Institution name: Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
Comments: Oficjalny rozkład zajęć na semestr zimowy roku akademickiego 2022/23 na WEiI PRz - studia stacjonarne.

Table of contents

 

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
Administracja sieciowych systemów operacyjnych II (F1S-DU) - W20
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- ---
Wykład
F1S-DU
Dymora Paweł (ES)
B304
--- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- ---
Wykład
F1S-DU
Dymora Paweł (ES)
B304
--- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- ---
Wykład
F1S-DU
Dymora Paweł (ES)
B304
--- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- ---
Wykład
F1S-DU
Dymora Paweł (ES)
B304
--- --- --- --- --- --- --- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- ---
Wykład
F1S-DU
Dymora Paweł (ES)
B304
--- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- ---
Wykład
F1S-DU
Dymora Paweł (ES)
B304
--- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- ---
Wykład
F1S-DU
Dymora Paweł (ES)
B304
--- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- ---
Wykład
F1S-DU
Dymora Paweł (ES)
B304
--- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- ---
Wykład
F1S-DU
Dymora Paweł (ES)
B304
--- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- ---
Wykład
F1S-DU
Dymora Paweł (ES)
B304
--- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
Administracja sieciowych systemów operacyjnych II (F1S-DU) - L20
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- --- --- ---
Laboratorium
F1S-DU-L1
Smalara Krzysztof (ES)
F502
Laboratorium
F1S-DU-L1
Smalara Krzysztof (ES)
F502
--- --- --- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- ---
Laboratorium
F1S-DU-L1
Smalara Krzysztof (ES)
F502
Laboratorium
F1S-DU-L1
Smalara Krzysztof (ES)
F502
--- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- ---
Laboratorium
F1S-DU-L1
Smalara Krzysztof (ES)
F502
Laboratorium
F1S-DU-L1
Smalara Krzysztof (ES)
F502
--- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- ---
Laboratorium
F1S-DU-L1
Smalara Krzysztof (ES)
F502
Laboratorium
F1S-DU-L1
Smalara Krzysztof (ES)
F502
--- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- ---
Laboratorium
F1S-DU-L1
Smalara Krzysztof (ES)
F502
Laboratorium
F1S-DU-L1
Smalara Krzysztof (ES)
F502
--- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- ---
Laboratorium
F1S-DU-L1
Smalara Krzysztof (ES)
F502
Laboratorium
F1S-DU-L1
Smalara Krzysztof (ES)
F502
--- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- ---
Laboratorium
F1S-DU-L1
Smalara Krzysztof (ES)
F502
Laboratorium
F1S-DU-L1
Smalara Krzysztof (ES)
F502
--- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
Analiza danych w językach R i Python (F4A-DI) - W20
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45 --- --- --- --- --- ---
Wykład
F4A
Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA)
A111
Wykład
F4A
Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA)
A111
--- --- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- ---
Wykład
F4A
Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA)
A111
Wykład
F4A
Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA)
A111
--- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- ---
Wykład
F4A
Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA)
A111
Wykład
F4A
Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA)
A111
--- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- ---
Wykład
F4A
Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA)
A111
Wykład
F4A
Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA)
A111
--- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- ---
Wykład
F4A
Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA)
A111
Wykład
F4A
Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA)
A111
--- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- ---
Wykład
F4A
Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA)
A111
Wykład
F4A
Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA)
A111
--- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- ---
Wykład
F4A
Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA)
A111
Wykład
F4A
Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA)
A111
--- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
Analiza danych w językach R i Python (F4A-DI) - L15
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- ---
Laboratorium
F4A-L2
Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA)
D3a
Laboratorium
F4A-L1
Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA)
D3a
--- --- --- --- --- --- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- ---
Laboratorium
F4A-L2
Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA)
D3a
Laboratorium
F4A-L1
Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA)
