Institution name: Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
Comments: Oficjalny rozkład zajęć na semestr zimowy roku akademickiego 2022/23 na WEiI PRz - studia stacjonarne.

Table of contents

 

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
A61
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00
F1
Marnik Joanna (EA)
Programowanie w języku C (F1) - W30 Wykład
F1
Marnik Joanna (EA)
Programowanie w języku C (F1) - W30 Wykład
T2
Kolek Andrzej (EP)
Analogowe układy elektroniczne I (T2) - W45 Wykład, Część 1.
T2
Kolek Andrzej (EP)
Analogowe układy elektroniczne I (T2) - W45 Wykład, Część 1.
F1
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
Logika i teoria mnogości (F1) - W15 Wykład
F1
Kossowski Tomasz (ET)
Sygnały i systemy (F1) - W15 Wykład
F2
Malska Wiesława (EE)
Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - W30 Wykład
F2
Malska Wiesława (EE)
Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - W30 Wykład
F1
Sadolewski Jan (EA), Śnieżek Marek (EA)
Narzędzia dla programistów (F1) - W25 Wykład
F1
Sadolewski Jan (EA), Śnieżek Marek (EA)
Narzędzia dla programistów (F1) - W25 Wykład
@08:45-09:00
09:00-09:15 09:00-09:15
09:15-09:30 09:15-09:30
09:30-09:45 09:30-09:45
09:45-10:00 09:45-10:00
10:00-10:15 10:00-10:15
10:15-10:30 10:15-10:30
@10:30-10:45
F1
Drałus Grzegorz (ET)
Wstęp do programowania (F1) - W30 Wykład
F1
Drałus Grzegorz (ET)
Wstęp do programowania (F1) - W30 Wykład
T2
Pawłowski Stanisław (ED)
Teoria pola elektromagnetycznego (T2) - W30 Wykład
T2
Pawłowski Stanisław (ED)
Teoria pola elektromagnetycznego (T2) - W30 Wykład
F1
Walczyk Mariola (FM)
Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - W30 Wykład
F1
Walczyk Mariola (FM)
Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - W30 Wykład
E4
Węglarski Mariusz (EU)
Technika mikroprocesorowa (E4) - W30 Wykład
E4
Węglarski Mariusz (EU)
Technika mikroprocesorowa (E4) - W30 Wykład
F2
Gniewek Lesław (EA)
Języki, automaty i obliczenia (F2) - W30 Wykład
F2
Gniewek Lesław (EA)
Języki, automaty i obliczenia (F2) - W30 Wykład
@10:30-10:45
10:45-11:00 10:45-11:00
11:00-11:15 11:00-11:15
11:15-11:30 11:15-11:30
11:30-11:45 11:30-11:45
11:45-12:00 11:45-12:00
12:00-12:15 12:00-12:15
@12:15-12:30
F1
Wilk Barbara (EM)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład
F1
Wilk Barbara (EM)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład
T2
Wyderka Stanisław (EE)
Inżynieria materiałowa (T2) - W30 Wykład
T2
Wyderka Stanisław (EE)
Inżynieria materiałowa (T2) - W30 Wykład
T4
Potencki Jerzy (EU)
Wykład monograficzny (T4) - W30 Wykład
T4
Potencki Jerzy (EU)
Wykład monograficzny (T4) - W30 Wykład
F2
Hałdaś Grzegorz (EP)
Programowanie w języku C++ (F2) - W30 Wykład
F2
Hałdaś Grzegorz (EP)
Programowanie w języku C++ (F2) - W30 Wykład
F2
Sobczyński Dariusz (EE)
Układy zasilające w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład, (w tyg. 2-9)
F2
Sobczyński Dariusz (EE)
Układy zasilające w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład, (w tyg. 2-9)
@12:15-12:30
12:30-12:45 12:30-12:45
12:45-13:00 12:45-13:00
13:00-13:15 13:00-13:15
13:15-13:30 13:15-13:30
13:30-13:45 13:30-13:45
13:45-14:00 13:45-14:00
@14:00-14:15
F1
Gniewek Lesław (EA)
Języki, automaty i obliczenia (F1) - W25 Wykład
F1
Gniewek Lesław (EA)
Języki, automaty i obliczenia (F1) - W25 Wykład
F2
Trybus Bartosz (EA), Nycz Mariusz (ES)
Systemy operacyjne (F2) - W30 Wykład
F2
Trybus Bartosz (EA), Nycz Mariusz (ES)
Systemy operacyjne (F2) - W30 Wykład
--- --- --- --- --- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- ---
F2
Mączka Mariusz (EP)
Podstawy elektroniki (F2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10)
F2
Mączka Mariusz (EP)
Podstawy elektroniki (F2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10)
--- --- --- --- --- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45
A3
Kluska Jacek (EA)
Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - W30 Wykład
A3
Kluska Jacek (EA)
Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - W30 Wykład
--- --- --- --- --- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
B107
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00
F3S, F3T
Prokop Jan (ED), Górka Paweł (~ED)
Technologie WEB i JAVA (F3S+T) - W30 Wykład
F3S, F3T
Prokop Jan (ED), Górka Paweł (~ED)
Technologie WEB i JAVA (F3S+T) - W30 Wykład
T1
Gamracki Mariusz (ET)
Technologie informacyjne (T1) - W15 Wykład
A1
Gamracki Mariusz (ET)
Technologie informacyjne (A1) - W15 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
Electrical equipment (for Erasmus students) Ćwiczenia
Wyderka Stanisław (EE)
Electrical equipment (for Erasmus students) Ćwiczenia
F3
Kapuściński Tomasz (EA), Marnik Joanna (EA)
Interakcja człowiek-komputer (F3) - W30 Wykład
F3
Kapuściński Tomasz (EA), Marnik Joanna (EA)
Interakcja człowiek-komputer (F3) - W30 Wykład
--- --- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
F3T
Nycz Mariusz (ES)
Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych (F3T) - W30 Wykład
F3T
Nycz Mariusz (ES)
Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych (F3T) - W30 Wykład
E1
Gamracki Mariusz (ET)
Technologie informacyjne (E1) - W15 Wykład
M1
Gamracki Mariusz (ET)
Technologie informacyjne (M1) - W15 Wykład
Seminarium KIiA (EA)
Seminarium KIiA (EA)
F3A
Lal Kazimierz (EA)
Sieci komputerowe II (F3A) - W25 Wykład
F3A
Lal Kazimierz (EA)
Sieci komputerowe II (F3A) - W25 Wykład
F3T
Drałus Grzegorz (ET)
Programowanie w języku R i Ruby (F3T) - W25 Wykład
F3T
Drałus Grzegorz (ET)
Programowanie w języku R i Ruby (F3T) - W25 Wykład
@10:30-10:45
10:45-11:00 10:45-11:00
11:00-11:15 11:00-11:15
11:15-11:30 11:15-11:30
11:30-11:45 11:30-11:45
11:45-12:00 11:45-12:00
12:00-12:15 12:00-12:15
@12:15-12:30
F3S, F3T
Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES)
Sieci komputerowe II (F3S+T) - W25 Wykład
F3S, F3T
Bolanowski Marek (ES)
Sieci komputerowe II (F3S+T) - W25 Wykład
E1
Warchoł Dawid (EA)
Informatyka I (E1) - W30 Wykład
E1
Warchoł Dawid (EA)
Informatyka I (E1) - W30 Wykład
E4
Mazur Damian (ET), Gołębiowski Marek (ET), Borkowski Mariusz (ET)
Wykład monograficzny (E4) - W30 Wykład
E4
Mazur Damian (ET), Gołębiowski Marek (ET), Borkowski Mariusz (ET)
Wykład monograficzny (E4) - W30 Wykład
F3A
Lal Kazimierz (EA)
Systemy teletransmisyjne -p.w. (F3A) - W25 Wykład
F3A
Lal Kazimierz (EA)
Systemy teletransmisyjne -p.w. (F3A) - W25 Wykład
---
M1
Woźny Artur (ZB)
Ocena ryzyka zawodowego i zarządzanie bezpieczeństwem stanowisk pracy (M1) - W15 Wykład
@12:15-12:30
12:30-12:45 --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
F4
Rodziński Jan (ED)
Problemy społeczne i zawodowe informatyki (F4) - W20 Wykład
F4
Rodziński Jan (ED)
Problemy społeczne i zawodowe informatyki (F4) - W20 Wykład
T2
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
Miernictwo elektroniczne (T2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
T2
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
Miernictwo elektroniczne (T2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
E1
Mazur Damian (ET)
Społeczeństwo informacyjne (E1) - W15 Wykład
T1-C2
Stagraczyński Ryszard (FF)
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (T1) - C08 Ćwiczenia, (grupa 2.)
E2
Mleczko Krzysztof (EP)
Elektronika I (E2) - W30 Wykład
E2
Mleczko Krzysztof (EP)
Elektronika I (E2) - W30 Wykład
--- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- --- --- ---
T4
Hajduk-Stelmachowicz Marzena (ZE)
Moduł ekonomiczny I (T4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
T4
Hajduk-Stelmachowicz Marzena (ZE)
Moduł ekonomiczny I (T4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
E2
Żabiński Tomasz (EA)
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - W30 Wykład
E2
Żabiński Tomasz (EA)
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - W30 Wykład
--- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
B300
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- ---
M1
Szynal-Liana Anetta (FM)
Matematyka I (M1) - W45 Wykład
M1
Szynal-Liana Anetta (FM)
Matematyka I (M1) - W45 Wykład
--- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00
M1
Trojnar Mariusz (ET)
Teoria obwodów I (M1) - W30 Wykład, Część 1.
M1
Trojnar Mariusz (ET)
Teoria obwodów I (M1) - W30 Wykład, Część 1.
E1
Trojnar Mariusz (ET)
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 1.
E1
Trojnar Mariusz (ET)
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 1.
T3
Mazurkiewicz Adam (ED)
MEMS i mikronapędy (T3) - W30 Wykład
T3
Mazurkiewicz Adam (ED)
MEMS i mikronapędy (T3) - W30 Wykład
T1
Trojnar Mariusz (ET)
Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 2.
T1
Trojnar Mariusz (ET)
Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 2.
@08:45-09:00
09:00-09:15 09:00-09:15
09:15-09:30 09:15-09:30
09:30-09:45 09:30-09:45
09:45-10:00 09:45-10:00
10:00-10:15 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
A1
Szlachta Anna (EM)
Metrologia (A1) - W30 Wykład
A1
Szlachta Anna (EM)
Metrologia (A1) - W30 Wykład
T3
Sabat Wiesław (EU)
Technika b.w.cz. (T3) - W30 Wykład
T3
Sabat Wiesław (EU)
Technika b.w.cz. (T3) - W30 Wykład
T3
Kamuda Kazimierz (EU)
Podstawy techniki mikroprocesorowej (T3) - W30 Wykład
T3
Kamuda Kazimierz (EU)
Podstawy techniki mikroprocesorowej (T3) - W30 Wykład
T2
Kowalczyk Adam (EM)
Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - W30 Wykład
T2
Kowalczyk Adam (EM)
Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - W30 Wykład
M1
Trojnar Mariusz (ET)
Teoria obwodów I (M1) - W30 Wykład, Część 2., (2, 9 i 16.12.2022 Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów dla M1)
M1
Trojnar Mariusz (ET)
Teoria obwodów I (M1) - W30 Wykład, Część 2., (2, 9 i 16.12.2022 Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów dla M1)
@10:30-10:45
10:45-11:00 10:45-11:00
11:00-11:15 11:00-11:15
11:15-11:30 11:15-11:30
11:30-11:45 11:30-11:45
11:45-12:00 11:45-12:00
12:00-12:15 12:00-12:15
@12:15-12:30
A1
Samolej Sławomir (EA)
Informatyka (A1) - W45 Wykład
A1
Samolej Sławomir (EA)
Informatyka (A1) - W45 Wykład
T3
Ziemba Robert (ET)
Technika obliczeniowa i symulacyjna (T3) - W30 Wykład
T3
Ziemba Robert (ET)
Technika obliczeniowa i symulacyjna (T3) - W30 Wykład
A2
Trybus Leszek (EA), Świder Zbigniew (EA)
Automatyka i sterowanie (A2) - W45 Wykład
A2
Trybus Leszek (EA), Świder Zbigniew (EA)
Automatyka i sterowanie (A2) - W45 Wykład
T2
Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
Elementy elektroniczne II (T2) - W15 Wykład
T2
Kowalczyk Adam (EM)
Metody probabilistyczne (T2) - W15 Wykład
E1
Trojnar Mariusz (ET)
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 2.
