A301
A2-L1A2-C2
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 LaboratoriumElementy i układy elektroniczne (A2) - C15 Ćwiczenia
Markiewicz Michał (EA)Ciura Łukasz (EP)
D109autA111
A2-L1
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
--- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30
A2-L1
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
A2-L2
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
A2-L1A2-L2A2-L3
Podstawy robotyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka i sterowanie (A2) - L30 LaboratoriumNapędy w automatyce (A2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)Markiewicz Michał (EA)Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)
F105D109autB100b
A2-L1A2-L2A2-L3
Podstawy robotyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka i sterowanie (A2) - L30 LaboratoriumElementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 6, 8, 10, 12, Wtorek B)
Ożóg Dominik (EA)Markiewicz Michał (EA)Ptak Piotr (EP)
F105D109autA301
A2-L1
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12, Środa A)
Ptak Piotr (EP)
A301
A2-L2
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13, Środa B)
Ptak Piotr (EP)
A301
A2-L1A2-C2
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 LaboratoriumElementy i układy elektroniczne (A2) - C15 Ćwiczenia
Markiewicz Michał (EA)Ciura Łukasz (EP)
D109autA111
A2-L1
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
-x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45
A2-L1
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
A2-L2
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
A2-L1A2-L2A2-L3
Podstawy robotyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka i sterowanie (A2) - L30 LaboratoriumNapędy w automatyce (A2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)Markiewicz Michał (EA)Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)
F105D109autB100b
A2-L1A2-L2A2-L3
Podstawy robotyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka i sterowanie (A2) - L30 LaboratoriumElementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 6, 8, 10, 12, Wtorek B)
Ożóg Dominik (EA)Markiewicz Michał (EA)Ptak Piotr (EP)
F105D109autA301
A2-L1
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12, Środa A)
Ptak Piotr (EP)
A301
A2-L2
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13, Środa B)
Ptak Piotr (EP)
A301
A2-L1A2-C2
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 LaboratoriumElementy i układy elektroniczne (A2) - C15 Ćwiczenia
Markiewicz Michał (EA)Ciura Łukasz (EP)
D109autA111
A2-L1
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
--- -x- 15:30-15:45
@15:45-16:00
A2-L3
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium, (termin dla studentów wskazanych przez prof. Z. Świdra)
Świder Zbigniew (EA)
F206
---
A2-L3
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 6, 8, 10, 12, Wtorek B)
Ptak Piotr (EP)
A301
A2-L1A2-C2
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12, Środa A)Automatyka i sterowanie (A2) - C30 Ćwiczenia
Ptak Piotr (EP)Świder Zbigniew (EA)
A301F102
A2-L2A2-C2
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13, Środa B)Automatyka i sterowanie (A2) - C30 Ćwiczenia
Ptak Piotr (EP)Świder Zbigniew (EA)
A301F102
-x- -x- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15
A2-L3
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
---
A2-L3
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 6, 8, 10, 12, Wtorek B)
Ptak Piotr (EP)
A301
A2-L1A2-C2
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12, Środa A)Automatyka i sterowanie (A2) - C30 Ćwiczenia
Ptak Piotr (EP)Świder Zbigniew (EA)
A301F102
A2-L2A2-C2
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13, Środa B)Automatyka i sterowanie (A2) - C30 Ćwiczenia
Ptak Piotr (EP)Świder Zbigniew (EA)
A301F102
--- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30
A2-L3
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
---
A2-L3
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 6, 8, 10, 12, Wtorek B)
Ptak Piotr (EP)
A301
A2-L1A2-C2
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12, Środa A)Automatyka i sterowanie (A2) - C30 Ćwiczenia
Ptak Piotr (EP)Świder Zbigniew (EA)
A301F102
A2-L2A2-C2
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13, Środa B)Automatyka i sterowanie (A2) - C30 Ćwiczenia
Ptak Piotr (EP)Świder Zbigniew (EA)
A301F102
-x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45
A2-L3
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
---
A2-L3
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 6, 8, 10, 12, Wtorek B)
Ptak Piotr (EP)
A301
A2-L1A2-C2
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12, Środa A)Automatyka i sterowanie (A2) - C30 Ćwiczenia
Ptak Piotr (EP)Świder Zbigniew (EA)
A301F102
A2-L2A2-C2
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13, Środa B)Automatyka i sterowanie (A2) - C30 Ćwiczenia
Ptak Piotr (EP)Świder Zbigniew (EA)
A301F102
--- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00
A2-L3
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
---
A2-L3
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 6, 8, 10, 12, Wtorek B)
Ptak Piotr (EP)
A301
A2-L1A2-C2
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12, Środa A)Automatyka i sterowanie (A2) - C30 Ćwiczenia
Ptak Piotr (EP)Świder Zbigniew (EA)
A301F102
A2-L2A2-C2
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13, Środa B)Automatyka i sterowanie (A2) - C30 Ćwiczenia
Ptak Piotr (EP)Świder Zbigniew (EA)
A301F102
--- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15
A2-L3
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
--- ---
A2-L1A2-C2
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12, Środa A)Automatyka i sterowanie (A2) - C30 Ćwiczenia
Ptak Piotr (EP)Świder Zbigniew (EA)
A301F102
A2-L2A2-C2
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13, Środa B)Automatyka i sterowanie (A2) - C30 Ćwiczenia
Ptak Piotr (EP)Świder Zbigniew (EA)
A301F102
--- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30
A2-L3
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
--- ---
A2-C2
Automatyka i sterowanie (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)
F102
A2-C2
Automatyka i sterowanie (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)
F102
--- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
A3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @07:00-7:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00:08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00:08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
@08:45-09:00
A3S-L1A3S-L2
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - L15 LaboratoriumNowoczesne technologie programistyczne (A3) - P15 Projekt
Krzeszowski Tomasz (EA)Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA)
F102
A3S-L1
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA)
--- ---
A3S-L1
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
A3S-L1
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
A3S-L1
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
A3S-L1
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
--- --- @08:45-09:00
09:00-09:15
A3S-L1A3S-L2
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - L15 LaboratoriumNowoczesne technologie programistyczne (A3) - P15 Projekt
Krzeszowski Tomasz (EA)Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA)
F102
A3S-L1
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA)
--- ---
A3S-L1
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
A3S-L1
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
A3S-L1
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
A3S-L1
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
--- --- 09:00-09:15
09:15-09:30
A3S-L1A3S-L2
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - L15 LaboratoriumNowoczesne technologie programistyczne (A3) - P15 Projekt
Krzeszowski Tomasz (EA)Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA)
F102
A3S-L1
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA)
--- ---
A3S-L1
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
A3S-L1
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
A3S-L1
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
A3S-L1
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
--- --- 09:15-09:30
09:30-09:45
A3S-L1A3S-L2
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - L15 LaboratoriumNowoczesne technologie programistyczne (A3) - P15 Projekt
Krzeszowski Tomasz (EA)Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA)
F102
A3S-L1
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA)
A3S-L1
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3S-L2
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3S-L1
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
A3S-L1
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
A3S-L1
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
A3S-L1
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
--- --- 09:30-09:45
09:45-10:00
A3S-L1A3S-L2
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - L15 LaboratoriumNowoczesne technologie programistyczne (A3) - P15 Projekt
Krzeszowski Tomasz (EA)Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA)
F102
A3S-L1
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA)
A3S-L1
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3S-L2
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3S-L1
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
A3S-L1
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
A3S-L1
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
A3S-L1
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
--- --- 09:45-10:00
10:00-10:15
A3S-L1A3S-L2
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - L15 LaboratoriumNowoczesne technologie programistyczne (A3) - P15 Projekt
Krzeszowski Tomasz (EA)Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA)
F102
A3S-L1
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA)
A3S-L1
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3S-L2
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3S-L1
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
A3S-L1
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
A3S-L1
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
A3S-L1
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
--- --- 10:00-10:15
10:15-10:30
A3S-L1A3S-L2
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - L15 LaboratoriumNowoczesne technologie programistyczne (A3) - P15 Projekt
Krzeszowski Tomasz (EA)Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA)
F102
A3S-L1
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA)
A3S-L1
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3S-L2
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3S-L1
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
A3S-L1
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
A3S-L1
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
A3S-L1
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
--- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
A3S-L1A3S-L2
Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - L15 LaboratoriumPrzemysłowe bazy danych (A3) - P15 Projekt, (w D203c)
Zajdel Roman (EA)Rzońca Dariusz (EA)
D3b
A3S-L1
Przemysłowe bazy danych (A3) - P15 Projekt, (w D203c)
Rzońca Dariusz (EA)
A3S-L1
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3S-L2
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
Technika cyfrowa (A3) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Mleczko Krzysztof (EP)
A214
Technika cyfrowa (A3) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Mleczko Krzysztof (EP)
A214
---
A3S-L1, A3S-L2
Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - C15 Ćwiczenia
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F102
Język obcy (A3) - C30 Lektorat
Wawrzkiewicz Justyna (CJ)
J006
Język obcy (A3) - C30 Lektorat
Wawrzkiewicz Justyna (CJ)
J006
@10:30-10:45
10:45-11:00
A3S-L1A3S-L2
Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - L15 LaboratoriumPrzemysłowe bazy danych (A3) - P15 Projekt, (w D203c)
Zajdel Roman (EA)Rzońca Dariusz (EA)
D3b
A3S-L1
Przemysłowe bazy danych (A3) - P15 Projekt, (w D203c)
Rzońca Dariusz (EA)
A3S-L1
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3S-L2
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
--- 10:45-11:00
11:00-11:15
A3S-L1A3S-L2
Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - L15 LaboratoriumPrzemysłowe bazy danych (A3) - P15 Projekt, (w D203c)
Zajdel Roman (EA)Rzońca Dariusz (EA)
D3b
A3S-L1
Przemysłowe bazy danych (A3) - P15 Projekt, (w D203c)
Rzońca Dariusz (EA)
A3S-L1
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3S-L2
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
--- 11:00-11:15
11:15-11:30
A3S-L1A3S-L2
Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - L15 LaboratoriumPrzemysłowe bazy danych (A3) - P15 Projekt, (w D203c)
Zajdel Roman (EA)Rzońca Dariusz (EA)
D3b
A3S-L1
Przemysłowe bazy danych (A3) - P15 Projekt, (w D203c)
Rzońca Dariusz (EA)
A3S-L1
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3S-L2
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
--- 11:15-11:30
11:30-11:45
A3S-L1A3S-L2
Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - L15 LaboratoriumPrzemysłowe bazy danych (A3) - P15 Projekt, (w D203c)
Zajdel Roman (EA)Rzońca Dariusz (EA)
D3b
A3S-L1
Przemysłowe bazy danych (A3) - P15 Projekt, (w D203c)
Rzońca Dariusz (EA)
A3S-L1
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3S-L2
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
--- 11:30-11:45
11:45-12:00
A3S-L1A3S-L2
Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - L15 LaboratoriumPrzemysłowe bazy danych (A3) - P15 Projekt, (w D203c)
Zajdel Roman (EA)Rzońca Dariusz (EA)
D3b
A3S-L1
Przemysłowe bazy danych (A3) - P15 Projekt, (w D203c)
Rzońca Dariusz (EA)
A3S-L1
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3S-L2
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
--- 11:45-12:00
12:00-12:15
A3S-L1A3S-L2
Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - L15 LaboratoriumPrzemysłowe bazy danych (A3) - P15 Projekt, (w D203c)
Zajdel Roman (EA)Rzońca Dariusz (EA)
D3b
A3S-L1
Przemysłowe bazy danych (A3) - P15 Projekt, (w D203c)
Rzońca Dariusz (EA)
--- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30
A3S-L1A3S-L2
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - P15 ProjektPrzemysłowe bazy danych (A3) - L15 Laboratorium
Trybus Bartosz (EA)Hubacz Marcin (EA)
F102
A3S-L1A3S-L2
Przemysłowe bazy danych (A3) - L15 LaboratoriumMetody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - L15 Laboratorium
Hubacz Marcin (EA)Zajdel Roman (EA)
F102D3b
A3S-L2
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - P15 Projekt, (w D202c)
Stec Andrzej (EA)
A3S-L2
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - L15 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)
F102
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - W30 Wykład
Sadolewski Jan (EA), Trybus Bartosz (EA), Dec Grzegorz (EA), Krzeszowski Tomasz (EA), Rzońca Dariusz (EA)
B305
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - W30 Wykład
Sadolewski Jan (EA), Trybus Bartosz (EA), Dec Grzegorz (EA), Krzeszowski Tomasz (EA), Rzońca Dariusz (EA)
B305
A3S-L2
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
A3S-L2
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
-x- -x- @12:15-12:30
12:30-12:45
A3S-L1A3S-L2
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - P15 ProjektPrzemysłowe bazy danych (A3) - L15 Laboratorium
Trybus Bartosz (EA)Hubacz Marcin (EA)
F102
A3S-L1A3S-L2
Przemysłowe bazy danych (A3) - L15 LaboratoriumMetody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - L15 Laboratorium
Hubacz Marcin (EA)Zajdel Roman (EA)
F102D3b
A3S-L2
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - P15 Projekt, (w D202c)
Stec Andrzej (EA)
A3S-L2
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - L15 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)
F102
A3S-L2
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
A3S-L2
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
--- --- 12:30-12:45
12:45-13:00
A3S-L1A3S-L2
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - P15 ProjektPrzemysłowe bazy danych (A3) - L15 Laboratorium
Trybus Bartosz (EA)Hubacz Marcin (EA)
F102
A3S-L1A3S-L2
Przemysłowe bazy danych (A3) - L15 LaboratoriumMetody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - L15 Laboratorium
Hubacz Marcin (EA)Zajdel Roman (EA)
F102D3b
A3S-L2
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - P15 Projekt, (w D202c)
Stec Andrzej (EA)
A3S-L2
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - L15 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)
F102
A3S-L2
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
A3S-L2
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
-x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15
A3S-L1A3S-L2
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - P15 ProjektPrzemysłowe bazy danych (A3) - L15 Laboratorium
Trybus Bartosz (EA)Hubacz Marcin (EA)
F102
A3S-L1A3S-L2
Przemysłowe bazy danych (A3) - L15 LaboratoriumMetody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - L15 Laboratorium
Hubacz Marcin (EA)Zajdel Roman (EA)
F102D3b
A3S-L2
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - P15 Projekt, (w D202c)
Stec Andrzej (EA)
A3S-L2
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - L15 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)
F102
A3S-L2
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
A3S-L2
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
--- --- 13:00-13:15
13:15-13:30
A3S-L1A3S-L2
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - P15 ProjektPrzemysłowe bazy danych (A3) - L15 Laboratorium
Trybus Bartosz (EA)Hubacz Marcin (EA)
F102
A3S-L1A3S-L2
Przemysłowe bazy danych (A3) - L15 LaboratoriumMetody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - L15 Laboratorium
Hubacz Marcin (EA)Zajdel Roman (EA)
F102D3b
A3S-L2
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - P15 Projekt, (w D202c)
Stec Andrzej (EA)
A3S-L2
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - L15 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)
F102
A3S-L2
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
A3S-L2
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
-x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45
A3S-L1A3S-L2
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - P15 ProjektPrzemysłowe bazy danych (A3) - L15 Laboratorium
Trybus Bartosz (EA)Hubacz Marcin (EA)
F102
A3S-L1A3S-L2
Przemysłowe bazy danych (A3) - L15 LaboratoriumMetody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - L15 Laboratorium
Hubacz Marcin (EA)Zajdel Roman (EA)
F102D3b
A3S-L2
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - P15 Projekt, (w D202c)
Stec Andrzej (EA)
A3S-L2
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - L15 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)
F102
A3S-L2
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
A3S-L2
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
--- --- 13:30-13:45
13:45-14:00
A3S-L1A3S-L2
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - P15 ProjektPrzemysłowe bazy danych (A3) - L15 Laboratorium
Trybus Bartosz (EA)Hubacz Marcin (EA)
F102
A3S-L1A3S-L2
Przemysłowe bazy danych (A3) - L15 LaboratoriumMetody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - L15 Laboratorium
Hubacz Marcin (EA)Zajdel Roman (EA)
F102D3b
A3S-L2
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - P15 Projekt, (w D202c)
Stec Andrzej (EA)
A3S-L2
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - L15 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)
F102
A3S-L2
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
A3S-L2
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
--- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
Sieci komputerowe (A3) - W30 Wykład
Lal Kazimierz (EA)
A113
Sieci komputerowe (A3) - W30 Wykład
Lal Kazimierz (EA)
A113
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA)
A111
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA)
A111
--- ---
A3S-L2
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
A3S-L2
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
-x- -x- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- ---
A3S-L2
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
A3S-L2
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
-x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- ---
A3S-L2
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
A3S-L2
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
-x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- ---
A3S-L2
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
A3S-L2
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
-x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- ---
A3S-L2
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
A3S-L2
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
-x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- ---
A3S-L2
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
A3S-L2
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
-x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- ---
A3S-L2
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
A3S-L2
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
-x- -x- 15:30-15:45
@15:45-16:00
Przemysłowe bazy danych (A3) - W30 Wykład
Trybus Bartosz (EA)
A113
Przemysłowe bazy danych (A3) - W30 Wykład
Trybus Bartosz (EA)
A113
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - W30 Wykład
Trybus Bartosz (EA), Stec Andrzej (EA), Rzońca Dariusz (EA)
A111
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - W30 Wykład
Trybus Bartosz (EA), Stec Andrzej (EA), Rzońca Dariusz (EA)
A111
-x- -x- -x- -x- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45
Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - W30 Wykład
Kluska Jacek (EA)
A61
Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - W30 Wykład
Kluska Jacek (EA)
A61
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
A4
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @07:00-7:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00:08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 2.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (oraz dr J. Sadolewski), (grupa 3.)
