Institution name: Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
Comments: Oficjalny rozkład zajęć na semestr zimowy roku akademickiego 2022/23 na WEiI PRz - studia stacjonarne.

Table of contents

 

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
A1-C1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 -x- -x- --- ---
A1-L1
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Szlachta Anna (EM)
A208
A1-L1
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Szlachta Anna (EM)
A208
A1-L2
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Augustyn Małgorzata (EM)
A208
A1-L2
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Augustyn Małgorzata (EM)
A208
--- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 -x- -x- --- ---
A1-L1
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Szlachta Anna (EM)
A208
A1-L1
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Szlachta Anna (EM)
A208
A1-L2
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Augustyn Małgorzata (EM)
A208
A1-L2
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Augustyn Małgorzata (EM)
A208
--- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- --- ---
A1-L1
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Szlachta Anna (EM)
A208
A1-L1
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Szlachta Anna (EM)
A208
A1-L2
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Augustyn Małgorzata (EM)
A208
A1-L2
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Augustyn Małgorzata (EM)
A208
--- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 -x- -x-
A1-C1, A1-C3
Przedmiot dodatkowy: Matematyczne podstawy przetwarzania danych (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Strzałka Dominik (ES)
A113
A1
Technologie informacyjne (A1) - W15 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
B107
A1-L1A1-L2
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumInformatyka (A1) - L30 Laboratorium
Szlachta Anna (EM)Stawarz Paweł (EA)
A208F105
A1-L1A1-L2
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumInformatyka (A1) - L30 Laboratorium
Szlachta Anna (EM)Stawarz Paweł (EA)
A208F105
A1-L2
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Augustyn Małgorzata (EM)
A208
A1-L2
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Augustyn Małgorzata (EM)
A208
A1
Fizyka (A1) - W30 Wykład
Jakubczyk Dorota (FF)
S2
A1
Fizyka (A1) - W30 Wykład
Jakubczyk Dorota (FF)
S2
@08:45-09:00
09:00-09:15 -x- -x-
A1-L1A1-L2
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumInformatyka (A1) - L30 Laboratorium
Szlachta Anna (EM)Stawarz Paweł (EA)
A208F105
A1-L1A1-L2
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumInformatyka (A1) - L30 Laboratorium
Szlachta Anna (EM)Stawarz Paweł (EA)
A208F105
A1-L2
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Augustyn Małgorzata (EM)
A208
A1-L2
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Augustyn Małgorzata (EM)
A208
09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x-
A1-L1A1-L2
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumInformatyka (A1) - L30 Laboratorium
Szlachta Anna (EM)Stawarz Paweł (EA)
A208F105
A1-L1A1-L2
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumInformatyka (A1) - L30 Laboratorium
Szlachta Anna (EM)Stawarz Paweł (EA)
A208F105
A1-L2
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Augustyn Małgorzata (EM)
A208
A1-L2
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Augustyn Małgorzata (EM)
A208
09:15-09:30
09:30-09:45 -x- -x-
A1-L1A1-L2
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumInformatyka (A1) - L30 Laboratorium
Szlachta Anna (EM)Stawarz Paweł (EA)
A208F105
A1-L1A1-L2
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumInformatyka (A1) - L30 Laboratorium
Szlachta Anna (EM)Stawarz Paweł (EA)
A208F105
A1-L2
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Augustyn Małgorzata (EM)
A208
A1-L2
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Augustyn Małgorzata (EM)
A208
09:30-09:45
09:45-10:00 -x- -x-
A1-L1A1-L2
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumInformatyka (A1) - L30 Laboratorium
Szlachta Anna (EM)Stawarz Paweł (EA)
A208F105
A1-L1A1-L2
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumInformatyka (A1) - L30 Laboratorium
Szlachta Anna (EM)Stawarz Paweł (EA)
A208F105
A1-L2
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Augustyn Małgorzata (EM)
A208
A1-L2
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Augustyn Małgorzata (EM)
A208
09:45-10:00
10:00-10:15 -x- -x-
A1-L1A1-L2
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumInformatyka (A1) - L30 Laboratorium
Szlachta Anna (EM)Stawarz Paweł (EA)
A208F105
A1-L1A1-L2
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumInformatyka (A1) - L30 Laboratorium
Szlachta Anna (EM)Stawarz Paweł (EA)
A208F105
A1-L2
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Augustyn Małgorzata (EM)
A208
A1-L2
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Augustyn Małgorzata (EM)
A208
10:00-10:15
10:15-10:30 -x- -x-
A1-L1A1-L2
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumInformatyka (A1) - L30 Laboratorium
Szlachta Anna (EM)Stawarz Paweł (EA)
A208F105
A1-L1A1-L2
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumInformatyka (A1) - L30 Laboratorium
Szlachta Anna (EM)Stawarz Paweł (EA)
A208F105
A1-L2
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Augustyn Małgorzata (EM)
A208
A1-L2
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Augustyn Małgorzata (EM)
A208
10:15-10:30
@10:30-10:45
A1
Metrologia (A1) - W30 Wykład
Szlachta Anna (EM)
B300
A1
Metrologia (A1) - W30 Wykład
Szlachta Anna (EM)
B300
--- ---
A1-C1, A1-C2
Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 1 (CS)
Hala PRz
A1-C1, A1-C2
Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 1 (CS)
Hala PRz
Fizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Stagraczyński Ryszard (FF)
F202
Fizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Stagraczyński Ryszard (FF)
F202
A1-L2, A1-L4
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Kowalik Marcin (FF)
A312
A1-L1, A1-L5
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Kowalik Marcin (FF)
A312
@10:30-10:45
10:45-11:00 --- ---
A1-L2, A1-L4
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Kowalik Marcin (FF)
A312
A1-L1, A1-L5
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Kowalik Marcin (FF)
A312
10:45-11:00
11:00-11:15 --- ---
A1-L2, A1-L4
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Kowalik Marcin (FF)
A312
A1-L1, A1-L5
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Kowalik Marcin (FF)
A312
11:00-11:15
11:15-11:30 --- ---
A1-L2, A1-L4
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Kowalik Marcin (FF)
A312
A1-L1, A1-L5
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Kowalik Marcin (FF)
A312
11:15-11:30
11:30-11:45 --- ---
A1-L2, A1-L4
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Kowalik Marcin (FF)
A312
A1-L1, A1-L5
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Kowalik Marcin (FF)
A312
11:30-11:45
11:45-12:00 --- ---
A1-L2, A1-L4
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Kowalik Marcin (FF)
A312
A1-L1, A1-L5
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Kowalik Marcin (FF)
A312
11:45-12:00
12:00-12:15 --- ---
A1-L2, A1-L4
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Kowalik Marcin (FF)
A312
A1-L1, A1-L5
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Kowalik Marcin (FF)
A312
12:00-12:15
@12:15-12:30
A1
Informatyka (A1) - W45 Wykład
Samolej Sławomir (EA)
B300
A1
Informatyka (A1) - W45 Wykład
Samolej Sławomir (EA)
B300
A1
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - W30 Wykład
Dudek Szymon (FM)
B305
A1
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - W30 Wykład
Dudek Szymon (FM)
B305
A1-L1
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA)
F105
A1-L1
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA)
F105
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Dudek Szymon (FM)
B304
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Dudek Szymon (FM)
B304
--- --- @12:15-12:30
12:30-12:45
A1-L1
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA)
F105
A1-L1
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA)
F105
--- --- 12:30-12:45
12:45-13:00
A1-L1
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA)
F105
A1-L1
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA)
F105
--- --- 12:45-13:00
13:00-13:15
A1-L1
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA)
F105
A1-L1
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA)
F105
--- --- 13:00-13:15
13:15-13:30
A1-L1
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA)
F105
A1-L1
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA)
F105
--- --- 13:15-13:30
13:30-13:45
A1-L1
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA)
F105
A1-L1
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA)
F105
--- --- 13:30-13:45
13:45-14:00
A1-L1
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA)
F105
A1-L1
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA)
F105
--- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
A1
Ochrona własności intelektualnej (A1) - W15 Wykład, (w tyg. 8-15), (Informatyka (A1) - W45 w tyg. 1-8)
Kosior Elżbieta (ZP), Samolej Sławomir (EA)
B300
A1
Ochrona własności intelektualnej (A1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8), (Informatyka (A1) - W45 w tyg. 1-8)
Kosior Elżbieta (ZP), Samolej Sławomir (EA)
B300
A1
Etyka biznesu -p.w. (A1) - W30 Wykład
Bilan Svitlana (ZH)
V18
A1
Etyka biznesu -p.w. (A1) - W30 Wykład
Bilan Svitlana (ZH)
V18
--- ---
A1-L1
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
A1-L2
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
--- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- ---
A1-L1
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
A1-L2
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
--- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- ---
A1-L1
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
A1-L2
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
--- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- ---
A1-L1
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
A1-L2
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
--- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- ---
A1-L1
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
A1-L2
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
--- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- ---
A1-L1
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
A1-L2
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
--- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- ---
A1-L1
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
A1-L2
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
--- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 -x- -x- ---
A1-C1, A1-C3
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Dudek Szymon (FM)
A312
--- --- --- --- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
A1-C2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 -x- -x- ---
A1
Technologie informacyjne (A1) - W15 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
B107
A1-L3
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
Przedmiot dodatkowy: Matematyczne podstawy przetwarzania danych (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Strzałka Dominik (ES)
F202
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Dudek Szymon (FM)
A313
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Dudek Szymon (FM)
A313
A1
Fizyka (A1) - W30 Wykład
Jakubczyk Dorota (FF)
S2
A1
Fizyka (A1) - W30 Wykład
Jakubczyk Dorota (FF)
S2
@08:45-09:00
09:00-09:15 -x- -x- ---
A1-L3
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x- ---
A1-L3
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
09:15-09:30
09:30-09:45 -x- -x- ---
A1-L3
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
09:30-09:45
09:45-10:00 -x- -x- ---
A1-L3
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
09:45-10:00
10:00-10:15 -x- -x- ---
A1-L3
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
10:00-10:15
10:15-10:30 -x- -x- ---
A1-L3
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
10:15-10:30
@10:30-10:45
A1
Metrologia (A1) - W30 Wykład
Szlachta Anna (EM)
B300
A1
Metrologia (A1) - W30 Wykład
Szlachta Anna (EM)
B300
--- ---
A1-C1, A1-C2
Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 1 (CS)
Hala PRz
A1-C1, A1-C2
Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 1 (CS)
Hala PRz
A1-L4
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)
D3b
A1-L4
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)
D3b
A1-L3A1-L2, A1-L4
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumPrzedmiot dodatkowy: Fizyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Wilk Grzegorz (EM)Kowalik Marcin (FF)
A208A312
A1-L3
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A208
@10:30-10:45
10:45-11:00 --- ---
A1-L4
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)
D3b
A1-L4
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)
D3b
A1-L3A1-L2, A1-L4
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumPrzedmiot dodatkowy: Fizyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Wilk Grzegorz (EM)Kowalik Marcin (FF)
A208A312
A1-L3
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A208
10:45-11:00
11:00-11:15 --- ---
A1-L4
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)
D3b
A1-L4
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)
D3b
A1-L3A1-L2, A1-L4
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumPrzedmiot dodatkowy: Fizyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Wilk Grzegorz (EM)Kowalik Marcin (FF)
A208A312
A1-L3
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A208
11:00-11:15
11:15-11:30 --- ---
A1-L4
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)
D3b
A1-L4
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)
D3b
A1-L3A1-L2, A1-L4
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumPrzedmiot dodatkowy: Fizyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Wilk Grzegorz (EM)Kowalik Marcin (FF)
A208A312
A1-L3
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A208
11:15-11:30
11:30-11:45 --- ---
A1-L4
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)
D3b
A1-L4
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)
D3b
A1-L3A1-L2, A1-L4
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumPrzedmiot dodatkowy: Fizyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Wilk Grzegorz (EM)Kowalik Marcin (FF)
A208A312
A1-L3
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A208
11:30-11:45
11:45-12:00 --- ---
A1-L4
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)
D3b
A1-L4
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)
D3b
A1-L3A1-L2, A1-L4
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumPrzedmiot dodatkowy: Fizyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Wilk Grzegorz (EM)Kowalik Marcin (FF)
A208A312
A1-L3
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A208
11:45-12:00
12:00-12:15 --- ---
A1-L4
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)
D3b
A1-L4
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)
D3b
A1-L3A1-L2, A1-L4
Metrologia (A1) - L45 LaboratoriumPrzedmiot dodatkowy: Fizyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Wilk Grzegorz (EM)Kowalik Marcin (FF)
A208A312
A1-L3
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A208
12:00-12:15
@12:15-12:30
A1
Informatyka (A1) - W45 Wykład
Samolej Sławomir (EA)
B300
A1
Informatyka (A1) - W45 Wykład
Samolej Sławomir (EA)
B300
A1
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - W30 Wykład
Dudek Szymon (FM)
B305
A1
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - W30 Wykład
Dudek Szymon (FM)
B305
A1-L3A1-L4
Informatyka (A1) - L30 LaboratoriumMetrologia (A1) - L45 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)Augustyn Małgorzata (EM)
D3bA208
A1-L3A1-L4
Informatyka (A1) - L30 LaboratoriumMetrologia (A1) - L45 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)Augustyn Małgorzata (EM)
D3bA208
Fizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Stagraczyński Ryszard (FF)
F202
Fizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Stagraczyński Ryszard (FF)
F202
A1-L3
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A208
A1-L3
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A208
@12:15-12:30
12:30-12:45
A1-L3A1-L4
Informatyka (A1) - L30 LaboratoriumMetrologia (A1) - L45 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)Augustyn Małgorzata (EM)
D3bA208
A1-L3A1-L4
Informatyka (A1) - L30 LaboratoriumMetrologia (A1) - L45 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)Augustyn Małgorzata (EM)
D3bA208
A1-L3
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A208
A1-L3
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A208
12:30-12:45
12:45-13:00
A1-L3A1-L4
Informatyka (A1) - L30 LaboratoriumMetrologia (A1) - L45 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)Augustyn Małgorzata (EM)
D3bA208
A1-L3A1-L4
Informatyka (A1) - L30 LaboratoriumMetrologia (A1) - L45 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)Augustyn Małgorzata (EM)
D3bA208
A1-L3
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A208
A1-L3
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A208
12:45-13:00
13:00-13:15
A1-L3A1-L4
Informatyka (A1) - L30 LaboratoriumMetrologia (A1) - L45 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)Augustyn Małgorzata (EM)
D3bA208
A1-L3A1-L4
Informatyka (A1) - L30 LaboratoriumMetrologia (A1) - L45 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)Augustyn Małgorzata (EM)
D3bA208
--- --- 13:00-13:15
13:15-13:30
A1-L3A1-L4
Informatyka (A1) - L30 LaboratoriumMetrologia (A1) - L45 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)Augustyn Małgorzata (EM)
D3bA208
A1-L3A1-L4
Informatyka (A1) - L30 LaboratoriumMetrologia (A1) - L45 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)Augustyn Małgorzata (EM)
D3bA208
--- --- 13:15-13:30
13:30-13:45
A1-L3A1-L4
Informatyka (A1) - L30 LaboratoriumMetrologia (A1) - L45 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)Augustyn Małgorzata (EM)
D3bA208
A1-L3A1-L4
Informatyka (A1) - L30 LaboratoriumMetrologia (A1) - L45 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)Augustyn Małgorzata (EM)
D3bA208
--- --- 13:30-13:45
13:45-14:00
A1-L3A1-L4
Informatyka (A1) - L30 LaboratoriumMetrologia (A1) - L45 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)Augustyn Małgorzata (EM)
D3bA208
A1-L3A1-L4
Informatyka (A1) - L30 LaboratoriumMetrologia (A1) - L45 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)Augustyn Małgorzata (EM)
D3bA208
--- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
A1