E1
Trojnar Mariusz (ET)
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 2.
@12:15-12:30
12:30-12:45 12:30-12:45
12:45-13:00 12:45-13:00
13:00-13:15 13:00-13:15
13:15-13:30 13:15-13:30
13:30-13:45 13:30-13:45
13:45-14:00 13:45-14:00
@14:00-14:15
A1
Kosior Elżbieta (ZP), Samolej Sławomir (EA)
Ochrona własności intelektualnej (A1) - W15 Wykład, (w tyg. 8-15), (Informatyka (A1) - W45 w tyg. 1-8)
A1
Kosior Elżbieta (ZP), Samolej Sławomir (EA)
Ochrona własności intelektualnej (A1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8), (Informatyka (A1) - W45 w tyg. 1-8)
E3
Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES)
Sieci komputerowe (E3) - W15 Wykład
E1-C2, E1-C3
Szynal-Liana Anetta (FM)
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (E1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
T2-C1
Augustyn Małgorzata (EM)
Metody probabilistyczne (T2) - C15 Ćwiczenia
T2-C2
Augustyn Małgorzata (EM)
Metody probabilistyczne (T2) - C15 Ćwiczenia
--- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- ---
FS2
Bolanowski Marek (ES)
Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - W20 Wykład
FS2
Bolanowski Marek (ES)
Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - W20 Wykład
--- --- --- --- --- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45
F4
Sadolewski Jan (EA), Śnieżek Marek (EA), Oszust Mariusz (EA), Żabiński Tomasz (EA)
Wykład monograficzny (F4) - W30 Wykład, (oraz dr T. Rak)
F4
Sadolewski Jan (EA), Śnieżek Marek (EA), Oszust Mariusz (EA), Żabiński Tomasz (EA)
Wykład monograficzny (F4) - W30 Wykład, (oraz dr T. Rak)
--- --- --- --- --- --- --- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
B305
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15
E1-C2
Szynal-Liana Anetta (FM)
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
E1-C2
Szynal-Liana Anetta (FM)
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
--- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00
T3
Potencki Jerzy (EU)
Systemy EDA (T3) - W30 Wykład
T3
Potencki Jerzy (EU)
Systemy EDA (T3) - W30 Wykład
A2
Świder Zbigniew (EA)
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - W15 Wykład
---
T2
Kolek Andrzej (EP)
Analogowe układy elektroniczne I (T2) - W45 Wykład, Część 2.
T2
Kolek Andrzej (EP)
Analogowe układy elektroniczne I (T2) - W45 Wykład, Część 2.
--- --- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00
E1
Szynal-Liana Anetta (FM)
Matematyka I (E1) - W45 Wykład
E1
Szynal-Liana Anetta (FM)
Matematyka I (E1) - W45 Wykład
--- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
M1
Pacześniak Tomasz (CH)
Chemiczne źródła energii (M1) - W15 Wykład
E1-L1, E1-L3, E1-L4
Masłowski Grzegorz (ET)
Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 1.)
E4
Sołtys Andrzej (ZH)
Przedmiot humanistyczny (E4) - W30 Wykład
E4
Sołtys Andrzej (ZH)
Przedmiot humanistyczny (E4) - W30 Wykład
F3T
Szczepański Antoni (ET)
Systemy mobilne i satelitarne (F3T) - W30 Wykład
F3T
Szczepański Antoni (ET)
Systemy mobilne i satelitarne (F3T) - W30 Wykład
--- --- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30
E1-C1
Szynal-Liana Anetta (FM)
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
E1-C1
Szynal-Liana Anetta (FM)
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
A1
Dudek Szymon (FM)
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - W30 Wykład
A1
Dudek Szymon (FM)
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - W30 Wykład
A3
Sadolewski Jan (EA), Trybus Bartosz (EA), Dec Grzegorz (EA), Krzeszowski Tomasz (EA), Rzońca Dariusz (EA)
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - W30 Wykład
A3
Sadolewski Jan (EA), Trybus Bartosz (EA), Dec Grzegorz (EA), Krzeszowski Tomasz (EA), Rzońca Dariusz (EA)
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - W30 Wykład
T3
Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
Architektura komputerów i systemy operacyjne (T3) - W30 Wykład
T3
Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
Architektura komputerów i systemy operacyjne (T3) - W30 Wykład
T1
Potencki Jerzy (EU)
Wprowadzenie do CAD-u (T1) - W30 Wykład
T1
Potencki Jerzy (EU)
Wprowadzenie do CAD-u (T1) - W30 Wykład
@12:15-12:30
12:30-12:45 12:30-12:45
12:45-13:00 12:45-13:00
13:00-13:15 13:00-13:15
13:15-13:30 13:15-13:30
13:30-13:45 13:30-13:45
13:45-14:00 13:45-14:00
@14:00-14:15
T1
Trojnar Mariusz (ET)
Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 1.
T1
Trojnar Mariusz (ET)
Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 1.
T3
Sołtys Andrzej (ZH)
Moduł humanistyczny III - Etyka (T3) - W15 Wykład
T3
Michalski Krzysztof (ZH)
Moduł humanistyczny IV - Filozofia (T3) - W15 Wykład
F4A
Bednarek Marcin (EA)
Bezpieczeństwo systemów informatycznych (F4A) - W25 Wykład
F4A
Bednarek Marcin (EA)
Bezpieczeństwo systemów informatycznych (F4A) - W25 Wykład
E3/EN
Bogusz Piotr (ED)
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - W30 Wykład
E3/EN
Bogusz Piotr (ED)
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - W30 Wykład
--- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- ---
M1
Trojnar Mariusz (ET)
Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (M1) - C12 Ćwiczenia, (8.11, 22.11 i 6.12.2022)
---
F3A
Śnieżek Marek (EA)
Programowanie niskopoziomowe (F3A) - W25 Wykład
F3A
Śnieżek Marek (EA)
Programowanie niskopoziomowe (F3A) - W25 Wykład
E3
Olewiński Bogusław (ZP)
Prawo gospodarcze (E3) - W15 Wykład
--- --- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
V18
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- ---
F1-C4
Madej Justyna (FM)
Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia
F1-C4
Madej Justyna (FM)
Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia
T1
Nalepa Rafał (FM)
Matematyka I (T1) - W45 Wykład
T1
Nalepa Rafał (FM)
Matematyka I (T1) - W45 Wykład
-x- -x- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- -x- -x- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- -x- -x- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- -x- -x- -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- -x- -x- -x- -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- -x- -x- -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 10:15-10:30
@10:30-10:45 --- -x-
F1-C5
Madej Justyna (FM)
Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia
F1-C5
Madej Justyna (FM)
Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia
E1
Jagiełowicz Patrycja (MK)
Geometria i grafika inżynierska (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
E1
Jagiełowicz Patrycja (MK)
Geometria i grafika inżynierska (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
-x- -x- --- --- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- -x- -x- -x- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- -x- -x- -x- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- -x- -x- -x- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- -x- -x- -x- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- -x- -x- -x- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- -x- -x- -x- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30
A4
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - W25 Wykład
A4
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - W25 Wykład
E1-C1
Kudła Sylwia (FF)
Fizyka I (E1) - C15 Ćwiczenia
E1-C2
Kudła Sylwia (FF)
Fizyka I (E1) - C15 Ćwiczenia
-x- -x- --- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 -x- -x- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15
F1-C5, F1-C6
Madej Justyna (FM)
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1) - C20 Ćwiczenia, (grupa 3.)
F1-C5, F1-C6
Madej Justyna (FM)
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1) - C20 Ćwiczenia, (grupa 3.)
-x- -x- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- -x- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- -x- -x- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
A4
Trybus Bartosz (EA)
Systemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - W25 Wykład
A4
Trybus Bartosz (EA)
Systemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - W25 Wykład
A1
Bilan Svitlana (ZH)
Etyka biznesu -p.w. (A1) - W30 Wykład
A1
Bilan Svitlana (ZH)
Etyka biznesu -p.w. (A1) - W30 Wykład
T1
Moczuk Eugeniusz (ZB)
Bezpieczeństwo informacji niejawnych w organizacji (T1) - W15 Wykład
E1-C3
Kudła Sylwia (FF)
Fizyka I (E1) - C15 Ćwiczenia
T3
Ostasz Grzegorz (ZH)
Historia (T3) - W15 Wykład
T3
Rejman Krzysztof (ZH)
Socjologia (T3) - W15 Wykład
--- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00
A4
Żabiński Tomasz (EA), Oszust Mariusz (EA), Bożek Andrzej (EA)
Wykład monograficzny (A4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
A4
Żabiński Tomasz (EA), Oszust Mariusz (EA), Bożek Andrzej (EA)
Wykład monograficzny (A4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
--- --- --- --- ---
T4
Olewiński Bogusław (ZP)
Moduł ekonomiczny II (T4) - W15 Wykład
--- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
A111
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- ---
T4U-L1
Potencki Jerzy (EU), Kuryło Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU), Mazurkiewicz Adam (ED), Węglarski Mariusz (EU), Górka Paweł (~ED)
Projekt inżynierski (T4 w EU) - P45 Projekt, (grupa 3.), (oraz dr M. Trojnar)
T4U-L1
Potencki Jerzy (EU), Kuryło Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU), Mazurkiewicz Adam (ED), Węglarski Mariusz (EU), Górka Paweł (~ED)
Projekt inżynierski (T4 w EU) - P45 Projekt, (grupa 3.), (oraz dr M. Trojnar)
08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00
T1-DU
Klepacki Dariusz (EU), Węglarski Mariusz (EU)
Wybrane zagadnienia elektrotechniki i elektroniki (w j. angielskim) (T1-DU) - W10 Wykład, Projekt, (zostaje 20 godzin na projekty z grupą 1.)
T1-DU
Klepacki Dariusz (EU), Węglarski Mariusz (EU)
Wybrane zagadnienia elektrotechniki i elektroniki (w j. angielskim) (T1-DU) - W10 Wykład, Projekt, (zostaje 20 godzin na projekty z grupą 1.)
