Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów |
Plan zajęć dydaktycznych na semestr zimowy r. ak. 2021/22 na WEiI PRz - studia stacjonarne |
Studia inżynierskie
A1 - Automatyka i Robotyka, rok pierwszy
A2 - Automatyka i Robotyka, rok drugi
A3 - Automatyka i Robotyka, rok trzeci
A4 - Automatyka i Robotyka, rok czwarty
E1 - Elektrotechnika, rok pierwszy
E2 - Elektrotechnika, rok drugi
E3 - Elektrotechnika, rok trzeci
E4 - Elektrotechnika, rok czwarty
F1 - Informatyka, rok pierwszy
F2 - Informatyka, rok drugi
F3 - Informatyka, rok trzeci
F4 - Informatyka, rok czwarty
M1 - Elektromobilność, rok pierwszy
N4 - Energetyka, rok czwarty
T1 - Elektronika i Telekomunikacja, rok pierwszy
T2 - Elektronika i Telekomunikacja, rok drugi
T3 - Elektronika i Telekomunikacja, rok trzeci
T4 - Elektronika i Telekomunikacja, rok czwarty
Studia magisterskie
A1-DU - Automatyka i Robotyka, rok pierwszy
E1-DU - Elektrotechnika, rok pierwszy
F1-DU - Informatyka, rok pierwszy
T1-DU - Elektronika i Telekomunikacja, rok pierwszy
Grupy powtarzające
A1-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | Metrologia (A1) - L45 Laboratorium Szlachta Anna (EM) A208 |
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium Szlachta Anna (EM) A208 |
--- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||
@08:45-09:00 | -x- | -x- | A1 Moduł humanistyczny I - Socjologia (A1) - W30 Wykład Prendecki Krzysztof (ZH) A312 |
A1 Moduł humanistyczny I - Socjologia (A1) - W30 Wykład Prendecki Krzysztof (ZH) A312 |
A1 Fizyka (A1) - W30 Wykład Stagraczyński Ryszard (FF) A312 |
A1 Fizyka (A1) - W30 Wykład Stagraczyński Ryszard (FF) A312 |
--- | --- | @08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | -x- | -x- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | -x- | -x- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | -x- | -x- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | -x- | -x- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | -x- | -x- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | -x- | -x- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
@10:30-10:45 | A1 Metrologia (A1) - W30 Wykład Szlachta Anna (EM) A111 |
A1 Metrologia (A1) - W30 Wykład Szlachta Anna (EM) A111 |
A1 Bezpieczeństwo pracy i ergonomia (A1) - W15 Wykład Woźny Artur (ZB) A113 |
A1 Technologie informacyjne (A1) - W15 Wykład Gamracki Mariusz (ET) A113 |
A1-C1, A1-C2 Wychowanie fizyczne (A1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 1 (CS) Hala PRz |
A1-C1, A1-C2 Wychowanie fizyczne (A1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 1 (CS) Hala PRz |
A1-C1 Fizyka (A1) - C30 Ćwiczenia Stagraczyński Ryszard (FF) F202 |
A1-C1 Fizyka (A1) - C30 Ćwiczenia Stagraczyński Ryszard (FF) F202 |
--- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
@12:15-12:30 | A1 Informatyka (A1) - W45 Wykład Samolej Sławomir (EA) A214 |
A1 Informatyka (A1) - W45 Wykład Samolej Sławomir (EA) A214 |
A1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - W30 Wykład Dudek Szymon (FM) A312 |
A1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - W30 Wykład Dudek Szymon (FM) A312 |
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium Stawarz Paweł (EA) D3b |
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium Stawarz Paweł (EA) D3b |
A1-C1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia Dudek Szymon (FM) B305 |
A1-C1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia Dudek Szymon (FM) B305 |
--- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||
13:00-13:15 | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||||
13:15-13:30 | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||
13:30-13:45 | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||
13:45-14:00 | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||||
@14:00-14:15 | A1 Informatyka (A1) - W45 Wykład, (w tyg. 1-8), (Ochrona własności intelektualnej (A1) - W15 - Elżbieta Kosior - w tyg. 8-15) Samolej Sławomir (EA), Kosior Elżbieta (ZP) A214 |
A1 Informatyka (A1) - W45 Wykład, (w tyg. 1-8), (Ochrona własności intelektualnej (A1) - W15 - Elżbieta Kosior - w tyg. 8-15) Samolej Sławomir (EA), Kosior Elżbieta (ZP) A214 |
A1-C1, A1-C2 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (A1_) - C20 Ćwiczenia Dudek Szymon (FM) A312 |
A1-C1, A1-C2 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (A1_) - C20 Ćwiczenia Dudek Szymon (FM) A312 |
--- | --- | Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium Trojnar Mariusz (ET) B210 |
--- | -x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | A1 Przedmiot dodatkowy: Fizyka (A1_) - C10 Ćwiczenia Stagraczyński Ryszard (FF) B303 |
-x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
A1-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Metrologia (A1) - L45 Laboratorium Wilk Grzegorz (EM) A208 |
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium Wilk Grzegorz (EM) A208 |
08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||
@08:45-09:00 | -x- | -x- | A1 Moduł humanistyczny I - Socjologia (A1) - W30 Wykład Prendecki Krzysztof (ZH) A312 |
A1 Moduł humanistyczny I - Socjologia (A1) - W30 Wykład Prendecki Krzysztof (ZH) A312 |
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium Stawarz Paweł (EA) D3b |
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium Stawarz Paweł (EA) D3b |
A1 Fizyka (A1) - W30 Wykład Stagraczyński Ryszard (FF) A312 |
A1 Fizyka (A1) - W30 Wykład Stagraczyński Ryszard (FF) A312 |
@08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | -x- | -x- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | -x- | -x- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | -x- | -x- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | -x- | -x- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | -x- | -x- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | -x- | -x- | 10:15-10:30 | ||||||||
@10:30-10:45 | A1 Metrologia (A1) - W30 Wykład Szlachta Anna (EM) A111 |
A1 Metrologia (A1) - W30 Wykład Szlachta Anna (EM) A111 |
A1 Bezpieczeństwo pracy i ergonomia (A1) - W15 Wykład Woźny Artur (ZB) A113 |
A1 Technologie informacyjne (A1) - W15 Wykład Gamracki Mariusz (ET) A113 |
A1-C1, A1-C2 Wychowanie fizyczne (A1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 1 (CS) Hala PRz |
A1-C1, A1-C2 Wychowanie fizyczne (A1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 1 (CS) Hala PRz |
A1-C1 Fizyka (A1) - C30 Ćwiczenia Stagraczyński Ryszard (FF) F202 |
A1-C1 Fizyka (A1) - C30 Ćwiczenia Stagraczyński Ryszard (FF) F202 |
--- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
@12:15-12:30 | A1 Informatyka (A1) - W45 Wykład Samolej Sławomir (EA) A214 |
A1 Informatyka (A1) - W45 Wykład Samolej Sławomir (EA) A214 |
A1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - W30 Wykład Dudek Szymon (FM) A312 |
A1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - W30 Wykład Dudek Szymon (FM) A312 |
--- | --- | A1-C1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia Dudek Szymon (FM) B305 |
A1-C1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia Dudek Szymon (FM) B305 |
--- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||
@14:00-14:15 | A1 Informatyka (A1) - W45 Wykład, (w tyg. 1-8), (Ochrona własności intelektualnej (A1) - W15 - Elżbieta Kosior - w tyg. 8-15) Samolej Sławomir (EA), Kosior Elżbieta (ZP) A214 |
A1 Informatyka (A1) - W45 Wykład, (w tyg. 1-8), (Ochrona własności intelektualnej (A1) - W15 - Elżbieta Kosior - w tyg. 8-15) Samolej Sławomir (EA), Kosior Elżbieta (ZP) A214 |
A1-C1, A1-C2 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (A1_) - C20 Ćwiczenia Dudek Szymon (FM) A312 |
A1-C1, A1-C2 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (A1_) - C20 Ćwiczenia Dudek Szymon (FM) A312 |
--- | --- | --- | Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium Trojnar Mariusz (ET) B210 |
-x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | A1 Przedmiot dodatkowy: Fizyka (A1_) - C10 Ćwiczenia Stagraczyński Ryszard (FF) B303 |
-x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
A1-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | -x- | -x- | A1 Moduł humanistyczny I - Socjologia (A1) - W30 Wykład Prendecki Krzysztof (ZH) A312 |
A1 Moduł humanistyczny I - Socjologia (A1) - W30 Wykład Prendecki Krzysztof (ZH) A312 |
A1-C2 Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia Dudek Szymon (FM) A312 |
A1-C2 Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia Dudek Szymon (FM) A312 |
A1 Fizyka (A1) - W30 Wykład Stagraczyński Ryszard (FF) A312 |
A1 Fizyka (A1) - W30 Wykład Stagraczyński Ryszard (FF) A312 |
--- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | -x- | -x- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | -x- | -x- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | -x- | -x- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | -x- | -x- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | -x- | -x- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | -x- | -x- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
@10:30-10:45 | A1 Metrologia (A1) - W30 Wykład Szlachta Anna (EM) A111 |
A1 Metrologia (A1) - W30 Wykład Szlachta Anna (EM) A111 |
A1 Bezpieczeństwo pracy i ergonomia (A1) - W15 Wykład Woźny Artur (ZB) A113 |
A1 Technologie informacyjne (A1) - W15 Wykład Gamracki Mariusz (ET) A113 |
A1-C1, A1-C2 Wychowanie fizyczne (A1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 1 (CS) Hala PRz |
A1-C1, A1-C2 Wychowanie fizyczne (A1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 1 (CS) Hala PRz |
--- | --- | Metrologia (A1) - L45 Laboratorium Wilk Grzegorz (EM) A208 |
Metrologia (A1) - L45 Laboratorium Wilk Grzegorz (EM) A208 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
@12:15-12:30 | A1 Informatyka (A1) - W45 Wykład Samolej Sławomir (EA) A214 |
A1 Informatyka (A1) - W45 Wykład Samolej Sławomir (EA) A214 |
A1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - W30 Wykład Dudek Szymon (FM) A312 |
A1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - W30 Wykład Dudek Szymon (FM) A312 |
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium Warchoł Dawid (EA) F102 |
Informatyka (A1) - L30 Laboratorium Warchoł Dawid (EA) F102 |
A1-C2 Fizyka (A1) - C30 Ćwiczenia Stagraczyński Ryszard (FF) F202 |
A1-C2 Fizyka (A1) - C30 Ćwiczenia Stagraczyński Ryszard (FF) F202 |
@12:15-12:30 | ||
12:30-12:45 | 12:30-12:45 | ||||||||||
12:45-13:00 | 12:45-13:00 | ||||||||||
13:00-13:15 | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||||
13:15-13:30 | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||
13:30-13:45 | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||
13:45-14:00 | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||||
@14:00-14:15 | A1 Informatyka (A1) - W45 Wykład, (w tyg. 1-8), (Ochrona własności intelektualnej (A1) - W15 - Elżbieta Kosior - w tyg. 8-15) Samolej Sławomir (EA), Kosior Elżbieta (ZP) A214 |
A1 Informatyka (A1) - W45 Wykład, (w tyg. 1-8), (Ochrona własności intelektualnej (A1) - W15 - Elżbieta Kosior - w tyg. 8-15) Samolej Sławomir (EA), Kosior Elżbieta (ZP) A214 |
A1-C1, A1-C2 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (A1_) - C20 Ćwiczenia Dudek Szymon (FM) A312 |
A1-C1, A1-C2 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (A1_) - C20 Ćwiczenia Dudek Szymon (FM) A312 |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium Trojnar Mariusz (ET) B210 |
A1 Przedmiot dodatkowy: Fizyka (A1_) - C10 Ćwiczenia Stagraczyński Ryszard (FF) B303 |
-x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
A2-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | A2 Napędy w automatyce (A2) - W15 Wykład Bogusz Piotr (ED) A113 |
A2 Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - W15 Wykład Świder Zbigniew (EA) A113 |
--- | --- | A2 Podstawy robotyki (A2) - W30 Wykład Leniowski Ryszard (EA) A112 |
A2 Podstawy robotyki (A2) - W30 Wykład Leniowski Ryszard (EA) A112 |
A2-C1 Automatyka i sterowanie (A2) - C30 Ćwiczenia Trybus Leszek (EA) F102 |
A2-C1 Automatyka i sterowanie (A2) - C30 Ćwiczenia Trybus Leszek (EA) F102 |
A2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (A2) - K30 Lektorat Wawrzkiewicz Justyna (CJ) V9 |
A2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (A2) - K30 Lektorat Wawrzkiewicz Justyna (CJ) V9 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||
@10:30-10:45 | A2-C1 Podstawy robotyki (A2) - C30 Ćwiczenia Leniowski Ryszard (EA) A113 |
A2-C1 Podstawy robotyki (A2) - C30 Ćwiczenia Leniowski Ryszard (EA) A113 |
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium Markiewicz Michał (EA) D109aut |
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium Markiewicz Michał (EA) D109aut |
A2 Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - W30 Wykład Binkowski Tomasz (EE) A112 |
A2 Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - W30 Wykład Binkowski Tomasz (EE) A112 |
A2 Elementy i układy elektroniczne (A2) - W30 Wykład Ptak Piotr (EP) A312 |
A2 Elementy i układy elektroniczne (A2) - W30 Wykład Ptak Piotr (EP) A312 |
--- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
@12:15-12:30 | A2-C1 Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia Świder Zbigniew (EA) A113 |
A2-C1 Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia Świder Zbigniew (EA) A113 |
Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 Laboratorium Sztajmec Elżbieta (EE) B5 |
Napędy w automatyce (A2) - L15 Laboratorium Pakla Bartłomiej (ED) B100b |
A2 Automatyka i sterowanie (A2) - W45 Wykład Trybus Leszek (EA) B300 |
A2 Automatyka i sterowanie (A2) - W45 Wykład Trybus Leszek (EA) B300 |
Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4-13) Ptak Piotr (EP) A301 |
A2-C1 Elementy i układy elektroniczne (A2) - C15 Ćwiczenia Ptak Piotr (EP) B304 |
-x- | -x- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||
12:45-13:00 | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||
13:15-13:30 | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||
13:45-14:00 | -x- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||
@14:00-14:15 | Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium Świder Zbigniew (EA) F206 |
--- | --- | --- | Podstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium Ożóg Dominik (EA) F102 |
--- | -x- | @14:00-14:15 | |||
14:15-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Podstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium Ożóg Dominik (EA) F105 |
-x- | -x- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | 15:00-15:15 | |||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | 15:30-15:45 | |||
@15:45-16:00 | A2 Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium, (termin dla studentów wskazanych przez prof. Z. Świdra) Świder Zbigniew (EA) F206 |
A2 Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium, (termin dla studentów wskazanych przez prof. Z. Świdra) Świder Zbigniew (EA) F206 |
--- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
A2-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | A2 Napędy w automatyce (A2) - W15 Wykład Bogusz Piotr (ED) A113 |
A2 Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - W15 Wykład Świder Zbigniew (EA) A113 |
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium Markiewicz Michał (EA) D109aut |
Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium Markiewicz Michał (EA) D109aut |
A2 Podstawy robotyki (A2) - W30 Wykład Leniowski Ryszard (EA) A112 |
A2 Podstawy robotyki (A2) - W30 Wykład Leniowski Ryszard (EA) A112 |
A2-C1 Automatyka i sterowanie (A2) - C30 Ćwiczenia Trybus Leszek (EA) F102 |
A2-C1 Automatyka i sterowanie (A2) - C30 Ćwiczenia Trybus Leszek (EA) F102 |
A2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (A2) - K30 Lektorat Wawrzkiewicz Justyna (CJ) V9 |
A2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (A2) - K30 Lektorat Wawrzkiewicz Justyna (CJ) V9 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | 09:00-09:15 | ||||||||||
09:15-09:30 | 09:15-09:30 | ||||||||||
09:30-09:45 | 09:30-09:45 | ||||||||||
09:45-10:00 | 09:45-10:00 | ||||||||||
10:00-10:15 | 10:00-10:15 | ||||||||||
10:15-10:30 | 10:15-10:30 | ||||||||||
@10:30-10:45 | A2-C1 Podstawy robotyki (A2) - C30 Ćwiczenia Leniowski Ryszard (EA) A113 |
A2-C1 Podstawy robotyki (A2) - C30 Ćwiczenia Leniowski Ryszard (EA) A113 |
--- | --- | A2 Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - W30 Wykład Binkowski Tomasz (EE) A112 |
A2 Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - W30 Wykład Binkowski Tomasz (EE) A112 |
A2 Elementy i układy elektroniczne (A2) - W30 Wykład Ptak Piotr (EP) A312 |
A2 Elementy i układy elektroniczne (A2) - W30 Wykład Ptak Piotr (EP) A312 |
--- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||
@12:15-12:30 | A2-C1 Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia Świder Zbigniew (EA) A113 |
A2-C1 Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia Świder Zbigniew (EA) A113 |
Napędy w automatyce (A2) - L15 Laboratorium Pakla Bartłomiej (ED) B100b |
Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 Laboratorium Sztajmec Elżbieta (EE) B5 |
A2 Automatyka i sterowanie (A2) - W45 Wykład Trybus Leszek (EA) B300 |
A2 Automatyka i sterowanie (A2) - W45 Wykład Trybus Leszek (EA) B300 |
--- | A2-C1 Elementy i układy elektroniczne (A2) - C15 Ćwiczenia Ptak Piotr (EP) B304 |
-x- | -x- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | -x- | --- | 13:45-14:00 | |||||||
@14:00-14:15 | --- | Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium Świder Zbigniew (EA) F206 |
Podstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium Ożóg Dominik (EA) F102 |
Podstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium Ożóg Dominik (EA) F105 |
--- | Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4-13) Ptak Piotr (EP) A301 |
--- | -x- | @14:00-14:15 | ||
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | 15:30-15:45 | ||||
@15:45-16:00 | A2 Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium, (termin dla studentów wskazanych przez prof. Z. Świdra) Świder Zbigniew (EA) F206 |
A2 Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium, (termin dla studentów wskazanych przez prof. Z. Świdra) Świder Zbigniew (EA) F206 |
--- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
A3S-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | Nowoczesne technologie programistyczne (A3S) - L15 Laboratorium Krzeszowski Tomasz (EA), Tomecki Krzysztof (EA) F102 |
Nowoczesne technologie programistyczne (A3S) - P15 Projekt Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3S) - L15 Laboratorium Zajdel Roman (EA) D3b |
Przemysłowe bazy danych (A3S) - P15 Projekt, (w D203c) Rzońca Dariusz (EA) |
--- | --- | --- | --- | --- | A3S-L1, A3S-L2 Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3S) - C15 Ćwiczenia Wiktorowicz Krzysztof (EA) F102 |
A3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (A3) - K30 Lektorat Kania Katarzyna (CJ) J003 |
A3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (A3) - K30 Lektorat Kania Katarzyna (CJ) J003 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||
11:30-11:45 | --- | Programowanie sterowników PLC i PAC - p.w. (A3S) - L20 Laboratorium Hajduk Zbigniew (EA) F107 |
--- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||
@12:15-12:30 | Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3S) - P15 Projekt Trybus Bartosz (EA) |
Przemysłowe bazy danych (A3S) - L15 Laboratorium Tomecki Krzysztof (EA) F102 |
--- | A3 Nowoczesne technologie programistyczne (A3S) - W30 Wykład Sadolewski Jan (EA), Trybus Bartosz (EA), Dec Grzegorz (EA), Krzeszowski Tomasz (EA), Rzońca Dariusz (EA) V18 |
A3 Nowoczesne technologie programistyczne (A3S) - W30 Wykład Sadolewski Jan (EA), Trybus Bartosz (EA), Dec Grzegorz (EA), Krzeszowski Tomasz (EA), Rzońca Dariusz (EA) V18 |
Sieci komputerowe (A3S) - L30 Laboratorium Lal Kazimierz (EA) D7 |
Sieci komputerowe (A3S) - L30 Laboratorium Lal Kazimierz (EA) D7 |
-x- | -x- | @12:15-12:30 | |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||
@14:00-14:15 | A3 Programowanie sterowników PLC i PAC - p.w. (A3S) - W25 Wykład Hajduk Zbigniew (EA) A113 |
A3 Programowanie sterowników PLC i PAC - p.w. (A3S) - W25 Wykład Hajduk Zbigniew (EA) A113 |
A3 Sieci komputerowe (A3S) - W30 Wykład Lal Kazimierz (EA) A111 |
A3 Sieci komputerowe (A3S) - W30 Wykład Lal Kazimierz (EA) A111 |
A3 Technika cyfrowa (A3) - W15 Wykład Sobaszek Mirosław (EP) A61 |
A3 Technika cyfrowa (A3) - W15 Wykład Sobaszek Mirosław (EP) A61 |
--- | --- | -x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||
14:45-15:00 | --- | Technika cyfrowa (A3) - L15 Ćwiczenia, (2 spotkania - daty w USOS), (135 minut bez przerwy) Sobaszek Mirosław (EP) A61 |
--- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||
@15:45-16:00 | A3 Przemysłowe bazy danych (A3S) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA) A113 |
A3 Przemysłowe bazy danych (A3S) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA) A113 |
A3 Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3S) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA), Stec Andrzej (EA), Rzońca Dariusz (EA) A111 |
A3 Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3S) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA), Stec Andrzej (EA), Rzońca Dariusz (EA) A111 |
-x- | Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (3 spotkania - daty w USOS) Sobaszek Mirosław (EP) A304 |
--- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||||
16:15-16:30 | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||||
16:45-17:00 | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||||
@17:30-17:45 | A3 Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3S) - W30 Wykład Kluska Jacek (EA) A61 |
A3 Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3S) - W30 Wykład Kluska Jacek (EA) A61 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | |
17:45-18:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | |||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | --- | --- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
A3S-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | Technika cyfrowa (A3) - L15 Ćwiczenia, (2 spotkania - daty w USOS) Sobaszek Mirosław (EP) A312 |
08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | |
@08:45-09:00 | Nowoczesne technologie programistyczne (A3S) - P15 Projekt Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA) |
Nowoczesne technologie programistyczne (A3S) - L15 Laboratorium Krzeszowski Tomasz (EA), Tomecki Krzysztof (EA) F102 |
--- | --- | --- | --- | Sieci komputerowe (A3S) - L30 Laboratorium Lal Kazimierz (EA) D7 |
Sieci komputerowe (A3S) - L30 Laboratorium Lal Kazimierz (EA) D7 |
--- | @08:45-09:00 | |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||
@10:30-10:45 | Przemysłowe bazy danych (A3S) - P15 Projekt, (w D203c) Rzońca Dariusz (EA) |
Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3S) - L15 Laboratorium Zajdel Roman (EA) D3b |
--- | --- | --- | --- | --- | A3S-L1, A3S-L2 Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3S) - C15 Ćwiczenia Wiktorowicz Krzysztof (EA) F102 |
A3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (A3) - K30 Lektorat Kania Katarzyna (CJ) J003 |
A3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (A3) - K30 Lektorat Kania Katarzyna (CJ) J003 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||
11:30-11:45 | Programowanie sterowników PLC i PAC - p.w. (A3S) - L20 Laboratorium Hajduk Zbigniew (EA) F107 |
--- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||
@12:15-12:30 | Przemysłowe bazy danych (A3S) - L15 Laboratorium Tomecki Krzysztof (EA) F102 |
--- | Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3S) - P15 Projekt, (w D202c) Stec Andrzej (EA) |
A3 Nowoczesne technologie programistyczne (A3S) - W30 Wykład Sadolewski Jan (EA), Trybus Bartosz (EA), Dec Grzegorz (EA), Krzeszowski Tomasz (EA), Rzońca Dariusz (EA) V18 |
A3 Nowoczesne technologie programistyczne (A3S) - W30 Wykład Sadolewski Jan (EA), Trybus Bartosz (EA), Dec Grzegorz (EA), Krzeszowski Tomasz (EA), Rzońca Dariusz (EA) V18 |
--- | Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (3 spotkania - daty w USOS) Sobaszek Mirosław (EP) A304 |
-x- | -x- | @12:15-12:30 | |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
@14:00-14:15 | A3 Programowanie sterowników PLC i PAC - p.w. (A3S) - W25 Wykład Hajduk Zbigniew (EA) A113 |
A3 Programowanie sterowników PLC i PAC - p.w. (A3S) - W25 Wykład Hajduk Zbigniew (EA) A113 |
A3 Sieci komputerowe (A3S) - W30 Wykład Lal Kazimierz (EA) A111 |
A3 Sieci komputerowe (A3S) - W30 Wykład Lal Kazimierz (EA) A111 |
A3 Technika cyfrowa (A3) - W15 Wykład Sobaszek Mirosław (EP) A61 |
A3 Technika cyfrowa (A3) - W15 Wykład Sobaszek Mirosław (EP) A61 |
--- | -x- | -x- | @14:00-14:15 | |
14:15-14:30 | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||||
14:30-14:45 | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||
@15:45-16:00 | A3 Przemysłowe bazy danych (A3S) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA) A113 |
A3 Przemysłowe bazy danych (A3S) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA) A113 |
A3 Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3S) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA), Stec Andrzej (EA), Rzońca Dariusz (EA) A111 |
A3 Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3S) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA), Stec Andrzej (EA), Rzońca Dariusz (EA) A111 |
-x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||
16:15-16:30 | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||
16:45-17:00 | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||
@17:30-17:45 | A3 Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3S) - W30 Wykład Kluska Jacek (EA) A61 |
A3 Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3S) - W30 Wykład Kluska Jacek (EA) A61 |
-x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | --- | --- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
A3S-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | Technika cyfrowa (A3) - L15 Ćwiczenia, (135 minut bez przerwy), (2 spotkania - daty w USOS) Sobaszek Mirosław (EP) B303 |
-x- | -x- | -x- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | 08:15-08:30 | |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | 08:30-08:45 | |
@08:45-09:00 | Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3S) - L15 Laboratorium Zajdel Roman (EA) D3b |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 | |
09:00-09:15 | --- | --- | Programowanie sterowników PLC i PAC - p.w. (A3S) - L20 Laboratorium Hajduk Zbigniew (EA) F107 |
--- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (3 spotkania - daty w USOS) Sobaszek Mirosław (EP) A304 |
--- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||
@10:30-10:45 | Nowoczesne technologie programistyczne (A3S) - L15 Laboratorium Krzeszowski Tomasz (EA), Tomecki Krzysztof (EA) F102 |
Przemysłowe bazy danych (A3S) - L15 Laboratorium Tomecki Krzysztof (EA) F102 |
--- | --- | Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3S) - C15 Ćwiczenia Wiktorowicz Krzysztof (EA) F102 |
--- | A3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (A3) - K30 Lektorat Kania Katarzyna (CJ) J003 |
A3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (A3) - K30 Lektorat Kania Katarzyna (CJ) J003 |
@10:30-10:45 | ||
10:45-11:00 | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||
@12:15-12:30 | --- | Nowoczesne technologie programistyczne (A3S) - P15 Projekt Trybus Bartosz (EA) |
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3S) - P15 Projekt, (w D203c) Rzońca Dariusz (EA) |
Przemysłowe bazy danych (A3S) - P15 Projekt, (w D203c) Rzońca Dariusz (EA) |
A3 Nowoczesne technologie programistyczne (A3S) - W30 Wykład Sadolewski Jan (EA), Trybus Bartosz (EA), Dec Grzegorz (EA), Krzeszowski Tomasz (EA), Rzońca Dariusz (EA) V18 |
A3 Nowoczesne technologie programistyczne (A3S) - W30 Wykład Sadolewski Jan (EA), Trybus Bartosz (EA), Dec Grzegorz (EA), Krzeszowski Tomasz (EA), Rzońca Dariusz (EA) V18 |
--- | --- | -x- | -x- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | |||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | |||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||
@14:00-14:15 | A3 Programowanie sterowników PLC i PAC - p.w. (A3S) - W25 Wykład Hajduk Zbigniew (EA) A113 |
A3 Programowanie sterowników PLC i PAC - p.w. (A3S) - W25 Wykład Hajduk Zbigniew (EA) A113 |
A3 Sieci komputerowe (A3S) - W30 Wykład Lal Kazimierz (EA) A111 |
A3 Sieci komputerowe (A3S) - W30 Wykład Lal Kazimierz (EA) A111 |
A3 Technika cyfrowa (A3) - W15 Wykład Sobaszek Mirosław (EP) A61 |
A3 Technika cyfrowa (A3) - W15 Wykład Sobaszek Mirosław (EP) A61 |
Sieci komputerowe (A3S) - L30 Laboratorium Lal Kazimierz (EA) D7 |
Sieci komputerowe (A3S) - L30 Laboratorium Lal Kazimierz (EA) D7 |
-x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||
14:30-14:45 | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||
@15:45-16:00 | A3 Przemysłowe bazy danych (A3S) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA) A113 |
A3 Przemysłowe bazy danych (A3S) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA) A113 |
A3 Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3S) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA), Stec Andrzej (EA), Rzońca Dariusz (EA) A111 |
A3 Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3S) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA), Stec Andrzej (EA), Rzońca Dariusz (EA) A111 |
-x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||
16:15-16:30 | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||
16:45-17:00 | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||
@17:30-17:45 | A3 Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3S) - W30 Wykład Kluska Jacek (EA) A61 |
A3 Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3S) - W30 Wykład Kluska Jacek (EA) A61 |
-x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | --- | --- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
A4S-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | Projektowanie systemów wbudowanych - p.w. (A4S) - L15 Laboratorium Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA) D9 |
--- | --- | --- | A4 Programowanie maszyn CNC - p.w. (A4S) - W25 Wykład Habrat Witold (MO) A111 |
A4 Programowanie maszyn CNC - p.w. (A4S) - W25 Wykład Habrat Witold (MO) A111 |
--- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | |||
09:30-09:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||
10:00-10:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | |||
10:15-10:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||
@10:30-10:45 | --- | --- | A4 Seminarium dyplomowe w EA (A4) - S15 Seminarium Leniowski Ryszard (EA) A111 |
Programowanie maszyn CNC - p.w. (A4S) - L15 Laboratorium Żółkoś Marcin (MO) C.LOM_12 |
--- | --- | A4 Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4S) - W30 Wykład Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA) A313 |
A4 Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4S) - W30 Wykład Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA) A313 |
--- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||
11:15-11:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||
12:00-12:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||
@12:15-12:30 | A4 Projektowanie systemów wbudowanych - p.w. (A4S) - W25 Wykład Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA) V18 |
A4 Projektowanie systemów wbudowanych - p.w. (A4S) - W25 Wykład Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA) V18 |
--- | --- | A4 Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - W15 Wykład Lal Kazimierz (EA) A312 |
--- | A4S-L1, A4S-L2 Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4S) - C15 Ćwiczenia Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA) A313 |
--- | -x- | -x- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||
@14:00-14:15 | A4 Systemy operacyjne w automatyce - p.w. (A4S) - W25 Wykład Trybus Bartosz (EA) V18 |
A4 Systemy operacyjne w automatyce - p.w. (A4S) - W25 Wykład Trybus Bartosz (EA) V18 |
--- | A4 Seminarium dyplomowe w EA (A4) - S15 Seminarium Trybus Leszek (EA) B300 |
Systemy operacyjne w automatyce - p.w. (A4S) - L15 Laboratorium Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA) D7 |
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium Lal Kazimierz (EA) A312 |
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4S) - L30 Laboratorium Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA) F104 |
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4S) - L30 Laboratorium Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA) F104 |
-x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||||
14:30-14:45 | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||||
14:45-15:00 | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||||
15:00-15:15 | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||||
15:15-15:30 | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||||
15:30-15:45 | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||||
@15:45-16:00 | A4 Wykład monograficzny (A4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Żabiński Tomasz (EA), Oszust Mariusz (EA), Bożek Andrzej (EA) V18 |
A4 Wykład monograficzny (A4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Żabiński Tomasz (EA), Oszust Mariusz (EA), Bożek Andrzej (EA) V18 |
-x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
A4S-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | Projektowanie systemów wbudowanych - p.w. (A4S) - L15 Laboratorium Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA) D9 |
--- | --- | A4 Programowanie maszyn CNC - p.w. (A4S) - W25 Wykład Habrat Witold (MO) A111 |
A4 Programowanie maszyn CNC - p.w. (A4S) - W25 Wykład Habrat Witold (MO) A111 |
--- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | |||
09:30-09:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||
10:00-10:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | |||
10:15-10:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||
@10:30-10:45 | --- | --- | A4 Seminarium dyplomowe w EA (A4) - S15 Seminarium Leniowski Ryszard (EA) A111 |
Systemy operacyjne w automatyce - p.w. (A4S) - L15 Laboratorium Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA) D7 |
--- | --- | A4 Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4S) - W30 Wykład Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA) A313 |
A4 Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4S) - W30 Wykład Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA) A313 |
--- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||
11:15-11:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||
12:00-12:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||
@12:15-12:30 | A4 Projektowanie systemów wbudowanych - p.w. (A4S) - W25 Wykład Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA) V18 |
A4 Projektowanie systemów wbudowanych - p.w. (A4S) - W25 Wykład Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA) V18 |
--- | Programowanie maszyn CNC - p.w. (A4S) - L15 Laboratorium Żółkoś Marcin (MO) C.LOM_12 |
A4 Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - W15 Wykład Lal Kazimierz (EA) A312 |
--- | A4S-L1, A4S-L2 Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4S) - C15 Ćwiczenia Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA) A313 |
--- | -x- | -x- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | |||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | |||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | |||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | |||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | |||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | |||||
@14:00-14:15 | A4 Systemy operacyjne w automatyce - p.w. (A4S) - W25 Wykład Trybus Bartosz (EA) V18 |
A4 Systemy operacyjne w automatyce - p.w. (A4S) - W25 Wykład Trybus Bartosz (EA) V18 |
--- | A4 Seminarium dyplomowe w EA (A4) - S15 Seminarium Trybus Leszek (EA) B300 |
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium Lal Kazimierz (EA) A312 |
--- | --- | --- | -x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||
@15:45-16:00 | A4 Wykład monograficzny (A4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Żabiński Tomasz (EA), Oszust Mariusz (EA), Bożek Andrzej (EA) V18 |
A4 Wykład monograficzny (A4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Żabiński Tomasz (EA), Oszust Mariusz (EA), Bożek Andrzej (EA) V18 |
-x- | -x- | Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4S) - L30 Laboratorium Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA) F104 |
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4S) - L30 Laboratorium Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA) F104 |
-x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||