Ochrona własności intelektualnej (A1) - W15 Wykład, (w tyg. 8-15), (Informatyka (A1) - W45 w tyg. 1-8)
Kosior Elżbieta (ZP), Samolej Sławomir (EA)
B300
A1
Ochrona własności intelektualnej (A1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8), (Informatyka (A1) - W45 w tyg. 1-8)
Kosior Elżbieta (ZP), Samolej Sławomir (EA)
B300
A1
Etyka biznesu -p.w. (A1) - W30 Wykład
Bilan Svitlana (ZH)
V18
A1
Etyka biznesu -p.w. (A1) - W30 Wykład
Bilan Svitlana (ZH)
V18
A1-L4
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Augustyn Małgorzata (EM)
A208
A1-L4
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Augustyn Małgorzata (EM)
A208
--- --- --- --- @14:00-14:15
14:15-14:30
A1-L4
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Augustyn Małgorzata (EM)
A208
A1-L4
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Augustyn Małgorzata (EM)
A208
--- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 -x- -x-
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Dudek Szymon (FM)
A312
--- --- --- ---
A1-L4
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
-x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- ---
A1-L4
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
-x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- ---
A1-L4
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
-x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- ---
A1-L4
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
-x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- ---
A1-L4
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
-x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- ---
A1-L4
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
-x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- ---
A1-L4
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
-x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
A1-C3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00 -x- -x-
A1-C1, A1-C3
Przedmiot dodatkowy: Matematyczne podstawy przetwarzania danych (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Strzałka Dominik (ES)
A113
A1
Technologie informacyjne (A1) - W15 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
B107
A1-C3, E1-C3
Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 2 (CS)
Hala PRz
A1-C3, E1-C3
Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 2 (CS)
Hala PRz
--- ---
A1
Fizyka (A1) - W30 Wykład
Jakubczyk Dorota (FF)
S2
A1
Fizyka (A1) - W30 Wykład
Jakubczyk Dorota (FF)
S2
@08:45-09:00
09:00-09:15 -x- -x- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 -x- -x- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 -x- -x- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 -x- -x- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 -x- -x- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
A1
Metrologia (A1) - W30 Wykład
Szlachta Anna (EM)
B300
A1
Metrologia (A1) - W30 Wykład
Szlachta Anna (EM)
B300
A1-L5
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)
F102
A1-L5
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)
F102
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Dudek Szymon (FM)
F202
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia
Dudek Szymon (FM)
F202
--- --- ---
A1-L1, A1-L5
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Kowalik Marcin (FF)
A312
@10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30
A1
Informatyka (A1) - W45 Wykład
Samolej Sławomir (EA)
B300
A1
Informatyka (A1) - W45 Wykład
Samolej Sławomir (EA)
B300
A1
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - W30 Wykład
Dudek Szymon (FM)
B305
A1
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - W30 Wykład
Dudek Szymon (FM)
B305
--- --- --- --- --- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- ---
A1-L5
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A208
A1-L5
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A208
13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
A1
Ochrona własności intelektualnej (A1) - W15 Wykład, (w tyg. 8-15), (Informatyka (A1) - W45 w tyg. 1-8)
Kosior Elżbieta (ZP), Samolej Sławomir (EA)
B300
A1
Ochrona własności intelektualnej (A1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8), (Informatyka (A1) - W45 w tyg. 1-8)
Kosior Elżbieta (ZP), Samolej Sławomir (EA)
B300
A1
Etyka biznesu -p.w. (A1) - W30 Wykład
Bilan Svitlana (ZH)
V18
A1
Etyka biznesu -p.w. (A1) - W30 Wykład
Bilan Svitlana (ZH)
V18
--- ---
Fizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Stagraczyński Ryszard (FF)
F202
Fizyka (A1) - C30 Ćwiczenia
Stagraczyński Ryszard (FF)
F202
@14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 -x- -x- ---
A1-C1, A1-C3
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Dudek Szymon (FM)
A312
--- ---
A1-L5
Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium
Trojnar Mariusz (ET)
B210
--- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
A2-C1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00
A2
Podstawy robotyki (A2) - W30 Wykład
Leniowski Ryszard (EA)
A113
A2
Podstawy robotyki (A2) - W30 Wykład
Leniowski Ryszard (EA)
A113
--- ---
A2
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - W15 Wykład
Świder Zbigniew (EA)
B305
---
Automatyka i sterowanie (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)
F102
Automatyka i sterowanie (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)
F102
A2
Napędy w automatyce (A2) - W15 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
A113
Elementy i układy elektroniczne (A2) - C15 Ćwiczenia
Ciura Łukasz (EP)
A113
@08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
Podstawy robotyki (A2) - C30 Ćwiczenia
Leniowski Ryszard (EA)
A113
Podstawy robotyki (A2) - C30 Ćwiczenia
Leniowski Ryszard (EA)
A113
A2-L2
Podstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F105
A2-L2
Podstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F105
A2
Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - W30 Wykład
Binkowski Tomasz (EE)
A112
A2
Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - W30 Wykład
Binkowski Tomasz (EE)
A112
A2
Elementy i układy elektroniczne (A2) - W30 Wykład
Ptak Piotr (EP)
A112
A2
Elementy i układy elektroniczne (A2) - W30 Wykład
Ptak Piotr (EP)
A112
A2
Język obcy (A2) - C30 Lektorat
Jagiełło Małgorzata (CJ)
J004
A2
Język obcy (A2) - C30 Lektorat
Jagiełło Małgorzata (CJ)
J004
@10:30-10:45
10:45-11:00
A2-L2
Podstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F105
A2-L2
Podstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F105
10:45-11:00
11:00-11:15
A2-L2
Podstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F105
A2-L2
Podstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F105
11:00-11:15
11:15-11:30
A2-L2
Podstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F105
A2-L2
Podstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F105
11:15-11:30
11:30-11:45
A2-L2
Podstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F105
A2-L2
Podstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F105
11:30-11:45
11:45-12:00
A2-L2
Podstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F105
A2-L2
Podstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F105
11:45-12:00
12:00-12:15
A2-L2
Podstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F105
A2-L2
Podstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F105
12:00-12:15
@12:15-12:30
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)
A112
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)
A112
A2-L1A2-L2
Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 LaboratoriumNapędy w automatyce (A2) - L15 Laboratorium
Sztajmec Elżbieta (EE)Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)
B5B100b
A2-L1A2-L2
Napędy w automatyce (A2) - L15 LaboratoriumEnergoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 Laboratorium
Bogusz Piotr (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)
B100bB5
A2
Automatyka i sterowanie (A2) - W45 Wykład
Trybus Leszek (EA), Świder Zbigniew (EA)
B300
A2
Automatyka i sterowanie (A2) - W45 Wykład
Trybus Leszek (EA), Świder Zbigniew (EA)
B300
--- --- -x- -x- @12:15-12:30
12:30-12:45
A2-L1A2-L2
Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 LaboratoriumNapędy w automatyce (A2) - L15 Laboratorium
Sztajmec Elżbieta (EE)Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)
B5B100b
A2-L1A2-L2
Napędy w automatyce (A2) - L15 LaboratoriumEnergoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 Laboratorium
Bogusz Piotr (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)
B100bB5
--- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00
A2-L1A2-L2
Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 LaboratoriumNapędy w automatyce (A2) - L15 Laboratorium
Sztajmec Elżbieta (EE)Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)
B5B100b
A2-L1A2-L2
Napędy w automatyce (A2) - L15 LaboratoriumEnergoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 Laboratorium
Bogusz Piotr (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)
B100bB5
--- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15
A2-L1A2-L2
Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 LaboratoriumNapędy w automatyce (A2) - L15 Laboratorium
Sztajmec Elżbieta (EE)Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)
B5B100b
A2-L1A2-L2
Napędy w automatyce (A2) - L15 LaboratoriumEnergoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 Laboratorium
Bogusz Piotr (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)
B100bB5
--- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30
A2-L1A2-L2
Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 LaboratoriumNapędy w automatyce (A2) - L15 Laboratorium
Sztajmec Elżbieta (EE)Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)
B5B100b
A2-L1A2-L2
Napędy w automatyce (A2) - L15 LaboratoriumEnergoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 Laboratorium
Bogusz Piotr (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)
B100bB5
--- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45
A2-L1A2-L2
Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 LaboratoriumNapędy w automatyce (A2) - L15 Laboratorium
Sztajmec Elżbieta (EE)Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)
B5B100b
A2-L1A2-L2
Napędy w automatyce (A2) - L15 LaboratoriumEnergoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 Laboratorium
Bogusz Piotr (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)
B100bB5
--- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00
A2-L1A2-L2
Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 LaboratoriumNapędy w automatyce (A2) - L15 Laboratorium
Sztajmec Elżbieta (EE)Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)
B5B100b
A2-L1A2-L2
Napędy w automatyce (A2) - L15 LaboratoriumEnergoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 Laboratorium
Bogusz Piotr (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)
B100bB5
--- --- -x- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
A2-L1
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
A2-L2
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
A2-L1A2-L2
Podstawy robotyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)Markiewicz Michał (EA)
F105D109aut
A2-L1A2-L2
Podstawy robotyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)Markiewicz Michał (EA)
F105D109aut
A2-L1
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
A2-L1
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
--- -x- @14:00-14:15
14:15-14:30
A2-L1
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
A2-L2
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
A2-L1A2-L2
Podstawy robotyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)Markiewicz Michał (EA)
F105D109aut
A2-L1A2-L2
Podstawy robotyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)Markiewicz Michał (EA)
F105D109aut
A2-L1
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
A2-L1
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
-x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45
A2-L1
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
A2-L2
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
A2-L1A2-L2
Podstawy robotyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)Markiewicz Michał (EA)
F105D109aut
A2-L1A2-L2
Podstawy robotyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)Markiewicz Michał (EA)
F105D109aut
A2-L1
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
A2-L1
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
--- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00
A2-L1
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
A2-L2
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
A2-L1A2-L2
Podstawy robotyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)Markiewicz Michał (EA)
F105D109aut
A2-L1A2-L2
Podstawy robotyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)Markiewicz Michał (EA)
F105D109aut
A2-L1
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12, Środa A)
Ptak Piotr (EP)
A301
A2-L2
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13, Środa B)
Ptak Piotr (EP)
A301
A2-L1
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
A2-L1
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
-x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15
A2-L1
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
A2-L2
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
A2-L1A2-L2
Podstawy robotyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)Markiewicz Michał (EA)
F105D109aut
A2-L1A2-L2
Podstawy robotyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)Markiewicz Michał (EA)
F105D109aut
A2-L1
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12, Środa A)
Ptak Piotr (EP)
A301
A2-L2
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13, Środa B)
Ptak Piotr (EP)
A301
A2-L1
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
A2-L1
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
--- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30
A2-L1
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
A2-L2
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
A2-L1A2-L2
Podstawy robotyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)Markiewicz Michał (EA)
F105D109aut
A2-L1A2-L2
Podstawy robotyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)Markiewicz Michał (EA)
F105D109aut
A2-L1
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12, Środa A)
Ptak Piotr (EP)
A301
A2-L2
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13, Środa B)
Ptak Piotr (EP)
A301
A2-L1
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
A2-L1
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
-x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45
A2-L1
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
A2-L2
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
A2-L1A2-L2
Podstawy robotyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)Markiewicz Michał (EA)
F105D109aut
A2-L1A2-L2
Podstawy robotyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)Markiewicz Michał (EA)
F105D109aut
A2-L1
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12, Środa A)
Ptak Piotr (EP)
A301
A2-L2
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13, Środa B)
Ptak Piotr (EP)
A301
A2-L1
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
A2-L1
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
--- -x- 15:30-15:45
@15:45-16:00 ---
A2
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium, (termin dla studentów wskazanych przez prof. Z. Świdra)
Świder Zbigniew (EA)
F206
--- ---
A2-L1
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12, Środa A)
Ptak Piotr (EP)
A301
A2-L2
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13, Środa B)
Ptak Piotr (EP)
A301
-x- -x- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- ---
A2-L1
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12, Środa A)
Ptak Piotr (EP)
A301
A2-L2
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13, Środa B)
Ptak Piotr (EP)
A301
--- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- ---
A2-L1
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12, Środa A)
Ptak Piotr (EP)
A301
A2-L2
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13, Środa B)
Ptak Piotr (EP)
A301
-x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- ---
A2-L1
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12, Środa A)
Ptak Piotr (EP)
A301
A2-L2
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13, Środa B)
Ptak Piotr (EP)
A301
--- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- ---
A2-L1
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12, Środa A)
Ptak Piotr (EP)
A301
A2-L2
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13, Środa B)
Ptak Piotr (EP)
A301
--- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- ---
A2-L1
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12, Środa A)
Ptak Piotr (EP)
A301
A2-L2
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13, Środa B)
Ptak Piotr (EP)
A301
--- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
A2-C2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00
A2
Podstawy robotyki (A2) - W30 Wykład
Leniowski Ryszard (EA)
A113
A2
Podstawy robotyki (A2) - W30 Wykład
Leniowski Ryszard (EA)
A113
--- ---
A2
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - W15 Wykład
Świder Zbigniew (EA)
B305
---
Podstawy robotyki (A2) - C30 Ćwiczenia
Leniowski Ryszard (EA)
F202
Podstawy robotyki (A2) - C30 Ćwiczenia
Leniowski Ryszard (EA)
F202
A2
Napędy w automatyce (A2) - W15 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
A113
--- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)
A112
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)
A112
---
A2-L3
Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 Laboratorium
Sztajmec Elżbieta (EE)
B5
A2
Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - W30 Wykład
Binkowski Tomasz (EE)
A112
A2
Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - W30 Wykład
Binkowski Tomasz (EE)
A112
A2
Elementy i układy elektroniczne (A2) - W30 Wykład
Ptak Piotr (EP)
A112
A2
Elementy i układy elektroniczne (A2) - W30 Wykład
Ptak Piotr (EP)
A112
A2
Język obcy (A2) - C30 Lektorat
Jagiełło Małgorzata (CJ)
J004
A2
Język obcy (A2) - C30 Lektorat
Jagiełło Małgorzata (CJ)
J004
@10:30-10:45
10:45-11:00 --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- 12:00-12:15
@12:15-12:30 --- ---
A2-L3
Podstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F105
A2-L3
Podstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F105
A2
Automatyka i sterowanie (A2) - W45 Wykład
Trybus Leszek (EA), Świder Zbigniew (EA)
B300
A2
Automatyka i sterowanie (A2) - W45 Wykład
Trybus Leszek (EA), Świder Zbigniew (EA)
B300
A2-L3
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
A2-L3
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
-x- -x- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- -x- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15 --- ---