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)Rzońca Dariusz (EA), Pawłowicz Bartosz (EU), Krzeszowski Tomasz (EA), Ptak Piotr (EP)Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA)
D9F104F105
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 2.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (oraz dr J. Sadolewski), (grupa 3.)
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)Rzońca Dariusz (EA), Pawłowicz Bartosz (EU), Krzeszowski Tomasz (EA), Ptak Piotr (EP)Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA)
D9F104F105
08:00:08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 2.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (oraz dr J. Sadolewski), (grupa 3.)
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)Rzońca Dariusz (EA), Pawłowicz Bartosz (EU), Krzeszowski Tomasz (EA), Ptak Piotr (EP)Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA)
D9F104F105
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 2.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (oraz dr J. Sadolewski), (grupa 3.)
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)Rzońca Dariusz (EA), Pawłowicz Bartosz (EU), Krzeszowski Tomasz (EA), Ptak Piotr (EP)Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA)
D9F104F105
08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 2.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (oraz dr J. Sadolewski), (grupa 3.)
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)Rzońca Dariusz (EA), Pawłowicz Bartosz (EU), Krzeszowski Tomasz (EA), Ptak Piotr (EP)Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA)
D9F104F105
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 2.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (oraz dr J. Sadolewski), (grupa 3.)
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)Rzońca Dariusz (EA), Pawłowicz Bartosz (EU), Krzeszowski Tomasz (EA), Ptak Piotr (EP)Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA)
D9F104F105
08:30-08:45
@08:45-09:00 --- ---
A4S-L1A4S-L3
Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumProgramowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Sałata Marcin (MO)
D9C.LOM_12
A4S-L2
Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D9
---
A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F502
Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - W25 Wykład
Habrat Witold (MO)
A111
Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - W25 Wykład
Habrat Witold (MO)
A111
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 2.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (oraz dr J. Sadolewski), (grupa 3.)
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)Rzońca Dariusz (EA), Pawłowicz Bartosz (EU), Krzeszowski Tomasz (EA), Ptak Piotr (EP)Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA)
D9F104F105
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 2.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (oraz dr J. Sadolewski), (grupa 3.)
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)Rzońca Dariusz (EA), Pawłowicz Bartosz (EU), Krzeszowski Tomasz (EA), Ptak Piotr (EP)Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA)
D9F104F105
@08:45-09:00
09:00-09:15 -x- -x-
A4S-L1A4S-L3
Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumProgramowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Sałata Marcin (MO)
D9C.LOM_12
A4S-L2
Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D9
---
A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F502
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 2.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (oraz dr J. Sadolewski), (grupa 3.)
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)Rzońca Dariusz (EA), Pawłowicz Bartosz (EU), Krzeszowski Tomasz (EA), Ptak Piotr (EP)Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA)
D9F104F105
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 2.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (oraz dr J. Sadolewski), (grupa 3.)
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)Rzońca Dariusz (EA), Pawłowicz Bartosz (EU), Krzeszowski Tomasz (EA), Ptak Piotr (EP)Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA)
D9F104F105
09:00-09:15
09:15-09:30 --- ---
A4S-L1A4S-L3
Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumProgramowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Sałata Marcin (MO)
D9C.LOM_12
A4S-L2
Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D9
---
A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F502
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 2.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (oraz dr J. Sadolewski), (grupa 3.)
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)Rzońca Dariusz (EA), Pawłowicz Bartosz (EU), Krzeszowski Tomasz (EA), Ptak Piotr (EP)Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA)
D9F104F105
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 2.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (oraz dr J. Sadolewski), (grupa 3.)
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)Rzońca Dariusz (EA), Pawłowicz Bartosz (EU), Krzeszowski Tomasz (EA), Ptak Piotr (EP)Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA)
D9F104F105
09:15-09:30
09:30-09:45 -x- -x-
A4S-L1A4S-L3
Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumProgramowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Sałata Marcin (MO)
D9C.LOM_12
A4S-L2
Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D9
---
A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F502
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 2.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (oraz dr J. Sadolewski), (grupa 3.)
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)Rzońca Dariusz (EA), Pawłowicz Bartosz (EU), Krzeszowski Tomasz (EA), Ptak Piotr (EP)Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA)
D9F104F105
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 2.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (oraz dr J. Sadolewski), (grupa 3.)
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)Rzońca Dariusz (EA), Pawłowicz Bartosz (EU), Krzeszowski Tomasz (EA), Ptak Piotr (EP)Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA)
D9F104F105
09:30-09:45
09:45-10:00 --- ---
A4S-L1A4S-L3
Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumProgramowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Sałata Marcin (MO)
D9C.LOM_12
A4S-L2
Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D9
---
A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F502
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 2.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (oraz dr J. Sadolewski), (grupa 3.)
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)Rzońca Dariusz (EA), Pawłowicz Bartosz (EU), Krzeszowski Tomasz (EA), Ptak Piotr (EP)Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA)
D9F104F105
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 2.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (oraz dr J. Sadolewski), (grupa 3.)
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)Rzońca Dariusz (EA), Pawłowicz Bartosz (EU), Krzeszowski Tomasz (EA), Ptak Piotr (EP)Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA)
D9F104F105
09:45-10:00
10:00-10:15 -x- -x-
A4S-L1A4S-L3
Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumProgramowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Sałata Marcin (MO)
D9C.LOM_12
A4S-L2
Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D9
---
A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F502
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 2.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (oraz dr J. Sadolewski), (grupa 3.)
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)Rzońca Dariusz (EA), Pawłowicz Bartosz (EU), Krzeszowski Tomasz (EA), Ptak Piotr (EP)Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA)
D9F104F105
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 2.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (oraz dr J. Sadolewski), (grupa 3.)
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)Rzońca Dariusz (EA), Pawłowicz Bartosz (EU), Krzeszowski Tomasz (EA), Ptak Piotr (EP)Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA)
D9F104F105
10:00-10:15
10:15-10:30 -x- -x-
A4S-L1A4S-L3
Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumProgramowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Sałata Marcin (MO)
D9C.LOM_12
A4S-L2
Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D9
---
A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F502
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 2.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (oraz dr J. Sadolewski), (grupa 3.)
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)Rzońca Dariusz (EA), Pawłowicz Bartosz (EU), Krzeszowski Tomasz (EA), Ptak Piotr (EP)Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA)
D9F104F105
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 2.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (oraz dr J. Sadolewski), (grupa 3.)
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)Rzońca Dariusz (EA), Pawłowicz Bartosz (EU), Krzeszowski Tomasz (EA), Ptak Piotr (EP)Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA)
D9F104F105
10:15-10:30
@10:30-10:45 --- ---
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumSystemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumProjektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Sałata Marcin (MO)Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
C.LOM_12D7D9
---
A4S-L2
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F505
A4S-L1
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F505
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - W30 Wykład
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
A313
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - W30 Wykład
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
A313
-x- -x- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- ---
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumSystemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumProjektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Sałata Marcin (MO)Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
C.LOM_12D7D9
---
A4S-L2
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F505
A4S-L1
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F505
--- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- ---
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumSystemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumProjektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Sałata Marcin (MO)Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
C.LOM_12D7D9
---
A4S-L2
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F505
A4S-L1
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F505
-x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- ---
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumSystemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumProjektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Sałata Marcin (MO)Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
C.LOM_12D7D9
---
A4S-L2
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F505
A4S-L1
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F505
--- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- ---
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumSystemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumProjektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Sałata Marcin (MO)Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
C.LOM_12D7D9
---
A4S-L2
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F505
A4S-L1
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F505
-x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- ---
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumSystemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumProjektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Sałata Marcin (MO)Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
C.LOM_12D7D9
---
A4S-L2
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F505
A4S-L1
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F505
--- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- ---
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumSystemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumProjektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Sałata Marcin (MO)Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
C.LOM_12D7D9
---
A4S-L2
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F505
A4S-L1
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F505
--- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30
Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - W25 Wykład
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
V18
Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - W25 Wykład
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
V18
A4S-L2
Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Sałata Marcin (MO)
C.LOM_12
---
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - W15 Wykład
Lal Kazimierz (EA)
A312
A4S-L3
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
A312
A4S-L1, A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
A313
A4S-L3
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
A313
-x- -x- @12:15-12:30
12:30-12:45
A4S-L2
Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Sałata Marcin (MO)
C.LOM_12
---
A4S-L3
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
A312
A4S-L1, A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
A313
A4S-L3
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
A313
-x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00
A4S-L2
Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Sałata Marcin (MO)
C.LOM_12
---
A4S-L3
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
A312
A4S-L1, A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
A313
A4S-L3
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
A313
-x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15
A4S-L2
Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Sałata Marcin (MO)
C.LOM_12
---
A4S-L3
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
A312
A4S-L1, A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
A313
A4S-L3
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
A313
-x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30
A4S-L2
Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Sałata Marcin (MO)
C.LOM_12
---
A4S-L3
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
A312
A4S-L1, A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
A313
A4S-L3
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
A313
-x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45
A4S-L2
Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Sałata Marcin (MO)
C.LOM_12
---
A4S-L3
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
A312
A4S-L1, A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
A313
A4S-L3
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
A313
-x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00
A4S-L2
Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Sałata Marcin (MO)
C.LOM_12
---
A4S-L3
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
A312
A4S-L1, A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
A313
A4S-L3
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
A313
-x- -x- 13:45-14:00
@14:00-14:15
Systemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - W25 Wykład
Trybus Bartosz (EA)
V18
Systemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - W25 Wykład
Trybus Bartosz (EA)
V18
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - W25 Wykład
Mazurek Mirosław (ES)
A113
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - W25 Wykład
Mazurek Mirosław (ES)
A113
A4S-L1A4S-L2
Systemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumOrganizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium
Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)Lal Kazimierz (EA)
D7A312
A4S-L1A4S-L3
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 LaboratoriumSystemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)
A312D7
---
A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 Projekt
Mazurek Mirosław (ES)
-x- -x- @14:00-14:15
14:15-14:30
A4S-L1A4S-L2
Systemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumOrganizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium
Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)Lal Kazimierz (EA)
D7A312
A4S-L1A4S-L3
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 LaboratoriumSystemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)
A312D7
---
A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 Projekt
Mazurek Mirosław (ES)
-x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45
A4S-L1A4S-L2
Systemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumOrganizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium
Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)Lal Kazimierz (EA)
D7A312
A4S-L1A4S-L3
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 LaboratoriumSystemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)
A312D7
---
A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 Projekt
Mazurek Mirosław (ES)
-x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00
A4S-L1A4S-L2
Systemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumOrganizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium
Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)Lal Kazimierz (EA)
D7A312
A4S-L1A4S-L3
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 LaboratoriumSystemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)
A312D7
---
A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 Projekt
Mazurek Mirosław (ES)
-x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15
A4S-L1A4S-L2
Systemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumOrganizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium
Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)Lal Kazimierz (EA)
D7A312
A4S-L1A4S-L3
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 LaboratoriumSystemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)
A312D7
---
A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 Projekt
Mazurek Mirosław (ES)
-x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30
A4S-L1A4S-L2
Systemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumOrganizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium
Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)Lal Kazimierz (EA)
D7A312
A4S-L1A4S-L3
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 LaboratoriumSystemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)
A312D7
---
A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 Projekt
Mazurek Mirosław (ES)
-x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45
A4S-L1A4S-L2
Systemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumOrganizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium
Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)Lal Kazimierz (EA)
D7A312
A4S-L1A4S-L3
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 LaboratoriumSystemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)
A312D7
---
A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 Projekt
Mazurek Mirosław (ES)
-x- -x- 15:30-15:45
@15:45-16:00
Wykład monograficzny (A4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Żabiński Tomasz (EA), Oszust Mariusz (EA), Bożek Andrzej (EA)
V18
Wykład monograficzny (A4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Żabiński Tomasz (EA), Oszust Mariusz (EA), Bożek Andrzej (EA)
V18
A4S-L2A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 ProjektWizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Mazurek Mirosław (ES)Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
A4S-L1A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 ProjektWizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Mazurek Mirosław (ES)Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
--- ---
A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
-x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15
A4S-L2A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 ProjektWizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Mazurek Mirosław (ES)Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
A4S-L1A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 ProjektWizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Mazurek Mirosław (ES)Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
--- ---
A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
-x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30
A4S-L2A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 ProjektWizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Mazurek Mirosław (ES)Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
A4S-L1A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 ProjektWizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Mazurek Mirosław (ES)Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
--- ---
A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
-x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45
A4S-L2A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 ProjektWizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Mazurek Mirosław (ES)Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
A4S-L1A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 ProjektWizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Mazurek Mirosław (ES)Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
--- ---
A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
-x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00
A4S-L2A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 ProjektWizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Mazurek Mirosław (ES)Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
A4S-L1A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 ProjektWizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Mazurek Mirosław (ES)Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
--- ---
A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
-x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15
A4S-L2A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 ProjektWizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Mazurek Mirosław (ES)Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
A4S-L1A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 ProjektWizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Mazurek Mirosław (ES)Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
--- ---
A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
-x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30
A4S-L2A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 ProjektWizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Mazurek Mirosław (ES)Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
A4S-L1A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 ProjektWizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Mazurek Mirosław (ES)Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
--- ---
A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
-x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x-
A4S-L1
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
A4S-L1
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
--- --- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x-
A4S-L1
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
A4S-L1
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
--- --- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x-
A4S-L1
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
A4S-L1
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
--- --- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x-
A4S-L1
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
A4S-L1
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
--- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x-
A4S-L1
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
A4S-L1
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
--- --- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x-
A4S-L1
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
A4S-L1
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
--- --- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x-
A4S-L1
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
A4S-L1
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
--- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
E1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15
E1-C1E1-C2
Teoria obwodów I (E1) - C30 ĆwiczeniaMatematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)Szynal-Liana Anetta (FM)
A313B305
E1-C1E1-C2
Teoria obwodów I (E1) - C30 ĆwiczeniaMatematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)Szynal-Liana Anetta (FM)
A313B305
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00:08:15
08:15-08:30
E1-C1E1-C2
Teoria obwodów I (E1) - C30 ĆwiczeniaMatematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)Szynal-Liana Anetta (FM)
A313B305
E1-C1E1-C2
Teoria obwodów I (E1) - C30 ĆwiczeniaMatematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)Szynal-Liana Anetta (FM)
A313B305
--- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45
E1-C1E1-C2
Teoria obwodów I (E1) - C30 ĆwiczeniaMatematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)Szynal-Liana Anetta (FM)
A313B305
E1-C1E1-C2
Teoria obwodów I (E1) - C30 ĆwiczeniaMatematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)Szynal-Liana Anetta (FM)
A313B305
--- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
@08:45-09:00
E1-C1E1-C2
Teoria obwodów I (E1) - C30 ĆwiczeniaMatematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)Szynal-Liana Anetta (FM)
A313B305
E1-C1E1-C2
Teoria obwodów I (E1) - C30 ĆwiczeniaMatematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)Szynal-Liana Anetta (FM)
A313B305
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 1.
Trojnar Mariusz (ET)
B300
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 1.
