Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów
Rozkład zajęć dydaktycznych na semestr zimowy r. ak. 2022/23 na WEiI PRz - studia stacjonarne, październik 2022 - luty 2023☃:

 

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
A1-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 -x- -x- --- ---
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Szlachta Anna (EM)
A208
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Szlachta Anna (EM)
A208
--- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 -x- -x-
A1-C1, A1-C3
Przedmiot dodatkowy: Matematyczne podstawy przetwarzania danych (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Strzałka Dominik (ES)
A113
A1
Technologie informacyjne (A1) - W15 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
B107
--- ---
A1
Fizyka (A1) - W30 Wykład
Jakubczyk Dorota (FF)
S2
A1
Fizyka (A1) - W30 Wykład
Jakubczyk Dorota (FF)
S2
@08:45-09:00
09:00-09:15 -x- -x- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 -x- -x- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 -x- -x- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 -x- -x- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 -x- -x- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
A1
Metrologia (A1) - W30 Wykład
Szlachta Anna (EM)
B300
A1
Metrologia (A1) - W30 Wykład
Szlachta Anna (EM)
B300
--- ---
A1-C1, A1-C2
Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 1 (CS)
Hala PRz
A1-C1, A1-C2
Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 1 (CS)
Hala PRz
A1-C1
Fizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Stagraczyński Ryszard (FF)
F202
A1-C1
Fizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Stagraczyński Ryszard (FF)
F202
---
A1-L1, A1-L5
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Kowalik Marcin (FF)
A312
@10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30
A1
Informatyka (A1) - W45 Wykład
Samolej Sławomir (EA)
B300
A1
Informatyka (A1) - W45 Wykład
Samolej Sławomir (EA)
B300
A1
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - W30 Wykład
Dudek Szymon (FM)
B305
A1
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - W30 Wykład
Dudek Szymon (FM)
B305
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA)
F105
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA)
F105
A1-C1
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Dudek Szymon (FM)
B304
A1-C1
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Dudek Szymon (FM)
B304
--- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
A1
Ochrona własności intelektualnej (A1) - W15 Wykład, (w tyg. 8-15), (Informatyka (A1) - W45 w tyg. 1-8)
Kosior Elżbieta (ZP), Samolej Sławomir (EA)
B300
A1
Ochrona własności intelektualnej (A1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8), (Informatyka (A1) - W45 w tyg. 1-8)
Kosior Elżbieta (ZP), Samolej Sławomir (EA)
B300
A1
Etyka biznesu -p.w. (A1) - W30 Wykład
Bilan Svitlana (ZH)
V18
A1
Etyka biznesu -p.w. (A1) - W30 Wykład
Bilan Svitlana (ZH)
V18
--- ---
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
--- --- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 -x- -x- ---
A1-C1, A1-C3
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Dudek Szymon (FM)
A312
--- --- --- --- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
A1-L2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 -x- -x- --- --- --- ---
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Augustyn Małgorzata (EM)
A208
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Augustyn Małgorzata (EM)
A208
--- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 -x- -x-
A1-C1, A1-C3
Przedmiot dodatkowy: Matematyczne podstawy przetwarzania danych (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Strzałka Dominik (ES)
A113
A1
Technologie informacyjne (A1) - W15 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
B107
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA)
F105
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA)
F105
A1
Fizyka (A1) - W30 Wykład
Jakubczyk Dorota (FF)
S2
A1
Fizyka (A1) - W30 Wykład
Jakubczyk Dorota (FF)
S2
@08:45-09:00
09:00-09:15 -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 -x- -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 -x- -x- 10:15-10:30
@10:30-10:45
A1
Metrologia (A1) - W30 Wykład
Szlachta Anna (EM)
B300
A1
Metrologia (A1) - W30 Wykład
Szlachta Anna (EM)
B300
--- ---
A1-C1, A1-C2
Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 1 (CS)
Hala PRz
A1-C1, A1-C2
Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 1 (CS)
Hala PRz
A1-C1
Fizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Stagraczyński Ryszard (FF)
F202
A1-C1
Fizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Stagraczyński Ryszard (FF)
F202
A1-L2, A1-L4
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Kowalik Marcin (FF)
A312
--- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30
A1
Informatyka (A1) - W45 Wykład
Samolej Sławomir (EA)
B300
A1
Informatyka (A1) - W45 Wykład
Samolej Sławomir (EA)
B300
A1
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - W30 Wykład
Dudek Szymon (FM)
B305
A1
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - W30 Wykład
Dudek Szymon (FM)
B305
--- ---
A1-C1
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Dudek Szymon (FM)
B304
A1-C1
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Dudek Szymon (FM)
B304
--- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
A1
Ochrona własności intelektualnej (A1) - W15 Wykład, (w tyg. 8-15), (Informatyka (A1) - W45 w tyg. 1-8)
Kosior Elżbieta (ZP), Samolej Sławomir (EA)
B300
A1
Ochrona własności intelektualnej (A1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8), (Informatyka (A1) - W45 w tyg. 1-8)
Kosior Elżbieta (ZP), Samolej Sławomir (EA)
B300
A1
Etyka biznesu -p.w. (A1) - W30 Wykład
Bilan Svitlana (ZH)
V18
A1
Etyka biznesu -p.w. (A1) - W30 Wykład
Bilan Svitlana (ZH)
V18
--- --- ---
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
--- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 -x- -x- ---
A1-C1, A1-C3
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Dudek Szymon (FM)
A312
--- --- --- --- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
A1-L3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 -x- -x- ---
A1
Technologie informacyjne (A1) - W15 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
B107
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
A1-C2
Przedmiot dodatkowy: Matematyczne podstawy przetwarzania danych (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Strzałka Dominik (ES)
F202
A1-C2
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Dudek Szymon (FM)
A313
A1-C2
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Dudek Szymon (FM)
A313
A1
Fizyka (A1) - W30 Wykład
Jakubczyk Dorota (FF)
S2
A1
Fizyka (A1) - W30 Wykład
Jakubczyk Dorota (FF)
S2
@08:45-09:00
09:00-09:15 -x- -x- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 -x- -x- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 -x- -x- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 -x- -x- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 -x- -x- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
A1
Metrologia (A1) - W30 Wykład
Szlachta Anna (EM)
B300
A1
Metrologia (A1) - W30 Wykład
Szlachta Anna (EM)
B300
--- ---
A1-C1, A1-C2
Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 1 (CS)
Hala PRz
A1-C1, A1-C2
Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 1 (CS)
Hala PRz
--- ---
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A208
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A208
@10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30
A1
Informatyka (A1) - W45 Wykład
Samolej Sławomir (EA)
B300
A1
Informatyka (A1) - W45 Wykład
Samolej Sławomir (EA)
B300
A1
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - W30 Wykład
Dudek Szymon (FM)
B305
A1
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - W30 Wykład
Dudek Szymon (FM)
B305
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)
D3b
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)
D3b
A1-C2
Fizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Stagraczyński Ryszard (FF)
F202
A1-C2
Fizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Stagraczyński Ryszard (FF)
F202
@12:15-12:30
12:30-12:45 12:30-12:45
12:45-13:00 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
A1
Ochrona własności intelektualnej (A1) - W15 Wykład, (w tyg. 8-15), (Informatyka (A1) - W45 w tyg. 1-8)
Kosior Elżbieta (ZP), Samolej Sławomir (EA)
B300
A1
Ochrona własności intelektualnej (A1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8), (Informatyka (A1) - W45 w tyg. 1-8)
Kosior Elżbieta (ZP), Samolej Sławomir (EA)
B300
A1
Etyka biznesu -p.w. (A1) - W30 Wykład
Bilan Svitlana (ZH)
V18
A1
Etyka biznesu -p.w. (A1) - W30 Wykład
Bilan Svitlana (ZH)
V18
--- --- --- --- --- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 -x- -x-
A1-C2
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Dudek Szymon (FM)
A312
--- --- --- --- --- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
A1-L4
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 -x- -x- ---
A1
Technologie informacyjne (A1) - W15 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
B107
---
A1-C2
Przedmiot dodatkowy: Matematyczne podstawy przetwarzania danych (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Strzałka Dominik (ES)
F202
A1-C2
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Dudek Szymon (FM)
A313
A1-C2
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Dudek Szymon (FM)
A313
A1
Fizyka (A1) - W30 Wykład
Jakubczyk Dorota (FF)
S2
A1
Fizyka (A1) - W30 Wykład
Jakubczyk Dorota (FF)
S2
@08:45-09:00