A2-L3
Napędy w automatyce (A2) - L15 Laboratorium
Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)
B100b
---
Elementy i układy elektroniczne (A2) - C15 Ćwiczenia
Ciura Łukasz (EP)
A111
--- --- -x- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- ---
A2-L3
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 6, 8, 10, 12, Wtorek B)
Ptak Piotr (EP)
A301
--- --- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- -x- 15:30-15:45
@15:45-16:00
A2-L3
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
A2
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium, (termin dla studentów wskazanych przez prof. Z. Świdra)
Świder Zbigniew (EA)
F206
---
Automatyka i sterowanie (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)
F102
Automatyka i sterowanie (A2) - C30 Ćwiczenia
Świder Zbigniew (EA)
F102
-x- -x- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
A3S
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @07:00-7:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00:08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00:08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
@08:45-09:00
A3S-L1A3S-L2
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - L15 LaboratoriumNowoczesne technologie programistyczne (A3) - P15 Projekt
Krzeszowski Tomasz (EA)Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA)
F102
A3S-L1
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA)
--- ---
A3S-L1
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
A3S-L1
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
A3S-L1
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
A3S-L1
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
--- --- @08:45-09:00
09:00-09:15
A3S-L1A3S-L2
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - L15 LaboratoriumNowoczesne technologie programistyczne (A3) - P15 Projekt
Krzeszowski Tomasz (EA)Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA)
F102
A3S-L1
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA)
--- ---
A3S-L1
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
A3S-L1
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
A3S-L1
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
A3S-L1
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
--- --- 09:00-09:15
09:15-09:30
A3S-L1A3S-L2
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - L15 LaboratoriumNowoczesne technologie programistyczne (A3) - P15 Projekt
Krzeszowski Tomasz (EA)Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA)
F102
A3S-L1
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA)
--- ---
A3S-L1
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
A3S-L1
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
A3S-L1
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
A3S-L1
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
--- --- 09:15-09:30
09:30-09:45
A3S-L1A3S-L2
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - L15 LaboratoriumNowoczesne technologie programistyczne (A3) - P15 Projekt
Krzeszowski Tomasz (EA)Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA)
F102
A3S-L1
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA)
A3S-L1
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3S-L2
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3S-L1
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
A3S-L1
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
A3S-L1
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
A3S-L1
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
--- --- 09:30-09:45
09:45-10:00
A3S-L1A3S-L2
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - L15 LaboratoriumNowoczesne technologie programistyczne (A3) - P15 Projekt
Krzeszowski Tomasz (EA)Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA)
F102
A3S-L1
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA)
A3S-L1
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3S-L2
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3S-L1
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
A3S-L1
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
A3S-L1
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
A3S-L1
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
--- --- 09:45-10:00
10:00-10:15
A3S-L1A3S-L2
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - L15 LaboratoriumNowoczesne technologie programistyczne (A3) - P15 Projekt
Krzeszowski Tomasz (EA)Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA)
F102
A3S-L1
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA)
A3S-L1
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3S-L2
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3S-L1
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
A3S-L1
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
A3S-L1
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
A3S-L1
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
--- --- 10:00-10:15
10:15-10:30
A3S-L1A3S-L2
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - L15 LaboratoriumNowoczesne technologie programistyczne (A3) - P15 Projekt
Krzeszowski Tomasz (EA)Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA)
F102
A3S-L1
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA)
A3S-L1
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3S-L2
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3S-L1
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
A3S-L1
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
A3S-L1
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
A3S-L1
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
--- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
A3S-L1A3S-L2
Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - L15 LaboratoriumPrzemysłowe bazy danych (A3) - P15 Projekt, (w D203c)
Zajdel Roman (EA)Rzońca Dariusz (EA)
D3b
A3S-L1
Przemysłowe bazy danych (A3) - P15 Projekt, (w D203c)
Rzońca Dariusz (EA)
A3S-L1
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3S-L2
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3
Technika cyfrowa (A3) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Mleczko Krzysztof (EP)
A214
A3
Technika cyfrowa (A3) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Mleczko Krzysztof (EP)
A214
---
A3S-L1, A3S-L2
Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - C15 Ćwiczenia
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F102
A3
Język obcy (A3) - C30 Lektorat
Wawrzkiewicz Justyna (CJ)
J006
A3
Język obcy (A3) - C30 Lektorat
Wawrzkiewicz Justyna (CJ)
J006
@10:30-10:45
10:45-11:00
A3S-L1A3S-L2
Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - L15 LaboratoriumPrzemysłowe bazy danych (A3) - P15 Projekt, (w D203c)
Zajdel Roman (EA)Rzońca Dariusz (EA)
D3b
A3S-L1
Przemysłowe bazy danych (A3) - P15 Projekt, (w D203c)
Rzońca Dariusz (EA)
A3S-L1
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3S-L2
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
--- 10:45-11:00
11:00-11:15
A3S-L1A3S-L2
Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - L15 LaboratoriumPrzemysłowe bazy danych (A3) - P15 Projekt, (w D203c)
Zajdel Roman (EA)Rzońca Dariusz (EA)
D3b
A3S-L1
Przemysłowe bazy danych (A3) - P15 Projekt, (w D203c)
Rzońca Dariusz (EA)
A3S-L1
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3S-L2
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
--- 11:00-11:15
11:15-11:30
A3S-L1A3S-L2
Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - L15 LaboratoriumPrzemysłowe bazy danych (A3) - P15 Projekt, (w D203c)
Zajdel Roman (EA)Rzońca Dariusz (EA)
D3b
A3S-L1
Przemysłowe bazy danych (A3) - P15 Projekt, (w D203c)
Rzońca Dariusz (EA)
A3S-L1
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3S-L2
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
--- 11:15-11:30
11:30-11:45
A3S-L1A3S-L2
Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - L15 LaboratoriumPrzemysłowe bazy danych (A3) - P15 Projekt, (w D203c)
Zajdel Roman (EA)Rzońca Dariusz (EA)
D3b
A3S-L1
Przemysłowe bazy danych (A3) - P15 Projekt, (w D203c)
Rzońca Dariusz (EA)
A3S-L1
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3S-L2
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
--- 11:30-11:45
11:45-12:00
A3S-L1A3S-L2
Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - L15 LaboratoriumPrzemysłowe bazy danych (A3) - P15 Projekt, (w D203c)
Zajdel Roman (EA)Rzońca Dariusz (EA)
D3b
A3S-L1
Przemysłowe bazy danych (A3) - P15 Projekt, (w D203c)
Rzońca Dariusz (EA)
A3S-L1
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3S-L2
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
--- 11:45-12:00
12:00-12:15
A3S-L1A3S-L2
Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - L15 LaboratoriumPrzemysłowe bazy danych (A3) - P15 Projekt, (w D203c)
Zajdel Roman (EA)Rzońca Dariusz (EA)
D3b
A3S-L1
Przemysłowe bazy danych (A3) - P15 Projekt, (w D203c)
Rzońca Dariusz (EA)
--- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30
A3S-L1A3S-L2
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - P15 ProjektPrzemysłowe bazy danych (A3) - L15 Laboratorium
Trybus Bartosz (EA)Hubacz Marcin (EA)
F102
A3S-L1A3S-L2
Przemysłowe bazy danych (A3) - L15 LaboratoriumMetody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - L15 Laboratorium
Hubacz Marcin (EA)Zajdel Roman (EA)
F102D3b
A3S-L2
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - P15 Projekt, (w D202c)
Stec Andrzej (EA)
A3S-L2
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - L15 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)
F102
A3
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - W30 Wykład
Sadolewski Jan (EA), Trybus Bartosz (EA), Dec Grzegorz (EA), Krzeszowski Tomasz (EA), Rzońca Dariusz (EA)
B305
A3
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - W30 Wykład
Sadolewski Jan (EA), Trybus Bartosz (EA), Dec Grzegorz (EA), Krzeszowski Tomasz (EA), Rzońca Dariusz (EA)
B305
A3S-L2
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
A3S-L2
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
-x- -x- @12:15-12:30
12:30-12:45
A3S-L1A3S-L2
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - P15 ProjektPrzemysłowe bazy danych (A3) - L15 Laboratorium
Trybus Bartosz (EA)Hubacz Marcin (EA)
F102
A3S-L1A3S-L2
Przemysłowe bazy danych (A3) - L15 LaboratoriumMetody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - L15 Laboratorium
Hubacz Marcin (EA)Zajdel Roman (EA)
F102D3b
A3S-L2
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - P15 Projekt, (w D202c)
Stec Andrzej (EA)
A3S-L2
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - L15 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)
F102
A3S-L2
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
A3S-L2
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
--- --- 12:30-12:45
12:45-13:00
A3S-L1A3S-L2
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - P15 ProjektPrzemysłowe bazy danych (A3) - L15 Laboratorium
Trybus Bartosz (EA)Hubacz Marcin (EA)
F102
A3S-L1A3S-L2
Przemysłowe bazy danych (A3) - L15 LaboratoriumMetody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - L15 Laboratorium
Hubacz Marcin (EA)Zajdel Roman (EA)
F102D3b
A3S-L2
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - P15 Projekt, (w D202c)
Stec Andrzej (EA)
A3S-L2
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - L15 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)
F102
A3S-L2
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
A3S-L2
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
-x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15
A3S-L1A3S-L2
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - P15 ProjektPrzemysłowe bazy danych (A3) - L15 Laboratorium
Trybus Bartosz (EA)Hubacz Marcin (EA)
F102
A3S-L1A3S-L2
Przemysłowe bazy danych (A3) - L15 LaboratoriumMetody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - L15 Laboratorium
Hubacz Marcin (EA)Zajdel Roman (EA)
F102D3b
A3S-L2
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - P15 Projekt, (w D202c)
Stec Andrzej (EA)
A3S-L2
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - L15 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)
F102
A3S-L2
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
A3S-L2
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
--- --- 13:00-13:15
13:15-13:30
A3S-L1A3S-L2
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - P15 ProjektPrzemysłowe bazy danych (A3) - L15 Laboratorium
Trybus Bartosz (EA)Hubacz Marcin (EA)
F102
A3S-L1A3S-L2
Przemysłowe bazy danych (A3) - L15 LaboratoriumMetody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - L15 Laboratorium
Hubacz Marcin (EA)Zajdel Roman (EA)
F102D3b
A3S-L2
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - P15 Projekt, (w D202c)
Stec Andrzej (EA)
A3S-L2
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - L15 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)
F102
A3S-L2
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
A3S-L2
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
-x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45
A3S-L1A3S-L2
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - P15 ProjektPrzemysłowe bazy danych (A3) - L15 Laboratorium
Trybus Bartosz (EA)Hubacz Marcin (EA)
F102
A3S-L1A3S-L2
Przemysłowe bazy danych (A3) - L15 LaboratoriumMetody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - L15 Laboratorium
Hubacz Marcin (EA)Zajdel Roman (EA)
F102D3b
A3S-L2
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - P15 Projekt, (w D202c)
Stec Andrzej (EA)
A3S-L2
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - L15 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)
F102
A3S-L2
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
A3S-L2
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
--- --- 13:30-13:45
13:45-14:00
A3S-L1A3S-L2
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - P15 ProjektPrzemysłowe bazy danych (A3) - L15 Laboratorium
Trybus Bartosz (EA)Hubacz Marcin (EA)
F102
A3S-L1A3S-L2
Przemysłowe bazy danych (A3) - L15 LaboratoriumMetody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - L15 Laboratorium
Hubacz Marcin (EA)Zajdel Roman (EA)
F102D3b
A3S-L2
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - P15 Projekt, (w D202c)
Stec Andrzej (EA)
A3S-L2
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - L15 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)
F102
A3S-L2
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
A3S-L2
Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
--- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
A3
Sieci komputerowe (A3) - W30 Wykład
Lal Kazimierz (EA)
A113
A3
Sieci komputerowe (A3) - W30 Wykład
Lal Kazimierz (EA)
A113
A3
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA)
A111
A3
Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA)
A111
--- ---
A3S-L2
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
A3S-L2
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
-x- -x- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- ---
A3S-L2
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
A3S-L2
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
-x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- ---
A3S-L2
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
A3S-L2
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
-x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- ---
A3S-L2
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
A3S-L2
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
-x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- ---
A3S-L2
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
A3S-L2
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
-x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- ---
A3S-L2
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
A3S-L2
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
-x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- ---
A3S-L2
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
A3S-L2
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
-x- -x- 15:30-15:45
@15:45-16:00
A3
Przemysłowe bazy danych (A3) - W30 Wykład
Trybus Bartosz (EA)
A113
A3
Przemysłowe bazy danych (A3) - W30 Wykład
Trybus Bartosz (EA)
A113
A3
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - W30 Wykład
Trybus Bartosz (EA), Stec Andrzej (EA), Rzońca Dariusz (EA)
A111
A3
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - W30 Wykład
Trybus Bartosz (EA), Stec Andrzej (EA), Rzońca Dariusz (EA)
A111
-x- -x- -x- -x- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45
A3
Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - W30 Wykład
Kluska Jacek (EA)
A61
A3
Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - W30 Wykład
Kluska Jacek (EA)
A61
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
A4S
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @07:00-7:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00:08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 2.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (oraz dr J. Sadolewski), (grupa 3.)
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)Rzońca Dariusz (EA), Pawłowicz Bartosz (EU), Krzeszowski Tomasz (EA), Ptak Piotr (EP)Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA)
D9F104F105
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 2.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (oraz dr J. Sadolewski), (grupa 3.)
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)Rzońca Dariusz (EA), Pawłowicz Bartosz (EU), Krzeszowski Tomasz (EA), Ptak Piotr (EP)Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA)
D9F104F105
08:00:08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 2.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (oraz dr J. Sadolewski), (grupa 3.)
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)Rzońca Dariusz (EA), Pawłowicz Bartosz (EU), Krzeszowski Tomasz (EA), Ptak Piotr (EP)Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA)
D9F104F105
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 2.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (oraz dr J. Sadolewski), (grupa 3.)
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)Rzońca Dariusz (EA), Pawłowicz Bartosz (EU), Krzeszowski Tomasz (EA), Ptak Piotr (EP)Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA)
D9F104F105
08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 2.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (oraz dr J. Sadolewski), (grupa 3.)
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)Rzońca Dariusz (EA), Pawłowicz Bartosz (EU), Krzeszowski Tomasz (EA), Ptak Piotr (EP)Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA)
D9F104F105
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 2.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (oraz dr J. Sadolewski), (grupa 3.)