Trojnar Mariusz (ET)
B300
E1-C2A1-C3, E1-C3
Teoria obwodów I (E1) - C30 ĆwiczeniaWychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)Nauczyciel 2 (CS)
B304Hala PRz
E1-C2A1-C3, E1-C3
Teoria obwodów I (E1) - C30 ĆwiczeniaWychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)Nauczyciel 2 (CS)
B304Hala PRz
E1-L1E1-L2E1-L3E1-L4E1-L6
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 ProjektInformatyka I (E1) - L15 LaboratoriumTechnologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 Projekt
Jagiełowicz Patrycja (MK)Kalandyk Dawid (EA) - DDWarchoł Dawid (EA)Gamracki Mariusz (ET)Stawarz Paweł (EA)
L-28.300BF203D3aB210D3b
E1-L1E1-L2E1-L3E1-L4E1-L5
Informatyka I (E1) - P15 ProjektGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 LaboratoriumTechnologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 Projekt
Kalandyk Dawid (EA) - DDJagiełowicz Patrycja (MK)Gamracki Mariusz (ET)Warchoł Dawid (EA)Stawarz Paweł (EA)
F203L-28.300BB210D3aD3b
E1-C1, E1-C2E1-L5
Wychowanie fizyczne cz.1. (E1) - C30 ĆwiczeniaGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Nauczyciel 2 (CS)Jagiełowicz Patrycja (MK)
Hala PRzL-28.300B
E1-C1, E1-C2E1-L6
Wychowanie fizyczne cz.1. (E1) - C30 ĆwiczeniaGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Nauczyciel 2 (CS)Jagiełowicz Patrycja (MK)
Hala PRzL-28.300B
@08:45-09:00
09:00-09:15
E1-C1E1-C2
Teoria obwodów I (E1) - C30 ĆwiczeniaMatematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)Szynal-Liana Anetta (FM)
A313B305
E1-C1E1-C2
Teoria obwodów I (E1) - C30 ĆwiczeniaMatematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)Szynal-Liana Anetta (FM)
A313B305
E1-C2A1-C3, E1-C3
Teoria obwodów I (E1) - C30 ĆwiczeniaWychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)Nauczyciel 2 (CS)
B304Hala PRz
E1-C2A1-C3, E1-C3
Teoria obwodów I (E1) - C30 ĆwiczeniaWychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)Nauczyciel 2 (CS)
B304Hala PRz
E1-L1E1-L2E1-L3E1-L4E1-L6
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 ProjektInformatyka I (E1) - L15 LaboratoriumTechnologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 Projekt
Jagiełowicz Patrycja (MK)Kalandyk Dawid (EA) - DDWarchoł Dawid (EA)Gamracki Mariusz (ET)Stawarz Paweł (EA)
L-28.300BF203D3aB210D3b
E1-L1E1-L2E1-L3E1-L4E1-L5
Informatyka I (E1) - P15 ProjektGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 LaboratoriumTechnologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 Projekt
Kalandyk Dawid (EA) - DDJagiełowicz Patrycja (MK)Gamracki Mariusz (ET)Warchoł Dawid (EA)Stawarz Paweł (EA)
F203L-28.300BB210D3aD3b
E1-C1, E1-C2E1-L5
Wychowanie fizyczne cz.1. (E1) - C30 ĆwiczeniaGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Nauczyciel 2 (CS)Jagiełowicz Patrycja (MK)
Hala PRzL-28.300B
E1-C1, E1-C2E1-L6
Wychowanie fizyczne cz.1. (E1) - C30 ĆwiczeniaGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Nauczyciel 2 (CS)Jagiełowicz Patrycja (MK)
Hala PRzL-28.300B
09:00-09:15
09:15-09:30
E1-C1E1-C2
Teoria obwodów I (E1) - C30 ĆwiczeniaMatematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)Szynal-Liana Anetta (FM)
A313B305
E1-C1E1-C2
Teoria obwodów I (E1) - C30 ĆwiczeniaMatematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)Szynal-Liana Anetta (FM)
A313B305
E1-C2A1-C3, E1-C3
Teoria obwodów I (E1) - C30 ĆwiczeniaWychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)Nauczyciel 2 (CS)
B304Hala PRz
E1-C2A1-C3, E1-C3
Teoria obwodów I (E1) - C30 ĆwiczeniaWychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)Nauczyciel 2 (CS)
B304Hala PRz
E1-L1E1-L2E1-L3E1-L4E1-L6
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 ProjektInformatyka I (E1) - L15 LaboratoriumTechnologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 Projekt
Jagiełowicz Patrycja (MK)Kalandyk Dawid (EA) - DDWarchoł Dawid (EA)Gamracki Mariusz (ET)Stawarz Paweł (EA)
L-28.300BF203D3aB210D3b
E1-L1E1-L2E1-L3E1-L4E1-L5
Informatyka I (E1) - P15 ProjektGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 LaboratoriumTechnologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 Projekt
Kalandyk Dawid (EA) - DDJagiełowicz Patrycja (MK)Gamracki Mariusz (ET)Warchoł Dawid (EA)Stawarz Paweł (EA)
F203L-28.300BB210D3aD3b
E1-C1, E1-C2E1-L5
Wychowanie fizyczne cz.1. (E1) - C30 ĆwiczeniaGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Nauczyciel 2 (CS)Jagiełowicz Patrycja (MK)
Hala PRzL-28.300B
E1-C1, E1-C2E1-L6
Wychowanie fizyczne cz.1. (E1) - C30 ĆwiczeniaGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Nauczyciel 2 (CS)Jagiełowicz Patrycja (MK)
Hala PRzL-28.300B
09:15-09:30
09:30-09:45
E1-C1E1-C2
Teoria obwodów I (E1) - C30 ĆwiczeniaMatematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)Szynal-Liana Anetta (FM)
A313B305
E1-C1E1-C2
Teoria obwodów I (E1) - C30 ĆwiczeniaMatematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)Szynal-Liana Anetta (FM)
A313B305
E1-C2A1-C3, E1-C3
Teoria obwodów I (E1) - C30 ĆwiczeniaWychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)Nauczyciel 2 (CS)
B304Hala PRz
E1-C2A1-C3, E1-C3
Teoria obwodów I (E1) - C30 ĆwiczeniaWychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)Nauczyciel 2 (CS)
B304Hala PRz
E1-L1E1-L2E1-L3E1-L4E1-L6
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 ProjektInformatyka I (E1) - L15 LaboratoriumTechnologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 Projekt
Jagiełowicz Patrycja (MK)Kalandyk Dawid (EA) - DDWarchoł Dawid (EA)Gamracki Mariusz (ET)Stawarz Paweł (EA)
L-28.300BF203D3aB210D3b
E1-L1E1-L2E1-L3E1-L4E1-L5
Informatyka I (E1) - P15 ProjektGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 LaboratoriumTechnologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 Projekt
Kalandyk Dawid (EA) - DDJagiełowicz Patrycja (MK)Gamracki Mariusz (ET)Warchoł Dawid (EA)Stawarz Paweł (EA)
F203L-28.300BB210D3aD3b
E1-C1, E1-C2E1-L5
Wychowanie fizyczne cz.1. (E1) - C30 ĆwiczeniaGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Nauczyciel 2 (CS)Jagiełowicz Patrycja (MK)
Hala PRzL-28.300B
E1-C1, E1-C2E1-L6
Wychowanie fizyczne cz.1. (E1) - C30 ĆwiczeniaGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Nauczyciel 2 (CS)Jagiełowicz Patrycja (MK)
Hala PRzL-28.300B
09:30-09:45
09:45-10:00
Matematyka I (E1) - W45 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
Matematyka I (E1) - W45 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
E1-C2A1-C3, E1-C3
Teoria obwodów I (E1) - C30 ĆwiczeniaWychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)Nauczyciel 2 (CS)
B304Hala PRz
E1-C2A1-C3, E1-C3
Teoria obwodów I (E1) - C30 ĆwiczeniaWychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)Nauczyciel 2 (CS)
B304Hala PRz
E1-L1E1-L2E1-L3E1-L4E1-L6
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 ProjektInformatyka I (E1) - L15 LaboratoriumTechnologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 Projekt
Jagiełowicz Patrycja (MK)Kalandyk Dawid (EA) - DDWarchoł Dawid (EA)Gamracki Mariusz (ET)Stawarz Paweł (EA)
L-28.300BF203D3aB210D3b
E1-L1E1-L2E1-L3E1-L4E1-L5
Informatyka I (E1) - P15 ProjektGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 LaboratoriumTechnologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 Projekt
Kalandyk Dawid (EA) - DDJagiełowicz Patrycja (MK)Gamracki Mariusz (ET)Warchoł Dawid (EA)Stawarz Paweł (EA)
F203L-28.300BB210D3aD3b
E1-C1, E1-C2E1-L5
Wychowanie fizyczne cz.1. (E1) - C30 ĆwiczeniaGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Nauczyciel 2 (CS)Jagiełowicz Patrycja (MK)
Hala PRzL-28.300B
E1-C1, E1-C2E1-L6
Wychowanie fizyczne cz.1. (E1) - C30 ĆwiczeniaGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Nauczyciel 2 (CS)Jagiełowicz Patrycja (MK)
Hala PRzL-28.300B
09:45-10:00
10:00-10:15
E1-C2A1-C3, E1-C3
Teoria obwodów I (E1) - C30 ĆwiczeniaWychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)Nauczyciel 2 (CS)
B304Hala PRz
E1-C2A1-C3, E1-C3
Teoria obwodów I (E1) - C30 ĆwiczeniaWychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)Nauczyciel 2 (CS)
B304Hala PRz
E1-L1E1-L2E1-L3E1-L4E1-L6
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 ProjektInformatyka I (E1) - L15 LaboratoriumTechnologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 Projekt
Jagiełowicz Patrycja (MK)Kalandyk Dawid (EA) - DDWarchoł Dawid (EA)Gamracki Mariusz (ET)Stawarz Paweł (EA)
L-28.300BF203D3aB210D3b
E1-L1E1-L2E1-L3E1-L4E1-L5
Informatyka I (E1) - P15 ProjektGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 LaboratoriumTechnologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 Projekt
Kalandyk Dawid (EA) - DDJagiełowicz Patrycja (MK)Gamracki Mariusz (ET)Warchoł Dawid (EA)Stawarz Paweł (EA)
F203L-28.300BB210D3aD3b
E1-C1, E1-C2E1-L5
Wychowanie fizyczne cz.1. (E1) - C30 ĆwiczeniaGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Nauczyciel 2 (CS)Jagiełowicz Patrycja (MK)
Hala PRzL-28.300B
E1-C1, E1-C2E1-L6
Wychowanie fizyczne cz.1. (E1) - C30 ĆwiczeniaGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Nauczyciel 2 (CS)Jagiełowicz Patrycja (MK)
Hala PRzL-28.300B
10:00-10:15
10:15-10:30
E1-C2A1-C3, E1-C3
Teoria obwodów I (E1) - C30 ĆwiczeniaWychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)Nauczyciel 2 (CS)
B304Hala PRz
E1-C2A1-C3, E1-C3
Teoria obwodów I (E1) - C30 ĆwiczeniaWychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)Nauczyciel 2 (CS)
B304Hala PRz
E1-L1E1-L2E1-L3E1-L4E1-L6
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 ProjektInformatyka I (E1) - L15 LaboratoriumTechnologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 Projekt
Jagiełowicz Patrycja (MK)Kalandyk Dawid (EA) - DDWarchoł Dawid (EA)Gamracki Mariusz (ET)Stawarz Paweł (EA)
L-28.300BF203D3aB210D3b
E1-L1E1-L2E1-L3E1-L4E1-L5
Informatyka I (E1) - P15 ProjektGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 LaboratoriumTechnologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 Projekt
Kalandyk Dawid (EA) - DDJagiełowicz Patrycja (MK)Gamracki Mariusz (ET)Warchoł Dawid (EA)Stawarz Paweł (EA)
F203L-28.300BB210D3aD3b
E1-C1, E1-C2E1-L5
Wychowanie fizyczne cz.1. (E1) - C30 ĆwiczeniaGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Nauczyciel 2 (CS)Jagiełowicz Patrycja (MK)
Hala PRzL-28.300B
E1-C1, E1-C2E1-L6
Wychowanie fizyczne cz.1. (E1) - C30 ĆwiczeniaGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Nauczyciel 2 (CS)Jagiełowicz Patrycja (MK)
Hala PRzL-28.300B
10:15-10:30
@10:30-10:45
Technologie informacyjne (E1) - W15 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
B107
E1-L1, E1-L3, E1-L4
Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Masłowski Grzegorz (ET)
B305
Geometria i grafika inżynierska (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Jagiełowicz Patrycja (MK)
V18
Geometria i grafika inżynierska (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Jagiełowicz Patrycja (MK)
V18
E1-L2E1-L3E1-L4E1-C3
Technologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 ProjektMatematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Gamracki Mariusz (ET)Jagiełowicz Patrycja (MK)Stawarz Paweł (EA)Szynal-Liana Anetta (FM)
B210L-28.300BF203A113
E1-L1E1-L3E1-L4E1-C3
Technologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 ProjektGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 LaboratoriumMatematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Gamracki Mariusz (ET)Stawarz Paweł (EA)Jagiełowicz Patrycja (MK)Szynal-Liana Anetta (FM)
B210F203L-28.300BA113
Fizyka I (E1) - W30 Wykład
Jakubczyk Dorota (FF)
S2
Fizyka I (E1) - W30 Wykład
Jakubczyk Dorota (FF)
S2
@10:30-10:45
10:45-11:00
E1-L1, E1-L3, E1-L4
Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Masłowski Grzegorz (ET)
B305
E1-L2E1-L3E1-L4E1-C3
Technologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 ProjektMatematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Gamracki Mariusz (ET)Jagiełowicz Patrycja (MK)Stawarz Paweł (EA)Szynal-Liana Anetta (FM)
B210L-28.300BF203A113
E1-L1E1-L3E1-L4E1-C3
Technologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 ProjektGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 LaboratoriumMatematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Gamracki Mariusz (ET)Stawarz Paweł (EA)Jagiełowicz Patrycja (MK)Szynal-Liana Anetta (FM)
B210F203L-28.300BA113
10:45-11:00
11:00-11:15
E1-L1, E1-L3, E1-L4
Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Masłowski Grzegorz (ET)
B305
E1-L2E1-L3E1-L4E1-C3
Technologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 ProjektMatematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Gamracki Mariusz (ET)Jagiełowicz Patrycja (MK)Stawarz Paweł (EA)Szynal-Liana Anetta (FM)
B210L-28.300BF203A113
E1-L1E1-L3E1-L4E1-C3
Technologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 ProjektGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 LaboratoriumMatematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Gamracki Mariusz (ET)Stawarz Paweł (EA)Jagiełowicz Patrycja (MK)Szynal-Liana Anetta (FM)
B210F203L-28.300BA113
11:00-11:15
11:15-11:30
E1-L1, E1-L3, E1-L4
Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Masłowski Grzegorz (ET)
B305
E1-L2E1-L3E1-L4E1-C3
Technologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 ProjektMatematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Gamracki Mariusz (ET)Jagiełowicz Patrycja (MK)Stawarz Paweł (EA)Szynal-Liana Anetta (FM)
B210L-28.300BF203A113
E1-L1E1-L3E1-L4E1-C3
Technologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 ProjektGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 LaboratoriumMatematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Gamracki Mariusz (ET)Stawarz Paweł (EA)Jagiełowicz Patrycja (MK)Szynal-Liana Anetta (FM)
B210F203L-28.300BA113
11:15-11:30
11:30-11:45
E1-L1, E1-L3, E1-L4
Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Masłowski Grzegorz (ET)
B305
E1-L2E1-L3E1-L4E1-C3
Technologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 ProjektMatematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Gamracki Mariusz (ET)Jagiełowicz Patrycja (MK)Stawarz Paweł (EA)Szynal-Liana Anetta (FM)
B210L-28.300BF203A113
E1-L1E1-L3E1-L4E1-C3
Technologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 ProjektGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 LaboratoriumMatematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Gamracki Mariusz (ET)Stawarz Paweł (EA)Jagiełowicz Patrycja (MK)Szynal-Liana Anetta (FM)
B210F203L-28.300BA113
11:30-11:45
11:45-12:00
E1-L1, E1-L3, E1-L4
Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Masłowski Grzegorz (ET)
B305
E1-L2E1-L3E1-L4E1-C3
Technologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 ProjektMatematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Gamracki Mariusz (ET)Jagiełowicz Patrycja (MK)Stawarz Paweł (EA)Szynal-Liana Anetta (FM)
B210L-28.300BF203A113
E1-L1E1-L3E1-L4E1-C3
Technologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 ProjektGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 LaboratoriumMatematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Gamracki Mariusz (ET)Stawarz Paweł (EA)Jagiełowicz Patrycja (MK)Szynal-Liana Anetta (FM)
B210F203L-28.300BA113
11:45-12:00
12:00-12:15
E1-L1, E1-L3, E1-L4
Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Masłowski Grzegorz (ET)
B305
E1-L2E1-L3E1-L4E1-C3
Technologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 ProjektMatematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Gamracki Mariusz (ET)Jagiełowicz Patrycja (MK)Stawarz Paweł (EA)Szynal-Liana Anetta (FM)
B210L-28.300BF203A113
E1-L1E1-L3E1-L4E1-C3
Technologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 ProjektGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 LaboratoriumMatematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Gamracki Mariusz (ET)Stawarz Paweł (EA)Jagiełowicz Patrycja (MK)Szynal-Liana Anetta (FM)
B210F203L-28.300BA113
12:00-12:15
@12:15-12:30
E1-C1
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
E1-C1
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
Informatyka I (E1) - W30 Wykład
Warchoł Dawid (EA)
B107
Informatyka I (E1) - W30 Wykład
Warchoł Dawid (EA)
B107
E1-C1E1-C3
Fizyka I (E1) - C15 ĆwiczeniaTeoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
Kudła Sylwia (FF)Karnas Grzegorz (ET)
V18A112
E1-C2E1-C3
Fizyka I (E1) - C15 ĆwiczeniaTeoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
Kudła Sylwia (FF)Karnas Grzegorz (ET)
V18A112
E1-L5E1-L6
Technologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)Warchoł Dawid (EA)
B210D3a
E1-L5E1-L6
Informatyka I (E1) - L15 LaboratoriumTechnologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)Gamracki Mariusz (ET)
D3aB210
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 2.