D3a
--- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- ---
Laboratorium
F4A-L2
Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA)
D3a
Laboratorium
F4A-L1
Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA)
D3a
--- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- ---
Laboratorium
F4A-L2
Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA)
D3a
Laboratorium
F4A-L1
Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA)
D3a
--- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- ---
Laboratorium
F4A-L2
Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA)
D3a
Laboratorium
F4A-L1
Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA)
D3a
--- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- ---
Laboratorium
F4A-L2
Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA)
D3a
Laboratorium
F4A-L1
Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA)
D3a
--- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- ---
Laboratorium
F4A-L2
Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA)
D3a
Laboratorium
F4A-L1
Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA)
D3a
--- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- ---
Laboratorium
R.F4A-L7-SystemyIntegracyjne-i-AnalizaDanychwJęzykachRiPython
Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA)
F102
--- --- --- --- --- --- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- ---
Laboratorium
R.F4A-L7-SystemyIntegracyjne-i-AnalizaDanychwJęzykachRiPython
Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA)
F102
--- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- ---
Laboratorium
R.F4A-L7-SystemyIntegracyjne-i-AnalizaDanychwJęzykachRiPython
Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA)
F102
--- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- ---
Laboratorium
R.F4A-L7-SystemyIntegracyjne-i-AnalizaDanychwJęzykachRiPython
Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA)
F102
--- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- ---
Laboratorium
R.F4A-L7-SystemyIntegracyjne-i-AnalizaDanychwJęzykachRiPython
Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA)
F102
--- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- ---
Laboratorium
R.F4A-L7-SystemyIntegracyjne-i-AnalizaDanychwJęzykachRiPython
Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA)
F102
--- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- ---
Laboratorium
R.F4A-L7-SystemyIntegracyjne-i-AnalizaDanychwJęzykachRiPython
Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA)
F102
--- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
Analiza danych w językach R i Python (F4A-DI) - P15
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45 --- ---
Projekt
F4A-L2
Sadolewski Jan (EA)
Projekt
F4A-L1
Jędrzejec Bartosz (EA)
--- --- --- --- --- --- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- ---
Projekt
F4A-L2
Sadolewski Jan (EA)
Projekt
F4A-L1
Jędrzejec Bartosz (EA)
--- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- ---
Projekt
F4A-L2
Sadolewski Jan (EA)
Projekt
F4A-L1
Jędrzejec Bartosz (EA)
--- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- ---
Projekt
F4A-L2
Sadolewski Jan (EA)
Projekt
F4A-L1
Jędrzejec Bartosz (EA)
--- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- ---
Projekt
F4A-L2
Sadolewski Jan (EA)
Projekt
F4A-L1
Jędrzejec Bartosz (EA)
--- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- ---
Projekt
F4A-L2
Sadolewski Jan (EA)
Projekt
F4A-L1
Jędrzejec Bartosz (EA)
--- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- ---
Projekt
F4A-L2
Sadolewski Jan (EA)
Projekt
F4A-L1
Jędrzejec Bartosz (EA)
--- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- --- ---
Projekt
R.F4A-L7-SystemyIntegracyjne-i-AnalizaDanychwJęzykachRiPython
Jędrzejec Bartosz (EA)
--- --- --- --- --- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- ---
Projekt
R.F4A-L7-SystemyIntegracyjne-i-AnalizaDanychwJęzykachRiPython
Jędrzejec Bartosz (EA)
--- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- ---
Projekt
R.F4A-L7-SystemyIntegracyjne-i-AnalizaDanychwJęzykachRiPython
Jędrzejec Bartosz (EA)
--- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- ---
Projekt
R.F4A-L7-SystemyIntegracyjne-i-AnalizaDanychwJęzykachRiPython
Jędrzejec Bartosz (EA)
--- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- ---
Projekt
R.F4A-L7-SystemyIntegracyjne-i-AnalizaDanychwJęzykachRiPython
Jędrzejec Bartosz (EA)
--- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- ---
Projekt
R.F4A-L7-SystemyIntegracyjne-i-AnalizaDanychwJęzykachRiPython
Jędrzejec Bartosz (EA)
--- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- ---
Projekt
R.F4A-L7-SystemyIntegracyjne-i-AnalizaDanychwJęzykachRiPython
Jędrzejec Bartosz (EA)
--- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - W30
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30 --- ---
Wykład
A1
Dudek Szymon (FM)
B305
Wykład
A1
Dudek Szymon (FM)
B305
--- --- --- --- --- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- ---
Wykład
A1
Dudek Szymon (FM)
B305
Wykład
A1
Dudek Szymon (FM)
B305
--- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- ---
Wykład
A1
Dudek Szymon (FM)
B305
Wykład
A1
Dudek Szymon (FM)
B305
--- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- ---
Wykład
A1
Dudek Szymon (FM)
B305
Wykład
A1
Dudek Szymon (FM)
B305
--- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- ---
Wykład
A1
Dudek Szymon (FM)
B305
Wykład
A1
Dudek Szymon (FM)
B305
--- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- ---
Wykład
A1
Dudek Szymon (FM)
B305
Wykład
A1
Dudek Szymon (FM)
B305
--- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- ---
Wykład
A1
Dudek Szymon (FM)
B305
Wykład
A1
Dudek Szymon (FM)
B305
--- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- --- --- --- --- ---
Ćwiczenia
A1-C2
Dudek Szymon (FM)
A313
Ćwiczenia
A1-C2
Dudek Szymon (FM)
A313
--- --- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- ---
Ćwiczenia
A1-C2
Dudek Szymon (FM)
A313
Ćwiczenia
A1-C2
Dudek Szymon (FM)
A313
--- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- ---
Ćwiczenia
A1-C2
Dudek Szymon (FM)
A313
Ćwiczenia
A1-C2
Dudek Szymon (FM)
A313
--- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- ---
Ćwiczenia
A1-C2
Dudek Szymon (FM)
A313
Ćwiczenia
A1-C2
Dudek Szymon (FM)
A313
--- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- ---
Ćwiczenia
A1-C2
Dudek Szymon (FM)
A313
Ćwiczenia
A1-C2
Dudek Szymon (FM)
A313
--- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- ---
Ćwiczenia
A1-C2
Dudek Szymon (FM)
A313
Ćwiczenia
A1-C2
Dudek Szymon (FM)
A313
--- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- ---
Ćwiczenia
A1-C2
Dudek Szymon (FM)
A313
Ćwiczenia
A1-C2
Dudek Szymon (FM)
A313
--- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45 --- --- --- ---
Ćwiczenia
A1-C3
Dudek Szymon (FM)
F202
Ćwiczenia
A1-C3
Dudek Szymon (FM)
F202
--- --- --- --- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- ---
Ćwiczenia
A1-C3
Dudek Szymon (FM)
F202
Ćwiczenia
A1-C3
Dudek Szymon (FM)
F202
--- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- ---
Ćwiczenia
A1-C3
Dudek Szymon (FM)
F202
Ćwiczenia
A1-C3
Dudek Szymon (FM)
F202
--- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- ---
Ćwiczenia
A1-C3
Dudek Szymon (FM)
F202
Ćwiczenia
A1-C3
Dudek Szymon (FM)
F202
--- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- ---
Ćwiczenia
A1-C3
Dudek Szymon (FM)
F202
Ćwiczenia
A1-C3
Dudek Szymon (FM)
F202
--- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- ---
Ćwiczenia
A1-C3
Dudek Szymon (FM)
F202
Ćwiczenia
A1-C3
Dudek Szymon (FM)
F202
--- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- ---
Ćwiczenia
A1-C3
Dudek Szymon (FM)
F202
Ćwiczenia
A1-C3
Dudek Szymon (FM)
F202
--- --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30 --- --- --- --- --- ---
Ćwiczenia
A1-C1
Dudek Szymon (FM)
B304
Ćwiczenia
A1-C1
Dudek Szymon (FM)
B304
--- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- ---
Ćwiczenia
A1-C1
Dudek Szymon (FM)
B304
Ćwiczenia
A1-C1
Dudek Szymon (FM)
B304
--- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- ---
Ćwiczenia
A1-C1
Dudek Szymon (FM)
B304
Ćwiczenia
A1-C1
Dudek Szymon (FM)
B304
--- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- ---
Ćwiczenia
A1-C1
Dudek Szymon (FM)
B304
Ćwiczenia
A1-C1
Dudek Szymon (FM)
B304
--- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- ---
Ćwiczenia
A1-C1
Dudek Szymon (FM)
B304
Ćwiczenia
A1-C1
Dudek Szymon (FM)
B304
--- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- ---
Ćwiczenia
A1-C1
Dudek Szymon (FM)
B304
Ćwiczenia
A1-C1
Dudek Szymon (FM)
B304
--- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- ---
Ćwiczenia
A1-C1
Dudek Szymon (FM)
B304
Ćwiczenia
A1-C1
Dudek Szymon (FM)
B304
--- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - W30
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45 --- --- --- ---
Wykład
F1
Walczyk Mariola (FM)
A61
Wykład
F1
Walczyk Mariola (FM)
A61
--- --- --- --- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- ---
Wykład
F1
Walczyk Mariola (FM)
A61
Wykład
F1
Walczyk Mariola (FM)
A61
--- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- ---
Wykład
F1
Walczyk Mariola (FM)
A61
Wykład
F1
Walczyk Mariola (FM)
A61
--- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- ---
Wykład
F1
Walczyk Mariola (FM)
A61
Wykład
F1
Walczyk Mariola (FM)
A61
--- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- ---
Wykład
F1
Walczyk Mariola (FM)
A61
Wykład
F1
Walczyk Mariola (FM)
A61
--- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- ---