16:30-16:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||
16:45-17:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||
17:00-17:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
A4S-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | Programowanie maszyn CNC - p.w. (A4S) - L15 Laboratorium Żółkoś Marcin (MO) C.LOM_12 |
--- | --- | A4 Programowanie maszyn CNC - p.w. (A4S) - W25 Wykład Habrat Witold (MO) A111 |
A4 Programowanie maszyn CNC - p.w. (A4S) - W25 Wykład Habrat Witold (MO) A111 |
--- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | |||
09:30-09:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||
10:00-10:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | |||
10:15-10:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||
@10:30-10:45 | --- | --- | A4 Seminarium dyplomowe w EA (A4) - S15 Seminarium Leniowski Ryszard (EA) A111 |
Projektowanie systemów wbudowanych - p.w. (A4S) - L15 Laboratorium Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA) D9 |
--- | --- | A4 Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4S) - W30 Wykład Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA) A313 |
A4 Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4S) - W30 Wykład Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA) A313 |
--- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||
11:15-11:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||
12:00-12:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||
@12:15-12:30 | A4 Projektowanie systemów wbudowanych - p.w. (A4S) - W25 Wykład Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA) V18 |
A4 Projektowanie systemów wbudowanych - p.w. (A4S) - W25 Wykład Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA) V18 |
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4S) - L30 Laboratorium Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA) F104 |
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4S) - L30 Laboratorium Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA) F104 |
A4 Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - W15 Wykład Lal Kazimierz (EA) A312 |
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium Lal Kazimierz (EA) A312 |
--- | Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4S) - C15 Ćwiczenia Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA) A313 |
-x- | -x- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | |||||||
@14:00-14:15 | A4 Systemy operacyjne w automatyce - p.w. (A4S) - W25 Wykład Trybus Bartosz (EA) V18 |
A4 Systemy operacyjne w automatyce - p.w. (A4S) - W25 Wykład Trybus Bartosz (EA) V18 |
--- | A4 Seminarium dyplomowe w EA (A4) - S15 Seminarium Trybus Leszek (EA) B300 |
--- | Systemy operacyjne w automatyce - p.w. (A4S) - L15 Laboratorium Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA) D7 |
--- | --- | -x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||
@15:45-16:00 | A4 Wykład monograficzny (A4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Żabiński Tomasz (EA), Oszust Mariusz (EA), Bożek Andrzej (EA) V18 |
A4 Wykład monograficzny (A4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Żabiński Tomasz (EA), Oszust Mariusz (EA), Bożek Andrzej (EA) V18 |
-x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
E1-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | E1-C1 Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia Karnas Grzegorz (ET) A313 |
E1-C1 Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia Karnas Grzegorz (ET) A313 |
--- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||
@08:45-09:00 | E1 Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 1. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
E1 Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 1. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
--- | --- | Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium Jagiełowicz Patrycja (MK) L-28.300B |
Informatyka I (E1) - P15 Projekt Czmil Sylwester (EA) F203 |
E1-C1, E1-C2 Wychowanie fizyczne (E1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 2 (CS) Hala PRz |
E1-C1, E1-C2 Wychowanie fizyczne (E1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 2 (CS) Hala PRz |
@08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | E1 Matematyka I (E1) - W45 Wykład Szynal-Liana Anetta (FM) B305 |
E1 Matematyka I (E1) - W45 Wykład Szynal-Liana Anetta (FM) B305 |
--- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||
@10:30-10:45 | E1 Technologie informacyjne (E1) - W15 Wykład Gamracki Mariusz (ET) B107 |
E1 Bezpieczeństwo pracy i ergonomia (E1) - W15 Wykład Woźny Artur (ZB) B107 |
E1 Geometria i grafika inżynierska (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Jagiełowicz Patrycja (MK) B107 |
E1 Geometria i grafika inżynierska (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Jagiełowicz Patrycja (MK) B107 |
Informatyka I (E1) - L15 Laboratorium Warchoł Dawid (EA) D3a |
Technologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium Gamracki Mariusz (ET) B210 |
E1 Fizyka I (E1) - W30 Wykład Żyła Gaweł (FF) S2 |
E1 Fizyka I (E1) - W30 Wykład Żyła Gaweł (FF) S2 |
@10:30-10:45 | ||
10:45-11:00 | 10:45-11:00 | ||||||||||
11:00-11:15 | 11:00-11:15 | ||||||||||
11:15-11:30 | 11:15-11:30 | ||||||||||
11:30-11:45 | 11:30-11:45 | ||||||||||
11:45-12:00 | 11:45-12:00 | ||||||||||
12:00-12:15 | 12:00-12:15 | ||||||||||
@12:15-12:30 | E1-C1 Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia Szynal-Liana Anetta (FM) B305 |
E1-C1 Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia Szynal-Liana Anetta (FM) B305 |
E1 Informatyka I (E1) - W30 Wykład Świder Krzysztof (EA) B305 |
E1 Informatyka I (E1) - W30 Wykład Świder Krzysztof (EA) B305 |
E1-C1 Fizyka I (E1) - C15 Ćwiczenia Szczepański Tomasz (FF) B304 |
--- | --- | --- | E1 Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 2. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
E1 Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 2. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
@12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||
@14:00-14:15 | --- | --- | E1-C1 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (E1_) - C14 Ćwiczenia Michalski Adrian (FM) V13 - lab. komp. |
E1-C1 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (E1_) - C14 Ćwiczenia Michalski Adrian (FM) V13 - lab. komp. |
E1-C1 Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1_) - C8 Ćwiczenia Trojnar Mariusz (ET) B305 |
--- | --- | --- | E1-C1 Przedmiot dodatkowy: Fizyka (E1_) - C8 Ćwiczenia Żyła Gaweł (FF) A112 |
--- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
E1-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | E1-C1 Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia Karnas Grzegorz (ET) A313 |
E1-C1 Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia Karnas Grzegorz (ET) A313 |
--- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||
@08:45-09:00 | E1 Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 1. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
E1 Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 1. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
--- | --- | --- | Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium Jagiełowicz Patrycja (MK) L-28.300B |
E1-C1, E1-C2 Wychowanie fizyczne (E1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 2 (CS) Hala PRz |
E1-C1, E1-C2 Wychowanie fizyczne (E1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 2 (CS) Hala PRz |
@08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||||||
09:45-10:00 | E1 Matematyka I (E1) - W45 Wykład Szynal-Liana Anetta (FM) B305 |
E1 Matematyka I (E1) - W45 Wykład Szynal-Liana Anetta (FM) B305 |
--- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||||||
@10:30-10:45 | E1 Technologie informacyjne (E1) - W15 Wykład Gamracki Mariusz (ET) B107 |
E1 Bezpieczeństwo pracy i ergonomia (E1) - W15 Wykład Woźny Artur (ZB) B107 |
E1 Geometria i grafika inżynierska (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Jagiełowicz Patrycja (MK) B107 |
E1 Geometria i grafika inżynierska (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Jagiełowicz Patrycja (MK) B107 |
Technologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium Gamracki Mariusz (ET) B210 |
Informatyka I (E1) - L15 Laboratorium Warchoł Dawid (EA) D3a |
E1 Fizyka I (E1) - W30 Wykład Żyła Gaweł (FF) S2 |
E1 Fizyka I (E1) - W30 Wykład Żyła Gaweł (FF) S2 |
@10:30-10:45 | ||
10:45-11:00 | 10:45-11:00 | ||||||||||
11:00-11:15 | 11:00-11:15 | ||||||||||
11:15-11:30 | 11:15-11:30 | ||||||||||
11:30-11:45 | 11:30-11:45 | ||||||||||
11:45-12:00 | 11:45-12:00 | ||||||||||
12:00-12:15 | 12:00-12:15 | ||||||||||
@12:15-12:30 | E1-C1 Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia Szynal-Liana Anetta (FM) B305 |
E1-C1 Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia Szynal-Liana Anetta (FM) B305 |
E1 Informatyka I (E1) - W30 Wykład Świder Krzysztof (EA) B305 |
E1 Informatyka I (E1) - W30 Wykład Świder Krzysztof (EA) B305 |
E1-C1 Fizyka I (E1) - C15 Ćwiczenia Szczepański Tomasz (FF) B304 |
--- | --- | --- | E1 Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 2. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
E1 Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 2. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
@12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||
@14:00-14:15 | --- | --- | E1-C1 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (E1_) - C14 Ćwiczenia Michalski Adrian (FM) V13 - lab. komp. |
E1-C1 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (E1_) - C14 Ćwiczenia Michalski Adrian (FM) V13 - lab. komp. |
E1-C1 Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1_) - C8 Ćwiczenia Trojnar Mariusz (ET) B305 |
--- | --- | --- | E1-C1 Przedmiot dodatkowy: Fizyka (E1_) - C8 Ćwiczenia Żyła Gaweł (FF) A112 |
--- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | Informatyka I (E1) - P15 Projekt Bachórz Olga (EA) F202 |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
E1-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | E1-C2 Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia Szynal-Liana Anetta (FM) B305 |
E1-C2 Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia Szynal-Liana Anetta (FM) B305 |
--- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||
@08:45-09:00 | E1 Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 1. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
E1 Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 1. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
E1-C2 Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia Karnas Grzegorz (ET) F202 |
E1-C2 Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia Karnas Grzegorz (ET) F202 |
Informatyka I (E1) - L15 Laboratorium Warchoł Dawid (EA) D3a |
Technologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium Gamracki Mariusz (ET) B210 |
E1-C1, E1-C2 Wychowanie fizyczne (E1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 2 (CS) Hala PRz |
E1-C1, E1-C2 Wychowanie fizyczne (E1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 2 (CS) Hala PRz |
@08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | 09:00-09:15 | ||||||||||
09:15-09:30 | 09:15-09:30 | ||||||||||
09:30-09:45 | 09:30-09:45 | ||||||||||
09:45-10:00 | E1 Matematyka I (E1) - W45 Wykład Szynal-Liana Anetta (FM) B305 |
E1 Matematyka I (E1) - W45 Wykład Szynal-Liana Anetta (FM) B305 |
09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | 10:00-10:15 | ||||||||||
10:15-10:30 | 10:15-10:30 | ||||||||||
@10:30-10:45 | E1 Technologie informacyjne (E1) - W15 Wykład Gamracki Mariusz (ET) B107 |
E1 Bezpieczeństwo pracy i ergonomia (E1) - W15 Wykład Woźny Artur (ZB) B107 |
E1 Geometria i grafika inżynierska (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Jagiełowicz Patrycja (MK) B107 |
E1 Geometria i grafika inżynierska (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Jagiełowicz Patrycja (MK) B107 |
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium Jagiełowicz Patrycja (MK) L-28.300B |
Informatyka I (E1) - P15 Projekt Kalandyk Dawid (EA) F203 |
E1 Fizyka I (E1) - W30 Wykład Żyła Gaweł (FF) S2 |
E1 Fizyka I (E1) - W30 Wykład Żyła Gaweł (FF) S2 |
@10:30-10:45 | ||
10:45-11:00 | 10:45-11:00 | ||||||||||
11:00-11:15 | 11:00-11:15 | ||||||||||
11:15-11:30 | 11:15-11:30 | ||||||||||
11:30-11:45 | 11:30-11:45 | ||||||||||
11:45-12:00 | 11:45-12:00 | ||||||||||
12:00-12:15 | 12:00-12:15 | ||||||||||
@12:15-12:30 | E1-C2 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (E1_) - C14 Ćwiczenia Michalski Adrian (FM) P.9(P-2.300) |
E1-C2 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (E1_) - C14 Ćwiczenia Michalski Adrian (FM) P.9(P-2.300) |
E1 Informatyka I (E1) - W30 Wykład Świder Krzysztof (EA) B305 |
E1 Informatyka I (E1) - W30 Wykład Świder Krzysztof (EA) B305 |
--- | E1-C2 Fizyka I (E1) - C15 Ćwiczenia Szczepański Tomasz (FF) B304 |
--- | --- | E1 Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 2. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
E1 Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 2. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
@12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | E1-C2 Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1_) - C8 Ćwiczenia Trojnar Mariusz (ET) B305 |
--- | --- | --- | E1-C2 Przedmiot dodatkowy: Fizyka (E1_) - C8 Ćwiczenia Żyła Gaweł (FF) A112 |
@14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
E1-L4 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | E1-C2 Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia Szynal-Liana Anetta (FM) B305 |
E1-C2 Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia Szynal-Liana Anetta (FM) B305 |
--- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||
@08:45-09:00 | E1 Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 1. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
E1 Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 1. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
E1-C2 Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia Karnas Grzegorz (ET) F202 |
E1-C2 Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia Karnas Grzegorz (ET) F202 |
Technologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium Gamracki Mariusz (ET) B210 |
--- | E1-C1, E1-C2 Wychowanie fizyczne (E1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 2 (CS) Hala PRz |
E1-C1, E1-C2 Wychowanie fizyczne (E1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 2 (CS) Hala PRz |
@08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | --- | 09:00-09:15 | |||||||||
09:15-09:30 | --- | 09:15-09:30 | |||||||||
09:30-09:45 | --- | 09:30-09:45 | |||||||||
09:45-10:00 | E1 Matematyka I (E1) - W45 Wykład Szynal-Liana Anetta (FM) B305 |
E1 Matematyka I (E1) - W45 Wykład Szynal-Liana Anetta (FM) B305 |
--- | 09:45-10:00 | |||||||
10:00-10:15 | --- | 10:00-10:15 | |||||||||
10:15-10:30 | --- | 10:15-10:30 | |||||||||
@10:30-10:45 | E1 Technologie informacyjne (E1) - W15 Wykład Gamracki Mariusz (ET) B107 |
E1 Bezpieczeństwo pracy i ergonomia (E1) - W15 Wykład Woźny Artur (ZB) B107 |
E1 Geometria i grafika inżynierska (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Jagiełowicz Patrycja (MK) B107 |
E1 Geometria i grafika inżynierska (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Jagiełowicz Patrycja (MK) B107 |
Informatyka I (E1) - P15 Projekt Stawarz Paweł (EA) F203 |
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium Jagiełowicz Patrycja (MK) L-28.300B |
E1 Fizyka I (E1) - W30 Wykład Żyła Gaweł (FF) S2 |
E1 Fizyka I (E1) - W30 Wykład Żyła Gaweł (FF) S2 |
@10:30-10:45 | ||
10:45-11:00 | 10:45-11:00 | ||||||||||
11:00-11:15 | 11:00-11:15 | ||||||||||
11:15-11:30 | 11:15-11:30 | ||||||||||
11:30-11:45 | 11:30-11:45 | ||||||||||
11:45-12:00 | 11:45-12:00 | ||||||||||
12:00-12:15 | 12:00-12:15 | ||||||||||
@12:15-12:30 | E1-C2 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (E1_) - C14 Ćwiczenia Michalski Adrian (FM) P.9(P-2.300) |
E1-C2 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (E1_) - C14 Ćwiczenia Michalski Adrian (FM) P.9(P-2.300) |
E1 Informatyka I (E1) - W30 Wykład Świder Krzysztof (EA) B305 |
E1 Informatyka I (E1) - W30 Wykład Świder Krzysztof (EA) B305 |
--- | E1-C2 Fizyka I (E1) - C15 Ćwiczenia Szczepański Tomasz (FF) B304 |
--- | --- | E1 Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 2. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
E1 Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 2. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
@12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | E1-C2 Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1_) - C8 Ćwiczenia Trojnar Mariusz (ET) B305 |
--- | --- | --- | E1-C2 Przedmiot dodatkowy: Fizyka (E1_) - C8 Ćwiczenia Żyła Gaweł (FF) A112 |
@14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | Informatyka I (E1) - L15 Laboratorium Dec Grzegorz (EA) DD D3a |
-x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
E2-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | E2 Metrologia elektryczna (E2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Dorozhovets Mykhaylo (EM) A61 |
E2 Metrologia elektryczna (E2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Dorozhovets Mykhaylo (EM) A61 |
E2 Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - W30 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) B305 |
E2 Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - W30 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) B305 |
--- | --- | --- | --- | E2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (E2) - K30 Lektorat Młodochowska Katarzyna (CJ) J304 |
E2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (E2) - K30 Lektorat Młodochowska Katarzyna (CJ) J304 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
@10:30-10:45 | E2 Mechanika i mechatronika (E2) - W30 Wykład Homik Wojciech (MK) B300 |
E2 Mechanika i mechatronika (E2) - W30 Wykład Homik Wojciech (MK) B300 |
E2 Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - W30 Wykład Plewako Jolanta (EE) A112 |
E2 Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - W30 Wykład Plewako Jolanta (EE) A112 |
Teoria obwodów III (E2) - L15 Laboratorium, (oraz w czwartek o 8:45 - szczegóły spotkań w USOS) Karnas Grzegorz (ET) B200b |
--- | E2-C1 Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - C15 Ćwiczenia Pawłowski Stanisław (ED) B304 |
--- | E2 Elektronika I (E2) - W30 Wykład Ptak Piotr (EP) B305 |
E2 Elektronika I (E2) - W30 Wykład Ptak Piotr (EP) B305 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
@12:15-12:30 | E2-C1 Mechanika i mechatronika (E2) - C15 Ćwiczenia Homik Wojciech (MK) A112 |
E2-C1 Teoria obwodów III (E2) - C15 Ćwiczenia Ziemba Robert (ET) B303 |
--- | Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 Laboratorium Baran Krzysztof (EE) A1 |
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium Chorzępa Rafał (EM) A211 |
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium Chorzępa Rafał (EM) A211 |
E2 Teoria obwodów III (E2) - W30 Wykład Gołębiowski Marek (ET) A112 |
E2 Teoria obwodów III (E2) - W30 Wykład Gołębiowski Marek (ET) A112 |
--- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||
@14:00-14:15 | E2-C1 Elektronika I (E2) - C15 Ćwiczenia Ptak Piotr (EP) A312 |
E2-C1 Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - C15 Ćwiczenia Hubacz Marcin (EA) F102 |
--- | Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 Laboratorium Pakla Bartłomiej (ED) B100b |
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 Laboratorium Markiewicz Michał (EA) D109aut |
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium Ptak Piotr (EP) A304 |
E2 Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - W30 Wykład Żabiński Tomasz (EA) B107 |
E2 Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - W30 Wykład Żabiński Tomasz (EA) B107 |
-x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||||
14:30-14:45 | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||||
14:45-15:00 | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||||
15:00-15:15 | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||||
15:15-15:30 | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||||
15:30-15:45 | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
E2-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | Teoria obwodów III (E2) - L15 Laboratorium Karnas Grzegorz (ET) B200b |
--- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | |
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | |
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | |
08:00-08:15 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 | |
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | |
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | |
@08:45-09:00 | E2 Metrologia elektryczna (E2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Dorozhovets Mykhaylo (EM) A61 |
E2 Metrologia elektryczna (E2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Dorozhovets Mykhaylo (EM) A61 |
E2 Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - W30 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) B305 |
E2 Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - W30 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) B305 |
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium Ptak Piotr (EP) A304 |
--- | --- | --- | E2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (E2) - K30 Lektorat Młodochowska Katarzyna (CJ) J304 |
E2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (E2) - K30 Lektorat Młodochowska Katarzyna (CJ) J304 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||||||
@10:30-10:45 | E2 Mechanika i mechatronika (E2) - W30 Wykład Homik Wojciech (MK) B300 |
E2 Mechanika i mechatronika (E2) - W30 Wykład Homik Wojciech (MK) B300 |
E2 Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - W30 Wykład Plewako Jolanta (EE) A112 |
E2 Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - W30 Wykład Plewako Jolanta (EE) A112 |
--- | --- | E2-C1 Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - C15 Ćwiczenia Pawłowski Stanisław (ED) B304 |
--- | E2 Elektronika I (E2) - W30 Wykład Ptak Piotr (EP) B305 |
E2 Elektronika I (E2) - W30 Wykład Ptak Piotr (EP) B305 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||||
@12:15-12:30 | E2-C1 Mechanika i mechatronika (E2) - C15 Ćwiczenia Homik Wojciech (MK) A112 |
E2-C1 Teoria obwodów III (E2) - C15 Ćwiczenia Ziemba Robert (ET) B303 |
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium Chorzępa Rafał (EM) A211 |
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium Chorzępa Rafał (EM) A211 |
--- | --- | E2 Teoria obwodów III (E2) - W30 Wykład Gołębiowski Marek (ET) A112 |
E2 Teoria obwodów III (E2) - W30 Wykład Gołębiowski Marek (ET) A112 |
--- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
@14:00-14:15 | E2-C1 Elektronika I (E2) - C15 Ćwiczenia Ptak Piotr (EP) A312 |
E2-C1 Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - C15 Ćwiczenia Hubacz Marcin (EA) F102 |
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 Laboratorium Pakla Bartłomiej (ED) B100b |
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 Laboratorium Baran Krzysztof (EE) A1 |
--- | Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 Laboratorium Markiewicz Michał (EA) D109aut |
E2 Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - W30 Wykład Żabiński Tomasz (EA) B107 |
E2 Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - W30 Wykład Żabiński Tomasz (EA) B107 |
-x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||||
14:30-14:45 | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||||
14:45-15:00 | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||||
15:00-15:15 | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||||
15:15-15:30 | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||||
15:30-15:45 | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
E2-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | E2 Metrologia elektryczna (E2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Dorozhovets Mykhaylo (EM) A61 |
E2 Metrologia elektryczna (E2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Dorozhovets Mykhaylo (EM) A61 |
E2 Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - W30 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) B305 |
E2 Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - W30 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) B305 |
--- | --- | Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 Laboratorium Pakla Bartłomiej (ED) B100b |
--- | E2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (E2) - K30 Lektorat Młodochowska Katarzyna (CJ) J304 |
E2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (E2) - K30 Lektorat Młodochowska Katarzyna (CJ) J304 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||||||
@10:30-10:45 | E2 Mechanika i mechatronika (E2) - W30 Wykład Homik Wojciech (MK) B300 |
E2 Mechanika i mechatronika (E2) - W30 Wykład Homik Wojciech (MK) B300 |
E2 Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - W30 Wykład Plewako Jolanta (EE) A112 |
E2 Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - W30 Wykład Plewako Jolanta (EE) A112 |
--- | Teoria obwodów III (E2) - L15 Laboratorium, (oraz w czwartek o 8:45 - szczegóły spotkań w USOS) Karnas Grzegorz (ET) B200b |
--- | E2-C2 Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - C15 Ćwiczenia Pawłowski Stanisław (ED) B304 |
E2 Elektronika I (E2) - W30 Wykład Ptak Piotr (EP) B305 |
E2 Elektronika I (E2) - W30 Wykład Ptak Piotr (EP) B305 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
@12:15-12:30 | E2-C2 Teoria obwodów III (E2) - C15 Ćwiczenia Ziemba Robert (ET) B303 |
E2-C2 Mechanika i mechatronika (E2) - C15 Ćwiczenia Homik Wojciech (MK) A112 |
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 Laboratorium Baran Krzysztof (EE) A1 |
--- | Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 Laboratorium Markiewicz Michał (EA) D109aut |
Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium Ptak Piotr (EP) A304 |
E2 Teoria obwodów III (E2) - W30 Wykład Gołębiowski Marek (ET) A112 |
E2 Teoria obwodów III (E2) - W30 Wykład Gołębiowski Marek (ET) A112 |
--- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||
@14:00-14:15 | E2-C2 Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - C15 Ćwiczenia Hubacz Marcin (EA) F102 |
E2-C2 Elektronika I (E2) - C15 Ćwiczenia Ptak Piotr (EP) A312 |
--- | --- | Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium Chorzępa Rafał (EM) A211 |
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium Chorzępa Rafał (EM) A211 |
E2 Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - W30 Wykład Żabiński Tomasz (EA) B107 |
E2 Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - W30 Wykład Żabiński Tomasz (EA) B107 |
-x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
E2-L4 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | --- | Teoria obwodów III (E2) - L15 Laboratorium Karnas Grzegorz (ET) B200b |
-x- | -x- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | |
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | |
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | |
08:00-08:15 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 | |
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | |
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | |
@08:45-09:00 | E2 Metrologia elektryczna (E2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Dorozhovets Mykhaylo (EM) A61 |
E2 Metrologia elektryczna (E2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Dorozhovets Mykhaylo (EM) A61 |
E2 Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - W30 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) B305 |
E2 Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - W30 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) B305 |
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium Wilk Grzegorz (EM) A211 |
Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium Wilk Grzegorz (EM) A211 |
--- | Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 Laboratorium Pakla Bartłomiej (ED) B100b |
E2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (E2) - K30 Lektorat Młodochowska Katarzyna (CJ) J304 |
E2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (E2) - K30 Lektorat Młodochowska Katarzyna (CJ) J304 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | 09:00-09:15 | |||||||||
09:15-09:30 | --- | 09:15-09:30 | |||||||||
09:30-09:45 | --- | 09:30-09:45 | |||||||||
09:45-10:00 | --- | 09:45-10:00 | |||||||||
10:00-10:15 | --- | 10:00-10:15 | |||||||||
10:15-10:30 | --- | 10:15-10:30 | |||||||||
@10:30-10:45 | E2 Mechanika i mechatronika (E2) - W30 Wykład Homik Wojciech (MK) B300 |
E2 Mechanika i mechatronika (E2) - W30 Wykład Homik Wojciech (MK) B300 |
E2 Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - W30 Wykład Plewako Jolanta (EE) A112 |
E2 Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - W30 Wykład Plewako Jolanta (EE) A112 |
--- | --- | --- | E2-C2 Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - C15 Ćwiczenia Pawłowski Stanisław (ED) B304 |
E2 Elektronika I (E2) - W30 Wykład Ptak Piotr (EP) B305 |
E2 Elektronika I (E2) - W30 Wykład Ptak Piotr (EP) B305 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||||
@12:15-12:30 | E2-C2 Teoria obwodów III (E2) - C15 Ćwiczenia Ziemba Robert (ET) B303 |
E2-C2 Mechanika i mechatronika (E2) - C15 Ćwiczenia Homik Wojciech (MK) A112 |
--- | --- | Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium Ptak Piotr (EP) A304 |
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 Laboratorium Markiewicz Michał (EA) D109aut |
E2 Teoria obwodów III (E2) - W30 Wykład Gołębiowski Marek (ET) A112 |
E2 Teoria obwodów III (E2) - W30 Wykład Gołębiowski Marek (ET) A112 |
--- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
@14:00-14:15 | E2-C2 Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - C15 Ćwiczenia Hubacz Marcin (EA) F102 |
E2-C2 Elektronika I (E2) - C15 Ćwiczenia Ptak Piotr (EP) A312 |
Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 Laboratorium Baran Krzysztof (EE) A1 |
--- | --- | --- | E2 Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - W30 Wykład Żabiński Tomasz (EA) B107 |
E2 Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - W30 Wykład Żabiński Tomasz (EA) B107 |
-x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
E3/EN-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | E3 Maszyny elektryczne II (E3) - W15 Wykład, (w tyg. 1-5) Rodziński Jan (ED) V18 |
E3 Maszyny elektryczne II (E3) - W15 Wykład, (w tyg. 1-5) Rodziński Jan (ED) V18 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy) Bogusz Piotr (ED) B100b |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 | ||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | |||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | |||
@08:45-09:00 | --- | Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium Nowak Marek (EE) B17 |
E3/EN Techniki oświetlania (E3/EN) - C15 Ćwiczenia Leśko Marcin (EE) F402 |
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium Plewako Jolanta (EE) B21 |
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium Plewako Jolanta (EE) B21 |
--- | E3/EN Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - W30 Wykład Beňa Lúbomir (EE) B304 |
@08:45-09:00 | |||
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||||||
@10:30-10:45 | --- | Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium Nowak Marek (EE) B16 |
E3 Urządzenia elektryczne (E3) - W30 Wykład Wyderka Stanisław (EE) B305 |
E3 Urządzenia elektryczne (E3) - W30 Wykład Wyderka Stanisław (EE) B305 |
--- | Sieci komputerowe (E3) - L15 Laboratorium Hadaj Piotr (ES) F604 |
Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium Podskarbi Grzegorz (ED) B57 |
Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium Podskarbi Grzegorz (ED) B57 |
E3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (E3) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) J302 |
E3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (E3) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) J302 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | Techniki oświetlania (E3/EN) - P15 Projekt Wachta Henryk (EE) |
E3/EN Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - W30 Wykład Bogusz Piotr (ED) B303 |
E3/EN Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - W30 Wykład Bogusz Piotr (ED) B303 |
--- | --- | --- | E3/EN Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - W30 Wykład Beňa Lúbomir (EE) B304 |
@12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||
@14:00-14:15 | --- | E3/EN Maszyny elektryczne II (E3) - C15 Ćwiczenia Rodziński Jan (ED) B304 |
E3 Sieci komputerowe (E3) - W15 Wykład Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES) B300 |
--- | E3/EN Techniki oświetlania (E3/EN) - W30 Wykład Wachta Henryk (EE) B303 |
E3/EN Techniki oświetlania (E3/EN) - W30 Wykład Wachta Henryk (EE) B303 |
E3 Bezpieczeństwo użytkowania urządzeń elektrycznych (E3) - W30 Wykład Plewako Jolanta (EE) B305 |
E3 Bezpieczeństwo użytkowania urządzeń elektrycznych (E3) - W30 Wykład Plewako Jolanta (EE) B305 |
--- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | E3 Prawo gospodarcze (E3) - W15 Wykład Olewiński Bogusław (ZP) B300 |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
E3/EN-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | E3 Maszyny elektryczne II (E3) - W15 Wykład, (w tyg. 1-5) Rodziński Jan (ED) V18 |
E3 Maszyny elektryczne II (E3) - W15 Wykład, (w tyg. 1-5) Rodziński Jan (ED) V18 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy) Daraż Mateusz (ED) DD B100b |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 | ||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | |||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | |||
@08:45-09:00 | --- | --- | E3/EN Techniki oświetlania (E3/EN) - C15 Ćwiczenia Leśko Marcin (EE) F402 |
--- | --- | --- | E3/EN Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - W30 Wykład Beňa Lúbomir (EE) B304 |
@08:45-09:00 | |||
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||
@10:30-10:45 | Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium Podskarbi Grzegorz (ED) B57 |
Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium Podskarbi Grzegorz (ED) B57 |
E3 Urządzenia elektryczne (E3) - W30 Wykład Wyderka Stanisław (EE) B305 |
E3 Urządzenia elektryczne (E3) - W30 Wykład Wyderka Stanisław (EE) B305 |
Sieci komputerowe (E3) - L15 Laboratorium Hadaj Piotr (ES) F604 |
--- | Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium Plewako Jolanta (EE) B21 |
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium Plewako Jolanta (EE) B21 |
E3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (E3) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) J302 |
E3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (E3) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) J302 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | 10:45-11:00 | |||||||||
11:00-11:15 | --- | 11:00-11:15 | |||||||||
11:15-11:30 | --- | 11:15-11:30 | |||||||||
11:30-11:45 | --- | 11:30-11:45 | |||||||||
11:45-12:00 | --- | 11:45-12:00 | |||||||||
12:00-12:15 | --- | 12:00-12:15 | |||||||||
@12:15-12:30 | Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium Nowak Marek (EE) B16 |
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium Nowak Marek (EE) B16 |
Techniki oświetlania (E3/EN) - P15 Projekt Wachta Henryk (EE) |
--- | E3/EN Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - W30 Wykład Bogusz Piotr (ED) B303 |
E3/EN Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - W30 Wykład Bogusz Piotr (ED) B303 |
--- | --- | --- | E3/EN Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - W30 Wykład Beňa Lúbomir (EE) B304 |
@12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
@14:00-14:15 | --- | E3/EN Maszyny elektryczne II (E3) - C15 Ćwiczenia Rodziński Jan (ED) B304 |
E3 Sieci komputerowe (E3) - W15 Wykład Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES) B300 |
--- | E3/EN Techniki oświetlania (E3/EN) - W30 Wykład Wachta Henryk (EE) B303 |
E3/EN Techniki oświetlania (E3/EN) - W30 Wykład Wachta Henryk (EE) B303 |
E3 Bezpieczeństwo użytkowania urządzeń elektrycznych (E3) - W30 Wykład Plewako Jolanta (EE) B305 |
E3 Bezpieczeństwo użytkowania urządzeń elektrycznych (E3) - W30 Wykład Plewako Jolanta (EE) B305 |
--- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | E3 Prawo gospodarcze (E3) - W15 Wykład Olewiński Bogusław (ZP) B300 |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
E3/PE-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | E3 Maszyny elektryczne II (E3) - W15 Wykład, (w tyg. 1-5) Rodziński Jan (ED) V18 |