T4T
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
Anteny i propagacja fal radiowych (T4T) - W30 Wykład
T4T
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
Anteny i propagacja fal radiowych (T4T) - W30 Wykład
E3/EN
Wachta Henryk (EE)
Techniki oświetlania (E3/EN) - W30 Wykład
E3/EN
Wachta Henryk (EE)
Techniki oświetlania (E3/EN) - W30 Wykład
A4
Habrat Witold (MO)
Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - W25 Wykład
A4
Habrat Witold (MO)
Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - W25 Wykład
@08:45-09:00
09:00-09:15 09:00-09:15
09:15-09:30 09:15-09:30
09:30-09:45 09:30-09:45
09:45-10:00 09:45-10:00
10:00-10:15 10:00-10:15
10:15-10:30 10:15-10:30
@10:30-10:45
T1-DU-C1
Wisz Bogusław (EU)
Równania różniczkowe cząstkowe w technice (T1-DU) - C30 Ćwiczenia
T1-DU-C1
Wisz Bogusław (EU)
Równania różniczkowe cząstkowe w technice (T1-DU) - C30 Ćwiczenia
T4T
Ptak Piotr (EP)
Szumy w aparaturze telekomunikacyjnej (T4T) - W30 Wykład
T4T
Ptak Piotr (EP)
Szumy w aparaturze telekomunikacyjnej (T4T) - W30 Wykład
M1-C1
Pacześniak Tomasz (CH)
Chemiczne źródła energii (M1) - C30 Ćwiczenia
M1-C1
Pacześniak Tomasz (CH)
Chemiczne źródła energii (M1) - C30 Ćwiczenia
F4A
Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA)
Analiza danych w językach R i Python (F4A-DI) - W20 Wykład
F4A
Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA)
Analiza danych w językach R i Python (F4A-DI) - W20 Wykład
T4S, T4U
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
Anteny i propagacja fal radiowych (T4SU) - W30 Wykład
T4S, T4U
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
Anteny i propagacja fal radiowych (T4SU) - W30 Wykład
@10:30-10:45
10:45-11:00 10:45-11:00
11:00-11:15 11:00-11:15
11:15-11:30 11:15-11:30
11:30-11:45 11:30-11:45
11:45-12:00 11:45-12:00
12:00-12:15 12:00-12:15
@12:15-12:30
F4T
Posiewała Witold (ET)
Open source w przedsiębiorstwach (F4T) - W25 Wykład
F4T
Posiewała Witold (ET)
Open source w przedsiębiorstwach (F4T) - W25 Wykład
F1S-DU
Karnas Grzegorz (ET), Sabat Wiesław (EU)
Kompatybilność elektromagnetyczna systemów teleinformatycznych (F1S-DU) - W20 Wykład
F1S-DU
Karnas Grzegorz (ET), Sabat Wiesław (EU)
Kompatybilność elektromagnetyczna systemów teleinformatycznych (F1S-DU) - W20 Wykład
F1-C1
Walczyk Mariola (FM)
Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia
F1-C1
Walczyk Mariola (FM)
Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia
T1-C3
Walczyk Mariola (FM)
Matematyka I (T1) - C30 Ćwiczenia
T1-C3
Walczyk Mariola (FM)
Matematyka I (T1) - C30 Ćwiczenia
--- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
F3S, F3T
Piętal Michał (ES)
Systemy teleinformatyczne (F3S+T) - W25 Wykład
F3S, F3T
Piętal Michał (ES)
Systemy teleinformatyczne (F3S+T) - W25 Wykład
A3
Hajduk Zbigniew (EA)
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - W25 Wykład
A3
Hajduk Zbigniew (EA)
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - W25 Wykład
A2-C2
Ciura Łukasz (EP)
Elementy i układy elektroniczne (A2) - C15 Ćwiczenia
F3A
Wysocki Marian (EA)
Zarządzanie projektami (F3A) - W15 Wykład
-x- -x- @14:00-14:15
14:15-14:30 -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00
F1-C2
Walczyk Mariola (FM)
Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia
F1-C2
Walczyk Mariola (FM)
Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia
-x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 -x- -x- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- ---
A3
Trybus Bartosz (EA), Stec Andrzej (EA), Rzońca Dariusz (EA)
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - W30 Wykład
A3
Trybus Bartosz (EA), Stec Andrzej (EA), Rzońca Dariusz (EA)
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - W30 Wykład
--- --- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
A112
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- ---
E3
Plewako Jolanta (EE)
Bezpieczeństwo użytkowania urządzeń elektrycznych (E3) - W30 Wykład
E3
Plewako Jolanta (EE)
Bezpieczeństwo użytkowania urządzeń elektrycznych (E3) - W30 Wykład
E1/O-DU
Mazur Damian (ET)
Układy elektromagnetyczne w energoelektronice (E1/O-DU) - W30 Wykład
E1/O-DU
Mazur Damian (ET)
Układy elektromagnetyczne w energoelektronice (E1/O-DU) - W30 Wykład
--- --- --- --- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
A2-C2
Świder Zbigniew (EA)
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia
A2-C2
Świder Zbigniew (EA)
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia
E2
Plewako Jolanta (EE)
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - W30 Wykład
E2
Plewako Jolanta (EE)
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - W30 Wykład
A2
Binkowski Tomasz (EE)
Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - W30 Wykład
A2
Binkowski Tomasz (EE)
Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - W30 Wykład
A2
Ptak Piotr (EP)
Elementy i układy elektroniczne (A2) - W30 Wykład
A2
Ptak Piotr (EP)
Elementy i układy elektroniczne (A2) - W30 Wykład
Górka Paweł (~ED), Mazurkiewicz Adam (ED), Kusy Maciej (EP)
Projekt inżynierski (F4 w ES) - P45 Projekt, (grupa 3.), (oraz dr T. Rak i dr J. Marnik)
Górka Paweł (~ED), Mazurkiewicz Adam (ED), Kusy Maciej (EP)
Projekt inżynierski (F4 w ES) - P45 Projekt, (grupa 3.), (oraz dr T. Rak i dr J. Marnik)
@10:30-10:45
10:45-11:00 10:45-11:00
11:00-11:15 11:00-11:15
11:15-11:30 11:15-11:30
11:30-11:45 11:30-11:45
11:45-12:00 11:45-12:00
12:00-12:15 12:00-12:15
@12:15-12:30
A2-C1
Świder Zbigniew (EA)
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia
A2-C1
Świder Zbigniew (EA)
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia
F3A
Dec Grzegorz (EA), Trybus Bartosz (EA)
Systemy operacyjne LINUX i QNX (F3A) - W25 Wykład
F3A
Dec Grzegorz (EA), Trybus Bartosz (EA)
Systemy operacyjne LINUX i QNX (F3A) - W25 Wykład
E1-C3
Karnas Grzegorz (ET)
Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
E1-C3
Karnas Grzegorz (ET)
Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
E2
Gołębiowski Marek (ET), Trojnar Mariusz (ET)
Teoria obwodów III (E2) - W30 Wykład
E2
Gołębiowski Marek (ET), Trojnar Mariusz (ET)
Teoria obwodów III (E2) - W30 Wykład
@12:15-12:30
12:30-12:45 12:30-12:45
12:45-13:00 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
T4T
Kamuda Kazimierz (EU)
Uregulowania prawne w telekomunikacji (T4T) - W15 Wykład
T4T
Skoczylas Mariusz (EU)
Telekomunikacja światłowodowa (T4T) - W15 Wykład
F1-C3, F1-C4
Walczyk Mariola (FM)
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1) - C20 Ćwiczenia, (grupa 2.)
F1-C3, F1-C4
Walczyk Mariola (FM)
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1) - C20 Ćwiczenia, (grupa 2.)
F3A
Marnik Joanna (EA)
Wizja komputerowa (F3A) - W25 Wykład
F3A
Marnik Joanna (EA)
Wizja komputerowa (F3A) - W25 Wykład
F2-C1
Organiściak Patryk (ES)
Systemy operacyjne (F2) - C15 Ćwiczenia
F2-C2
Organiściak Patryk (ES)
Systemy operacyjne (F2) - C15 Ćwiczenia
--- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- ---
F1-C1, F1-C2
Walczyk Mariola (FM)
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1) - C20 Ćwiczenia, (grupa 1.)
F1-C1, F1-C2
Walczyk Mariola (FM)
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1) - C20 Ćwiczenia, (grupa 1.)
A1-DU
Trybus Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA)
Systemy mobilne i internetowe -p.w. (A1-DU) - W15 Wykład
--- --- --- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15
A1-DU
Dec Grzegorz (EA)
Inżynieria oprogramowania (A1-DU) - W15 Wykład
--- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- ---
F1A-DU
Kluska Jacek (EA), Wysocki Marian (EA)
Inteligentne systemy komputerowe (F1A-DU) - W30 Wykład
F1A-DU
Kluska Jacek (EA), Wysocki Marian (EA)
Inteligentne systemy komputerowe (F1A-DU) - W30 Wykład
--- --- --- --- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
A113
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00
A2
Leniowski Ryszard (EA)
Podstawy robotyki (A2) - W30 Wykład
A2
Leniowski Ryszard (EA)
Podstawy robotyki (A2) - W30 Wykład
A1-C1, A1-C3
Strzałka Dominik (ES)
Przedmiot dodatkowy: Matematyczne podstawy przetwarzania danych (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
T1-C1, T1-C3
Dubiel Łukasz (FF)
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (T1) - C08 Ćwiczenia, (grupa 1.)
F2-C3
Mączka Mariusz (EP)
Programowanie w języku C++ (F2) - C15 Ćwiczenia
F2-C4
Mączka Mariusz (EP)
Programowanie w języku C++ (F2) - C15 Ćwiczenia
T1-DU
Błąd Grzegorz (EU)
Wstęp do nanotechnologii (T1-DU) - W30 Wykład
T1-DU
Błąd Grzegorz (EU)
Wstęp do nanotechnologii (T1-DU) - W30 Wykład
A2
Bogusz Piotr (ED)
Napędy w automatyce (A2) - W15 Wykład
A2-C1
Ciura Łukasz (EP)
Elementy i układy elektroniczne (A2) - C15 Ćwiczenia
@08:45-09:00
09:00-09:15 09:00-09:15
09:15-09:30 09:15-09:30
09:30-09:45 09:30-09:45
09:45-10:00 09:45-10:00
10:00-10:15 10:00-10:15
10:15-10:30 10:15-10:30
@10:30-10:45
A2-C1
Leniowski Ryszard (EA)
Podstawy robotyki (A2) - C30 Ćwiczenia
A2-C1
Leniowski Ryszard (EA)
Podstawy robotyki (A2) - C30 Ćwiczenia
E3
Wyderka Stanisław (EE)
Urządzenia elektryczne (E3) - W30 Wykład
E3
Wyderka Stanisław (EE)
Urządzenia elektryczne (E3) - W30 Wykład
T1-C3
Twaróg Dariusz (FF)
Fizyka (T1) - C30 Ćwiczenia
T1-C3
Twaróg Dariusz (FF)
Fizyka (T1) - C30 Ćwiczenia
E1-C3
Szynal-Liana Anetta (FM)
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
E1-C3
Szynal-Liana Anetta (FM)
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
--- --- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30
M1-C2
Pacześniak Tomasz (CH)
Chemiczne źródła energii (M1) - C30 Ćwiczenia, (5 paźdz. w godz. 15:45-17:15 w sali A.112 zamiast 3 paźdz.)
M1-C2
Pacześniak Tomasz (CH)
Chemiczne źródła energii (M1) - C30 Ćwiczenia, (5 paźdz. w godz. 15:45-17:15 w sali A.112 zamiast 3 paźdz.)