09:00-09:15 -x- -x- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 -x- -x- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 -x- -x- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 -x- -x- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 -x- -x- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
A1
Metrologia (A1) - W30 Wykład
Szlachta Anna (EM)
B300
A1
Metrologia (A1) - W30 Wykład
Szlachta Anna (EM)
B300
--- ---
A1-C1, A1-C2
Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 1 (CS)
Hala PRz
A1-C1, A1-C2
Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 1 (CS)
Hala PRz
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)
D3b
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)
D3b
A1-L2, A1-L4
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Kowalik Marcin (FF)
A312
--- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30
A1
Informatyka (A1) - W45 Wykład
Samolej Sławomir (EA)
B300
A1
Informatyka (A1) - W45 Wykład
Samolej Sławomir (EA)
B300
A1
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - W30 Wykład
Dudek Szymon (FM)
B305
A1
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - W30 Wykład
Dudek Szymon (FM)
B305
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Augustyn Małgorzata (EM)
A208
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Augustyn Małgorzata (EM)
A208
A1-C2
Fizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Stagraczyński Ryszard (FF)
F202
A1-C2
Fizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Stagraczyński Ryszard (FF)
F202
--- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
A1
Ochrona własności intelektualnej (A1) - W15 Wykład, (w tyg. 8-15), (Informatyka (A1) - W45 w tyg. 1-8)
Kosior Elżbieta (ZP), Samolej Sławomir (EA)
B300
A1
Ochrona własności intelektualnej (A1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8), (Informatyka (A1) - W45 w tyg. 1-8)
Kosior Elżbieta (ZP), Samolej Sławomir (EA)
B300
A1
Etyka biznesu -p.w. (A1) - W30 Wykład
Bilan Svitlana (ZH)
V18
A1
Etyka biznesu -p.w. (A1) - W30 Wykład
Bilan Svitlana (ZH)
V18
--- --- --- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 -x- -x-
A1-C2
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Dudek Szymon (FM)
A312
--- --- --- ---
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
-x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
A1-L5
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 -x- -x-
A1-C1, A1-C3
Przedmiot dodatkowy: Matematyczne podstawy przetwarzania danych (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Strzałka Dominik (ES)
A113
A1
Technologie informacyjne (A1) - W15 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
B107
A1-C3, E1-C3
Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 2 (CS)
Hala PRz
A1-C3, E1-C3
Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 2 (CS)
Hala PRz
--- ---
A1
Fizyka (A1) - W30 Wykład
Jakubczyk Dorota (FF)
S2
A1
Fizyka (A1) - W30 Wykład
Jakubczyk Dorota (FF)
S2
@08:45-09:00
09:00-09:15 -x- -x- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 -x- -x- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 -x- -x- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 -x- -x- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 -x- -x- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
A1
Metrologia (A1) - W30 Wykład
Szlachta Anna (EM)
B300
A1
Metrologia (A1) - W30 Wykład
Szlachta Anna (EM)
B300
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)
F102
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)
F102
A1-C3
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Dudek Szymon (FM)
F202
A1-C3
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Dudek Szymon (FM)
F202
--- --- ---
A1-L1, A1-L5
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Kowalik Marcin (FF)
A312
@10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30
A1
Informatyka (A1) - W45 Wykład
Samolej Sławomir (EA)
B300
A1
Informatyka (A1) - W45 Wykład
Samolej Sławomir (EA)
B300
A1
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - W30 Wykład
Dudek Szymon (FM)
B305
A1
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - W30 Wykład
Dudek Szymon (FM)
B305
--- --- --- --- --- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- ---
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A208
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A208
13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
A1
Ochrona własności intelektualnej (A1) - W15 Wykład, (w tyg. 8-15), (Informatyka (A1) - W45 w tyg. 1-8)
Kosior Elżbieta (ZP), Samolej Sławomir (EA)
B300
A1
Ochrona własności intelektualnej (A1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8), (Informatyka (A1) - W45 w tyg. 1-8)
Kosior Elżbieta (ZP), Samolej Sławomir (EA)
B300
A1
Etyka biznesu -p.w. (A1) - W30 Wykład
Bilan Svitlana (ZH)
V18
A1
Etyka biznesu -p.w. (A1) - W30 Wykład
Bilan Svitlana (ZH)
V18
--- ---
A1-C3
Fizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Stagraczyński Ryszard (FF)
F202
A1-C3
Fizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Stagraczyński Ryszard (FF)
F202
@14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 -x- -x- ---
A1-C1, A1-C3
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Dudek Szymon (FM)
A312
--- ---
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
--- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
A2-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00
A2
Podstawy robotyki (A2) - W30 Wykład
Leniowski Ryszard (EA)
A113
A2
Podstawy robotyki (A2) - W30 Wykład
Leniowski Ryszard (EA)
A113
--- ---
A2
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - W15 Wykład
Świder Zbigniew (EA)
B305
---
A2-C1
Automatyka i sterowanie (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)
F102
A2-C1
Automatyka i sterowanie (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)
F102
A2
Napędy w automatyce (A2) - W15 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
A113
A2-C1
Elementy i układy elektroniczne (A2) - C15 Ćwiczenia
Ciura Łukasz (EP)
A113
@08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
A2-C1
Podstawy robotyki (A2) - C30 Ćwiczenia
Leniowski Ryszard (EA)
A113
A2-C1
Podstawy robotyki (A2) - C30 Ćwiczenia
Leniowski Ryszard (EA)
A113
--- ---
A2
Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - W30 Wykład
Binkowski Tomasz (EE)
A112
A2
Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - W30 Wykład
Binkowski Tomasz (EE)
A112
A2
Elementy i układy elektroniczne (A2) - W30 Wykład
Ptak Piotr (EP)
A112
A2
Elementy i układy elektroniczne (A2) - W30 Wykład
Ptak Piotr (EP)
A112
A2
Język obcy (A2) - C30 Lektorat
Jagiełło Małgorzata (CJ)
J004
A2
Język obcy (A2) - C30 Lektorat
Jagiełło Małgorzata (CJ)
J004
@10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30
A2-C1
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)
A112
A2-C1
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)
A112
Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 Laboratorium
Sztajmec Elżbieta (EE)
B5
Napędy w automatyce (A2) - L15 Laboratorium
Bogusz Piotr (ED)
B100b
A2
Automatyka i sterowanie (A2) - W45 Wykład
Trybus Leszek (EA), Świder Zbigniew (EA)
B300
A2
Automatyka i sterowanie (A2) - W45 Wykład
Trybus Leszek (EA), Świder Zbigniew (EA)
B300
--- --- -x- -x- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- -x- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
---
Podstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F105
Podstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F105
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
--- -x- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 ---
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12, Środa A)
Ptak Piotr (EP)
A301
--- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- -x- 15:30-15:45
@15:45-16:00 ---
A2
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium, (termin dla studentów wskazanych przez prof. Z. Świdra)
Świder Zbigniew (EA)
F206
--- --- --- -x- -x- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
A2-L2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00
A2
Podstawy robotyki (A2) - W30 Wykład
Leniowski Ryszard (EA)
A113
A2
Podstawy robotyki (A2) - W30 Wykład
Leniowski Ryszard (EA)
A113
--- ---
A2
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - W15 Wykład
Świder Zbigniew (EA)
B305
---
A2-C1
Automatyka i sterowanie (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)
F102
A2-C1
Automatyka i sterowanie (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)
F102
A2
Napędy w automatyce (A2) - W15 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
A113
A2-C1
Elementy i układy elektroniczne (A2) - C15 Ćwiczenia
Ciura Łukasz (EP)
A113
@08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
A2-C1
Podstawy robotyki (A2) - C30 Ćwiczenia
Leniowski Ryszard (EA)
A113
A2-C1
Podstawy robotyki (A2) - C30 Ćwiczenia
Leniowski Ryszard (EA)
A113
Podstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F105
Podstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F105
A2
Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - W30 Wykład
Binkowski Tomasz (EE)
A112
A2
Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - W30 Wykład
Binkowski Tomasz (EE)
A112
A2
Elementy i układy elektroniczne (A2) - W30 Wykład
Ptak Piotr (EP)
A112
A2
Elementy i układy elektroniczne (A2) - W30 Wykład
Ptak Piotr (EP)
A112
A2
Język obcy (A2) - C30 Lektorat
Jagiełło Małgorzata (CJ)
J004
A2
Język obcy (A2) - C30 Lektorat
Jagiełło Małgorzata (CJ)
J004
@10:30-10:45
10:45-11:00 10:45-11:00
11:00-11:15 11:00-11:15
11:15-11:30 11:15-11:30
11:30-11:45 11:30-11:45
11:45-12:00 11:45-12:00
12:00-12:15 12:00-12:15
@12:15-12:30
A2-C1
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)
A112
A2-C1
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)
A112
Napędy w automatyce (A2) - L15 Laboratorium
Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)
B100b
Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 Laboratorium