Trojnar Mariusz (ET)
B300
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 2.
Trojnar Mariusz (ET)
B300
@12:15-12:30
12:30-12:45
E1-C1
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
E1-C1
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
E1-C1E1-C3
Fizyka I (E1) - C15 ĆwiczeniaTeoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
Kudła Sylwia (FF)Karnas Grzegorz (ET)
V18A112
E1-C2E1-C3
Fizyka I (E1) - C15 ĆwiczeniaTeoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
Kudła Sylwia (FF)Karnas Grzegorz (ET)
V18A112
E1-L5E1-L6
Technologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)Warchoł Dawid (EA)
B210D3a
E1-L5E1-L6
Informatyka I (E1) - L15 LaboratoriumTechnologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)Gamracki Mariusz (ET)
D3aB210
12:30-12:45
12:45-13:00
E1-C1
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
E1-C1
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
E1-C1E1-C3
Fizyka I (E1) - C15 ĆwiczeniaTeoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
Kudła Sylwia (FF)Karnas Grzegorz (ET)
V18A112
E1-C2E1-C3
Fizyka I (E1) - C15 ĆwiczeniaTeoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
Kudła Sylwia (FF)Karnas Grzegorz (ET)
V18A112
E1-L5E1-L6
Technologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)Warchoł Dawid (EA)
B210D3a
E1-L5E1-L6
Informatyka I (E1) - L15 LaboratoriumTechnologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)Gamracki Mariusz (ET)
D3aB210
12:45-13:00
13:00-13:15
E1-C1
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
E1-C1
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
E1-C1E1-C3
Fizyka I (E1) - C15 ĆwiczeniaTeoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
Kudła Sylwia (FF)Karnas Grzegorz (ET)
V18A112
E1-C2E1-C3
Fizyka I (E1) - C15 ĆwiczeniaTeoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
Kudła Sylwia (FF)Karnas Grzegorz (ET)
V18A112
E1-L5E1-L6
Technologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)Warchoł Dawid (EA)
B210D3a
E1-L5E1-L6
Informatyka I (E1) - L15 LaboratoriumTechnologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)Gamracki Mariusz (ET)
D3aB210
13:00-13:15
13:15-13:30
E1-C1
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
E1-C1
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
E1-C1E1-C3
Fizyka I (E1) - C15 ĆwiczeniaTeoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
Kudła Sylwia (FF)Karnas Grzegorz (ET)
V18A112
E1-C2E1-C3
Fizyka I (E1) - C15 ĆwiczeniaTeoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
Kudła Sylwia (FF)Karnas Grzegorz (ET)
V18A112
E1-L5E1-L6
Technologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)Warchoł Dawid (EA)
B210D3a
E1-L5E1-L6
Informatyka I (E1) - L15 LaboratoriumTechnologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)Gamracki Mariusz (ET)
D3aB210
13:15-13:30
13:30-13:45
E1-C1
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
E1-C1
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
E1-C1E1-C3
Fizyka I (E1) - C15 ĆwiczeniaTeoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
Kudła Sylwia (FF)Karnas Grzegorz (ET)
V18A112
E1-C2E1-C3
Fizyka I (E1) - C15 ĆwiczeniaTeoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
Kudła Sylwia (FF)Karnas Grzegorz (ET)
V18A112
E1-L5E1-L6
Technologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)Warchoł Dawid (EA)
B210D3a
E1-L5E1-L6
Informatyka I (E1) - L15 LaboratoriumTechnologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)Gamracki Mariusz (ET)
D3aB210
13:30-13:45
13:45-14:00
E1-C1
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
E1-C1
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
E1-C1E1-C3
Fizyka I (E1) - C15 ĆwiczeniaTeoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
Kudła Sylwia (FF)Karnas Grzegorz (ET)
V18A112
E1-C2E1-C3
Fizyka I (E1) - C15 ĆwiczeniaTeoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
Kudła Sylwia (FF)Karnas Grzegorz (ET)
V18A112
E1-L5E1-L6
Technologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)Warchoł Dawid (EA)
B210D3a
E1-L5E1-L6
Informatyka I (E1) - L15 LaboratoriumTechnologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)Gamracki Mariusz (ET)
D3aB210
13:45-14:00
@14:00-14:15
E1-L1E1-L5, E1-L6, E1-L2
Informatyka I (E1) - L15 LaboratoriumPrzedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Borkowski Paweł (EA)Masłowski Grzegorz (ET)
D3aB303
E1-L2
Informatyka I (E1) - L15 Laboratorium
Joniec Wojciech (EA)
D3a
E1-C1E1-C2, E1-C3
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (E1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)Przedmiot dodatkowy: Fizyka (E1) - C08 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Szynal-Liana Anetta (FM)Szczepański Tomasz (FF)
F202F402
E1-C1E1-C2, E1-C3
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (E1) - C08 Ćwiczenia, (grupa 1.)Przedmiot dodatkowy: Matematyka (E1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Kulig Magdalena (FF)Szynal-Liana Anetta (FM)
F402B300
Społeczeństwo informacyjne (E1) - W15 Wykład
Mazur Damian (ET)
B107
E1-C3
Fizyka I (E1) - C15 Ćwiczenia
Kudła Sylwia (FF)
V18
--- --- -x- -x- @14:00-14:15
14:15-14:30
E1-L1E1-L5, E1-L6, E1-L2
Informatyka I (E1) - L15 LaboratoriumPrzedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Borkowski Paweł (EA)Masłowski Grzegorz (ET)
D3aB303
E1-L2
Informatyka I (E1) - L15 Laboratorium
Joniec Wojciech (EA)
D3a
E1-C1E1-C2, E1-C3
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (E1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)Przedmiot dodatkowy: Fizyka (E1) - C08 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Szynal-Liana Anetta (FM)Szczepański Tomasz (FF)
F202F402
E1-C1E1-C2, E1-C3
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (E1) - C08 Ćwiczenia, (grupa 1.)Przedmiot dodatkowy: Matematyka (E1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Kulig Magdalena (FF)Szynal-Liana Anetta (FM)
F402B300
E1-C3
Fizyka I (E1) - C15 Ćwiczenia
Kudła Sylwia (FF)
V18
--- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45
E1-L1E1-L5, E1-L6, E1-L2
Informatyka I (E1) - L15 LaboratoriumPrzedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Borkowski Paweł (EA)Masłowski Grzegorz (ET)
D3aB303
E1-L2
Informatyka I (E1) - L15 Laboratorium
Joniec Wojciech (EA)
D3a
E1-C1E1-C2, E1-C3
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (E1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)Przedmiot dodatkowy: Fizyka (E1) - C08 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Szynal-Liana Anetta (FM)Szczepański Tomasz (FF)
F202F402
E1-C1E1-C2, E1-C3
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (E1) - C08 Ćwiczenia, (grupa 1.)Przedmiot dodatkowy: Matematyka (E1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Kulig Magdalena (FF)Szynal-Liana Anetta (FM)
F402B300
E1-C3
Fizyka I (E1) - C15 Ćwiczenia
Kudła Sylwia (FF)
V18
--- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00
E1-L1E1-L5, E1-L6, E1-L2
Informatyka I (E1) - L15 LaboratoriumPrzedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Borkowski Paweł (EA)Masłowski Grzegorz (ET)
D3aB303
E1-L2
Informatyka I (E1) - L15 Laboratorium
Joniec Wojciech (EA)
D3a
E1-C1E1-C2, E1-C3
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (E1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)Przedmiot dodatkowy: Fizyka (E1) - C08 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Szynal-Liana Anetta (FM)Szczepański Tomasz (FF)
F202F402
E1-C1E1-C2, E1-C3
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (E1) - C08 Ćwiczenia, (grupa 1.)Przedmiot dodatkowy: Matematyka (E1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Kulig Magdalena (FF)Szynal-Liana Anetta (FM)
F402B300
E1-C3
Fizyka I (E1) - C15 Ćwiczenia
Kudła Sylwia (FF)
V18
--- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15
E1-L1E1-L5, E1-L6, E1-L2
Informatyka I (E1) - L15 LaboratoriumPrzedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Borkowski Paweł (EA)Masłowski Grzegorz (ET)
D3aB303
E1-L2
Informatyka I (E1) - L15 Laboratorium
Joniec Wojciech (EA)
D3a
E1-C1E1-C2, E1-C3
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (E1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)Przedmiot dodatkowy: Fizyka (E1) - C08 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Szynal-Liana Anetta (FM)Szczepański Tomasz (FF)
F202F402
E1-C1E1-C2, E1-C3
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (E1) - C08 Ćwiczenia, (grupa 1.)Przedmiot dodatkowy: Matematyka (E1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Kulig Magdalena (FF)Szynal-Liana Anetta (FM)
F402B300
E1-C3
Fizyka I (E1) - C15 Ćwiczenia
Kudła Sylwia (FF)
V18
--- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30
E1-L1E1-L5, E1-L6, E1-L2
Informatyka I (E1) - L15 LaboratoriumPrzedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Borkowski Paweł (EA)Masłowski Grzegorz (ET)
D3aB303
E1-L2
Informatyka I (E1) - L15 Laboratorium
Joniec Wojciech (EA)
D3a
E1-C1E1-C2, E1-C3
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (E1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)Przedmiot dodatkowy: Fizyka (E1) - C08 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Szynal-Liana Anetta (FM)Szczepański Tomasz (FF)
F202F402
E1-C1E1-C2, E1-C3
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (E1) - C08 Ćwiczenia, (grupa 1.)Przedmiot dodatkowy: Matematyka (E1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Kulig Magdalena (FF)Szynal-Liana Anetta (FM)
F402B300
E1-C3
Fizyka I (E1) - C15 Ćwiczenia
Kudła Sylwia (FF)
V18
--- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45
E1-L1E1-L5, E1-L6, E1-L2
Informatyka I (E1) - L15 LaboratoriumPrzedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Borkowski Paweł (EA)Masłowski Grzegorz (ET)
D3aB303
E1-L2
Informatyka I (E1) - L15 Laboratorium
Joniec Wojciech (EA)
D3a
E1-C1E1-C2, E1-C3
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (E1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)Przedmiot dodatkowy: Fizyka (E1) - C08 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Szynal-Liana Anetta (FM)Szczepański Tomasz (FF)
F202F402
E1-C1E1-C2, E1-C3
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (E1) - C08 Ćwiczenia, (grupa 1.)Przedmiot dodatkowy: Matematyka (E1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Kulig Magdalena (FF)Szynal-Liana Anetta (FM)
F402B300
E1-C3
Fizyka I (E1) - C15 Ćwiczenia
Kudła Sylwia (FF)
V18
--- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
E2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 -x- -x- --- --- -x- -x- ---
E2-L3
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 5, 7, 9, 11)
Mleczko Krzysztof (EP)
A301
E2-L2
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4, 7, 9, 11, 12)
Mleczko Krzysztof (EP)
A301
E2-L1
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 5, 6, 8, 10)
Mleczko Krzysztof (EP)
A301
08:00:08:15
08:15-08:30 -x- -x- --- --- -x- -x- ---
E2-L3
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 5, 7, 9, 11)
Mleczko Krzysztof (EP)
A301
E2-L2
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4, 7, 9, 11, 12)
Mleczko Krzysztof (EP)
A301
E2-L1
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 5, 6, 8, 10)
Mleczko Krzysztof (EP)
A301
08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- --- --- -x- -x- ---
E2-L3
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 5, 7, 9, 11)
Mleczko Krzysztof (EP)
A301
E2-L2
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4, 7, 9, 11, 12)
Mleczko Krzysztof (EP)
A301
E2-L1
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 5, 6, 8, 10)
Mleczko Krzysztof (EP)
A301
08:30-08:45
@08:45-09:00
Metrologia elektryczna (E2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
A312
Metrologia elektryczna (E2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
A312
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - W30 Wykład
Pawłowski Stanisław (ED)
A312
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - W30 Wykład
Pawłowski Stanisław (ED)
A312
--- ---
E2-L3
Teoria obwodów III (E2) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
E2-L1E2-L2E2-L3
Teoria obwodów III (E2) - L15 LaboratoriumTeoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 LaboratoriumElektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 5, 7, 9, 11)
Karnas Grzegorz (ET)Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)Mleczko Krzysztof (EP)
B200bB100bA301
E2-L2
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4, 7, 9, 11, 12)
Mleczko Krzysztof (EP)
A301
E2-L1
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 5, 6, 8, 10)
Mleczko Krzysztof (EP)
A301
@08:45-09:00
09:00-09:15 --- ---
E2-L3
Teoria obwodów III (E2) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
E2-L1E2-L2E2-L3
Teoria obwodów III (E2) - L15 LaboratoriumTeoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 LaboratoriumElektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 5, 7, 9, 11)
Karnas Grzegorz (ET)Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)Mleczko Krzysztof (EP)
B200bB100bA301
E2-L2
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4, 7, 9, 11, 12)
Mleczko Krzysztof (EP)
A301
E2-L1
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 5, 6, 8, 10)
Mleczko Krzysztof (EP)
A301
09:00-09:15
09:15-09:30 --- ---
E2-L3
Teoria obwodów III (E2) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
E2-L1E2-L2E2-L3
Teoria obwodów III (E2) - L15 LaboratoriumTeoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 LaboratoriumElektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 5, 7, 9, 11)
Karnas Grzegorz (ET)Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)Mleczko Krzysztof (EP)
B200bB100bA301
E2-L2
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4, 7, 9, 11, 12)
Mleczko Krzysztof (EP)
A301
E2-L1
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 5, 6, 8, 10)
Mleczko Krzysztof (EP)
A301
09:15-09:30
09:30-09:45 --- ---
E2-L3
Teoria obwodów III (E2) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
E2-L1E2-L2E2-L3
Teoria obwodów III (E2) - L15 LaboratoriumTeoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 LaboratoriumElektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 5, 7, 9, 11)
Karnas Grzegorz (ET)Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)Mleczko Krzysztof (EP)
B200bB100bA301
E2-L2
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4, 7, 9, 11, 12)
Mleczko Krzysztof (EP)
A301
E2-L1
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 5, 6, 8, 10)
Mleczko Krzysztof (EP)
A301
09:30-09:45
09:45-10:00 --- ---
E2-L3
Teoria obwodów III (E2) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
E2-L1E2-L2E2-L3
Teoria obwodów III (E2) - L15 LaboratoriumTeoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 LaboratoriumElektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 5, 7, 9, 11)
Karnas Grzegorz (ET)Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)Mleczko Krzysztof (EP)
B200bB100bA301
E2-L2
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4, 7, 9, 11, 12)
Mleczko Krzysztof (EP)
A301
E2-L1
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 5, 6, 8, 10)
Mleczko Krzysztof (EP)
A301
09:45-10:00
10:00-10:15 --- ---
E2-L3
Teoria obwodów III (E2) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
E2-L1E2-L2E2-L3
Teoria obwodów III (E2) - L15 LaboratoriumTeoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 LaboratoriumElektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 5, 7, 9, 11)
Karnas Grzegorz (ET)Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)Mleczko Krzysztof (EP)
B200bB100bA301
E2-L2
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4, 7, 9, 11, 12)
Mleczko Krzysztof (EP)
A301
E2-L1
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 5, 6, 8, 10)
Mleczko Krzysztof (EP)
A301
10:00-10:15
10:15-10:30 --- ---
E2-L3
Teoria obwodów III (E2) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
E2-L1E2-L2
Teoria obwodów III (E2) - L15 LaboratoriumTeoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)
B200bB100b
--- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
Mechanika i mechatronika (E2) - W30 Wykład
Homik Wojciech (MK)
A312
Mechanika i mechatronika (E2) - W30 Wykład
Homik Wojciech (MK)
A312
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - W30 Wykład
Plewako Jolanta (EE)
A112
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - W30 Wykład
Plewako Jolanta (EE)
A112
--- ---
E2-C1E2-L3
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - C15 ĆwiczeniaTeoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 Laboratorium
Pawłowski Stanisław (ED)Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)
A214B100b
E2-L1E2-L2E2-C2
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów III (E2) - L15 LaboratoriumTeoria pola elektromagnetycznego (E2) - C15 Ćwiczenia
Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)Karnas Grzegorz (ET)Pawłowski Stanisław (ED)
B100bB200bA214
Język obcy (E2) - C30 Lektorat
Doroszkiewicz Małgorzata (CJ)
J207
Język obcy (E2) - C30 Lektorat
Doroszkiewicz Małgorzata (CJ)
J207
@10:30-10:45
10:45-11:00 --- ---
E2-C1E2-L3
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - C15 ĆwiczeniaTeoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 Laboratorium
Pawłowski Stanisław (ED)Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)
A214B100b
E2-L1E2-L2E2-C2
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów III (E2) - L15 LaboratoriumTeoria pola elektromagnetycznego (E2) - C15 Ćwiczenia
Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)Karnas Grzegorz (ET)Pawłowski Stanisław (ED)
B100bB200bA214