Wykład
F1
Walczyk Mariola (FM)
A61
Wykład
F1
Walczyk Mariola (FM)
A61
--- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- ---
Wykład
F1
Walczyk Mariola (FM)
A61
Wykład
F1
Walczyk Mariola (FM)
A61
--- --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- ---
Ćwiczenia
F1-C4
Madej Justyna (FM)
V18
Ćwiczenia
F1-C4
Madej Justyna (FM)
V18
--- ---
Ćwiczenia
F1-C3
Walczyk Mariola (FM)
A214
Ćwiczenia
F1-C3
Walczyk Mariola (FM)
A214
--- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- ---
Ćwiczenia
F1-C4
Madej Justyna (FM)
V18
Ćwiczenia
F1-C4
Madej Justyna (FM)
V18
--- ---
Ćwiczenia
F1-C3
Walczyk Mariola (FM)
A214
Ćwiczenia
F1-C3
Walczyk Mariola (FM)
A214
--- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- ---
Ćwiczenia
F1-C4
Madej Justyna (FM)
V18
Ćwiczenia
F1-C4
Madej Justyna (FM)
V18
--- ---
Ćwiczenia
F1-C3
Walczyk Mariola (FM)
A214
Ćwiczenia
F1-C3
Walczyk Mariola (FM)
A214
--- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- ---
Ćwiczenia
F1-C4
Madej Justyna (FM)
V18
Ćwiczenia
F1-C4
Madej Justyna (FM)
V18
--- ---
Ćwiczenia
F1-C3
Walczyk Mariola (FM)
A214
Ćwiczenia
F1-C3
Walczyk Mariola (FM)
A214
--- --- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- ---
Ćwiczenia
F1-C4
Madej Justyna (FM)
V18
Ćwiczenia
F1-C4
Madej Justyna (FM)
V18
--- ---
Ćwiczenia
F1-C3
Walczyk Mariola (FM)
A214
Ćwiczenia
F1-C3
Walczyk Mariola (FM)
A214
--- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- ---
Ćwiczenia
F1-C4
Madej Justyna (FM)
V18
Ćwiczenia
F1-C4
Madej Justyna (FM)
V18
--- ---
Ćwiczenia
F1-C3
Walczyk Mariola (FM)
A214
Ćwiczenia
F1-C3
Walczyk Mariola (FM)
A214
--- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- ---
Ćwiczenia
F1-C4
Madej Justyna (FM)
V18
Ćwiczenia
F1-C4
Madej Justyna (FM)
V18
--- ---
Ćwiczenia
F1-C3
Walczyk Mariola (FM)
A214
Ćwiczenia
F1-C3
Walczyk Mariola (FM)
A214
--- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- ---
Ćwiczenia
F1-C4
Madej Justyna (FM)
V18
Ćwiczenia
F1-C4
Madej Justyna (FM)
V18
--- ---
Ćwiczenia
F1-C3
Walczyk Mariola (FM)
A214
Ćwiczenia
F1-C3
Walczyk Mariola (FM)
A214
--- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- ---
Ćwiczenia
F1-C4
Madej Justyna (FM)
V18
Ćwiczenia
F1-C4
Madej Justyna (FM)
V18
--- ---
Ćwiczenia
F1-C3
Walczyk Mariola (FM)
A214
Ćwiczenia
F1-C3
Walczyk Mariola (FM)
A214
--- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- ---
Ćwiczenia
F1-C4
Madej Justyna (FM)
V18
Ćwiczenia
F1-C4
Madej Justyna (FM)
V18
--- ---
Ćwiczenia
F1-C3
Walczyk Mariola (FM)
A214
Ćwiczenia
F1-C3
Walczyk Mariola (FM)
A214
--- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45 --- ---
Ćwiczenia
F1-C5
Madej Justyna (FM)
V18
Ćwiczenia
F1-C5
Madej Justyna (FM)
V18
--- --- --- --- --- --- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- ---
Ćwiczenia
F1-C5
Madej Justyna (FM)
V18
Ćwiczenia
F1-C5
Madej Justyna (FM)
V18
--- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- ---
Ćwiczenia
F1-C5
Madej Justyna (FM)
V18
Ćwiczenia
F1-C5
Madej Justyna (FM)
V18
--- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- ---
Ćwiczenia
F1-C5
Madej Justyna (FM)
V18
Ćwiczenia
F1-C5
Madej Justyna (FM)
V18
--- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- ---
Ćwiczenia
F1-C5
Madej Justyna (FM)
V18
Ćwiczenia
F1-C5
Madej Justyna (FM)
V18
--- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- ---
Ćwiczenia
F1-C5
Madej Justyna (FM)
V18
Ćwiczenia
F1-C5
Madej Justyna (FM)
V18
--- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- ---
Ćwiczenia
F1-C5
Madej Justyna (FM)
V18
Ćwiczenia
F1-C5
Madej Justyna (FM)
V18
--- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30 --- ---
Ćwiczenia
F1-C5
Madej Justyna (FM)
V18
Ćwiczenia
F1-C5
Madej Justyna (FM)
V18
Ćwiczenia
F1-C1
Walczyk Mariola (FM)
A111
Ćwiczenia
F1-C1
Walczyk Mariola (FM)
A111
--- --- --- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- ---
Ćwiczenia
F1-C5
Madej Justyna (FM)
V18
Ćwiczenia
F1-C5
Madej Justyna (FM)
V18
Ćwiczenia
F1-C1
Walczyk Mariola (FM)
A111
Ćwiczenia
F1-C1
Walczyk Mariola (FM)
A111
--- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- ---
Ćwiczenia
F1-C5
Madej Justyna (FM)
V18
Ćwiczenia
F1-C5
Madej Justyna (FM)
V18
Ćwiczenia
F1-C1
Walczyk Mariola (FM)
A111
Ćwiczenia
F1-C1
Walczyk Mariola (FM)
A111
--- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- ---
Ćwiczenia
F1-C1
Walczyk Mariola (FM)
A111
Ćwiczenia
F1-C1
Walczyk Mariola (FM)
A111
--- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- ---
Ćwiczenia
F1-C1
Walczyk Mariola (FM)
A111
Ćwiczenia
F1-C1
Walczyk Mariola (FM)
A111
--- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- ---
Ćwiczenia
F1-C1
Walczyk Mariola (FM)
A111
Ćwiczenia
F1-C1
Walczyk Mariola (FM)
A111
--- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- ---
Ćwiczenia