Sztajmec Elżbieta (EE)
B5
A2
Automatyka i sterowanie (A2) - W45 Wykład
Trybus Leszek (EA), Świder Zbigniew (EA)
B300
A2
Automatyka i sterowanie (A2) - W45 Wykład
Trybus Leszek (EA), Świder Zbigniew (EA)
B300
--- --- -x- -x- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- -x- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15 ---
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
--- --- --- -x- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- ---
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13, Środa B)
Ptak Piotr (EP)
A301
--- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- -x- 15:30-15:45
@15:45-16:00 ---
A2
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium, (termin dla studentów wskazanych przez prof. Z. Świdra)
Świder Zbigniew (EA)
F206
--- --- --- -x- -x- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
A2-L3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00
A2
Podstawy robotyki (A2) - W30 Wykład
Leniowski Ryszard (EA)
A113
A2
Podstawy robotyki (A2) - W30 Wykład
Leniowski Ryszard (EA)
A113
--- ---
A2
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - W15 Wykład
Świder Zbigniew (EA)
B305
---
A2-C2
Podstawy robotyki (A2) - C30 Ćwiczenia
Leniowski Ryszard (EA)
F202
A2-C2
Podstawy robotyki (A2) - C30 Ćwiczenia
Leniowski Ryszard (EA)
F202
A2
Napędy w automatyce (A2) - W15 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
A113
--- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
A2-C2
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)
A112
A2-C2
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)
A112
---
Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 Laboratorium
Sztajmec Elżbieta (EE)
B5
A2
Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - W30 Wykład
Binkowski Tomasz (EE)
A112
A2
Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - W30 Wykład
Binkowski Tomasz (EE)
A112
A2
Elementy i układy elektroniczne (A2) - W30 Wykład
Ptak Piotr (EP)
A112
A2
Elementy i układy elektroniczne (A2) - W30 Wykład
Ptak Piotr (EP)
A112
A2
Język obcy (A2) - C30 Lektorat
Jagiełło Małgorzata (CJ)
J004
A2
Język obcy (A2) - C30 Lektorat
Jagiełło Małgorzata (CJ)
J004
@10:30-10:45
10:45-11:00 --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- 12:00-12:15
@12:15-12:30 --- ---
Podstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F105
Podstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F105
A2
Automatyka i sterowanie (A2) - W45 Wykład
Trybus Leszek (EA), Świder Zbigniew (EA)
B300
A2
Automatyka i sterowanie (A2) - W45 Wykład
Trybus Leszek (EA), Świder Zbigniew (EA)
B300
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
-x- -x- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- -x- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15 --- ---
Napędy w automatyce (A2) - L15 Laboratorium
Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)
B100b
---
A2-C2
Elementy i układy elektroniczne (A2) - C15 Ćwiczenia
Ciura Łukasz (EP)
A111
--- --- -x- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- ---
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 6, 8, 10, 12, Wtorek B)
Ptak Piotr (EP)
A301
--- --- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- -x- 15:30-15:45
@15:45-16:00
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
A2
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium, (termin dla studentów wskazanych przez prof. Z. Świdra)
Świder Zbigniew (EA)
F206
---
A2-C2
Automatyka i sterowanie (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)
F102
A2-C2
Automatyka i sterowanie (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)
F102
-x- -x- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
A3S-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @07:00-7:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00:08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00:08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
@08:45-09:00
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - L15 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)
F102
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA)
--- ---
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
--- --- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
--- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - L15 Laboratorium
Zajdel Roman (EA)
D3b
Przemysłowe bazy danych (A3) - P15 Projekt, (w D203c)
Rzońca Dariusz (EA)
---
A3
Technika cyfrowa (A3) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Mleczko Krzysztof (EP)
A214
A3
Technika cyfrowa (A3) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Mleczko Krzysztof (EP)
A214
---
A3S-L1, A3S-L2
Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - C15 Ćwiczenia
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F102
A3
Język obcy (A3) - C30 Lektorat
Wawrzkiewicz Justyna (CJ)
J006
A3
Język obcy (A3) - C30 Lektorat
Wawrzkiewicz Justyna (CJ)
J006
@10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - P15 Projekt
Trybus Bartosz (EA)
Przemysłowe bazy danych (A3) - L15 Laboratorium
Hubacz Marcin (EA)
F102
--- ---
A3
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - W30 Wykład
Sadolewski Jan (EA), Trybus Bartosz (EA), Dec Grzegorz (EA), Krzeszowski Tomasz (EA), Rzońca Dariusz (EA)
B305
A3
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - W30 Wykład
Sadolewski Jan (EA), Trybus Bartosz (EA), Dec Grzegorz (EA), Krzeszowski Tomasz (EA), Rzońca Dariusz (EA)
B305
--- --- -x- -x- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
A3
Sieci komputerowe (A3) - W30 Wykład
Lal Kazimierz (EA)
A113
A3
Sieci komputerowe (A3) - W30 Wykład
Lal Kazimierz (EA)
A113
A3
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA)
A111
A3
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA)
A111
--- --- --- --- -x- -x- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
@15:45-16:00
A3
Przemysłowe bazy danych (A3) - W30 Wykład
Trybus Bartosz (EA)
A113
A3
Przemysłowe bazy danych (A3) - W30 Wykład
Trybus Bartosz (EA)
A113
A3
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - W30 Wykład
Trybus Bartosz (EA), Stec Andrzej (EA), Rzońca Dariusz (EA)
A111
A3
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - W30 Wykład
Trybus Bartosz (EA), Stec Andrzej (EA), Rzońca Dariusz (EA)
A111
-x- -x- -x- -x- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45
A3
Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - W30 Wykład
Kluska Jacek (EA)
A61
A3
Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - W30 Wykład
Kluska Jacek (EA)
A61
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
A3S-L2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @07:00-7:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00:08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00:08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
@08:45-09:00
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- ---
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
--- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
Przemysłowe bazy danych (A3) - P15 Projekt, (w D203c)
Rzońca Dariusz (EA)
--- ---
A3
Technika cyfrowa (A3) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Mleczko Krzysztof (EP)
A214
A3
Technika cyfrowa (A3) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Mleczko Krzysztof (EP)
A214
---
A3S-L1, A3S-L2
Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - C15 Ćwiczenia
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F102
A3
Język obcy (A3) - C30 Lektorat
Wawrzkiewicz Justyna (CJ)
J006
A3
Język obcy (A3) - C30 Lektorat
Wawrzkiewicz Justyna (CJ)
J006
@10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30
Przemysłowe bazy danych (A3) - L15 Laboratorium
Hubacz Marcin (EA)
F102
Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - L15 Laboratorium
Zajdel Roman (EA)
D3b
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - P15 Projekt, (w D202c)
Stec Andrzej (EA)
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - L15 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)
F102
A3
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - W30 Wykład
Sadolewski Jan (EA), Trybus Bartosz (EA), Dec Grzegorz (EA), Krzeszowski Tomasz (EA), Rzońca Dariusz (EA)
B305
A3
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - W30 Wykład
Sadolewski Jan (EA), Trybus Bartosz (EA), Dec Grzegorz (EA), Krzeszowski Tomasz (EA), Rzońca Dariusz (EA)
B305
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
-x- -x- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
A3
Sieci komputerowe (A3) - W30 Wykład
Lal Kazimierz (EA)
A113
A3
Sieci komputerowe (A3) - W30 Wykład
Lal Kazimierz (EA)
A113
A3
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA)
A111
A3
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA)
A111
--- ---
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
-x- -x- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- 15:30-15:45
@15:45-16:00
A3
Przemysłowe bazy danych (A3) - W30 Wykład
Trybus Bartosz (EA)
A113
A3
Przemysłowe bazy danych (A3) - W30 Wykład
Trybus Bartosz (EA)
A113
A3
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - W30 Wykład
Trybus Bartosz (EA), Stec Andrzej (EA), Rzońca Dariusz (EA)
A111
A3
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - W30 Wykład
Trybus Bartosz (EA), Stec Andrzej (EA), Rzońca Dariusz (EA)
A111
-x- -x- -x- -x- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45
A3
Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - W30 Wykład
Kluska Jacek (EA)
A61
A3
Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - W30 Wykład
Kluska Jacek (EA)
A61
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
A4S-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @07:00-7:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00:08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 1.)