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)Rzońca Dariusz (EA), Pawłowicz Bartosz (EU), Krzeszowski Tomasz (EA), Ptak Piotr (EP)Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA)
D9F104F105
08:30-08:45
@08:45-09:00 --- ---
A4S-L1A4S-L3
Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumProgramowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Sałata Marcin (MO)
D9C.LOM_12
A4S-L2
Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D9
---
A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F502
A4
Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - W25 Wykład
Habrat Witold (MO)
A111
A4
Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - W25 Wykład
Habrat Witold (MO)
A111
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 2.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (oraz dr J. Sadolewski), (grupa 3.)
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)Rzońca Dariusz (EA), Pawłowicz Bartosz (EU), Krzeszowski Tomasz (EA), Ptak Piotr (EP)Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA)
D9F104F105
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 2.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (oraz dr J. Sadolewski), (grupa 3.)
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)Rzońca Dariusz (EA), Pawłowicz Bartosz (EU), Krzeszowski Tomasz (EA), Ptak Piotr (EP)Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA)
D9F104F105
@08:45-09:00
09:00-09:15 -x- -x-
A4S-L1A4S-L3
Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumProgramowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Sałata Marcin (MO)
D9C.LOM_12
A4S-L2
Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D9
---
A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F502
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 2.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (oraz dr J. Sadolewski), (grupa 3.)
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)Rzońca Dariusz (EA), Pawłowicz Bartosz (EU), Krzeszowski Tomasz (EA), Ptak Piotr (EP)Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA)
D9F104F105
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 2.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (oraz dr J. Sadolewski), (grupa 3.)
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)Rzońca Dariusz (EA), Pawłowicz Bartosz (EU), Krzeszowski Tomasz (EA), Ptak Piotr (EP)Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA)
D9F104F105
09:00-09:15
09:15-09:30 --- ---
A4S-L1A4S-L3
Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumProgramowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Sałata Marcin (MO)
D9C.LOM_12
A4S-L2
Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D9
---
A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F502
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 2.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (oraz dr J. Sadolewski), (grupa 3.)
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)Rzońca Dariusz (EA), Pawłowicz Bartosz (EU), Krzeszowski Tomasz (EA), Ptak Piotr (EP)Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA)
D9F104F105
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 2.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (oraz dr J. Sadolewski), (grupa 3.)
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)Rzońca Dariusz (EA), Pawłowicz Bartosz (EU), Krzeszowski Tomasz (EA), Ptak Piotr (EP)Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA)
D9F104F105
09:15-09:30
09:30-09:45 -x- -x-
A4S-L1A4S-L3
Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumProgramowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Sałata Marcin (MO)
D9C.LOM_12
A4S-L2
Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D9
---
A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F502
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 2.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (oraz dr J. Sadolewski), (grupa 3.)
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)Rzońca Dariusz (EA), Pawłowicz Bartosz (EU), Krzeszowski Tomasz (EA), Ptak Piotr (EP)Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA)
D9F104F105
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 2.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (oraz dr J. Sadolewski), (grupa 3.)
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)Rzońca Dariusz (EA), Pawłowicz Bartosz (EU), Krzeszowski Tomasz (EA), Ptak Piotr (EP)Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA)
D9F104F105
09:30-09:45
09:45-10:00 --- ---
A4S-L1A4S-L3
Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumProgramowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Sałata Marcin (MO)
D9C.LOM_12
A4S-L2
Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D9
---
A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F502
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 2.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (oraz dr J. Sadolewski), (grupa 3.)
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)Rzońca Dariusz (EA), Pawłowicz Bartosz (EU), Krzeszowski Tomasz (EA), Ptak Piotr (EP)Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA)
D9F104F105
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 2.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (oraz dr J. Sadolewski), (grupa 3.)
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)Rzońca Dariusz (EA), Pawłowicz Bartosz (EU), Krzeszowski Tomasz (EA), Ptak Piotr (EP)Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA)
D9F104F105
09:45-10:00
10:00-10:15 -x- -x-
A4S-L1A4S-L3
Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumProgramowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Sałata Marcin (MO)
D9C.LOM_12
A4S-L2
Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D9
---
A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F502
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 2.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (oraz dr J. Sadolewski), (grupa 3.)
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)Rzońca Dariusz (EA), Pawłowicz Bartosz (EU), Krzeszowski Tomasz (EA), Ptak Piotr (EP)Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA)
D9F104F105
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 2.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (oraz dr J. Sadolewski), (grupa 3.)
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)Rzońca Dariusz (EA), Pawłowicz Bartosz (EU), Krzeszowski Tomasz (EA), Ptak Piotr (EP)Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA)
D9F104F105
10:00-10:15
10:15-10:30 -x- -x-
A4S-L1A4S-L3
Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumProgramowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Sałata Marcin (MO)
D9C.LOM_12
A4S-L2
Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D9
---
A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F502
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 2.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (oraz dr J. Sadolewski), (grupa 3.)
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)Rzońca Dariusz (EA), Pawłowicz Bartosz (EU), Krzeszowski Tomasz (EA), Ptak Piotr (EP)Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA)
D9F104F105
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 2.)Projekt inżynierski (A4 w EA) - P45 Projekt, (oraz dr J. Sadolewski), (grupa 3.)
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)Rzońca Dariusz (EA), Pawłowicz Bartosz (EU), Krzeszowski Tomasz (EA), Ptak Piotr (EP)Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA)
D9F104F105
10:15-10:30
@10:30-10:45 --- ---
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumSystemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumProjektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Sałata Marcin (MO)Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
C.LOM_12D7D9
---
A4S-L2
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F505
A4S-L1
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F505
A4
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - W30 Wykład
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
A313
A4
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - W30 Wykład
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
A313
-x- -x- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- ---
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumSystemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumProjektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Sałata Marcin (MO)Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
C.LOM_12D7D9
---
A4S-L2
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F505
A4S-L1
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F505
--- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- ---
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumSystemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumProjektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Sałata Marcin (MO)Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
C.LOM_12D7D9
---
A4S-L2
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F505
A4S-L1
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F505
-x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- ---
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumSystemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumProjektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Sałata Marcin (MO)Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
C.LOM_12D7D9
---
A4S-L2
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F505
A4S-L1
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F505
--- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- ---
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumSystemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumProjektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Sałata Marcin (MO)Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
C.LOM_12D7D9
---
A4S-L2
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F505
A4S-L1
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F505
-x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- ---
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumSystemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumProjektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Sałata Marcin (MO)Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
C.LOM_12D7D9
---
A4S-L2
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F505
A4S-L1
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F505
--- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- ---
A4S-L1A4S-L2A4S-L3
Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumSystemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumProjektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Sałata Marcin (MO)Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
C.LOM_12D7D9
---
A4S-L2
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F505
A4S-L1
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)
F505
--- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30
A4
Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - W25 Wykład
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
V18
A4
Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - W25 Wykład
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
V18
A4S-L2
Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Sałata Marcin (MO)
C.LOM_12
---
A4
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - W15 Wykład
Lal Kazimierz (EA)
A312
A4S-L3
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
A312
A4S-L1, A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
A313
A4S-L3
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
A313
-x- -x- @12:15-12:30
12:30-12:45
A4S-L2
Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Sałata Marcin (MO)
C.LOM_12
---
A4S-L3
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
A312
A4S-L1, A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
A313
A4S-L3
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
A313
-x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00
A4S-L2
Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Sałata Marcin (MO)
C.LOM_12
---
A4S-L3
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
A312
A4S-L1, A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
A313
A4S-L3
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
A313
-x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15
A4S-L2
Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Sałata Marcin (MO)
C.LOM_12
---
A4S-L3
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
A312
A4S-L1, A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
A313
A4S-L3
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
A313
-x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30
A4S-L2
Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Sałata Marcin (MO)
C.LOM_12
---
A4S-L3
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
A312
A4S-L1, A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
A313
A4S-L3
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
A313
-x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45
A4S-L2
Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Sałata Marcin (MO)
C.LOM_12
---
A4S-L3
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
A312
A4S-L1, A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
A313
A4S-L3
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
A313
-x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00
A4S-L2
Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Sałata Marcin (MO)
C.LOM_12
---
A4S-L3
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
A312
A4S-L1, A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
A313
A4S-L3
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
A313
-x- -x- 13:45-14:00
@14:00-14:15
A4
Systemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - W25 Wykład
Trybus Bartosz (EA)
V18
A4
Systemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - W25 Wykład
Trybus Bartosz (EA)
V18
A4
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - W25 Wykład
Mazurek Mirosław (ES)
A113
A4
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - W25 Wykład
Mazurek Mirosław (ES)
A113
A4S-L1A4S-L2
Systemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumOrganizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium
Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)Lal Kazimierz (EA)
D7A312
A4S-L1A4S-L3
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 LaboratoriumSystemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)
A312D7
---
A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 Projekt
Mazurek Mirosław (ES)
-x- -x- @14:00-14:15
14:15-14:30
A4S-L1A4S-L2
Systemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumOrganizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium
Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)Lal Kazimierz (EA)
D7A312
A4S-L1A4S-L3
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 LaboratoriumSystemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)
A312D7
---
A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 Projekt
Mazurek Mirosław (ES)
-x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45
A4S-L1A4S-L2
Systemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumOrganizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium
Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)Lal Kazimierz (EA)
D7A312
A4S-L1A4S-L3
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 LaboratoriumSystemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)
A312D7
---
A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 Projekt
Mazurek Mirosław (ES)
-x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00
A4S-L1A4S-L2
Systemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumOrganizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium
Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)Lal Kazimierz (EA)
D7A312
A4S-L1A4S-L3
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 LaboratoriumSystemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)
A312D7
---
A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 Projekt
Mazurek Mirosław (ES)
-x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15
A4S-L1A4S-L2
Systemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumOrganizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium
Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)Lal Kazimierz (EA)
D7A312
A4S-L1A4S-L3
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 LaboratoriumSystemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)
A312D7
---
A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 Projekt
Mazurek Mirosław (ES)
-x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30
A4S-L1A4S-L2
Systemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumOrganizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium
Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)Lal Kazimierz (EA)
D7A312
A4S-L1A4S-L3
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 LaboratoriumSystemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)
A312D7
---
A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 Projekt
Mazurek Mirosław (ES)
-x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45
A4S-L1A4S-L2
Systemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 LaboratoriumOrganizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium
Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)Lal Kazimierz (EA)
D7A312
A4S-L1A4S-L3
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 LaboratoriumSystemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - L15 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)
A312D7
---
A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 Projekt
Mazurek Mirosław (ES)
-x- -x- 15:30-15:45
@15:45-16:00
A4
Wykład monograficzny (A4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Żabiński Tomasz (EA), Oszust Mariusz (EA), Bożek Andrzej (EA)
V18
A4
Wykład monograficzny (A4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Żabiński Tomasz (EA), Oszust Mariusz (EA), Bożek Andrzej (EA)
V18
A4S-L2A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 ProjektWizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Mazurek Mirosław (ES)Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
A4S-L1A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 ProjektWizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Mazurek Mirosław (ES)Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
--- ---
A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
-x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15
A4S-L2A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 ProjektWizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Mazurek Mirosław (ES)Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
A4S-L1A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 ProjektWizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Mazurek Mirosław (ES)Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
--- ---
A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
-x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30
A4S-L2A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 ProjektWizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Mazurek Mirosław (ES)Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
A4S-L1A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 ProjektWizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Mazurek Mirosław (ES)Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
--- ---
A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
-x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45
A4S-L2A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 ProjektWizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Mazurek Mirosław (ES)Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
A4S-L1A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 ProjektWizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Mazurek Mirosław (ES)Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
--- ---
A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
-x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00
A4S-L2A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 ProjektWizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Mazurek Mirosław (ES)Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
A4S-L1A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 ProjektWizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Mazurek Mirosław (ES)Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
--- ---
A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
-x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15
A4S-L2A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 ProjektWizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Mazurek Mirosław (ES)Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
A4S-L1A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 ProjektWizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Mazurek Mirosław (ES)Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
--- ---
A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
-x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30
A4S-L2A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 ProjektWizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Mazurek Mirosław (ES)Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
A4S-L1A4S-L3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - P15 ProjektWizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Mazurek Mirosław (ES)Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
--- ---
A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
A4S-L2
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
-x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x-
A4S-L1
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
A4S-L1
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
--- --- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x-
A4S-L1
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
A4S-L1
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
--- --- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x-
A4S-L1
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
A4S-L1
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
--- --- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x-
A4S-L1
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
A4S-L1
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
--- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x-
A4S-L1
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
A4S-L1
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
--- --- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x-
A4S-L1
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
A4S-L1
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
--- --- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x-
A4S-L1
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
A4S-L1
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
--- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
E1-C1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15
Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)
A313
Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)
A313
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
@08:45-09:00
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 1.
Trojnar Mariusz (ET)
B300
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 1.