10:45-11:00
11:00-11:15 --- ---
E2-C1E2-L3
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - C15 ĆwiczeniaTeoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 Laboratorium
Pawłowski Stanisław (ED)Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)
A214B100b
E2-L1E2-L2E2-C2
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów III (E2) - L15 LaboratoriumTeoria pola elektromagnetycznego (E2) - C15 Ćwiczenia
Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)Karnas Grzegorz (ET)Pawłowski Stanisław (ED)
B100bB200bA214
11:00-11:15
11:15-11:30 --- ---
E2-C1E2-L3
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - C15 ĆwiczeniaTeoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 Laboratorium
Pawłowski Stanisław (ED)Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)
A214B100b
E2-L1E2-L2E2-C2
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów III (E2) - L15 LaboratoriumTeoria pola elektromagnetycznego (E2) - C15 Ćwiczenia
Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)Karnas Grzegorz (ET)Pawłowski Stanisław (ED)
B100bB200bA214
11:15-11:30
11:30-11:45 --- ---
E2-C1E2-L3
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - C15 ĆwiczeniaTeoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 Laboratorium
Pawłowski Stanisław (ED)Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)
A214B100b
E2-L1E2-L2E2-C2
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów III (E2) - L15 LaboratoriumTeoria pola elektromagnetycznego (E2) - C15 Ćwiczenia
Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)Karnas Grzegorz (ET)Pawłowski Stanisław (ED)
B100bB200bA214
11:30-11:45
11:45-12:00 --- ---
E2-C1E2-L3
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - C15 ĆwiczeniaTeoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 Laboratorium
Pawłowski Stanisław (ED)Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)
A214B100b
E2-L1E2-L2E2-C2
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów III (E2) - L15 LaboratoriumTeoria pola elektromagnetycznego (E2) - C15 Ćwiczenia
Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)Karnas Grzegorz (ET)Pawłowski Stanisław (ED)
B100bB200bA214
11:45-12:00
12:00-12:15 --- ---
E2-C1E2-L3
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - C15 ĆwiczeniaTeoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 Laboratorium
Pawłowski Stanisław (ED)Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)
A214B100b
E2-L1E2-L2E2-C2
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów III (E2) - L15 LaboratoriumTeoria pola elektromagnetycznego (E2) - C15 Ćwiczenia
Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)Karnas Grzegorz (ET)Pawłowski Stanisław (ED)
B100bB200bA214
12:00-12:15
@12:15-12:30
E2-C1E2-C2
Mechanika i mechatronika (E2) - C15 ĆwiczeniaTeoria obwodów III (E2) - C15 Ćwiczenia
Homik Wojciech (MK)Karnas Grzegorz (ET)
A312B303
E2-C1E2-C2
Teoria obwodów III (E2) - C15 ĆwiczeniaMechanika i mechatronika (E2) - C15 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)Homik Wojciech (MK)
B303A312
E2-L1E2-L2E2-C2
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 LaboratoriumMetrologia elektryczna (E2) - L30 LaboratoriumAutomatyka i regulacja automatyczna I (E2) - C15 Ćwiczenia
Plewako Jolanta (EE)Chorzępa Rafał (EM)Hubacz Marcin (EA)
A1A211F102
E2-L2E2-L3
Metrologia elektryczna (E2) - L30 LaboratoriumMateriałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)Plewako Jolanta (EE)
A211A1
E2-L1
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)
A211
E2-L1
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)
A211
Teoria obwodów III (E2) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET), Trojnar Mariusz (ET)
A112
Teoria obwodów III (E2) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET), Trojnar Mariusz (ET)
A112
--- --- @12:15-12:30
12:30-12:45
E2-C1E2-C2
Mechanika i mechatronika (E2) - C15 ĆwiczeniaTeoria obwodów III (E2) - C15 Ćwiczenia
Homik Wojciech (MK)Karnas Grzegorz (ET)
A312B303
E2-C1E2-C2
Teoria obwodów III (E2) - C15 ĆwiczeniaMechanika i mechatronika (E2) - C15 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)Homik Wojciech (MK)
B303A312
E2-L1E2-L2E2-C2
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 LaboratoriumMetrologia elektryczna (E2) - L30 LaboratoriumAutomatyka i regulacja automatyczna I (E2) - C15 Ćwiczenia
Plewako Jolanta (EE)Chorzępa Rafał (EM)Hubacz Marcin (EA)
A1A211F102
E2-L2E2-L3
Metrologia elektryczna (E2) - L30 LaboratoriumMateriałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)Plewako Jolanta (EE)
A211A1
E2-L1
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)
A211
E2-L1
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)
A211
--- --- 12:30-12:45
12:45-13:00
E2-C1E2-C2
Mechanika i mechatronika (E2) - C15 ĆwiczeniaTeoria obwodów III (E2) - C15 Ćwiczenia
Homik Wojciech (MK)Karnas Grzegorz (ET)
A312B303
E2-C1E2-C2
Teoria obwodów III (E2) - C15 ĆwiczeniaMechanika i mechatronika (E2) - C15 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)Homik Wojciech (MK)
B303A312
E2-L1E2-L2E2-C2
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 LaboratoriumMetrologia elektryczna (E2) - L30 LaboratoriumAutomatyka i regulacja automatyczna I (E2) - C15 Ćwiczenia
Plewako Jolanta (EE)Chorzępa Rafał (EM)Hubacz Marcin (EA)
A1A211F102
E2-L2E2-L3
Metrologia elektryczna (E2) - L30 LaboratoriumMateriałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)Plewako Jolanta (EE)
A211A1
E2-L1
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)
A211
E2-L1
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)
A211
--- --- 12:45-13:00
13:00-13:15
E2-C1E2-C2
Mechanika i mechatronika (E2) - C15 ĆwiczeniaTeoria obwodów III (E2) - C15 Ćwiczenia
Homik Wojciech (MK)Karnas Grzegorz (ET)
A312B303
E2-C1E2-C2
Teoria obwodów III (E2) - C15 ĆwiczeniaMechanika i mechatronika (E2) - C15 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)Homik Wojciech (MK)
B303A312
E2-L1E2-L2E2-C2
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 LaboratoriumMetrologia elektryczna (E2) - L30 LaboratoriumAutomatyka i regulacja automatyczna I (E2) - C15 Ćwiczenia
Plewako Jolanta (EE)Chorzępa Rafał (EM)Hubacz Marcin (EA)
A1A211F102
E2-L2E2-L3
Metrologia elektryczna (E2) - L30 LaboratoriumMateriałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)Plewako Jolanta (EE)
A211A1
E2-L1
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)
A211
E2-L1
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)
A211
--- --- 13:00-13:15
13:15-13:30
E2-C1E2-C2
Mechanika i mechatronika (E2) - C15 ĆwiczeniaTeoria obwodów III (E2) - C15 Ćwiczenia
Homik Wojciech (MK)Karnas Grzegorz (ET)
A312B303
E2-C1E2-C2
Teoria obwodów III (E2) - C15 ĆwiczeniaMechanika i mechatronika (E2) - C15 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)Homik Wojciech (MK)
B303A312
E2-L1E2-L2E2-C2
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 LaboratoriumMetrologia elektryczna (E2) - L30 LaboratoriumAutomatyka i regulacja automatyczna I (E2) - C15 Ćwiczenia
Plewako Jolanta (EE)Chorzępa Rafał (EM)Hubacz Marcin (EA)
A1A211F102
E2-L2E2-L3
Metrologia elektryczna (E2) - L30 LaboratoriumMateriałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)Plewako Jolanta (EE)
A211A1
E2-L1
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)
A211
E2-L1
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)
A211
--- --- 13:15-13:30
13:30-13:45
E2-C1E2-C2
Mechanika i mechatronika (E2) - C15 ĆwiczeniaTeoria obwodów III (E2) - C15 Ćwiczenia
Homik Wojciech (MK)Karnas Grzegorz (ET)
A312B303
E2-C1E2-C2
Teoria obwodów III (E2) - C15 ĆwiczeniaMechanika i mechatronika (E2) - C15 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)Homik Wojciech (MK)
B303A312
E2-L1E2-L2E2-C2
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 LaboratoriumMetrologia elektryczna (E2) - L30 LaboratoriumAutomatyka i regulacja automatyczna I (E2) - C15 Ćwiczenia
Plewako Jolanta (EE)Chorzępa Rafał (EM)Hubacz Marcin (EA)
A1A211F102
E2-L2E2-L3
Metrologia elektryczna (E2) - L30 LaboratoriumMateriałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)Plewako Jolanta (EE)
A211A1
E2-L1
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)
A211
E2-L1
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)
A211
--- --- 13:30-13:45
13:45-14:00
E2-C1E2-C2
Mechanika i mechatronika (E2) - C15 ĆwiczeniaTeoria obwodów III (E2) - C15 Ćwiczenia
Homik Wojciech (MK)Karnas Grzegorz (ET)
A312B303
E2-C1E2-C2
Teoria obwodów III (E2) - C15 ĆwiczeniaMechanika i mechatronika (E2) - C15 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)Homik Wojciech (MK)
B303A312
E2-L1E2-L2E2-C2
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 LaboratoriumMetrologia elektryczna (E2) - L30 LaboratoriumAutomatyka i regulacja automatyczna I (E2) - C15 Ćwiczenia
Plewako Jolanta (EE)Chorzępa Rafał (EM)Hubacz Marcin (EA)
A1A211F102
E2-L2E2-L3
Metrologia elektryczna (E2) - L30 LaboratoriumMateriałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)Plewako Jolanta (EE)
A211A1
E2-L1
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)
A211
E2-L1
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)
A211
--- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
E2-C1E2-L3
Elektronika I (E2) - C15 ĆwiczeniaAutomatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 Laboratorium
Mleczko Krzysztof (EP)Markiewicz Michał (EA)
A312D109aut
E2-C1E2-C2
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - C15 ĆwiczeniaElektronika I (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)Mleczko Krzysztof (EP)
F102A312
---
E2-L2
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
A1
E2-L1E2-L3
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 LaboratoriumMetrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)Chorzępa Rafał (EM)
D109autA211
E2-L2E2-L3
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 LaboratoriumMetrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)Chorzępa Rafał (EM)
D109autA211
Elektronika I (E2) - W30 Wykład
Mleczko Krzysztof (EP)
B107
Elektronika I (E2) - W30 Wykład
Mleczko Krzysztof (EP)
B107
--- --- @14:00-14:15
14:15-14:30
E2-C1E2-L3
Elektronika I (E2) - C15 ĆwiczeniaAutomatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 Laboratorium
Mleczko Krzysztof (EP)Markiewicz Michał (EA)
A312D109aut
E2-C1E2-C2
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - C15 ĆwiczeniaElektronika I (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)Mleczko Krzysztof (EP)
F102A312
---
E2-L2
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
A1
E2-L1E2-L3
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 LaboratoriumMetrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)Chorzępa Rafał (EM)
D109autA211
E2-L2E2-L3
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 LaboratoriumMetrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)Chorzępa Rafał (EM)
D109autA211
--- --- 14:15-14:30
14:30-14:45
E2-C1E2-L3
Elektronika I (E2) - C15 ĆwiczeniaAutomatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 Laboratorium
Mleczko Krzysztof (EP)Markiewicz Michał (EA)
A312D109aut
E2-C1E2-C2
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - C15 ĆwiczeniaElektronika I (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)Mleczko Krzysztof (EP)
F102A312
---
E2-L2
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
A1
E2-L1E2-L3
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 LaboratoriumMetrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)Chorzępa Rafał (EM)
D109autA211
E2-L2E2-L3
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 LaboratoriumMetrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)Chorzępa Rafał (EM)
D109autA211
--- --- 14:30-14:45
14:45-15:00
E2-C1E2-L3
Elektronika I (E2) - C15 ĆwiczeniaAutomatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 Laboratorium
Mleczko Krzysztof (EP)Markiewicz Michał (EA)
A312D109aut
E2-C1E2-C2
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - C15 ĆwiczeniaElektronika I (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)Mleczko Krzysztof (EP)
F102A312
---
E2-L2
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
A1
E2-L1E2-L3
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 LaboratoriumMetrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)Chorzępa Rafał (EM)
D109autA211
E2-L2E2-L3
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 LaboratoriumMetrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)Chorzępa Rafał (EM)
D109autA211
--- --- 14:45-15:00
15:00-15:15
E2-C1E2-L3
Elektronika I (E2) - C15 ĆwiczeniaAutomatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 Laboratorium
Mleczko Krzysztof (EP)Markiewicz Michał (EA)
A312D109aut
E2-C1E2-C2
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - C15 ĆwiczeniaElektronika I (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)Mleczko Krzysztof (EP)
F102A312
---
E2-L2
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
A1
E2-L1E2-L3
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 LaboratoriumMetrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)Chorzępa Rafał (EM)
D109autA211
E2-L2E2-L3
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 LaboratoriumMetrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)Chorzępa Rafał (EM)
D109autA211
--- --- 15:00-15:15
15:15-15:30
E2-C1E2-L3
Elektronika I (E2) - C15 ĆwiczeniaAutomatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 Laboratorium
Mleczko Krzysztof (EP)Markiewicz Michał (EA)
A312D109aut
E2-C1E2-C2
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - C15 ĆwiczeniaElektronika I (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)Mleczko Krzysztof (EP)
F102A312
---
E2-L2
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
A1
E2-L1E2-L3
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 LaboratoriumMetrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)Chorzępa Rafał (EM)
D109autA211
E2-L2E2-L3
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 LaboratoriumMetrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)Chorzępa Rafał (EM)
D109autA211
--- --- 15:15-15:30
15:30-15:45
E2-C1E2-L3
Elektronika I (E2) - C15 ĆwiczeniaAutomatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 Laboratorium
Mleczko Krzysztof (EP)Markiewicz Michał (EA)
A312D109aut
E2-C1E2-C2
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - C15 ĆwiczeniaElektronika I (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)Mleczko Krzysztof (EP)
F102A312
---
E2-L2
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
A1
E2-L1E2-L3
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 LaboratoriumMetrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)Chorzępa Rafał (EM)
D109autA211
E2-L2E2-L3
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 LaboratoriumMetrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)Chorzępa Rafał (EM)
D109autA211
-x- -x- 15:30-15:45
@15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x-
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B107
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B107
-x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
E3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
E3/EN
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - W30 Wykład
Beňa Lúbomir (EE)
B304
@07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15
E3/EN-L3
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Daraż Mateusz (ED) - DD
B100b
E3/EN-L1
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Bogusz Piotr (ED)
B100b
--- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30
E3/EN-L3
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Daraż Mateusz (ED) - DD
B100b
E3/EN-L1
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Bogusz Piotr (ED)
B100b
--- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45
E3/EN-L3
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Daraż Mateusz (ED) - DD
B100b
E3/EN-L1
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Bogusz Piotr (ED)
B100b
--- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00
E3/EN-L2E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 LaboratoriumModelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Plewako Jolanta (EE)Daraż Mateusz (ED) - DD
B21B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Bogusz Piotr (ED)Plewako Jolanta (EE)
B100bB21
Bezpieczeństwo użytkowania urządzeń elektrycznych (E3) - W30 Wykład
Plewako Jolanta (EE)
A112
Bezpieczeństwo użytkowania urządzeń elektrycznych (E3) - W30 Wykład
Plewako Jolanta (EE)
A112
E3/EN
Techniki oświetlania (E3/EN) - W30 Wykład
Wachta Henryk (EE)
A111
E3/EN
Techniki oświetlania (E3/EN) - W30 Wykład
Wachta Henryk (EE)
A111
E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
Język obcy (E3) - C30 Lektorat
Młodochowska Katarzyna (CJ)
J302
Język obcy (E3) - C30 Lektorat
Młodochowska Katarzyna (CJ)
J302
@08:45-09:00
09:00-09:15
E3/EN-L2E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 LaboratoriumModelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Plewako Jolanta (EE)Daraż Mateusz (ED) - DD
B21B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Bogusz Piotr (ED)Plewako Jolanta (EE)
B100bB21
E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
09:00-09:15
09:15-09:30
E3/EN-L2E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 LaboratoriumModelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Plewako Jolanta (EE)Daraż Mateusz (ED) - DD
B21B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Bogusz Piotr (ED)Plewako Jolanta (EE)
B100bB21
E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
09:15-09:30
09:30-09:45