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)
D9
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 1.)
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)
D9
08:00:08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- ---
Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D9
--- --- ---
A4
Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - W25 Wykład
Habrat Witold (MO)
A111
A4
Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - W25 Wykład
Habrat Witold (MO)
A111
@08:45-09:00
09:00-09:15 -x- -x- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 -x- -x- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 -x- -x- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 -x- -x- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45 --- ---
Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Sałata Marcin (MO)
C.LOM_12
--- ---
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F505
A4
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - W30 Wykład
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
A313
A4
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - W30 Wykład
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
A313
-x- -x- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30
A4
Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - W25 Wykład
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
V18
A4
Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - W25 Wykład
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
V18
--- ---
A4
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - W15 Wykład
Lal Kazimierz (EA)
A312
---
A4S-L1, A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
A313
--- -x- -x- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- -x- -x- 13:45-14:00
@14:00-14:15
A4
Systemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - W25 Wykład
Trybus Bartosz (EA)
V18
A4
Systemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - W25 Wykład
Trybus Bartosz (EA)
V18
A4
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - W25 Wykład
Mazurek Mirosław (ES)
A113
A4
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - W25 Wykład
Mazurek Mirosław (ES)
A113
Systemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)
D7
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
A312
--- --- -x- -x- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- 15:30-15:45
@15:45-16:00
A4
Wykład monograficzny (A4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Żabiński Tomasz (EA), Oszust Mariusz (EA), Bożek Andrzej (EA)
V18
A4
Wykład monograficzny (A4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Żabiński Tomasz (EA), Oszust Mariusz (EA), Bożek Andrzej (EA)
V18
---
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 Projekt
Mazurek Mirosław (ES)
--- --- --- --- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x-
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
--- --- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
A4S-L2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @07:00-7:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00:08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 2.)
Rzońca Dariusz (EA), Pawłowicz Bartosz (EU), Krzeszowski Tomasz (EA), Ptak Piotr (EP)
F104
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 2.)
Rzońca Dariusz (EA), Pawłowicz Bartosz (EU), Krzeszowski Tomasz (EA), Ptak Piotr (EP)
F104
08:00:08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- --- ---
Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D9
--- ---
A4
Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - W25 Wykład
Habrat Witold (MO)
A111
A4
Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - W25 Wykład
Habrat Witold (MO)
A111
@08:45-09:00
09:00-09:15 -x- -x- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 -x- -x- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 -x- -x- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 -x- -x- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45 --- ---
Systemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)
D7
---
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F505
---
A4
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - W30 Wykład
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
A313
A4
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - W30 Wykład
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
A313
-x- -x- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30
A4
Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - W25 Wykład
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
V18
A4
Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - W25 Wykład
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
V18
Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Sałata Marcin (MO)
C.LOM_12
---
A4
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - W15 Wykład
Lal Kazimierz (EA)
A312
---
A4S-L1, A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
A313
--- -x- -x- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- -x- -x- 13:45-14:00
@14:00-14:15
A4
Systemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - W25 Wykład
Trybus Bartosz (EA)
V18
A4
Systemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - W25 Wykład
Trybus Bartosz (EA)
V18
A4
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - W25 Wykład
Mazurek Mirosław (ES)
A113
A4
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - W25 Wykład
Mazurek Mirosław (ES)
A113
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
A312
--- --- --- -x- -x- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
@15:45-16:00
A4
Wykład monograficzny (A4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Żabiński Tomasz (EA), Oszust Mariusz (EA), Bożek Andrzej (EA)
V18
A4
Wykład monograficzny (A4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Żabiński Tomasz (EA), Oszust Mariusz (EA), Bożek Andrzej (EA)
V18
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 Projekt
Mazurek Mirosław (ES)
--- --- ---
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
-x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
A4S-L3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @07:00-7:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00:08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (oraz dr J. Sadolewski), (grupa 3.)
Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA)
F105
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (oraz dr J. Sadolewski), (grupa 3.)
Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA)
F105
08:00:08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- ---
Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Sałata Marcin (MO)
C.LOM_12
--- ---
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F502
A4
Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - W25 Wykład
Habrat Witold (MO)
A111
A4
Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - W25 Wykład
Habrat Witold (MO)
A111
@08:45-09:00
09:00-09:15 -x- -x- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 -x- -x- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 -x- -x- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 -x- -x- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45 --- ---
Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D9
--- --- ---
A4
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - W30 Wykład
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
A313
A4
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - W30 Wykład
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
A313
-x- -x- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30
A4
Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - W25 Wykład
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
V18
A4
Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - W25 Wykład
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
V18
--- ---
A4
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - W15 Wykład
Lal Kazimierz (EA)
A312
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
A312
---
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
A313
-x- -x- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- -x- -x- 13:45-14:00
@14:00-14:15
A4
Systemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - W25 Wykład
Trybus Bartosz (EA)
V18
A4
Systemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - W25 Wykład
Trybus Bartosz (EA)
V18
A4
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - W25 Wykład
Mazurek Mirosław (ES)
A113
A4
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - W25 Wykład
Mazurek Mirosław (ES)
A113
---
Systemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)
D7
---
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 Projekt
Mazurek Mirosław (ES)
-x- -x- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- 15:30-15:45
@15:45-16:00
A4
Wykład monograficzny (A4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Żabiński Tomasz (EA), Oszust Mariusz (EA), Bożek Andrzej (EA)
V18
A4
Wykład monograficzny (A4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Żabiński Tomasz (EA), Oszust Mariusz (EA), Bożek Andrzej (EA)
V18
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
--- --- --- --- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
E1-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15
E1-C1
Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)
A313
E1-C1
Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)
A313
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
@08:45-09:00
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 1.