E3 Maszyny elektryczne II (E3) - W15 Wykład, (w tyg. 1-5) Rodziński Jan (ED) V18 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | Komputerowe wspomaganie prac projektowych instalacji elektrycznych (E3P) - P20 Projekt Wachta Henryk (EE) B16 |
--- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 | ||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | |||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | |||
@08:45-09:00 | --- | --- | Sieci komputerowe (E3) - L15 Laboratorium Hadaj Piotr (ES) F604 |
E3/PE Komputerowe wspomaganie prac projektowych instalacji elektrycznych (E3P) - W30 Wykład Wachta Henryk (EE) A113 |
E3/PE Komputerowe wspomaganie prac projektowych instalacji elektrycznych (E3P) - W30 Wykład Wachta Henryk (EE) A113 |
--- | --- | @08:45-09:00 | |||
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
@10:30-10:45 | E3/PE Układy sterowania w energoelektronice (E3P) - W30 Wykład Binkowski Tomasz (EE) A312 |
E3/PE Układy sterowania w energoelektronice (E3P) - W30 Wykład Binkowski Tomasz (EE) A312 |
E3 Urządzenia elektryczne (E3) - W30 Wykład Wyderka Stanisław (EE) B305 |
E3 Urządzenia elektryczne (E3) - W30 Wykład Wyderka Stanisław (EE) B305 |
Oświetlenie użytkowe (E3/DP) - P15 Projekt Baran Krzysztof (EE) B17 |
--- | Układy sterowania w energoelektronice (E3P) - P15 Projekt Nowak Marek (EE) B17 |
Układy sterowania w energoelektronice (E3P) - L15 Laboratorium Suliga Mateusz (EE) B5 |
E3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (E3) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) J302 |
E3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (E3) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) J302 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | 10:45-11:00 | |||||||||
11:00-11:15 | --- | 11:00-11:15 | |||||||||
11:15-11:30 | --- | 11:15-11:30 | |||||||||
11:30-11:45 | --- | 11:30-11:45 | |||||||||
11:45-12:00 | --- | 11:45-12:00 | |||||||||
12:00-12:15 | --- | 12:00-12:15 | |||||||||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium Podskarbi Grzegorz (ED) B57 |
Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium Podskarbi Grzegorz (ED) B57 |
E3/PE Oświetlenie użytkowe (E3/DP) - W30 Wykład Wachta Henryk (EE) B107 |
E3/PE Oświetlenie użytkowe (E3/DP) - W30 Wykład Wachta Henryk (EE) B107 |
--- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||
@14:00-14:15 | E3/PE Maszyny elektryczne II (E3) - C15 Ćwiczenia Rodziński Jan (ED) B304 |
--- | E3 Sieci komputerowe (E3) - W15 Wykład Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES) B300 |
--- | Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium Plewako Jolanta (EE) B21 |
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium Plewako Jolanta (EE) B21 |
E3 Bezpieczeństwo użytkowania urządzeń elektrycznych (E3) - W30 Wykład Plewako Jolanta (EE) B305 |
E3 Bezpieczeństwo użytkowania urządzeń elektrycznych (E3) - W30 Wykład Plewako Jolanta (EE) B305 |
--- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | E3 Prawo gospodarcze (E3) - W15 Wykład Olewiński Bogusław (ZP) B300 |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
E3/PE-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | E3 Maszyny elektryczne II (E3) - W15 Wykład, (w tyg. 1-5) Rodziński Jan (ED) V18 |
E3 Maszyny elektryczne II (E3) - W15 Wykład, (w tyg. 1-5) Rodziński Jan (ED) V18 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | Komputerowe wspomaganie prac projektowych instalacji elektrycznych (E3P) - P20 Projekt Wachta Henryk (EE) B16 |
--- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 | ||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | |||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | |||
@08:45-09:00 | --- | --- | Sieci komputerowe (E3) - L15 Laboratorium Hadaj Piotr (ES) F604 |
E3/PE Komputerowe wspomaganie prac projektowych instalacji elektrycznych (E3P) - W30 Wykład Wachta Henryk (EE) A113 |
E3/PE Komputerowe wspomaganie prac projektowych instalacji elektrycznych (E3P) - W30 Wykład Wachta Henryk (EE) A113 |
--- | --- | @08:45-09:00 | |||
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
@10:30-10:45 | E3/PE Układy sterowania w energoelektronice (E3P) - W30 Wykład Binkowski Tomasz (EE) A312 |
E3/PE Układy sterowania w energoelektronice (E3P) - W30 Wykład Binkowski Tomasz (EE) A312 |
E3 Urządzenia elektryczne (E3) - W30 Wykład Wyderka Stanisław (EE) B305 |
E3 Urządzenia elektryczne (E3) - W30 Wykład Wyderka Stanisław (EE) B305 |
--- | Oświetlenie użytkowe (E3/DP) - P15 Projekt Baran Krzysztof (EE) B17 |
Układy sterowania w energoelektronice (E3P) - L15 Laboratorium Suliga Mateusz (EE) B5 |
Układy sterowania w energoelektronice (E3P) - P15 Projekt Nowak Marek (EE) B17 |
E3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (E3) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) J302 |
E3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (E3) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) J302 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | 10:45-11:00 | |||||||||
11:00-11:15 | --- | 11:00-11:15 | |||||||||
11:15-11:30 | --- | 11:15-11:30 | |||||||||
11:30-11:45 | --- | 11:30-11:45 | |||||||||
11:45-12:00 | --- | 11:45-12:00 | |||||||||
12:00-12:15 | --- | 12:00-12:15 | |||||||||
@12:15-12:30 | Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium Pakla Bartłomiej (ED) B57 |
Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium Pakla Bartłomiej (ED) B57 |
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium Plewako Jolanta (EE) B21 |
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium Plewako Jolanta (EE) B21 |
--- | --- | E3/PE Oświetlenie użytkowe (E3/DP) - W30 Wykład Wachta Henryk (EE) B107 |
E3/PE Oświetlenie użytkowe (E3/DP) - W30 Wykład Wachta Henryk (EE) B107 |
--- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
@14:00-14:15 | E3/PE Maszyny elektryczne II (E3) - C15 Ćwiczenia Rodziński Jan (ED) B304 |
--- | E3 Sieci komputerowe (E3) - W15 Wykład Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES) B300 |
--- | --- | --- | E3 Bezpieczeństwo użytkowania urządzeń elektrycznych (E3) - W30 Wykład Plewako Jolanta (EE) B305 |
E3 Bezpieczeństwo użytkowania urządzeń elektrycznych (E3) - W30 Wykład Plewako Jolanta (EE) B305 |
--- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | E3 Prawo gospodarcze (E3) - W15 Wykład Olewiński Bogusław (ZP) B300 |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
E4D-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | E4/D Seminarium dyplomowe w EP (E4) - S15 Seminarium, (tylko 8 spotkań), (terminy ustala nauczyciel) Kolek Andrzej (EP) A111 |
E4/D Seminarium dyplomowe w EP (E4) - S15 Seminarium, (tylko 8 spotkań), (terminy ustala nauczyciel) Kolek Andrzej (EP) A111 |
Awaryjność i diagnostyka układów elektromaszynowych (E4D) - L15 Laboratorium Korkosz Mariusz (ED) B57 |
Awaryjność i diagnostyka układów elektromaszynowych (E4D) - P15 Projekt Płoszyńska Jadwiga (ED) B12 |
E4 Wykład monograficzny (E4) - W30 Wykład Gołębiowski Marek (ET) B107 |
E4 Wykład monograficzny (E4) - W30 Wykład Gołębiowski Marek (ET) B107 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | ||||||
@10:30-10:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | Programowanie sterowników PLC (E4D) - L20 Laboratorium Hajduk Zbigniew (EA) F107 |
Programowanie sterowników PLC (E4D) - L20 Laboratorium Hajduk Zbigniew (EA) F107 |
E4 Technika mikroprocesorowa (E4) - W30 Wykład Węglarski Mariusz (EU) B107 |
E4 Technika mikroprocesorowa (E4) - W30 Wykład Węglarski Mariusz (EU) B107 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||
11:00-11:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||
11:15-11:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||
11:30-11:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||
11:45-12:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||
12:00-12:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||
@12:15-12:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium Skoczylas Mariusz (EU) A50 |
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium Skoczylas Mariusz (EU) A50 |
-x- | -x- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||
@14:00-14:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | E4/D Programowanie sterowników PLC (E4D) - W30 Wykład Hajduk Zbigniew (EA) F202 |
E4/D Programowanie sterowników PLC (E4D) - W30 Wykład Hajduk Zbigniew (EA) F202 |
--- | --- | -x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | E4/D Awaryjność i diagnostyka układów elektromaszynowych (E4D) - W30 Wykład Korkosz Mariusz (ED) A112 |
E4/D Awaryjność i diagnostyka układów elektromaszynowych (E4D) - W30 Wykład Korkosz Mariusz (ED) A112 |
-x- | E4 Seminarium dyplomowe w EE (E4) - S15 Seminarium Buczek Kazimierz (EE) B304 |
-x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||
16:30-16:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||
17:00-17:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||
17:15-17:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
E4D-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | E4/D Seminarium dyplomowe w EP (E4) - S15 Seminarium, (tylko 8 spotkań), (terminy ustala nauczyciel) Kolek Andrzej (EP) A111 |
E4/D Seminarium dyplomowe w EP (E4) - S15 Seminarium, (tylko 8 spotkań), (terminy ustala nauczyciel) Kolek Andrzej (EP) A111 |
Awaryjność i diagnostyka układów elektromaszynowych (E4D) - P15 Projekt Płoszyńska Jadwiga (ED) B12 |
Awaryjność i diagnostyka układów elektromaszynowych (E4D) - L15 Laboratorium Podskarbi Grzegorz (ED) B57 |
E4 Wykład monograficzny (E4) - W30 Wykład Gołębiowski Marek (ET) B107 |
E4 Wykład monograficzny (E4) - W30 Wykład Gołębiowski Marek (ET) B107 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | ||||||
@10:30-10:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | E4 Technika mikroprocesorowa (E4) - W30 Wykład Węglarski Mariusz (EU) B107 |
E4 Technika mikroprocesorowa (E4) - W30 Wykład Węglarski Mariusz (EU) B107 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||
11:30-11:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||
11:45-12:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||
12:00-12:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||
@12:15-12:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | Programowanie sterowników PLC (E4D) - L20 Laboratorium Hajduk Zbigniew (EA) F107 |
Programowanie sterowników PLC (E4D) - L20 Laboratorium Hajduk Zbigniew (EA) F107 |
-x- | -x- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||
@14:00-14:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | E4/D Programowanie sterowników PLC (E4D) - W30 Wykład Hajduk Zbigniew (EA) F202 |
E4/D Programowanie sterowników PLC (E4D) - W30 Wykład Hajduk Zbigniew (EA) F202 |
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium Skoczylas Mariusz (EU) A50 |
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium Skoczylas Mariusz (EU) A50 |
-x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | E4/D Awaryjność i diagnostyka układów elektromaszynowych (E4D) - W30 Wykład Korkosz Mariusz (ED) A112 |
E4/D Awaryjność i diagnostyka układów elektromaszynowych (E4D) - W30 Wykład Korkosz Mariusz (ED) A112 |
-x- | E4 Seminarium dyplomowe w EE (E4) - S15 Seminarium Buczek Kazimierz (EE) B304 |
-x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||
16:30-16:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||
17:00-17:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||
17:15-17:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
E4P-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | -x- | -x- | E4/PE Technika cyfrowa (E4P) - W30 Wykład Binkowski Tomasz (EE) A112 |
E4/PE Technika cyfrowa (E4P) - W30 Wykład Binkowski Tomasz (EE) A112 |
--- | --- | Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium Pyt Patryk (EU) A50 |
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium Pyt Patryk (EU) A50 |
E4 Wykład monograficzny (E4) - W30 Wykład Gołębiowski Marek (ET) B107 |
E4 Wykład monograficzny (E4) - W30 Wykład Gołębiowski Marek (ET) B107 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | -x- | -x- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | -x- | -x- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | -x- | -x- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | -x- | -x- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | -x- | -x- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | -x- | -x- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
@10:30-10:45 | -x- | -x- | Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - L25 Laboratorium Łatka Małgorzata (EE) B16 |
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - L25 Laboratorium Łatka Małgorzata (EE) B16 |
--- | --- | --- | --- | E4 Technika mikroprocesorowa (E4) - W30 Wykład Węglarski Mariusz (EU) B107 |
E4 Technika mikroprocesorowa (E4) - W30 Wykład Węglarski Mariusz (EU) B107 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||
11:00-11:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||
11:15-11:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||
11:30-11:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||
11:45-12:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||
12:00-12:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||
@12:15-12:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | Technika cyfrowa (E4P) - L25 Laboratorium Pawłowski Piotr (EE) B17 |
Technika cyfrowa (E4P) - L25 Laboratorium Pawłowski Piotr (EE) B17 |
E4/PE Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - W30 Wykład Łatka Małgorzata (EE) B304 |
E4/PE Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - W30 Wykład Łatka Małgorzata (EE) B304 |
-x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | E4 Seminarium dyplomowe w EE (E4) - S15 Seminarium Buczek Kazimierz (EE) B304 |
-x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
E4P-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | -x- | -x- | E4/PE Technika cyfrowa (E4P) - W30 Wykład Binkowski Tomasz (EE) A112 |
E4/PE Technika cyfrowa (E4P) - W30 Wykład Binkowski Tomasz (EE) A112 |
--- | --- | Technika cyfrowa (E4P) - L25 Laboratorium Pawłowski Piotr (EE) B17 |
Technika cyfrowa (E4P) - L25 Laboratorium Pawłowski Piotr (EE) B17 |
E4 Wykład monograficzny (E4) - W30 Wykład Gołębiowski Marek (ET) B107 |
E4 Wykład monograficzny (E4) - W30 Wykład Gołębiowski Marek (ET) B107 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | -x- | -x- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | -x- | -x- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | -x- | -x- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | -x- | -x- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | -x- | -x- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | -x- | -x- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
@10:30-10:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium Pyt Patryk (EU) A50 |
Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium Pyt Patryk (EU) A50 |
E4 Technika mikroprocesorowa (E4) - W30 Wykład Węglarski Mariusz (EU) B107 |
E4 Technika mikroprocesorowa (E4) - W30 Wykład Węglarski Mariusz (EU) B107 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||
11:00-11:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||
11:15-11:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||
11:30-11:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||
11:45-12:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||
12:00-12:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||
@12:15-12:30 | -x- | -x- | Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - L25 Laboratorium Łatka Małgorzata (EE) B16 |
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - L25 Laboratorium Łatka Małgorzata (EE) B16 |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||
@14:00-14:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | E4/PE Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - W30 Wykład Łatka Małgorzata (EE) B304 |
E4/PE Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - W30 Wykład Łatka Małgorzata (EE) B304 |
-x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | E4 Seminarium dyplomowe w EE (E4) - S15 Seminarium Buczek Kazimierz (EE) B304 |
-x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
F1-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | F1 Ekonomia (F1) - W15 Wykład Stec Artur (ZE) V18 |
F1 Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - C15 Ćwiczenia, (grupa C3) Salach Mateusz (ES) V18 |
--- | Sygnały i systemy (F1) - L15 Laboratorium Szczupak Paweł (ET) B210 |
F1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - W30 Wykład Zając Tomasz (FM) V18 |
F1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - W30 Wykład Zając Tomasz (FM) V18 |
--- | F1-C1 Sygnały i systemy (F1) - C15 Ćwiczenia Kossowski Tomasz (ET) F202 |
F1 Fizyka (F1) - W30 Wykład Żyła Gaweł (FF) S2 |
F1 Fizyka (F1) - W30 Wykład Żyła Gaweł (FF) S2 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||
@10:30-10:45 | F1 Wstęp do programowania (F1) - W30 Wykład, (25-10-2021, 17-01-2022, 24-01-2022 - Sygnały i systemy) Drałus Grzegorz (ET) A61 |
F1 Wstęp do programowania (F1) - W30 Wykład, (25-10-2021, 17-01-2022, 24-01-2022 - Sygnały i systemy) Drałus Grzegorz (ET) A61 |
--- | --- | F1 Bezpieczeństwo pracy i ergonomia (F1) - W15 Wykład Woźny Artur (ZB) V18 |
F1 Etyka (F1) - W15 Wykład Sołtys Andrzej ks. (ZH) V18 |
F1 Sygnały i systemy (F1) - W30 Wykład, (21-10-2021, 27-01-2022, 31-01-2022 - Wstęp do programowania) Ziemba Robert (ET) A61 |
F1 Sygnały i systemy (F1) - W30 Wykład, (21-10-2021, 27-01-2022, 31-01-2022 - Wstęp do programowania) Ziemba Robert (ET) A61 |
F1-C1, F1-C2 Wychowanie fizyczne (F1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 3 (CS) Hala PRz |
F1-C1, F1-C2 Wychowanie fizyczne (F1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 3 (CS) Hala PRz |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
@12:15-12:30 | F1 Programowanie w języku C (F1) - W30 Wykład Marnik Joanna (EA) A61 |
F1 Programowanie w języku C (F1) - W30 Wykład Marnik Joanna (EA) A61 |
F1-C1 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1_) - C20 Ćwiczenia Walczyk Mariola (FM) P.20(426) |
F1-C1 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1_) - C20 Ćwiczenia Walczyk Mariola (FM) P.20(426) |
F1-C1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia, Część 1. Walczyk Mariola (FM) A111 |
F1-C1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia, Część 1. Walczyk Mariola (FM) A111 |
--- | Wstęp do programowania (F1) - L15 Laboratorium Szczepański Antoni (ET) B205 |
F1-C1 Przedmiot dodatkowy: Fizyka (F1_) - C10 Ćwiczenia Żyła Gaweł (FF) A112 |
--- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||
@14:00-14:15 | F1 Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - W15 Wykład, (Strzałka Dominik w B305) Moczuk Eugeniusz (ZH) B300 |
F1 Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1), (Kuraś Paweł w B305) Polakiewicz Artur (ZH) A112 |
--- | --- | F1-L1, F1-L2 Fizyka (F1) - L30 Laboratorium Katedra Fizyki1 (FF) K.32 |
F1-L1, F1-L2 Fizyka (F1) - L30 Laboratorium Katedra Fizyki1 (FF) K.32 |
F1-C1 Fizyka (F1) - C15 Ćwiczenia Szczepański Tomasz (FF) A214 |
--- | -x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||
@15:45-16:00 | Programowanie w języku C (F1) - L15 Laboratorium Ożóg Dominik (EA) F102 |
F1 Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2), (Kuraś Paweł w B305) Polakiewicz Artur (ZH) A112 |
-x- | -x- | --- | --- | F1-C1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia, Część 2. Walczyk Mariola (FM) A112 |
--- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
F1-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | F1 Ekonomia (F1) - W15 Wykład Stec Artur (ZE) V18 |
F1 Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - C15 Ćwiczenia, (grupa C3) Salach Mateusz (ES) V18 |
Sygnały i systemy (F1) - L15 Laboratorium Szczupak Paweł (ET) B210 |
--- | F1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - W30 Wykład Zając Tomasz (FM) V18 |
F1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - W30 Wykład Zając Tomasz (FM) V18 |
--- | F1-C1 Sygnały i systemy (F1) - C15 Ćwiczenia Kossowski Tomasz (ET) F202 |
F1 Fizyka (F1) - W30 Wykład Żyła Gaweł (FF) S2 |
F1 Fizyka (F1) - W30 Wykład Żyła Gaweł (FF) S2 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||
@10:30-10:45 | F1 Wstęp do programowania (F1) - W30 Wykład, (25-10-2021, 17-01-2022, 24-01-2022 - Sygnały i systemy) Drałus Grzegorz (ET) A61 |
F1 Wstęp do programowania (F1) - W30 Wykład, (25-10-2021, 17-01-2022, 24-01-2022 - Sygnały i systemy) Drałus Grzegorz (ET) A61 |
--- | --- | F1 Bezpieczeństwo pracy i ergonomia (F1) - W15 Wykład Woźny Artur (ZB) V18 |
F1 Etyka (F1) - W15 Wykład Sołtys Andrzej ks. (ZH) V18 |
F1 Sygnały i systemy (F1) - W30 Wykład, (21-10-2021, 27-01-2022, 31-01-2022 - Wstęp do programowania) Ziemba Robert (ET) A61 |
F1 Sygnały i systemy (F1) - W30 Wykład, (21-10-2021, 27-01-2022, 31-01-2022 - Wstęp do programowania) Ziemba Robert (ET) A61 |
F1-C1, F1-C2 Wychowanie fizyczne (F1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 3 (CS) Hala PRz |
F1-C1, F1-C2 Wychowanie fizyczne (F1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 3 (CS) Hala PRz |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
@12:15-12:30 | F1 Programowanie w języku C (F1) - W30 Wykład Marnik Joanna (EA) A61 |
F1 Programowanie w języku C (F1) - W30 Wykład Marnik Joanna (EA) A61 |
F1-C1 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1_) - C20 Ćwiczenia Walczyk Mariola (FM) P.20(426) |
F1-C1 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1_) - C20 Ćwiczenia Walczyk Mariola (FM) P.20(426) |
F1-C1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia, Część 1. Walczyk Mariola (FM) A111 |
F1-C1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia, Część 1. Walczyk Mariola (FM) A111 |
Wstęp do programowania (F1) - L15 Laboratorium Szczepański Antoni (ET) B205 |
--- | F1-C1 Przedmiot dodatkowy: Fizyka (F1_) - C10 Ćwiczenia Żyła Gaweł (FF) A112 |
--- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||
@14:00-14:15 | F1 Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - W15 Wykład, (Strzałka Dominik w B305) Moczuk Eugeniusz (ZH) B300 |
F1 Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1), (Kuraś Paweł w B305) Polakiewicz Artur (ZH) A112 |
--- | --- | F1-L1, F1-L2 Fizyka (F1) - L30 Laboratorium Katedra Fizyki1 (FF) K.32 |
F1-L1, F1-L2 Fizyka (F1) - L30 Laboratorium Katedra Fizyki1 (FF) K.32 |
F1-C1 Fizyka (F1) - C15 Ćwiczenia Szczepański Tomasz (FF) A214 |
--- | -x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||
@15:45-16:00 | --- | F1 Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2), (Kuraś Paweł w B305) Polakiewicz Artur (ZH) A112 |
-x- | -x- | --- | Programowanie w języku C (F1) - L15 Laboratorium Ożóg Dominik (EA) F102 |
F1-C1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia, Część 2. Walczyk Mariola (FM) A112 |
--- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||
16:15-16:30 | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||
16:45-17:00 | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||
17:15-17:30 | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
F1-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | F1 Ekonomia (F1) - W15 Wykład Stec Artur (ZE) V18 |
F1 Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - C15 Ćwiczenia, (grupa C3) Salach Mateusz (ES) V18 |
Programowanie w języku C (F1) - L15 Laboratorium Marnik Joanna (EA) F102 |
Wstęp do programowania (F1) - L15 Laboratorium Drałus Grzegorz (ET) B205 |
F1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - W30 Wykład Zając Tomasz (FM) V18 |
F1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - W30 Wykład Zając Tomasz (FM) V18 |
F1-C2 Sygnały i systemy (F1) - C15 Ćwiczenia Kossowski Tomasz (ET) F202 |
--- | F1 Fizyka (F1) - W30 Wykład Żyła Gaweł (FF) S2 |
F1 Fizyka (F1) - W30 Wykład Żyła Gaweł (FF) S2 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | 09:00-09:15 | |||||||||
09:15-09:30 | --- | 09:15-09:30 | |||||||||
09:30-09:45 | --- | 09:30-09:45 | |||||||||
09:45-10:00 | --- | 09:45-10:00 | |||||||||
10:00-10:15 | --- | 10:00-10:15 | |||||||||
10:15-10:30 | --- | 10:15-10:30 | |||||||||
@10:30-10:45 | F1 Wstęp do programowania (F1) - W30 Wykład, (25-10-2021, 17-01-2022, 24-01-2022 - Sygnały i systemy) Drałus Grzegorz (ET) A61 |
F1 Wstęp do programowania (F1) - W30 Wykład, (25-10-2021, 17-01-2022, 24-01-2022 - Sygnały i systemy) Drałus Grzegorz (ET) A61 |
--- | --- | F1 Bezpieczeństwo pracy i ergonomia (F1) - W15 Wykład Woźny Artur (ZB) V18 |
F1 Etyka (F1) - W15 Wykład Sołtys Andrzej ks. (ZH) V18 |
F1 Sygnały i systemy (F1) - W30 Wykład, (21-10-2021, 27-01-2022, 31-01-2022 - Wstęp do programowania) Ziemba Robert (ET) A61 |
F1 Sygnały i systemy (F1) - W30 Wykład, (21-10-2021, 27-01-2022, 31-01-2022 - Wstęp do programowania) Ziemba Robert (ET) A61 |
F1-C1, F1-C2 Wychowanie fizyczne (F1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 3 (CS) Hala PRz |
F1-C1, F1-C2 Wychowanie fizyczne (F1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 3 (CS) Hala PRz |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
@12:15-12:30 | F1 Programowanie w języku C (F1) - W30 Wykład Marnik Joanna (EA) A61 |
F1 Programowanie w języku C (F1) - W30 Wykład Marnik Joanna (EA) A61 |
--- | Sygnały i systemy (F1) - L15 Laboratorium Szczupak Paweł (ET) B205 |
F1-L3, F1-L4 Fizyka (F1) - L30 Laboratorium Katedra Fizyki1 (FF) K.32 |
F1-L3, F1-L4 Fizyka (F1) - L30 Laboratorium Katedra Fizyki1 (FF) K.32 |
--- | --- | --- | F1-C2 Przedmiot dodatkowy: Fizyka (F1_) - C10 Ćwiczenia Żyła Gaweł (FF) A112 |
@12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
@14:00-14:15 | F1 Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - W15 Wykład, (Strzałka Dominik w B305) Moczuk Eugeniusz (ZH) B300 |
F1 Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1), (Kuraś Paweł w B305) Polakiewicz Artur (ZH) A112 |
--- | --- | --- | --- | --- | F1-C2 Fizyka (F1) - C15 Ćwiczenia Szczepański Tomasz (FF) A214 |
-x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||
14:45-15:00 | --- | --- | F1-C2 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia Zając Tomasz (FM) B300 |
F1-C2 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia Zając Tomasz (FM) B300 |
--- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||
@15:45-16:00 | --- | F1 Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2), (Kuraś Paweł w B305) Polakiewicz Artur (ZH) A112 |
-x- | -x- | F1-C2 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1_) - C20 Ćwiczenia Madej Justyna (FM) A312 |
F1-C2 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1_) - C20 Ćwiczenia Madej Justyna (FM) A312 |
-x- | -x- | @15:45-16:00 | ||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||||
16:15-16:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||||
16:45-17:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||||
17:15-17:30 | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
F1-L4 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | F1 Ekonomia (F1) - W15 Wykład Stec Artur (ZE) V18 |
F1 Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - C15 Ćwiczenia, (grupa C3) Salach Mateusz (ES) V18 |
Wstęp do programowania (F1) - L15 Laboratorium Drałus Grzegorz (ET) B205 |
Programowanie w języku C (F1) - L15 Laboratorium Marnik Joanna (EA) F102 |
F1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - W30 Wykład Zając Tomasz (FM) V18 |
F1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - W30 Wykład Zając Tomasz (FM) V18 |
F1-C2 Sygnały i systemy (F1) - C15 Ćwiczenia Kossowski Tomasz (ET) F202 |
--- | F1 Fizyka (F1) - W30 Wykład Żyła Gaweł (FF) S2 |
F1 Fizyka (F1) - W30 Wykład Żyła Gaweł (FF) S2 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | 09:00-09:15 | |||||||||
09:15-09:30 | --- | 09:15-09:30 | |||||||||
09:30-09:45 | --- | 09:30-09:45 | |||||||||
09:45-10:00 | --- | 09:45-10:00 | |||||||||
10:00-10:15 | --- | 10:00-10:15 | |||||||||
10:15-10:30 | --- | 10:15-10:30 | |||||||||
@10:30-10:45 | F1 Wstęp do programowania (F1) - W30 Wykład, (25-10-2021, 17-01-2022, 24-01-2022 - Sygnały i systemy) Drałus Grzegorz (ET) A61 |
F1 Wstęp do programowania (F1) - W30 Wykład, (25-10-2021, 17-01-2022, 24-01-2022 - Sygnały i systemy) Drałus Grzegorz (ET) A61 |
--- | --- | F1 Bezpieczeństwo pracy i ergonomia (F1) - W15 Wykład Woźny Artur (ZB) V18 |
F1 Etyka (F1) - W15 Wykład Sołtys Andrzej ks. (ZH) V18 |
F1 Sygnały i systemy (F1) - W30 Wykład, (21-10-2021, 27-01-2022, 31-01-2022 - Wstęp do programowania) Ziemba Robert (ET) A61 |
F1 Sygnały i systemy (F1) - W30 Wykład, (21-10-2021, 27-01-2022, 31-01-2022 - Wstęp do programowania) Ziemba Robert (ET) A61 |
F1-C1, F1-C2 Wychowanie fizyczne (F1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 3 (CS) Hala PRz |
F1-C1, F1-C2 Wychowanie fizyczne (F1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 3 (CS) Hala PRz |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
@12:15-12:30 | F1 Programowanie w języku C (F1) - W30 Wykład Marnik Joanna (EA) A61 |
F1 Programowanie w języku C (F1) - W30 Wykład Marnik Joanna (EA) A61 |
Sygnały i systemy (F1) - L15 Laboratorium Szczupak Paweł (ET) B205 |
--- | F1-L3, F1-L4 Fizyka (F1) - L30 Laboratorium Katedra Fizyki1 (FF) K.32 |
F1-L3, F1-L4 Fizyka (F1) - L30 Laboratorium Katedra Fizyki1 (FF) K.32 |
--- | --- | --- | F1-C2 Przedmiot dodatkowy: Fizyka (F1_) - C10 Ćwiczenia Żyła Gaweł (FF) A112 |
@12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
@14:00-14:15 | F1 Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - W15 Wykład, (Strzałka Dominik w B305) Moczuk Eugeniusz (ZH) B300 |
F1 Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1), (Kuraś Paweł w B305) Polakiewicz Artur (ZH) A112 |
--- | --- | --- | --- | --- | F1-C2 Fizyka (F1) - C15 Ćwiczenia Szczepański Tomasz (FF) A214 |
-x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||
14:45-15:00 | --- | --- | F1-C2 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia Zając Tomasz (FM) B300 |
F1-C2 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia Zając Tomasz (FM) B300 |
--- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||
@15:45-16:00 | --- | F1 Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2), (Kuraś Paweł w B305) Polakiewicz Artur (ZH) A112 |
-x- | -x- | F1-C2 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1_) - C20 Ćwiczenia Madej Justyna (FM) A312 |
F1-C2 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1_) - C20 Ćwiczenia Madej Justyna (FM) A312 |
-x- | -x- | @15:45-16:00 | ||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||||
16:15-16:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||||
16:45-17:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||||
17:15-17:30 | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
F1-L5 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | F1-C3 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia Zając Tomasz (FM) A214 |
F1-C3 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia Zając Tomasz (FM) A214 |
--- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||
@08:45-09:00 | F1 Ekonomia (F1) - W15 Wykład Stec Artur (ZE) V18 |
F1 Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - C15 Ćwiczenia, (grupa C3) Salach Mateusz (ES) V18 |
F1-C3, F1-C5 Wychowanie fizyczne (F1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 3 (CS) Hala PRz |
F1-C3, F1-C5 Wychowanie fizyczne (F1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 3 (CS) Hala PRz |
F1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - W30 Wykład Zając Tomasz (FM) V18 |
F1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - W30 Wykład Zając Tomasz (FM) V18 |
F1 Fizyka (F1) - W30 Wykład Żyła Gaweł (FF) S2 |
F1 Fizyka (F1) - W30 Wykład Żyła Gaweł (FF) S2 |
@08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | 09:00-09:15 | ||||||||||
09:15-09:30 | 09:15-09:30 | ||||||||||
09:30-09:45 | 09:30-09:45 | ||||||||||
09:45-10:00 | 09:45-10:00 | ||||||||||
10:00-10:15 | 10:00-10:15 | ||||||||||
10:15-10:30 | 10:15-10:30 | ||||||||||
@10:30-10:45 | F1 Wstęp do programowania (F1) - W30 Wykład, (25-10-2021, 17-01-2022, 24-01-2022 - Sygnały i systemy) Drałus Grzegorz (ET) A61 |
F1 Wstęp do programowania (F1) - W30 Wykład, (25-10-2021, 17-01-2022, 24-01-2022 - Sygnały i systemy) Drałus Grzegorz (ET) A61 |
F1-L5, F1-L6 Fizyka (F1) - L30 Laboratorium Katedra Fizyki1 (FF) K.32 |
F1-L5, F1-L6 Fizyka (F1) - L30 Laboratorium Katedra Fizyki1 (FF) K.32 |
F1 Bezpieczeństwo pracy i ergonomia (F1) - W15 Wykład Woźny Artur (ZB) V18 |
F1 Etyka (F1) - W15 Wykład Sołtys Andrzej ks. (ZH) V18 |
F1 Sygnały i systemy (F1) - W30 Wykład, (21-10-2021, 27-01-2022, 31-01-2022 - Wstęp do programowania) Ziemba Robert (ET) A61 |
F1 Sygnały i systemy (F1) - W30 Wykład, (21-10-2021, 27-01-2022, 31-01-2022 - Wstęp do programowania) Ziemba Robert (ET) A61 |
F1-C3 Przedmiot dodatkowy: Fizyka (F1_) - C10 Ćwiczenia Fal Jacek (FF) A313 |
--- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | 10:45-11:00 | |||||||||
11:00-11:15 | --- | 11:00-11:15 | |||||||||
11:15-11:30 | --- | 11:15-11:30 | |||||||||
11:30-11:45 | --- | 11:30-11:45 | |||||||||
11:45-12:00 | --- | 11:45-12:00 | |||||||||
12:00-12:15 | --- | 12:00-12:15 | |||||||||
@12:15-12:30 | F1 Programowanie w języku C (F1) - W30 Wykład Marnik Joanna (EA) A61 |
F1 Programowanie w języku C (F1) - W30 Wykład Marnik Joanna (EA) A61 |
F1-C3 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1_) - C20 Ćwiczenia Rzepka Beata (FM) V18 |
F1-C3 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1_) - C20 Ćwiczenia Rzepka Beata (FM) V18 |
--- | --- | F1-C3 Sygnały i systemy (F1) - C15 Ćwiczenia Kossowski Tomasz (ET) B303 |
F1-C3 Fizyka (F1) - C15 Ćwiczenia Dubiel Łukasz (FF) A214 |
Programowanie w języku C (F1) - L15 Laboratorium Marnik Joanna (EA) D3a |
--- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||
@14:00-14:15 | F1 Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - W15 Wykład, (Strzałka Dominik w B305) Moczuk Eugeniusz (ZH) B300 |
F1 Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1), (Kuraś Paweł w B305) Polakiewicz Artur (ZH) A112 |
--- | Sygnały i systemy (F1) - L15 Laboratorium Szczupak Paweł (ET) B205 |
--- | --- | --- | Wstęp do programowania (F1) - L15 Laboratorium Szczepański Antoni (ET) B205 |
-x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||
@15:45-16:00 | --- | F1 Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2), (Kuraś Paweł w B305) Polakiewicz Artur (ZH) A112 |
-x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |
16:15-16:30 | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
F1-L6 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | F1-C3 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia Zając Tomasz (FM) A214 |
F1-C3 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia Zając Tomasz (FM) A214 |
--- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||
@08:45-09:00 | F1 Ekonomia (F1) - W15 Wykład Stec Artur (ZE) V18 |
F1 Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - C15 Ćwiczenia, (grupa C3) Salach Mateusz (ES) V18 |
F1-C3, F1-C5 Wychowanie fizyczne (F1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 3 (CS) Hala PRz |
F1-C3, F1-C5 Wychowanie fizyczne (F1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 3 (CS) Hala PRz |
F1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - W30 Wykład Zając Tomasz (FM) V18 |
F1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - W30 Wykład Zając Tomasz (FM) V18 |
F1 Fizyka (F1) - W30 Wykład Żyła Gaweł (FF) S2 |
F1 Fizyka (F1) - W30 Wykład Żyła Gaweł (FF) S2 |
@08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | 09:00-09:15 | ||||||||||
09:15-09:30 | 09:15-09:30 | ||||||||||
09:30-09:45 | 09:30-09:45 | ||||||||||
09:45-10:00 | 09:45-10:00 | ||||||||||
10:00-10:15 | 10:00-10:15 | ||||||||||
10:15-10:30 | 10:15-10:30 | ||||||||||
@10:30-10:45 | F1 Wstęp do programowania (F1) - W30 Wykład, (25-10-2021, 17-01-2022, 24-01-2022 - Sygnały i systemy) Drałus Grzegorz (ET) A61 |
F1 Wstęp do programowania (F1) - W30 Wykład, (25-10-2021, 17-01-2022, 24-01-2022 - Sygnały i systemy) Drałus Grzegorz (ET) A61 |
F1-L5, F1-L6 Fizyka (F1) - L30 Laboratorium Katedra Fizyki1 (FF) K.32 |
F1-L5, F1-L6 Fizyka (F1) - L30 Laboratorium Katedra Fizyki1 (FF) K.32 |
F1 Bezpieczeństwo pracy i ergonomia (F1) - W15 Wykład Woźny Artur (ZB) V18 |
F1 Etyka (F1) - W15 Wykład Sołtys Andrzej ks. (ZH) V18 |
F1 Sygnały i systemy (F1) - W30 Wykład, (21-10-2021, 27-01-2022, 31-01-2022 - Wstęp do programowania) Ziemba Robert (ET) A61 |
F1 Sygnały i systemy (F1) - W30 Wykład, (21-10-2021, 27-01-2022, 31-01-2022 - Wstęp do programowania) Ziemba Robert (ET) A61 |
F1-C3 Przedmiot dodatkowy: Fizyka (F1_) - C10 Ćwiczenia Fal Jacek (FF) A313 |
--- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | 10:45-11:00 | |||||||||
11:00-11:15 | --- | 11:00-11:15 | |||||||||
11:15-11:30 | --- | 11:15-11:30 | |||||||||
11:30-11:45 | --- | 11:30-11:45 | |||||||||
11:45-12:00 | --- | 11:45-12:00 | |||||||||
12:00-12:15 | --- | 12:00-12:15 | |||||||||
@12:15-12:30 | F1 Programowanie w języku C (F1) - W30 Wykład Marnik Joanna (EA) A61 |
F1 Programowanie w języku C (F1) - W30 Wykład Marnik Joanna (EA) A61 |
F1-C3 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1_) - C20 Ćwiczenia Rzepka Beata (FM) V18 |
F1-C3 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1_) - C20 Ćwiczenia Rzepka Beata (FM) V18 |
--- | --- | F1-C3 Sygnały i systemy (F1) - C15 Ćwiczenia Kossowski Tomasz (ET) B303 |
F1-C3 Fizyka (F1) - C15 Ćwiczenia Dubiel Łukasz (FF) A214 |
--- | Programowanie w języku C (F1) - L15 Laboratorium Marnik Joanna (EA) D3a |
@12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||
@14:00-14:15 | F1 Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - W15 Wykład, (Strzałka Dominik w B305) Moczuk Eugeniusz (ZH) B300 |
F1 Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1), (Kuraś Paweł w B305) Polakiewicz Artur (ZH) A112 |
Sygnały i systemy (F1) - L15 Laboratorium Szczupak Paweł (ET) B205 |
--- | --- | --- | Wstęp do programowania (F1) - L15 Laboratorium Szczepański Antoni (ET) B205 |
--- | -x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||
@15:45-16:00 | --- | F1 Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2), (Kuraś Paweł w B305) Polakiewicz Artur (ZH) A112 |
-x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |
16:15-16:30 | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
F1-L7 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | F1-C4 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia Walczyk Mariola (FM) A313 |
F1-C4 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia Walczyk Mariola (FM) A313 |
--- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||
@08:45-09:00 | F1 Ekonomia (F1) - W15 Wykład Stec Artur (ZE) V18 |
F1 Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - C15 Ćwiczenia, (grupa C3) Salach Mateusz (ES) V18 |
F1-L7, F1-L8 Fizyka (F1) - L30 Laboratorium Katedra Fizyki1 (FF) K.32 |
F1-L7, F1-L8 Fizyka (F1) - L30 Laboratorium Katedra Fizyki1 (FF) K.32 |
F1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - W30 Wykład Zając Tomasz (FM) V18 |
F1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - W30 Wykład Zając Tomasz (FM) V18 |
F1 Fizyka (F1) - W30 Wykład Żyła Gaweł (FF) S2 |
F1 Fizyka (F1) - W30 Wykład Żyła Gaweł (FF) S2 |
@08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | 09:00-09:15 | ||||||||||
09:15-09:30 | 09:15-09:30 | ||||||||||
09:30-09:45 | 09:30-09:45 | ||||||||||
09:45-10:00 | 09:45-10:00 | ||||||||||
10:00-10:15 | 10:00-10:15 | ||||||||||
10:15-10:30 | 10:15-10:30 | ||||||||||
@10:30-10:45 | F1 Wstęp do programowania (F1) - W30 Wykład, (25-10-2021, 17-01-2022, 24-01-2022 - Sygnały i systemy) Drałus Grzegorz (ET) A61 |
F1 Wstęp do programowania (F1) - W30 Wykład, (25-10-2021, 17-01-2022, 24-01-2022 - Sygnały i systemy) Drałus Grzegorz (ET) A61 |
Programowanie w języku C (F1) - L15 Laboratorium Woźniak Piotr (EA) F102 |
Wstęp do programowania (F1) - L15 Laboratorium Drałus Grzegorz (ET) B205 |
F1 Bezpieczeństwo pracy i ergonomia (F1) - W15 Wykład Woźny Artur (ZB) V18 |
F1 Etyka (F1) - W15 Wykład Sołtys Andrzej ks. (ZH) V18 |
F1 Sygnały i systemy (F1) - W30 Wykład, (21-10-2021, 27-01-2022, 31-01-2022 - Wstęp do programowania) Ziemba Robert (ET) A61 |
F1 Sygnały i systemy (F1) - W30 Wykład, (21-10-2021, 27-01-2022, 31-01-2022 - Wstęp do programowania) Ziemba Robert (ET) A61 |
--- | F1-C4 Przedmiot dodatkowy: Fizyka (F1_) - C10 Ćwiczenia Fal Jacek (FF) A313 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | 10:45-11:00 | |||||||||
11:00-11:15 | --- | 11:00-11:15 | |||||||||
11:15-11:30 | --- | 11:15-11:30 | |||||||||
11:30-11:45 | --- | 11:30-11:45 | |||||||||
11:45-12:00 | --- | 11:45-12:00 | |||||||||
12:00-12:15 | --- | 12:00-12:15 | |||||||||
@12:15-12:30 | F1 Programowanie w języku C (F1) - W30 Wykład Marnik Joanna (EA) A61 |
F1 Programowanie w języku C (F1) - W30 Wykład Marnik Joanna (EA) A61 |
--- | --- | --- | Sygnały i systemy (F1) - L15 Laboratorium Szczupak Paweł (ET) B210 |
F1-C4 Fizyka (F1) - C15 Ćwiczenia Dubiel Łukasz (FF) A214 |
F1-C4 Sygnały i systemy (F1) - C15 Ćwiczenia Kossowski Tomasz (ET) B303 |
--- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||
@14:00-14:15 | F1 Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - W15 Wykład, (Strzałka Dominik w B305) Moczuk Eugeniusz (ZH) B300 |
F1 Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1), (Kuraś Paweł w B305) Polakiewicz Artur (ZH) A112 |
--- | --- | F1-C4 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1_) - C20 Ćwiczenia Walczyk Mariola (FM) A111 |
F1-C4 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1_) - C20 Ćwiczenia Walczyk Mariola (FM) A111 |
--- | --- | -x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||
@15:45-16:00 | --- | F1 Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2), (Kuraś Paweł w B305) Polakiewicz Artur (ZH) A112 |
-x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |
16:15-16:30 | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | F1-C4 Wychowanie fizyczne (F1) - C30 Ćwiczenia, (19:30-21:45), Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA Naucz. 3 (CS) Pływalnia ROSiR |
F1-C4 Wychowanie fizyczne (F1) - C30 Ćwiczenia, (19:30-21:45), Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA Naucz. 3 (CS) Pływalnia ROSiR |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
F1-L8 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | F1-C4 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia Walczyk Mariola (FM) A313 |
F1-C4 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia Walczyk Mariola (FM) A313 |
--- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||
@08:45-09:00 | F1 Ekonomia (F1) - W15 Wykład Stec Artur (ZE) V18 |
F1 Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - C15 Ćwiczenia, (grupa C3) Salach Mateusz (ES) V18 |
F1-L7, F1-L8 Fizyka (F1) - L30 Laboratorium Katedra Fizyki1 (FF) K.32 |
F1-L7, F1-L8 Fizyka (F1) - L30 Laboratorium Katedra Fizyki1 (FF) K.32 |
F1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - W30 Wykład Zając Tomasz (FM) V18 |
F1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - W30 Wykład Zając Tomasz (FM) V18 |
F1 Fizyka (F1) - W30 Wykład Żyła Gaweł (FF) S2 |
F1 Fizyka (F1) - W30 Wykład Żyła Gaweł (FF) S2 |
@08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | 09:00-09:15 | ||||||||||
09:15-09:30 | 09:15-09:30 | ||||||||||
09:30-09:45 | 09:30-09:45 | ||||||||||
09:45-10:00 | 09:45-10:00 | ||||||||||
10:00-10:15 | 10:00-10:15 | ||||||||||
10:15-10:30 | 10:15-10:30 | ||||||||||
@10:30-10:45 | F1 Wstęp do programowania (F1) - W30 Wykład, (25-10-2021, 17-01-2022, 24-01-2022 - Sygnały i systemy) Drałus Grzegorz (ET) A61 |
F1 Wstęp do programowania (F1) - W30 Wykład, (25-10-2021, 17-01-2022, 24-01-2022 - Sygnały i systemy) Drałus Grzegorz (ET) A61 |
Wstęp do programowania (F1) - L15 Laboratorium Drałus Grzegorz (ET) B205 |
Programowanie w języku C (F1) - L15 Laboratorium Woźniak Piotr (EA) F102 |
F1 Bezpieczeństwo pracy i ergonomia (F1) - W15 Wykład Woźny Artur (ZB) V18 |
F1 Etyka (F1) - W15 Wykład Sołtys Andrzej ks. (ZH) V18 |
F1 Sygnały i systemy (F1) - W30 Wykład, (21-10-2021, 27-01-2022, 31-01-2022 - Wstęp do programowania) Ziemba Robert (ET) A61 |
F1 Sygnały i systemy (F1) - W30 Wykład, (21-10-2021, 27-01-2022, 31-01-2022 - Wstęp do programowania) Ziemba Robert (ET) A61 |
--- | F1-C4 Przedmiot dodatkowy: Fizyka (F1_) - C10 Ćwiczenia Fal Jacek (FF) A313 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | 10:45-11:00 | |||||||||
11:00-11:15 | --- | 11:00-11:15 | |||||||||
11:15-11:30 | --- | 11:15-11:30 | |||||||||
11:30-11:45 | --- | 11:30-11:45 | |||||||||
11:45-12:00 | --- | 11:45-12:00 | |||||||||
12:00-12:15 | --- | 12:00-12:15 | |||||||||
@12:15-12:30 | F1 Programowanie w języku C (F1) - W30 Wykład Marnik Joanna (EA) A61 |
F1 Programowanie w języku C (F1) - W30 Wykład Marnik Joanna (EA) A61 |
--- | --- | Sygnały i systemy (F1) - L15 Laboratorium Szczupak Paweł (ET) B210 |
--- | F1-C4 Fizyka (F1) - C15 Ćwiczenia Dubiel Łukasz (FF) A214 |
F1-C4 Sygnały i systemy (F1) - C15 Ćwiczenia Kossowski Tomasz (ET) B303 |
--- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||
@14:00-14:15 | F1 Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - W15 Wykład, (Strzałka Dominik w B305) Moczuk Eugeniusz (ZH) B300 |
F1 Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1), (Kuraś Paweł w B305) Polakiewicz Artur (ZH) A112 |
--- | --- | F1-C4 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1_) - C20 Ćwiczenia Walczyk Mariola (FM) A111 |
F1-C4 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1_) - C20 Ćwiczenia Walczyk Mariola (FM) A111 |
--- | --- | -x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||
@15:45-16:00 | --- | F1 Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2), (Kuraś Paweł w B305) Polakiewicz Artur (ZH) A112 |
-x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |
16:15-16:30 | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | F1-C4 Wychowanie fizyczne (F1) - C30 Ćwiczenia, (19:30-21:45), Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA Naucz. 3 (CS) Pływalnia ROSiR |
F1-C4 Wychowanie fizyczne (F1) - C30 Ćwiczenia, (19:30-21:45), Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA Naucz. 3 (CS) Pływalnia ROSiR |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
F1-L9 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | F1 Ekonomia (F1) - W15 Wykład Stec Artur (ZE) V18 |
F1 Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - C15 Ćwiczenia, (grupa C3) Salach Mateusz (ES) V18 |
F1-C3, F1-C5 Wychowanie fizyczne (F1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 3 (CS) Hala PRz |
F1-C3, F1-C5 Wychowanie fizyczne (F1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 3 (CS) Hala PRz |
F1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - W30 Wykład Zając Tomasz (FM) V18 |
F1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - W30 Wykład Zając Tomasz (FM) V18 |
--- | Wstęp do programowania (F1) - L15 Laboratorium Drałus Grzegorz (ET) B205 |
F1 Fizyka (F1) - W30 Wykład Żyła Gaweł (FF) S2 |
F1 Fizyka (F1) - W30 Wykład Żyła Gaweł (FF) S2 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | 09:00-09:15 | |||||||||
09:15-09:30 | --- | 09:15-09:30 | |||||||||
09:30-09:45 | --- | 09:30-09:45 | |||||||||
09:45-10:00 | --- | 09:45-10:00 | |||||||||
10:00-10:15 | --- | 10:00-10:15 | |||||||||
10:15-10:30 | --- | 10:15-10:30 | |||||||||
@10:30-10:45 | F1 Wstęp do programowania (F1) - W30 Wykład, (25-10-2021, 17-01-2022, 24-01-2022 - Sygnały i systemy) Drałus Grzegorz (ET) A61 |
F1 Wstęp do programowania (F1) - W30 Wykład, (25-10-2021, 17-01-2022, 24-01-2022 - Sygnały i systemy) Drałus Grzegorz (ET) A61 |
F1-C5 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia, Część 1. Wędrychowicz Stanisław (FM) V18 |
F1-C5 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia, Część 1. Wędrychowicz Stanisław (FM) V18 |
F1 Bezpieczeństwo pracy i ergonomia (F1) - W15 Wykład Woźny Artur (ZB) V18 |
F1 Etyka (F1) - W15 Wykład Sołtys Andrzej ks. (ZH) V18 |
F1 Sygnały i systemy (F1) - W30 Wykład, (21-10-2021, 27-01-2022, 31-01-2022 - Wstęp do programowania) Ziemba Robert (ET) A61 |
F1 Sygnały i systemy (F1) - W30 Wykład, (21-10-2021, 27-01-2022, 31-01-2022 - Wstęp do programowania) Ziemba Robert (ET) A61 |
--- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
@12:15-12:30 | F1 Programowanie w języku C (F1) - W30 Wykład Marnik Joanna (EA) A61 |
F1 Programowanie w języku C (F1) - W30 Wykład Marnik Joanna (EA) A61 |
F1-L9, F1-L10 Fizyka (F1) - L30 Laboratorium Katedra Fizyki1 (FF) K.32 |
F1-L9, F1-L10 Fizyka (F1) - L30 Laboratorium Katedra Fizyki1 (FF) K.32 |
F1-C5 Fizyka (F1) - C15 Ćwiczenia Stagraczyński Ryszard (FF) F202 |
F1-C5 Sygnały i systemy (F1) - C15 Ćwiczenia Kossowski Tomasz (ET) F202 |
--- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
@14:00-14:15 | F1 Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - W15 Wykład, (Strzałka Dominik w B305) Moczuk Eugeniusz (ZH) B300 |
F1 Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1), (Kuraś Paweł w B305) Polakiewicz Artur (ZH) A112 |
F1-C5 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia, Część 2. Wędrychowicz Stanisław (FM) P.8(223) |
F1-C5 Przedmiot dodatkowy: Fizyka (F1_) - C10 Ćwiczenia Dubiel Łukasz (FF) F202 |
Programowanie w języku C (F1) - L15 Laboratorium Woźniak Piotr (EA) F102 |
Sygnały i systemy (F1) - L15 Laboratorium Szczupak Paweł (ET) B210 |
F1-C5 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1_) - C20 Ćwiczenia Madej Justyna (FM) A312 |
F1-C5 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1_) - C20 Ćwiczenia Madej Justyna (FM) A312 |
-x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||
14:30-14:45 | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||
14:45-15:00 | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||
15:00-15:15 | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||
15:15-15:30 | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||
15:30-15:45 | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||
@15:45-16:00 | --- | F1 Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2), (Kuraś Paweł w B305) Polakiewicz Artur (ZH) A112 |
-x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |
16:15-16:30 | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
F1-L10 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | F1 Ekonomia (F1) - W15 Wykład Stec Artur (ZE) V18 |
F1 Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - C15 Ćwiczenia, (grupa C3) Salach Mateusz (ES) V18 |
F1-C3, F1-C5 Wychowanie fizyczne (F1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 3 (CS) Hala PRz |
F1-C3, F1-C5 Wychowanie fizyczne (F1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 3 (CS) Hala PRz |
F1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - W30 Wykład Zając Tomasz (FM) V18 |
F1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - W30 Wykład Zając Tomasz (FM) V18 |
Wstęp do programowania (F1) - L15 Laboratorium Drałus Grzegorz (ET) B205 |
--- | F1 Fizyka (F1) - W30 Wykład Żyła Gaweł (FF) S2 |
F1 Fizyka (F1) - W30 Wykład Żyła Gaweł (FF) S2 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | 09:00-09:15 | |||||||||
09:15-09:30 | --- | 09:15-09:30 | |||||||||
09:30-09:45 | --- | 09:30-09:45 | |||||||||
09:45-10:00 | --- | 09:45-10:00 | |||||||||
10:00-10:15 | --- | 10:00-10:15 | |||||||||
10:15-10:30 | --- | 10:15-10:30 | |||||||||
@10:30-10:45 | F1 Wstęp do programowania (F1) - W30 Wykład, (25-10-2021, 17-01-2022, 24-01-2022 - Sygnały i systemy) Drałus Grzegorz (ET) A61 |
F1 Wstęp do programowania (F1) - W30 Wykład, (25-10-2021, 17-01-2022, 24-01-2022 - Sygnały i systemy) Drałus Grzegorz (ET) A61 |
F1-C5 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia, Część 1. Wędrychowicz Stanisław (FM) V18 |
F1-C5 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia, Część 1. Wędrychowicz Stanisław (FM) V18 |
F1 Bezpieczeństwo pracy i ergonomia (F1) - W15 Wykład Woźny Artur (ZB) V18 |
F1 Etyka (F1) - W15 Wykład Sołtys Andrzej ks. (ZH) V18 |
F1 Sygnały i systemy (F1) - W30 Wykład, (21-10-2021, 27-01-2022, 31-01-2022 - Wstęp do programowania) Ziemba Robert (ET) A61 |
F1 Sygnały i systemy (F1) - W30 Wykład, (21-10-2021, 27-01-2022, 31-01-2022 - Wstęp do programowania) Ziemba Robert (ET) A61 |
--- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
@12:15-12:30 | F1 Programowanie w języku C (F1) - W30 Wykład Marnik Joanna (EA) A61 |
F1 Programowanie w języku C (F1) - W30 Wykład Marnik Joanna (EA) A61 |
F1-L9, F1-L10 Fizyka (F1) - L30 Laboratorium Katedra Fizyki1 (FF) K.32 |
F1-L9, F1-L10 Fizyka (F1) - L30 Laboratorium Katedra Fizyki1 (FF) K.32 |
F1-C5 Fizyka (F1) - C15 Ćwiczenia Stagraczyński Ryszard (FF) F202 |
F1-C5 Sygnały i systemy (F1) - C15 Ćwiczenia Kossowski Tomasz (ET) F202 |
--- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
@14:00-14:15 | F1 Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - W15 Wykład, (Strzałka Dominik w B305) Moczuk Eugeniusz (ZH) B300 |
F1 Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1), (Kuraś Paweł w B305) Polakiewicz Artur (ZH) A112 |
F1-C5 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia, Część 2. Wędrychowicz Stanisław (FM) P.8(223) |
F1-C5 Przedmiot dodatkowy: Fizyka (F1_) - C10 Ćwiczenia Dubiel Łukasz (FF) F202 |
Sygnały i systemy (F1) - L15 Laboratorium Szczupak Paweł (ET) B210 |
Programowanie w języku C (F1) - L15 Laboratorium Ożóg Dominik (EA) F102 |
F1-C5 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1_) - C20 Ćwiczenia Madej Justyna (FM) A312 |
F1-C5 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1_) - C20 Ćwiczenia Madej Justyna (FM) A312 |
-x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||
14:30-14:45 | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||
14:45-15:00 | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||
15:00-15:15 | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||
15:15-15:30 | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||
15:30-15:45 | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||
@15:45-16:00 | --- | F1 Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2), (Kuraś Paweł w B305) Polakiewicz Artur (ZH) A112 |
-x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |
16:15-16:30 | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
F2-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | Programowanie w języku C++ (F2) - P15 Projekt, (w A302) Hałdaś Grzegorz (EP) |
Języki, automaty i obliczenia (F2) - P15 Projekt Gniewek Lesław (EA) F502 |
--- | --- | --- | --- | F2 Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) A61 |
F2 Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) A61 |
F2 Układy zasilające w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Sobczyński Dariusz (EE) A61 |
F2 Układy zasilające w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Sobczyński Dariusz (EE) A61 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
@10:30-10:45 | Systemy operacyjne (F2) - L30 Laboratorium Salach Mateusz (ES) A8_9-lab.ASSECO |
Systemy operacyjne (F2) - L30 Laboratorium Stawarz Paweł (EA) D3a |
Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - L30 Laboratorium Malska Wiesława (EE) B17 |
Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - L30 Laboratorium Malska Wiesława (EE) B17 |
F2-C1 Podstawy elektroniki (F2) - C15 Ćwiczenia Ptak Piotr (EP) A312 |
F2-C1 Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - C15 Ćwiczenia Suliga Mateusz (EE) A313 |
F2 Programowanie w języku C++ (F2) - W30 Wykład Hałdaś Grzegorz (EP) B107 |
F2 Programowanie w języku C++ (F2) - W30 Wykład Hałdaś Grzegorz (EP) B107 |
F2 Języki, automaty i obliczenia (F2) - W30 Wykład Gniewek Lesław (EA) A61 |
F2 Języki, automaty i obliczenia (F2) - W30 Wykład Gniewek Lesław (EA) A61 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | 10:45-11:00 | ||||||||||
11:00-11:15 | 11:00-11:15 | ||||||||||
11:15-11:30 | 11:15-11:30 | ||||||||||
11:30-11:45 | 11:30-11:45 | ||||||||||
11:45-12:00 | 11:45-12:00 | ||||||||||
12:00-12:15 | 12:00-12:15 | ||||||||||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | Programowanie w języku C++ (F2) - L15 Laboratorium Hałdaś Grzegorz (EP) A300 |
F2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (F2) - K30 Lektorat Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J004 |
F2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (F2) - K30 Lektorat Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J004 |
F2-C1 Programowanie w języku C++ (F2) - C15 Ćwiczenia Hałdaś Grzegorz (EP) A111 |
--- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||
@14:00-14:15 | Podstawy elektroniki (F2) - L15 Laboratorium, (od 4. tygodnia) Mączka Mariusz (EP) A304 |
--- | F2 Systemy operacyjne (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA), Nycz Mariusz (ES) A61 |
F2 Systemy operacyjne (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA), Nycz Mariusz (ES) A61 |
Układy zasilające w systemach komputerowych (F2) - L15 Laboratorium Sztajmec Elżbieta (EE) B7 |
Języki, automaty i obliczenia (F2) - L15 Laboratorium Dec Grzegorz (EA) F105 |
F2-C1 Systemy operacyjne (F2) - C15 Ćwiczenia Gerka Alicja (ES) F202 |
--- | -x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||
@15:45-16:00 | --- | F2 Podstawy elektroniki (F2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10) Mączka Mariusz (EP) A61 |
F2 Podstawy elektroniki (F2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10) Mączka Mariusz (EP) A61 |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
F2-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | Języki, automaty i obliczenia (F2) - P15 Projekt Gniewek Lesław (EA) F502 |
Programowanie w języku C++ (F2) - P15 Projekt, (w A302) Hałdaś Grzegorz (EP) |
--- | --- | --- | --- | F2 Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) A61 |
F2 Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) A61 |
F2 Układy zasilające w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Sobczyński Dariusz (EE) A61 |
F2 Układy zasilające w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Sobczyński Dariusz (EE) A61 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
@10:30-10:45 | Systemy operacyjne (F2) - L30 Laboratorium Stawarz Paweł (EA) D3a |
Systemy operacyjne (F2) - L30 Laboratorium Salach Mateusz (ES) A8_9-lab.ASSECO |
--- | --- | F2-C1 Podstawy elektroniki (F2) - C15 Ćwiczenia Ptak Piotr (EP) A312 |
F2-C1 Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - C15 Ćwiczenia Suliga Mateusz (EE) A313 |
F2 Programowanie w języku C++ (F2) - W30 Wykład Hałdaś Grzegorz (EP) B107 |
F2 Programowanie w języku C++ (F2) - W30 Wykład Hałdaś Grzegorz (EP) B107 |
F2 Języki, automaty i obliczenia (F2) - W30 Wykład Gniewek Lesław (EA) A61 |
F2 Języki, automaty i obliczenia (F2) - W30 Wykład Gniewek Lesław (EA) A61 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
@12:15-12:30 | Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - L30 Laboratorium Malska Wiesława (EE) B17 |
Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - L30 Laboratorium Malska Wiesława (EE) B17 |
Programowanie w języku C++ (F2) - L15 Laboratorium Hałdaś Grzegorz (EP) A300 |
--- | F2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (F2) - K30 Lektorat Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J004 |
F2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (F2) - K30 Lektorat Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J004 |
F2-C1 Programowanie w języku C++ (F2) - C15 Ćwiczenia Hałdaś Grzegorz (EP) A111 |
--- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
@14:00-14:15 | --- | Podstawy elektroniki (F2) - L15 Laboratorium, (od 4. tygodnia) Mączka Mariusz (EP) A304 |
F2 Systemy operacyjne (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA), Nycz Mariusz (ES) A61 |
F2 Systemy operacyjne (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA), Nycz Mariusz (ES) A61 |
Języki, automaty i obliczenia (F2) - L15 Laboratorium Dec Grzegorz (EA) F105 |
Układy zasilające w systemach komputerowych (F2) - L15 Laboratorium Sztajmec Elżbieta (EE) B7 |
F2-C1 Systemy operacyjne (F2) - C15 Ćwiczenia Gerka Alicja (ES) F202 |
--- | -x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||
@15:45-16:00 | --- | F2 Podstawy elektroniki (F2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10) Mączka Mariusz (EP) A61 |
F2 Podstawy elektroniki (F2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10) Mączka Mariusz (EP) A61 |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
F2-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - L30 Laboratorium Malska Wiesława (EE) B17 |
Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - L30 Laboratorium Malska Wiesława (EE) B17 |
--- | --- | Układy zasilające w systemach komputerowych (F2) - L15 Laboratorium Sztajmec Elżbieta (EE) B7 |
Programowanie w języku C++ (F2) - L15 Laboratorium Hałdaś Grzegorz (EP) A300 |
F2 Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) A61 |
F2 Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) A61 |
F2 Układy zasilające w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Sobczyński Dariusz (EE) A61 |
F2 Układy zasilające w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Sobczyński Dariusz (EE) A61 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||
@10:30-10:45 | Programowanie w języku C++ (F2) - P15 Projekt, (w A302) Hałdaś Grzegorz (EP) |
Języki, automaty i obliczenia (F2) - P15 Projekt Gniewek Lesław (EA) F502 |
Podstawy elektroniki (F2) - L15 Laboratorium, (od 4. tygodnia) Ptak Piotr (EP) A304 |
Systemy operacyjne (F2) - L30 Laboratorium Stawarz Paweł (EA) D3b |
F2-C2 Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - C15 Ćwiczenia Suliga Mateusz (EE) A313 |
F2-C2 Podstawy elektroniki (F2) - C15 Ćwiczenia Ptak Piotr (EP) A312 |
F2 Programowanie w języku C++ (F2) - W30 Wykład Hałdaś Grzegorz (EP) B107 |
F2 Programowanie w języku C++ (F2) - W30 Wykład Hałdaś Grzegorz (EP) B107 |
F2 Języki, automaty i obliczenia (F2) - W30 Wykład Gniewek Lesław (EA) A61 |
F2 Języki, automaty i obliczenia (F2) - W30 Wykład Gniewek Lesław (EA) A61 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | 10:45-11:00 | ||||||||||
11:00-11:15 | 11:00-11:15 | ||||||||||
11:15-11:30 | 11:15-11:30 | ||||||||||
11:30-11:45 | 11:30-11:45 | ||||||||||
11:45-12:00 | 11:45-12:00 | ||||||||||
12:00-12:15 | 12:00-12:15 | ||||||||||
@12:15-12:30 | Systemy operacyjne (F2) - L30 Laboratorium Salach Mateusz (ES) A8_9-lab.ASSECO |
Języki, automaty i obliczenia (F2) - L15 Laboratorium Dec Grzegorz (EA) F105 |
--- | F2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (F2) - K30 Lektorat Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J004 |
F2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (F2) - K30 Lektorat Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J004 |
--- | F2-C2 Programowanie w języku C++ (F2) - C15 Ćwiczenia Hałdaś Grzegorz (EP) A111 |
--- | --- | @12:15-12:30 | |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||
@14:00-14:15 | --- | --- | F2 Systemy operacyjne (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA), Nycz Mariusz (ES) A61 |
F2 Systemy operacyjne (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA), Nycz Mariusz (ES) A61 |
--- | --- | --- | F2-C2 Systemy operacyjne (F2) - C15 Ćwiczenia Gerka Alicja (ES) F202 |
-x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||
@15:45-16:00 | --- | --- | F2 Podstawy elektroniki (F2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10) Mączka Mariusz (EP) A61 |
F2 Podstawy elektroniki (F2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10) Mączka Mariusz (EP) A61 |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
F2-L4 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - L30 Laboratorium Malska Wiesława (EE) B17 |
Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - L30 Laboratorium Malska Wiesława (EE) B17 |
Programowanie w języku C++ (F2) - L15 Laboratorium Hałdaś Grzegorz (EP) A300 |
Układy zasilające w systemach komputerowych (F2) - L15 Laboratorium Sztajmec Elżbieta (EE) B7 |
F2 Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) A61 |
F2 Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) A61 |
F2 Układy zasilające w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Sobczyński Dariusz (EE) A61 |
F2 Układy zasilające w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Sobczyński Dariusz (EE) A61 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||
@10:30-10:45 | Języki, automaty i obliczenia (F2) - P15 Projekt Gniewek Lesław (EA) F502 |
Programowanie w języku C++ (F2) - P15 Projekt, (w A302) Hałdaś Grzegorz (EP) |
Systemy operacyjne (F2) - L30 Laboratorium Stawarz Paweł (EA) D3b |
Podstawy elektroniki (F2) - L15 Laboratorium, (od 4. tygodnia) Ptak Piotr (EP) A304 |
F2-C2 Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - C15 Ćwiczenia Suliga Mateusz (EE) A313 |
F2-C2 Podstawy elektroniki (F2) - C15 Ćwiczenia Ptak Piotr (EP) A312 |
F2 Programowanie w języku C++ (F2) - W30 Wykład Hałdaś Grzegorz (EP) B107 |
F2 Programowanie w języku C++ (F2) - W30 Wykład Hałdaś Grzegorz (EP) B107 |
F2 Języki, automaty i obliczenia (F2) - W30 Wykład Gniewek Lesław (EA) A61 |
F2 Języki, automaty i obliczenia (F2) - W30 Wykład Gniewek Lesław (EA) A61 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | 10:45-11:00 | ||||||||||
11:00-11:15 | 11:00-11:15 | ||||||||||
11:15-11:30 | 11:15-11:30 | ||||||||||
11:30-11:45 | 11:30-11:45 | ||||||||||
11:45-12:00 | 11:45-12:00 | ||||||||||
12:00-12:15 | 12:00-12:15 | ||||||||||
@12:15-12:30 | Języki, automaty i obliczenia (F2) - L15 Laboratorium Dec Grzegorz (EA) F105 |
Systemy operacyjne (F2) - L30 Laboratorium Salach Mateusz (ES) A8_9-lab.ASSECO |
--- | F2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (F2) - K30 Lektorat Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J004 |
F2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (F2) - K30 Lektorat Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J004 |
--- | F2-C2 Programowanie w języku C++ (F2) - C15 Ćwiczenia Hałdaś Grzegorz (EP) A111 |
--- | --- | @12:15-12:30 | |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||
@14:00-14:15 | --- | --- | F2 Systemy operacyjne (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA), Nycz Mariusz (ES) A61 |
F2 Systemy operacyjne (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA), Nycz Mariusz (ES) A61 |
--- | --- | --- | F2-C2 Systemy operacyjne (F2) - C15 Ćwiczenia Gerka Alicja (ES) F202 |
-x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||
@15:45-16:00 | --- | --- | F2 Podstawy elektroniki (F2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10) Mączka Mariusz (EP) A61 |
F2 Podstawy elektroniki (F2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10) Mączka Mariusz (EP) A61 |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
F2-L5 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | Podstawy elektroniki (F2) - L15 Laboratorium, (od 4. tygodnia) Mączka Mariusz (EP) A304 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | |
@08:45-09:00 | Języki, automaty i obliczenia (F2) - L15 Laboratorium Dec Grzegorz (EA) F105 |
--- | --- | F2-C3 Programowanie w języku C++ (F2) - C15 Ćwiczenia Mączka Mariusz (EP) A113 |
--- | F2 Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) A61 |
F2 Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) A61 |
F2 Układy zasilające w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Sobczyński Dariusz (EE) A61 |
F2 Układy zasilające w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Sobczyński Dariusz (EE) A61 |
@08:45-09:00 | |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||||||
@10:30-10:45 | Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - L30 Laboratorium Malska Wiesława (EE) B17 |
Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - L30 Laboratorium Malska Wiesława (EE) B17 |
--- | Programowanie w języku C++ (F2) - L15 Laboratorium Mączka Mariusz (EP) A300 |
Układy zasilające w systemach komputerowych (F2) - L15 Laboratorium Sztajmec Elżbieta (EE) B7 |
--- | F2 Programowanie w języku C++ (F2) - W30 Wykład Hałdaś Grzegorz (EP) B107 |
F2 Programowanie w języku C++ (F2) - W30 Wykład Hałdaś Grzegorz (EP) B107 |
F2 Języki, automaty i obliczenia (F2) - W30 Wykład Gniewek Lesław (EA) A61 |
F2 Języki, automaty i obliczenia (F2) - W30 Wykład Gniewek Lesław (EA) A61 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
@12:15-12:30 | Programowanie w języku C++ (F2) - P15 Projekt, (w A302) Hałdaś Grzegorz (EP) |
Języki, automaty i obliczenia (F2) - P15 Projekt Gniewek Lesław (EA) F502 |
--- | Systemy operacyjne (F2) - L30 Laboratorium Stawarz Paweł (EA) D3b |
F2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (F2) - K30 Lektorat Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J004 |
F2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (F2) - K30 Lektorat Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J004 |
--- | --- | F2-C3 Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - C15 Ćwiczenia Suliga Mateusz (EE) A214 |
F2-C3 Podstawy elektroniki (F2) - C15 Ćwiczenia Ptak Piotr (EP) A113 |
@12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||
@14:00-14:15 | Systemy operacyjne (F2) - L30 Laboratorium Salach Mateusz (ES) A8_9-lab.ASSECO |
--- | F2 Systemy operacyjne (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA), Nycz Mariusz (ES) A61 |
F2 Systemy operacyjne (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA), Nycz Mariusz (ES) A61 |
--- | --- | F2-C3 Systemy operacyjne (F2) - C15 Ćwiczenia Stawarz Paweł (EA) D3a |
--- | -x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||
@15:45-16:00 | --- | --- | F2 Podstawy elektroniki (F2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10) Mączka Mariusz (EP) A61 |
F2 Podstawy elektroniki (F2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10) Mączka Mariusz (EP) A61 |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
F2-L6 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | Podstawy elektroniki (F2) - L15 Laboratorium, (od 4. tygodnia) Mączka Mariusz (EP) A304 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | F2-C3 Programowanie w języku C++ (F2) - C15 Ćwiczenia Mączka Mariusz (EP) A113 |
Języki, automaty i obliczenia (F2) - L15 Laboratorium Dec Grzegorz (EA) F105 |
F2 Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) A61 |
F2 Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) A61 |
F2 Układy zasilające w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Sobczyński Dariusz (EE) A61 |
F2 Układy zasilające w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Sobczyński Dariusz (EE) A61 |
@08:45-09:00 | |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||||||
@10:30-10:45 | --- | --- | Programowanie w języku C++ (F2) - L15 Laboratorium Mączka Mariusz (EP) A300 |
--- | --- | Układy zasilające w systemach komputerowych (F2) - L15 Laboratorium Sztajmec Elżbieta (EE) B7 |
F2 Programowanie w języku C++ (F2) - W30 Wykład Hałdaś Grzegorz (EP) B107 |
F2 Programowanie w języku C++ (F2) - W30 Wykład Hałdaś Grzegorz (EP) B107 |
F2 Języki, automaty i obliczenia (F2) - W30 Wykład Gniewek Lesław (EA) A61 |
F2 Języki, automaty i obliczenia (F2) - W30 Wykład Gniewek Lesław (EA) A61 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||
@12:15-12:30 | Języki, automaty i obliczenia (F2) - P15 Projekt Gniewek Lesław (EA) F502 |
Programowanie w języku C++ (F2) - P15 Projekt, (w A302) Hałdaś Grzegorz (EP) |
Systemy operacyjne (F2) - L30 Laboratorium Stawarz Paweł (EA) D3b |
--- | F2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (F2) - K30 Lektorat Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J004 |
F2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (F2) - K30 Lektorat Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J004 |
--- | --- | F2-C3 Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - C15 Ćwiczenia Suliga Mateusz (EE) A214 |
F2-C3 Podstawy elektroniki (F2) - C15 Ćwiczenia Ptak Piotr (EP) A113 |
@12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||
@14:00-14:15 | --- | Systemy operacyjne (F2) - L30 Laboratorium Salach Mateusz (ES) A8_9-lab.ASSECO |
F2 Systemy operacyjne (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA), Nycz Mariusz (ES) A61 |
F2 Systemy operacyjne (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA), Nycz Mariusz (ES) A61 |
Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - L30 Laboratorium Nowak Marek (EE) B16 |
Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - L30 Laboratorium Nowak Marek (EE) B16 |
F2-C3 Systemy operacyjne (F2) - C15 Ćwiczenia Stawarz Paweł (EA) D3a |
--- | -x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||
@15:45-16:00 | --- | --- | F2 Podstawy elektroniki (F2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10) Mączka Mariusz (EP) A61 |
F2 Podstawy elektroniki (F2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10) Mączka Mariusz (EP) A61 |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
F2-L7 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | F2-C4 Programowanie w języku C++ (F2) - C15 Ćwiczenia Mączka Mariusz (EP) A113 |
F2 Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) A61 |
F2 Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) A61 |
F2 Układy zasilające w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Sobczyński Dariusz (EE) A61 |
F2 Układy zasilające w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Sobczyński Dariusz (EE) A61 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||||