E3/EN-L2E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 LaboratoriumModelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Plewako Jolanta (EE)Daraż Mateusz (ED) - DD
B21B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Bogusz Piotr (ED)Plewako Jolanta (EE)
B100bB21
E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
09:30-09:45
09:45-10:00
E3/EN-L2E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 LaboratoriumModelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Plewako Jolanta (EE)Daraż Mateusz (ED) - DD
B21B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Bogusz Piotr (ED)Plewako Jolanta (EE)
B100bB21
E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
09:45-10:00
10:00-10:15
E3/EN-L2E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 LaboratoriumModelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Plewako Jolanta (EE)Daraż Mateusz (ED) - DD
B21B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Bogusz Piotr (ED)Plewako Jolanta (EE)
B100bB21
E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
10:00-10:15
10:15-10:30
E3/EN-L2
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
E3/EN-L2
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
10:15-10:30
@10:30-10:45
E3/EN-L1E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Nowak Marek (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B16B57
E3/EN-L1E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Nowak Marek (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B16B57
Urządzenia elektryczne (E3) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
A113
Urządzenia elektryczne (E3) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
A113
E3/EN-L1E3/EN-L2
Techniki oświetlania (E3/EN) - P15 ProjektSieci komputerowe (E3) - L15 Laboratorium
Wachta Henryk (EE)Hadaj Piotr (ES)
B16F604
E3/EN-L1E3/EN-L2
Sieci komputerowe (E3) - L15 LaboratoriumTechniki oświetlania (E3/EN) - P15 Projekt
Hadaj Piotr (ES)Wachta Henryk (EE)
F604B16
E3/EN-L1E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B21B57
E3/EN-L1E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B21B57
---
E3/EN-L3
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Beňa Lúbomir (EE)
B16
@10:30-10:45
10:45-11:00
E3/EN-L1E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Nowak Marek (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B16B57
E3/EN-L1E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Nowak Marek (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B16B57
E3/EN-L1E3/EN-L2
Techniki oświetlania (E3/EN) - P15 ProjektSieci komputerowe (E3) - L15 Laboratorium
Wachta Henryk (EE)Hadaj Piotr (ES)
B16F604
E3/EN-L1E3/EN-L2
Sieci komputerowe (E3) - L15 LaboratoriumTechniki oświetlania (E3/EN) - P15 Projekt
Hadaj Piotr (ES)Wachta Henryk (EE)
F604B16
E3/EN-L1E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B21B57
E3/EN-L1E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B21B57
---
E3/EN-L3
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Beňa Lúbomir (EE)
B16
10:45-11:00
11:00-11:15
E3/EN-L1E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Nowak Marek (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B16B57
E3/EN-L1E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Nowak Marek (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B16B57
E3/EN-L1E3/EN-L2
Techniki oświetlania (E3/EN) - P15 ProjektSieci komputerowe (E3) - L15 Laboratorium
Wachta Henryk (EE)Hadaj Piotr (ES)
B16F604
E3/EN-L1E3/EN-L2
Sieci komputerowe (E3) - L15 LaboratoriumTechniki oświetlania (E3/EN) - P15 Projekt
Hadaj Piotr (ES)Wachta Henryk (EE)
F604B16
E3/EN-L1E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B21B57
E3/EN-L1E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B21B57
---
E3/EN-L3
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Beňa Lúbomir (EE)
B16
11:00-11:15
11:15-11:30
E3/EN-L1E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Nowak Marek (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B16B57
E3/EN-L1E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Nowak Marek (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B16B57
E3/EN-L1E3/EN-L2
Techniki oświetlania (E3/EN) - P15 ProjektSieci komputerowe (E3) - L15 Laboratorium
Wachta Henryk (EE)Hadaj Piotr (ES)
B16F604
E3/EN-L1E3/EN-L2
Sieci komputerowe (E3) - L15 LaboratoriumTechniki oświetlania (E3/EN) - P15 Projekt
Hadaj Piotr (ES)Wachta Henryk (EE)
F604B16
E3/EN-L1E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B21B57
E3/EN-L1E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B21B57
---
E3/EN-L3
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Beňa Lúbomir (EE)
B16
11:15-11:30
11:30-11:45
E3/EN-L1E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Nowak Marek (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B16B57
E3/EN-L1E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Nowak Marek (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B16B57
E3/EN-L1E3/EN-L2
Techniki oświetlania (E3/EN) - P15 ProjektSieci komputerowe (E3) - L15 Laboratorium
Wachta Henryk (EE)Hadaj Piotr (ES)
B16F604
E3/EN-L1E3/EN-L2
Sieci komputerowe (E3) - L15 LaboratoriumTechniki oświetlania (E3/EN) - P15 Projekt
Hadaj Piotr (ES)Wachta Henryk (EE)
F604B16
E3/EN-L1E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B21B57
E3/EN-L1E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B21B57
---
E3/EN-L3
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Beňa Lúbomir (EE)
B16
11:30-11:45
11:45-12:00
E3/EN-L1E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Nowak Marek (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B16B57
E3/EN-L1E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Nowak Marek (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B16B57
E3/EN-L1E3/EN-L2
Techniki oświetlania (E3/EN) - P15 ProjektSieci komputerowe (E3) - L15 Laboratorium
Wachta Henryk (EE)Hadaj Piotr (ES)
B16F604
E3/EN-L1E3/EN-L2
Sieci komputerowe (E3) - L15 LaboratoriumTechniki oświetlania (E3/EN) - P15 Projekt
Hadaj Piotr (ES)Wachta Henryk (EE)
F604B16
E3/EN-L1E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B21B57
E3/EN-L1E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B21B57
---
E3/EN-L3
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Beňa Lúbomir (EE)
B16
11:45-12:00
12:00-12:15
E3/EN-L1E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Nowak Marek (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B16B57
E3/EN-L1E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Nowak Marek (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B16B57
E3/EN-L1E3/EN-L2
Techniki oświetlania (E3/EN) - P15 ProjektSieci komputerowe (E3) - L15 Laboratorium
Wachta Henryk (EE)Hadaj Piotr (ES)
B16F604
E3/EN-L1E3/EN-L2
Sieci komputerowe (E3) - L15 LaboratoriumTechniki oświetlania (E3/EN) - P15 Projekt
Hadaj Piotr (ES)Wachta Henryk (EE)
F604B16
E3/EN-L1E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B21B57
E3/EN-L1E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B21B57
---
E3/EN-L3
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Beňa Lúbomir (EE)
B16
12:00-12:15
@12:15-12:30
E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
E3/EN-L3
Sieci komputerowe (E3) - L15 Laboratorium
Hadaj Piotr (ES)
F604
E3/EN-L3
Techniki oświetlania (E3/EN) - P15 Projekt
Wachta Henryk (EE)
Maszyny elektryczne II (E3) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Rodziński Jan (ED)
B303
Maszyny elektryczne II (E3) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Rodziński Jan (ED)
B303
E3/EN-L1
Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Podskarbi Grzegorz (ED)
B57
E3/EN-L1
Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Podskarbi Grzegorz (ED)
B57
--- --- @12:15-12:30
12:30-12:45
E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
E3/EN-L3
Sieci komputerowe (E3) - L15 Laboratorium
Hadaj Piotr (ES)
F604
E3/EN-L3
Techniki oświetlania (E3/EN) - P15 Projekt
Wachta Henryk (EE)
E3/EN-L1
Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Podskarbi Grzegorz (ED)
B57
E3/EN-L1
Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Podskarbi Grzegorz (ED)
B57
--- --- 12:30-12:45
12:45-13:00
E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
E3/EN-L3
Sieci komputerowe (E3) - L15 Laboratorium
Hadaj Piotr (ES)
F604
E3/EN-L3
Techniki oświetlania (E3/EN) - P15 Projekt
Wachta Henryk (EE)
E3/EN-L1
Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Podskarbi Grzegorz (ED)
B57
E3/EN-L1
Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Podskarbi Grzegorz (ED)
B57
--- --- 12:45-13:00
13:00-13:15
E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
E3/EN-L3
Sieci komputerowe (E3) - L15 Laboratorium
Hadaj Piotr (ES)
F604
E3/EN-L3
Techniki oświetlania (E3/EN) - P15 Projekt
Wachta Henryk (EE)
E3/EN-L1
Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Podskarbi Grzegorz (ED)
B57
E3/EN-L1
Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Podskarbi Grzegorz (ED)
B57
--- --- 13:00-13:15
13:15-13:30
E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
E3/EN-L3
Sieci komputerowe (E3) - L15 Laboratorium
Hadaj Piotr (ES)
F604
E3/EN-L3
Techniki oświetlania (E3/EN) - P15 Projekt
Wachta Henryk (EE)
E3/EN-L1
Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Podskarbi Grzegorz (ED)
B57
E3/EN-L1
Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Podskarbi Grzegorz (ED)
B57
--- --- 13:15-13:30
13:30-13:45
E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
E3/EN-L3
Sieci komputerowe (E3) - L15 Laboratorium
Hadaj Piotr (ES)
F604
E3/EN-L3
Techniki oświetlania (E3/EN) - P15 Projekt
Wachta Henryk (EE)
E3/EN-L1
Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Podskarbi Grzegorz (ED)
B57
E3/EN-L1
Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Podskarbi Grzegorz (ED)
B57
--- --- 13:30-13:45
13:45-14:00
E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
E3/EN-L3
Sieci komputerowe (E3) - L15 Laboratorium
Hadaj Piotr (ES)
F604
E3/EN-L3
Techniki oświetlania (E3/EN) - P15 Projekt
Wachta Henryk (EE)
E3/EN-L1
Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Podskarbi Grzegorz (ED)
B57
E3/EN-L1
Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Podskarbi Grzegorz (ED)
B57
--- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15 --- ---
Sieci komputerowe (E3) - W15 Wykład
Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES)
B300
E3/EN-L2
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Bogusz Piotr (ED)
B100b
E3/EN-L1, E3/EN-L2E3/EN-L3
Maszyny elektryczne II (E3) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)Techniki oświetlania (E3/EN) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Rodziński Jan (ED)Leśko Marcin (EE)
B303F202
E3/EN-L1, E3/EN-L2E3/EN-L3
Techniki oświetlania (E3/EN) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)Maszyny elektryczne II (E3) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Leśko Marcin (EE)Rodziński Jan (ED)
F202B303
E3/EN
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - W30 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
B305
E3/EN
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - W30 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
B305
--- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- ---
E3/EN-L2
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Bogusz Piotr (ED)
B100b
E3/EN-L1, E3/EN-L2E3/EN-L3
Maszyny elektryczne II (E3) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)Techniki oświetlania (E3/EN) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Rodziński Jan (ED)Leśko Marcin (EE)
B303F202
E3/EN-L1, E3/EN-L2E3/EN-L3
Techniki oświetlania (E3/EN) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)Maszyny elektryczne II (E3) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Leśko Marcin (EE)Rodziński Jan (ED)
F202B303
--- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- ---
E3/EN-L2
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Bogusz Piotr (ED)
B100b
E3/EN-L1, E3/EN-L2E3/EN-L3
Maszyny elektryczne II (E3) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)Techniki oświetlania (E3/EN) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Rodziński Jan (ED)Leśko Marcin (EE)
B303F202
E3/EN-L1, E3/EN-L2E3/EN-L3
Techniki oświetlania (E3/EN) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)Maszyny elektryczne II (E3) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Leśko Marcin (EE)Rodziński Jan (ED)
F202B303
--- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- ---
E3/EN-L2
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Bogusz Piotr (ED)
B100b
E3/EN-L1, E3/EN-L2E3/EN-L3
Maszyny elektryczne II (E3) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)Techniki oświetlania (E3/EN) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Rodziński Jan (ED)Leśko Marcin (EE)
B303F202
E3/EN-L1, E3/EN-L2E3/EN-L3
Techniki oświetlania (E3/EN) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)Maszyny elektryczne II (E3) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Leśko Marcin (EE)Rodziński Jan (ED)
F202B303
-x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- ---
E3/EN-L2
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Bogusz Piotr (ED)
B100b
E3/EN-L1, E3/EN-L2E3/EN-L3
Maszyny elektryczne II (E3) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)Techniki oświetlania (E3/EN) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Rodziński Jan (ED)Leśko Marcin (EE)
B303F202
E3/EN-L1, E3/EN-L2E3/EN-L3
Techniki oświetlania (E3/EN) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)Maszyny elektryczne II (E3) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Leśko Marcin (EE)Rodziński Jan (ED)
F202B303
-x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- ---
E3/EN-L2
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Bogusz Piotr (ED)
B100b
E3/EN-L1, E3/EN-L2E3/EN-L3
Maszyny elektryczne II (E3) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)Techniki oświetlania (E3/EN) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Rodziński Jan (ED)Leśko Marcin (EE)
B303F202
E3/EN-L1, E3/EN-L2E3/EN-L3
Techniki oświetlania (E3/EN) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)Maszyny elektryczne II (E3) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Leśko Marcin (EE)Rodziński Jan (ED)
F202B303
-x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- ---
E3/EN-L2
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Bogusz Piotr (ED)
B100b
E3/EN-L1, E3/EN-L2E3/EN-L3
Maszyny elektryczne II (E3) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)Techniki oświetlania (E3/EN) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Rodziński Jan (ED)Leśko Marcin (EE)
B303F202
E3/EN-L1, E3/EN-L2E3/EN-L3
Techniki oświetlania (E3/EN) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)Maszyny elektryczne II (E3) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Leśko Marcin (EE)Rodziński Jan (ED)
F202B303
-x- -x- 15:30-15:45
@15:45-16:00 -x- -x- ---
E3/EN-L2
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Bogusz Piotr (ED)
B100b
--- ---
Prawo gospodarcze (E3) - W15 Wykład
Olewiński Bogusław (ZP)
B305
E3/EN
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - W30 Wykład
Beňa Lúbomir (EE)
B304
-x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- ---
E3/EN-L2
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Bogusz Piotr (ED)
B100b
--- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- --- --- --- --- ---
E3/EN-L3
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Beňa Lúbomir (EE)
B16
-x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- ---
E3/EN-L3
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Beňa Lúbomir (EE)
B16
-x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
E3/EN-L3
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Beňa Lúbomir (EE)
B16
-x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- ---
E3/EN-L3
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Beňa Lúbomir (EE)
B16
-x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
E3/EN-L3
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Beňa Lúbomir (EE)
B16
-x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- ---
E3/EN-L3
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Beňa Lúbomir (EE)
B16
-x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
E3/EN-L3
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Beňa Lúbomir (EE)
B16
-x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
E4
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 -x- -x-
E4/PE-L1
Ochrona przepięciowa (E4P) - P15 Projekt
Ziemba Robert (ET)
B210
E4/PE-L1
Ochrona przepięciowa (E4P) - L15 Laboratorium
Ziemba Robert (ET)
B210
--- --- --- --- -x- -x- @07:00-7:15
07:15-07:30 -x- -x-
E4/PE-L1
Ochrona przepięciowa (E4P) - P15 Projekt
Ziemba Robert (ET)
B210
E4/PE-L1
Ochrona przepięciowa (E4P) - L15 Laboratorium
Ziemba Robert (ET)
B210
--- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x-
E4/PE-L1
Ochrona przepięciowa (E4P) - P15 Projekt
Ziemba Robert (ET)
B210
E4/PE-L1
Ochrona przepięciowa (E4P) - L15 Laboratorium
Ziemba Robert (ET)
B210
--- --- --- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x-
E4/PE-L1
Ochrona przepięciowa (E4P) - P15 Projekt
Ziemba Robert (ET)
B210
E4/PE-L1
Ochrona przepięciowa (E4P) - L15 Laboratorium
Ziemba Robert (ET)
B210
--- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00:08:15 -x- -x-
E4/PE-L1
Ochrona przepięciowa (E4P) - P15 Projekt
Ziemba Robert (ET)
B210
E4/PE-L1
Ochrona przepięciowa (E4P) - L15 Laboratorium
Ziemba Robert (ET)
B210
--- ---
E4/PE-L1
Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 2.), (22 godz.)