F1-C1
Walczyk Mariola (FM)
A111
Ćwiczenia
F1-C1
Walczyk Mariola (FM)
A111
--- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15 --- --- --- ---
Ćwiczenia
F1-C1
Walczyk Mariola (FM)
A111
Ćwiczenia
F1-C1
Walczyk Mariola (FM)
A111
Ćwiczenia
F1-C6
Walczyk Mariola (FM)
F402
Ćwiczenia
F1-C6
Walczyk Mariola (FM)
F402
--- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- ---
Ćwiczenia
F1-C1
Walczyk Mariola (FM)
A111
Ćwiczenia
F1-C1
Walczyk Mariola (FM)
A111
Ćwiczenia
F1-C6
Walczyk Mariola (FM)
F402
Ćwiczenia
F1-C6
Walczyk Mariola (FM)
F402
--- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- ---
Ćwiczenia
F1-C1
Walczyk Mariola (FM)
A111
Ćwiczenia
F1-C1
Walczyk Mariola (FM)
A111
Ćwiczenia
F1-C6
Walczyk Mariola (FM)
F402
Ćwiczenia
F1-C6
Walczyk Mariola (FM)
F402
--- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- ---
Ćwiczenia
F1-C2
Walczyk Mariola (FM)
A111
Ćwiczenia
F1-C2
Walczyk Mariola (FM)
A111
Ćwiczenia
F1-C6
Walczyk Mariola (FM)
F402
Ćwiczenia
F1-C6
Walczyk Mariola (FM)
F402
--- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- ---
Ćwiczenia
F1-C2
Walczyk Mariola (FM)
A111
Ćwiczenia
F1-C2
Walczyk Mariola (FM)
A111
Ćwiczenia
F1-C6
Walczyk Mariola (FM)
F402
Ćwiczenia
F1-C6
Walczyk Mariola (FM)
F402
--- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- ---
Ćwiczenia
F1-C2
Walczyk Mariola (FM)
A111
Ćwiczenia
F1-C2
Walczyk Mariola (FM)
A111
Ćwiczenia
F1-C6
Walczyk Mariola (FM)
F402
Ćwiczenia
F1-C6
Walczyk Mariola (FM)
F402
--- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- ---
Ćwiczenia
F1-C2
Walczyk Mariola (FM)
A111
Ćwiczenia
F1-C2
Walczyk Mariola (FM)
A111
Ćwiczenia
F1-C6
Walczyk Mariola (FM)
F402
Ćwiczenia
F1-C6
Walczyk Mariola (FM)
F402
--- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- --- --- ---
Ćwiczenia
F1-C2
Walczyk Mariola (FM)
A111
Ćwiczenia
F1-C2
Walczyk Mariola (FM)
A111
---
Ćwiczenia
F1-C6
Walczyk Mariola (FM)
F402
--- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- ---
Ćwiczenia
F1-C2
Walczyk Mariola (FM)
A111
Ćwiczenia
F1-C2
Walczyk Mariola (FM)
A111
---
Ćwiczenia
F1-C6
Walczyk Mariola (FM)
F402
--- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- ---
Ćwiczenia
F1-C2
Walczyk Mariola (FM)
A111
Ćwiczenia
F1-C2
Walczyk Mariola (FM)
A111
---
Ćwiczenia
F1-C6
Walczyk Mariola (FM)
F402
--- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- ---
Ćwiczenia
F1-C2
Walczyk Mariola (FM)
A111
Ćwiczenia
F1-C2
Walczyk Mariola (FM)
A111
---
Ćwiczenia
F1-C6
Walczyk Mariola (FM)
F402
--- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- ---
Ćwiczenia
F1-C2
Walczyk Mariola (FM)
A111
Ćwiczenia
F1-C2
Walczyk Mariola (FM)
A111
---
Ćwiczenia
F1-C6
Walczyk Mariola (FM)
F402
--- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- ---
Ćwiczenia
F1-C2
Walczyk Mariola (FM)
A111
Ćwiczenia
F1-C2
Walczyk Mariola (FM)
A111
---
Ćwiczenia
F1-C6
Walczyk Mariola (FM)
F402
--- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- ---
Ćwiczenia
F1-C6
Walczyk Mariola (FM)
F402
--- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
Analogowe układy elektroniczne I (T2) - W45
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- ---
Wykład, Część 1.
T2
Kolek Andrzej (EP)
A61
Wykład, Część 1.
T2
Kolek Andrzej (EP)
A61
--- ---
Wykład, Część 2.
T2
Kolek Andrzej (EP)
B305
Wykład, Część 2.
T2
Kolek Andrzej (EP)
B305
--- --- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- ---
Wykład, Część 1.
T2
Kolek Andrzej (EP)
A61
Wykład, Część 1.
T2
Kolek Andrzej (EP)
A61
--- ---
Wykład, Część 2.
T2
Kolek Andrzej (EP)
B305
Wykład, Część 2.
T2
Kolek Andrzej (EP)
B305
--- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- ---
Wykład, Część 1.
T2
Kolek Andrzej (EP)
A61
Wykład, Część 1.
T2
Kolek Andrzej (EP)
A61
--- ---
Wykład, Część 2.
T2
Kolek Andrzej (EP)
B305
Wykład, Część 2.
T2
Kolek Andrzej (EP)
B305
--- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- ---
Wykład, Część 1.
T2
Kolek Andrzej (EP)
A61
Wykład, Część 1.
T2
Kolek Andrzej (EP)
A61
--- ---
Wykład, Część 2.
T2
Kolek Andrzej (EP)
B305
Wykład, Część 2.
T2
Kolek Andrzej (EP)
B305
--- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- ---
Wykład, Część 1.
T2
Kolek Andrzej (EP)
A61
Wykład, Część 1.
T2
Kolek Andrzej (EP)
A61
--- ---
Wykład, Część 2.
T2
Kolek Andrzej (EP)
B305
Wykład, Część 2.
T2
Kolek Andrzej (EP)
B305
--- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- ---
Wykład, Część 1.
T2
Kolek Andrzej (EP)
A61
Wykład, Część 1.
T2
Kolek Andrzej (EP)
A61
--- ---
Wykład, Część 2.
T2
Kolek Andrzej (EP)
B305
Wykład, Część 2.
T2
Kolek Andrzej (EP)
B305
--- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- ---
Wykład, Część 1.
T2
Kolek Andrzej (EP)
A61
Wykład, Część 1.
T2
Kolek Andrzej (EP)
A61
--- ---
Wykład, Część 2.
T2
Kolek Andrzej (EP)
B305
Wykład, Część 2.