@10:30-10:45 | --- | Języki, automaty i obliczenia (F2) - L15 Laboratorium Dec Grzegorz (EA) F105 |
Układy zasilające w systemach komputerowych (F2) - L15 Laboratorium Sztajmec Elżbieta (EE) B7 |
Systemy operacyjne (F2) - L30 Laboratorium Salach Mateusz (ES) A8_9-lab.ASSECO |
--- | Programowanie w języku C++ (F2) - L15 Laboratorium Hałdaś Grzegorz (EP) A300 |
F2 Programowanie w języku C++ (F2) - W30 Wykład Hałdaś Grzegorz (EP) B107 |
F2 Programowanie w języku C++ (F2) - W30 Wykład Hałdaś Grzegorz (EP) B107 |
F2 Języki, automaty i obliczenia (F2) - W30 Wykład Gniewek Lesław (EA) A61 |
F2 Języki, automaty i obliczenia (F2) - W30 Wykład Gniewek Lesław (EA) A61 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | Podstawy elektroniki (F2) - L15 Laboratorium, (od 4. tygodnia) Ptak Piotr (EP) A304 |
--- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | 11:45-12:00 | |||||||||
12:00-12:15 | --- | 12:00-12:15 | |||||||||
@12:15-12:30 | --- | Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - L30 Laboratorium Nowak Marek (EE) B17 |
Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - L30 Laboratorium Nowak Marek (EE) B17 |
F2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (F2) - K30 Lektorat Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J004 |
F2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (F2) - K30 Lektorat Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J004 |
--- | --- | F2-C4 Podstawy elektroniki (F2) - C15 Ćwiczenia Ptak Piotr (EP) A113 |
F2-C4 Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - C15 Ćwiczenia Suliga Mateusz (EE) A214 |
@12:15-12:30 | |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
@14:00-14:15 | --- | --- | F2 Systemy operacyjne (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA), Nycz Mariusz (ES) A61 |
F2 Systemy operacyjne (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA), Nycz Mariusz (ES) A61 |
Systemy operacyjne (F2) - L30 Laboratorium Stawarz Paweł (EA) D3b |
Języki, automaty i obliczenia (F2) - P15 Projekt Gniewek Lesław (EA) A113 |
--- | F2-C4 Systemy operacyjne (F2) - C15 Ćwiczenia Stawarz Paweł (EA) D3a |
-x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||
@15:45-16:00 | --- | --- | F2 Podstawy elektroniki (F2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10) Mączka Mariusz (EP) A61 |
F2 Podstawy elektroniki (F2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10) Mączka Mariusz (EP) A61 |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | Programowanie w języku C++ (F2) - P15 Projekt Kusy Maciej (EP) |
-x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | |||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | |||
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
F3A-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | Sieci komputerowe II (F3A) - L20 Laboratorium, (135 minut bez przerwy) Rak Tomasz (EA) D7 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | |
@08:45-09:00 | Interakcja człowiek-komputer (F3) - L15 Laboratorium Kapuściński Tomasz (EA), Marnik Joanna (EA) F104 |
Systemy operacyjne LINUX i QNX (F3A) - L15 Laboratorium Dec Grzegorz (EA), Trybus Bartosz (EA) D7 |
--- | F3A Rozproszone systemy sterowania - p.w. (F3A) - W25 Wykład Trybus Leszek (EA) B300 |
F3A Rozproszone systemy sterowania - p.w. (F3A) - W25 Wykład Trybus Leszek (EA) B300 |
F3 Interakcja człowiek-komputer (F3) - W30 Wykład Kapuściński Tomasz (EA), Marnik Joanna (EA) B107 |
F3 Interakcja człowiek-komputer (F3) - W30 Wykład Kapuściński Tomasz (EA), Marnik Joanna (EA) B107 |
F3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (F3) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) J302 |
F3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (F3) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) J302 |
@08:45-09:00 | |
09:00-09:15 | --- | 09:00-09:15 | |||||||||
09:15-09:30 | --- | 09:15-09:30 | |||||||||
09:30-09:45 | --- | 09:30-09:45 | |||||||||
09:45-10:00 | --- | 09:45-10:00 | |||||||||
10:00-10:15 | --- | 10:00-10:15 | |||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||
@10:30-10:45 | Rozproszone systemy sterowania - p.w. (F3A) - L15 Laboratorium Stec Andrzej (EA) D9 |
Zarządzanie projektami (F3A) - L15 Laboratorium Stępień Igor (EA) F104 |
F3A Technologie sieci WEB (F3A) - W30 Wykład Górka Paweł (ED) A312 |
F3A Technologie sieci WEB (F3A) - W30 Wykład Górka Paweł (ED) A312 |
--- | --- | F3A Sieci komputerowe II (F3A) - W25 Wykład Lal Kazimierz (EA) A111 |
F3A Sieci komputerowe II (F3A) - W25 Wykład Lal Kazimierz (EA) A111 |
F3 Kurs IBM Laboratorium F102 |
F3 Kurs IBM Laboratorium F102 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
@12:15-12:30 | Technologie sieci WEB (F3A) - L25 Laboratorium Gotówko Łukasz (ED) B100b |
Technologie sieci WEB (F3A) - L25 Laboratorium Gotówko Łukasz (ED) B100b |
F3A Systemy operacyjne LINUX i QNX (F3A) - W25 Wykład Dec Grzegorz (EA), Trybus Bartosz (EA) A112 |
F3A Systemy operacyjne LINUX i QNX (F3A) - W25 Wykład Dec Grzegorz (EA), Trybus Bartosz (EA) A112 |
Programowanie niskopoziomowe (F3A) - L15 Laboratorium Śnieżek Marek (EA) F206 |
Wizja komputerowa (F3A) - L15 Laboratorium Marnik Joanna (EA) F104 |
F3A Zarządzanie projektami (F3A) - W15 Wykład Wysocki Marian (EA) B304 |
--- | @12:15-12:30 | ||
12:30-12:45 | --- | 12:30-12:45 | |||||||||
12:45-13:00 | --- | 12:45-13:00 | |||||||||
13:00-13:15 | --- | 13:00-13:15 | |||||||||
13:15-13:30 | --- | 13:15-13:30 | |||||||||
13:30-13:45 | --- | 13:30-13:45 | |||||||||
13:45-14:00 | --- | 13:45-14:00 | |||||||||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | F3A Wizja komputerowa (F3A) - W25 Wykład Marnik Joanna (EA) A214 |
F3A Wizja komputerowa (F3A) - W25 Wykład Marnik Joanna (EA) A214 |
--- | --- | @14:00-14:15 | ||
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | F3A Programowanie niskopoziomowe (F3A) - W25 Wykład Śnieżek Marek (EA) B305 |
F3A Programowanie niskopoziomowe (F3A) - W25 Wykład Śnieżek Marek (EA) B305 |
-x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
F3A-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | Sieci komputerowe II (F3A) - L20 Laboratorium, (135 minut bez przerwy) Rak Tomasz (EA) D7 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | |
@08:45-09:00 | Interakcja człowiek-komputer (F3) - L15 Laboratorium Kapuściński Tomasz (EA), Marnik Joanna (EA) F104 |
--- | Systemy operacyjne LINUX i QNX (F3A) - L15 Laboratorium Dec Grzegorz (EA), Trybus Bartosz (EA) D7 |
F3A Rozproszone systemy sterowania - p.w. (F3A) - W25 Wykład Trybus Leszek (EA) B300 |
F3A Rozproszone systemy sterowania - p.w. (F3A) - W25 Wykład Trybus Leszek (EA) B300 |
F3 Interakcja człowiek-komputer (F3) - W30 Wykład Kapuściński Tomasz (EA), Marnik Joanna (EA) B107 |
F3 Interakcja człowiek-komputer (F3) - W30 Wykład Kapuściński Tomasz (EA), Marnik Joanna (EA) B107 |
F3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (F3) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) J302 |
F3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (F3) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) J302 |
@08:45-09:00 | |
09:00-09:15 | --- | 09:00-09:15 | |||||||||
09:15-09:30 | --- | 09:15-09:30 | |||||||||
09:30-09:45 | --- | 09:30-09:45 | |||||||||
09:45-10:00 | --- | 09:45-10:00 | |||||||||
10:00-10:15 | --- | 10:00-10:15 | |||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||
@10:30-10:45 | Zarządzanie projektami (F3A) - L15 Laboratorium Oszust Mariusz (EA) F104 |
Rozproszone systemy sterowania - p.w. (F3A) - L15 Laboratorium Stec Andrzej (EA) D9 |
F3A Technologie sieci WEB (F3A) - W30 Wykład Górka Paweł (ED) A312 |
F3A Technologie sieci WEB (F3A) - W30 Wykład Górka Paweł (ED) A312 |
--- | --- | F3A Sieci komputerowe II (F3A) - W25 Wykład Lal Kazimierz (EA) A111 |
F3A Sieci komputerowe II (F3A) - W25 Wykład Lal Kazimierz (EA) A111 |
F3 Kurs IBM Laboratorium F102 |
F3 Kurs IBM Laboratorium F102 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
@12:15-12:30 | --- | --- | F3A Systemy operacyjne LINUX i QNX (F3A) - W25 Wykład Dec Grzegorz (EA), Trybus Bartosz (EA) A112 |
F3A Systemy operacyjne LINUX i QNX (F3A) - W25 Wykład Dec Grzegorz (EA), Trybus Bartosz (EA) A112 |
Wizja komputerowa (F3A) - L15 Laboratorium Marnik Joanna (EA) F104 |
Programowanie niskopoziomowe (F3A) - L15 Laboratorium Śnieżek Marek (EA) F206 |
F3A Zarządzanie projektami (F3A) - W15 Wykład Wysocki Marian (EA) B304 |
--- | @12:15-12:30 | ||
12:30-12:45 | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||
@14:00-14:15 | Technologie sieci WEB (F3A) - L25 Laboratorium Gotówko Łukasz (ED) B100b |
Technologie sieci WEB (F3A) - L25 Laboratorium Gotówko Łukasz (ED) B100b |
--- | --- | F3A Wizja komputerowa (F3A) - W25 Wykład Marnik Joanna (EA) A214 |
F3A Wizja komputerowa (F3A) - W25 Wykład Marnik Joanna (EA) A214 |
--- | --- | @14:00-14:15 | ||
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | F3A Programowanie niskopoziomowe (F3A) - W25 Wykład Śnieżek Marek (EA) B305 |
F3A Programowanie niskopoziomowe (F3A) - W25 Wykład Śnieżek Marek (EA) B305 |
-x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
F3S-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | F3S, F3T Technologie WEB i JAVA (F3S+T) - W30 Wykład Prokop Jan (ED), Górka Paweł (ED) B107 |
F3S, F3T Technologie WEB i JAVA (F3S+T) - W30 Wykład Prokop Jan (ED), Górka Paweł (ED) B107 |
F3S Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych (F3S) - W30 Wykład Mazurek Mirosław (ES) F505 |
F3S Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych (F3S) - W30 Wykład Mazurek Mirosław (ES) F505 |
Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych (F3S) - L30 Laboratorium Mazurek Mirosław (ES) F502 |
Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych (F3S) - L30 Laboratorium Mazurek Mirosław (ES) F502 |
F3 Interakcja człowiek-komputer (F3) - W30 Wykład Kapuściński Tomasz (EA), Marnik Joanna (EA) B107 |
F3 Interakcja człowiek-komputer (F3) - W30 Wykład Kapuściński Tomasz (EA), Marnik Joanna (EA) B107 |
F3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (F3) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) J302 |
F3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (F3) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) J302 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | 09:00-09:15 | ||||||||||
09:15-09:30 | 09:15-09:30 | ||||||||||
09:30-09:45 | 09:30-09:45 | ||||||||||
09:45-10:00 | 09:45-10:00 | ||||||||||
10:00-10:15 | 10:00-10:15 | ||||||||||
10:15-10:30 | 10:15-10:30 | ||||||||||
@10:30-10:45 | F3S Eksploatacja systemów bazodanowych (F3S) - W25 Wykład Dymora Paweł (ES) F505 |
F3S Eksploatacja systemów bazodanowych (F3S) - W25 Wykład Dymora Paweł (ES) F505 |
Sieci komputerowe II (F3S) - L30 Laboratorium Bolanowski Marek (ES) F604 |
Sieci komputerowe II (F3S) - L30 Laboratorium Bolanowski Marek (ES) F604 |
Eksploatacja systemów bazodanowych (F3S) - L20 Laboratorium Kuraś Paweł (ES) F502 |
Eksploatacja systemów bazodanowych (F3S) - L20 Laboratorium Kuraś Paweł (ES) F502 |
F3S Modelowanie systemów i sieci komputerowych - p.w. (F3S) - W25 Wykład Nycz Mariusz (ES) F505 |
F3S Modelowanie systemów i sieci komputerowych - p.w. (F3S) - W25 Wykład Nycz Mariusz (ES) F505 |
F3 Kurs IBM Laboratorium F102 |
F3 Kurs IBM Laboratorium F102 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | 10:45-11:00 | ||||||||||
11:00-11:15 | 11:00-11:15 | ||||||||||
11:15-11:30 | 11:15-11:30 | ||||||||||
11:30-11:45 | 11:30-11:45 | ||||||||||
11:45-12:00 | 11:45-12:00 | ||||||||||
12:00-12:15 | 12:00-12:15 | ||||||||||
@12:15-12:30 | F3S, F3T Sieci komputerowe II (F3S+T) - W25 Wykład Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES) B107 |
F3S, F3T Sieci komputerowe II (F3S+T) - W25 Wykład Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES) B107 |
--- | Modelowanie systemów i sieci komputerowych - p.w. (F3S) - L15 Laboratorium Nycz Mariusz (ES) F505 |
Systemy teleinformatyczne (F3S) - L20+P10 Laboratorium, Projekt Gerka Alicja (ES), Grabowski Franciszek (ES) F604 |
Systemy teleinformatyczne (F3S) - L20+P10 Laboratorium, Projekt Gerka Alicja (ES), Grabowski Franciszek (ES) F604 |
Technologie WEB i JAVA (F3S) - L30 Laboratorium Prokop Jan (ED), Gotówko Łukasz (ED) B100b |
Technologie WEB i JAVA (F3S) - L30 Laboratorium Prokop Jan (ED), Gotówko Łukasz (ED) B100b |
@12:15-12:30 | ||
12:30-12:45 | --- | 12:30-12:45 | |||||||||
12:45-13:00 | --- | 12:45-13:00 | |||||||||
13:00-13:15 | --- | 13:00-13:15 | |||||||||
13:15-13:30 | --- | 13:15-13:30 | |||||||||
13:30-13:45 | --- | 13:30-13:45 | |||||||||
13:45-14:00 | --- | 13:45-14:00 | |||||||||
@14:00-14:15 | F3S, F3T Systemy teleinformatyczne (F3S+T) - W25 Wykład Piętal Michał (ES) B107 |
F3S, F3T Systemy teleinformatyczne (F3S+T) - W25 Wykład Piętal Michał (ES) B107 |
--- | Interakcja człowiek-komputer (F3) - L15 Laboratorium Kapuściński Tomasz (EA), Marnik Joanna (EA) F104 |
--- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 | ||
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | |||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
F3T-L4 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | F3S, F3T Technologie WEB i JAVA (F3S+T) - W30 Wykład Prokop Jan (ED), Górka Paweł (ED) B107 |
F3S, F3T Technologie WEB i JAVA (F3S+T) - W30 Wykład Prokop Jan (ED), Górka Paweł (ED) B107 |
Sieci komputerowe II (F3T) - L30 Laboratorium Paszkiewicz Andrzej (ES) F602 |
Sieci komputerowe II (F3T) - L30 Laboratorium Paszkiewicz Andrzej (ES) F602 |
--- | F3T-L5, F3T-L4 Systemy teleinformatyczne (F3T) - P10 Projekt Grabowski Franciszek (ES) F505 |
F3 Interakcja człowiek-komputer (F3) - W30 Wykład Kapuściński Tomasz (EA), Marnik Joanna (EA) B107 |
F3 Interakcja człowiek-komputer (F3) - W30 Wykład Kapuściński Tomasz (EA), Marnik Joanna (EA) B107 |
F3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (F3) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) J302 |
F3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (F3) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) J302 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | 09:00-09:15 | |||||||||
09:15-09:30 | --- | 09:15-09:30 | |||||||||
09:30-09:45 | --- | 09:30-09:45 | |||||||||
09:45-10:00 | --- | 09:45-10:00 | |||||||||
10:00-10:15 | --- | 10:00-10:15 | |||||||||
10:15-10:30 | --- | 10:15-10:30 | |||||||||
@10:30-10:45 | F3T Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych (F3T) - W30 Wykład Nycz Mariusz (ES) B107 |
F3T Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych (F3T) - W30 Wykład Nycz Mariusz (ES) B107 |
--- | Interakcja człowiek-komputer (F3) - L15 Laboratorium Kapuściński Tomasz (EA), Marnik Joanna (EA) F104 |
Systemy mobilne i satelitarne (F3T) - L30 Laboratorium Szczepański Antoni (ET) B205 |
Systemy mobilne i satelitarne (F3T) - L30 Laboratorium Szczepański Antoni (ET) B205 |
F3T Systemy mobilne i satelitarne (F3T) - W30 Wykład, (oraz 24 stycznia 2022 r. w godz. 12:15-13:45 w sali B300, zamiast 20 stycznia) Szczepański Antoni (ET) B305 |
F3T Systemy mobilne i satelitarne (F3T) - W30 Wykład, (oraz 24 stycznia 2022 r. w godz. 12:15-13:45 w sali B300, zamiast 20 stycznia) Szczepański Antoni (ET) B305 |
F3 Kurs IBM Laboratorium F102 |
F3 Kurs IBM Laboratorium F102 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | 10:45-11:00 | |||||||||
11:00-11:15 | --- | 11:00-11:15 | |||||||||
11:15-11:30 | --- | 11:15-11:30 | |||||||||
11:30-11:45 | --- | 11:30-11:45 | |||||||||
11:45-12:00 | --- | 11:45-12:00 | |||||||||
12:00-12:15 | --- | 12:00-12:15 | |||||||||
@12:15-12:30 | F3S, F3T Sieci komputerowe II (F3S+T) - W25 Wykład Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES) B107 |
F3S, F3T Sieci komputerowe II (F3S+T) - W25 Wykład Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES) B107 |
F3T Systemy sztucznej inteligencji - p.w. (F3T) - W25 Wykład Drałus Grzegorz (ET) A313 |
F3T Systemy sztucznej inteligencji - p.w. (F3T) - W25 Wykład Drałus Grzegorz (ET) A313 |
Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych (F3T) - L30 Laboratorium Nycz Mariusz (ES) F505 |
Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych (F3T) - L30 Laboratorium Nycz Mariusz (ES) F505 |
--- | --- | @12:15-12:30 | ||
12:30-12:45 | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||
@14:00-14:15 | F3S, F3T Systemy teleinformatyczne (F3S+T) - W25 Wykład Piętal Michał (ES) B107 |
F3S, F3T Systemy teleinformatyczne (F3S+T) - W25 Wykład Piętal Michał (ES) B107 |
Systemy teleinformatyczne (F3T) - L15 Laboratorium Gerka Alicja (ES) F604 |
--- | Technologie WEB i JAVA (F3T) - L30 Laboratorium Prokop Jan (ED), Gotówko Łukasz (ED) B100b |
Technologie WEB i JAVA (F3T) - L30 Laboratorium Prokop Jan (ED), Gotówko Łukasz (ED) B100b |
-x- | -x- | @14:00-14:15 | ||
14:15-14:30 | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||||
14:30-14:45 | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||||
14:45-15:00 | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||||
15:00-15:15 | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||||
15:15-15:30 | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||||
15:30-15:45 | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | Systemy sztucznej inteligencji - p.w. (F3T) - L15 Laboratorium Drałus Grzegorz (ET) B210 |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
F3T-L5 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | F3S, F3T Technologie WEB i JAVA (F3S+T) - W30 Wykład Prokop Jan (ED), Górka Paweł (ED) B107 |
F3S, F3T Technologie WEB i JAVA (F3S+T) - W30 Wykład Prokop Jan (ED), Górka Paweł (ED) B107 |
Sieci komputerowe II (F3T) - L30 Laboratorium Bolanowski Marek (ES) F604 |
Sieci komputerowe II (F3T) - L30 Laboratorium Bolanowski Marek (ES) F604 |
F3T-L6, F3T-L5 Systemy teleinformatyczne (F3T) - P10 Projekt Grabowski Franciszek (ES) F505 |
F3T-L5, F3T-L4 Systemy teleinformatyczne (F3T) - P10 Projekt Grabowski Franciszek (ES) F505 |
F3 Interakcja człowiek-komputer (F3) - W30 Wykład Kapuściński Tomasz (EA), Marnik Joanna (EA) B107 |
F3 Interakcja człowiek-komputer (F3) - W30 Wykład Kapuściński Tomasz (EA), Marnik Joanna (EA) B107 |
F3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (F3) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) J302 |
F3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (F3) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) J302 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | 09:00-09:15 | ||||||||||
09:15-09:30 | 09:15-09:30 | ||||||||||
09:30-09:45 | 09:30-09:45 | ||||||||||
09:45-10:00 | 09:45-10:00 | ||||||||||
10:00-10:15 | 10:00-10:15 | ||||||||||
10:15-10:30 | 10:15-10:30 | ||||||||||
@10:30-10:45 | F3T Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych (F3T) - W30 Wykład Nycz Mariusz (ES) B107 |
F3T Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych (F3T) - W30 Wykład Nycz Mariusz (ES) B107 |
Interakcja człowiek-komputer (F3) - L15 Laboratorium Kapuściński Tomasz (EA), Marnik Joanna (EA) F104 |
--- | --- | --- | F3T Systemy mobilne i satelitarne (F3T) - W30 Wykład, (oraz 24 stycznia 2022 r. w godz. 12:15-13:45 w sali B300, zamiast 20 stycznia) Szczepański Antoni (ET) B305 |
F3T Systemy mobilne i satelitarne (F3T) - W30 Wykład, (oraz 24 stycznia 2022 r. w godz. 12:15-13:45 w sali B300, zamiast 20 stycznia) Szczepański Antoni (ET) B305 |
F3 Kurs IBM Laboratorium F102 |
F3 Kurs IBM Laboratorium F102 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||||
@12:15-12:30 | F3S, F3T Sieci komputerowe II (F3S+T) - W25 Wykład Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES) B107 |
F3S, F3T Sieci komputerowe II (F3S+T) - W25 Wykład Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES) B107 |
F3T Systemy sztucznej inteligencji - p.w. (F3T) - W25 Wykład Drałus Grzegorz (ET) A313 |
F3T Systemy sztucznej inteligencji - p.w. (F3T) - W25 Wykład Drałus Grzegorz (ET) A313 |
Technologie WEB i JAVA (F3T) - L30 Laboratorium Prokop Jan (ED), Gotówko Łukasz (ED) B100b |
Technologie WEB i JAVA (F3T) - L30 Laboratorium Prokop Jan (ED), Gotówko Łukasz (ED) B100b |
Systemy sztucznej inteligencji - p.w. (F3T) - L15 Laboratorium Drałus Grzegorz (ET) B210 |
Systemy teleinformatyczne (F3T) - L15 Laboratorium Gerka Alicja (ES) F604 |
@12:15-12:30 | ||
12:30-12:45 | 12:30-12:45 | ||||||||||
12:45-13:00 | 12:45-13:00 | ||||||||||
13:00-13:15 | 13:00-13:15 | ||||||||||
13:15-13:30 | 13:15-13:30 | ||||||||||
13:30-13:45 | 13:30-13:45 | ||||||||||
13:45-14:00 | 13:45-14:00 | ||||||||||
@14:00-14:15 | F3S, F3T Systemy teleinformatyczne (F3S+T) - W25 Wykład Piętal Michał (ES) B107 |
F3S, F3T Systemy teleinformatyczne (F3S+T) - W25 Wykład Piętal Michał (ES) B107 |
--- | --- | Systemy mobilne i satelitarne (F3T) - L30 Laboratorium Szczepański Antoni (ET) B205 |
Systemy mobilne i satelitarne (F3T) - L30 Laboratorium Szczepański Antoni (ET) B205 |
-x- | -x- | @14:00-14:15 | ||
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | --- | Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych (F3T) - L30 Laboratorium Nycz Mariusz (ES) F505 |
Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych (F3T) - L30 Laboratorium Nycz Mariusz (ES) F505 |
-x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
F3T-L6 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | F3S, F3T Technologie WEB i JAVA (F3S+T) - W30 Wykład Prokop Jan (ED), Górka Paweł (ED) B107 |
F3S, F3T Technologie WEB i JAVA (F3S+T) - W30 Wykład Prokop Jan (ED), Górka Paweł (ED) B107 |
--- | --- | F3T-L6, F3T-L5 Systemy teleinformatyczne (F3T) - P10 Projekt Grabowski Franciszek (ES) F505 |
--- | F3 Interakcja człowiek-komputer (F3) - W30 Wykład Kapuściński Tomasz (EA), Marnik Joanna (EA) B107 |
F3 Interakcja człowiek-komputer (F3) - W30 Wykład Kapuściński Tomasz (EA), Marnik Joanna (EA) B107 |
F3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (F3) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) J302 |
F3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (F3) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) J302 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||||||
@10:30-10:45 | F3T Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych (F3T) - W30 Wykład Nycz Mariusz (ES) B107 |
F3T Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych (F3T) - W30 Wykład Nycz Mariusz (ES) B107 |
Sieci komputerowe II (F3T) - L30 Laboratorium Paszkiewicz Andrzej (ES) F602 |
Sieci komputerowe II (F3T) - L30 Laboratorium Paszkiewicz Andrzej (ES) F602 |
--- | --- | F3T Systemy mobilne i satelitarne (F3T) - W30 Wykład, (oraz 24 stycznia 2022 r. w godz. 12:15-13:45 w sali B300, zamiast 20 stycznia) Szczepański Antoni (ET) B305 |
F3T Systemy mobilne i satelitarne (F3T) - W30 Wykład, (oraz 24 stycznia 2022 r. w godz. 12:15-13:45 w sali B300, zamiast 20 stycznia) Szczepański Antoni (ET) B305 |
F3 Kurs IBM Laboratorium F102 |
F3 Kurs IBM Laboratorium F102 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
@12:15-12:30 | F3S, F3T Sieci komputerowe II (F3S+T) - W25 Wykład Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES) B107 |
F3S, F3T Sieci komputerowe II (F3S+T) - W25 Wykład Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES) B107 |
F3T Systemy sztucznej inteligencji - p.w. (F3T) - W25 Wykład Drałus Grzegorz (ET) A313 |
F3T Systemy sztucznej inteligencji - p.w. (F3T) - W25 Wykład Drałus Grzegorz (ET) A313 |
Systemy mobilne i satelitarne (F3T) - L30 Laboratorium Szczepański Antoni (ET) B205 |
Systemy mobilne i satelitarne (F3T) - L30 Laboratorium Szczepański Antoni (ET) B205 |
Systemy teleinformatyczne (F3T) - L15 Laboratorium Gerka Alicja (ES) F604 |
Systemy sztucznej inteligencji - p.w. (F3T) - L15 Laboratorium Drałus Grzegorz (ET) B210 |
@12:15-12:30 | ||
12:30-12:45 | 12:30-12:45 | ||||||||||
12:45-13:00 | 12:45-13:00 | ||||||||||
13:00-13:15 | 13:00-13:15 | ||||||||||
13:15-13:30 | 13:15-13:30 | ||||||||||
13:30-13:45 | 13:30-13:45 | ||||||||||
13:45-14:00 | 13:45-14:00 | ||||||||||
@14:00-14:15 | F3S, F3T Systemy teleinformatyczne (F3S+T) - W25 Wykład Piętal Michał (ES) B107 |
F3S, F3T Systemy teleinformatyczne (F3S+T) - W25 Wykład Piętal Michał (ES) B107 |
Interakcja człowiek-komputer (F3) - L15 Laboratorium Kapuściński Tomasz (EA), Marnik Joanna (EA) F104 |
--- | Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych (F3T) - L30 Laboratorium Nycz Mariusz (ES) F505 |
Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych (F3T) - L30 Laboratorium Nycz Mariusz (ES) F505 |
-x- | -x- | @14:00-14:15 | ||
14:15-14:30 | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||||
14:30-14:45 | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||||
14:45-15:00 | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||||
15:00-15:15 | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||||
15:15-15:30 | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||||
15:30-15:45 | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | --- | Technologie WEB i JAVA (F3T) - L30 Laboratorium Prokop Jan (ED), Gotówko Łukasz (ED) B100b |
Technologie WEB i JAVA (F3T) - L30 Laboratorium Prokop Jan (ED), Gotówko Łukasz (ED) B100b |
-x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
F4A-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:15-10:30 |
@10:30-10:45 | --- | --- | Projekt/Pracownia problemowa w EA (F4) - P30 Projekt Jędrzejec Bartosz (EA) |
Projekt/Pracownia problemowa w EA (F4) - P30 Projekt Jędrzejec Bartosz (EA) |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||
11:30-11:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||
11:45-12:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | ||
12:00-12:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | Systemy integracyjne (F4A) - P15 Projekt, (w B204) Posiewała Witold (ET) |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | |
@14:00-14:15 | --- | --- | F4A Systemy integracyjne (F4A) - W25 Wykład Posiewała Witold (ET) B303 |
F4A Systemy integracyjne (F4A) - W25 Wykład Posiewała Witold (ET) B303 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||
@15:45-16:00 | F4 Problemy społeczne i zawodowe informatyki (F4) - W20 Wykład, (15:45-17:00)-szczegóły spotkań w USOS Rodziński Jan (ED) B107 |
F4 Problemy społeczne i zawodowe informatyki (F4) - W20 Wykład, (15:45-17:00)-szczegóły spotkań w USOS Rodziński Jan (ED) B107 |
Systemy integracyjne (F4A) - L15 Laboratorium Posiewała Witold (ET) B205 |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||
16:15-16:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||
16:30-16:45 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||
16:45-17:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||
17:00-17:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||
17:15-17:30 | F4 Wykład monograficzny (F4) - W30 Wykład, (17:15-19:45), (w tyg. 1-10) Śnieżek Marek (EA), Sadolewski Jan (EA), Oszust Mariusz (EA), Żabiński Tomasz (EA), Rak Tomasz (EA), Świder Krzysztof (EA) B107 |
F4 Wykład monograficzny (F4) - W30 Wykład, (17:15-19:45), (w tyg. 1-10) Śnieżek Marek (EA), Sadolewski Jan (EA), Oszust Mariusz (EA), Żabiński Tomasz (EA), Rak Tomasz (EA), Świder Krzysztof (EA) B107 |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |
@17:30-17:45 | F4 Seminarium dyplomowe w EA (F4) - S15 Seminarium Rak Tomasz (EA) A111 |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||
17:45-18:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | |||
18:00-18:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | |||
18:15-18:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | |||
18:30-18:45 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | |||
18:45-19:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | |||
19:00-19:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | |||
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
F4A-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:15-10:30 |
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | --- | --- | Systemy integracyjne (F4A) - P15 Projekt, (w B204) Posiewała Witold (ET) |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | |
@14:00-14:15 | Projekt/Pracownia problemowa w EA (F4) - P30 Projekt Marnik Joanna (EA) |
Projekt/Pracownia problemowa w EA (F4) - P30 Projekt Marnik Joanna (EA) |
F4A Systemy integracyjne (F4A) - W25 Wykład Posiewała Witold (ET) B303 |
F4A Systemy integracyjne (F4A) - W25 Wykład Posiewała Witold (ET) B303 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||
@15:45-16:00 | F4 Problemy społeczne i zawodowe informatyki (F4) - W20 Wykład, (15:45-17:00)-szczegóły spotkań w USOS Rodziński Jan (ED) B107 |
F4 Problemy społeczne i zawodowe informatyki (F4) - W20 Wykład, (15:45-17:00)-szczegóły spotkań w USOS Rodziński Jan (ED) B107 |
--- | Systemy integracyjne (F4A) - L15 Laboratorium Posiewała Witold (ET) B205 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||
16:15-16:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||
16:30-16:45 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||
16:45-17:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||
17:00-17:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||
17:15-17:30 | F4 Wykład monograficzny (F4) - W30 Wykład, (17:15-19:45), (w tyg. 1-10) Śnieżek Marek (EA), Sadolewski Jan (EA), Oszust Mariusz (EA), Żabiński Tomasz (EA), Rak Tomasz (EA), Świder Krzysztof (EA) B107 |
F4 Wykład monograficzny (F4) - W30 Wykład, (17:15-19:45), (w tyg. 1-10) Śnieżek Marek (EA), Sadolewski Jan (EA), Oszust Mariusz (EA), Żabiński Tomasz (EA), Rak Tomasz (EA), Świder Krzysztof (EA) B107 |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |
@17:30-17:45 | F4 Seminarium dyplomowe w EA (F4) - S15 Seminarium Rak Tomasz (EA) A111 |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||
17:45-18:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | |||
18:00-18:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | |||
18:15-18:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | |||
18:30-18:45 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | |||
18:45-19:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | |||
19:00-19:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | |||
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
F4S-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | F4S Systemy wirtualnej rzeczywistości (F4S) - W25 Wykład Dymora Paweł (ES), Salach Mateusz (ES), Kowal Bartosz (ES) A59-lab.G2A |
F4S Systemy wirtualnej rzeczywistości (F4S) - W25 Wykład Dymora Paweł (ES), Salach Mateusz (ES), Kowal Bartosz (ES) A59-lab.G2A |
-x- | -x- | -x- | -x- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | Systemy wirtualnej rzeczywistości (F4S) - P15 Projekt Dymora Paweł (ES) A59-lab.G2A |
Systemy wirtualnej rzeczywistości (F4S) - L15 Laboratorium Salach Mateusz (ES) A59-lab.G2A |
-x- | -x- | -x- | -x- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | ||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | Projekt/Pracownia problemowa w EP (F4) - P30 Projekt, (w A302) Hałdaś Grzegorz (EP) A300 |
Projekt/Pracownia problemowa w EP (F4) - P30 Projekt, (w A302) Hałdaś Grzegorz (EP) A300 |
-x- | -x- | -x- | -x- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||
@14:00-14:15 | --- | F4S Seminarium dyplomowe w ES (F4) - S15 Seminarium Strzałka Dominik (ES) A313 |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |
@15:45-16:00 | F4 Problemy społeczne i zawodowe informatyki (F4) - W20 Wykład, (15:45-17:00)-szczegóły spotkań w USOS Rodziński Jan (ED) B107 |
F4 Problemy społeczne i zawodowe informatyki (F4) - W20 Wykład, (15:45-17:00)-szczegóły spotkań w USOS Rodziński Jan (ED) B107 |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | F4 Wykład monograficzny (F4) - W30 Wykład, (17:15-19:45), (w tyg. 1-10) Śnieżek Marek (EA), Sadolewski Jan (EA), Oszust Mariusz (EA), Żabiński Tomasz (EA), Rak Tomasz (EA), Świder Krzysztof (EA) B107 |
F4 Wykład monograficzny (F4) - W30 Wykład, (17:15-19:45), (w tyg. 1-10) Śnieżek Marek (EA), Sadolewski Jan (EA), Oszust Mariusz (EA), Żabiński Tomasz (EA), Rak Tomasz (EA), Świder Krzysztof (EA) B107 |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | F4 Seminarium dyplomowe w EA (F4) - S15 Seminarium Rak Tomasz (EA) A111 |
--- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||
17:45-18:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | |||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | |||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | |||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | |||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | |||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | |||
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
F4T-L4 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | F4T Open source w przedsiębiorstwach (F4T) - W25 Wykład Posiewała Witold (ET) B303 |
F4T Open source w przedsiębiorstwach (F4T) - W25 Wykład Posiewała Witold (ET) B303 |
Projekt/Pracownia problemowa w ES (F4) - P30 Projekt Strzałka Dominik (ES) F402 |
Projekt/Pracownia problemowa w ES (F4) - P30 Projekt Strzałka Dominik (ES) F402 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | ||||
09:15-09:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | ||||
09:30-09:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | ||||
09:45-10:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | ||||
10:00-10:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | ||||
10:15-10:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | ||||
@10:30-10:45 | Open source w przedsiębiorstwach (F4T) - L15 Laboratorium Posiewała Witold (ET) B210 |
--- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | |
@12:15-12:30 | Open source w przedsiębiorstwach (F4T) - P15 Projekt, (w B204) Posiewała Witold (ET) |
--- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | |
@14:00-14:15 | F4T Seminarium dyplomowe w EP (F4) - S15 Seminarium Kolek Andrzej (EP) A112 |
--- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |
@15:45-16:00 | F4 Problemy społeczne i zawodowe informatyki (F4) - W20 Wykład, (15:45-17:00)-szczegóły spotkań w USOS Rodziński Jan (ED) B107 |
F4 Problemy społeczne i zawodowe informatyki (F4) - W20 Wykład, (15:45-17:00)-szczegóły spotkań w USOS Rodziński Jan (ED) B107 |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | F4 Wykład monograficzny (F4) - W30 Wykład, (17:15-19:45), (w tyg. 1-10) Śnieżek Marek (EA), Sadolewski Jan (EA), Oszust Mariusz (EA), Żabiński Tomasz (EA), Rak Tomasz (EA), Świder Krzysztof (EA) B107 |
F4 Wykład monograficzny (F4) - W30 Wykład, (17:15-19:45), (w tyg. 1-10) Śnieżek Marek (EA), Sadolewski Jan (EA), Oszust Mariusz (EA), Żabiński Tomasz (EA), Rak Tomasz (EA), Świder Krzysztof (EA) B107 |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | F4 Seminarium dyplomowe w EA (F4) - S15 Seminarium Rak Tomasz (EA) A111 |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||
17:45-18:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | |||
18:00-18:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | |||
18:15-18:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | |||
18:30-18:45 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | |||
18:45-19:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | |||
19:00-19:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | |||
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
F4T-L5 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | F4T Open source w przedsiębiorstwach (F4T) - W25 Wykład Posiewała Witold (ET) B303 |
F4T Open source w przedsiębiorstwach (F4T) - W25 Wykład Posiewała Witold (ET) B303 |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | --- | Open source w przedsiębiorstwach (F4T) - L15 Laboratorium Posiewała Witold (ET) B210 |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | |
@12:15-12:30 | --- | Open source w przedsiębiorstwach (F4T) - P15 Projekt, (w B204) Posiewała Witold (ET) |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | |
@14:00-14:15 | F4T Seminarium dyplomowe w EP (F4) - S15 Seminarium Kolek Andrzej (EP) A112 |
--- | Projekt/Pracownia problemowa w ES (F4) - P30 Projekt Strzałka Dominik (ES) F602 |
Projekt/Pracownia problemowa w ES (F4) - P30 Projekt Strzałka Dominik (ES) F604 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||
14:30-14:45 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||
14:45-15:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||
15:00-15:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||
15:15-15:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||
15:30-15:45 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||
@15:45-16:00 | F4 Problemy społeczne i zawodowe informatyki (F4) - W20 Wykład, (15:45-17:00)-szczegóły spotkań w USOS Rodziński Jan (ED) B107 |
F4 Problemy społeczne i zawodowe informatyki (F4) - W20 Wykład, (15:45-17:00)-szczegóły spotkań w USOS Rodziński Jan (ED) B107 |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | F4 Wykład monograficzny (F4) - W30 Wykład, (17:15-19:45), (w tyg. 1-10) Śnieżek Marek (EA), Sadolewski Jan (EA), Oszust Mariusz (EA), Żabiński Tomasz (EA), Rak Tomasz (EA), Świder Krzysztof (EA) B107 |