Trojnar Mariusz (ET)
B300
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 1.
Trojnar Mariusz (ET)
B300
--- ---
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Jagiełowicz Patrycja (MK)
L-28.300B
Informatyka I (E1) - P15 Projekt
Kalandyk Dawid (EA) - DD
F203
E1-C1, E1-C2
Wychowanie fizyczne cz.1. (E1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 2 (CS)
Hala PRz
E1-C1, E1-C2
Wychowanie fizyczne cz.1. (E1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 2 (CS)
Hala PRz
@08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00
E1
Matematyka I (E1) - W45 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
E1
Matematyka I (E1) - W45 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
--- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
E1
Technologie informacyjne (E1) - W15 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
B107
E1-L1, E1-L3, E1-L4
Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Masłowski Grzegorz (ET)
B305
E1
Geometria i grafika inżynierska (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Jagiełowicz Patrycja (MK)
V18
E1
Geometria i grafika inżynierska (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Jagiełowicz Patrycja (MK)
V18
---
Technologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)
B210
E1
Fizyka I (E1) - W30 Wykład
Jakubczyk Dorota (FF)
S2
E1
Fizyka I (E1) - W30 Wykład
Jakubczyk Dorota (FF)
S2
@10:30-10:45
10:45-11:00 --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- 12:00-12:15
@12:15-12:30
E1-C1
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
E1-C1
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
E1
Informatyka I (E1) - W30 Wykład
Warchoł Dawid (EA)
B107
E1
Informatyka I (E1) - W30 Wykład
Warchoł Dawid (EA)
B107
E1-C1
Fizyka I (E1) - C15 Ćwiczenia
Kudła Sylwia (FF)
V18
--- --- ---
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 2.
Trojnar Mariusz (ET)
B300
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 2.
Trojnar Mariusz (ET)
B300
@12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
Informatyka I (E1) - L15 Laboratorium
Borkowski Paweł (EA)
D3a
---
E1-C1
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (E1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Szynal-Liana Anetta (FM)
F202
E1-C1
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (E1) - C08 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Kulig Magdalena (FF)
F402
E1
Społeczeństwo informacyjne (E1) - W15 Wykład
Mazur Damian (ET)
B107
--- --- --- -x- -x- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
E1-L2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15
E1-C1
Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)
A313
E1-C1
Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)
A313
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
@08:45-09:00
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 1.
Trojnar Mariusz (ET)
B300
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 1.
Trojnar Mariusz (ET)
B300
--- ---
Informatyka I (E1) - P15 Projekt
Kalandyk Dawid (EA) - DD
F203
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Jagiełowicz Patrycja (MK)
L-28.300B
E1-C1, E1-C2
Wychowanie fizyczne cz.1. (E1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 2 (CS)
Hala PRz
E1-C1, E1-C2
Wychowanie fizyczne cz.1. (E1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 2 (CS)
Hala PRz
@08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00
E1
Matematyka I (E1) - W45 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
E1
Matematyka I (E1) - W45 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
--- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
E1
Technologie informacyjne (E1) - W15 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
B107
---
E1
Geometria i grafika inżynierska (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Jagiełowicz Patrycja (MK)
V18
E1
Geometria i grafika inżynierska (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Jagiełowicz Patrycja (MK)
V18
Technologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)
B210
---
E1
Fizyka I (E1) - W30 Wykład
Jakubczyk Dorota (FF)
S2
E1
Fizyka I (E1) - W30 Wykład
Jakubczyk Dorota (FF)
S2
@10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30
E1-C1
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
E1-C1
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
E1
Informatyka I (E1) - W30 Wykład
Warchoł Dawid (EA)
B107
E1
Informatyka I (E1) - W30 Wykład
Warchoł Dawid (EA)
B107
E1-C1
Fizyka I (E1) - C15 Ćwiczenia
Kudła Sylwia (FF)
V18
--- --- ---
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 2.
Trojnar Mariusz (ET)
B300
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 2.
Trojnar Mariusz (ET)
B300
@12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
E1-L5, E1-L6, E1-L2
Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Masłowski Grzegorz (ET)
B303
Informatyka I (E1) - L15 Laboratorium
Joniec Wojciech (EA)
D3a
E1-C1
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (E1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Szynal-Liana Anetta (FM)
F202
E1-C1
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (E1) - C08 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Kulig Magdalena (FF)
F402
E1
Społeczeństwo informacyjne (E1) - W15 Wykład
Mazur Damian (ET)
B107
--- --- --- -x- -x- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
E1-L3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15
E1-C2
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
E1-C2
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
@08:45-09:00
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 1.
Trojnar Mariusz (ET)
B300
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 1.
Trojnar Mariusz (ET)
B300
E1-C2
Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)
B304
E1-C2
Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)
B304
Informatyka I (E1) - L15 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)
D3a
Technologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)
B210
E1-C1, E1-C2
Wychowanie fizyczne cz.1. (E1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 2 (CS)
Hala PRz
E1-C1, E1-C2
Wychowanie fizyczne cz.1. (E1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 2 (CS)
Hala PRz
@08:45-09:00
09:00-09:15 09:00-09:15
09:15-09:30 09:15-09:30
09:30-09:45 09:30-09:45
09:45-10:00
E1
Matematyka I (E1) - W45 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
E1
Matematyka I (E1) - W45 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
09:45-10:00
10:00-10:15 10:00-10:15
10:15-10:30 10:15-10:30
@10:30-10:45
E1
Technologie informacyjne (E1) - W15 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
B107
E1-L1, E1-L3, E1-L4
Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Masłowski Grzegorz (ET)
B305
E1
Geometria i grafika inżynierska (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Jagiełowicz Patrycja (MK)
V18
E1
Geometria i grafika inżynierska (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Jagiełowicz Patrycja (MK)
V18
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Jagiełowicz Patrycja (MK)
L-28.300B
Informatyka I (E1) - P15 Projekt
Stawarz Paweł (EA)
F203
E1
Fizyka I (E1) - W30 Wykład
Jakubczyk Dorota (FF)
S2
E1
Fizyka I (E1) - W30 Wykład
Jakubczyk Dorota (FF)
S2
@10:30-10:45
10:45-11:00 10:45-11:00
11:00-11:15 11:00-11:15
11:15-11:30 11:15-11:30
11:30-11:45 11:30-11:45
11:45-12:00 11:45-12:00
12:00-12:15 12:00-12:15
@12:15-12:30 --- ---
E1
Informatyka I (E1) - W30 Wykład
Warchoł Dawid (EA)
B107
E1
Informatyka I (E1) - W30 Wykład
Warchoł Dawid (EA)
B107
---
E1-C2
Fizyka I (E1) - C15 Ćwiczenia
Kudła Sylwia (FF)
V18
--- ---
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 2.
Trojnar Mariusz (ET)
B300
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 2.
Trojnar Mariusz (ET)
B300
@12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15 --- ---
E1-C2, E1-C3
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (E1) - C08 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Szczepański Tomasz (FF)
F402
E1-C2, E1-C3
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (E1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Szynal-Liana Anetta (FM)
B300
E1
Społeczeństwo informacyjne (E1) - W15 Wykład
Mazur Damian (ET)
B107
--- --- --- -x- -x- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
E1-L4
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15
E1-C2
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
E1-C2
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
@08:45-09:00
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 1.
Trojnar Mariusz (ET)
B300
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 1.