Trojnar Mariusz (ET)
B300
--- ---
E1-L1E1-L2
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 Projekt
Jagiełowicz Patrycja (MK)Kalandyk Dawid (EA) - DD
L-28.300BF203
E1-L1E1-L2
Informatyka I (E1) - P15 ProjektGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Kalandyk Dawid (EA) - DDJagiełowicz Patrycja (MK)
F203L-28.300B
E1-C1, E1-C2
Wychowanie fizyczne cz.1. (E1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 2 (CS)
Hala PRz
E1-C1, E1-C2
Wychowanie fizyczne cz.1. (E1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 2 (CS)
Hala PRz
@08:45-09:00
09:00-09:15 --- ---
E1-L1E1-L2
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 Projekt
Jagiełowicz Patrycja (MK)Kalandyk Dawid (EA) - DD
L-28.300BF203
E1-L1E1-L2
Informatyka I (E1) - P15 ProjektGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Kalandyk Dawid (EA) - DDJagiełowicz Patrycja (MK)
F203L-28.300B
09:00-09:15
09:15-09:30 --- ---
E1-L1E1-L2
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 Projekt
Jagiełowicz Patrycja (MK)Kalandyk Dawid (EA) - DD
L-28.300BF203
E1-L1E1-L2
Informatyka I (E1) - P15 ProjektGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Kalandyk Dawid (EA) - DDJagiełowicz Patrycja (MK)
F203L-28.300B
09:15-09:30
09:30-09:45 --- ---
E1-L1E1-L2
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 Projekt
Jagiełowicz Patrycja (MK)Kalandyk Dawid (EA) - DD
L-28.300BF203
E1-L1E1-L2
Informatyka I (E1) - P15 ProjektGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Kalandyk Dawid (EA) - DDJagiełowicz Patrycja (MK)
F203L-28.300B
09:30-09:45
09:45-10:00
E1
Matematyka I (E1) - W45 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
E1
Matematyka I (E1) - W45 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
--- ---
E1-L1E1-L2
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 Projekt
Jagiełowicz Patrycja (MK)Kalandyk Dawid (EA) - DD
L-28.300BF203
E1-L1E1-L2
Informatyka I (E1) - P15 ProjektGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Kalandyk Dawid (EA) - DDJagiełowicz Patrycja (MK)
F203L-28.300B
09:45-10:00
10:00-10:15 --- ---
E1-L1E1-L2
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 Projekt
Jagiełowicz Patrycja (MK)Kalandyk Dawid (EA) - DD
L-28.300BF203
E1-L1E1-L2
Informatyka I (E1) - P15 ProjektGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Kalandyk Dawid (EA) - DDJagiełowicz Patrycja (MK)
F203L-28.300B
10:00-10:15
10:15-10:30 --- ---
E1-L1E1-L2
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 Projekt
Jagiełowicz Patrycja (MK)Kalandyk Dawid (EA) - DD
L-28.300BF203
E1-L1E1-L2
Informatyka I (E1) - P15 ProjektGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Kalandyk Dawid (EA) - DDJagiełowicz Patrycja (MK)
F203L-28.300B
10:15-10:30
@10:30-10:45
E1
Technologie informacyjne (E1) - W15 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
B107
E1-L1, E1-L3, E1-L4
Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Masłowski Grzegorz (ET)
B305
E1
Geometria i grafika inżynierska (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Jagiełowicz Patrycja (MK)
V18
E1
Geometria i grafika inżynierska (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Jagiełowicz Patrycja (MK)
V18
E1-L2
Technologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)
B210
E1-L1
Technologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)
B210
E1
Fizyka I (E1) - W30 Wykład
Jakubczyk Dorota (FF)
S2
E1
Fizyka I (E1) - W30 Wykład
Jakubczyk Dorota (FF)
S2
@10:30-10:45
10:45-11:00
E1-L1, E1-L3, E1-L4
Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Masłowski Grzegorz (ET)
B305
E1-L2
Technologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)
B210
E1-L1
Technologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)
B210
10:45-11:00
11:00-11:15
E1-L1, E1-L3, E1-L4
Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Masłowski Grzegorz (ET)
B305
E1-L2
Technologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)
B210
E1-L1
Technologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)
B210
11:00-11:15
11:15-11:30
E1-L1, E1-L3, E1-L4
Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Masłowski Grzegorz (ET)
B305
E1-L2
Technologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)
B210
E1-L1
Technologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)
B210
11:15-11:30
11:30-11:45
E1-L1, E1-L3, E1-L4
Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Masłowski Grzegorz (ET)
B305
E1-L2
Technologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)
B210
E1-L1
Technologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)
B210
11:30-11:45
11:45-12:00
E1-L1, E1-L3, E1-L4
Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Masłowski Grzegorz (ET)
B305
E1-L2
Technologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)
B210
E1-L1
Technologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)
B210
11:45-12:00
12:00-12:15
E1-L1, E1-L3, E1-L4
Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Masłowski Grzegorz (ET)
B305
E1-L2
Technologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)
B210
E1-L1
Technologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)
B210
12:00-12:15
@12:15-12:30
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
E1
Informatyka I (E1) - W30 Wykład
Warchoł Dawid (EA)
B107
E1
Informatyka I (E1) - W30 Wykład
Warchoł Dawid (EA)
B107
Fizyka I (E1) - C15 Ćwiczenia
Kudła Sylwia (FF)
V18
--- --- ---
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 2.
Trojnar Mariusz (ET)
B300
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 2.
Trojnar Mariusz (ET)
B300
@12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
E1-L1E1-L5, E1-L6, E1-L2
Informatyka I (E1) - L15 LaboratoriumPrzedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Borkowski Paweł (EA)Masłowski Grzegorz (ET)
D3aB303
E1-L2
Informatyka I (E1) - L15 Laboratorium
Joniec Wojciech (EA)
D3a
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (E1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Szynal-Liana Anetta (FM)
F202
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (E1) - C08 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Kulig Magdalena (FF)
F402
E1
Społeczeństwo informacyjne (E1) - W15 Wykład
Mazur Damian (ET)
B107
--- --- --- -x- -x- @14:00-14:15
14:15-14:30
E1-L1E1-L5, E1-L6, E1-L2
Informatyka I (E1) - L15 LaboratoriumPrzedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Borkowski Paweł (EA)Masłowski Grzegorz (ET)
D3aB303
E1-L2
Informatyka I (E1) - L15 Laboratorium
Joniec Wojciech (EA)
D3a
--- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45
E1-L1E1-L5, E1-L6, E1-L2
Informatyka I (E1) - L15 LaboratoriumPrzedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Borkowski Paweł (EA)Masłowski Grzegorz (ET)
D3aB303
E1-L2
Informatyka I (E1) - L15 Laboratorium
Joniec Wojciech (EA)
D3a
--- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00
E1-L1E1-L5, E1-L6, E1-L2
Informatyka I (E1) - L15 LaboratoriumPrzedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Borkowski Paweł (EA)Masłowski Grzegorz (ET)
D3aB303
E1-L2
Informatyka I (E1) - L15 Laboratorium
Joniec Wojciech (EA)
D3a
--- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15
E1-L1E1-L5, E1-L6, E1-L2
Informatyka I (E1) - L15 LaboratoriumPrzedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Borkowski Paweł (EA)Masłowski Grzegorz (ET)
D3aB303
E1-L2
Informatyka I (E1) - L15 Laboratorium
Joniec Wojciech (EA)
D3a
--- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30
E1-L1E1-L5, E1-L6, E1-L2
Informatyka I (E1) - L15 LaboratoriumPrzedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Borkowski Paweł (EA)Masłowski Grzegorz (ET)
D3aB303
E1-L2
Informatyka I (E1) - L15 Laboratorium
Joniec Wojciech (EA)
D3a
--- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45
E1-L1E1-L5, E1-L6, E1-L2
Informatyka I (E1) - L15 LaboratoriumPrzedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Borkowski Paweł (EA)Masłowski Grzegorz (ET)
D3aB303
E1-L2
Informatyka I (E1) - L15 Laboratorium
Joniec Wojciech (EA)
D3a
--- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
E1-C2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
@08:45-09:00
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 1.
Trojnar Mariusz (ET)
B300
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 1.
Trojnar Mariusz (ET)
B300
Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)
B304
Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)
B304
E1-L3E1-L4
Informatyka I (E1) - L15 LaboratoriumTechnologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)Gamracki Mariusz (ET)
D3aB210
E1-L3E1-L4
Technologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)Warchoł Dawid (EA)
B210D3a
E1-C1, E1-C2
Wychowanie fizyczne cz.1. (E1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 2 (CS)
Hala PRz
E1-C1, E1-C2
Wychowanie fizyczne cz.1. (E1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 2 (CS)
Hala PRz
@08:45-09:00
09:00-09:15
E1-L3E1-L4
Informatyka I (E1) - L15 LaboratoriumTechnologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)Gamracki Mariusz (ET)
D3aB210
E1-L3E1-L4
Technologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)Warchoł Dawid (EA)
B210D3a
09:00-09:15
09:15-09:30
E1-L3E1-L4
Informatyka I (E1) - L15 LaboratoriumTechnologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)Gamracki Mariusz (ET)
D3aB210
E1-L3E1-L4
Technologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)Warchoł Dawid (EA)
B210D3a
09:15-09:30
09:30-09:45
E1-L3E1-L4
Informatyka I (E1) - L15 LaboratoriumTechnologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)Gamracki Mariusz (ET)
D3aB210
E1-L3E1-L4
Technologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)Warchoł Dawid (EA)
B210D3a
09:30-09:45
09:45-10:00
E1
Matematyka I (E1) - W45 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
E1
Matematyka I (E1) - W45 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
E1-L3E1-L4
Informatyka I (E1) - L15 LaboratoriumTechnologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)Gamracki Mariusz (ET)
D3aB210
E1-L3E1-L4
Technologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)Warchoł Dawid (EA)
B210D3a
09:45-10:00
10:00-10:15
E1-L3E1-L4
Informatyka I (E1) - L15 LaboratoriumTechnologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)Gamracki Mariusz (ET)
D3aB210
E1-L3E1-L4
Technologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)Warchoł Dawid (EA)
B210D3a
10:00-10:15
10:15-10:30
E1-L3E1-L4
Informatyka I (E1) - L15 LaboratoriumTechnologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)Gamracki Mariusz (ET)
D3aB210
E1-L3E1-L4
Technologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)Warchoł Dawid (EA)
B210D3a
10:15-10:30
@10:30-10:45
E1
Technologie informacyjne (E1) - W15 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
B107
E1-L1, E1-L3, E1-L4
Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Masłowski Grzegorz (ET)
B305
E1
Geometria i grafika inżynierska (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Jagiełowicz Patrycja (MK)
V18
E1
Geometria i grafika inżynierska (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Jagiełowicz Patrycja (MK)
V18
E1-L3E1-L4
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 Projekt
Jagiełowicz Patrycja (MK)Stawarz Paweł (EA)
L-28.300BF203
E1-L3E1-L4
Informatyka I (E1) - P15 ProjektGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA)Jagiełowicz Patrycja (MK)
F203L-28.300B
E1
Fizyka I (E1) - W30 Wykład
Jakubczyk Dorota (FF)
S2
E1
Fizyka I (E1) - W30 Wykład
Jakubczyk Dorota (FF)
S2
@10:30-10:45
10:45-11:00
E1-L3E1-L4
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 Projekt
Jagiełowicz Patrycja (MK)Stawarz Paweł (EA)
L-28.300BF203
E1-L3E1-L4
Informatyka I (E1) - P15 ProjektGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA)Jagiełowicz Patrycja (MK)
F203L-28.300B
10:45-11:00
11:00-11:15
E1-L3E1-L4
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 Projekt
Jagiełowicz Patrycja (MK)Stawarz Paweł (EA)
L-28.300BF203
E1-L3E1-L4
Informatyka I (E1) - P15 ProjektGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA)Jagiełowicz Patrycja (MK)
F203L-28.300B
11:00-11:15
11:15-11:30
E1-L3E1-L4
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 Projekt
Jagiełowicz Patrycja (MK)Stawarz Paweł (EA)
L-28.300BF203
E1-L3E1-L4
Informatyka I (E1) - P15 ProjektGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA)Jagiełowicz Patrycja (MK)
F203L-28.300B
11:15-11:30
11:30-11:45
E1-L3E1-L4
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 Projekt
Jagiełowicz Patrycja (MK)Stawarz Paweł (EA)
L-28.300BF203
E1-L3E1-L4
Informatyka I (E1) - P15 ProjektGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA)Jagiełowicz Patrycja (MK)
F203L-28.300B
11:30-11:45
11:45-12:00
E1-L3E1-L4
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 Projekt
Jagiełowicz Patrycja (MK)Stawarz Paweł (EA)
L-28.300BF203
E1-L3E1-L4
Informatyka I (E1) - P15 ProjektGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA)Jagiełowicz Patrycja (MK)
F203L-28.300B
11:45-12:00
12:00-12:15
E1-L3E1-L4
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - P15 Projekt
Jagiełowicz Patrycja (MK)Stawarz Paweł (EA)
L-28.300BF203
E1-L3E1-L4
Informatyka I (E1) - P15 ProjektGeometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA)Jagiełowicz Patrycja (MK)
F203L-28.300B
12:00-12:15
@12:15-12:30 --- ---
E1
Informatyka I (E1) - W30 Wykład
Warchoł Dawid (EA)
B107
E1
Informatyka I (E1) - W30 Wykład
Warchoł Dawid (EA)
B107
---
Fizyka I (E1) - C15 Ćwiczenia
Kudła Sylwia (FF)
V18
--- ---
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 2.
Trojnar Mariusz (ET)
B300
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 2.
Trojnar Mariusz (ET)
B300
@12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15 --- ---
E1-C2, E1-C3
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (E1) - C08 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Szczepański Tomasz (FF)
F402
E1-C2, E1-C3
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (E1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Szynal-Liana Anetta (FM)
B300
E1
Społeczeństwo informacyjne (E1) - W15 Wykład
Mazur Damian (ET)
B107
--- --- --- -x- -x- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
E1-C3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- ---
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 1.
Trojnar Mariusz (ET)
B300
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 1.
Trojnar Mariusz (ET)
B300
A1-C3, E1-C3
Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 2 (CS)
Hala PRz
A1-C3, E1-C3
Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia
Nauczyciel 2 (CS)
Hala PRz
E1-L6
Informatyka I (E1) - P15 Projekt
Stawarz Paweł (EA)
D3b
E1-L5
Informatyka I (E1) - P15 Projekt
Stawarz Paweł (EA)
D3b
E1-L5
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Jagiełowicz Patrycja (MK)
L-28.300B
E1-L6
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Jagiełowicz Patrycja (MK)
L-28.300B
@08:45-09:00
09:00-09:15 --- ---
E1-L6
Informatyka I (E1) - P15 Projekt
Stawarz Paweł (EA)
D3b
E1-L5
Informatyka I (E1) - P15 Projekt
Stawarz Paweł (EA)
D3b
E1-L5
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Jagiełowicz Patrycja (MK)
L-28.300B
E1-L6
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Jagiełowicz Patrycja (MK)
L-28.300B
09:00-09:15
09:15-09:30 --- ---
E1-L6
Informatyka I (E1) - P15 Projekt
Stawarz Paweł (EA)
D3b
E1-L5
Informatyka I (E1) - P15 Projekt
Stawarz Paweł (EA)
D3b
E1-L5
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Jagiełowicz Patrycja (MK)
L-28.300B
E1-L6
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Jagiełowicz Patrycja (MK)
L-28.300B
09:15-09:30
09:30-09:45 --- ---
E1-L6
Informatyka I (E1) - P15 Projekt
Stawarz Paweł (EA)
D3b
E1-L5
Informatyka I (E1) - P15 Projekt
Stawarz Paweł (EA)
D3b
E1-L5
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Jagiełowicz Patrycja (MK)
L-28.300B
E1-L6
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Jagiełowicz Patrycja (MK)
L-28.300B
09:30-09:45
09:45-10:00
E1
Matematyka I (E1) - W45 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
E1
Matematyka I (E1) - W45 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
E1-L6
Informatyka I (E1) - P15 Projekt
Stawarz Paweł (EA)
D3b
E1-L5
Informatyka I (E1) - P15 Projekt
Stawarz Paweł (EA)
D3b
E1-L5
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Jagiełowicz Patrycja (MK)
L-28.300B
E1-L6
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Jagiełowicz Patrycja (MK)
L-28.300B
09:45-10:00
10:00-10:15
E1-L6
Informatyka I (E1) - P15 Projekt
Stawarz Paweł (EA)
D3b
E1-L5
Informatyka I (E1) - P15 Projekt
Stawarz Paweł (EA)
D3b
E1-L5
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Jagiełowicz Patrycja (MK)
L-28.300B
E1-L6
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Jagiełowicz Patrycja (MK)
L-28.300B
10:00-10:15
10:15-10:30
E1-L6
Informatyka I (E1) - P15 Projekt
Stawarz Paweł (EA)
D3b
E1-L5
Informatyka I (E1) - P15 Projekt
Stawarz Paweł (EA)
D3b
E1-L5
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Jagiełowicz Patrycja (MK)
L-28.300B
E1-L6
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Jagiełowicz Patrycja (MK)
L-28.300B
10:15-10:30
@10:30-10:45
E1
Technologie informacyjne (E1) - W15 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
B107
---
E1
Geometria i grafika inżynierska (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Jagiełowicz Patrycja (MK)
V18
E1
Geometria i grafika inżynierska (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Jagiełowicz Patrycja (MK)
V18
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM)
A113
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM)
A113
E1
Fizyka I (E1) - W30 Wykład
Jakubczyk Dorota (FF)
S2
E1
Fizyka I (E1) - W30 Wykład
Jakubczyk Dorota (FF)
S2
@10:30-10:45
10:45-11:00 --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- 12:00-12:15
@12:15-12:30 --- ---
E1
Informatyka I (E1) - W30 Wykład
Warchoł Dawid (EA)
B107
E1
Informatyka I (E1) - W30 Wykład
Warchoł Dawid (EA)
B107
Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)
A112
Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)
A112
E1-L5E1-L6
Technologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)Warchoł Dawid (EA)
B210D3a
E1-L5E1-L6
Informatyka I (E1) - L15 LaboratoriumTechnologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)Gamracki Mariusz (ET)
D3aB210
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 2.