F1A-DU
Sadolewski Jan (EA)
Programowanie funkcjonalne (F1A-DU) - W30 Wykład
F1A-DU
Sadolewski Jan (EA)
Programowanie funkcjonalne (F1A-DU) - W30 Wykład
T2-C2
Ciura Łukasz (EP)
Analogowe układy elektroniczne I (T2) - C30 Ćwiczenia
T2-C2
Ciura Łukasz (EP)
Analogowe układy elektroniczne I (T2) - C30 Ćwiczenia
E4/PE
Binkowski Tomasz (EE)
Technika cyfrowa (E4P) - W30 Wykład
E4/PE
Binkowski Tomasz (EE)
Technika cyfrowa (E4P) - W30 Wykład
--- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
A3
Lal Kazimierz (EA)
Sieci komputerowe (A3) - W30 Wykład
A3
Lal Kazimierz (EA)
Sieci komputerowe (A3) - W30 Wykład
A4
Mazurek Mirosław (ES)
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - W25 Wykład
A4
Mazurek Mirosław (ES)
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - W25 Wykład
F1A-DU
Kamuda Kazimierz (EU)
Inteligentne sieci sensorowe (F1A-DU) - W30 Wykład
F1A-DU
Kamuda Kazimierz (EU)
Inteligentne sieci sensorowe (F1A-DU) - W30 Wykład
T4U
Skoczylas Mariusz (EU)
Lasery i ich zastosowania -p.w. (T4U) - W30 Wykład
T4U
Skoczylas Mariusz (EU)
Lasery i ich zastosowania -p.w. (T4U) - W30 Wykład
--- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00
A3
Trybus Bartosz (EA)
Przemysłowe bazy danych (A3) - W30 Wykład
A3
Trybus Bartosz (EA)
Przemysłowe bazy danych (A3) - W30 Wykład
T1-DU
Sabat Wiesław (EU)
Kompatybilność elektromagnetyczna (T1-DU) - W30 Wykład
T1-DU
Sabat Wiesław (EU)
Kompatybilność elektromagnetyczna (T1-DU) - W30 Wykład
F1A-DU
Rak Tomasz (EA)
Aplikacje internetowe (F1A-DU) - W30 Wykład
F1A-DU
Rak Tomasz (EA)
Aplikacje internetowe (F1A-DU) - W30 Wykład
--- --- --- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- --- ---
F1-DU
Kluska Jacek (EA)
Seminarium dyplomowe (F1-DU w EA) - C15 Seminarium
--- --- --- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
A214
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- ---
F1-C3
Walczyk Mariola (FM)
Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia
F1-C3
Walczyk Mariola (FM)
Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia
Trybus Bartosz (EA)
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 5.), (oraz prof. L. Gniewek, dr D. Rzońca, prof L. Trybus, prof. P. Bogusz, dr P. Ptak, dr K. Kamuda, dr T. Krzeszowski)
Trybus Bartosz (EA)
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 5.), (oraz prof. L. Gniewek, dr D. Rzońca, prof L. Trybus, prof. P. Bogusz, dr P. Ptak, dr K. Kamuda, dr T. Krzeszowski)
08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00
BN2
Szlachta Anna (EM)
Metrologia (BN0-DI sem. 3.) - W30 Wykład
BN2
Szlachta Anna (EM)
Metrologia (BN0-DI sem. 3.) - W30 Wykład
M2
Wojturski Jakub (EM)
Sensory (M2) - W30 Wykład
M2
Wojturski Jakub (EM)
Sensory (M2) - W30 Wykład
T1-DU
Wojturski Jakub (EM)
Programowanie współczesnych przyrządów pomiarowych (T1-DU) - W30 Wykład
T1-DU
Wojturski Jakub (EM)
Programowanie współczesnych przyrządów pomiarowych (T1-DU) - W30 Wykład
@08:45-09:00
09:00-09:15 09:00-09:15
09:15-09:30 09:15-09:30
09:30-09:45 09:30-09:45
09:45-10:00 09:45-10:00
10:00-10:15 10:00-10:15
10:15-10:30 10:15-10:30
@10:30-10:45
BN2
Rodziński Jan (ED)
Maszyny elektryczne (BN0-DI sem. 3.) - W30 Wykład
BN2
Rodziński Jan (ED)
Maszyny elektryczne (BN0-DI sem. 3.) - W30 Wykład
E1/O-DU
Wojturski Jakub (EM)
Systemy pomiarowe i diagnostyczne w energetyce -p.w. (E1/O-DU) - W15 Wykład
E1/O-DU
Ziemba Robert (ET)
Ochrona odgromowa i przepięciowa -p.w. (E1/O-DU) - W15 Wykład
A3
Mleczko Krzysztof (EP)
Technika cyfrowa (A3) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
A3
Mleczko Krzysztof (EP)
Technika cyfrowa (A3) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
E2-C1
Pawłowski Stanisław (ED)
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - C15 Ćwiczenia
E2-C2
Pawłowski Stanisław (ED)
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - C15 Ćwiczenia
--- --- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30
T4S
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
Systemy akwizycji danych pomiarowych (T4S) - W30 Wykład
T4S
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
Systemy akwizycji danych pomiarowych (T4S) - W30 Wykład
T4S
Wojturski Jakub (EM)
Przemysłowe systemy pomiarowo-diagnostyczne (T4S) - W30 Wykład
T4S
Wojturski Jakub (EM)
Przemysłowe systemy pomiarowo-diagnostyczne (T4S) - W30 Wykład
T1-C2
Dudek Szymon (FM)
Matematyka I (T1) - C30 Ćwiczenia
T1-C2
Dudek Szymon (FM)
Matematyka I (T1) - C30 Ćwiczenia
T1-C2
Twaróg Dariusz (FF)
Fizyka (T1) - C30 Ćwiczenia
T1-C2
Twaróg Dariusz (FF)
Fizyka (T1) - C30 Ćwiczenia
--- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
T4S
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
Układy kondycjonowania sygnałów pomiarowych (T4S) - W30 Wykład
T4S
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
Układy kondycjonowania sygnałów pomiarowych (T4S) - W30 Wykład
E1-DU
Klepacki Dariusz (EU)
Wybrane zagadnienia elektrotechniki i elektroenergetyki (w j. obcym) (E1-DU) - W10 Wykład, Projekt, (zostaje 20 godzin na projekty z grupą 1.)
E1-DU
Klepacki Dariusz (EU)
Wybrane zagadnienia elektrotechniki i elektroenergetyki (w j. obcym) (E1-DU) - W10 Wykład, Projekt, (zostaje 20 godzin na projekty z grupą 1.)
T4S
Wilk Barbara (EM)
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów biomedycznych (T4S) - W15 Wykład
T4S
Hanus Robert (EM)
Graficzne środowiska programowania systemów pomiarowych (T4S) - W15 Wykład
F2-C2
Hałdaś Grzegorz (EP)
Programowanie w języku C++ (F2) - C15 Ćwiczenia
F2-C1
Hałdaś Grzegorz (EP)
Programowanie w języku C++ (F2) - C15 Ćwiczenia
--- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00
T4S
Wojturski Jakub (EM)
Miernictwo przemysłowe -p.w. (T4S) - W30 Wykład
T4S
Wojturski Jakub (EM)
Miernictwo przemysłowe -p.w. (T4S) - W30 Wykład
--- --- --- --- --- --- --- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
A312
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00
E2
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
Metrologia elektryczna (E2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
E2
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
Metrologia elektryczna (E2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
E2
Pawłowski Stanisław (ED)
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - W30 Wykład
E2
Pawłowski Stanisław (ED)
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - W30 Wykład
T2-C1
Ciura Łukasz (EP)
Analogowe układy elektroniczne I (T2) - C30 Ćwiczenia
T2-C1
Ciura Łukasz (EP)
Analogowe układy elektroniczne I (T2) - C30 Ćwiczenia
F1-C6
Kossowski Tomasz (ET)
Sygnały i systemy (F1) - C15 Ćwiczenia
F1-C5
Kossowski Tomasz (ET)
Sygnały i systemy (F1) - C15 Ćwiczenia
--- --- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
E2
Homik Wojciech (MK)
Mechanika i mechatronika (E2) - W30 Wykład
E2
Homik Wojciech (MK)
Mechanika i mechatronika (E2) - W30 Wykład
F3A
Mazurkiewicz Adam (ED)
Technologie sieci WEB (F3A) - W30 Wykład
F3A
Mazurkiewicz Adam (ED)
Technologie sieci WEB (F3A) - W30 Wykład
F2-C1
Ptak Piotr (EP)
Podstawy elektroniki (F2) - C15 Ćwiczenia
F2-C2
Ptak Piotr (EP)
Podstawy elektroniki (F2) - C15 Ćwiczenia
F1-C2
Kossowski Tomasz (ET)
Sygnały i systemy (F1) - C15 Ćwiczenia
F1-C1
Kossowski Tomasz (ET)
Sygnały i systemy (F1) - C15 Ćwiczenia
A1-L2, A1-L4
Kowalik Marcin (FF)
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
A1-L1, A1-L5
Kowalik Marcin (FF)
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)
@10:30-10:45
10:45-11:00 10:45-11:00
11:00-11:15 11:00-11:15
11:15-11:30 11:15-11:30
11:30-11:45 11:30-11:45
11:45-12:00 11:45-12:00
12:00-12:15 12:00-12:15
@12:15-12:30
E2-C1
Homik Wojciech (MK)
Mechanika i mechatronika (E2) - C15 Ćwiczenia
E2-C2
Homik Wojciech (MK)
Mechanika i mechatronika (E2) - C15 Ćwiczenia
M1
Jagiełowicz Patrycja (MK)
Geometria i grafika inżynierska (M1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
M1
Jagiełowicz Patrycja (MK)
Geometria i grafika inżynierska (M1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
A4
Lal Kazimierz (EA)
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - W15 Wykład
A4S-L3
Lal Kazimierz (EA)
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium
F1-C3
Kossowski Tomasz (ET)
Sygnały i systemy (F1) - C15 Ćwiczenia
F1-C4
Kossowski Tomasz (ET)
Sygnały i systemy (F1) - C15 Ćwiczenia
--- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
E2-C1
Mleczko Krzysztof (EP)
Elektronika I (E2) - C15 Ćwiczenia
E2-C2
Mleczko Krzysztof (EP)
Elektronika I (E2) - C15 Ćwiczenia
M2
Korkosz Mariusz (ED)
Przetworniki elektromaszynowe w pojazdach (M2) - W30 Wykład
M2
Korkosz Mariusz (ED)
Przetworniki elektromaszynowe w pojazdach (M2) - W30 Wykład
A4S-L2
Lal Kazimierz (EA)
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium
A4S-L1
Lal Kazimierz (EA)
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium
T1-C3
Kossowski Tomasz (ET)
Obwody i sygnały I (T1) - C30 Ćwiczenia
T1-C3
Kossowski Tomasz (ET)
Obwody i sygnały I (T1) - C30 Ćwiczenia
--- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- ---
A1-C2
Dudek Szymon (FM)
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)
A1-C1, A1-C3
Dudek Szymon (FM)
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
M2
Sobaszek Mirosław (EP)
Elektronika (M2) - W30 Wykład
M2
Sobaszek Mirosław (EP)
Elektronika (M2) - W30 Wykład
M2-C1
Sobaszek Mirosław (EP)
Elektronika (M2) - C15 Ćwiczenia
M2-C1
Pawłowski Stanisław (ED)
Podstawy elektromagnetyzmu (M2) - C15 Ćwiczenia
--- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
A313
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15
E1-C1
Karnas Grzegorz (ET)
Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
E1-C1
Karnas Grzegorz (ET)
Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
--- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00
T1-DU
Kuryło Kazimierz (EU)
Zarządzanie jakością (T1-DU) - W15 Wykład
T1-DU
Kowalczyk Adam (EM)
Procesy stochastyczne w elektronice (T1-DU) - W15 Wykład
F2-C4
Suliga Mateusz (EE)
Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - C15 Ćwiczenia
F2-C3
Suliga Mateusz (EE)
Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - C15 Ćwiczenia
A1-C2
Dudek Szymon (FM)
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
A1-C2
Dudek Szymon (FM)
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
--- --- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
F1-DU
Strzałka Dominik (ES)
Wybrane zagadnienia z informatyki w języku obcym (F1-DU) - W10 Wykład, Projekt, (zostaje 20 godzin na projekty z grupą F1S-DU-L1)
F1-DU
Strzałka Dominik (ES)
Wybrane zagadnienia z informatyki w języku obcym (F1-DU) - W10 Wykład, Projekt, (zostaje 20 godzin na projekty z grupą F1S-DU-L1)
T1-DU
Kuryło Kazimierz (EU)
Równania różniczkowe cząstkowe w technice (T1-DU) - W30 Wykład
T1-DU