T2
Kolek Andrzej (EP)
B305
--- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
Analogowe układy elektroniczne I (T2) - C30
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- --- --- ---
Ćwiczenia
T2-C1
Ciura Łukasz (EP)
A312
Ćwiczenia
T2-C1
Ciura Łukasz (EP)
A312
--- --- --- --- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- ---
Ćwiczenia
T2-C1
Ciura Łukasz (EP)
A312
Ćwiczenia
T2-C1
Ciura Łukasz (EP)
A312
--- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- ---
Ćwiczenia
T2-C1
Ciura Łukasz (EP)
A312
Ćwiczenia
T2-C1
Ciura Łukasz (EP)
A312
--- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- ---
Ćwiczenia
T2-C1
Ciura Łukasz (EP)
A312
Ćwiczenia
T2-C1
Ciura Łukasz (EP)
A312
--- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- ---
Ćwiczenia
T2-C1
Ciura Łukasz (EP)
A312
Ćwiczenia
T2-C1
Ciura Łukasz (EP)
A312
--- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- ---
Ćwiczenia
T2-C1
Ciura Łukasz (EP)
A312
Ćwiczenia
T2-C1
Ciura Łukasz (EP)
A312
--- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- ---
Ćwiczenia
T2-C1
Ciura Łukasz (EP)
A312
Ćwiczenia
T2-C1
Ciura Łukasz (EP)
A312
--- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30 --- --- --- ---
Ćwiczenia
T2-C2
Ciura Łukasz (EP)
A113
Ćwiczenia
T2-C2
Ciura Łukasz (EP)
A113
--- --- --- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- ---
Ćwiczenia
T2-C2
Ciura Łukasz (EP)
A113
Ćwiczenia
T2-C2
Ciura Łukasz (EP)
A113
--- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- ---
Ćwiczenia
T2-C2
Ciura Łukasz (EP)
A113
Ćwiczenia
T2-C2
Ciura Łukasz (EP)
A113
--- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- ---
Ćwiczenia
T2-C2
Ciura Łukasz (EP)
A113
Ćwiczenia
T2-C2
Ciura Łukasz (EP)
A113
--- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- ---
Ćwiczenia
T2-C2
Ciura Łukasz (EP)
A113
Ćwiczenia
T2-C2
Ciura Łukasz (EP)
A113
--- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- ---
Ćwiczenia
T2-C2
Ciura Łukasz (EP)
A113
Ćwiczenia
T2-C2
Ciura Łukasz (EP)
A113
--- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- ---
Ćwiczenia
T2-C2
Ciura Łukasz (EP)
A113
Ćwiczenia
T2-C2
Ciura Łukasz (EP)
A113
--- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
Anteny i propagacja fal radiowych (T4SU) - W30
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45 --- --- --- --- --- --- --- ---
Wykład
T4S, T4U
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A111
Wykład
T4S, T4U
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A111
@10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- ---
Wykład
T4S, T4U
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A111
Wykład
T4S, T4U
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A111
10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- ---
Wykład
T4S, T4U
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A111
Wykład
T4S, T4U
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A111
11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- ---
Wykład
T4S, T4U
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A111
Wykład
T4S, T4U
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A111
11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- ---
Wykład
T4S, T4U
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A111
Wykład
T4S, T4U
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A111
11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- ---
Wykład
T4S, T4U
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A111
Wykład
T4S, T4U
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A111
11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- ---
Wykład
T4S, T4U
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A111
Wykład
T4S, T4U
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A111
12:00-12:15
@12:15-12:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
Anteny i propagacja fal radiowych (T4SU) - L15
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- ---
Laboratorium, (grupa 2.)
T4S-L2
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- ---
Laboratorium, (grupa 2.)
T4S-L2
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- ---
Laboratorium, (grupa 2.)
T4S-L2
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- ---
Laboratorium, (grupa 2.)
T4S-L2
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- ---
Laboratorium, (grupa 2.)
T4S-L2
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- ---
Laboratorium, (grupa 2.)
T4S-L2
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- ---
Laboratorium, (grupa 2.)
T4S-L2
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00
Laboratorium, (grupa 1.)
T4S-L1
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- --- --- @08:45-09:00
09:00-09:15
Laboratorium, (grupa 1.)
T4S-L1
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30
Laboratorium, (grupa 1.)
T4S-L1
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45
Laboratorium, (grupa 1.)
T4S-L1
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00
Laboratorium, (grupa 1.)
T4S-L1
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15
Laboratorium, (grupa 1.)
T4S-L1
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30
Laboratorium, (grupa 1.)
T4S-L1
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45 --- ---
Laboratorium, (grupa 3.)
T4U-L1
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- ---
Laboratorium, (grupa 3.)
T4U-L1
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- ---
Laboratorium, (grupa 3.)
T4U-L1
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- ---
Laboratorium, (grupa 3.)
T4U-L1
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- ---
Laboratorium, (grupa 3.)
T4U-L1
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- ---
Laboratorium, (grupa 3.)
T4U-L1
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- ---
Laboratorium, (grupa 3.)
T4U-L1
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
Anteny i propagacja fal radiowych (T4SU) - P15
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- ---
Projekt, (grupa 2.)
T4S-L2
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- ---
Projekt, (grupa 2.)
T4S-L2
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- ---
Projekt, (grupa 2.)
T4S-L2
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- ---
Projekt, (grupa 2.)
T4S-L2
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- ---
Projekt, (grupa 2.)
T4S-L2
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- ---
Projekt, (grupa 2.)
T4S-L2
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- ---
Projekt, (grupa 2.)
T4S-L2
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 ---
Projekt, (grupa 1.)
T4S-L1
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- --- @08:45-09:00
09:00-09:15 ---
Projekt, (grupa 1.)
T4S-L1
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 ---
Projekt, (grupa 1.)
T4S-L1
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 ---
Projekt, (grupa 1.)
T4S-L1
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 ---
Projekt, (grupa 1.)
T4S-L1
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 ---
Projekt, (grupa 1.)
T4S-L1
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 ---
Projekt, (grupa 1.)
T4S-L1
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45 --- --- ---
Projekt, (grupa 3.)
T4U-L1
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- ---
Projekt, (grupa 3.)
T4U-L1
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- ---
Projekt, (grupa 3.)
T4U-L1
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- ---
Projekt, (grupa 3.)
T4U-L1
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- ---
Projekt, (grupa 3.)
T4U-L1
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- ---
Projekt, (grupa 3.)
T4U-L1
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- ---
Projekt, (grupa 3.)