Trojnar Mariusz (ET)
B300
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 2.
Trojnar Mariusz (ET)
B300
@12:15-12:30
12:30-12:45 --- ---
E1-L5E1-L6
Technologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)Warchoł Dawid (EA)
B210D3a
E1-L5E1-L6
Informatyka I (E1) - L15 LaboratoriumTechnologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)Gamracki Mariusz (ET)
D3aB210
12:30-12:45
12:45-13:00 --- ---
E1-L5E1-L6
Technologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)Warchoł Dawid (EA)
B210D3a
E1-L5E1-L6
Informatyka I (E1) - L15 LaboratoriumTechnologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)Gamracki Mariusz (ET)
D3aB210
12:45-13:00
13:00-13:15 --- ---
E1-L5E1-L6
Technologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)Warchoł Dawid (EA)
B210D3a
E1-L5E1-L6
Informatyka I (E1) - L15 LaboratoriumTechnologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)Gamracki Mariusz (ET)
D3aB210
13:00-13:15
13:15-13:30 --- ---
E1-L5E1-L6
Technologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)Warchoł Dawid (EA)
B210D3a
E1-L5E1-L6
Informatyka I (E1) - L15 LaboratoriumTechnologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)Gamracki Mariusz (ET)
D3aB210
13:15-13:30
13:30-13:45 --- ---
E1-L5E1-L6
Technologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)Warchoł Dawid (EA)
B210D3a
E1-L5E1-L6
Informatyka I (E1) - L15 LaboratoriumTechnologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)Gamracki Mariusz (ET)
D3aB210
13:30-13:45
13:45-14:00 --- ---
E1-L5E1-L6
Technologie informacyjne (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka I (E1) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)Warchoł Dawid (EA)
B210D3a
E1-L5E1-L6
Informatyka I (E1) - L15 LaboratoriumTechnologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)Gamracki Mariusz (ET)
D3aB210
13:45-14:00
@14:00-14:15
E1-L5, E1-L6, E1-L2
Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Masłowski Grzegorz (ET)
B303
---
E1-C2, E1-C3
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (E1) - C08 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Szczepański Tomasz (FF)
F402
E1-C2, E1-C3
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (E1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.)
Szynal-Liana Anetta (FM)
B300
E1
Społeczeństwo informacyjne (E1) - W15 Wykład
Mazur Damian (ET)
B107
Fizyka I (E1) - C15 Ćwiczenia
Kudła Sylwia (FF)
V18
--- --- -x- -x- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
E2-C1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 -x- -x- --- --- -x- -x- --- ---
E2-L2
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4, 7, 9, 11, 12)
Mleczko Krzysztof (EP)
A301
E2-L1
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 5, 6, 8, 10)
Mleczko Krzysztof (EP)
A301
08:00:08:15
08:15-08:30 -x- -x- --- --- -x- -x- --- ---
E2-L2
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4, 7, 9, 11, 12)
Mleczko Krzysztof (EP)
A301
E2-L1
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 5, 6, 8, 10)
Mleczko Krzysztof (EP)
A301
08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- --- --- -x- -x- --- ---
E2-L2
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4, 7, 9, 11, 12)
Mleczko Krzysztof (EP)
A301
E2-L1
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 5, 6, 8, 10)
Mleczko Krzysztof (EP)
A301
08:30-08:45
@08:45-09:00
E2
Metrologia elektryczna (E2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
A312
E2
Metrologia elektryczna (E2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
A312
E2
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - W30 Wykład
Pawłowski Stanisław (ED)
A312
E2
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - W30 Wykład
Pawłowski Stanisław (ED)
A312
--- --- ---
E2-L1E2-L2
Teoria obwodów III (E2) - L15 LaboratoriumTeoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)
B200bB100b
E2-L2
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4, 7, 9, 11, 12)
Mleczko Krzysztof (EP)
A301
E2-L1
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 5, 6, 8, 10)
Mleczko Krzysztof (EP)
A301
@08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- ---
E2-L1E2-L2
Teoria obwodów III (E2) - L15 LaboratoriumTeoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)
B200bB100b
E2-L2
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4, 7, 9, 11, 12)
Mleczko Krzysztof (EP)
A301
E2-L1
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 5, 6, 8, 10)
Mleczko Krzysztof (EP)
A301
09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- ---
E2-L1E2-L2
Teoria obwodów III (E2) - L15 LaboratoriumTeoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)
B200bB100b
E2-L2
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4, 7, 9, 11, 12)
Mleczko Krzysztof (EP)
A301
E2-L1
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 5, 6, 8, 10)
Mleczko Krzysztof (EP)
A301
09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- ---
E2-L1E2-L2
Teoria obwodów III (E2) - L15 LaboratoriumTeoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)
B200bB100b
E2-L2
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4, 7, 9, 11, 12)
Mleczko Krzysztof (EP)
A301
E2-L1
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 5, 6, 8, 10)
Mleczko Krzysztof (EP)
A301
09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- ---
E2-L1E2-L2
Teoria obwodów III (E2) - L15 LaboratoriumTeoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)
B200bB100b
E2-L2
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4, 7, 9, 11, 12)
Mleczko Krzysztof (EP)
A301
E2-L1
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 5, 6, 8, 10)
Mleczko Krzysztof (EP)
A301
09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- ---
E2-L1E2-L2
Teoria obwodów III (E2) - L15 LaboratoriumTeoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)
B200bB100b
E2-L2
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4, 7, 9, 11, 12)
Mleczko Krzysztof (EP)
A301
E2-L1
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 5, 6, 8, 10)
Mleczko Krzysztof (EP)
A301
10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- ---
E2-L1E2-L2
Teoria obwodów III (E2) - L15 LaboratoriumTeoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)
B200bB100b
--- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
E2
Mechanika i mechatronika (E2) - W30 Wykład
Homik Wojciech (MK)
A312
E2
Mechanika i mechatronika (E2) - W30 Wykład
Homik Wojciech (MK)
A312
E2
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - W30 Wykład
Plewako Jolanta (EE)
A112
E2
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - W30 Wykład
Plewako Jolanta (EE)
A112
--- ---
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - C15 Ćwiczenia
Pawłowski Stanisław (ED)
A214
E2-L1E2-L2
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów III (E2) - L15 Laboratorium
Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)Karnas Grzegorz (ET)
B100bB200b
E2
Język obcy (E2) - C30 Lektorat
Doroszkiewicz Małgorzata (CJ)
J207
E2
Język obcy (E2) - C30 Lektorat
Doroszkiewicz Małgorzata (CJ)
J207
@10:30-10:45
10:45-11:00 --- ---
E2-L1E2-L2
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów III (E2) - L15 Laboratorium
Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)Karnas Grzegorz (ET)
B100bB200b
10:45-11:00
11:00-11:15 --- ---
E2-L1E2-L2
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów III (E2) - L15 Laboratorium
Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)Karnas Grzegorz (ET)
B100bB200b
11:00-11:15
11:15-11:30 --- ---
E2-L1E2-L2
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów III (E2) - L15 Laboratorium
Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)Karnas Grzegorz (ET)
B100bB200b
11:15-11:30
11:30-11:45 --- ---
E2-L1E2-L2
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów III (E2) - L15 Laboratorium
Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)Karnas Grzegorz (ET)
B100bB200b
11:30-11:45
11:45-12:00 --- ---
E2-L1E2-L2
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów III (E2) - L15 Laboratorium
Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)Karnas Grzegorz (ET)
B100bB200b
11:45-12:00
12:00-12:15 --- ---
E2-L1E2-L2
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów III (E2) - L15 Laboratorium
Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)Karnas Grzegorz (ET)
B100bB200b
12:00-12:15
@12:15-12:30
Mechanika i mechatronika (E2) - C15 Ćwiczenia
Homik Wojciech (MK)
A312
Teoria obwodów III (E2) - C15 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)
B303
E2-L1E2-L2
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 LaboratoriumMetrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)Chorzępa Rafał (EM)
A1A211
E2-L2
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)
A211
E2-L1
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)
A211
E2-L1
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)
A211
E2
Teoria obwodów III (E2) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET), Trojnar Mariusz (ET)
A112
E2
Teoria obwodów III (E2) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET), Trojnar Mariusz (ET)
A112
--- --- @12:15-12:30
12:30-12:45
E2-L1E2-L2
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 LaboratoriumMetrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)Chorzępa Rafał (EM)
A1A211
E2-L2
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)
A211
E2-L1
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)
A211
E2-L1
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)
A211
--- --- 12:30-12:45
12:45-13:00
E2-L1E2-L2
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 LaboratoriumMetrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)Chorzępa Rafał (EM)
A1A211
E2-L2
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)
A211
E2-L1
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)
A211
E2-L1
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)
A211
--- --- 12:45-13:00
13:00-13:15
E2-L1E2-L2
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 LaboratoriumMetrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)Chorzępa Rafał (EM)
A1A211
E2-L2
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)
A211
E2-L1
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)
A211
E2-L1
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)
A211
--- --- 13:00-13:15
13:15-13:30
E2-L1E2-L2
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 LaboratoriumMetrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)Chorzępa Rafał (EM)
A1A211
E2-L2
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)
A211
E2-L1
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)
A211
E2-L1
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)
A211
--- --- 13:15-13:30
13:30-13:45
E2-L1E2-L2
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 LaboratoriumMetrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)Chorzępa Rafał (EM)
A1A211
E2-L2
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)
A211
E2-L1
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)
A211
E2-L1
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)
A211
--- --- 13:30-13:45
13:45-14:00
E2-L1E2-L2
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 LaboratoriumMetrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)Chorzępa Rafał (EM)
A1A211
E2-L2
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)
A211
E2-L1
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)
A211
E2-L1
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)
A211
--- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
Elektronika I (E2) - C15 Ćwiczenia
Mleczko Krzysztof (EP)
A312
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)
F102
---
E2-L2
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
A1
E2-L1
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
E2-L2
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
E2
Elektronika I (E2) - W30 Wykład
Mleczko Krzysztof (EP)
B107
E2
Elektronika I (E2) - W30 Wykład
Mleczko Krzysztof (EP)
B107
--- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 ---
E2-L2
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
A1
E2-L1
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
E2-L2
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
--- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 ---
E2-L2
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
A1
E2-L1
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
E2-L2
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
--- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 ---
E2-L2
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
A1
E2-L1
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
E2-L2
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
--- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 ---
E2-L2
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
A1
E2-L1
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
E2-L2
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
--- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 ---
E2-L2
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
A1
E2-L1
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
E2-L2
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
--- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 ---
E2-L2
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
A1
E2-L1
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
E2-L2
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
-x- -x- 15:30-15:45
@15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x-
E2
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B107
E2
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B107
-x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
E2-C2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 -x- -x- --- --- -x- -x- ---
E2-L3
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 5, 7, 9, 11)
Mleczko Krzysztof (EP)
A301
--- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00
E2
Metrologia elektryczna (E2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
A312
E2
Metrologia elektryczna (E2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
A312
E2
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - W30 Wykład
Pawłowski Stanisław (ED)
A312
E2
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - W30 Wykład
Pawłowski Stanisław (ED)
A312
--- ---
E2-L3
Teoria obwodów III (E2) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
--- --- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
E2
Mechanika i mechatronika (E2) - W30 Wykład
Homik Wojciech (MK)
A312
E2
Mechanika i mechatronika (E2) - W30 Wykład
Homik Wojciech (MK)
A312
E2
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - W30 Wykład
Plewako Jolanta (EE)
A112
E2
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - W30 Wykład
Plewako Jolanta (EE)
A112
--- ---
E2-L3
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 Laboratorium
Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED)
B100b
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - C15 Ćwiczenia
Pawłowski Stanisław (ED)
A214
E2
Język obcy (E2) - C30 Lektorat
Doroszkiewicz Małgorzata (CJ)
J207
E2
Język obcy (E2) - C30 Lektorat
Doroszkiewicz Małgorzata (CJ)
J207
@10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30
Teoria obwodów III (E2) - C15 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)
B303
Mechanika i mechatronika (E2) - C15 Ćwiczenia
Homik Wojciech (MK)
A312
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)
F102
E2-L3
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
A1
--- ---
E2
Teoria obwodów III (E2) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET), Trojnar Mariusz (ET)
A112
E2
Teoria obwodów III (E2) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET), Trojnar Mariusz (ET)
A112
--- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
E2-L3
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
Elektronika I (E2) - C15 Ćwiczenia
Mleczko Krzysztof (EP)
A312
--- ---
E2-L3
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)
A211
E2-L3
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium
Chorzępa Rafał (EM)
A211
E2
Elektronika I (E2) - W30 Wykład
Mleczko Krzysztof (EP)
B107
E2
Elektronika I (E2) - W30 Wykład
Mleczko Krzysztof (EP)
B107
--- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- 15:30-15:45
@15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x-
E2
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B107
E2
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B107
-x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
E3/EN
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - W30 Wykład
Beňa Lúbomir (EE)
B304
@07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15
E3/EN-L3
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Daraż Mateusz (ED) - DD
B100b
E3/EN-L1
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Bogusz Piotr (ED)
B100b
--- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30
E3/EN-L3
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Daraż Mateusz (ED) - DD
B100b
E3/EN-L1
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Bogusz Piotr (ED)
B100b
--- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45
E3/EN-L3
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Daraż Mateusz (ED) - DD
B100b
E3/EN-L1
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Bogusz Piotr (ED)
B100b
--- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00
E3/EN-L2E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 LaboratoriumModelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Plewako Jolanta (EE)Daraż Mateusz (ED) - DD
B21B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Bogusz Piotr (ED)Plewako Jolanta (EE)
B100bB21
E3
Bezpieczeństwo użytkowania urządzeń elektrycznych (E3) - W30 Wykład
Plewako Jolanta (EE)
A112
E3
Bezpieczeństwo użytkowania urządzeń elektrycznych (E3) - W30 Wykład
Plewako Jolanta (EE)
A112