Kuryło Kazimierz (EU)
Równania różniczkowe cząstkowe w technice (T1-DU) - W30 Wykład
F2-C2
Suliga Mateusz (EE)
Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - C15 Ćwiczenia
F2-C1
Suliga Mateusz (EE)
Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - C15 Ćwiczenia
A4
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - W30 Wykład
A4
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - W30 Wykład
--- --- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30
T1-C1
Ochab Justyna (FM)
Matematyka I (T1) - C30 Ćwiczenia
T1-C1
Ochab Justyna (FM)
Matematyka I (T1) - C30 Ćwiczenia
T1-DU
Pondel Ewa (ZP)
Wynalazczość i ochrona patentowa (T1-DU)- W20 Wykład
T1-DU
Pondel Ewa (ZP)
Wynalazczość i ochrona patentowa (T1-DU)- W20 Wykład
T2-C1
Pawłowski Stanisław (ED)
Teoria pola elektromagnetycznego (T2) - C30 Ćwiczenia
T2-C1
Pawłowski Stanisław (ED)
Teoria pola elektromagnetycznego (T2) - C30 Ćwiczenia
A4S-L1, A4S-L2
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)
A4S-L3
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
--- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
M1-C2
Kudła Sylwia (FF)
Fizyka I (M1) - C15 Ćwiczenia
M1-C1
Kudła Sylwia (FF)
Fizyka I (M1) - C15 Ćwiczenia
T1-DU
Skoczylas Mariusz (EU)
Technika światłowodowa i fotonika (T1-DU) - W30 Wykład
T1-DU
Skoczylas Mariusz (EU)
Technika światłowodowa i fotonika (T1-DU) - W30 Wykład
T2-C2
Pawłowski Stanisław (ED)
Teoria pola elektromagnetycznego (T2) - C30 Ćwiczenia
T2-C2
Pawłowski Stanisław (ED)
Teoria pola elektromagnetycznego (T2) - C30 Ćwiczenia
F2-C4
Ptak Piotr (EP)
Podstawy elektroniki (F2) - C15 Ćwiczenia
F2-C3
Ptak Piotr (EP)
Podstawy elektroniki (F2) - C15 Ćwiczenia
--- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00
R.F1-C1-Fizyka
Kudła Sylwia (FF)
Fizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
R.F1-C1-Fizyka
Kudła Sylwia (FF)
Fizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
--- ---
F1-L6
Gniewek Lesław (EA)
Języki, automaty i obliczenia (F1) - P15 Projekt
F1-L5
Gniewek Lesław (EA)
Języki, automaty i obliczenia (F1) - P15 Projekt
--- --- --- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
B303
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- ---
E4/PE-L2
Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM), Mączka Mariusz (EP)
Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 2.), (23 godz.)
E4/PE-L2
Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM), Mączka Mariusz (EP)
Projekt inżynierski (E4 w EE) - P45 Projekt, (grupa 2.), (23 godz.)
08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- ---
BN3
Masłowski Grzegorz (ET)
Energetyka jądrowa (BN0-DI sem. 5.) - W30 Wykład
BN3
Masłowski Grzegorz (ET)
Energetyka jądrowa (BN0-DI sem. 5.) - W30 Wykład
--- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00
E1/O-DU
Binkowski Tomasz (EE)
Logiczne sterowanie procesami energetycznymi (E1/O-DU) - W30 Wykład
E1/O-DU
Binkowski Tomasz (EE)
Logiczne sterowanie procesami energetycznymi (E1/O-DU) - W30 Wykład
E4/PE
Ziemba Robert (ET)
Ochrona przepięciowa (E4P) - W30 Wykład
E4/PE
Ziemba Robert (ET)
Ochrona przepięciowa (E4P) - W30 Wykład
E4/EN
Łatka Małgorzata (EE)
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - W30 Wykład
E4/EN
Łatka Małgorzata (EE)
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - W30 Wykład
@08:45-09:00
09:00-09:15 09:00-09:15
09:15-09:30 09:15-09:30
09:30-09:45 09:30-09:45
09:45-10:00 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
E1/O-DU
Karnas Grzegorz (ET)
Współczesne problemy energetyki jądrowej (E1/O-DU) - W30 Wykład
E1/O-DU
Karnas Grzegorz (ET)
Współczesne problemy energetyki jądrowej (E1/O-DU) - W30 Wykład
F4T
Szczepański Antoni (ET)
Badania operacyjne i optymalizacja dyskretna (F4T) - W25 Wykład
F4T
Szczepański Antoni (ET)
Badania operacyjne i optymalizacja dyskretna (F4T) - W25 Wykład
F4T
Ziemba Robert (ET)
Projektowanie systemów informacyjnych (F4T) - W25 Wykład
F4T
Ziemba Robert (ET)
Projektowanie systemów informacyjnych (F4T) - W25 Wykład
--- --- ---
E4/EN
Kutsyk Andriy (ED)
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - W30 Wykład
@10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30
E2-C2
Karnas Grzegorz (ET)
Teoria obwodów III (E2) - C15 Ćwiczenia
E2-C1
Karnas Grzegorz (ET)
Teoria obwodów III (E2) - C15 Ćwiczenia
M2
Jaworski Artur (ME)
Mechanika ruchu pojazdów drogowych (M2) - W30 Wykład
M2
Jaworski Artur (ME)
Mechanika ruchu pojazdów drogowych (M2) - W30 Wykład
E3
Rodziński Jan (ED)
Maszyny elektryczne II (E3) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
E3
Rodziński Jan (ED)
Maszyny elektryczne II (E3) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
T4U
Ciura Łukasz (EP)
Programowa obsługa aparatury elektronicznej (T4U) - W30 Wykład
T4U
Ciura Łukasz (EP)
Programowa obsługa aparatury elektronicznej (T4U) - W30 Wykład
M1
Bąk Andrzej (FF)
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (M1) - C08 Ćwiczenia, (grupa 1.)
E4/EN
Kutsyk Andriy (ED)
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - W30 Wykład
@12:15-12:30
12:30-12:45 12:30-12:45
12:45-13:00 12:45-13:00
13:00-13:15 13:00-13:15
13:15-13:30 13:15-13:30
13:30-13:45 13:30-13:45
13:45-14:00 13:45-14:00
@14:00-14:15
E1-L5, E1-L6, E1-L2
Masłowski Grzegorz (ET)
Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 2.)
---
F4A
Posiewała Witold (ET)
Systemy integracyjne (F4A) - W25 Wykład
F4A
Posiewała Witold (ET)
Systemy integracyjne (F4A) - W25 Wykład
E3/EN-L1, E3/EN-L2
Rodziński Jan (ED)
Maszyny elektryczne II (E3) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)
E3/EN-L3
Rodziński Jan (ED)
Maszyny elektryczne II (E3) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
E4/PE
Łatka Małgorzata (EE)
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - W30 Wykład
E4/PE
Łatka Małgorzata (EE)
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - W30 Wykład
--- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00
T1-L1, T1-L2, T1-L3
Masłowski Grzegorz (ET)
Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (T1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 1.)
T1-L4, T1-L5, T1-L6
Masłowski Grzegorz (ET)
Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (T1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 2.), (28-11, 12-12-2022 oraz 16-01, 23-01 i 30-01-2023)
F1-L8
Gniewek Lesław (EA)
Języki, automaty i obliczenia (F1) - P15 Projekt
F1-L7
Gniewek Lesław (EA)
Języki, automaty i obliczenia (F1) - P15 Projekt
E4/EN
Mazur Damian (ET)
Systemy Smart Grid (E4/EN) - W30 Wykład
E4/EN
Mazur Damian (ET)
Systemy Smart Grid (E4/EN) - W30 Wykład
---
E4/EN
Kutsyk Andriy (ED)
Eksploatacja instalacji energetycznych (E4/EN) - W30 Wykład
--- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- --- ---
E4/EN-L2
Mazur Damian (ET)
Systemy Smart Grid (E4/EN) - P15 Projekt
---
E4/EN
Kutsyk Andriy (ED)
Eksploatacja instalacji energetycznych (E4/EN) - W30 Wykład
--- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
B304
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
E3/EN
Beňa Lúbomir (EE)
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - W30 Wykład
@07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- ---
F1S-DU
Dymora Paweł (ES)
Administracja sieciowych systemów operacyjnych II (F1S-DU) - W20 Wykład
F1S-DU
Nycz Mariusz (ES)
Bezpieczeństwo systemów teleinformatycznych (F1S-DU) - W20 Wykład
--- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- ---
E1-C2
Karnas Grzegorz (ET)
Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
E1-C2
Karnas Grzegorz (ET)
Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
--- ---
E1/O-DU
Gołębiowski Marek (ET), Kuras Romuald (ET)
Układy elektromagnetyczne w energoelektronice (E1/O-DU) - C15 Ćwiczenia
E1/O-DU
Beňa Lúbomir (EE)
Niekonwencjonalne źródła energii (E1/O-DU) - W15 Wykład
@08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
M1-C2
Szczupak Paweł (ET)
Teoria obwodów I (M1) - C30 Ćwiczenia
M1-C2
Szczupak Paweł (ET)
Teoria obwodów I (M1) - C30 Ćwiczenia
T1-C1
Kossowski Tomasz (ET)
Obwody i sygnały I (T1) - C30 Ćwiczenia
T1-C1
Kossowski Tomasz (ET)
Obwody i sygnały I (T1) - C30 Ćwiczenia
---
T1-L1, T1-L3, T1-L4
Madej Justyna (FM)
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (T1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)
BN3-C1
Masłowski Grzegorz (ET)
Energetyka jądrowa (BN0-DI sem. 5.) - C15 Ćwiczenia
T1-DU-C1
Sabat Wiesław (EU)
Kompatybilność elektromagnetyczna (T1-DU) - C15 Ćwiczenia
E1/O-DU
Prokop Jan (ED)
Modelowanie układów energetyki odnawialnej (E1/O-DU) - W30 Wykład
E1/O-DU
Prokop Jan (ED)
Modelowanie układów energetyki odnawialnej (E1/O-DU) - W30 Wykład
@10:30-10:45
10:45-11:00 --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- 12:00-12:15
@12:15-12:30
M1-C1
Szczupak Paweł (ET)
Teoria obwodów I (M1) - C30 Ćwiczenia
M1-C1
Szczupak Paweł (ET)
Teoria obwodów I (M1) - C30 Ćwiczenia
T1-C2
Kossowski Tomasz (ET)
Obwody i sygnały I (T1) - C30 Ćwiczenia
T1-C2
Kossowski Tomasz (ET)
Obwody i sygnały I (T1) - C30 Ćwiczenia
M1-C2
Szynal-Liana Anetta (FM)
Matematyka I (M1) - C30 Ćwiczenia
M1-C2
Szynal-Liana Anetta (FM)
Matematyka I (M1) - C30 Ćwiczenia
A1-C1
Dudek Szymon (FM)
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
A1-C1
Dudek Szymon (FM)
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
--- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
M2
Mazurek Mirosław (ES)
Systemy informatyczne w elektromobilności (M2) - W20 Wykład, (zostaje 10 godzin na projekty)
M2
Mazurek Mirosław (ES)
Systemy informatyczne w elektromobilności (M2) - W20 Wykład, (zostaje 10 godzin na projekty)
F1A-DU
Grabowski Franciszek (ES)
Przetwarzanie rozproszone (F1A-DU) - W30 Wykład
F1A-DU
Grabowski Franciszek (ES)
Przetwarzanie rozproszone (F1A-DU) - W30 Wykład
M1-C1
Szynal-Liana Anetta (FM)
Matematyka I (M1) - C30 Ćwiczenia
M1-C1
Szynal-Liana Anetta (FM)
Matematyka I (M1) - C30 Ćwiczenia
M2
Pawłowski Stanisław (ED)
Podstawy elektromagnetyzmu (M2) - W30 Wykład
M2
Pawłowski Stanisław (ED)
Podstawy elektromagnetyzmu (M2) - W30 Wykład
--- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00
F4A
Kapuściński Tomasz (EA)
Techniki multimedialne (F4A) - W25 Wykład
F4A
Kapuściński Tomasz (EA)
Techniki multimedialne (F4A) - W25 Wykład
--- ---
E1/O-DU
Łatka Małgorzata (EE)
Wybrane zagadnienia jakości energii elektrycznej (E1/O-DU) - W30 Wykład
E1/O-DU
Łatka Małgorzata (EE)
Wybrane zagadnienia jakości energii elektrycznej (E1/O-DU) - W30 Wykład
---
E3/EN
Beňa Lúbomir (EE)
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - W30 Wykład
--- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
F202
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- ---
F4S-L3
Mazurek Mirosław (ES), Dymora Paweł (ES)
Projekt inżynierski (F4 w ES) - P45 Projekt, (grupa 1.)