Buczek Kazimierz (EE)
B17
E4/PE-L1
Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 2.), (22 godz.)
Buczek Kazimierz (EE)
B17
E4/EN-L1E4/EN-L2E4/PE-L1E4/PE-L2
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka), (grupa 2.)Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 2.), (23 godz.)
Korkosz Mariusz (ED)Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA), Pliś Danuta (ED), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM), Mączka Mariusz (EP)
B57F202B16B303
E4/EN-L1E4/EN-L2E4/PE-L1E4/PE-L2
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka), (grupa 2.)Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 2.), (23 godz.)
Korkosz Mariusz (ED)Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA), Pliś Danuta (ED), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM), Mączka Mariusz (EP)
B57F202B16B303
08:00:08:15
08:15-08:30 -x- -x-
E4/PE-L1
Ochrona przepięciowa (E4P) - P15 Projekt
Ziemba Robert (ET)
B210
E4/PE-L1
Ochrona przepięciowa (E4P) - L15 Laboratorium
Ziemba Robert (ET)
B210
--- ---
E4/PE-L1
Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 2.), (22 godz.)
Buczek Kazimierz (EE)
B17
E4/PE-L1
Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 2.), (22 godz.)
Buczek Kazimierz (EE)
B17
E4/EN-L1E4/EN-L2E4/PE-L1E4/PE-L2
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka), (grupa 2.)Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 2.), (23 godz.)
Korkosz Mariusz (ED)Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA), Pliś Danuta (ED), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM), Mączka Mariusz (EP)
B57F202B16B303
E4/EN-L1E4/EN-L2E4/PE-L1E4/PE-L2
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka), (grupa 2.)Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 2.), (23 godz.)
Korkosz Mariusz (ED)Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA), Pliś Danuta (ED), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM), Mączka Mariusz (EP)
B57F202B16B303
08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x-
E4/PE-L1
Ochrona przepięciowa (E4P) - P15 Projekt
Ziemba Robert (ET)
B210
E4/PE-L1
Ochrona przepięciowa (E4P) - L15 Laboratorium
Ziemba Robert (ET)
B210
--- ---
E4/PE-L1
Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 2.), (22 godz.)
Buczek Kazimierz (EE)
B17
E4/PE-L1
Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 2.), (22 godz.)
Buczek Kazimierz (EE)
B17
E4/EN-L1E4/EN-L2E4/PE-L1E4/PE-L2
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka), (grupa 2.)Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 2.), (23 godz.)
Korkosz Mariusz (ED)Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA), Pliś Danuta (ED), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM), Mączka Mariusz (EP)
B57F202B16B303
E4/EN-L1E4/EN-L2E4/PE-L1E4/PE-L2
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka), (grupa 2.)Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 2.), (23 godz.)
Korkosz Mariusz (ED)Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA), Pliś Danuta (ED), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM), Mączka Mariusz (EP)
B57F202B16B303
08:30-08:45
@08:45-09:00 -x- -x-
E4/PE-L1E4/PE-L2
Technika cyfrowa (E4P) - L25 LaboratoriumOchrona przepięciowa (E4P) - P15 Projekt
Pawłowski Piotr (~EE)Ziemba Robert (ET)
B16B210
E4/EN-L2E4/PE-L1E4/PE-L2
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 2.)Technika cyfrowa (E4P) - L25 LaboratoriumOchrona przepięciowa (E4P) - L15 Laboratorium
Pyt Patryk (EU)Pawłowski Piotr (~EE)Ziemba Robert (ET)
A50B16B210
E4/PE
Ochrona przepięciowa (E4P) - W30 Wykład
Ziemba Robert (ET)
B303
E4/PE
Ochrona przepięciowa (E4P) - W30 Wykład
Ziemba Robert (ET)
B303
E4/ENE4/PE-L1E4/PE-L2
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - W30 WykładProjekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 2.), (22 godz.)Technika cyfrowa (E4P) - L25 Laboratorium
Łatka Małgorzata (EE)Buczek Kazimierz (EE)Pawłowski Piotr (~EE)
B303B17B16
E4/ENE4/PE-L1E4/PE-L2
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - W30 WykładProjekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 2.), (22 godz.)Technika cyfrowa (E4P) - L25 Laboratorium
Łatka Małgorzata (EE)Buczek Kazimierz (EE)Pawłowski Piotr (~EE)
B303B17B16
E4/EN-L1E4/EN-L2E4/PE-L1E4/PE-L2
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka), (grupa 2.)Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 2.), (23 godz.)
Korkosz Mariusz (ED)Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA), Pliś Danuta (ED), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM), Mączka Mariusz (EP)
B57F202B16B303
E4/EN-L1E4/EN-L2E4/PE-L1E4/PE-L2
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka), (grupa 2.)Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 2.), (23 godz.)
Korkosz Mariusz (ED)Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA), Pliś Danuta (ED), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM), Mączka Mariusz (EP)
B57F202B16B303
@08:45-09:00
09:00-09:15 -x- -x-
E4/PE-L1E4/PE-L2
Technika cyfrowa (E4P) - L25 LaboratoriumOchrona przepięciowa (E4P) - P15 Projekt
Pawłowski Piotr (~EE)Ziemba Robert (ET)
B16B210
E4/EN-L2E4/PE-L1E4/PE-L2
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 2.)Technika cyfrowa (E4P) - L25 LaboratoriumOchrona przepięciowa (E4P) - L15 Laboratorium
Pyt Patryk (EU)Pawłowski Piotr (~EE)Ziemba Robert (ET)
A50B16B210
E4/PE
Ochrona przepięciowa (E4P) - W30 Wykład
Ziemba Robert (ET)
B303
E4/PE
Ochrona przepięciowa (E4P) - W30 Wykład
Ziemba Robert (ET)
B303
E4/ENE4/PE-L1E4/PE-L2
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - W30 WykładProjekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 2.), (22 godz.)Technika cyfrowa (E4P) - L25 Laboratorium
Łatka Małgorzata (EE)Buczek Kazimierz (EE)Pawłowski Piotr (~EE)
B303B17B16
E4/ENE4/PE-L1E4/PE-L2
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - W30 WykładProjekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 2.), (22 godz.)Technika cyfrowa (E4P) - L25 Laboratorium
Łatka Małgorzata (EE)Buczek Kazimierz (EE)Pawłowski Piotr (~EE)
B303B17B16
E4/EN-L1E4/EN-L2E4/PE-L1E4/PE-L2
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka), (grupa 2.)Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 2.), (23 godz.)
Korkosz Mariusz (ED)Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA), Pliś Danuta (ED), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM), Mączka Mariusz (EP)
B57F202B16B303
E4/EN-L1E4/EN-L2E4/PE-L1E4/PE-L2
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka), (grupa 2.)Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 2.), (23 godz.)
Korkosz Mariusz (ED)Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA), Pliś Danuta (ED), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM), Mączka Mariusz (EP)
B57F202B16B303
09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x-
E4/PE-L1E4/PE-L2
Technika cyfrowa (E4P) - L25 LaboratoriumOchrona przepięciowa (E4P) - P15 Projekt
Pawłowski Piotr (~EE)Ziemba Robert (ET)
B16B210
E4/EN-L2E4/PE-L1E4/PE-L2
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 2.)Technika cyfrowa (E4P) - L25 LaboratoriumOchrona przepięciowa (E4P) - L15 Laboratorium
Pyt Patryk (EU)Pawłowski Piotr (~EE)Ziemba Robert (ET)
A50B16B210
E4/PE
Ochrona przepięciowa (E4P) - W30 Wykład
Ziemba Robert (ET)
B303
E4/PE
Ochrona przepięciowa (E4P) - W30 Wykład
Ziemba Robert (ET)
B303
E4/ENE4/PE-L1E4/PE-L2
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - W30 WykładProjekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 2.), (22 godz.)Technika cyfrowa (E4P) - L25 Laboratorium
Łatka Małgorzata (EE)Buczek Kazimierz (EE)Pawłowski Piotr (~EE)
B303B17B16
E4/ENE4/PE-L1E4/PE-L2
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - W30 WykładProjekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 2.), (22 godz.)Technika cyfrowa (E4P) - L25 Laboratorium
Łatka Małgorzata (EE)Buczek Kazimierz (EE)Pawłowski Piotr (~EE)
B303B17B16
E4/EN-L1E4/EN-L2E4/PE-L1E4/PE-L2
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka), (grupa 2.)Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 2.), (23 godz.)
Korkosz Mariusz (ED)Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA), Pliś Danuta (ED), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM), Mączka Mariusz (EP)
B57F202B16B303
E4/EN-L1E4/EN-L2E4/PE-L1E4/PE-L2
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka), (grupa 2.)Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 2.), (23 godz.)
Korkosz Mariusz (ED)Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA), Pliś Danuta (ED), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM), Mączka Mariusz (EP)
B57F202B16B303
09:15-09:30
09:30-09:45 -x- -x-
E4/PE-L1E4/PE-L2
Technika cyfrowa (E4P) - L25 LaboratoriumOchrona przepięciowa (E4P) - P15 Projekt
Pawłowski Piotr (~EE)Ziemba Robert (ET)
B16B210
E4/EN-L2E4/PE-L1E4/PE-L2
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 2.)Technika cyfrowa (E4P) - L25 LaboratoriumOchrona przepięciowa (E4P) - L15 Laboratorium
Pyt Patryk (EU)Pawłowski Piotr (~EE)Ziemba Robert (ET)
A50B16B210
E4/PE
Ochrona przepięciowa (E4P) - W30 Wykład
Ziemba Robert (ET)
B303
E4/PE
Ochrona przepięciowa (E4P) - W30 Wykład
Ziemba Robert (ET)
B303
E4/ENE4/PE-L1E4/PE-L2
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - W30 WykładProjekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 2.), (22 godz.)Technika cyfrowa (E4P) - L25 Laboratorium
Łatka Małgorzata (EE)Buczek Kazimierz (EE)Pawłowski Piotr (~EE)
B303B17B16
E4/ENE4/PE-L1E4/PE-L2
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - W30 WykładProjekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 2.), (22 godz.)Technika cyfrowa (E4P) - L25 Laboratorium
Łatka Małgorzata (EE)Buczek Kazimierz (EE)Pawłowski Piotr (~EE)
B303B17B16
E4/EN-L1E4/EN-L2E4/PE-L1E4/PE-L2
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka), (grupa 2.)Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 2.), (23 godz.)
Korkosz Mariusz (ED)Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA), Pliś Danuta (ED), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM), Mączka Mariusz (EP)
B57F202B16B303
E4/EN-L1E4/EN-L2E4/PE-L1E4/PE-L2
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka), (grupa 2.)Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 2.), (23 godz.)
Korkosz Mariusz (ED)Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA), Pliś Danuta (ED), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM), Mączka Mariusz (EP)
B57F202B16B303
09:30-09:45
09:45-10:00 -x- -x-
E4/PE-L1E4/PE-L2
Technika cyfrowa (E4P) - L25 LaboratoriumOchrona przepięciowa (E4P) - P15 Projekt
Pawłowski Piotr (~EE)Ziemba Robert (ET)
B16B210
E4/EN-L2E4/PE-L1E4/PE-L2
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 2.)Technika cyfrowa (E4P) - L25 LaboratoriumOchrona przepięciowa (E4P) - L15 Laboratorium
Pyt Patryk (EU)Pawłowski Piotr (~EE)Ziemba Robert (ET)
A50B16B210
E4/PE
Ochrona przepięciowa (E4P) - W30 Wykład
Ziemba Robert (ET)
B303
E4/PE
Ochrona przepięciowa (E4P) - W30 Wykład
Ziemba Robert (ET)
B303
E4/ENE4/PE-L1E4/PE-L2
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - W30 WykładProjekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 2.), (22 godz.)Technika cyfrowa (E4P) - L25 Laboratorium
Łatka Małgorzata (EE)Buczek Kazimierz (EE)Pawłowski Piotr (~EE)
B303B17B16
E4/ENE4/PE-L1E4/PE-L2
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - W30 WykładProjekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 2.), (22 godz.)Technika cyfrowa (E4P) - L25 Laboratorium
Łatka Małgorzata (EE)Buczek Kazimierz (EE)Pawłowski Piotr (~EE)
B303B17B16
E4/EN-L1E4/EN-L2E4/PE-L1E4/PE-L2
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka), (grupa 2.)Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 2.), (23 godz.)
Korkosz Mariusz (ED)Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA), Pliś Danuta (ED), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM), Mączka Mariusz (EP)
B57F202B16B303
E4/EN-L1E4/EN-L2E4/PE-L1E4/PE-L2
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka), (grupa 2.)Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 2.), (23 godz.)
Korkosz Mariusz (ED)Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA), Pliś Danuta (ED), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM), Mączka Mariusz (EP)
B57F202B16B303
09:45-10:00
10:00-10:15 -x- -x-
E4/PE-L1E4/PE-L2
Technika cyfrowa (E4P) - L25 LaboratoriumOchrona przepięciowa (E4P) - P15 Projekt
Pawłowski Piotr (~EE)Ziemba Robert (ET)
B16B210
E4/EN-L2E4/PE-L1E4/PE-L2
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 2.)Technika cyfrowa (E4P) - L25 LaboratoriumOchrona przepięciowa (E4P) - L15 Laboratorium
Pyt Patryk (EU)Pawłowski Piotr (~EE)Ziemba Robert (ET)
A50B16B210
E4/PE
Ochrona przepięciowa (E4P) - W30 Wykład
Ziemba Robert (ET)
B303
E4/PE
Ochrona przepięciowa (E4P) - W30 Wykład
Ziemba Robert (ET)
B303
E4/ENE4/PE-L1E4/PE-L2
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - W30 WykładProjekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 2.), (22 godz.)Technika cyfrowa (E4P) - L25 Laboratorium
Łatka Małgorzata (EE)Buczek Kazimierz (EE)Pawłowski Piotr (~EE)
B303B17B16
E4/ENE4/PE-L1E4/PE-L2
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - W30 WykładProjekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 2.), (22 godz.)Technika cyfrowa (E4P) - L25 Laboratorium
Łatka Małgorzata (EE)Buczek Kazimierz (EE)Pawłowski Piotr (~EE)
B303B17B16
E4/EN-L1E4/EN-L2E4/PE-L1E4/PE-L2
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka), (grupa 2.)Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 2.), (23 godz.)
Korkosz Mariusz (ED)Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA), Pliś Danuta (ED), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM), Mączka Mariusz (EP)
B57F202B16B303
E4/EN-L1E4/EN-L2E4/PE-L1E4/PE-L2
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka), (grupa 2.)Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 2.), (23 godz.)