Techniki oświetlania (E3/EN) - W30 Wykład
Wachta Henryk (EE)
A111
Techniki oświetlania (E3/EN) - W30 Wykład
Wachta Henryk (EE)
A111
E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
E3
Język obcy (E3) - C30 Lektorat
Młodochowska Katarzyna (CJ)
J302
E3
Język obcy (E3) - C30 Lektorat
Młodochowska Katarzyna (CJ)
J302
@08:45-09:00
09:00-09:15
E3/EN-L2E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 LaboratoriumModelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Plewako Jolanta (EE)Daraż Mateusz (ED) - DD
B21B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Bogusz Piotr (ED)Plewako Jolanta (EE)
B100bB21
E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
09:00-09:15
09:15-09:30
E3/EN-L2E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 LaboratoriumModelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Plewako Jolanta (EE)Daraż Mateusz (ED) - DD
B21B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Bogusz Piotr (ED)Plewako Jolanta (EE)
B100bB21
E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
09:15-09:30
09:30-09:45
E3/EN-L2E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 LaboratoriumModelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Plewako Jolanta (EE)Daraż Mateusz (ED) - DD
B21B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Bogusz Piotr (ED)Plewako Jolanta (EE)
B100bB21
E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
09:30-09:45
09:45-10:00
E3/EN-L2E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 LaboratoriumModelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Plewako Jolanta (EE)Daraż Mateusz (ED) - DD
B21B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Bogusz Piotr (ED)Plewako Jolanta (EE)
B100bB21
E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
09:45-10:00
10:00-10:15
E3/EN-L2E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 LaboratoriumModelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Plewako Jolanta (EE)Daraż Mateusz (ED) - DD
B21B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Bogusz Piotr (ED)Plewako Jolanta (EE)
B100bB21
E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
10:00-10:15
10:15-10:30
E3/EN-L2
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
E3/EN-L2
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
10:15-10:30
@10:30-10:45
E3/EN-L1E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Nowak Marek (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B16B57
E3/EN-L1E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Nowak Marek (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B16B57
E3
Urządzenia elektryczne (E3) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
A113
E3
Urządzenia elektryczne (E3) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
A113
E3/EN-L1E3/EN-L2
Techniki oświetlania (E3/EN) - P15 ProjektSieci komputerowe (E3) - L15 Laboratorium
Wachta Henryk (EE)Hadaj Piotr (ES)
B16F604
E3/EN-L1E3/EN-L2
Sieci komputerowe (E3) - L15 LaboratoriumTechniki oświetlania (E3/EN) - P15 Projekt
Hadaj Piotr (ES)Wachta Henryk (EE)
F604B16
E3/EN-L1E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B21B57
E3/EN-L1E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B21B57
---
E3/EN-L3
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Beňa Lúbomir (EE)
B16
@10:30-10:45
10:45-11:00
E3/EN-L1E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Nowak Marek (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B16B57
E3/EN-L1E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Nowak Marek (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B16B57
E3/EN-L1E3/EN-L2
Techniki oświetlania (E3/EN) - P15 ProjektSieci komputerowe (E3) - L15 Laboratorium
Wachta Henryk (EE)Hadaj Piotr (ES)
B16F604
E3/EN-L1E3/EN-L2
Sieci komputerowe (E3) - L15 LaboratoriumTechniki oświetlania (E3/EN) - P15 Projekt
Hadaj Piotr (ES)Wachta Henryk (EE)
F604B16
E3/EN-L1E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B21B57
E3/EN-L1E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B21B57
---
E3/EN-L3
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Beňa Lúbomir (EE)
B16
10:45-11:00
11:00-11:15
E3/EN-L1E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Nowak Marek (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B16B57
E3/EN-L1E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Nowak Marek (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B16B57
E3/EN-L1E3/EN-L2
Techniki oświetlania (E3/EN) - P15 ProjektSieci komputerowe (E3) - L15 Laboratorium
Wachta Henryk (EE)Hadaj Piotr (ES)
B16F604
E3/EN-L1E3/EN-L2
Sieci komputerowe (E3) - L15 LaboratoriumTechniki oświetlania (E3/EN) - P15 Projekt
Hadaj Piotr (ES)Wachta Henryk (EE)
F604B16
E3/EN-L1E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B21B57
E3/EN-L1E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B21B57
---
E3/EN-L3
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Beňa Lúbomir (EE)
B16
11:00-11:15
11:15-11:30
E3/EN-L1E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Nowak Marek (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B16B57
E3/EN-L1E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Nowak Marek (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B16B57
E3/EN-L1E3/EN-L2
Techniki oświetlania (E3/EN) - P15 ProjektSieci komputerowe (E3) - L15 Laboratorium
Wachta Henryk (EE)Hadaj Piotr (ES)
B16F604
E3/EN-L1E3/EN-L2
Sieci komputerowe (E3) - L15 LaboratoriumTechniki oświetlania (E3/EN) - P15 Projekt
Hadaj Piotr (ES)Wachta Henryk (EE)
F604B16
E3/EN-L1E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B21B57
E3/EN-L1E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B21B57
---
E3/EN-L3
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Beňa Lúbomir (EE)
B16
11:15-11:30
11:30-11:45
E3/EN-L1E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Nowak Marek (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B16B57
E3/EN-L1E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Nowak Marek (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B16B57
E3/EN-L1E3/EN-L2
Techniki oświetlania (E3/EN) - P15 ProjektSieci komputerowe (E3) - L15 Laboratorium
Wachta Henryk (EE)Hadaj Piotr (ES)
B16F604
E3/EN-L1E3/EN-L2
Sieci komputerowe (E3) - L15 LaboratoriumTechniki oświetlania (E3/EN) - P15 Projekt
Hadaj Piotr (ES)Wachta Henryk (EE)
F604B16
E3/EN-L1E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B21B57
E3/EN-L1E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B21B57
---
E3/EN-L3
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Beňa Lúbomir (EE)
B16
11:30-11:45
11:45-12:00
E3/EN-L1E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Nowak Marek (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B16B57
E3/EN-L1E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Nowak Marek (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B16B57
E3/EN-L1E3/EN-L2
Techniki oświetlania (E3/EN) - P15 ProjektSieci komputerowe (E3) - L15 Laboratorium
Wachta Henryk (EE)Hadaj Piotr (ES)
B16F604
E3/EN-L1E3/EN-L2
Sieci komputerowe (E3) - L15 LaboratoriumTechniki oświetlania (E3/EN) - P15 Projekt
Hadaj Piotr (ES)Wachta Henryk (EE)
F604B16
E3/EN-L1E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B21B57
E3/EN-L1E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B21B57
---
E3/EN-L3
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Beňa Lúbomir (EE)
B16
11:45-12:00
12:00-12:15
E3/EN-L1E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Nowak Marek (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B16B57
E3/EN-L1E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Nowak Marek (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B16B57
E3/EN-L1E3/EN-L2
Techniki oświetlania (E3/EN) - P15 ProjektSieci komputerowe (E3) - L15 Laboratorium
Wachta Henryk (EE)Hadaj Piotr (ES)
B16F604
E3/EN-L1E3/EN-L2
Sieci komputerowe (E3) - L15 LaboratoriumTechniki oświetlania (E3/EN) - P15 Projekt
Hadaj Piotr (ES)Wachta Henryk (EE)
F604B16
E3/EN-L1E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B21B57
E3/EN-L1E3/EN-L3
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)Podskarbi Grzegorz (ED)
B21B57
---
E3/EN-L3
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Beňa Lúbomir (EE)
B16
12:00-12:15
@12:15-12:30
E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
E3/EN-L3
Sieci komputerowe (E3) - L15 Laboratorium
Hadaj Piotr (ES)
F604
E3/EN-L3
Techniki oświetlania (E3/EN) - P15 Projekt
Wachta Henryk (EE)
E3
Maszyny elektryczne II (E3) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Rodziński Jan (ED)
B303
E3
Maszyny elektryczne II (E3) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Rodziński Jan (ED)
B303
E3/EN-L1
Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Podskarbi Grzegorz (ED)
B57
E3/EN-L1
Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Podskarbi Grzegorz (ED)
B57
--- --- @12:15-12:30
12:30-12:45
E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
E3/EN-L3
Sieci komputerowe (E3) - L15 Laboratorium
Hadaj Piotr (ES)
F604
E3/EN-L3
Techniki oświetlania (E3/EN) - P15 Projekt
Wachta Henryk (EE)
E3/EN-L1
Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Podskarbi Grzegorz (ED)
B57
E3/EN-L1
Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Podskarbi Grzegorz (ED)
B57
--- --- 12:30-12:45
12:45-13:00
E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
E3/EN-L3
Sieci komputerowe (E3) - L15 Laboratorium
Hadaj Piotr (ES)
F604
E3/EN-L3
Techniki oświetlania (E3/EN) - P15 Projekt
Wachta Henryk (EE)
E3/EN-L1
Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Podskarbi Grzegorz (ED)
B57
E3/EN-L1
Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Podskarbi Grzegorz (ED)
B57
--- --- 12:45-13:00
13:00-13:15
E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
E3/EN-L3
Sieci komputerowe (E3) - L15 Laboratorium
Hadaj Piotr (ES)
F604
E3/EN-L3
Techniki oświetlania (E3/EN) - P15 Projekt
Wachta Henryk (EE)
E3/EN-L1
Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Podskarbi Grzegorz (ED)
B57
E3/EN-L1
Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Podskarbi Grzegorz (ED)
B57
--- --- 13:00-13:15
13:15-13:30
E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
E3/EN-L3
Sieci komputerowe (E3) - L15 Laboratorium
Hadaj Piotr (ES)
F604
E3/EN-L3
Techniki oświetlania (E3/EN) - P15 Projekt
Wachta Henryk (EE)
E3/EN-L1
Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Podskarbi Grzegorz (ED)
B57
E3/EN-L1
Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Podskarbi Grzegorz (ED)
B57
--- --- 13:15-13:30
13:30-13:45
E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
E3/EN-L3
Sieci komputerowe (E3) - L15 Laboratorium
Hadaj Piotr (ES)
F604
E3/EN-L3
Techniki oświetlania (E3/EN) - P15 Projekt
Wachta Henryk (EE)
E3/EN-L1
Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Podskarbi Grzegorz (ED)
B57
E3/EN-L1
Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Podskarbi Grzegorz (ED)
B57
--- --- 13:30-13:45
13:45-14:00
E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
E3/EN-L2
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
E3/EN-L3
Sieci komputerowe (E3) - L15 Laboratorium
Hadaj Piotr (ES)
F604
E3/EN-L3
Techniki oświetlania (E3/EN) - P15 Projekt
Wachta Henryk (EE)
E3/EN-L1
Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Podskarbi Grzegorz (ED)
B57
E3/EN-L1
Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Podskarbi Grzegorz (ED)
B57
--- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15 --- ---
E3
Sieci komputerowe (E3) - W15 Wykład
Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES)
B300
E3/EN-L2
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Bogusz Piotr (ED)
B100b
E3/EN-L1, E3/EN-L2E3/EN-L3
Maszyny elektryczne II (E3) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)Techniki oświetlania (E3/EN) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Rodziński Jan (ED)Leśko Marcin (EE)
B303F202
E3/EN-L1, E3/EN-L2E3/EN-L3
Techniki oświetlania (E3/EN) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)Maszyny elektryczne II (E3) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Leśko Marcin (EE)Rodziński Jan (ED)
F202B303
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - W30 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
B305
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - W30 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
B305
--- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- ---
E3/EN-L2
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Bogusz Piotr (ED)
B100b
E3/EN-L1, E3/EN-L2E3/EN-L3
Maszyny elektryczne II (E3) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)Techniki oświetlania (E3/EN) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Rodziński Jan (ED)Leśko Marcin (EE)
B303F202
E3/EN-L1, E3/EN-L2E3/EN-L3
Techniki oświetlania (E3/EN) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)Maszyny elektryczne II (E3) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Leśko Marcin (EE)Rodziński Jan (ED)
F202B303
--- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- ---
E3/EN-L2
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Bogusz Piotr (ED)
B100b
E3/EN-L1, E3/EN-L2E3/EN-L3
Maszyny elektryczne II (E3) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)Techniki oświetlania (E3/EN) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Rodziński Jan (ED)Leśko Marcin (EE)
B303F202
E3/EN-L1, E3/EN-L2E3/EN-L3
Techniki oświetlania (E3/EN) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)Maszyny elektryczne II (E3) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Leśko Marcin (EE)Rodziński Jan (ED)
F202B303
--- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- ---
E3/EN-L2
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Bogusz Piotr (ED)
B100b
E3/EN-L1, E3/EN-L2E3/EN-L3
Maszyny elektryczne II (E3) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)Techniki oświetlania (E3/EN) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Rodziński Jan (ED)Leśko Marcin (EE)
B303F202
E3/EN-L1, E3/EN-L2E3/EN-L3
Techniki oświetlania (E3/EN) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)Maszyny elektryczne II (E3) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Leśko Marcin (EE)Rodziński Jan (ED)
F202B303
-x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- ---
E3/EN-L2
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Bogusz Piotr (ED)
B100b
E3/EN-L1, E3/EN-L2E3/EN-L3
Maszyny elektryczne II (E3) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)Techniki oświetlania (E3/EN) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Rodziński Jan (ED)Leśko Marcin (EE)
B303F202
E3/EN-L1, E3/EN-L2E3/EN-L3
Techniki oświetlania (E3/EN) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)Maszyny elektryczne II (E3) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Leśko Marcin (EE)Rodziński Jan (ED)
F202B303
-x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- ---
E3/EN-L2
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Bogusz Piotr (ED)
B100b
E3/EN-L1, E3/EN-L2E3/EN-L3
Maszyny elektryczne II (E3) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)Techniki oświetlania (E3/EN) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Rodziński Jan (ED)Leśko Marcin (EE)
B303F202
E3/EN-L1, E3/EN-L2E3/EN-L3
Techniki oświetlania (E3/EN) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)Maszyny elektryczne II (E3) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Leśko Marcin (EE)Rodziński Jan (ED)
F202B303
-x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- ---
E3/EN-L2
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Bogusz Piotr (ED)
B100b
E3/EN-L1, E3/EN-L2E3/EN-L3
Maszyny elektryczne II (E3) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)Techniki oświetlania (E3/EN) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Rodziński Jan (ED)Leśko Marcin (EE)
B303F202
E3/EN-L1, E3/EN-L2E3/EN-L3
Techniki oświetlania (E3/EN) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1)Maszyny elektryczne II (E3) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2)
Leśko Marcin (EE)Rodziński Jan (ED)
F202B303
-x- -x- 15:30-15:45
@15:45-16:00 -x- -x- ---
E3/EN-L2
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Bogusz Piotr (ED)
B100b
--- ---
E3
Prawo gospodarcze (E3) - W15 Wykład
Olewiński Bogusław (ZP)
B305
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - W30 Wykład
Beňa Lúbomir (EE)
B304
-x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- ---
E3/EN-L2
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy)
Bogusz Piotr (ED)
B100b
--- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- --- --- --- --- ---
E3/EN-L3
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Beňa Lúbomir (EE)
B16
-x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- ---
E3/EN-L3
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Beňa Lúbomir (EE)
B16
-x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
E3/EN-L3
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Beňa Lúbomir (EE)
B16
-x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- ---
E3/EN-L3
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Beňa Lúbomir (EE)
B16
-x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
E3/EN-L3
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Beňa Lúbomir (EE)
B16
-x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- ---
E3/EN-L3
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Beňa Lúbomir (EE)
B16
-x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
E3/EN-L3
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium
Beňa Lúbomir (EE)
B16
-x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.5.3 on 11/28/22 5:15 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
E4/EN
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- @07:00-7:15
07:15-07:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00:08:15 -x- -x- --- --- --- --- --- ---
E4/EN-L1E4/EN-L2
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka), (grupa 2.)