--- --- ---
E4/EN-L2
Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA), Pliś Danuta (ED), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka), (grupa 2.)
E4/EN-L2
Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA), Pliś Danuta (ED), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka), (grupa 2.)
08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- ---
A1-DU
Trybus Leszek (EA), Bożek Andrzej (EA)
Teoria sterowania (A1-DU) - W30 Wykład
A1-DU
Trybus Leszek (EA), Bożek Andrzej (EA)
Teoria sterowania (A1-DU) - W30 Wykład
A1-C2
Strzałka Dominik (ES)
Przedmiot dodatkowy: Matematyczne podstawy przetwarzania danych (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)
A2-C2
Leniowski Ryszard (EA)
Podstawy robotyki (A2) - C30 Ćwiczenia
A2-C2
Leniowski Ryszard (EA)
Podstawy robotyki (A2) - C30 Ćwiczenia
@08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
A1-DU-L1
Inglot Magdalena (ZB)
Prawne i ekonomiczne aspekty działalności inżynierskiej (A1-DU) - P15 Projekt
A1-DU
Strojny Jacek (ZB)
Prawne i ekonomiczne aspekty działalności inżynierskiej (A1-DU) - W15 Wykład
A1-DU
Bednarek Marcin (EA), Żabiński Tomasz (EA)
Diagnostyka i nadzorowanie procesów -p.w. (A1-DU) - W15 Wykład
A1-DU
Bednarek Marcin (EA), Stec Andrzej (EA), Żabiński Tomasz (EA)
Systemy informatyki przemysłowej (A1-DU) - W15 Wykład
A1-C3
Dudek Szymon (FM)
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
A1-C3
Dudek Szymon (FM)
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
A1-C1
Stagraczyński Ryszard (FF)
Fizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
A1-C1
Stagraczyński Ryszard (FF)
Fizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
--- --- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30
A1-DU
Stadnicka Dorota (KO)
Inżynieria produkcji (A1-DU) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
A1-DU
Stadnicka Dorota (KO)
Inżynieria produkcji (A1-DU) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
BN2-L2
Korkosz Mariusz (ED)
Maszyny elektryczne (BN0-DI sem. 3.) - P15 Projekt
BN2-L1
Korkosz Mariusz (ED)
Maszyny elektryczne (BN0-DI sem. 3.) - P15 Projekt
T1-C1
Twaróg Dariusz (FF)
Fizyka (T1) - C30 Ćwiczenia
T1-C1
Twaróg Dariusz (FF)
Fizyka (T1) - C30 Ćwiczenia
A1-C2
Stagraczyński Ryszard (FF)
Fizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
A1-C2
Stagraczyński Ryszard (FF)
Fizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
F1-L10
Gniewek Lesław (EA)
Języki, automaty i obliczenia (F1) - P15 Projekt
F1-L9
Gniewek Lesław (EA)
Języki, automaty i obliczenia (F1) - P15 Projekt
@12:15-12:30
12:30-12:45 12:30-12:45
12:45-13:00 12:45-13:00
13:00-13:15 13:00-13:15
13:15-13:30 13:15-13:30
13:30-13:45 13:30-13:45
13:45-14:00 13:45-14:00
@14:00-14:15
A1-DU-L1
Stadnicka Dorota (KO)
Inżynieria produkcji (A1-DU) - P15 Projekt, (w tyg. 1-8)
A1-DU-L1
Stadnicka Dorota (KO)
Inżynieria produkcji (A1-DU) - P15 Projekt, (w tyg. 1-8)
E1-C1
Szynal-Liana Anetta (FM)
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (E1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)
T1-L2, T1-L5, T1-L6
Madej Justyna (FM)
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (T1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
E3/EN-L3
Leśko Marcin (EE)
Techniki oświetlania (E3/EN) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
E3/EN-L1, E3/EN-L2
Leśko Marcin (EE)
Techniki oświetlania (E3/EN) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)
A1-C3
Stagraczyński Ryszard (FF)
Fizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
A1-C3
Stagraczyński Ryszard (FF)
Fizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
--- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00
F1-L11
Gniewek Lesław (EA)
Języki, automaty i obliczenia (F1) - P15 Projekt
---
F1-C5, F1-C6
Strzałka Dominik (ES)
Przedmiot dodatkowy: Matematyczne podstawy przetwarzania danych (F1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 3.)
F1-C5
Madej Justyna (FM)
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1) - C20 Ćwiczenia, (grupa 3.)
--- ---
F1-C1, F1-C2
Strzałka Dominik (ES)
Przedmiot dodatkowy: Matematyczne podstawy przetwarzania danych (F1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)
F1-C3, F1-C4
Strzałka Dominik (ES)
Przedmiot dodatkowy: Matematyczne podstawy przetwarzania danych (F1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
--- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- ---
A1-DU
Kluska Jacek (EA)
Seminarium dyplomowe (A1-DU w EA) - C10 Seminarium
--- --- --- --- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
F402
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @07:00-7:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00:08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00:08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
@08:45-09:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- @08:45-09:00
09:00-09:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 10:15-10:30
@10:30-10:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @10:30-10:45
10:45-11:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 12:00-12:15
@12:15-12:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x-
M2
Stec Andrzej (EA)
Podstawy teoretyczne automatyki w pojazdach (M2) - W30 Wykład
M2
Stec Andrzej (EA)
Podstawy teoretyczne automatyki w pojazdach (M2) - W30 Wykład
-x- -x- @12:15-12:30
12:30-12:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 13:45-14:00
@14:00-14:15 -x- -x-
E1-C2, E1-C3
Szczepański Tomasz (FF)
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (E1) - C08 Ćwiczenia, (grupa 2.)
E1-C1
Kulig Magdalena (FF)
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (E1) - C08 Ćwiczenia, (grupa 1.)
--- ---
F1-C6
Walczyk Mariola (FM)
Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia
F1-C6
Walczyk Mariola (FM)
Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia
-x- -x- @14:00-14:15
14:15-14:30 -x- -x- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 -x- -x- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 -x- -x- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 -x- -x- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 -x- -x- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 -x- -x- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
@15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- ---
F1-C6
Walczyk Mariola (FM)
Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia
-x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
F203
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- ---
F4S, F4T
Nycz Mariusz (ES)
Projekt inżynierski (F4 w ES) - P45 Projekt, (grupa 2.), (14 godz.)
--- --- ---
E1-L2
Kalandyk Dawid (EA) - DD
Informatyka I (E1) - P15 Projekt
E1-L1
Kalandyk Dawid (EA) - DD
Informatyka I (E1) - P15 Projekt
FS1-L3
Borkowski Mariusz (ET)
Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - P15 Projekt
FS1-L4
Borkowski Mariusz (ET)
Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - P15 Projekt
@08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45 --- --- ---
F1A-DU-L1
Grabowski Franciszek (ES)
Przetwarzanie rozproszone (F1A-DU) - P20 Projekt, Część 1.