F4 Wykład monograficzny (F4) - W30 Wykład, (17:15-19:45), (w tyg. 1-10) Śnieżek Marek (EA), Sadolewski Jan (EA), Oszust Mariusz (EA), Żabiński Tomasz (EA), Rak Tomasz (EA), Świder Krzysztof (EA) B107 |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | F4 Seminarium dyplomowe w EA (F4) - S15 Seminarium Rak Tomasz (EA) A111 |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||
17:45-18:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | |||
18:00-18:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | |||
18:15-18:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | |||
18:30-18:45 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | |||
18:45-19:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | |||
19:00-19:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | |||
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
M1-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | M1 Matematyka I (M1) - W45 Wykład Szynal-Liana Anetta (FM) B300 |
M1 Matematyka I (M1) - W45 Wykład Szynal-Liana Anetta (FM) B300 |
--- | M1-C1 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (M1_) - C14 Ćwiczenia Michalski Adrian (FM) F402 |
08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | 08:15-08:30 | |||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | 08:30-08:45 | |||
@08:45-09:00 | M1 Teoria obwodów I (M1) - W30 Wykład, Część 1., (Etykieta akademicka (M1) - W10 w tyg. 10-14) Trojnar Mariusz (ET), Nycz Ewelina (ZH) B300 |
M1 Teoria obwodów I (M1) - W30 Wykład, Część 1., (Etykieta akademicka (M1) - W10 w tyg. 10-14) Trojnar Mariusz (ET), Nycz Ewelina (ZH) B300 |
M1 Bezpieczeństwo pracy i ergonomia (M1) - W15 Wykład Woźny Artur (ZB) A113 |
M1 Technologie informacyjne (M1) - W15 Wykład Gamracki Mariusz (ET) A113 |
Technologie informacyjne (M1) - L15 Laboratorium Gamracki Mariusz (ET) B210 |
--- | M1-C1 Fizyka I (M1) - C15 Ćwiczenia Fal Jacek (FF) A313 |
@08:45-09:00 | |||
09:00-09:15 | --- | 09:00-09:15 | |||||||||
09:15-09:30 | --- | 09:15-09:30 | |||||||||
09:30-09:45 | --- | 09:30-09:45 | |||||||||
09:45-10:00 | --- | 09:45-10:00 | |||||||||
10:00-10:15 | --- | 10:00-10:15 | |||||||||
10:15-10:30 | --- | 10:15-10:30 | |||||||||
@10:30-10:45 | M1-C1 Matematyka I (M1) - C30 Ćwiczenia Michalski Adrian (FM) F402 |
M1-C1 Matematyka I (M1) - C30 Ćwiczenia Michalski Adrian (FM) F402 |
M1 Fizyka I (M1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) A214 |
M1 Fizyka I (M1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) A214 |
M1-C1 Chemiczne źródła energii (M1) - C30 Ćwiczenia Pacześniak Tomasz (CH) B304 |
M1-C1 Chemiczne źródła energii (M1) - C30 Ćwiczenia Pacześniak Tomasz (CH) B304 |
Teoria obwodów I (M1) - L15 Laboratorium Hajder Sebastian (ET) B200b |
Matematyka I (M1) - L15 Laboratorium Michalski Adrian (FM) V12 - lab. komp. |
M1 Teoria obwodów I (M1) - W30 Wykład, Część 2. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
M1 Teoria obwodów I (M1) - W30 Wykład, Część 2. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | 10:45-11:00 | ||||||||||
11:00-11:15 | 11:00-11:15 | ||||||||||
11:15-11:30 | 11:15-11:30 | ||||||||||
11:30-11:45 | 11:30-11:45 | ||||||||||
11:45-12:00 | 11:45-12:00 | ||||||||||
12:00-12:15 | 12:00-12:15 | ||||||||||
@12:15-12:30 | M1-C1 Teoria obwodów I (M1) - C30 Ćwiczenia Karnas Grzegorz (ET) B304 |
M1-C1 Teoria obwodów I (M1) - C30 Ćwiczenia Karnas Grzegorz (ET) B304 |
M1 Geometria i grafika inżynierska (M1) - W15 Wykład Jagiełowicz Patrycja (MK) B107 |
M1 Chemiczne źródła energii (M1) - W15 Wykład Pacześniak Tomasz (CH) B107 |
--- | --- | Geometria i grafika inżynierska (M1) - L15 Laboratorium Gontarz Małgorzata (MK) L-28.300B |
Chemiczne źródła energii (M1) - L15 Laboratorium, (w tyg. 8-15) Pacześniak Tomasz (CH) H224 |
--- | M1-C1 Przedmiot dodatkowy: Fizyka (M1_) - C8 Ćwiczenia Fal Jacek (FF) A313 |
@12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||
@14:00-14:15 | M1 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (M1) - K30 Lektorat Bieniasz Magdalena (CJ) V8 |
M1 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (M1) - K30 Lektorat Bieniasz Magdalena (CJ) V8 |
M1-C1, M1-C2 Wychowanie fizyczne (M1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 6 (CS) Hala PRz |
M1-C1, M1-C2 Wychowanie fizyczne (M1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 6 (CS) Hala PRz |
--- | --- | --- | --- | -x- | @14:00-14:15 | |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | |||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | M1-C1 Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (M1_) - C8 Ćwiczenia Trojnar Mariusz (ET) B303 |
--- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | |
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
M1-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | M1 Matematyka I (M1) - W45 Wykład Szynal-Liana Anetta (FM) B300 |
M1 Matematyka I (M1) - W45 Wykład Szynal-Liana Anetta (FM) B300 |
--- | M1-C1 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (M1_) - C14 Ćwiczenia Michalski Adrian (FM) F402 |
08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | 08:15-08:30 | |||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | 08:30-08:45 | |||
@08:45-09:00 | M1 Teoria obwodów I (M1) - W30 Wykład, Część 1., (Etykieta akademicka (M1) - W10 w tyg. 10-14) Trojnar Mariusz (ET), Nycz Ewelina (ZH) B300 |
M1 Teoria obwodów I (M1) - W30 Wykład, Część 1., (Etykieta akademicka (M1) - W10 w tyg. 10-14) Trojnar Mariusz (ET), Nycz Ewelina (ZH) B300 |
M1 Bezpieczeństwo pracy i ergonomia (M1) - W15 Wykład Woźny Artur (ZB) A113 |
M1 Technologie informacyjne (M1) - W15 Wykład Gamracki Mariusz (ET) A113 |
--- | Technologie informacyjne (M1) - L15 Laboratorium Gamracki Mariusz (ET) B205 |
M1-C1 Fizyka I (M1) - C15 Ćwiczenia Fal Jacek (FF) A313 |
@08:45-09:00 | |||
09:00-09:15 | --- | 09:00-09:15 | |||||||||
09:15-09:30 | --- | 09:15-09:30 | |||||||||
09:30-09:45 | --- | 09:30-09:45 | |||||||||
09:45-10:00 | --- | 09:45-10:00 | |||||||||
10:00-10:15 | --- | 10:00-10:15 | |||||||||
10:15-10:30 | --- | 10:15-10:30 | |||||||||
@10:30-10:45 | M1-C1 Matematyka I (M1) - C30 Ćwiczenia Michalski Adrian (FM) F402 |
M1-C1 Matematyka I (M1) - C30 Ćwiczenia Michalski Adrian (FM) F402 |
M1 Fizyka I (M1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) A214 |
M1 Fizyka I (M1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) A214 |
M1-C1 Chemiczne źródła energii (M1) - C30 Ćwiczenia Pacześniak Tomasz (CH) B304 |
M1-C1 Chemiczne źródła energii (M1) - C30 Ćwiczenia Pacześniak Tomasz (CH) B304 |
Matematyka I (M1) - L15 Laboratorium Michalski Adrian (FM) V12 - lab. komp. |
Teoria obwodów I (M1) - L15 Laboratorium Hajder Sebastian (ET) B200b |
M1 Teoria obwodów I (M1) - W30 Wykład, Część 2. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
M1 Teoria obwodów I (M1) - W30 Wykład, Część 2. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | 10:45-11:00 | ||||||||||
11:00-11:15 | 11:00-11:15 | ||||||||||
11:15-11:30 | 11:15-11:30 | ||||||||||
11:30-11:45 | 11:30-11:45 | ||||||||||
11:45-12:00 | 11:45-12:00 | ||||||||||
12:00-12:15 | 12:00-12:15 | ||||||||||
@12:15-12:30 | M1-C1 Teoria obwodów I (M1) - C30 Ćwiczenia Karnas Grzegorz (ET) B304 |
M1-C1 Teoria obwodów I (M1) - C30 Ćwiczenia Karnas Grzegorz (ET) B304 |
M1 Geometria i grafika inżynierska (M1) - W15 Wykład Jagiełowicz Patrycja (MK) B107 |
M1 Chemiczne źródła energii (M1) - W15 Wykład Pacześniak Tomasz (CH) B107 |
--- | --- | Chemiczne źródła energii (M1) - L15 Laboratorium, (w tyg. 8-15) Pacześniak Tomasz (CH) H224 |
Geometria i grafika inżynierska (M1) - L15 Laboratorium Gontarz Małgorzata (MK) L-28.300B |
--- | M1-C1 Przedmiot dodatkowy: Fizyka (M1_) - C8 Ćwiczenia Fal Jacek (FF) A313 |
@12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||
@14:00-14:15 | M1 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (M1) - K30 Lektorat Bieniasz Magdalena (CJ) V8 |
M1 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (M1) - K30 Lektorat Bieniasz Magdalena (CJ) V8 |
M1-C1, M1-C2 Wychowanie fizyczne (M1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 6 (CS) Hala PRz |
M1-C1, M1-C2 Wychowanie fizyczne (M1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 6 (CS) Hala PRz |
--- | --- | --- | --- | -x- | @14:00-14:15 | |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | |||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | M1-C1 Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (M1_) - C8 Ćwiczenia Trojnar Mariusz (ET) B303 |
--- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | |
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
M1-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | M1 Matematyka I (M1) - W45 Wykład Szynal-Liana Anetta (FM) B300 |
M1 Matematyka I (M1) - W45 Wykład Szynal-Liana Anetta (FM) B300 |
M1-C2 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (M1_) - C14 Ćwiczenia Bednarz Paweł (FM) F402 |
--- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | 08:15-08:30 | |||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | 08:30-08:45 | |||
@08:45-09:00 | M1 Teoria obwodów I (M1) - W30 Wykład, Część 1., (Etykieta akademicka (M1) - W10 w tyg. 10-14) Trojnar Mariusz (ET), Nycz Ewelina (ZH) B300 |
M1 Teoria obwodów I (M1) - W30 Wykład, Część 1., (Etykieta akademicka (M1) - W10 w tyg. 10-14) Trojnar Mariusz (ET), Nycz Ewelina (ZH) B300 |
M1 Bezpieczeństwo pracy i ergonomia (M1) - W15 Wykład Woźny Artur (ZB) A113 |
M1 Technologie informacyjne (M1) - W15 Wykład Gamracki Mariusz (ET) A113 |
--- | Chemiczne źródła energii (M1) - L15 Laboratorium, (w tyg. 8-15) Florczak Łukasz (CH) H224 |
M1-C2 Fizyka I (M1) - C15 Ćwiczenia Fal Jacek (FF) A313 |
@08:45-09:00 | |||
09:00-09:15 | --- | 09:00-09:15 | |||||||||
09:15-09:30 | --- | 09:15-09:30 | |||||||||
09:30-09:45 | --- | 09:30-09:45 | |||||||||
09:45-10:00 | --- | 09:45-10:00 | |||||||||
10:00-10:15 | --- | 10:00-10:15 | |||||||||
10:15-10:30 | --- | 10:15-10:30 | |||||||||
@10:30-10:45 | M1-C2 Teoria obwodów I (M1) - C30 Ćwiczenia, ((11 i 18)-10-2021 - Chemiczne źródła energii) Karnas Grzegorz (ET) B304 |
M1-C2 Teoria obwodów I (M1) - C30 Ćwiczenia, ((11 i 18)-10-2021 - Chemiczne źródła energii) Karnas Grzegorz (ET) B304 |
M1 Fizyka I (M1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) A214 |
M1 Fizyka I (M1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) A214 |
Technologie informacyjne (M1) - L15 Laboratorium Gamracki Mariusz (ET) B210 |
M1-C2 Chemiczne źródła energii (M1) - C30 Ćwiczenia, ((7 i 14)-10-2021 - Teoria obwodów I) Pacześniak Tomasz (CH) A214 |
M1-C2 Chemiczne źródła energii (M1) - C30 Ćwiczenia, ((7 i 14)-10-2021 - Teoria obwodów I) Pacześniak Tomasz (CH) A214 |
M1 Teoria obwodów I (M1) - W30 Wykład, Część 2. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
M1 Teoria obwodów I (M1) - W30 Wykład, Część 2. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
@10:30-10:45 | |
10:45-11:00 | 10:45-11:00 | ||||||||||
11:00-11:15 | 11:00-11:15 | ||||||||||
11:15-11:30 | 11:15-11:30 | ||||||||||
11:30-11:45 | 11:30-11:45 | ||||||||||
11:45-12:00 | 11:45-12:00 | ||||||||||
12:00-12:15 | 12:00-12:15 | ||||||||||
@12:15-12:30 | M1-C2 Matematyka I (M1) - C30 Ćwiczenia Bednarz Paweł (FM) A312 |
M1-C2 Matematyka I (M1) - C30 Ćwiczenia Bednarz Paweł (FM) A312 |
M1 Geometria i grafika inżynierska (M1) - W15 Wykład Jagiełowicz Patrycja (MK) B107 |
M1 Chemiczne źródła energii (M1) - W15 Wykład Pacześniak Tomasz (CH) B107 |
--- | --- | Teoria obwodów I (M1) - L15 Laboratorium Hajder Sebastian (ET) B200b |
Matematyka I (M1) - L15 Laboratorium Bednarz Paweł (FM) V12 - lab. komp. |
M1-C2 Przedmiot dodatkowy: Fizyka (M1_) - C8 Ćwiczenia Fal Jacek (FF) A313 |
--- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||
@14:00-14:15 | M1 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (M1) - K30 Lektorat Bieniasz Magdalena (CJ) V8 |
M1 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (M1) - K30 Lektorat Bieniasz Magdalena (CJ) V8 |
M1-C1, M1-C2 Wychowanie fizyczne (M1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 6 (CS) Hala PRz |
M1-C1, M1-C2 Wychowanie fizyczne (M1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 6 (CS) Hala PRz |
--- | --- | Geometria i grafika inżynierska (M1) - L15 Laboratorium Gontarz Małgorzata (MK) L-28.300B |
--- | --- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | |||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | M1-C2 Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (M1_) - C8 Ćwiczenia Trojnar Mariusz (ET) B303 |
-x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | |
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
N4-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | N4 Wykład monograficzny (N4) - W30 Wykład Brański Adam (ET) B107 |
N4 Wykład monograficzny (N4) - W30 Wykład Brański Adam (ET) B107 |
--- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | N4 Prowadzenie działalności na rynku (N4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Woźniak Marian (ZO) B303 |
N4 Prowadzenie działalności na rynku (N4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Woźniak Marian (ZO) B303 |
08:00-08:15 | ||
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||
@08:45-09:00 | -x- | -x- | --- | --- | N4 Oświetlenie drogowe - p.w. (N4TE) - W25 Wykład Baran Krzysztof (EE) B107 |
N4 Oświetlenie drogowe - p.w. (N4TE) - W25 Wykład Baran Krzysztof (EE) B107 |
N4 Technologie internetowe (N4) - W30 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) B304 |
N4 Technologie internetowe (N4) - W30 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) B304 |
@08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | -x- | -x- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | -x- | -x- | --- | --- | N4-C1 Prowadzenie działalności na rynku (N4) - C30 Ćwiczenia, (w tyg. 1-10) Woźniak Marian (ZO) B303 |
N4-C1 Prowadzenie działalności na rynku (N4) - C30 Ćwiczenia, (w tyg. 1-10) Woźniak Marian (ZO) B303 |
09:45-10:00 | ||||
10:00-10:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | -x- | -x- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
@10:30-10:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | Pracownia problemowa (N4) - P15 Projekt Buczek Kazimierz (EE) B16 |
Technologie internetowe (N4) - L15 Laboratorium Mazurkiewicz Adam (ED) B100b |
@10:30-10:45 | ||
10:45-11:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||
11:00-11:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||
11:15-11:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||
11:30-11:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||
11:45-12:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||
12:00-12:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||
@12:15-12:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | Oświetlenie drogowe - p.w. (N4TE) - L20 Laboratorium Leśko Marcin (EE) B17 |
Oświetlenie drogowe - p.w. (N4TE) - L20 Laboratorium Leśko Marcin (EE) B17 |
N4 Seminarium dyplomowe w EE (N4) - S20 Seminarium Sobczyński Dariusz (EE) B303 |
N4 Seminarium dyplomowe w EE (N4) - S20 Seminarium Sobczyński Dariusz (EE) B303 |
@12:15-12:30 |
12:30-12:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||
12:45-13:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||
13:00-13:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||
13:15-13:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||
13:30-13:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||
13:45-14:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||
@14:00-14:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
N4-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | N4 Wykład monograficzny (N4) - W30 Wykład Brański Adam (ET) B107 |
N4 Wykład monograficzny (N4) - W30 Wykład Brański Adam (ET) B107 |
--- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | N4 Prowadzenie działalności na rynku (N4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Woźniak Marian (ZO) B303 |
N4 Prowadzenie działalności na rynku (N4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Woźniak Marian (ZO) B303 |
08:00-08:15 | ||
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||
@08:45-09:00 | -x- | -x- | --- | --- | N4 Oświetlenie drogowe - p.w. (N4TE) - W25 Wykład Baran Krzysztof (EE) B107 |
N4 Oświetlenie drogowe - p.w. (N4TE) - W25 Wykład Baran Krzysztof (EE) B107 |
N4 Technologie internetowe (N4) - W30 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) B304 |
N4 Technologie internetowe (N4) - W30 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) B304 |
@08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | -x- | -x- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | -x- | -x- | --- | --- | N4-C1 Prowadzenie działalności na rynku (N4) - C30 Ćwiczenia, (w tyg. 1-10) Woźniak Marian (ZO) B303 |
N4-C1 Prowadzenie działalności na rynku (N4) - C30 Ćwiczenia, (w tyg. 1-10) Woźniak Marian (ZO) B303 |
09:45-10:00 | ||||
10:00-10:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | -x- | -x- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
@10:30-10:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | Technologie internetowe (N4) - L15 Laboratorium Mazurkiewicz Adam (ED) B100b |
Pracownia problemowa (N4) - P15 Projekt Buczek Kazimierz (EE) B16 |
@10:30-10:45 | ||
10:45-11:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||
11:00-11:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||
11:15-11:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||
11:30-11:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||
11:45-12:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||
12:00-12:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||
@12:15-12:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | N4 Seminarium dyplomowe w EE (N4) - S20 Seminarium Sobczyński Dariusz (EE) B303 |
N4 Seminarium dyplomowe w EE (N4) - S20 Seminarium Sobczyński Dariusz (EE) B303 |
@12:15-12:30 |
12:30-12:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||
@14:00-14:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | Oświetlenie drogowe - p.w. (N4TE) - L20 Laboratorium Leśko Marcin (EE) B17 |
Oświetlenie drogowe - p.w. (N4TE) - L20 Laboratorium Leśko Marcin (EE) B17 |
-x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
T1-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | T1 Technologie informacyjne (T1) - W15 Wykład Gamracki Mariusz (ET) B107 |
T1 Bezpieczeństwo pracy i ergonomia (T1) - W15 Wykład Woźny Artur (ZB) B107 |
--- | --- | T1 Fizyka (T1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) S2 |
T1 Fizyka (T1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) S2 |
T1 Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 2. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
T1 Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 2. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
@10:30-10:45 | Technologie informacyjne (T1) - L15 Laboratorium Gamracki Mariusz (ET) B205 |
Wprowadzenie do CAD-u (T1) - L15 Laboratorium Klepacki Dariusz (EU) A75 |
T1-C1 Obwody i sygnały I (T1) - C30 Ćwiczenia Kossowski Tomasz (ET) B303 |
T1-C1 Obwody i sygnały I (T1) - C30 Ćwiczenia Kossowski Tomasz (ET) B303 |
T1-C1 Przedmiot dodatkowy: Fizyka (T1_) - C8 Ćwiczenia Stagraczyński Ryszard (FF) B303 |
--- | T1-C1 Fizyka (T1) - C30 Ćwiczenia Jakubczyk Dorota (FF) A113 |
T1-C1 Fizyka (T1) - C30 Ćwiczenia Jakubczyk Dorota (FF) A113 |
T1 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (T1) - K30 Lektorat Kolasa Ewa (CJ) J005 |
T1 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (T1) - K30 Lektorat Kolasa Ewa (CJ) J005 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | 10:45-11:00 | |||||||||
11:00-11:15 | --- | 11:00-11:15 | |||||||||
11:15-11:30 | --- | 11:15-11:30 | |||||||||
11:30-11:45 | --- | 11:30-11:45 | |||||||||
11:45-12:00 | --- | 11:45-12:00 | |||||||||
12:00-12:15 | --- | 12:00-12:15 | |||||||||
@12:15-12:30 | T1-C1 Matematyka I (T1) - C30 Ćwiczenia Wędrychowicz Stanisław (FM) A313 |
T1-C1 Matematyka I (T1) - C30 Ćwiczenia Wędrychowicz Stanisław (FM) A313 |
Obwody i sygnały I (T1) - L15 Laboratorium Trojnar Mariusz (ET), Hajder Sebastian (ET) B210 |
--- | T1-C1 Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (T1_) - C8 Ćwiczenia Trojnar Mariusz (ET) B305 |
--- | T1-L1, T1-L2 Fizyka (T1) - L30 Laboratorium Katedra Fizyki2 (FF) K.32 |
T1-L1, T1-L2 Fizyka (T1) - L30 Laboratorium Katedra Fizyki2 (FF) K.32 |
--- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
@14:00-14:15 | T1 Wprowadzenie do CAD-u (T1) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) A61 |
T1 Wprowadzenie do CAD-u (T1) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) A61 |
T1-C1 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (T1_) - C14 Ćwiczenia Ochab Justyna (FM) P.20(426) |
T1-C1 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (T1_) - C14 Ćwiczenia Ochab Justyna (FM) P.20(426) |
T1 Matematyka I (T1) - W45 Wykład Wędrychowicz Stanisław (FM) V18 |
T1 Matematyka I (T1) - W45 Wykład Wędrychowicz Stanisław (FM) V18 |
T1-C1, T1-C2 Wychowanie fizyczne (T1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 5 (CS) Hala PRz |
T1-C1, T1-C2 Wychowanie fizyczne (T1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 5 (CS) Hala PRz |
-x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||
14:30-14:45 | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||
14:45-15:00 | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||
15:00-15:15 | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||
15:15-15:30 | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||
15:30-15:45 | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||
@15:45-16:00 | T1 Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 1. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
T1 Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 1. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | ||
16:00-16:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||
16:15-16:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
T1-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | T1 Technologie informacyjne (T1) - W15 Wykład Gamracki Mariusz (ET) B107 |
T1 Bezpieczeństwo pracy i ergonomia (T1) - W15 Wykład Woźny Artur (ZB) B107 |
--- | --- | T1 Fizyka (T1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) S2 |
T1 Fizyka (T1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) S2 |
T1 Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 2. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
T1 Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 2. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
@10:30-10:45 | Wprowadzenie do CAD-u (T1) - L15 Laboratorium Klepacki Dariusz (EU) A75 |
Technologie informacyjne (T1) - L15 Laboratorium Gamracki Mariusz (ET) B205 |
T1-C1 Obwody i sygnały I (T1) - C30 Ćwiczenia Kossowski Tomasz (ET) B303 |
T1-C1 Obwody i sygnały I (T1) - C30 Ćwiczenia Kossowski Tomasz (ET) B303 |
T1-C1 Przedmiot dodatkowy: Fizyka (T1_) - C8 Ćwiczenia Stagraczyński Ryszard (FF) B303 |
--- | T1-C1 Fizyka (T1) - C30 Ćwiczenia Jakubczyk Dorota (FF) A113 |
T1-C1 Fizyka (T1) - C30 Ćwiczenia Jakubczyk Dorota (FF) A113 |
T1 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (T1) - K30 Lektorat Kolasa Ewa (CJ) J005 |
T1 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (T1) - K30 Lektorat Kolasa Ewa (CJ) J005 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | 10:45-11:00 | |||||||||
11:00-11:15 | --- | 11:00-11:15 | |||||||||
11:15-11:30 | --- | 11:15-11:30 | |||||||||
11:30-11:45 | --- | 11:30-11:45 | |||||||||
11:45-12:00 | --- | 11:45-12:00 | |||||||||
12:00-12:15 | --- | 12:00-12:15 | |||||||||
@12:15-12:30 | T1-C1 Matematyka I (T1) - C30 Ćwiczenia Wędrychowicz Stanisław (FM) A313 |
T1-C1 Matematyka I (T1) - C30 Ćwiczenia Wędrychowicz Stanisław (FM) A313 |
--- | Obwody i sygnały I (T1) - L15 Laboratorium Trojnar Mariusz (ET), Hajder Sebastian (ET) B210 |
T1-C1 Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (T1_) - C8 Ćwiczenia Trojnar Mariusz (ET) B305 |
--- | T1-L1, T1-L2 Fizyka (T1) - L30 Laboratorium Katedra Fizyki2 (FF) K.32 |
T1-L1, T1-L2 Fizyka (T1) - L30 Laboratorium Katedra Fizyki2 (FF) K.32 |
--- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
@14:00-14:15 | T1 Wprowadzenie do CAD-u (T1) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) A61 |
T1 Wprowadzenie do CAD-u (T1) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) A61 |
T1-C1 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (T1_) - C14 Ćwiczenia Ochab Justyna (FM) P.20(426) |
T1-C1 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (T1_) - C14 Ćwiczenia Ochab Justyna (FM) P.20(426) |
T1 Matematyka I (T1) - W45 Wykład Wędrychowicz Stanisław (FM) V18 |
T1 Matematyka I (T1) - W45 Wykład Wędrychowicz Stanisław (FM) V18 |
T1-C1, T1-C2 Wychowanie fizyczne (T1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 5 (CS) Hala PRz |
T1-C1, T1-C2 Wychowanie fizyczne (T1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 5 (CS) Hala PRz |
-x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||
14:30-14:45 | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||
14:45-15:00 | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||
15:00-15:15 | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||
15:15-15:30 | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||
15:30-15:45 | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||
@15:45-16:00 | T1 Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 1. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
T1 Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 1. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | ||
16:00-16:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||
16:15-16:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
T1-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | T1 Technologie informacyjne (T1) - W15 Wykład Gamracki Mariusz (ET) B107 |
T1 Bezpieczeństwo pracy i ergonomia (T1) - W15 Wykład Woźny Artur (ZB) B107 |
--- | --- | T1 Fizyka (T1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) S2 |
T1 Fizyka (T1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) S2 |
T1 Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 2. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
T1 Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 2. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | T1-C2 Przedmiot dodatkowy: Fizyka (T1_) - C8 Ćwiczenia Stagraczyński Ryszard (FF) B303 |
T1-L3, T1-L4 Fizyka (T1) - L30 Laboratorium Katedra Fizyki2 (FF) K.32 |
T1-L3, T1-L4 Fizyka (T1) - L30 Laboratorium Katedra Fizyki2 (FF) K.32 |
T1 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (T1) - K30 Lektorat Kolasa Ewa (CJ) J005 |
T1 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (T1) - K30 Lektorat Kolasa Ewa (CJ) J005 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||
@12:15-12:30 | Technologie informacyjne (T1) - L15 Laboratorium Gamracki Mariusz (ET) B205 |
Wprowadzenie do CAD-u (T1) - L15 Laboratorium Klepacki Dariusz (EU) A75 |
T1-C2 Obwody i sygnały I (T1) - C30 Ćwiczenia Kossowski Tomasz (ET) B303 |
T1-C2 Obwody i sygnały I (T1) - C30 Ćwiczenia Kossowski Tomasz (ET) B303 |
--- | T1-C2 Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (T1_) - C8 Ćwiczenia Trojnar Mariusz (ET) B305 |
T1-C2 Fizyka (T1) - C30 Ćwiczenia Jakubczyk Dorota (FF) A113 |
T1-C2 Fizyka (T1) - C30 Ćwiczenia Jakubczyk Dorota (FF) A113 |
--- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||
@14:00-14:15 | T1 Wprowadzenie do CAD-u (T1) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) A61 |
T1 Wprowadzenie do CAD-u (T1) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) A61 |
Obwody i sygnały I (T1) - L15 Laboratorium Trojnar Mariusz (ET), Hajder Sebastian (ET) B210 |
--- | T1 Matematyka I (T1) - W45 Wykład Wędrychowicz Stanisław (FM) V18 |
T1 Matematyka I (T1) - W45 Wykład Wędrychowicz Stanisław (FM) V18 |
T1-C1, T1-C2 Wychowanie fizyczne (T1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 5 (CS) Hala PRz |
T1-C1, T1-C2 Wychowanie fizyczne (T1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 5 (CS) Hala PRz |
-x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||||
14:30-14:45 | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||||
14:45-15:00 | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||||
15:00-15:15 | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||||
15:15-15:30 | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||||
15:30-15:45 | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||||
@15:45-16:00 | T1 Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 1. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
T1 Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 1. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | ||
16:00-16:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||
16:15-16:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||
16:30-16:45 | --- | --- | T1-C2 Matematyka I (T1) - C30 Ćwiczenia Wędrychowicz Stanisław (FM) V18 |
T1-C2 Matematyka I (T1) - C30 Ćwiczenia Wędrychowicz Stanisław (FM) V18 |
-x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||
17:00-17:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||
17:15-17:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||
@17:30-17:45 | T1-C2 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (T1_) - C14 Ćwiczenia Madej Justyna (FM) B300 |
T1-C2 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (T1_) - C14 Ćwiczenia Madej Justyna (FM) B300 |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||
17:45-18:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||
18:00-18:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
T1-L4 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | T1 Technologie informacyjne (T1) - W15 Wykład Gamracki Mariusz (ET) B107 |
T1 Bezpieczeństwo pracy i ergonomia (T1) - W15 Wykład Woźny Artur (ZB) B107 |
--- | --- | T1 Fizyka (T1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) S2 |
T1 Fizyka (T1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) S2 |
T1 Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 2. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
T1 Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 2. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | T1-C2 Przedmiot dodatkowy: Fizyka (T1_) - C8 Ćwiczenia Stagraczyński Ryszard (FF) B303 |
T1-L3, T1-L4 Fizyka (T1) - L30 Laboratorium Katedra Fizyki2 (FF) K.32 |
T1-L3, T1-L4 Fizyka (T1) - L30 Laboratorium Katedra Fizyki2 (FF) K.32 |
T1 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (T1) - K30 Lektorat Kolasa Ewa (CJ) J005 |
T1 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (T1) - K30 Lektorat Kolasa Ewa (CJ) J005 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||
@12:15-12:30 | Wprowadzenie do CAD-u (T1) - L15 Laboratorium Klepacki Dariusz (EU) A75 |
Technologie informacyjne (T1) - L15 Laboratorium Gamracki Mariusz (ET) B205 |
T1-C2 Obwody i sygnały I (T1) - C30 Ćwiczenia Kossowski Tomasz (ET) B303 |
T1-C2 Obwody i sygnały I (T1) - C30 Ćwiczenia Kossowski Tomasz (ET) B303 |
--- | T1-C2 Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (T1_) - C8 Ćwiczenia Trojnar Mariusz (ET) B305 |
T1-C2 Fizyka (T1) - C30 Ćwiczenia Jakubczyk Dorota (FF) A113 |
T1-C2 Fizyka (T1) - C30 Ćwiczenia Jakubczyk Dorota (FF) A113 |
--- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||
@14:00-14:15 | T1 Wprowadzenie do CAD-u (T1) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) A61 |
T1 Wprowadzenie do CAD-u (T1) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) A61 |
--- | Obwody i sygnały I (T1) - L15 Laboratorium Trojnar Mariusz (ET), Hajder Sebastian (ET) B210 |
T1 Matematyka I (T1) - W45 Wykład Wędrychowicz Stanisław (FM) V18 |
T1 Matematyka I (T1) - W45 Wykład Wędrychowicz Stanisław (FM) V18 |
T1-C1, T1-C2 Wychowanie fizyczne (T1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 5 (CS) Hala PRz |
T1-C1, T1-C2 Wychowanie fizyczne (T1) - C30 Ćwiczenia Naucz. 5 (CS) Hala PRz |
-x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||||
14:30-14:45 | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||||
14:45-15:00 | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||||
15:00-15:15 | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||||
15:15-15:30 | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||||
15:30-15:45 | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||||
@15:45-16:00 | T1 Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 1. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
T1 Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 1. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | ||
16:00-16:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||
16:15-16:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||
16:30-16:45 | --- | --- | T1-C2 Matematyka I (T1) - C30 Ćwiczenia Wędrychowicz Stanisław (FM) V18 |
T1-C2 Matematyka I (T1) - C30 Ćwiczenia Wędrychowicz Stanisław (FM) V18 |
-x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||
17:00-17:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||
17:15-17:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||
@17:30-17:45 | T1-C2 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (T1_) - C14 Ćwiczenia Madej Justyna (FM) B300 |
T1-C2 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (T1_) - C14 Ćwiczenia Madej Justyna (FM) B300 |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||
17:45-18:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||
18:00-18:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
T1-L5 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | Technologie informacyjne (T1) - L15 Laboratorium Gamracki Mariusz (ET) B205 |
--- | T1 Technologie informacyjne (T1) - W15 Wykład Gamracki Mariusz (ET) B107 |
T1 Bezpieczeństwo pracy i ergonomia (T1) - W15 Wykład Woźny Artur (ZB) B107 |
T1-C3 Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (T1_) - C8 Ćwiczenia Trojnar Mariusz (ET) B303 |
--- | T1 Fizyka (T1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) S2 |
T1 Fizyka (T1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) S2 |
T1 Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 2. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
T1 Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 2. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||
@10:30-10:45 | T1-L5, T1-L6 Fizyka (T1) - L30 Laboratorium Katedra Fizyki2 (FF) K.32 |
T1-L5, T1-L6 Fizyka (T1) - L30 Laboratorium Katedra Fizyki2 (FF) K.32 |
Obwody i sygnały I (T1) - L15 Laboratorium Trojnar Mariusz (ET), Hajder Sebastian (ET) B210 |
Wprowadzenie do CAD-u (T1) - L15 Laboratorium Klepacki Dariusz (EU) A75 |
T1-C3 Matematyka I (T1) - C30 Ćwiczenia Walczyk Mariola (FM) A111 |
T1-C3 Matematyka I (T1) - C30 Ćwiczenia Walczyk Mariola (FM) A111 |
--- | --- | T1 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (T1) - K30 Lektorat Kolasa Ewa (CJ) J005 |
T1 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (T1) - K30 Lektorat Kolasa Ewa (CJ) J005 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
@12:15-12:30 | T1-C3 Obwody i sygnały I (T1) - C30 Ćwiczenia Kossowski Tomasz (ET) A111 |
T1-C3 Obwody i sygnały I (T1) - C30 Ćwiczenia Kossowski Tomasz (ET) A111 |
T1-C3 Fizyka (T1) - C30 Ćwiczenia Jakubczyk Dorota (FF) A214 |
T1-C3 Fizyka (T1) - C30 Ćwiczenia Jakubczyk Dorota (FF) A214 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||
@14:00-14:15 | T1 Wprowadzenie do CAD-u (T1) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) A61 |
T1 Wprowadzenie do CAD-u (T1) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) A61 |
T1-C3 Przedmiot dodatkowy: Fizyka (T1_) - C8 Ćwiczenia Dubiel Łukasz (FF) F202 |
--- | T1 Matematyka I (T1) - W45 Wykład Wędrychowicz Stanisław (FM) V18 |
T1 Matematyka I (T1) - W45 Wykład Wędrychowicz Stanisław (FM) V18 |
--- | --- | -x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||
@15:45-16:00 | T1 Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 1. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
T1 Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 1. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
T1-C3 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (T1_) - C14 Ćwiczenia Walczyk Mariola (FM) F202 |
T1-C3 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (T1_) - C14 Ćwiczenia Walczyk Mariola (FM) F202 |
-x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | ||
16:00-16:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||
16:30-16:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||
16:45-17:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||