Trojnar Mariusz (ET)
B300
E1-C2
Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)
B304
E1-C2
Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)
B304
Technologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)
B210
Informatyka I (E1) - L15 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)
D3a
E1-C1, E1-C2
Wychowanie fizyczne cz.1. (E1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 2 (CS)
Hala PRz
E1-C1, E1-C2
Wychowanie fizyczne cz.1. (E1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 2 (CS)
Hala PRz
@08:45-09:00
09:00-09:15 09:00-09:15
09:15-09:30 09:15-09:30
09:30-09:45 09:30-09:45
09:45-10:00
E1
Matematyka I (E1) - W45 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
E1
Matematyka I (E1) - W45 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
09:45-10:00
10:00-10:15 10:00-10:15
10:15-10:30 10:15-10:30
@10:30-10:45
E1
Technologie informacyjne (E1) - W15 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
B107
E1-L1, E1-L3, E1-L4
Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Masłowski Grzegorz (ET)
B305
E1
Geometria i grafika inżynierska (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Jagiełowicz Patrycja (MK)
V18
E1
Geometria i grafika inżynierska (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Jagiełowicz Patrycja (MK)
V18
Informatyka I (E1) - P15 Projekt
Stawarz Paweł (EA)
F203
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Jagiełowicz Patrycja (MK)
L-28.300B
E1
Fizyka I (E1) - W30 Wykład
Jakubczyk Dorota (FF)
S2
E1
Fizyka I (E1) - W30 Wykład
Jakubczyk Dorota (FF)
S2
@10:30-10:45
10:45-11:00 10:45-11:00
11:00-11:15 11:00-11:15
11:15-11:30 11:15-11:30
11:30-11:45 11:30-11:45
11:45-12:00 11:45-12:00
12:00-12:15 12:00-12:15
@12:15-12:30 --- ---
E1
Informatyka I (E1) - W30 Wykład
Warchoł Dawid (EA)
B107
E1
Informatyka I (E1) - W30 Wykład
Warchoł Dawid (EA)
B107
---
E1-C2
Fizyka I (E1) - C15 Ćwiczenia
Kudła Sylwia (FF)
V18
--- ---
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 2.
Trojnar Mariusz (ET)
B300
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 2.
Trojnar Mariusz (ET)
B300
@12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15 --- ---
E1-C2, E1-C3
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (E1) - C08 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Szczepański Tomasz (FF)
F402
E1-C2, E1-C3
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (E1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Szynal-Liana Anetta (FM)
B300
E1
Społeczeństwo informacyjne (E1) - W15 Wykład
Mazur Damian (ET)
B107
--- --- --- -x- -x- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
E1-L5
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- ---
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 1.
Trojnar Mariusz (ET)
B300
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 1.
Trojnar Mariusz (ET)
B300
A1-C3, E1-C3
Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 2 (CS)
Hala PRz
A1-C3, E1-C3
Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 2 (CS)
Hala PRz
---
Informatyka I (E1) - P15 Projekt
Stawarz Paweł (EA)
D3b
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Jagiełowicz Patrycja (MK)
L-28.300B
--- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00
E1
Matematyka I (E1) - W45 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
E1
Matematyka I (E1) - W45 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
--- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
E1
Technologie informacyjne (E1) - W15 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
B107
---
E1
Geometria i grafika inżynierska (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Jagiełowicz Patrycja (MK)
V18
E1
Geometria i grafika inżynierska (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Jagiełowicz Patrycja (MK)
V18
E1-C3
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM)
A113
E1-C3
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM)
A113
E1
Fizyka I (E1) - W30 Wykład
Jakubczyk Dorota (FF)
S2
E1
Fizyka I (E1) - W30 Wykład
Jakubczyk Dorota (FF)
S2
@10:30-10:45
10:45-11:00 --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- 12:00-12:15
@12:15-12:30 --- ---
E1
Informatyka I (E1) - W30 Wykład
Warchoł Dawid (EA)
B107
E1
Informatyka I (E1) - W30 Wykład
Warchoł Dawid (EA)
B107
E1-C3
Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)
A112
E1-C3
Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)
A112
Technologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)
B210
Informatyka I (E1) - L15 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)
D3a
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 2.
Trojnar Mariusz (ET)
B300
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 2.
Trojnar Mariusz (ET)
B300
@12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
E1-L5, E1-L6, E1-L2
Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Masłowski Grzegorz (ET)
B303
---
E1-C2, E1-C3
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (E1) - C08 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Szczepański Tomasz (FF)
F402
E1-C2, E1-C3
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (E1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Szynal-Liana Anetta (FM)
B300
E1
Społeczeństwo informacyjne (E1) - W15 Wykład
Mazur Damian (ET)
B107
E1-C3
Fizyka I (E1) - C15 Ćwiczenia
Kudła Sylwia (FF)
V18
--- --- -x- -x- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
E1-L6
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- ---
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 1.
Trojnar Mariusz (ET)
B300
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 1.
Trojnar Mariusz (ET)
B300
A1-C3, E1-C3
Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 2 (CS)
Hala PRz
A1-C3, E1-C3
Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 2 (CS)
Hala PRz
Informatyka I (E1) - P15 Projekt
Stawarz Paweł (EA)
D3b
--- ---
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Jagiełowicz Patrycja (MK)
L-28.300B
@08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00
E1
Matematyka I (E1) - W45 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
E1
Matematyka I (E1) - W45 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
--- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
E1
Technologie informacyjne (E1) - W15 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
B107
---
E1
Geometria i grafika inżynierska (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Jagiełowicz Patrycja (MK)
V18
E1
Geometria i grafika inżynierska (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Jagiełowicz Patrycja (MK)
V18
E1-C3
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM)
A113
E1-C3
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM)
A113
E1
Fizyka I (E1) - W30 Wykład
Jakubczyk Dorota (FF)
S2
E1
Fizyka I (E1) - W30 Wykład
Jakubczyk Dorota (FF)
S2
@10:30-10:45
10:45-11:00 --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- 12:00-12:15
@12:15-12:30 --- ---
E1
Informatyka I (E1) - W30 Wykład
Warchoł Dawid (EA)
B107
E1
Informatyka I (E1) - W30 Wykład
Warchoł Dawid (EA)
B107
E1-C3
Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)
A112
E1-C3
Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)
A112
Informatyka I (E1) - L15 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)
D3a
Technologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)
B210
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 2.
Trojnar Mariusz (ET)
B300
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 2.