Korkosz Mariusz (ED)Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA), Pliś Danuta (ED), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM), Mączka Mariusz (EP)
B57F202B16B303
10:00-10:15
10:15-10:30 -x- -x-
E4/PE-L1E4/PE-L2
Technika cyfrowa (E4P) - L25 LaboratoriumOchrona przepięciowa (E4P) - P15 Projekt
Pawłowski Piotr (~EE)Ziemba Robert (ET)
B16B210
E4/EN-L2E4/PE-L1E4/PE-L2
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 2.)Technika cyfrowa (E4P) - L25 LaboratoriumOchrona przepięciowa (E4P) - L15 Laboratorium
Pyt Patryk (EU)Pawłowski Piotr (~EE)Ziemba Robert (ET)
A50B16B210
E4/PE
Ochrona przepięciowa (E4P) - W30 Wykład
Ziemba Robert (ET)
B303
E4/PE
Ochrona przepięciowa (E4P) - W30 Wykład
Ziemba Robert (ET)
B303
E4/ENE4/PE-L1E4/PE-L2
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - W30 WykładProjekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 2.), (22 godz.)Technika cyfrowa (E4P) - L25 Laboratorium
Łatka Małgorzata (EE)Buczek Kazimierz (EE)Pawłowski Piotr (~EE)
B303B17B16
E4/ENE4/PE-L1E4/PE-L2
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - W30 WykładProjekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 2.), (22 godz.)Technika cyfrowa (E4P) - L25 Laboratorium
Łatka Małgorzata (EE)Buczek Kazimierz (EE)Pawłowski Piotr (~EE)
B303B17B16
E4/EN-L1E4/EN-L2E4/PE-L1E4/PE-L2
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka), (grupa 2.)Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 2.), (23 godz.)
Korkosz Mariusz (ED)Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA), Pliś Danuta (ED), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM), Mączka Mariusz (EP)
B57F202B16B303
E4/EN-L1E4/EN-L2E4/PE-L1E4/PE-L2
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka), (grupa 2.)Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 2.), (23 godz.)
Korkosz Mariusz (ED)Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA), Pliś Danuta (ED), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM), Mączka Mariusz (EP)
B57F202B16B303
10:15-10:30
@10:30-10:45 -x- -x-
E4/PE-L1
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/PE-L1
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
Przedmiot humanistyczny (E4) - W30 Wykład
Sołtys Andrzej (ZH)
B305
Przedmiot humanistyczny (E4) - W30 Wykład
Sołtys Andrzej (ZH)
B305
Technika mikroprocesorowa (E4) - W30 Wykład
Węglarski Mariusz (EU)
A61
Technika mikroprocesorowa (E4) - W30 Wykład
Węglarski Mariusz (EU)
A61
---
E4/EN
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - W30 Wykład
Kutsyk Andriy (ED)
B303
@10:30-10:45
10:45-11:00 -x- -x-
E4/PE-L1
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/PE-L1
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
---
E4/EN
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - W30 Wykład
Kutsyk Andriy (ED)
B303
10:45-11:00
11:00-11:15 -x- -x-
E4/PE-L1
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/PE-L1
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
---
E4/EN
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - W30 Wykład
Kutsyk Andriy (ED)
B303
11:00-11:15
11:15-11:30 -x- -x-
E4/PE-L1
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/PE-L1
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
---
E4/EN
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - W30 Wykład
Kutsyk Andriy (ED)
B303
11:15-11:30
11:30-11:45 -x- -x-
E4/PE-L1
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/PE-L1
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
---
E4/EN
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - W30 Wykład
Kutsyk Andriy (ED)
B303
11:30-11:45
11:45-12:00 -x- -x-
E4/PE-L1
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/PE-L1
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
---
E4/EN
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - W30 Wykład
Kutsyk Andriy (ED)
B303
11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x-
E4/PE-L1
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/PE-L1
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
---
E4/EN
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - W30 Wykład
Kutsyk Andriy (ED)
B303
12:00-12:15
@12:15-12:30 -x- -x-
E4/PE-L2
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/PE-L2
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
Wykład monograficzny (E4) - W30 Wykład
Mazur Damian (ET), Gołębiowski Marek (ET), Borkowski Mariusz (ET)
B107
Wykład monograficzny (E4) - W30 Wykład
Mazur Damian (ET), Gołębiowski Marek (ET), Borkowski Mariusz (ET)
B107
E4/EN-L2E4/PE
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 2.)Technika cyfrowa (E4P) - W30 Wykład
Pyt Patryk (EU)Binkowski Tomasz (EE)
A50A113
E4/EN-L2E4/PE
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - L15 LaboratoriumTechnika cyfrowa (E4P) - W30 Wykład
Kutsyk Andriy (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B17A113
---
E4/EN
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - W30 Wykład
Kutsyk Andriy (ED)
B303
@12:15-12:30
12:30-12:45 -x- -x-
E4/PE-L2
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/PE-L2
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/EN-L2E4/PE
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 2.)Technika cyfrowa (E4P) - W30 Wykład
Pyt Patryk (EU)Binkowski Tomasz (EE)
A50A113
E4/EN-L2E4/PE
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - L15 LaboratoriumTechnika cyfrowa (E4P) - W30 Wykład
Kutsyk Andriy (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B17A113
---
E4/EN
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - W30 Wykład
Kutsyk Andriy (ED)
B303
12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x-
E4/PE-L2
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/PE-L2
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/EN-L2E4/PE
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 2.)Technika cyfrowa (E4P) - W30 Wykład
Pyt Patryk (EU)Binkowski Tomasz (EE)
A50A113
E4/EN-L2E4/PE
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - L15 LaboratoriumTechnika cyfrowa (E4P) - W30 Wykład
Kutsyk Andriy (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B17A113
---
E4/EN
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - W30 Wykład
Kutsyk Andriy (ED)
B303
12:45-13:00
13:00-13:15 -x- -x-
E4/PE-L2
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/PE-L2
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/EN-L2E4/PE
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 2.)Technika cyfrowa (E4P) - W30 Wykład
Pyt Patryk (EU)Binkowski Tomasz (EE)
A50A113
E4/EN-L2E4/PE
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - L15 LaboratoriumTechnika cyfrowa (E4P) - W30 Wykład
Kutsyk Andriy (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B17A113
---
E4/EN
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - W30 Wykład
Kutsyk Andriy (ED)
B303
13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x-
E4/PE-L2
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/PE-L2
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/EN-L2E4/PE
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 2.)Technika cyfrowa (E4P) - W30 Wykład
Pyt Patryk (EU)Binkowski Tomasz (EE)
A50A113
E4/EN-L2E4/PE
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - L15 LaboratoriumTechnika cyfrowa (E4P) - W30 Wykład
Kutsyk Andriy (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B17A113
---
E4/EN
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - W30 Wykład
Kutsyk Andriy (ED)
B303
13:15-13:30
13:30-13:45 -x- -x-
E4/PE-L2
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/PE-L2
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/EN-L2E4/PE
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 2.)Technika cyfrowa (E4P) - W30 Wykład
Pyt Patryk (EU)Binkowski Tomasz (EE)
A50A113
E4/EN-L2E4/PE
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - L15 LaboratoriumTechnika cyfrowa (E4P) - W30 Wykład
Kutsyk Andriy (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B17A113
---
E4/EN
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - W30 Wykład
Kutsyk Andriy (ED)
B303
13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x-
E4/PE-L2
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/PE-L2
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/EN-L2E4/PE
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 2.)Technika cyfrowa (E4P) - W30 Wykład
Pyt Patryk (EU)Binkowski Tomasz (EE)
A50A113
E4/EN-L2E4/PE
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - L15 LaboratoriumTechnika cyfrowa (E4P) - W30 Wykład
Kutsyk Andriy (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B17A113
---
E4/EN
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - W30 Wykład
Kutsyk Andriy (ED)
B303
13:45-14:00
@14:00-14:15 -x- -x-
E4/EN-L1E4/PE-L2
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 ProjektTechnika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 4.)
Łatka Małgorzata (EE)Pyt Patryk (EU)
B16A50
E4/EN-L1E4/PE-L2
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 ProjektTechnika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 4.)
Łatka Małgorzata (EE)Pyt Patryk (EU)
B16A50
E4/EN-L2
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/EN-L1E4/EN-L2
Systemy Smart Grid (E4/EN) - P15 ProjektGospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Mazur Damian (ET)Łatka Małgorzata (EE)
B200bB16
E4/PE
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - W30 Wykład
Łatka Małgorzata (EE)
B303
E4/EN-L1E4/PE
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - L15 LaboratoriumGospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - W30 Wykład
Kutsyk Andriy (ED)Łatka Małgorzata (EE)
B17B303
-x-
E4/EN-L1
Eksploatacja instalacji energetycznych (E4/EN) - P15 Projekt
Kutsyk Andriy (ED)
B16
@14:00-14:15
14:15-14:30 -x- -x-
E4/EN-L1E4/PE-L2
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 ProjektTechnika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 4.)
Łatka Małgorzata (EE)Pyt Patryk (EU)
B16A50
E4/EN-L1E4/PE-L2
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 ProjektTechnika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 4.)
Łatka Małgorzata (EE)Pyt Patryk (EU)
B16A50
E4/EN-L2
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/EN-L1E4/EN-L2
Systemy Smart Grid (E4/EN) - P15 ProjektGospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Mazur Damian (ET)Łatka Małgorzata (EE)
B200bB16
E4/PE
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - W30 Wykład
Łatka Małgorzata (EE)
B303
E4/EN-L1E4/PE
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - L15 LaboratoriumGospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - W30 Wykład
Kutsyk Andriy (ED)Łatka Małgorzata (EE)
B17B303
-x-
E4/EN-L1
Eksploatacja instalacji energetycznych (E4/EN) - P15 Projekt
Kutsyk Andriy (ED)
B16
14:15-14:30
14:30-14:45 -x- -x-
E4/EN-L1E4/PE-L2
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 ProjektTechnika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 4.)
Łatka Małgorzata (EE)Pyt Patryk (EU)
B16A50
E4/EN-L1E4/PE-L2
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 ProjektTechnika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 4.)
Łatka Małgorzata (EE)Pyt Patryk (EU)
B16A50
E4/EN-L2
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/EN-L1E4/EN-L2
Systemy Smart Grid (E4/EN) - P15 ProjektGospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Mazur Damian (ET)Łatka Małgorzata (EE)
B200bB16
E4/PE
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - W30 Wykład
Łatka Małgorzata (EE)
B303
E4/EN-L1E4/PE
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - L15 LaboratoriumGospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - W30 Wykład
Kutsyk Andriy (ED)Łatka Małgorzata (EE)
B17B303
-x-
E4/EN-L1
Eksploatacja instalacji energetycznych (E4/EN) - P15 Projekt
Kutsyk Andriy (ED)
B16
14:30-14:45
14:45-15:00 -x- -x-
E4/EN-L1E4/PE-L2
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 ProjektTechnika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 4.)
Łatka Małgorzata (EE)Pyt Patryk (EU)
B16A50
E4/EN-L1E4/PE-L2
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 ProjektTechnika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 4.)
Łatka Małgorzata (EE)Pyt Patryk (EU)
B16A50
E4/EN-L2
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/EN-L1E4/EN-L2
Systemy Smart Grid (E4/EN) - P15 ProjektGospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Mazur Damian (ET)Łatka Małgorzata (EE)
B200bB16
E4/PE
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - W30 Wykład
Łatka Małgorzata (EE)
B303
E4/EN-L1E4/PE
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - L15 LaboratoriumGospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - W30 Wykład
Kutsyk Andriy (ED)Łatka Małgorzata (EE)
B17B303
-x-
E4/EN-L1
Eksploatacja instalacji energetycznych (E4/EN) - P15 Projekt
Kutsyk Andriy (ED)
B16
14:45-15:00
15:00-15:15 -x- -x-
E4/EN-L1E4/PE-L2
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 ProjektTechnika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 4.)
Łatka Małgorzata (EE)Pyt Patryk (EU)
B16A50
E4/EN-L1E4/PE-L2
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 ProjektTechnika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 4.)
Łatka Małgorzata (EE)Pyt Patryk (EU)
B16A50
E4/EN-L2
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/EN-L1E4/EN-L2
Systemy Smart Grid (E4/EN) - P15 ProjektGospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Mazur Damian (ET)Łatka Małgorzata (EE)
B200bB16
E4/PE
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - W30 Wykład
Łatka Małgorzata (EE)
B303
E4/EN-L1E4/PE
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - L15 LaboratoriumGospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - W30 Wykład
Kutsyk Andriy (ED)Łatka Małgorzata (EE)
B17B303
-x-
E4/EN-L1
Eksploatacja instalacji energetycznych (E4/EN) - P15 Projekt
Kutsyk Andriy (ED)
B16
15:00-15:15
15:15-15:30 -x- -x-
E4/EN-L1E4/PE-L2
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 ProjektTechnika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 4.)
Łatka Małgorzata (EE)Pyt Patryk (EU)
B16A50
E4/EN-L1E4/PE-L2
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 ProjektTechnika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 4.)
Łatka Małgorzata (EE)Pyt Patryk (EU)
B16A50
E4/EN-L2
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/EN-L1E4/EN-L2
Systemy Smart Grid (E4/EN) - P15 ProjektGospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Mazur Damian (ET)Łatka Małgorzata (EE)
B200bB16
E4/PE
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - W30 Wykład
Łatka Małgorzata (EE)
B303
E4/EN-L1E4/PE
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - L15 LaboratoriumGospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - W30 Wykład
Kutsyk Andriy (ED)Łatka Małgorzata (EE)
B17B303
-x-
E4/EN-L1
Eksploatacja instalacji energetycznych (E4/EN) - P15 Projekt
Kutsyk Andriy (ED)
B16
15:15-15:30
15:30-15:45 -x- -x-
E4/EN-L1E4/PE-L2
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 ProjektTechnika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 4.)
Łatka Małgorzata (EE)Pyt Patryk (EU)
B16A50
E4/EN-L1E4/PE-L2
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 ProjektTechnika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 4.)
Łatka Małgorzata (EE)Pyt Patryk (EU)
B16A50
E4/EN-L2
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/EN-L1E4/EN-L2
Systemy Smart Grid (E4/EN) - P15 ProjektGospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Mazur Damian (ET)Łatka Małgorzata (EE)
B200bB16
E4/PE
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - W30 Wykład
Łatka Małgorzata (EE)
B303
E4/EN-L1E4/PE
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - L15 LaboratoriumGospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - W30 Wykład
Kutsyk Andriy (ED)Łatka Małgorzata (EE)
B17B303
-x-
E4/EN-L1
Eksploatacja instalacji energetycznych (E4/EN) - P15 Projekt
Kutsyk Andriy (ED)
B16
15:30-15:45
@15:45-16:00 -x- -x- --- ---
E4/ENE4/PE-L1
Systemy Smart Grid (E4/EN) - W30 WykładTechnika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 3.)
Mazur Damian (ET)Pyt Patryk (EU)
B303A50
E4/ENE4/PE-L1
Systemy Smart Grid (E4/EN) - W30 WykładTechnika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 3.)
Mazur Damian (ET)Pyt Patryk (EU)
B303A50
---
E4/EN
Eksploatacja instalacji energetycznych (E4/EN) - W30 Wykład
Kutsyk Andriy (ED)
B303
-x-
E4/EN-L2
Eksploatacja instalacji energetycznych (E4/EN) - P15 Projekt
Kutsyk Andriy (ED)
B16
@15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- ---
E4/ENE4/PE-L1
Systemy Smart Grid (E4/EN) - W30 WykładTechnika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 3.)
Mazur Damian (ET)Pyt Patryk (EU)
B303A50
E4/ENE4/PE-L1
Systemy Smart Grid (E4/EN) - W30 WykładTechnika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 3.)
Mazur Damian (ET)Pyt Patryk (EU)
B303A50
---
E4/EN
Eksploatacja instalacji energetycznych (E4/EN) - W30 Wykład
Kutsyk Andriy (ED)
B303
-x-
E4/EN-L2
Eksploatacja instalacji energetycznych (E4/EN) - P15 Projekt
Kutsyk Andriy (ED)
B16
16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- ---
E4/ENE4/PE-L1
Systemy Smart Grid (E4/EN) - W30 WykładTechnika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 3.)
Mazur Damian (ET)Pyt Patryk (EU)
B303A50
E4/ENE4/PE-L1
Systemy Smart Grid (E4/EN) - W30 WykładTechnika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 3.)
Mazur Damian (ET)Pyt Patryk (EU)
B303A50
---
E4/EN
Eksploatacja instalacji energetycznych (E4/EN) - W30 Wykład
Kutsyk Andriy (ED)
B303
-x-
E4/EN-L2
Eksploatacja instalacji energetycznych (E4/EN) - P15 Projekt
Kutsyk Andriy (ED)