17:00-17:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||
17:15-17:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||
@17:30-17:45 | T1-C3 Wychowanie fizyczne (T1) - C30 Ćwiczenia, Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA, (18:45-21:00) Naucz. 5 (CS) Pływalnia ROSiR |
T1-C3 Wychowanie fizyczne (T1) - C30 Ćwiczenia, Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA, (18:45-21:00) Naucz. 5 (CS) Pływalnia ROSiR |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
T1-L6 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | Technologie informacyjne (T1) - L15 Laboratorium Gamracki Mariusz (ET) B205 |
T1 Technologie informacyjne (T1) - W15 Wykład Gamracki Mariusz (ET) B107 |
T1 Bezpieczeństwo pracy i ergonomia (T1) - W15 Wykład Woźny Artur (ZB) B107 |
T1-C3 Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (T1_) - C8 Ćwiczenia Trojnar Mariusz (ET) B303 |
--- | T1 Fizyka (T1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) S2 |
T1 Fizyka (T1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) S2 |
T1 Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 2. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
T1 Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 2. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||
@10:30-10:45 | T1-L5, T1-L6 Fizyka (T1) - L30 Laboratorium Katedra Fizyki2 (FF) K.32 |
T1-L5, T1-L6 Fizyka (T1) - L30 Laboratorium Katedra Fizyki2 (FF) K.32 |
Wprowadzenie do CAD-u (T1) - L15 Laboratorium Klepacki Dariusz (EU) A75 |
Obwody i sygnały I (T1) - L15 Laboratorium Trojnar Mariusz (ET), Hajder Sebastian (ET) B210 |
T1-C3 Matematyka I (T1) - C30 Ćwiczenia Walczyk Mariola (FM) A111 |
T1-C3 Matematyka I (T1) - C30 Ćwiczenia Walczyk Mariola (FM) A111 |
--- | --- | T1 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (T1) - K30 Lektorat Kolasa Ewa (CJ) J005 |
T1 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (T1) - K30 Lektorat Kolasa Ewa (CJ) J005 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
@12:15-12:30 | T1-C3 Obwody i sygnały I (T1) - C30 Ćwiczenia Kossowski Tomasz (ET) A111 |
T1-C3 Obwody i sygnały I (T1) - C30 Ćwiczenia Kossowski Tomasz (ET) A111 |
T1-C3 Fizyka (T1) - C30 Ćwiczenia Jakubczyk Dorota (FF) A214 |
T1-C3 Fizyka (T1) - C30 Ćwiczenia Jakubczyk Dorota (FF) A214 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||
@14:00-14:15 | T1 Wprowadzenie do CAD-u (T1) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) A61 |
T1 Wprowadzenie do CAD-u (T1) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) A61 |
T1-C3 Przedmiot dodatkowy: Fizyka (T1_) - C8 Ćwiczenia Dubiel Łukasz (FF) F202 |
--- | T1 Matematyka I (T1) - W45 Wykład Wędrychowicz Stanisław (FM) V18 |
T1 Matematyka I (T1) - W45 Wykład Wędrychowicz Stanisław (FM) V18 |
--- | --- | -x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||
@15:45-16:00 | T1 Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 1. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
T1 Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 1. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
T1-C3 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (T1_) - C14 Ćwiczenia Walczyk Mariola (FM) F202 |
T1-C3 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (T1_) - C14 Ćwiczenia Walczyk Mariola (FM) F202 |
-x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | ||
16:00-16:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||
16:30-16:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||
16:45-17:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||
17:00-17:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||
17:15-17:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||
@17:30-17:45 | T1-C3 Wychowanie fizyczne (T1) - C30 Ćwiczenia, Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA, (18:45-21:00) Naucz. 5 (CS) Pływalnia ROSiR |
T1-C3 Wychowanie fizyczne (T1) - C30 Ćwiczenia, Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA, (18:45-21:00) Naucz. 5 (CS) Pływalnia ROSiR |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
T2-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | Miernictwo elektroniczne (T2) - L30 Laboratorium Chorzępa Rafał (EM) A209 |
Miernictwo elektroniczne (T2) - L30 Laboratorium Chorzępa Rafał (EM) A209 |
T2 Analogowe układy elektroniczne I (T2) - W45 Wykład, Część 1. Kolek Andrzej (EP) A61 |
T2 Analogowe układy elektroniczne I (T2) - W45 Wykład, Część 1. Kolek Andrzej (EP) A61 |
Inżynieria materiałowa (T2) - L15 Laboratorium Leśko Marcin (EE) A1 |
--- | T2 Analogowe układy elektroniczne I (T2) - W45 Wykład, Część 2. Kolek Andrzej (EP) B305 |
T2 Analogowe układy elektroniczne I (T2) - W45 Wykład, Część 2. Kolek Andrzej (EP) B305 |
T2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (T2) - K30 Lektorat Bieniasz Magdalena (CJ) J202 |
T2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (T2) - K30 Lektorat Bieniasz Magdalena (CJ) J202 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | 09:00-09:15 | |||||||||
09:15-09:30 | --- | 09:15-09:30 | |||||||||
09:30-09:45 | --- | 09:30-09:45 | |||||||||
09:45-10:00 | --- | 09:45-10:00 | |||||||||
10:00-10:15 | --- | 10:00-10:15 | |||||||||
10:15-10:30 | --- | 10:15-10:30 | |||||||||
@10:30-10:45 | Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - L30 Laboratorium Kubiszyn Piotr (EM) A208 |
Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - L30 Laboratorium Kubiszyn Piotr (EM) A208 |
T2 Teoria pola elektromagnetycznego (T2) - W30 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) A61 |
T2 Teoria pola elektromagnetycznego (T2) - W30 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) A61 |
--- | --- | T2 Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - W30 Wykład Kowalczyk Adam (EM) B300 |
T2 Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - W30 Wykład Kowalczyk Adam (EM) B300 |
T2-C1 Analogowe układy elektroniczne I (T2) - C30 Ćwiczenia Ciura Łukasz (EP) A312 |
T2-C1 Analogowe układy elektroniczne I (T2) - C30 Ćwiczenia Ciura Łukasz (EP) A312 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
@12:15-12:30 | Metody probabilistyczne (T2) - L15 Laboratorium Augustyn Małgorzata (EM) A212 |
--- | T2 Inżynieria materiałowa (T2) - W30 Wykład Wyderka Stanisław (EE) A61 |
T2 Inżynieria materiałowa (T2) - W30 Wykład Wyderka Stanisław (EE) A61 |
T2-C1 Teoria pola elektromagnetycznego (T2) - C30 Ćwiczenia Pawłowski Stanisław (ED) A313 |
T2-C1 Teoria pola elektromagnetycznego (T2) - C30 Ćwiczenia Pawłowski Stanisław (ED) A313 |
T2 Metody probabilistyczne (T2) - W15 Wykład Kowalczyk Adam (EM) B300 |
--- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | Elementy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 minut bez przerwy), (w tyg. 4-13) Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) A308 |
Elementy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 minut bez przerwy), (w tyg. 4-13) Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) A308 |
13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||
@14:00-14:15 | --- | --- | T2 Miernictwo elektroniczne (T2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Dorozhovets Mykhaylo (EM) B107 |
T2 Miernictwo elektroniczne (T2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Dorozhovets Mykhaylo (EM) B107 |
T2-C1 Metody probabilistyczne (T2) - C15 Ćwiczenia Augustyn Małgorzata (EM) A113 |
--- | T2 Elementy elektroniczne II (T2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) B300 |
T2 Elementy elektroniczne II (T2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) B300 |
@14:00-14:15 | ||
14:15-14:30 | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | |||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | |||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | |||||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | |||||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | |||||
@15:45-16:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
T2-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | Elementy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 minut bez przerwy), (w tyg. 4-13) Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) A308 |
Elementy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 minut bez przerwy), (w tyg. 4-13) Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) A308 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||
@08:45-09:00 | T2 Analogowe układy elektroniczne I (T2) - W45 Wykład, Część 1. Kolek Andrzej (EP) A61 |
T2 Analogowe układy elektroniczne I (T2) - W45 Wykład, Część 1. Kolek Andrzej (EP) A61 |
--- | --- | T2 Analogowe układy elektroniczne I (T2) - W45 Wykład, Część 2. Kolek Andrzej (EP) B305 |
T2 Analogowe układy elektroniczne I (T2) - W45 Wykład, Część 2. Kolek Andrzej (EP) B305 |
T2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (T2) - K30 Lektorat Bieniasz Magdalena (CJ) J202 |
T2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (T2) - K30 Lektorat Bieniasz Magdalena (CJ) J202 |
@08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||
@10:30-10:45 | Miernictwo elektroniczne (T2) - L30 Laboratorium Chorzępa Rafał (EM) A209 |
Miernictwo elektroniczne (T2) - L30 Laboratorium Chorzępa Rafał (EM) A209 |
T2 Teoria pola elektromagnetycznego (T2) - W30 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) A61 |
T2 Teoria pola elektromagnetycznego (T2) - W30 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) A61 |
--- | --- | T2 Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - W30 Wykład Kowalczyk Adam (EM) B300 |
T2 Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - W30 Wykład Kowalczyk Adam (EM) B300 |
T2-C1 Analogowe układy elektroniczne I (T2) - C30 Ćwiczenia Ciura Łukasz (EP) A312 |
T2-C1 Analogowe układy elektroniczne I (T2) - C30 Ćwiczenia Ciura Łukasz (EP) A312 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
@12:15-12:30 | --- | Metody probabilistyczne (T2) - L15 Laboratorium Augustyn Małgorzata (EM) A212 |
T2 Inżynieria materiałowa (T2) - W30 Wykład Wyderka Stanisław (EE) A61 |
T2 Inżynieria materiałowa (T2) - W30 Wykład Wyderka Stanisław (EE) A61 |
T2-C1 Teoria pola elektromagnetycznego (T2) - C30 Ćwiczenia Pawłowski Stanisław (ED) A313 |
T2-C1 Teoria pola elektromagnetycznego (T2) - C30 Ćwiczenia Pawłowski Stanisław (ED) A313 |
T2 Metody probabilistyczne (T2) - W15 Wykład Kowalczyk Adam (EM) B300 |
--- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
@14:00-14:15 | Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - L30 Laboratorium Kubiszyn Piotr (EM) A208 |
Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - L30 Laboratorium Kubiszyn Piotr (EM) A208 |
T2 Miernictwo elektroniczne (T2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Dorozhovets Mykhaylo (EM) B107 |
T2 Miernictwo elektroniczne (T2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Dorozhovets Mykhaylo (EM) B107 |
T2-C1 Metody probabilistyczne (T2) - C15 Ćwiczenia Augustyn Małgorzata (EM) A113 |
Inżynieria materiałowa (T2) - L15 Laboratorium Leśko Marcin (EE) A1 |
T2 Elementy elektroniczne II (T2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) B300 |
T2 Elementy elektroniczne II (T2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) B300 |
--- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||
14:30-14:45 | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||
15:00-15:15 | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||||||
15:15-15:30 | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||
15:30-15:45 | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||
@15:45-16:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
T2-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - L30 Laboratorium Kubiszyn Piotr (EM) A208 |
Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - L30 Laboratorium Kubiszyn Piotr (EM) A208 |
T2 Analogowe układy elektroniczne I (T2) - W45 Wykład, Część 1. Kolek Andrzej (EP) A61 |
T2 Analogowe układy elektroniczne I (T2) - W45 Wykład, Część 1. Kolek Andrzej (EP) A61 |
--- | --- | T2 Analogowe układy elektroniczne I (T2) - W45 Wykład, Część 2. Kolek Andrzej (EP) B305 |
T2 Analogowe układy elektroniczne I (T2) - W45 Wykład, Część 2. Kolek Andrzej (EP) B305 |
T2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (T2) - K30 Lektorat Bieniasz Magdalena (CJ) J202 |
T2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (T2) - K30 Lektorat Bieniasz Magdalena (CJ) J202 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||
@10:30-10:45 | Metody probabilistyczne (T2) - L15 Laboratorium Augustyn Małgorzata (EM) A212 |
--- | T2 Teoria pola elektromagnetycznego (T2) - W30 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) A61 |
T2 Teoria pola elektromagnetycznego (T2) - W30 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) A61 |
Inżynieria materiałowa (T2) - L15 Laboratorium Leśko Marcin (EE) A1 |
--- | T2 Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - W30 Wykład Kowalczyk Adam (EM) B300 |
T2 Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - W30 Wykład Kowalczyk Adam (EM) B300 |
Elementy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 minut bez przerwy), (w tyg. 4-13) Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) A308 |
Elementy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 minut bez przerwy), (w tyg. 4-13) Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) A308 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
@12:15-12:30 | Miernictwo elektroniczne (T2) - L30 Laboratorium Chorzępa Rafał (EM) A209 |
Miernictwo elektroniczne (T2) - L30 Laboratorium Chorzępa Rafał (EM) A209 |
T2 Inżynieria materiałowa (T2) - W30 Wykład Wyderka Stanisław (EE) A61 |
T2 Inżynieria materiałowa (T2) - W30 Wykład Wyderka Stanisław (EE) A61 |
T2-C2 Analogowe układy elektroniczne I (T2) - C30 Ćwiczenia Ciura Łukasz (EP) A113 |
T2-C2 Analogowe układy elektroniczne I (T2) - C30 Ćwiczenia Ciura Łukasz (EP) A113 |
T2 Metody probabilistyczne (T2) - W15 Wykład Kowalczyk Adam (EM) B300 |
--- | @12:15-12:30 | ||
12:30-12:45 | --- | 12:30-12:45 | |||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||
@14:00-14:15 | --- | --- | T2 Miernictwo elektroniczne (T2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Dorozhovets Mykhaylo (EM) B107 |
T2 Miernictwo elektroniczne (T2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Dorozhovets Mykhaylo (EM) B107 |
T2-C2 Teoria pola elektromagnetycznego (T2) - C30 Ćwiczenia Pawłowski Stanisław (ED) A313 |
T2-C2 Teoria pola elektromagnetycznego (T2) - C30 Ćwiczenia Pawłowski Stanisław (ED) A313 |
T2 Elementy elektroniczne II (T2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) B300 |
T2 Elementy elektroniczne II (T2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) B300 |
--- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||||
@15:45-16:00 | --- | --- | -x- | -x- | T2-C2 Metody probabilistyczne (T2) - C15 Ćwiczenia Augustyn Małgorzata (EM) A312 |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |
16:15-16:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
T2-L4 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | T2 Analogowe układy elektroniczne I (T2) - W45 Wykład, Część 1. Kolek Andrzej (EP) A61 |
T2 Analogowe układy elektroniczne I (T2) - W45 Wykład, Część 1. Kolek Andrzej (EP) A61 |
Miernictwo elektroniczne (T2) - L30 Laboratorium Chorzępa Rafał (EM) A209 |
Miernictwo elektroniczne (T2) - L30 Laboratorium Chorzępa Rafał (EM) A209 |
T2 Analogowe układy elektroniczne I (T2) - W45 Wykład, Część 2. Kolek Andrzej (EP) B305 |
T2 Analogowe układy elektroniczne I (T2) - W45 Wykład, Część 2. Kolek Andrzej (EP) B305 |
T2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (T2) - K30 Lektorat Bieniasz Magdalena (CJ) J202 |
T2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (T2) - K30 Lektorat Bieniasz Magdalena (CJ) J202 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||
@10:30-10:45 | --- | Metody probabilistyczne (T2) - L15 Laboratorium Augustyn Małgorzata (EM) A212 |
T2 Teoria pola elektromagnetycznego (T2) - W30 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) A61 |
T2 Teoria pola elektromagnetycznego (T2) - W30 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) A61 |
--- | Inżynieria materiałowa (T2) - L15 Laboratorium Leśko Marcin (EE) A1 |
T2 Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - W30 Wykład Kowalczyk Adam (EM) B300 |
T2 Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - W30 Wykład Kowalczyk Adam (EM) B300 |
--- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||
@12:15-12:30 | Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - L30 Laboratorium Kubiszyn Piotr (EM) A208 |
Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - L30 Laboratorium Kubiszyn Piotr (EM) A208 |
T2 Inżynieria materiałowa (T2) - W30 Wykład Wyderka Stanisław (EE) A61 |
T2 Inżynieria materiałowa (T2) - W30 Wykład Wyderka Stanisław (EE) A61 |
T2-C2 Analogowe układy elektroniczne I (T2) - C30 Ćwiczenia Ciura Łukasz (EP) A113 |
T2-C2 Analogowe układy elektroniczne I (T2) - C30 Ćwiczenia Ciura Łukasz (EP) A113 |
T2 Metody probabilistyczne (T2) - W15 Wykład Kowalczyk Adam (EM) B300 |
--- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||
@14:00-14:15 | Elementy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 minut bez przerwy), (w tyg. 4-13) Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) A308 |
Elementy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 minut bez przerwy), (w tyg. 4-13) Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) A308 |
T2 Miernictwo elektroniczne (T2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Dorozhovets Mykhaylo (EM) B107 |
T2 Miernictwo elektroniczne (T2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Dorozhovets Mykhaylo (EM) B107 |
T2-C2 Teoria pola elektromagnetycznego (T2) - C30 Ćwiczenia Pawłowski Stanisław (ED) A313 |
T2-C2 Teoria pola elektromagnetycznego (T2) - C30 Ćwiczenia Pawłowski Stanisław (ED) A313 |
T2 Elementy elektroniczne II (T2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) B300 |
T2 Elementy elektroniczne II (T2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) B300 |
--- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||
14:30-14:45 | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||
15:00-15:15 | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||||||
15:15-15:30 | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||
15:30-15:45 | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | T2-C2 Metody probabilistyczne (T2) - C15 Ćwiczenia Augustyn Małgorzata (EM) A312 |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | ||
16:00-16:15 | --- | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||
16:15-16:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
T2-L5 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | T2 Analogowe układy elektroniczne I (T2) - W45 Wykład, Część 1. Kolek Andrzej (EP) A61 |
T2 Analogowe układy elektroniczne I (T2) - W45 Wykład, Część 1. Kolek Andrzej (EP) A61 |
T2-C3 Teoria pola elektromagnetycznego (T2) - C30 Ćwiczenia Pawłowski Stanisław (ED) A313 |
T2-C3 Teoria pola elektromagnetycznego (T2) - C30 Ćwiczenia Pawłowski Stanisław (ED) A313 |
T2 Analogowe układy elektroniczne I (T2) - W45 Wykład, Część 2. Kolek Andrzej (EP) B305 |
T2 Analogowe układy elektroniczne I (T2) - W45 Wykład, Część 2. Kolek Andrzej (EP) B305 |
T2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (T2) - K30 Lektorat Bieniasz Magdalena (CJ) J202 |
T2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (T2) - K30 Lektorat Bieniasz Magdalena (CJ) J202 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||
@10:30-10:45 | --- | --- | T2 Teoria pola elektromagnetycznego (T2) - W30 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) A61 |
T2 Teoria pola elektromagnetycznego (T2) - W30 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) A61 |
T2-C3 Metody probabilistyczne (T2) - C15 Ćwiczenia Augustyn Małgorzata (EM) A212 |
Metody probabilistyczne (T2) - L15 Laboratorium Augustyn Małgorzata (EM) A212 |
T2 Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - W30 Wykład Kowalczyk Adam (EM) B300 |
T2 Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - W30 Wykład Kowalczyk Adam (EM) B300 |
Miernictwo elektroniczne (T2) - L30 Laboratorium Nizioł Magdalena (EM) A209 |
Miernictwo elektroniczne (T2) - L30 Laboratorium Nizioł Magdalena (EM) A209 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | Elementy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 minut bez przerwy), (w tyg. 4-13) Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) A308 |
Elementy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 minut bez przerwy), (w tyg. 4-13) Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) A308 |
10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | 11:00-11:15 | ||||||||||
11:15-11:30 | 11:15-11:30 | ||||||||||
11:30-11:45 | 11:30-11:45 | ||||||||||
11:45-12:00 | 11:45-12:00 | ||||||||||
12:00-12:15 | 12:00-12:15 | ||||||||||
@12:15-12:30 | T2 Inżynieria materiałowa (T2) - W30 Wykład Wyderka Stanisław (EE) A61 |
T2 Inżynieria materiałowa (T2) - W30 Wykład Wyderka Stanisław (EE) A61 |
Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - L30 Laboratorium Kubiszyn Piotr (EM) A208 |
Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - L30 Laboratorium Kubiszyn Piotr (EM) A208 |
T2 Metody probabilistyczne (T2) - W15 Wykład Kowalczyk Adam (EM) B300 |
--- | T2-C3 Analogowe układy elektroniczne I (T2) - C30 Ćwiczenia Ciura Łukasz (EP) A312 |
T2-C3 Analogowe układy elektroniczne I (T2) - C30 Ćwiczenia Ciura Łukasz (EP) A312 |
@12:15-12:30 | ||
12:30-12:45 | --- | 12:30-12:45 | |||||||||
12:45-13:00 | --- | 12:45-13:00 | |||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||
@14:00-14:15 | --- | --- | T2 Miernictwo elektroniczne (T2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Dorozhovets Mykhaylo (EM) B107 |
T2 Miernictwo elektroniczne (T2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Dorozhovets Mykhaylo (EM) B107 |
Inżynieria materiałowa (T2) - L15 Laboratorium Leśko Marcin (EE) A1 |
--- | T2 Elementy elektroniczne II (T2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) B300 |
T2 Elementy elektroniczne II (T2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) B300 |
--- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | |||||
@15:45-16:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
T3-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | Architektura komputerów i systemy operacyjne (T3) - P15 Projekt Skoczylas Mariusz (EU) A51 |
Systemy EDA (T3) - L15 Laboratorium Klepacki Dariusz (EU) A75 |
T3 Technika obliczeniowa i symulacyjna (T3) - W30 Wykład Gołębiowski Lesław (ET) B305 |
T3 Technika obliczeniowa i symulacyjna (T3) - W30 Wykład Gołębiowski Lesław (ET) B305 |
Architektura komputerów i systemy operacyjne (T3) - L15 Laboratorium Skoczylas Mariusz (EU) A75 |
--- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||||
@10:30-10:45 | --- | --- | T3 Technika b.w.cz. (T3) - W30 Wykład Sabat Wiesław (EU) B300 |
T3 Technika b.w.cz. (T3) - W30 Wykład Sabat Wiesław (EU) B300 |
T3 Podstawy techniki mikroprocesorowej (T3) - W30 Wykład Kamuda Kazimierz (EU) B300 |
T3 Podstawy techniki mikroprocesorowej (T3) - W30 Wykład Kamuda Kazimierz (EU) B300 |
Technika b.w.cz. (T3) - L15 Laboratorium Sabat Wiesław (EU) A69 |
--- | -x- | -x- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | |||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | |||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||
@12:15-12:30 | --- | --- | T3 Systemy EDA (T3) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) B300 |
T3 Systemy EDA (T3) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) B300 |
--- | --- | T3 Architektura komputerów i systemy operacyjne (T3) - W30 Wykład Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU) A61 |
T3 Architektura komputerów i systemy operacyjne (T3) - W30 Wykład Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU) A61 |
-x- | -x- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||
@14:00-14:15 | --- | --- | T3 Moduł humanistyczny III - Etyka (T3) - W15 Wykład Sołtys Andrzej ks. (ZH) B305 |
T3 Moduł humanistyczny IV - Filozofia (T3) - W15 Wykład Sołtys Andrzej ks. (ZH) B305 |
--- | MEMS i mikronapędy (T3) - L15 Laboratorium Mazurkiewicz Adam (ED) B100a |
T3 Moduł humanistyczny I - Historia (T3) - W15 Wykład Ostasz Grzegorz (ZH) V18 |
T3 Moduł humanistyczny II - Socjologia (T3) - W15 Wykład Rejman Krzysztof (ZH) V18 |
-x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||
@15:45-16:00 | Technika obliczeniowa i symulacyjna (T3) - L15 Laboratorium Gołębiowski Marek (ET) B210 |
Systemy EDA (T3) - P15 Projekt Potencki Jerzy (EU) A75 |
T3 MEMS i mikronapędy (T3) - W30 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) B305 |
T3 MEMS i mikronapędy (T3) - W30 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) B305 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||
17:15-17:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||
@17:30-17:45 | Podstawy techniki mikroprocesorowej (T3) - L30 Laboratorium Pyt Patryk (EU) A50 |
Podstawy techniki mikroprocesorowej (T3) - L30 Laboratorium Pyt Patryk (EU) A50 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
T3-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | Systemy EDA (T3) - L15 Laboratorium Klepacki Dariusz (EU) A75 |
Architektura komputerów i systemy operacyjne (T3) - P15 Projekt Skoczylas Mariusz (EU) A51 |
T3 Technika obliczeniowa i symulacyjna (T3) - W30 Wykład Gołębiowski Lesław (ET) B305 |
T3 Technika obliczeniowa i symulacyjna (T3) - W30 Wykład Gołębiowski Lesław (ET) B305 |
--- | Architektura komputerów i systemy operacyjne (T3) - L15 Laboratorium Skoczylas Mariusz (EU) A75 |
--- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||||
@10:30-10:45 | --- | --- | T3 Technika b.w.cz. (T3) - W30 Wykład Sabat Wiesław (EU) B300 |
T3 Technika b.w.cz. (T3) - W30 Wykład Sabat Wiesław (EU) B300 |
T3 Podstawy techniki mikroprocesorowej (T3) - W30 Wykład Kamuda Kazimierz (EU) B300 |
T3 Podstawy techniki mikroprocesorowej (T3) - W30 Wykład Kamuda Kazimierz (EU) B300 |
--- | Technika b.w.cz. (T3) - L15 Laboratorium Sabat Wiesław (EU) A69 |
-x- | -x- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | |||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | |||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||
@12:15-12:30 | --- | --- | T3 Systemy EDA (T3) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) B300 |
T3 Systemy EDA (T3) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) B300 |
--- | --- | T3 Architektura komputerów i systemy operacyjne (T3) - W30 Wykład Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU) A61 |
T3 Architektura komputerów i systemy operacyjne (T3) - W30 Wykład Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU) A61 |
-x- | -x- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||
@14:00-14:15 | Podstawy techniki mikroprocesorowej (T3) - L30 Laboratorium Pyt Patryk (EU) A50 |
Podstawy techniki mikroprocesorowej (T3) - L30 Laboratorium Pyt Patryk (EU) A50 |
T3 Moduł humanistyczny III - Etyka (T3) - W15 Wykład Sołtys Andrzej ks. (ZH) B305 |
T3 Moduł humanistyczny IV - Filozofia (T3) - W15 Wykład Sołtys Andrzej ks. (ZH) B305 |
MEMS i mikronapędy (T3) - L15 Laboratorium Mazurkiewicz Adam (ED) B100a |
--- | T3 Moduł humanistyczny I - Historia (T3) - W15 Wykład Ostasz Grzegorz (ZH) V18 |
T3 Moduł humanistyczny II - Socjologia (T3) - W15 Wykład Rejman Krzysztof (ZH) V18 |
-x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||||
14:30-14:45 | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||||
14:45-15:00 | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||||
15:00-15:15 | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||||
15:15-15:30 | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||||
15:30-15:45 | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||||
@15:45-16:00 | Systemy EDA (T3) - P15 Projekt Potencki Jerzy (EU) A75 |
Technika obliczeniowa i symulacyjna (T3) - L15 Laboratorium Gołębiowski Marek (ET) B210 |
T3 MEMS i mikronapędy (T3) - W30 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) B305 |
T3 MEMS i mikronapędy (T3) - W30 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) B305 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||
17:15-17:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||
@17:30-17:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
T3-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | Systemy EDA (T3) - P15 Projekt Potencki Jerzy (EU) A75 |
--- | --- | T3 Technika obliczeniowa i symulacyjna (T3) - W30 Wykład Gołębiowski Lesław (ET) B305 |
T3 Technika obliczeniowa i symulacyjna (T3) - W30 Wykład Gołębiowski Lesław (ET) B305 |
--- | Technika b.w.cz. (T3) - L15 Laboratorium Sabat Wiesław (EU) A69 |
--- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||
@10:30-10:45 | --- | --- | T3 Technika b.w.cz. (T3) - W30 Wykład Sabat Wiesław (EU) B300 |
T3 Technika b.w.cz. (T3) - W30 Wykład Sabat Wiesław (EU) B300 |
T3 Podstawy techniki mikroprocesorowej (T3) - W30 Wykład Kamuda Kazimierz (EU) B300 |
T3 Podstawy techniki mikroprocesorowej (T3) - W30 Wykład Kamuda Kazimierz (EU) B300 |
Technika obliczeniowa i symulacyjna (T3) - L15 Laboratorium Gołębiowski Marek (ET) B205 |
Architektura komputerów i systemy operacyjne (T3) - L15 Laboratorium Skoczylas Mariusz (EU) A75 |
-x- | -x- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||
11:00-11:15 | --- | --- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||
11:30-11:45 | --- | --- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||
@12:15-12:30 | --- | --- | T3 Systemy EDA (T3) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) B300 |
T3 Systemy EDA (T3) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) B300 |
Systemy EDA (T3) - L15 Laboratorium Klepacki Dariusz (EU) A75 |
MEMS i mikronapędy (T3) - L15 Laboratorium Mazurkiewicz Adam (ED) B100a |
T3 Architektura komputerów i systemy operacyjne (T3) - W30 Wykład Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU) A61 |
T3 Architektura komputerów i systemy operacyjne (T3) - W30 Wykład Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU) A61 |
-x- | -x- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||
@14:00-14:15 | --- | --- | T3 Moduł humanistyczny III - Etyka (T3) - W15 Wykład Sołtys Andrzej ks. (ZH) B305 |
T3 Moduł humanistyczny IV - Filozofia (T3) - W15 Wykład Sołtys Andrzej ks. (ZH) B305 |
Architektura komputerów i systemy operacyjne (T3) - P15 Projekt Skoczylas Mariusz (EU) A51 |
--- | T3 Moduł humanistyczny I - Historia (T3) - W15 Wykład Ostasz Grzegorz (ZH) V18 |
T3 Moduł humanistyczny II - Socjologia (T3) - W15 Wykład Rejman Krzysztof (ZH) V18 |
-x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||
@15:45-16:00 | Podstawy techniki mikroprocesorowej (T3) - L30 Laboratorium Pyt Patryk (EU) A50 |
Podstawy techniki mikroprocesorowej (T3) - L30 Laboratorium Pyt Patryk (EU) A50 |
T3 MEMS i mikronapędy (T3) - W30 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) B305 |
T3 MEMS i mikronapędy (T3) - W30 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) B305 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||
17:15-17:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||
@17:30-17:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
T3-L4 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | Systemy EDA (T3) - P15 Projekt Potencki Jerzy (EU) A75 |
--- | Podstawy techniki mikroprocesorowej (T3) - L30 Laboratorium Pyt Patryk (EU) A50 |
Podstawy techniki mikroprocesorowej (T3) - L30 Laboratorium Pyt Patryk (EU) A50 |
T3 Technika obliczeniowa i symulacyjna (T3) - W30 Wykład Gołębiowski Lesław (ET) B305 |
T3 Technika obliczeniowa i symulacyjna (T3) - W30 Wykład Gołębiowski Lesław (ET) B305 |
Technika b.w.cz. (T3) - L15 Laboratorium Sabat Wiesław (EU) A69 |
--- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
@10:30-10:45 | --- | --- | T3 Technika b.w.cz. (T3) - W30 Wykład Sabat Wiesław (EU) B300 |
T3 Technika b.w.cz. (T3) - W30 Wykład Sabat Wiesław (EU) B300 |
T3 Podstawy techniki mikroprocesorowej (T3) - W30 Wykład Kamuda Kazimierz (EU) B300 |
T3 Podstawy techniki mikroprocesorowej (T3) - W30 Wykład Kamuda Kazimierz (EU) B300 |
Architektura komputerów i systemy operacyjne (T3) - L15 Laboratorium Skoczylas Mariusz (EU) A75 |
Technika obliczeniowa i symulacyjna (T3) - L15 Laboratorium Gołębiowski Marek (ET) B205 |
-x- | -x- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||
11:00-11:15 | --- | --- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||
11:30-11:45 | --- | --- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||
@12:15-12:30 | --- | --- | T3 Systemy EDA (T3) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) B300 |
T3 Systemy EDA (T3) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) B300 |
MEMS i mikronapędy (T3) - L15 Laboratorium Mazurkiewicz Adam (ED) B100a |
Systemy EDA (T3) - L15 Laboratorium Klepacki Dariusz (EU) A75 |
T3 Architektura komputerów i systemy operacyjne (T3) - W30 Wykład Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU) A61 |
T3 Architektura komputerów i systemy operacyjne (T3) - W30 Wykład Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU) A61 |
-x- | -x- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||
@14:00-14:15 | --- | --- | T3 Moduł humanistyczny III - Etyka (T3) - W15 Wykład Sołtys Andrzej ks. (ZH) B305 |
T3 Moduł humanistyczny IV - Filozofia (T3) - W15 Wykład Sołtys Andrzej ks. (ZH) B305 |
--- | Architektura komputerów i systemy operacyjne (T3) - P15 Projekt Skoczylas Mariusz (EU) A51 |
T3 Moduł humanistyczny I - Historia (T3) - W15 Wykład Ostasz Grzegorz (ZH) V18 |
T3 Moduł humanistyczny II - Socjologia (T3) - W15 Wykład Rejman Krzysztof (ZH) V18 |
-x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||
@15:45-16:00 | --- | --- | T3 MEMS i mikronapędy (T3) - W30 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) B305 |
T3 MEMS i mikronapędy (T3) - W30 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) B305 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
T4S-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | T4S, T4U Anteny i propagacja fal radiowych (T4SU) - W30 Wykład Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) A111 |
T4S, T4U Anteny i propagacja fal radiowych (T4SU) - W30 Wykład Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) A111 |
@07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||
08:00-08:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 08:00-08:15 | ||
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||
@08:45-09:00 | T4S Miernictwo przemysłowe - p.w. (T4S) - W30 Wykład Wojturski Jakub (EM) A212 |
T4S Miernictwo przemysłowe - p.w. (T4S) - W30 Wykład Wojturski Jakub (EM) A212 |
Układy kondycjonowania sygnałów pomiarowych (T4S) - L15 Laboratorium Dorozhovets Mykhaylo (EM) A209 |
Systemy akwizycji danych pomiarowych (T4S) - L15 Laboratorium Kubiszyn Piotr (EM) A208 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||
09:30-09:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||
10:00-10:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||
10:15-10:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||
@10:30-10:45 | Miernictwo przemysłowe - p.w. (T4S) - L15 Laboratorium Wojturski Jakub (EM) A211 |
--- | T4S Systemy akwizycji danych pomiarowych (T4S) - W30 Wykład Dorozhovets Mykhaylo (EM) A212 |
T4S Systemy akwizycji danych pomiarowych (T4S) - W30 Wykład Dorozhovets Mykhaylo (EM) A212 |
T4 Moduł ekonomiczny II (T4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Kurzępa Elżbieta (ZP) A214 |
T4 Moduł ekonomiczny II (T4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Kurzępa Elżbieta (ZP) A214 |
T4S Przemysłowe systemy pomiarowo-diagnostyczne (T4S) - W30 Wykład Tabisz Roman (EM) A212 |
T4S Przemysłowe systemy pomiarowo-diagnostyczne (T4S) - W30 Wykład Tabisz Roman (EM) A212 |
--- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||||
@12:15-12:30 | Anteny i propagacja fal radiowych (T4SU) - L15 Laboratorium Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) A74 |
Anteny i propagacja fal radiowych (T4SU) - P15 Projekt Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) A74 |
T4S Cyfrowe przetwarzanie sygnałów biomedycznych (T4S) - W15 Wykład Wilk Barbara (EM) A212 |
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów biomedycznych (T4S) - L15 Laboratorium Wilk Barbara (EM) A212 |
T4 Wykład monograficzny (T4) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) A61 |
T4 Wykład monograficzny (T4) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) A61 |
Przemysłowe systemy pomiarowo-diagnostyczne (T4S) - L15 Laboratorium Tabisz Roman (EM) A209 |
--- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||