Korkosz Mariusz (ED)Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA), Pliś Danuta (ED), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
B57F202
E4/EN-L1E4/EN-L2
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka), (grupa 2.)
Korkosz Mariusz (ED)Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA), Pliś Danuta (ED), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
B57F202
08:00:08:15
08:15-08:30 -x- -x- --- --- --- --- --- ---
E4/EN-L1E4/EN-L2
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka), (grupa 2.)
Korkosz Mariusz (ED)Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA), Pliś Danuta (ED), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
B57F202
E4/EN-L1E4/EN-L2
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka), (grupa 2.)
Korkosz Mariusz (ED)Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA), Pliś Danuta (ED), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
B57F202
08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- --- --- --- --- --- ---
E4/EN-L1E4/EN-L2
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka), (grupa 2.)
Korkosz Mariusz (ED)Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA), Pliś Danuta (ED), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
B57F202
E4/EN-L1E4/EN-L2
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka), (grupa 2.)
Korkosz Mariusz (ED)Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA), Pliś Danuta (ED), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
B57F202
08:30-08:45
@08:45-09:00 -x- -x- ---
E4/EN-L2
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 2.)
Pyt Patryk (EU)
A50
--- ---
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - W30 Wykład
Łatka Małgorzata (EE)
B303
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - W30 Wykład
Łatka Małgorzata (EE)
B303
E4/EN-L1E4/EN-L2
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka), (grupa 2.)
Korkosz Mariusz (ED)Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA), Pliś Danuta (ED), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
B57F202
E4/EN-L1E4/EN-L2
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka), (grupa 2.)
Korkosz Mariusz (ED)Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA), Pliś Danuta (ED), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
B57F202
@08:45-09:00
09:00-09:15 -x- -x- ---
E4/EN-L2
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 2.)
Pyt Patryk (EU)
A50
--- ---
E4/EN-L1E4/EN-L2
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka), (grupa 2.)
Korkosz Mariusz (ED)Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA), Pliś Danuta (ED), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
B57F202
E4/EN-L1E4/EN-L2
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka), (grupa 2.)
Korkosz Mariusz (ED)Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA), Pliś Danuta (ED), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
B57F202
09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x- ---
E4/EN-L2
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 2.)
Pyt Patryk (EU)
A50
--- ---
E4/EN-L1E4/EN-L2
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka), (grupa 2.)
Korkosz Mariusz (ED)Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA), Pliś Danuta (ED), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
B57F202
E4/EN-L1E4/EN-L2
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka), (grupa 2.)
Korkosz Mariusz (ED)Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA), Pliś Danuta (ED), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
B57F202
09:15-09:30
09:30-09:45 -x- -x- ---
E4/EN-L2
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 2.)
Pyt Patryk (EU)
A50
--- ---
E4/EN-L1E4/EN-L2
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka), (grupa 2.)
Korkosz Mariusz (ED)Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA), Pliś Danuta (ED), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
B57F202
E4/EN-L1E4/EN-L2
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka), (grupa 2.)
Korkosz Mariusz (ED)Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA), Pliś Danuta (ED), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
B57F202
09:30-09:45
09:45-10:00 -x- -x- ---
E4/EN-L2
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 2.)
Pyt Patryk (EU)
A50
--- ---
E4/EN-L1E4/EN-L2
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka), (grupa 2.)
Korkosz Mariusz (ED)Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA), Pliś Danuta (ED), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
B57F202
E4/EN-L1E4/EN-L2
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka), (grupa 2.)
Korkosz Mariusz (ED)Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA), Pliś Danuta (ED), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
B57F202
09:45-10:00
10:00-10:15 -x- -x- ---
E4/EN-L2
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 2.)
Pyt Patryk (EU)
A50
--- ---
E4/EN-L1E4/EN-L2
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka), (grupa 2.)
Korkosz Mariusz (ED)Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA), Pliś Danuta (ED), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
B57F202
E4/EN-L1E4/EN-L2
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka), (grupa 2.)
Korkosz Mariusz (ED)Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA), Pliś Danuta (ED), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
B57F202
10:00-10:15
10:15-10:30 -x- -x- ---
E4/EN-L2
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 2.)
Pyt Patryk (EU)
A50
--- ---
E4/EN-L1E4/EN-L2
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka), (grupa 2.)
Korkosz Mariusz (ED)Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA), Pliś Danuta (ED), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
B57F202
E4/EN-L1E4/EN-L2
Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (grupa 1.)Projekt inżynierski (E4 w ED) - P45 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka), (grupa 2.)
Korkosz Mariusz (ED)Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA), Pliś Danuta (ED), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
B57F202
10:15-10:30
@10:30-10:45 -x- -x- --- ---
E4
Przedmiot humanistyczny (E4) - W30 Wykład
Sołtys Andrzej (ZH)
B305
E4
Przedmiot humanistyczny (E4) - W30 Wykład
Sołtys Andrzej (ZH)
B305
E4
Technika mikroprocesorowa (E4) - W30 Wykład
Węglarski Mariusz (EU)
A61
E4
Technika mikroprocesorowa (E4) - W30 Wykład
Węglarski Mariusz (EU)
A61
---
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - W30 Wykład
Kutsyk Andriy (ED)
B303
@10:30-10:45
10:45-11:00 -x- -x- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 -x- -x- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 -x- -x- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 -x- -x- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 -x- -x- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x- --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30 -x- -x- --- ---
E4
Wykład monograficzny (E4) - W30 Wykład
Mazur Damian (ET), Gołębiowski Marek (ET), Borkowski Mariusz (ET)
B107
E4
Wykład monograficzny (E4) - W30 Wykład
Mazur Damian (ET), Gołębiowski Marek (ET), Borkowski Mariusz (ET)
B107
E4/EN-L2
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 2.)
Pyt Patryk (EU)
A50
E4/EN-L2
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - L15 Laboratorium
Kutsyk Andriy (ED)
B17
---
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - W30 Wykład
Kutsyk Andriy (ED)
B303
@12:15-12:30
12:30-12:45 -x- -x- --- ---
E4/EN-L2
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 2.)
Pyt Patryk (EU)
A50
E4/EN-L2
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - L15 Laboratorium
Kutsyk Andriy (ED)
B17
--- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- --- ---
E4/EN-L2
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 2.)
Pyt Patryk (EU)
A50
E4/EN-L2
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - L15 Laboratorium
Kutsyk Andriy (ED)
B17
--- 12:45-13:00
13:00-13:15 -x- -x- --- ---
E4/EN-L2
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 2.)
Pyt Patryk (EU)
A50
E4/EN-L2
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - L15 Laboratorium
Kutsyk Andriy (ED)
B17
--- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- --- ---
E4/EN-L2
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 2.)
Pyt Patryk (EU)
A50
E4/EN-L2
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - L15 Laboratorium
Kutsyk Andriy (ED)
B17
--- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- -x- --- ---
E4/EN-L2
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 2.)
Pyt Patryk (EU)
A50
E4/EN-L2
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - L15 Laboratorium
Kutsyk Andriy (ED)
B17
--- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- --- ---
E4/EN-L2
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 2.)
Pyt Patryk (EU)
A50
E4/EN-L2
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - L15 Laboratorium
Kutsyk Andriy (ED)
B17
--- 13:45-14:00
@14:00-14:15 -x- -x-
E4/EN-L1
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/EN-L1
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/EN-L2
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/EN-L1E4/EN-L2
Systemy Smart Grid (E4/EN) - P15 ProjektGospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Mazur Damian (ET)Łatka Małgorzata (EE)
B200bB16
---
E4/EN-L1
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - L15 Laboratorium
Kutsyk Andriy (ED)
B17
-x-
E4/EN-L1
Eksploatacja instalacji energetycznych (E4/EN) - P15 Projekt
Kutsyk Andriy (ED)
B16
@14:00-14:15
14:15-14:30 -x- -x-
E4/EN-L1
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/EN-L1
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/EN-L2
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/EN-L1E4/EN-L2
Systemy Smart Grid (E4/EN) - P15 ProjektGospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Mazur Damian (ET)Łatka Małgorzata (EE)
B200bB16
---
E4/EN-L1
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - L15 Laboratorium
Kutsyk Andriy (ED)
B17
-x-
E4/EN-L1
Eksploatacja instalacji energetycznych (E4/EN) - P15 Projekt
Kutsyk Andriy (ED)
B16
14:15-14:30
14:30-14:45 -x- -x-
E4/EN-L1
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/EN-L1
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/EN-L2
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/EN-L1E4/EN-L2
Systemy Smart Grid (E4/EN) - P15 ProjektGospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Mazur Damian (ET)Łatka Małgorzata (EE)
B200bB16
---
E4/EN-L1
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - L15 Laboratorium
Kutsyk Andriy (ED)
B17
-x-
E4/EN-L1
Eksploatacja instalacji energetycznych (E4/EN) - P15 Projekt
Kutsyk Andriy (ED)
B16
14:30-14:45
14:45-15:00 -x- -x-
E4/EN-L1
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/EN-L1
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/EN-L2
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/EN-L1E4/EN-L2
Systemy Smart Grid (E4/EN) - P15 ProjektGospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Mazur Damian (ET)Łatka Małgorzata (EE)
B200bB16
---
E4/EN-L1
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - L15 Laboratorium
Kutsyk Andriy (ED)
B17
-x-
E4/EN-L1
Eksploatacja instalacji energetycznych (E4/EN) - P15 Projekt
Kutsyk Andriy (ED)
B16
14:45-15:00
15:00-15:15 -x- -x-
E4/EN-L1
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/EN-L1
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/EN-L2
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/EN-L1E4/EN-L2
Systemy Smart Grid (E4/EN) - P15 ProjektGospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Mazur Damian (ET)Łatka Małgorzata (EE)
B200bB16
---
E4/EN-L1
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - L15 Laboratorium
Kutsyk Andriy (ED)
B17
-x-
E4/EN-L1
Eksploatacja instalacji energetycznych (E4/EN) - P15 Projekt
Kutsyk Andriy (ED)
B16
15:00-15:15
15:15-15:30 -x- -x-
E4/EN-L1
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/EN-L1
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/EN-L2
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/EN-L1E4/EN-L2
Systemy Smart Grid (E4/EN) - P15 ProjektGospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Mazur Damian (ET)Łatka Małgorzata (EE)
B200bB16
---
E4/EN-L1
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - L15 Laboratorium
Kutsyk Andriy (ED)
B17
-x-
E4/EN-L1
Eksploatacja instalacji energetycznych (E4/EN) - P15 Projekt
Kutsyk Andriy (ED)
B16
15:15-15:30
15:30-15:45 -x- -x-
E4/EN-L1
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/EN-L1
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/EN-L2
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E4/EN-L1E4/EN-L2
Systemy Smart Grid (E4/EN) - P15 ProjektGospodarka energetyczna (E4/EN) - P30 Projekt
Mazur Damian (ET)Łatka Małgorzata (EE)
B200bB16
---
E4/EN-L1
Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - L15 Laboratorium
Kutsyk Andriy (ED)
B17
-x-
E4/EN-L1
Eksploatacja instalacji energetycznych (E4/EN) - P15 Projekt
Kutsyk Andriy (ED)
B16
15:30-15:45
@15:45-16:00 -x- -x- --- ---
Systemy Smart Grid (E4/EN) - W30 Wykład
Mazur Damian (ET)
B303
Systemy Smart Grid (E4/EN) - W30 Wykład
Mazur Damian (ET)
B303
---
Eksploatacja instalacji energetycznych (E4/EN) - W30 Wykład
Kutsyk Andriy (ED)
B303
-x-
E4/EN-L2
Eksploatacja instalacji energetycznych (E4/EN) - P15 Projekt
Kutsyk Andriy (ED)
B16
@15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- -x-
E4/EN-L2
Eksploatacja instalacji energetycznych (E4/EN) - P15 Projekt
Kutsyk Andriy (ED)
B16
16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- -x-
E4/EN-L2
Eksploatacja instalacji energetycznych (E4/EN) - P15 Projekt
Kutsyk Andriy (ED)
B16
16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- -x-
E4/EN-L2
Eksploatacja instalacji energetycznych (E4/EN) - P15 Projekt
Kutsyk Andriy (ED)
B16
16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- -x-
E4/EN-L2
Eksploatacja instalacji energetycznych (E4/EN) - P15 Projekt
Kutsyk Andriy (ED)
B16
16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- -x-
E4/EN-L2
Eksploatacja instalacji energetycznych (E4/EN) - P15 Projekt
Kutsyk Andriy (ED)
B16
17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- -x-
E4/EN-L2
Eksploatacja instalacji energetycznych (E4/EN) - P15 Projekt
Kutsyk Andriy (ED)
B16
17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x-
E4/EN-L1
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 1.)
Pyt Patryk (EU)
A50
E4/EN-L1E4/EN-L2
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 1.)Systemy Smart Grid (E4/EN) - P15 Projekt
Pyt Patryk (EU)Mazur Damian (ET)
A50B303
-x-
Eksploatacja instalacji energetycznych (E4/EN) - W30 Wykład
Kutsyk Andriy (ED)
B303
-x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x-
E4/EN-L1
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 1.)
Pyt Patryk (EU)
A50
E4/EN-L1E4/EN-L2
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 1.)Systemy Smart Grid (E4/EN) - P15 Projekt
Pyt Patryk (EU)Mazur Damian (ET)
A50B303
-x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x-
E4/EN-L1
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 1.)
Pyt Patryk (EU)
A50
E4/EN-L1E4/EN-L2
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 1.)Systemy Smart Grid (E4/EN) - P15 Projekt
Pyt Patryk (EU)Mazur Damian (ET)
A50B303
-x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x-
E4/EN-L1
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 1.)
Pyt Patryk (EU)
A50
E4/EN-L1E4/EN-L2
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 1.)Systemy Smart Grid (E4/EN) - P15 Projekt
Pyt Patryk (EU)Mazur Damian (ET)
A50B303
-x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x-
E4/EN-L1
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 1.)
Pyt Patryk (EU)
A50
E4/EN-L1E4/EN-L2
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 1.)Systemy Smart Grid (E4/EN) - P15 Projekt
Pyt Patryk (EU)Mazur Damian (ET)
A50B303
-x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x-
E4/EN-L1
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 1.)
Pyt Patryk (EU)
A50
E4/EN-L1E4/EN-L2
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 1.)Systemy Smart Grid (E4/EN) - P15 Projekt
Pyt Patryk (EU)Mazur Damian (ET)
A50B303
-x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x-
E4/EN-L1
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium, (grupa 1.)
Pyt Patryk (EU)