--- ---
E1-L4
Stawarz Paweł (EA)
Informatyka I (E1) - P15 Projekt
E1-L3
Stawarz Paweł (EA)
Informatyka I (E1) - P15 Projekt
FS1-L1
Borkowski Mariusz (ET)
Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - P15 Projekt
FS1-L2
Borkowski Mariusz (ET)
Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - P15 Projekt
@10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30 --- --- --- --- --- --- --- ---
FS1-L7
Borkowski Mariusz (ET)
Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - P15 Projekt
FS1-L8
Borkowski Mariusz (ET)
Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - P15 Projekt
@12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- ---
FS1-L5
Borkowski Mariusz (ET)
Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - P15 Projekt
FS1-L6
Borkowski Mariusz (ET)
Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - P15 Projekt
@14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
A1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- --- --- ---
T2-L3
Leśko Marcin (EE)
Inżynieria materiałowa (T2) - L15 Laboratorium
T2-L4
Leśko Marcin (EE)
Inżynieria materiałowa (T2) - L15 Laboratorium
--- --- --- --- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45 --- --- --- ---
T2-L1
Leśko Marcin (EE)
Inżynieria materiałowa (T2) - L15 Laboratorium
T2-L2
Leśko Marcin (EE)
Inżynieria materiałowa (T2) - L15 Laboratorium
--- --- --- --- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30 --- ---
E2-L1
Plewako Jolanta (EE)
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 Laboratorium
E2-L3
Plewako Jolanta (EE)
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 Laboratorium
--- --- --- --- --- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15 --- --- ---
E2-L2
Plewako Jolanta (EE)
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 Laboratorium
--- ---
BN4-L1
Hajder Sebastian (ET)
Inżynieria wysokich napięć (BN0-DI sem. 7.) - L20 Laboratorium, (w tyg. 7-13)
BN4-L1
Hajder Sebastian (ET)
Inżynieria wysokich napięć (BN0-DI sem. 7.) - L20 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
--- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
A208
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- ---
A1-L1
Szlachta Anna (EM)
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
A1-L1
Szlachta Anna (EM)
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
A1-L2
Augustyn Małgorzata (EM)
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
A1-L2
Augustyn Małgorzata (EM)
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
T4S-L1
Szlachta Anna (EM)
Projekt inżynierski (T4 w EM) - P45 Projekt, (grupa 1.), (oraz dr P. Ptak)
T4S-L1
Szlachta Anna (EM)
Projekt inżynierski (T4 w EM) - P45 Projekt, (grupa 1.), (oraz dr P. Ptak)
08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- ---
T4S-L2
Kubiszyn Piotr (EM)
Systemy akwizycji danych pomiarowych (T4S) - L15 Laboratorium
T4S-L1
Kubiszyn Piotr (EM)
Systemy akwizycji danych pomiarowych (T4S) - L15 Laboratorium
@08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
T2-L1
Kubiszyn Piotr (EM)
Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - L30 Laboratorium
T2-L1
Kubiszyn Piotr (EM)
Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - L30 Laboratorium
BN2-L1
Szlachta Anna (EM)
Metrologia (BN0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium
BN2-L1
Szlachta Anna (EM)
Metrologia (BN0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium
--- --- --- ---
A1-L3
Wilk Grzegorz (EM)
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
A1-L3
Wilk Grzegorz (EM)
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
@10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30 --- ---
BN2-L3
Wilk Grzegorz (EM)
Metrologia (BN0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium
BN2-L3
Wilk Grzegorz (EM)
Metrologia (BN0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium
A1-L4
Augustyn Małgorzata (EM)
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
A1-L4
Augustyn Małgorzata (EM)
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
--- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- ---
A1-L5
Wilk Grzegorz (EM)
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
A1-L5
Wilk Grzegorz (EM)
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
T2-L2
Kubiszyn Piotr (EM)
Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - L30 Laboratorium
T2-L2
Kubiszyn Piotr (EM)
Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - L30 Laboratorium
BN2-L2
Kubiszyn Piotr (EM)
Metrologia (BN0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium
BN2-L2
Kubiszyn Piotr (EM)
Metrologia (BN0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium
--- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00
T2-L4
Kubiszyn Piotr (EM)
Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - L30 Laboratorium
T2-L4
Kubiszyn Piotr (EM)
Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - L30 Laboratorium
T2-L3
Kubiszyn Piotr (EM)
Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - L30 Laboratorium
T2-L3
Kubiszyn Piotr (EM)
Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - L30 Laboratorium
--- --- --- --- --- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
A209
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00
T2-L1
Chorzępa Rafał (EM)
Miernictwo elektroniczne (T2) - L30 Laboratorium
T2-L1
Chorzępa Rafał (EM)
Miernictwo elektroniczne (T2) - L30 Laboratorium
--- --- --- --- --- --- --- --- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
T2-L2
Chorzępa Rafał (EM)
Miernictwo elektroniczne (T2) - L30 Laboratorium
T2-L2
Chorzępa Rafał (EM)
Miernictwo elektroniczne (T2) - L30 Laboratorium
T4S-L2
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
Układy kondycjonowania sygnałów pomiarowych (T4S) - L15 Laboratorium
T4S-L1
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
Układy kondycjonowania sygnałów pomiarowych (T4S) - L15 Laboratorium
T2-L4
Chorzępa Rafał (EM)
Miernictwo elektroniczne (T2) - L30 Laboratorium
T2-L4
Chorzępa Rafał (EM)
Miernictwo elektroniczne (T2) - L30 Laboratorium
--- --- --- --- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30
T2-L3
Chorzępa Rafał (EM)
Miernictwo elektroniczne (T2) - L30 Laboratorium
T2-L3
Chorzępa Rafał (EM)
Miernictwo elektroniczne (T2) - L30 Laboratorium
--- --- --- --- --- --- --- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
A211
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- ---
F1-L6
Wilk Grzegorz (EM)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
F1-L6
Wilk Grzegorz (EM)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
--- ---
F1-L10
Wilk Grzegorz (EM)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
F1-L10
Wilk Grzegorz (EM)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
--- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00
M2-L2
Wojturski Jakub (EM)
Sensory (M2) - L30 Laboratorium
M2-L1
Wojturski Jakub (EM)
Sensory (M2) - L30 Laboratorium
F1-L2
Wilk Barbara (EM)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
F1-L2
Wilk Barbara (EM)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
--- ---
F1-L7
Wilk Grzegorz (EM)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
F1-L7
Wilk Grzegorz (EM)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
--- --- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
M2-L1
Wojturski Jakub (EM)
Sensory (M2) - L30 Laboratorium
M2-L2
Wojturski Jakub (EM)
Sensory (M2) - L30 Laboratorium
F1-L8
Wilk Grzegorz (EM), Wilk Barbara (EM)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
F1-L8
Wilk Grzegorz (EM), Wilk Barbara (EM)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
T4S-L1
Wojturski Jakub (EM)
Przemysłowe systemy pomiarowo-diagnostyczne (T4S) - L15 Laboratorium
T4S-L2
Wojturski Jakub (EM)
Przemysłowe systemy pomiarowo-diagnostyczne (T4S) - L15 Laboratorium
F1-L5
Wilk Grzegorz (EM)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
F1-L5
Wilk Grzegorz (EM)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
F1-L11
Wilk Barbara (EM)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
F1-L11
Wilk Barbara (EM)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
@10:30-10:45
10:45-11:00 10:45-11:00
11:00-11:15 11:00-11:15
11:15-11:30 11:15-11:30
11:30-11:45 11:30-11:45
11:45-12:00 11:45-12:00
12:00-12:15 12:00-12:15
@12:15-12:30
T1-DU-L1
Wojturski Jakub (EM)
Programowanie współczesnych przyrządów pomiarowych (T1-DU) - L15 Laboratorium
T1-DU-L2
Wojturski Jakub (EM)
Programowanie współczesnych przyrządów pomiarowych (T1-DU) - L15 Laboratorium
E2-L2
Chorzępa Rafał (EM)
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
E2-L2
Chorzępa Rafał (EM)
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
E2-L1
Chorzępa Rafał (EM)
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
E2-L1
Chorzępa Rafał (EM)
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
F1-L9
Wilk Barbara (EM)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
F1-L9
Wilk Barbara (EM)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
F1-L3
Wilk Barbara (EM)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
F1-L3
Wilk Barbara (EM)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
@12:15-12:30
12:30-12:45 12:30-12:45
12:45-13:00 12:45-13:00
13:00-13:15 13:00-13:15
13:15-13:30 13:15-13:30
13:30-13:45 13:30-13:45
13:45-14:00 13:45-14:00
@14:00-14:15
E1/O-DU-L2
Wojturski Jakub (EM)
Systemy pomiarowe i diagnostyczne w energetyce -p.w. (E1/O-DU) - L15 Laboratorium
E1/O-DU-L1
Wojturski Jakub (EM)
Systemy pomiarowe i diagnostyczne w energetyce -p.w. (E1/O-DU) - L15 Laboratorium
F1-L4
Wilk Grzegorz (EM)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
F1-L4
Wilk Grzegorz (EM)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
E2-L3
Chorzępa Rafał (EM)
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
E2-L3
Chorzępa Rafał (EM)
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
F1-L1
Wilk Grzegorz (EM)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
F1-L1
Wilk Grzegorz (EM)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
--- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45
T4S-L1
Wojturski Jakub (EM)
Miernictwo przemysłowe -p.w. (T4S) - L15 Laboratorium
T4S-L2
Wojturski Jakub (EM)
Miernictwo przemysłowe -p.w. (T4S) - L15 Laboratorium
--- --- --- --- --- --- --- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
A212
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- ---
T4S-L1
Hanus Robert (EM)
Graficzne środowiska programowania systemów pomiarowych (T4S) - L20 Laboratorium
T4S-L2
Hanus Robert (EM)
Graficzne środowiska programowania systemów pomiarowych (T4S) - L20 Laboratorium
--- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- --- --- --- --- ---
FIP3-L1
Wilk Barbara (EM)
Elementy inżynierii biomedycznej (FIP0-DI sem. 5.) - L15 Laboratorium
FIP3-L2
Wilk Barbara (EM)
Elementy inżynierii biomedycznej (FIP0-DI sem. 5.) - L15 Laboratorium
@08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
T2-L3
Augustyn Małgorzata (EM)
Metody probabilistyczne (T2) - L15 Laboratorium
T2-L4
Augustyn Małgorzata (EM)
Metody probabilistyczne (T2) - L15 Laboratorium
--- --- --- ---
T4S-L1
Wilk Barbara (EM)
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów biomedycznych (T4S) - L15 Laboratorium
T4S-L2
Wilk Barbara (EM)
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów biomedycznych (T4S) - L15 Laboratorium
--- --- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30
T2-L1
Augustyn Małgorzata (EM)
Metody probabilistyczne (T2) - L15 Laboratorium
T2-L2
Augustyn Małgorzata (EM)
Metody probabilistyczne (T2) - L15 Laboratorium
--- ---
T1-DU-L1
Kowalczyk Adam (EM)
Procesy stochastyczne w elektronice (T1-DU) - P15 Projekt
T1-DU-L2
Kowalczyk Adam (EM)
Procesy stochastyczne w elektronice (T1-DU) - P15 Projekt
T1-DU-L1
Hanus Robert (EM)
Procesy stochastyczne w elektronice (T1-DU) - L15 Laboratorium
T1-DU-L2
Hanus Robert (EM)
Procesy stochastyczne w elektronice (T1-DU) - L15 Laboratorium
--- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15 --- ---
T4S
Wojturski Jakub (EM)
Projekt inżynierski (T4 w EM) - P45 Projekt, (grupa 2.)
T4S
Wojturski Jakub (EM)
Projekt inżynierski (T4 w EM) - P45 Projekt, (grupa 2.)
--- --- --- --- --- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- ---
T4S, T4T, T4U
Wojturski Jakub (EM), Hanus Robert (EM), Kossowski Tomasz (ET), Dorozhovets Mykhaylo (EM), Mleczko Krzysztof (EP)
Projekt inżynierski (T4 w EM) - P45 Projekt, (grupa 3.)
T4S, T4T, T4U
Wojturski Jakub (EM), Hanus Robert (EM), Kossowski Tomasz (ET), Dorozhovets Mykhaylo (EM), Mleczko Krzysztof (EP)
Projekt inżynierski (T4 w EM) - P45 Projekt, (grupa 3.)
--- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
A300
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- ---
T4S-L2
Sobaszek Mirosław (EP), Hałdaś Grzegorz (EP)
Projekt inżynierski (T4 w EP) - P45 Projekt, (oraz dr inż. K. Mleczko), (grupa 1.)
T4S-L2
Sobaszek Mirosław (EP), Hałdaś Grzegorz (EP)
Projekt inżynierski (T4 w EP) - P45 Projekt, (oraz dr inż. K. Mleczko), (grupa 1.)
08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- --- --- ---
F2-L4
Hałdaś Grzegorz (EP)
Programowanie w języku C++ (F2) - L15 Laboratorium
F2-L3
Hałdaś Grzegorz (EP)
Programowanie w języku C++ (F2) - L15 Laboratorium
--- --- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45 --- --- --- ---
F2-L6
Hałdaś Grzegorz (EP)
Programowanie w języku C++ (F2) - L15 Laboratorium
F2-L5
Hałdaś Grzegorz (EP)
Programowanie w języku C++ (F2) - L15 Laboratorium
--- --- --- --- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30
F2-L1
Hałdaś Grzegorz (EP)
Programowanie w języku C++ (F2) - L15 Laboratorium
F2-L2
Hałdaś Grzegorz (EP)
Programowanie w języku C++ (F2) - L15 Laboratorium
--- --- --- --- --- --- --- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15 --- --- --- ---
F1S-DU-L1
Kusy Maciej (EP)
Wybrane metody inteligencji obliczeniowej (F1S-DU) - L30 Laboratorium
F1S-DU-L1
Kusy Maciej (EP)
Wybrane metody inteligencji obliczeniowej (F1S-DU) - L30 Laboratorium
--- --- --- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- --- --- ---
F2-L8
Kusy Maciej (EP)
Programowanie w języku C++ (F2) - L15 Laboratorium
F2-L7
Kusy Maciej (EP)
Programowanie w języku C++ (F2) - L15 Laboratorium
F4
Mączka Mariusz (EP), Hałdaś Grzegorz (EP)
Projekt inżynierski (F4 w EP) - P45 Projekt, (18 godz. + 4 godz.), (grupa 1.)