T4U-L1
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
Anteny i propagacja fal radiowych (T4T) - W30
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- ---
Wykład
T4T
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A111
Wykład
T4T
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A111
--- --- --- --- --- --- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- ---
Wykład
T4T
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A111
Wykład
T4T
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A111
--- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- ---
Wykład
T4T
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A111
Wykład
T4T
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A111
--- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- ---
Wykład
T4T
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A111
Wykład
T4T
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A111
--- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- ---
Wykład
T4T
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A111
Wykład
T4T
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A111
--- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- ---
Wykład
T4T
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A111
Wykład
T4T
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A111
--- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- ---
Wykład
T4T
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A111
Wykład
T4T
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A111
--- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
Anteny i propagacja fal radiowych (T4T) - L15
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
Laboratorium
T4T-L2
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- --- --- @10:30-10:45
10:45-11:00
Laboratorium
T4T-L2
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15
Laboratorium
T4T-L2
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30
Laboratorium
T4T-L2
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45
Laboratorium
T4T-L2
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00
Laboratorium
T4T-L2
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15
Laboratorium
T4T-L2
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30
Laboratorium
T4T-L1
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- --- --- @12:15-12:30
12:30-12:45
Laboratorium
T4T-L1
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00
Laboratorium
T4T-L1
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15
Laboratorium
T4T-L1
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30
Laboratorium
T4T-L1
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45
Laboratorium
T4T-L1
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00
Laboratorium
T4T-L1
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
Anteny i propagacja fal radiowych (T4T) - P15
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45 ---
Projekt
T4T-L2
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- --- @10:30-10:45
10:45-11:00 ---
Projekt
T4T-L2
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 ---
Projekt
T4T-L2
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 ---
Projekt
T4T-L2
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 ---
Projekt
T4T-L2
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 ---
Projekt
T4T-L2
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 ---
Projekt
T4T-L2
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30 ---
Projekt
T4T-L1
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 ---
Projekt
T4T-L1
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 ---
Projekt
T4T-L1
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 ---
Projekt
T4T-L1
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 ---
Projekt
T4T-L1
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 ---
Projekt
T4T-L1
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 ---
Projekt
T4T-L1
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
Aplikacje internetowe (F1A-DU) - W30
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- --- --- ---
Wykład
F1A-DU
Rak Tomasz (EA)
A113
Wykład
F1A-DU
Rak Tomasz (EA)
A113
--- --- --- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- ---
Wykład
F1A-DU
Rak Tomasz (EA)
A113
Wykład
F1A-DU
Rak Tomasz (EA)
A113
--- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- ---
Wykład
F1A-DU
Rak Tomasz (EA)
A113
Wykład
F1A-DU
Rak Tomasz (EA)
A113
--- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- ---
Wykład
F1A-DU
Rak Tomasz (EA)
A113
Wykład
F1A-DU
Rak Tomasz (EA)
A113
--- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- ---
Wykład
F1A-DU
Rak Tomasz (EA)
A113
Wykład
F1A-DU
Rak Tomasz (EA)
A113
--- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- ---
Wykład
F1A-DU
Rak Tomasz (EA)
A113
Wykład
F1A-DU
Rak Tomasz (EA)
A113
--- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- ---
Wykład
F1A-DU
Rak Tomasz (EA)
A113
Wykład
F1A-DU
Rak Tomasz (EA)
A113
--- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
Aplikacje internetowe (F1A-DU) - L30
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30
Laboratorium
F1A-DU-L2
Rak Tomasz (EA)
D7
Laboratorium
F1A-DU-L1
Rak Tomasz (EA)
D7
--- --- --- --- --- --- --- --- @12:15-12:30
12:30-12:45
Laboratorium
F1A-DU-L2
Rak Tomasz (EA)
D7
Laboratorium
F1A-DU-L1
Rak Tomasz (EA)
D7
--- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00
Laboratorium
F1A-DU-L2
Rak Tomasz (EA)
D7
Laboratorium
F1A-DU-L1
Rak Tomasz (EA)
D7
--- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15
Laboratorium
F1A-DU-L2
Rak Tomasz (EA)
D7
Laboratorium
F1A-DU-L1
Rak Tomasz (EA)
D7
--- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30
Laboratorium
F1A-DU-L2
Rak Tomasz (EA)
D7
Laboratorium
F1A-DU-L1
Rak Tomasz (EA)
D7
--- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45
Laboratorium
F1A-DU-L2
Rak Tomasz (EA)
D7
Laboratorium
F1A-DU-L1
Rak Tomasz (EA)
D7
--- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00
Laboratorium
F1A-DU-L2
Rak Tomasz (EA)
D7
Laboratorium
F1A-DU-L1
Rak Tomasz (EA)
D7
--- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
Laboratorium
F1A-DU-L1
Rak Tomasz (EA)
D7
Laboratorium
F1A-DU-L2
Rak Tomasz (EA)
D7
--- --- --- --- --- --- --- --- @14:00-14:15
14:15-14:30
Laboratorium
F1A-DU-L1
Rak Tomasz (EA)
D7
Laboratorium
F1A-DU-L2
Rak Tomasz (EA)
D7
--- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45
Laboratorium
F1A-DU-L1
Rak Tomasz (EA)
D7
Laboratorium
F1A-DU-L2
Rak Tomasz (EA)