Trojnar Mariusz (ET)
B300
@12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
E1-L5, E1-L6, E1-L2
Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Masłowski Grzegorz (ET)
B303
---
E1-C2, E1-C3
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (E1) - C08 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Szczepański Tomasz (FF)
F402
E1-C2, E1-C3
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (E1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Szynal-Liana Anetta (FM)
B300
E1
Społeczeństwo informacyjne (E1) - W15 Wykład
Mazur Damian (ET)
B107
E1-C3
Fizyka I (E1) - C15 Ćwiczenia
Kudła Sylwia (FF)
V18
--- --- -x- -x- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
E2-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- ---
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 5, 6, 8, 10)
Mleczko Krzysztof (EP)
A301
08:00:08:15
08:15-08:30 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00
E2
Metrologia elektryczna (E2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
A312
E2
Metrologia elektryczna (E2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
A312
E2
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - W30 Wykład
Pawłowski Stanisław (ED)
A312
E2
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - W30 Wykład
Pawłowski Stanisław (ED)
A312
--- --- ---
Teoria obwodów III (E2) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
--- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
E2
Mechanika i mechatronika (E2) - W30 Wykład
Homik Wojciech (MK)
A312
E2
Mechanika i mechatronika (E2) - W30 Wykład
Homik Wojciech (MK)
A312
E2
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - W30 Wykład
Plewako Jolanta (EE)
A112
E2
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - W30 Wykład
Plewako Jolanta (EE)
A112
--- ---
E2-C1
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - C15 Ćwiczenia
Pawłowski Stanisław (ED)
A214
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 Laboratorium
Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)
B100b
E2
Język obcy (E2) - C30 Lektorat
Doroszkiewicz Małgorzata (CJ)
J207
E2
Język obcy (E2) - C30 Lektorat
Doroszkiewicz Małgorzata (CJ)
J207
@10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30
E2-C1
Mechanika i mechatronika (E2) - C15 Ćwiczenia
Homik Wojciech (MK)
A312
E2-C1
Teoria obwodów III (E2) - C15 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)
B303
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
A1
---
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)
A211
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)
A211
E2
Teoria obwodów III (E2) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET), Trojnar Mariusz (ET)
A112
E2
Teoria obwodów III (E2) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET), Trojnar Mariusz (ET)
A112
--- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
E2-C1
Elektronika I (E2) - C15 Ćwiczenia
Mleczko Krzysztof (EP)
A312
E2-C1
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)
F102
--- ---
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
---
E2
Elektronika I (E2) - W30 Wykład
Mleczko Krzysztof (EP)
B107
E2
Elektronika I (E2) - W30 Wykład
Mleczko Krzysztof (EP)
B107
--- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
@15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x-
E2
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B107
E2
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B107
-x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
E2-L2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 -x- -x- --- --- -x- -x- --- ---
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4, 7, 9, 11, 12)
Mleczko Krzysztof (EP)
A301
--- 08:00:08:15
08:15-08:30 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00
E2
Metrologia elektryczna (E2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
A312
E2
Metrologia elektryczna (E2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
A312
E2
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - W30 Wykład
Pawłowski Stanisław (ED)
A312
E2
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - W30 Wykład
Pawłowski Stanisław (ED)
A312
--- --- ---
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 Laboratorium
Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)
B100b
--- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
E2
Mechanika i mechatronika (E2) - W30 Wykład
Homik Wojciech (MK)
A312
E2
Mechanika i mechatronika (E2) - W30 Wykład
Homik Wojciech (MK)
A312
E2
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - W30 Wykład
Plewako Jolanta (EE)
A112
E2
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - W30 Wykład
Plewako Jolanta (EE)
A112
--- ---
E2-C1
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - C15 Ćwiczenia
Pawłowski Stanisław (ED)
A214
Teoria obwodów III (E2) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
E2
Język obcy (E2) - C30 Lektorat
Doroszkiewicz Małgorzata (CJ)
J207
E2
Język obcy (E2) - C30 Lektorat
Doroszkiewicz Małgorzata (CJ)
J207
@10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30
E2-C1
Mechanika i mechatronika (E2) - C15 Ćwiczenia
Homik Wojciech (MK)
A312
E2-C1
Teoria obwodów III (E2) - C15 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)
B303
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)
A211
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)
A211
--- ---
E2
Teoria obwodów III (E2) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET), Trojnar Mariusz (ET)
A112
E2
Teoria obwodów III (E2) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET), Trojnar Mariusz (ET)
A112
--- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
E2-C1
Elektronika I (E2) - C15 Ćwiczenia
Mleczko Krzysztof (EP)
A312
E2-C1
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)
F102
---
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
A1
---
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
E2
Elektronika I (E2) - W30 Wykład
Mleczko Krzysztof (EP)
B107
E2
Elektronika I (E2) - W30 Wykład
Mleczko Krzysztof (EP)
B107
--- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- 15:30-15:45
@15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x-
E2
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B107
E2
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B107
-x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
E2-L3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 -x- -x- --- --- -x- -x- ---
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 5, 7, 9, 11)
Mleczko Krzysztof (EP)
A301
--- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00
E2
Metrologia elektryczna (E2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
A312
E2
Metrologia elektryczna (E2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
A312
E2
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - W30 Wykład
Pawłowski Stanisław (ED)
A312
E2
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - W30 Wykład
Pawłowski Stanisław (ED)
A312
--- ---
Teoria obwodów III (E2) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
--- --- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
E2
Mechanika i mechatronika (E2) - W30 Wykład
Homik Wojciech (MK)
A312
E2
Mechanika i mechatronika (E2) - W30 Wykład
Homik Wojciech (MK)
A312
E2
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - W30 Wykład
Plewako Jolanta (EE)
A112
E2
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - W30 Wykład
Plewako Jolanta (EE)
A112
--- ---
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 Laboratorium
Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)
B100b
E2-C2
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - C15 Ćwiczenia
Pawłowski Stanisław (ED)
A214
E2
Język obcy (E2) - C30 Lektorat
Doroszkiewicz Małgorzata (CJ)
J207
E2
Język obcy (E2) - C30 Lektorat
Doroszkiewicz Małgorzata (CJ)
J207
@10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30
E2-C2
Teoria obwodów III (E2) - C15 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)
B303
E2-C2
Mechanika i mechatronika (E2) - C15 Ćwiczenia
Homik Wojciech (MK)
A312
E2-C2
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)
F102
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
A1
--- ---
E2
Teoria obwodów III (E2) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET), Trojnar Mariusz (ET)
A112
E2
Teoria obwodów III (E2) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET), Trojnar Mariusz (ET)
A112
--- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
E2-C2
Elektronika I (E2) - C15 Ćwiczenia
Mleczko Krzysztof (EP)
A312
--- ---
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)
A211
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)
A211
E2
Elektronika I (E2) - W30 Wykład
Mleczko Krzysztof (EP)
B107
E2
Elektronika I (E2) - W30 Wykład
Mleczko Krzysztof (EP)
B107
--- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- 15:30-15:45
@15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x-
E2
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B107
E2
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B107
-x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
E3/EN-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
E3/EN
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - W30 Wykład
Beňa Lúbomir (EE)
B304
@07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 ---
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Bogusz Piotr (ED)
B100b
--- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 ---
E3
Bezpieczeństwo użytkowania urządzeń elektrycznych (E3) - W30 Wykład
Plewako Jolanta (EE)
A112
E3
Bezpieczeństwo użytkowania urządzeń elektrycznych (E3) - W30 Wykład
Plewako Jolanta (EE)
A112
E3/EN
Techniki oświetlania (E3/EN) - W30 Wykład
Wachta Henryk (EE)
A111
E3/EN
Techniki oświetlania (E3/EN) - W30 Wykład
Wachta Henryk (EE)
A111
--- ---
E3
Język obcy (E3) - C30 Lektorat
Młodochowska Katarzyna (CJ)
J302
E3
Język obcy (E3) - C30 Lektorat
Młodochowska Katarzyna (CJ)
J302
@08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
E3
Urządzenia elektryczne (E3) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
A113
E3
Urządzenia elektryczne (E3) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
A113
Techniki oświetlania (E3/EN) - P15 Projekt
Wachta Henryk (EE)
B16
Sieci komputerowe (E3) - L15 Laboratorium
Hadaj Piotr (ES)
F604
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
--- --- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30 --- --- --- ---
E3
Maszyny elektryczne II (E3) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Rodziński Jan (ED)
B303
E3
Maszyny elektryczne II (E3) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Rodziński Jan (ED)
B303
Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Podskarbi Grzegorz (ED)
B57
Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Podskarbi Grzegorz (ED)
B57
--- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15 --- ---
E3
Sieci komputerowe (E3) - W15 Wykład
Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES)
B300
---
E3/EN-L1, E3/EN-L2
Maszyny elektryczne II (E3) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)
Rodziński Jan (ED)
B303
E3/EN-L1, E3/EN-L2
Techniki oświetlania (E3/EN) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)
Leśko Marcin (EE)
F202
E3/EN
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - W30 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
B305
E3/EN
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - W30 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
B305
--- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
@15:45-16:00 -x- -x- --- --- --- ---
E3
Prawo gospodarcze (E3) - W15 Wykład
Olewiński Bogusław (ZP)
B305
E3/EN
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - W30 Wykład
Beňa Lúbomir (EE)
B304
-x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
E3/EN-L2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
E3/EN
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - W30 Wykład
Beňa Lúbomir (EE)
B304
@07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
E3
Bezpieczeństwo użytkowania urządzeń elektrycznych (E3) - W30 Wykład
Plewako Jolanta (EE)
A112
E3
Bezpieczeństwo użytkowania urządzeń elektrycznych (E3) - W30 Wykład
Plewako Jolanta (EE)
A112
E3/EN
Techniki oświetlania (E3/EN) - W30 Wykład
Wachta Henryk (EE)
A111
E3/EN
Techniki oświetlania (E3/EN) - W30 Wykład
Wachta Henryk (EE)
A111
--- ---
E3
Język obcy (E3) - C30 Lektorat
Młodochowska Katarzyna (CJ)
J302
E3
Język obcy (E3) - C30 Lektorat
Młodochowska Katarzyna (CJ)
J302
@08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Podskarbi Grzegorz (ED)
B57
Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Podskarbi Grzegorz (ED)
B57
E3
Urządzenia elektryczne (E3) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
A113
E3
Urządzenia elektryczne (E3) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
A113
Sieci komputerowe (E3) - L15 Laboratorium
Hadaj Piotr (ES)
F604
Techniki oświetlania (E3/EN) - P15 Projekt
Wachta Henryk (EE)
B16
--- --- --- --- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
--- ---
E3
Maszyny elektryczne II (E3) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Rodziński Jan (ED)
B303
E3
Maszyny elektryczne II (E3) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Rodziński Jan (ED)
B303
--- --- --- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15 --- ---
E3
Sieci komputerowe (E3) - W15 Wykład
Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES)
B300
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Bogusz Piotr (ED)
B100b
E3/EN-L1, E3/EN-L2
Maszyny elektryczne II (E3) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)
Rodziński Jan (ED)
B303
E3/EN-L1, E3/EN-L2
Techniki oświetlania (E3/EN) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)
Leśko Marcin (EE)
F202
E3/EN
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - W30 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
B305
E3/EN
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - W30 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
B305
--- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- 15:30-15:45
@15:45-16:00 -x- -x- --- --- ---
E3
Prawo gospodarcze (E3) - W15 Wykład
Olewiński Bogusław (ZP)
B305
E3/EN
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - W30 Wykład
Beňa Lúbomir (EE)
B304
-x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
E3/EN-L3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
E3/EN
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - W30 Wykład
Beňa Lúbomir (EE)
B304
@07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Daraż Mateusz (ED) - DD
B100b
--- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 ---
E3
Bezpieczeństwo użytkowania urządzeń elektrycznych (E3) - W30 Wykład
Plewako Jolanta (EE)
A112
E3
Bezpieczeństwo użytkowania urządzeń elektrycznych (E3) - W30 Wykład
Plewako Jolanta (EE)
A112
E3/EN
Techniki oświetlania (E3/EN) - W30 Wykład
Wachta Henryk (EE)
A111
E3/EN
Techniki oświetlania (E3/EN) - W30 Wykład
Wachta Henryk (EE)
A111
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
E3
Język obcy (E3) - C30 Lektorat
Młodochowska Katarzyna (CJ)
J302
E3
Język obcy (E3) - C30 Lektorat
Młodochowska Katarzyna (CJ)
J302
@08:45-09:00
09:00-09:15 --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45 --- ---
E3
Urządzenia elektryczne (E3) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
A113
E3
Urządzenia elektryczne (E3) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
A113
--- ---
Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Podskarbi Grzegorz (ED)
B57
Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Podskarbi Grzegorz (ED)
B57
---
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Beňa Lúbomir (EE)
B16
@10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30 --- ---
Sieci komputerowe (E3) - L15 Laboratorium
Hadaj Piotr (ES)
F604
Techniki oświetlania (E3/EN) - P15 Projekt
Wachta Henryk (EE)
E3
Maszyny elektryczne II (E3) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Rodziński Jan (ED)
B303
E3
Maszyny elektryczne II (E3) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Rodziński Jan (ED)
B303
--- --- --- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15 --- ---
E3
Sieci komputerowe (E3) - W15 Wykład
Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES)
B300
---
Techniki oświetlania (E3/EN) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Leśko Marcin (EE)
F202
Maszyny elektryczne II (E3) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Rodziński Jan (ED)
B303
E3/EN
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - W30 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
B305
E3/EN
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - W30 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
B305
--- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
@15:45-16:00 -x- -x- --- --- --- ---
E3
Prawo gospodarcze (E3) - W15 Wykład
Olewiński Bogusław (ZP)
B305
E3/EN
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - W30 Wykład
Beňa Lúbomir (EE)
B304
-x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- --- --- --- --- ---
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Beňa Lúbomir (EE)
B16
-x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
E4/EN-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- @07:00-7:15
07:15-07:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00:08:15 -x- -x- --- --- --- --- --- ---
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (grupa 1.)
Korkosz Mariusz (ED)
B57
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (grupa 1.)
Korkosz Mariusz (ED)
B57
08:00:08:15
08:15-08:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 -x- -x- --- --- --- ---
E4/EN
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - W30 Wykład
Łatka Małgorzata (EE)
B303
E4/EN
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - W30 Wykład
Łatka Małgorzata (EE)
B303
@08:45-09:00
09:00-09:15 -x- -x- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 -x- -x- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 -x- -x- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 -x- -x- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 -x- -x- --- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45 -x- -x- --- ---
E4
Przedmiot humanistyczny (E4) - W30 Wykład
Sołtys Andrzej (ZH)
B305
E4
Przedmiot humanistyczny (E4) - W30 Wykład
Sołtys Andrzej (ZH)
B305
E4
Technika mikroprocesorowa (E4) - W30 Wykład
Węglarski Mariusz (EU)
A61
E4
Technika mikroprocesorowa (E4) - W30 Wykład
Węglarski Mariusz (EU)
A61
---
E4/EN
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - W30 Wykład
Kutsyk Andriy (ED)
B303
@10:30-10:45
10:45-11:00 -x- -x- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 -x- -x- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 -x- -x- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 -x- -x- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 -x- -x- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x- --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30 -x- -x- --- ---
E4
Wykład monograficzny (E4) - W30 Wykład
Mazur Damian (ET), Gołębiowski Marek (ET), Borkowski Mariusz (ET)
B107
E4
Wykład monograficzny (E4) - W30 Wykład
Mazur Damian (ET), Gołębiowski Marek (ET), Borkowski Mariusz (ET)
B107
--- --- ---
E4/EN
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - W30 Wykład
Kutsyk Andriy (ED)
B303
@12:15-12:30
12:30-12:45 -x- -x- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 -x- -x- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- -x- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15 -x- -x-
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
---
Systemy Smart Grid (E4/EN) - P15 Projekt
Mazur Damian (ET)
B200b
---
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - L15 Laboratorium
Kutsyk Andriy (ED)
B17
-x-
Eksploatacja instalacji energetycznych (E4/EN) - P15 Projekt
Kutsyk Andriy (ED)
B16
@14:00-14:15
14:15-14:30 -x- -x- --- --- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 -x- -x- --- --- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 -x- -x- --- --- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 -x- -x- --- --- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 -x- -x- --- --- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 -x- -x- --- --- -x- 15:30-15:45
@15:45-16:00 -x- -x- --- ---
E4/EN
Systemy Smart Grid (E4/EN) - W30 Wykład
Mazur Damian (ET)
B303
E4/EN
Systemy Smart Grid (E4/EN) - W30 Wykład
Mazur Damian (ET)
B303
---
E4/EN
Eksploatacja instalacji energetycznych (E4/EN) - W30 Wykład
Kutsyk Andriy (ED)
B303
-x- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- -x- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- -x- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- -x- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- -x- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- -x- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- -x- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x-
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 1.)
Pyt Patryk (EU)
A50
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 1.)
Pyt Patryk (EU)
A50
-x-
E4/EN
Eksploatacja instalacji energetycznych (E4/EN) - W30 Wykład
Kutsyk Andriy (ED)
B303
-x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
E4/EN-L2
Poniedziałek A Ponie