F4
Mączka Mariusz (EP), Hałdaś Grzegorz (EP)
Projekt inżynierski (F4 w EP) - P45 Projekt, (18 godz. + 4 godz.), (grupa 1.)
--- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- --- --- ---
F4
Kusy Maciej (EP)
Projekt inżynierski (F4 w EP) - P45 Projekt, (23 godz.), (grupa 1.), (od 13-10-2022 r.)
F4
Kusy Maciej (EP)
Projekt inżynierski (F4 w EP) - P45 Projekt, (23 godz.), (grupa 1.), (od 13-10-2022 r.)
--- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
A301
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- ---
E2-L3
Mleczko Krzysztof (EP)
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 5, 7, 9, 11)
E2-L2
Mleczko Krzysztof (EP)
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4, 7, 9, 11, 12)
E2-L1
Mleczko Krzysztof (EP)
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 5, 6, 8, 10)
08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- ---
A2-L3
Ptak Piotr (EP)
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 6, 8, 10, 12, Wtorek B)
--- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- ---
A2-L1
Ptak Piotr (EP)
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12, Środa A)
A2-L2
Ptak Piotr (EP)
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13, Środa B)
--- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
A304
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- ---
F2-L6
Ptak Piotr (EP)
Podstawy elektroniki (F2) - L15 Laboratorium, (od 4. tygodnia)
F2-L5
Ptak Piotr (EP)
Podstawy elektroniki (F2) - L15 Laboratorium, (od 4. tygodnia)
--- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- ---
A3S-L1
Mleczko Krzysztof (EP)
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
A3S-L1
Mleczko Krzysztof (EP)
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
--- --- --- --- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- ---
T4U-L1
Ciura Łukasz (EP)
Programowa obsługa aparatury elektronicznej (T4U) - L30 Laboratorium, (w tyg. 4-13)
T4U-L1
Ciura Łukasz (EP)
Programowa obsługa aparatury elektronicznej (T4U) - L30 Laboratorium, (w tyg. 4-13)
--- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45 --- ---
F2-L3
Mączka Mariusz (EP)
Podstawy elektroniki (F2) - L15 Laboratorium, (od 4. tygodnia)
F2-L4
Mączka Mariusz (EP)
Podstawy elektroniki (F2) - L15 Laboratorium, (od 4. tygodnia)
--- ---
R.A3S-L3-TechnikaCyfrowa
Mleczko Krzysztof (EP)
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
R.A3S-L3-TechnikaCyfrowa
Mleczko Krzysztof (EP)
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
@10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45
F2-L7
Ptak Piotr (EP)
Podstawy elektroniki (F2) - L15 Laboratorium, (od 4. tygodnia)
F2-L8
Ptak Piotr (EP)
Podstawy elektroniki (F2) - L15 Laboratorium, (od 4. tygodnia)
--- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30 --- ---
A3S-L2
Mleczko Krzysztof (EP)
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
A3S-L2
Mleczko Krzysztof (EP)
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
--- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15 --- --- --- ---
F2-L1
Mączka Mariusz (EP)
Podstawy elektroniki (F2) - L15 Laboratorium, (od 4. tygodnia)
F2-L2
Mączka Mariusz (EP)
Podstawy elektroniki (F2) - L15 Laboratorium, (od 4. tygodnia)
--- --- --- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00
M2-L2
Sobaszek Mirosław (EP)
Elektronika (M2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 9, 10, 11, 13, 14)
M2-L2
Sobaszek Mirosław (EP)
Elektronika (M2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 9, 10, 11, 13, 14)
M2-L1
Sobaszek Mirosław (EP)
Elektronika (M2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 9, 10, 11, 13, 14)
M2-L1
Sobaszek Mirosław (EP)
Elektronika (M2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 9, 10, 11, 13, 14)
--- --- --- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
A308
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- ---
T4T-L1
Ptak Piotr (EP)
Szumy w aparaturze telekomunikacyjnej (T4T) - L15 Laboratorium, (w tyg. 8-12)
T4T-L1
Ptak Piotr (EP)
Szumy w aparaturze telekomunikacyjnej (T4T) - L15 Laboratorium, (w tyg. 8-15)
T4T-L2
Ptak Piotr (EP)
Szumy w aparaturze telekomunikacyjnej (T4T) - L15 Laboratorium, (w tyg. 8-12)
T4T-L2
Ptak Piotr (EP)
Szumy w aparaturze telekomunikacyjnej (T4T) - L15 Laboratorium, (w tyg. 8-12)
--- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15
T2-L4
Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
Elementy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 minut bez przerwy), (w tyg. 3-12)
T2-L4
Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
Elementy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 minut bez przerwy), (w tyg. 3-12)
--- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15 --- ---
T2-L1
Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
Elementy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 minut bez przerwy), (w tyg. 3-12)
T2-L1
Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
Elementy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 minut bez przerwy), (w tyg. 3-12)
--- --- --- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30
T2-L3
Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
Elementy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 minut bez przerwy), (w tyg. 3-12)
T2-L3
Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
Elementy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 minut bez przerwy), (w tyg. 3-12)
--- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- ---
T2-L2
Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
Elementy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 minut bez przerwy), (w tyg. 3-12)
T2-L2
Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
Elementy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 minut bez przerwy), (w tyg. 3-12)
--- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
A50
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- --- ---
E4/EN-L2
Pyt Patryk (EU)
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 2.)
--- --- --- --- --- --- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
T3-L1
Pyt Patryk (EU)
Podstawy techniki mikroprocesorowej (T3) - L30 Laboratorium
T3-L1
Pyt Patryk (EU)
Podstawy techniki mikroprocesorowej (T3) - L30 Laboratorium
F1A-DU-L1
Kamuda Kazimierz (EU)
Inteligentne sieci sensorowe (F1A-DU) - P15 Projekt
F1A-DU-L2
Kamuda Kazimierz (EU)
Inteligentne sieci sensorowe (F1A-DU) - P15 Projekt
--- ---
T3-L2
Pyt Patryk (EU)
Podstawy techniki mikroprocesorowej (T3) - L30 Laboratorium
T3-L2
Pyt Patryk (EU)
Podstawy techniki mikroprocesorowej (T3) - L30 Laboratorium
--- --- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30
T3-L4
Pyt Patryk (EU)
Podstawy techniki mikroprocesorowej (T3) - L30 Laboratorium
T3-L4
Pyt Patryk (EU)
Podstawy techniki mikroprocesorowej (T3) - L30 Laboratorium
T4T-L1
Kamuda Kazimierz (EU)
Systemy bezprzewodowe -p.w. (T4T) - L15 Laboratorium
T4T-L2
Kamuda Kazimierz (EU)
Systemy bezprzewodowe -p.w. (T4T) - L15 Laboratorium
F1A-DU-L2
Kamuda Kazimierz (EU)
Inteligentne sieci sensorowe (F1A-DU) - L15 Laboratorium
F1A-DU-L1
Kamuda Kazimierz (EU)
Inteligentne sieci sensorowe (F1A-DU) - L15 Laboratorium
E4/EN-L2
Pyt Patryk (EU)
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 2.)
--- --- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
T3-L2
Klepacki Dariusz (EU)
Systemy EDA (T3) - P15 Projekt
T3-L1
Klepacki Dariusz (EU)
Systemy EDA (T3) - P15 Projekt
E4/PE-L2
Pyt Patryk (EU)
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 4.)
E4/PE-L2
Pyt Patryk (EU)
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 4.)
--- ---
T4T-L2
Kamuda Kazimierz (EU)
Telefonia komórkowa (T4T) - L15 Laboratorium
T4T-L1
Kamuda Kazimierz (EU)
Telefonia komórkowa (T4T) - L15 Laboratorium
--- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00
T3-L3
Pyt Patryk (EU)
Podstawy techniki mikroprocesorowej (T3) - L30 Laboratorium
T3-L3
Pyt Patryk (EU)
Podstawy techniki mikroprocesorowej (T3) - L30 Laboratorium
--- ---
E4/PE-L1
Pyt Patryk (EU)
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 3.)
E4/PE-L1
Pyt Patryk (EU)
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 3.)
--- --- --- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- ---
E4/EN-L1
Pyt Patryk (EU)
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 1.)
E4/EN-L1
Pyt Patryk (EU)
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 1.)
--- --- --- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
A51
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- ---
T4U-L1
Skoczylas Mariusz (EU)
Lasery i ich zastosowania -p.w. (T4U) - L15 Laboratorium
--- --- ---
T3-L4
Skoczylas Mariusz (EU)
Architektura komputerów i systemy operacyjne (T3) - P15 Projekt
T3-L3
Skoczylas Mariusz (EU)
Architektura komputerów i systemy operacyjne (T3) - P15 Projekt
--- --- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
T4T-L1
Skoczylas Mariusz (EU)
Telekomunikacja światłowodowa (T4T) - L15 Laboratorium
T4T-L1
Skoczylas Mariusz (EU)
Telekomunikacja światłowodowa (T4T) - P15 Projekt
--- --- --- --- --- --- --- --- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30
T4T-L2
Skoczylas Mariusz (EU)
Telekomunikacja światłowodowa (T4T) - L15 Laboratorium
T4T-L2
Skoczylas Mariusz (EU)
Telekomunikacja światłowodowa (T4T) - P15 Projekt
E1/O-DU-L2
Węglarski Mariusz (EU)
Wybrane zagadnienia elektrotechniki i elektroenergetyki (w j. obcym) (E1-DU) - P20 Projekt
E1/O-DU-L2
Węglarski Mariusz (EU)
Wybrane zagadnienia elektrotechniki i elektroenergetyki (w j. obcym) (E1-DU) - P20 Projekt
--- ---
T1-DU-L2
Skoczylas Mariusz (EU)
Technika światłowodowa i fotonika (T1-DU) - L15 Laboratorium
T1-DU-L1
Skoczylas Mariusz (EU)
Technika światłowodowa i fotonika (T1-DU) - L15 Laboratorium
--- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
T3-L1
Błąd Grzegorz (EU)
Architektura komputerów i systemy operacyjne (T3) - P15 Projekt
T3-L2
Błąd Grzegorz (EU)
Architektura komputerów i systemy operacyjne (T3) - P15 Projekt
--- ---
T4U
Błąd Grzegorz (EU)
Urządzenia elektroakustyczne (T4U) - W30 Wykład
T4U
Błąd Grzegorz (EU)
Urządzenia elektroakustyczne (T4U) - W30 Wykład
T1-DU-L1
Potencki Jerzy (EU)
Zaawansowane techniki CAD -p.w. (T1-DU) - L15 Laboratorium
T1-DU-L2
Potencki Jerzy (EU)
Zaawansowane techniki CAD -p.w. (T1-DU) - L15 Laboratorium
--- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
A52_53
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45 --- --- --- ---
T4U-L1
Błąd Grzegorz (EU)
Urządzenia elektroakustyczne (T4U) - L15 Laboratorium
--- --- --- --- --- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30
T1-DU-L2
Błąd Grzegorz (EU)
Wstęp do nanotechnologii (T1-DU) - L15 Laboratorium
T1-DU-L1
Błąd Grzegorz (EU)
Wstęp do nanotechnologii (T1-DU) - L15 Laboratorium
--- --- --- --- --- --- --- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- ---