D7
--- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00
Laboratorium
F1A-DU-L1
Rak Tomasz (EA)
D7
Laboratorium
F1A-DU-L2
Rak Tomasz (EA)
D7
--- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15
Laboratorium
F1A-DU-L1
Rak Tomasz (EA)
D7
Laboratorium
F1A-DU-L2
Rak Tomasz (EA)
D7
--- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30
Laboratorium
F1A-DU-L1
Rak Tomasz (EA)
D7
Laboratorium
F1A-DU-L2
Rak Tomasz (EA)
D7
--- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45
Laboratorium
F1A-DU-L1
Rak Tomasz (EA)
D7
Laboratorium
F1A-DU-L2
Rak Tomasz (EA)
D7
--- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
Architektura komputerów i systemy operacyjne (T3) - W30
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30 --- --- --- --- --- ---
Wykład
T3
Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
B305
Wykład
T3
Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
B305
--- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- ---
Wykład
T3
Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
B305
Wykład
T3
Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
B305
--- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- ---
Wykład
T3
Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
B305
Wykład
T3
Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
B305
--- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- ---
Wykład
T3
Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
B305
Wykład
T3
Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
B305
--- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- ---
Wykład
T3
Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
B305
Wykład
T3
Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
B305
--- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- ---
Wykład
T3
Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
B305
Wykład
T3
Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
B305
--- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- ---
Wykład
T3
Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
B305
Wykład
T3
Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
B305
--- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
Architektura komputerów i systemy operacyjne (T3) - L15
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45 --- --- --- --- --- ---
Laboratorium
T3-L4
Skoczylas Mariusz (EU)
A75
Laboratorium
T3-L3
Skoczylas Mariusz (EU)
A75
--- --- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- ---
Laboratorium
T3-L4
Skoczylas Mariusz (EU)
A75
Laboratorium
T3-L3
Skoczylas Mariusz (EU)
A75
--- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- ---
Laboratorium
T3-L4
Skoczylas Mariusz (EU)
A75
Laboratorium
T3-L3
Skoczylas Mariusz (EU)
A75
--- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- ---
Laboratorium
T3-L4
Skoczylas Mariusz (EU)
A75
Laboratorium
T3-L3
Skoczylas Mariusz (EU)
A75
--- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- ---
Laboratorium
T3-L4
Skoczylas Mariusz (EU)
A75
Laboratorium
T3-L3
Skoczylas Mariusz (EU)
A75
--- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- ---
Laboratorium
T3-L4
Skoczylas Mariusz (EU)
A75
Laboratorium
T3-L3
Skoczylas Mariusz (EU)
A75
--- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- ---
Laboratorium
T3-L4
Skoczylas Mariusz (EU)
A75
Laboratorium
T3-L3
Skoczylas Mariusz (EU)
A75
--- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00
Laboratorium
T3-L2
Błąd Grzegorz (EU)
A75
Laboratorium
T3-L1
Błąd Grzegorz (EU)
A75
--- --- --- --- --- --- --- --- @15:45-16:00
16:00-16:15
Laboratorium
T3-L2
Błąd Grzegorz (EU)
A75
Laboratorium
T3-L1
Błąd Grzegorz (EU)
A75
--- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30
Laboratorium
T3-L2
Błąd Grzegorz (EU)
A75
Laboratorium
T3-L1
Błąd Grzegorz (EU)
A75
--- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45
Laboratorium
T3-L2
Błąd Grzegorz (EU)
A75
Laboratorium
T3-L1
Błąd Grzegorz (EU)
A75
--- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00
Laboratorium
T3-L2
Błąd Grzegorz (EU)
A75
Laboratorium
T3-L1
Błąd Grzegorz (EU)
A75
--- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15
Laboratorium
T3-L2
Błąd Grzegorz (EU)
A75
Laboratorium
T3-L1
Błąd Grzegorz (EU)
A75
--- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30
Laboratorium
T3-L2
Błąd Grzegorz (EU)
A75
Laboratorium
T3-L1
Błąd Grzegorz (EU)
A75
--- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
Architektura komputerów i systemy operacyjne (T3) - P15
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- --- --- --- --- ---
Projekt
T3-L4
Skoczylas Mariusz (EU)
A51
Projekt
T3-L3
Skoczylas Mariusz (EU)
A51
--- --- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- ---
Projekt
T3-L4
Skoczylas Mariusz (EU)
A51
Projekt
T3-L3
Skoczylas Mariusz (EU)
A51
--- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- ---
Projekt
T3-L4
Skoczylas Mariusz (EU)
A51
Projekt
T3-L3
Skoczylas Mariusz (EU)
A51
--- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- ---
Projekt
T3-L4
Skoczylas Mariusz (EU)
A51
Projekt
T3-L3
Skoczylas Mariusz (EU)
A51
--- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- ---
Projekt
T3-L4
Skoczylas Mariusz (EU)
A51
Projekt
T3-L3
Skoczylas Mariusz (EU)
A51
--- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- ---
Projekt
T3-L4
Skoczylas Mariusz (EU)
A51
Projekt
T3-L3
Skoczylas Mariusz (EU)
A51
--- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- ---
Projekt
T3-L4
Skoczylas Mariusz (EU)
A51
Projekt
T3-L3
Skoczylas Mariusz (EU)
A51
--- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
Projekt
T3-L1
Błąd Grzegorz (EU)
A51
Projekt
T3-L2
Błąd Grzegorz (EU)
A51
--- --- --- --- --- --- --- --- @14:00-14:15
14:15-14:30
Projekt
T3-L1
Błąd Grzegorz (EU)
A51
Projekt
T3-L2
Błąd Grzegorz (EU)
A51
--- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45
Projekt
T3-L1
Błąd Grzegorz (EU)
A51
Projekt
T3-L2
Błąd Grzegorz (EU)
A51
--- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00
Projekt
T3-L1
Błąd Grzegorz (EU)
A51
Projekt
T3-L2
Błąd Grzegorz (EU)
A51
--- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15
Projekt
T3-L1
Błąd Grzegorz (EU)
A51
Projekt
T3-L2
Błąd Grzegorz (EU)
A51
--- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30
Projekt
T3-L1
Błąd Grzegorz (EU)
A51
Projekt
T3-L2
Błąd Grzegorz (EU)
A51
--- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45
Projekt
T3-L1
Błąd Grzegorz (EU)
A51
Projekt
T3-L2
Błąd Grzegorz (EU)
A51
--- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- ---