@14:00-14:15 | T4S Układy kondycjonowania sygnałów pomiarowych (T4S) - W30 Wykład Dorozhovets Mykhaylo (EM) A212 |
T4S Układy kondycjonowania sygnałów pomiarowych (T4S) - W30 Wykład Dorozhovets Mykhaylo (EM) A212 |
--- | --- | T4 Seminarium dyplomowe w EM (T4) - S15 Seminarium Hanus Robert (EM) B107 |
T4 Seminarium dyplomowe w EU (T4) - S15 Seminarium Potencki Jerzy (EU) B107 |
T4 Moduł ekonomiczny I (T4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Hajduk-Stelmachowicz Marzena (ZE) A112 |
T4 Moduł ekonomiczny I (T4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Hajduk-Stelmachowicz Marzena (ZE) A112 |
--- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
T4T-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | Anteny i propagacja fal radiowych (T4T) - L15 Laboratorium Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) A74 |
Anteny i propagacja fal radiowych (T4T) - P15 Projekt Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) A74 |
T4T Anteny i propagacja fal radiowych (T4T) - W30 Wykład Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) A74 |
T4T Anteny i propagacja fal radiowych (T4T) - W30 Wykład Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) A74 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | ||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||
09:30-09:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | ||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||
10:00-10:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | ||||
10:15-10:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||
@10:30-10:45 | Telekomunikacja światłowodowa (T4T) - L15 Laboratorium Skoczylas Mariusz (EU) A51 |
Telekomunikacja światłowodowa (T4T) - P15 Projekt Skoczylas Mariusz (EU) A51 |
--- | T4T Telekomunikacja światłowodowa (T4T) - W15 Wykład Skoczylas Mariusz (EU) A111 |
T4 Moduł ekonomiczny II (T4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Kurzępa Elżbieta (ZP) A214 |
T4 Moduł ekonomiczny II (T4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Kurzępa Elżbieta (ZP) A214 |
T4T Telefonia komórkowa (T4T) - W30 Wykład Kamuda Kazimierz (EU) A74 |
T4T Telefonia komórkowa (T4T) - W30 Wykład Kamuda Kazimierz (EU) A74 |
-x- | -x- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||
11:00-11:15 | --- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | |||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||
11:30-11:45 | --- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | |||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||||
@12:15-12:30 | --- | Telefonia komórkowa (T4T) - L15 Laboratorium Kamuda Kazimierz (EU) A50 |
Systemy bezprzewodowe - p.w. (T4T) - L15 Laboratorium Kamuda Kazimierz (EU) A50 |
--- | T4 Wykład monograficzny (T4) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) A61 |
T4 Wykład monograficzny (T4) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) A61 |
T4T Systemy bezprzewodowe - p.w. (T4T) - W30 Wykład Kamuda Kazimierz (EU) A74 |
T4T Systemy bezprzewodowe - p.w. (T4T) - W30 Wykład Kamuda Kazimierz (EU) A74 |
-x- | -x- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
@14:00-14:15 | T4T Uregulowania prawne w telekomunikacji (T4T) - W15 Wykład Kamuda Kazimierz (EU) B303 |
--- | --- | --- | T4 Seminarium dyplomowe w EM (T4) - S15 Seminarium Hanus Robert (EM) B107 |
T4 Seminarium dyplomowe w EU (T4) - S15 Seminarium Potencki Jerzy (EU) B107 |
T4 Moduł ekonomiczny I (T4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Hajduk-Stelmachowicz Marzena (ZE) A112 |
T4 Moduł ekonomiczny I (T4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Hajduk-Stelmachowicz Marzena (ZE) A112 |
-x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
T4T-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | Telekomunikacja światłowodowa (T4T) - L15 Laboratorium Skoczylas Mariusz (EU) A51 |
--- | T4T Anteny i propagacja fal radiowych (T4T) - W30 Wykład Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) A74 |
T4T Anteny i propagacja fal radiowych (T4T) - W30 Wykład Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) A74 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | |||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||
09:30-09:45 | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | |||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||
10:00-10:15 | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | |||
10:15-10:30 | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||
@10:30-10:45 | Anteny i propagacja fal radiowych (T4T) - L15 Laboratorium Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) A74 |
Anteny i propagacja fal radiowych (T4T) - P15 Projekt Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) A74 |
--- | T4T Telekomunikacja światłowodowa (T4T) - W15 Wykład Skoczylas Mariusz (EU) A111 |
T4 Moduł ekonomiczny II (T4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Kurzępa Elżbieta (ZP) A214 |
T4 Moduł ekonomiczny II (T4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Kurzępa Elżbieta (ZP) A214 |
T4T Telefonia komórkowa (T4T) - W30 Wykład Kamuda Kazimierz (EU) A74 |
T4T Telefonia komórkowa (T4T) - W30 Wykład Kamuda Kazimierz (EU) A74 |
-x- | -x- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||
11:00-11:15 | --- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | |||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||
11:30-11:45 | --- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | |||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||||
@12:15-12:30 | Telefonia komórkowa (T4T) - L15 Laboratorium Kamuda Kazimierz (EU) A50 |
Telekomunikacja światłowodowa (T4T) - P15 Projekt Skoczylas Mariusz (EU) A51 |
--- | Systemy bezprzewodowe - p.w. (T4T) - L15 Laboratorium Kamuda Kazimierz (EU) A50 |
T4 Wykład monograficzny (T4) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) A61 |
T4 Wykład monograficzny (T4) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) A61 |
T4T Systemy bezprzewodowe - p.w. (T4T) - W30 Wykład Kamuda Kazimierz (EU) A74 |
T4T Systemy bezprzewodowe - p.w. (T4T) - W30 Wykład Kamuda Kazimierz (EU) A74 |
-x- | -x- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||
@14:00-14:15 | T4T Uregulowania prawne w telekomunikacji (T4T) - W15 Wykład Kamuda Kazimierz (EU) B303 |
--- | --- | --- | T4 Seminarium dyplomowe w EM (T4) - S15 Seminarium Hanus Robert (EM) B107 |
T4 Seminarium dyplomowe w EU (T4) - S15 Seminarium Potencki Jerzy (EU) B107 |
T4 Moduł ekonomiczny I (T4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Hajduk-Stelmachowicz Marzena (ZE) A112 |
T4 Moduł ekonomiczny I (T4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Hajduk-Stelmachowicz Marzena (ZE) A112 |
-x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
T4U-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | T4S, T4U Anteny i propagacja fal radiowych (T4SU) - W30 Wykład Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) A111 |
T4S, T4U Anteny i propagacja fal radiowych (T4SU) - W30 Wykład Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) A111 |
@07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||
08:00-08:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | Urządzenia peryferyjne komputerów (T4U) - L15 Laboratorium Wilczkiewicz Bartłomiej (EU) A74 |
Urządzenia peryferyjne komputerów (T4U) - P15 Projekt Wilczkiewicz Bartłomiej (EU) A74 |
08:00-08:15 | ||
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||
@08:45-09:00 | --- | --- | T4U Urządzenia elektroniki motoryzacyjnej - p.w. (T4U) - W30 Wykład, (oraz D. Klepacki) Sabat Wiesław (EU), Kamuda Kazimierz (EU), Węglarski Mariusz (EU) A111 |
T4U Urządzenia elektroniki motoryzacyjnej - p.w. (T4U) - W30 Wykład, (oraz D. Klepacki) Sabat Wiesław (EU), Kamuda Kazimierz (EU), Węglarski Mariusz (EU) A111 |
--- | --- | T4U Urządzenia peryferyjne komputerów (T4U) - W30 Wykład Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) A111 |
T4U Urządzenia peryferyjne komputerów (T4U) - W30 Wykład Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) A111 |
@08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | Programowa obsługa aparatury elektronicznej (T4U) - L30 Laboratorium, (od 4. tygodnia) Ciura Łukasz (EP) A304 |
Programowa obsługa aparatury elektronicznej (T4U) - L30 Laboratorium, (od 4. tygodnia) Ciura Łukasz (EP) A304 |
09:45-10:00 | ||||
10:00-10:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | --- | --- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | ||||||
@10:30-10:45 | -x- | -x- | Anteny i propagacja fal radiowych (T4SU) - L15 Laboratorium Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) A74 |
Anteny i propagacja fal radiowych (T4SU) - P15 Projekt Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) A74 |
T4 Moduł ekonomiczny II (T4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Kurzępa Elżbieta (ZP) A214 |
T4 Moduł ekonomiczny II (T4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Kurzępa Elżbieta (ZP) A214 |
--- | -x- | @10:30-10:45 | ||
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||
11:00-11:15 | -x- | -x- | --- | -x- | 11:00-11:15 | ||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||
11:30-11:45 | -x- | -x- | --- | -x- | 11:30-11:45 | ||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||
@12:15-12:30 | -x- | -x- | --- | --- | T4 Wykład monograficzny (T4) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) A61 |
T4 Wykład monograficzny (T4) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) A61 |
T4U Programowa obsługa aparatury elektronicznej (T4U) - W30 Wykład Ciura Łukasz (EP) A312 |
T4U Programowa obsługa aparatury elektronicznej (T4U) - W30 Wykład Ciura Łukasz (EP) A312 |
-x- | -x- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||
12:45-13:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||
13:15-13:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||
@14:00-14:15 | -x- | -x- | --- | --- | T4 Seminarium dyplomowe w EM (T4) - S15 Seminarium Hanus Robert (EM) B107 |
T4 Seminarium dyplomowe w EU (T4) - S15 Seminarium Potencki Jerzy (EU) B107 |
T4 Moduł ekonomiczny I (T4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Hajduk-Stelmachowicz Marzena (ZE) A112 |
T4 Moduł ekonomiczny I (T4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Hajduk-Stelmachowicz Marzena (ZE) A112 |
-x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | Urządzenia elektroniki motoryzacyjnej - p.w. (T4U) - L15 Laboratorium Skoczylas Mariusz (EU) A50 |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
A1-DU-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | A1-DU Język angielski w nauce i technice (A1-DU) - K30 Lektorat Paluch Magdalena (CJ) J001 |
A1-DU Język angielski w nauce i technice (A1-DU) - K30 Lektorat Paluch Magdalena (CJ) J001 |
A1-DU Teoria sterowania (A1P-DU) - W30 Wykład Trybus Leszek (EA) F202 |
A1-DU Teoria sterowania (A1P-DU) - W30 Wykład Trybus Leszek (EA) F202 |
--- | --- | Projekt (A1P-DU) - P75 Projekt, Część 1. Piecuch Grzegorz (EA) D109mech |
Projekt (A1P-DU) - P75 Projekt, Część 1. Piecuch Grzegorz (EA) D109mech |
-x- | -x- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | --- | --- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | --- | --- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | --- | --- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | --- | --- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | --- | --- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | ||||||
@10:30-10:45 | Prawne i ekonomiczne aspekty działalności inżynierskiej (A1P-DU) - P15 Projekt Inglot Magdalena (ZB) F202 |
A1-DU Seminarium dyplomowe w EA (A1-DU) - S10 Seminarium Warchoł Dawid (EA) F202 |
A1-DU Systemy informatyki przemysłowej (A1P-DU) - W15 Wykład Trybus Leszek (EA), Bednarek Marcin (EA), Stec Andrzej (EA), Żabiński Tomasz (EA) F202 |
A1-DU Diagnostyka i nadzorowanie procesów - p.w. (A1P-DU) - W15 Wykład Bednarek Marcin (EA), Żabiński Tomasz (EA) F202 |
A1-DU Prawne i ekonomiczne aspekty działalności inżynierskiej (A1P-DU) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Strojny Jacek (ZB) A113 |
A1-DU Prawne i ekonomiczne aspekty działalności inżynierskiej (A1P-DU) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Strojny Jacek (ZB) A113 |
Projekt (A1P-DU) - P75 Projekt, Część 2. Piecuch Grzegorz (EA) D109mech |
Projekt (A1P-DU) - P75 Projekt, Część 2. Piecuch Grzegorz (EA) D109mech |
-x- | -x- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | -x- | -x- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||||||||
@12:15-12:30 | A1-DU Inżynieria produkcji (A1P-DU) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Stadnicka Dorota (KO) F202 |
A1-DU Inżynieria produkcji (A1P-DU) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Stadnicka Dorota (KO) F202 |
Systemy informatyki przemysłowej (A1P-DU) - L15 Laboratorium Stec Andrzej (EA) D9 |
Diagnostyka i nadzorowanie procesów - p.w. (A1P-DU) - L15 Laboratorium, (oraz w sali D7) Bednarek Marcin (EA), Piecuch Grzegorz (EA) D9 |
--- | --- | Projekt (A1P-DU) - P75 Projekt, Część 3. Piecuch Grzegorz (EA) D109mech |
Projekt (A1P-DU) - P75 Projekt, Część 3. Piecuch Grzegorz (EA) D109mech |
-x- | -x- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||
@14:00-14:15 | Inżynieria produkcji (A1P-DU) - P15 Projekt, (w tyg. 1-8) Stadnicka Dorota (KO) F202 |
Inżynieria produkcji (A1P-DU) - P15 Projekt, (w tyg. 1-8) Stadnicka Dorota (KO) F202 |
Programowanie współbieżne i rozproszone - p.w. (A1P-DU) - L15 Laboratorium Samolej Sławomir (EA), Rak Tomasz (EA) F105 |
A1-DU Programowanie współbieżne i rozproszone - p.w. (A1P-DU) - W15 Wykład Samolej Sławomir (EA), Rak Tomasz (EA) A313 |
--- | --- | Projekt (A1P-DU) - P75 Projekt, Część 4. Piecuch Grzegorz (EA) D109mech |
Projekt (A1P-DU) - P75 Projekt, Część 4. Piecuch Grzegorz (EA) D109mech |
-x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||
@15:45-16:00 | A1-DU Inżynieria oprogramowania (A1P-DU) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Świder Krzysztof (EA) A111 |
A1-DU Inżynieria oprogramowania (A1P-DU) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Świder Krzysztof (EA) A111 |
A1-DU-C1 Teoria sterowania (A1P-DU) - C15 Ćwiczenia Bożek Andrzej (EA) F102 |
--- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
E1/O-DU-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | E1/O-DU Ochrona odgromowa i przepięciowa - p.w. (E1/O-DU) - W15 Wykład Ziemba Robert (ET) B210 |
Ochrona odgromowa i przepięciowa - p.w. (E1/O-DU) - L15 Laboratorium Ziemba Robert (ET) B210 |
E1/O-DU Systemy pomiarowe i diagnostyczne w energetyce (E1/O-DU) - W15 Wykład Wojturski Jakub (EM) A211 |
Systemy pomiarowe i diagnostyczne w energetyce (E1/O-DU) - L15 Laboratorium Wojturski Jakub (EM) A211 |
Modelowanie układów energetyki odnawialnej (E1/O-DU) - P15 Projekt Prokop Jan (ED) B100a |
Niekonwencjonalne źródła energii (E1/O-DU) - P15 Projekt Parfianowicz Kamil (EE) B17 |
E1/O-DU Układy elektromagnetyczne w energoelektronice (E1/O-DU) - W30 Wykład Gołębiowski Lesław (ET) B303 |
E1/O-DU Układy elektromagnetyczne w energoelektronice (E1/O-DU) - W30 Wykład Gołębiowski Lesław (ET) B303 |
E1/O-DU Modelowanie układów energetyki odnawialnej (E1/O-DU) - W30 Wykład Prokop Jan (ED) A112 |
E1/O-DU Modelowanie układów energetyki odnawialnej (E1/O-DU) - W30 Wykład Prokop Jan (ED) A112 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | 09:00-09:15 | ||||||||||
09:15-09:30 | 09:15-09:30 | ||||||||||
09:30-09:45 | 09:30-09:45 | ||||||||||
09:45-10:00 | 09:45-10:00 | ||||||||||
10:00-10:15 | 10:00-10:15 | ||||||||||
10:15-10:30 | 10:15-10:30 | ||||||||||
@10:30-10:45 | E1/O-DU Współczesne problemy energetyki jądrowej (E1/O-DU) - W30 Wykład Masłowski Grzegorz (ET) B303 |
E1/O-DU Współczesne problemy energetyki jądrowej (E1/O-DU) - W30 Wykład Masłowski Grzegorz (ET) B303 |
Modelowanie układów energetyki odnawialnej (E1/O-DU) - L30 Laboratorium Pakla Bartłomiej (ED) B100b |
Modelowanie układów energetyki odnawialnej (E1/O-DU) - L30 Laboratorium Pakla Bartłomiej (ED) B100b |
--- | --- | E1/O-DU Wybrane zagadnienia jakości energii elektrycznej (E1/O-DU) - W30 Wykład Łatka Małgorzata (EE) B303 |
E1/O-DU Wybrane zagadnienia jakości energii elektrycznej (E1/O-DU) - W30 Wykład Łatka Małgorzata (EE) B303 |
E1/O-DU Układy elektromagnetyczne w energoelektronice (E1/O-DU) - C15 Ćwiczenia Gołębiowski Marek (ET) B304 |
E1/O-DU Niekonwencjonalne źródła energii (E1/O-DU) - W15 Wykład Beňa Lúbomir (EE) B304 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
@12:15-12:30 | Współczesne problemy energetyki jądrowej (E1/O-DU) - P20 Projekt Masłowski Grzegorz (ET) B210 |
Współczesne problemy energetyki jądrowej (E1/O-DU) - P20 Projekt Masłowski Grzegorz (ET) B210 |
Logiczne sterowanie procesami energetycznymi (E1/O-DU) - L20 Laboratorium Binkowski Tomasz (EE) B18 |
Logiczne sterowanie procesami energetycznymi (E1/O-DU) - L20 Laboratorium Binkowski Tomasz (EE) B18 |
--- | --- | Wybrane zagadnienia jakości energii elektrycznej (E1/O-DU) - L20 Laboratorium Nowak Marek (EE) B5 |
Wybrane zagadnienia jakości energii elektrycznej (E1/O-DU) - L20 Laboratorium Nowak Marek (EE) B5 |
E1/O-DU Logiczne sterowanie procesami energetycznymi (E1/O-DU) - W30 Wykład Binkowski Tomasz (EE) A111 |
E1/O-DU Logiczne sterowanie procesami energetycznymi (E1/O-DU) - W30 Wykład Binkowski Tomasz (EE) A111 |
@12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||
@14:00-14:15 | Układy elektromagnetyczne w energoelektronice (E1/O-DU) - L30 Laboratorium Gołębiowski Marek (ET) B210 |
Układy elektromagnetyczne w energoelektronice (E1/O-DU) - L30 Laboratorium Gołębiowski Marek (ET) B210 |
E1-DU Wybrane zagadnienia elektrotechniki i elektroenergetyki (w j. obcym) (E1-DU) - W10 Wykład, Projekt, (zostaje 20 godzin na projekty z grupą 1.) Klepacki Dariusz (EU) A214 |
E1-DU Wybrane zagadnienia elektrotechniki i elektroenergetyki (w j. obcym) (E1-DU) - W10 Wykład, Projekt, (zostaje 20 godzin na projekty z grupą 1.) Klepacki Dariusz (EU) A214 |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
E1/PE-DU-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | E1/PE-DU Układy impulsowe wielkich mocy (E1/PE-DU) - W30 Wykład Masłowski Grzegorz (ET) B304 |
E1/PE-DU Układy impulsowe wielkich mocy (E1/PE-DU) - W30 Wykład Masłowski Grzegorz (ET) B304 |
Jakość energii elektrycznej - p.w. (E1/PE-DU) - L15 Laboratorium Nowak Marek (EE) B5 |
Modelowanie cyfrowe układów świetlno-optycznych - p.w. (E1/PE-DU) - P15 Projekt Leśko Marcin (EE) B16 |
E1/PE-DU Metody obliczeniowe optymalizacji (E1/PE-DU) - W30 Wykład Wysocki Marian (EA) A113 |
E1/PE-DU Metody obliczeniowe optymalizacji (E1/PE-DU) - W30 Wykład Wysocki Marian (EA) A113 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
@10:30-10:45 | Modelowanie elektromechanicznych systemów napędowych (E1/PE-DU) - L30 Laboratorium Pakla Bartłomiej (ED) B100b |
Modelowanie elektromechanicznych systemów napędowych (E1/PE-DU) - L30 Laboratorium Pakla Bartłomiej (ED) B100b |
E1/PE-DU Modelowanie cyfrowe układów świetlno-optycznych - p.w. (E1/PE-DU) - W15 Wykład Wachta Henryk (EE) B304 |
E1/PE-DU Zarządzanie jakością (E1/PE-DU) - W15 Wykład Kuryło Kazimierz (EU) A313 |
Zarządzanie jakością (E1/PE-DU) - L15 Laboratorium Kuryło Kazimierz (EU) A75 |
--- | --- | --- | E1/PE-DU Zakłócenia w układach elektroenergetycznych (E1/PE-DU) - W30 Wykład Wyderka Stanisław (EE) A113 |
E1/PE-DU Zakłócenia w układach elektroenergetycznych (E1/PE-DU) - W30 Wykład Wyderka Stanisław (EE) A113 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||||
@12:15-12:30 | Metody obliczeniowe optymalizacji (E1/PE-DU) - L15 Laboratorium Oszust Mariusz (EA) F104 |
Modelowanie elektromechanicznych systemów napędowych (E1/PE-DU) - P15 Projekt Prokop Jan (ED) B100a |
E1/PE-DU Modelowanie elektromechanicznych systemów napędowych (E1/PE-DU) - W30 Wykład Prokop Jan (ED) B304 |
E1/PE-DU Modelowanie elektromechanicznych systemów napędowych (E1/PE-DU) - W30 Wykład Prokop Jan (ED) B304 |
E1/PE-DU Sygnały diagnostyczne w układach napędowych (E1/PE-DU) - W30 Wykład Korkosz Mariusz (ED) A112 |
E1/PE-DU Sygnały diagnostyczne w układach napędowych (E1/PE-DU) - W30 Wykład Korkosz Mariusz (ED) A112 |
Sygnały diagnostyczne w układach napędowych (E1/PE-DU) - L25 Laboratorium, (oraz w B12) Korkosz Mariusz (ED) B57 |
Sygnały diagnostyczne w układach napędowych (E1/PE-DU) - L25 Laboratorium, (oraz w B12) Korkosz Mariusz (ED) B57 |
Zakłócenia w układach elektroenergetycznych (E1/PE-DU) - P30 Projekt Wyderka Stanisław (EE) B16 |
Zakłócenia w układach elektroenergetycznych (E1/PE-DU) - P30 Projekt Wyderka Stanisław (EE) B16 |
@12:15-12:30 |
12:30-12:45 | 12:30-12:45 | ||||||||||
12:45-13:00 | 12:45-13:00 | ||||||||||
13:00-13:15 | 13:00-13:15 | ||||||||||
13:15-13:30 | 13:15-13:30 | ||||||||||
13:30-13:45 | 13:30-13:45 | ||||||||||
13:45-14:00 | 13:45-14:00 | ||||||||||
@14:00-14:15 | --- | Układy impulsowe wielkich mocy (E1/PE-DU) - L15 Laboratorium, (oraz w B3A) Hajder Sebastian (ET) B205 |
E1-DU Wybrane zagadnienia elektrotechniki i elektroenergetyki (w j. obcym) (E1-DU) - W10 Wykład, Projekt, (zostaje 20 godzin na projekty z grupą 1.) Klepacki Dariusz (EU) A214 |
E1-DU Wybrane zagadnienia elektrotechniki i elektroenergetyki (w j. obcym) (E1-DU) - W10 Wykład, Projekt, (zostaje 20 godzin na projekty z grupą 1.) Klepacki Dariusz (EU) A214 |
E1/PE-DU Jakość energii elektrycznej - p.w. (E1/PE-DU) - W15 Wykład Łatka Małgorzata (EE) B304 |
E1/PE-DU Metody obliczeniowe optymalizacji (E1/PE-DU) - C15 Ćwiczenia Kapuściński Tomasz (EA) B304 |
Wybrane zagadnienia elektrotechniki i elektroenergetyki (w j. obcym) (E1-DU) - P20 Projekt Klepacki Dariusz (EU) A75 |
Wybrane zagadnienia elektrotechniki i elektroenergetyki (w j. obcym) (E1-DU) - P20 Projekt Klepacki Dariusz (EU) A75 |
-x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||||
14:30-14:45 | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||||
14:45-15:00 | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||||
15:00-15:15 | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||||
15:15-15:30 | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||||
15:30-15:45 | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
E1/PE-DU-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | Modelowanie elektromechanicznych systemów napędowych (E1/PE-DU) - L30 Laboratorium Pakla Bartłomiej (ED) B100b |
Modelowanie elektromechanicznych systemów napędowych (E1/PE-DU) - L30 Laboratorium Pakla Bartłomiej (ED) B100b |
E1/PE-DU Układy impulsowe wielkich mocy (E1/PE-DU) - W30 Wykład Masłowski Grzegorz (ET) B304 |
E1/PE-DU Układy impulsowe wielkich mocy (E1/PE-DU) - W30 Wykład Masłowski Grzegorz (ET) B304 |
Modelowanie cyfrowe układów świetlno-optycznych - p.w. (E1/PE-DU) - P15 Projekt Leśko Marcin (EE) B16 |
Jakość energii elektrycznej - p.w. (E1/PE-DU) - L15 Laboratorium Nowak Marek (EE) B5 |
E1/PE-DU Metody obliczeniowe optymalizacji (E1/PE-DU) - W30 Wykład Wysocki Marian (EA) A113 |
E1/PE-DU Metody obliczeniowe optymalizacji (E1/PE-DU) - W30 Wykład Wysocki Marian (EA) A113 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||
@10:30-10:45 | Wybrane zagadnienia elektrotechniki i elektroenergetyki (w j. obcym) (E1-DU) - P20 Projekt Węglarski Mariusz (EU) A50 |
Wybrane zagadnienia elektrotechniki i elektroenergetyki (w j. obcym) (E1-DU) - P20 Projekt Węglarski Mariusz (EU) A50 |
E1/PE-DU Modelowanie cyfrowe układów świetlno-optycznych - p.w. (E1/PE-DU) - W15 Wykład Wachta Henryk (EE) B304 |
E1/PE-DU Zarządzanie jakością (E1/PE-DU) - W15 Wykład Kuryło Kazimierz (EU) A313 |
--- | Zarządzanie jakością (E1/PE-DU) - L15 Laboratorium Kuryło Kazimierz (EU) A75 |
--- | --- | E1/PE-DU Zakłócenia w układach elektroenergetycznych (E1/PE-DU) - W30 Wykład Wyderka Stanisław (EE) A113 |
E1/PE-DU Zakłócenia w układach elektroenergetycznych (E1/PE-DU) - W30 Wykład Wyderka Stanisław (EE) A113 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||||
@12:15-12:30 | Modelowanie elektromechanicznych systemów napędowych (E1/PE-DU) - P15 Projekt Prokop Jan (ED) B100a |
Metody obliczeniowe optymalizacji (E1/PE-DU) - L15 Laboratorium Oszust Mariusz (EA) F104 |
E1/PE-DU Modelowanie elektromechanicznych systemów napędowych (E1/PE-DU) - W30 Wykład Prokop Jan (ED) B304 |
E1/PE-DU Modelowanie elektromechanicznych systemów napędowych (E1/PE-DU) - W30 Wykład Prokop Jan (ED) B304 |
E1/PE-DU Sygnały diagnostyczne w układach napędowych (E1/PE-DU) - W30 Wykład Korkosz Mariusz (ED) A112 |
E1/PE-DU Sygnały diagnostyczne w układach napędowych (E1/PE-DU) - W30 Wykład Korkosz Mariusz (ED) A112 |
Zakłócenia w układach elektroenergetycznych (E1/PE-DU) - P30 Projekt Wyderka Stanisław (EE) B16 |
Zakłócenia w układach elektroenergetycznych (E1/PE-DU) - P30 Projekt Wyderka Stanisław (EE) B16 |
--- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||
@14:00-14:15 | Układy impulsowe wielkich mocy (E1/PE-DU) - L15 Laboratorium, (oraz w B3A) Hajder Sebastian (ET) B205 |
--- | E1-DU Wybrane zagadnienia elektrotechniki i elektroenergetyki (w j. obcym) (E1-DU) - W10 Wykład, Projekt, (zostaje 20 godzin na projekty z grupą 1.) Klepacki Dariusz (EU) A214 |
E1-DU Wybrane zagadnienia elektrotechniki i elektroenergetyki (w j. obcym) (E1-DU) - W10 Wykład, Projekt, (zostaje 20 godzin na projekty z grupą 1.) Klepacki Dariusz (EU) A214 |
E1/PE-DU Jakość energii elektrycznej - p.w. (E1/PE-DU) - W15 Wykład Łatka Małgorzata (EE) B304 |
E1/PE-DU Metody obliczeniowe optymalizacji (E1/PE-DU) - C15 Ćwiczenia Kapuściński Tomasz (EA) B304 |
Sygnały diagnostyczne w układach napędowych (E1/PE-DU) - L25 Laboratorium, (oraz w B12) Podskarbi Grzegorz (ED) B57 |
Sygnały diagnostyczne w układach napędowych (E1/PE-DU) - L25 Laboratorium, (oraz w B12) Podskarbi Grzegorz (ED) B57 |
-x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||||
14:30-14:45 | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||||
14:45-15:00 | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||||
15:00-15:15 | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||||
15:15-15:30 | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||||
15:30-15:45 | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
F1A-DU-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | Programowanie funkcjonalne (F1A-DU) - L20 Laboratorium, (135 minut bez przerwy) Sadolewski Jan (EA) D3a |
--- | --- | --- | --- | Inteligentne systemy komputerowe (F1A-DU) - L20 Laboratorium, (135 minut bez przerwy) Jędrzejec Bartosz (EA) F102 |
-x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||
@08:45-09:00 | Wybrane zagadnienia z informatyki w języku obcym (F1-DU) - P20 Projekt Piętal Michał (ES) F505 |
F1A-DU-L1, F1A-DU-L2 Przetwarzanie rozproszone (F1A-DU) - C20 Ćwiczenia, (zostaje 10 godzin na projekty) Kowal Bartosz (ES), Grabowski Franciszek (ES) F502 |
F1A-DU-L1, F1A-DU-L2 Przetwarzanie rozproszone (F1A-DU) - C20 Ćwiczenia, (zostaje 10 godzin na projekty) Kowal Bartosz (ES), Grabowski Franciszek (ES) F502 |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | @08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | |||||
09:15-09:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | |||||
09:30-09:45 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | |||||
09:45-10:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | |||||
10:00-10:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | |||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | |||
@10:30-10:45 | F1-DU Wybrane zagadnienia z informatyki w języku obcym (F1-DU) - W10 Wykład, Projekt, (zostaje 20 godzin na projekty z grupą F1S-DU-L1) Piętal Michał (ES) A313 |
F1-DU Wybrane zagadnienia z informatyki w języku obcym (F1-DU) - W10 Wykład, Projekt, (zostaje 20 godzin na projekty z grupą F1S-DU-L1) Piętal Michał (ES) A313 |
Inteligentne sieci sensorowe (F1A-DU) - P15 Projekt Kamuda Kazimierz (EU) A50 |
Przetwarzanie rozproszone (F1A-DU) - P20 Projekt Grabowski Franciszek (ES) F203 |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||||
11:00-11:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||
11:15-11:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||||
11:30-11:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||
11:45-12:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | ||||
12:00-12:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||||
@12:15-12:30 | Wybrane zagadnienia z informatyki w języku obcym (F1-DU) - P20 Projekt Piętal Michał (ES) F505 |
Aplikacje internetowe (F1A-DU) - L30 Laboratorium Rak Tomasz (EA) D7 |
F1A-DU Programowanie funkcjonalne (F1A-DU) - W30 Wykład Sadolewski Jan (EA) F202 |
F1A-DU Programowanie funkcjonalne (F1A-DU) - W30 Wykład Sadolewski Jan (EA) F202 |
--- | Inteligentne sieci sensorowe (F1A-DU) - L15 Laboratorium Kamuda Kazimierz (EU) A50 |
-x- | -x- | -x- | -x- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | |||||
12:45-13:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | |||||
13:00-13:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | |||||
13:15-13:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | |||||
13:30-13:45 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | |||||
13:45-14:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | |||||
@14:00-14:15 | Aplikacje internetowe (F1A-DU) - L30 Laboratorium Rak Tomasz (EA) D7 |
--- | F1A-DU Przetwarzanie rozproszone (F1A-DU) - W30 Wykład Grabowski Franciszek (ES) B304 |
F1A-DU Przetwarzanie rozproszone (F1A-DU) - W30 Wykład Grabowski Franciszek (ES) B304 |
F1A-DU Inteligentne sieci sensorowe (F1A-DU) - W30 Wykład Kamuda Kazimierz (EU) A112 |
F1A-DU Inteligentne sieci sensorowe (F1A-DU) - W30 Wykład Kamuda Kazimierz (EU) A112 |
-x- | -x- | -x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | --- | F1A-DU Aplikacje internetowe (F1A-DU) - W30 Wykład Rak Tomasz (EA) B304 |
F1A-DU Aplikacje internetowe (F1A-DU) - W30 Wykład Rak Tomasz (EA) B304 |
-x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | F1A-DU Inteligentne systemy komputerowe (F1A-DU) - W30 Wykład Kluska Jacek (EA), Wysocki Marian (EA) A112 |
F1A-DU Inteligentne systemy komputerowe (F1A-DU) - W30 Wykład Kluska Jacek (EA), Wysocki Marian (EA) A112 |
F1-DU Seminarium dyplomowe w ET (F1-DU) - S15 Seminarium Gamracki Mariusz (ET) B304 |
F1-DU Seminarium dyplomowe w EA (F1-DU) - S15 Seminarium Kapuściński Tomasz (EA) B304 |
-x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
F1A-DU-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | Programowanie funkcjonalne (F1A-DU) - L20 Laboratorium, (135 minut bez przerwy) Sadolewski Jan (EA) D3a |
--- | --- | Inteligentne systemy komputerowe (F1A-DU) - L20 Laboratorium, (135 minut bez przerwy) Jędrzejec Bartosz (EA) F102 |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||
@08:45-09:00 | Wybrane zagadnienia z informatyki w języku obcym (F1-DU) - P20 Projekt Piętal Michał (ES) F505 |
F1A-DU-L1, F1A-DU-L2 Przetwarzanie rozproszone (F1A-DU) - C20 Ćwiczenia, (zostaje 10 godzin na projekty) Kowal Bartosz (ES), Grabowski Franciszek (ES) F502 |
F1A-DU-L1, F1A-DU-L2 Przetwarzanie rozproszone (F1A-DU) - C20 Ćwiczenia, (zostaje 10 godzin na projekty) Kowal Bartosz (ES), Grabowski Franciszek (ES) F502 |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | @08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | |||||
09:15-09:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | |||||
09:30-09:45 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | |||||
09:45-10:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | |||||
10:00-10:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | |||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | |||
@10:30-10:45 | F1-DU Wybrane zagadnienia z informatyki w języku obcym (F1-DU) - W10 Wykład, Projekt, (zostaje 20 godzin na projekty z grupą F1S-DU-L1) Piętal Michał (ES) A313 |
F1-DU Wybrane zagadnienia z informatyki w języku obcym (F1-DU) - W10 Wykład, Projekt, (zostaje 20 godzin na projekty z grupą F1S-DU-L1) Piętal Michał (ES) A313 |
Przetwarzanie rozproszone (F1A-DU) - P20 Projekt Grabowski Franciszek (ES) F203 |
Inteligentne sieci sensorowe (F1A-DU) - P15 Projekt Kamuda Kazimierz (EU) A50 |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||||
11:00-11:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||
11:15-11:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||||
11:30-11:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||
11:45-12:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | ||||
12:00-12:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||||
@12:15-12:30 | Aplikacje internetowe (F1A-DU) - L30 Laboratorium Rak Tomasz (EA) D7 |
Wybrane zagadnienia z informatyki w języku obcym (F1-DU) - P20 Projekt Piętal Michał (ES) F505 |
F1A-DU Programowanie funkcjonalne (F1A-DU) - W30 Wykład Sadolewski Jan (EA) F202 |
F1A-DU Programowanie funkcjonalne (F1A-DU) - W30 Wykład Sadolewski Jan (EA) F202 |
Inteligentne sieci sensorowe (F1A-DU) - L15 Laboratorium Kamuda Kazimierz (EU) A50 |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | |||||
12:45-13:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | |||||
13:00-13:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | |||||
13:15-13:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | |||||
13:30-13:45 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | |||||
13:45-14:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | |||||
@14:00-14:15 | --- | Aplikacje internetowe (F1A-DU) - L30 Laboratorium Rak Tomasz (EA) D7 |
F1A-DU Przetwarzanie rozproszone (F1A-DU) - W30 Wykład Grabowski Franciszek (ES) B304 |
F1A-DU Przetwarzanie rozproszone (F1A-DU) - W30 Wykład Grabowski Franciszek (ES) B304 |
F1A-DU Inteligentne sieci sensorowe (F1A-DU) - W30 Wykład Kamuda Kazimierz (EU) A112 |
F1A-DU Inteligentne sieci sensorowe (F1A-DU) - W30 Wykład Kamuda Kazimierz (EU) A112 |
-x- | -x- | -x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | --- | F1A-DU Aplikacje internetowe (F1A-DU) - W30 Wykład Rak Tomasz (EA) B304 |
F1A-DU Aplikacje internetowe (F1A-DU) - W30 Wykład Rak Tomasz (EA) B304 |
-x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | F1A-DU Inteligentne systemy komputerowe (F1A-DU) - W30 Wykład Kluska Jacek (EA), Wysocki Marian (EA) A112 |
F1A-DU Inteligentne systemy komputerowe (F1A-DU) - W30 Wykład Kluska Jacek (EA), Wysocki Marian (EA) A112 |
F1-DU Seminarium dyplomowe w ET (F1-DU) - S15 Seminarium Gamracki Mariusz (ET) B304 |
F1-DU Seminarium dyplomowe w EA (F1-DU) - S15 Seminarium Kapuściński Tomasz (EA) B304 |
-x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
F1S-DU-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | Projektowanie i eksploatacja sieci komputerowych II (F1S-DU) - P20 Projekt, Część 1. Bolanowski Marek (ES) F604 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | |
08:00-08:15 | F1S-DU Zarządzanie ruchem w sieci (F1S-DU) - W20 Wykład Paszkiewicz Andrzej (ES) A112 |
F1S-DU Administracja sieciowych systemów operacyjnych II (F1S-DU) - W20 Wykład Dymora Paweł (ES) A214 |
F1S-DU Bezpieczeństwo systemów teleinformatycznych (F1S-DU) - W20 Wykład Nycz Mariusz (ES) A214 |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||
@08:45-09:00 | F1S-DU Projektowanie i eksploatacja sieci komputerowych II (F1S-DU) - W15 Wykład Bolanowski Marek (ES), Wroński Michał (ES) A112 |
F1S-DU Zastosowania informatyki II (F1S-DU) - W20 Wykład, (zostaje 10 godzin na projekty) Lal Kazimierz (EA) A214 |
F1S-DU Zastosowania informatyki II (F1S-DU) - W20 Wykład, (zostaje 10 godzin na projekty) Lal Kazimierz (EA) A214 |
Administracja sieciowych systemów operacyjnych II (F1S-DU) - L20 Laboratorium Kowal Bartosz (ES) F502 |
Administracja sieciowych systemów operacyjnych II (F1S-DU) - L20 Laboratorium Kowal Bartosz (ES) F502 |
-x- | -x- | @08:45-09:00 | |||
09:00-09:15 | -x- | -x- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | -x- | -x- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | -x- | -x- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | -x- | -x- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | -x- | -x- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | -x- | -x- | 10:15-10:30 | ||||||||
@10:30-10:45 | F1-DU Wybrane zagadnienia z informatyki w języku obcym (F1-DU) - W10 Wykład, Projekt, (zostaje 20 godzin na projekty z grupą F1S-DU-L1) Piętal Michał (ES) A313 |
F1-DU Wybrane zagadnienia z informatyki w języku obcym (F1-DU) - W10 Wykład, Projekt, (zostaje 20 godzin na projekty z grupą F1S-DU-L1) Piętal Michał (ES) A313 |
Bezpieczeństwo systemów teleinformatycznych (F1S-DU) - L20 Laboratorium Nycz Mariusz (ES) F505 |
Bezpieczeństwo systemów teleinformatycznych (F1S-DU) - L20 Laboratorium Nycz Mariusz (ES) F505 |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | ||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||||
@12:15-12:30 | Zastosowania informatyki II (F1S-DU) - P25 Projekt Lal Kazimierz (EA) D9 |
Projektowanie i eksploatacja sieci komputerowych II (F1S-DU) - L20 Laboratorium, (135 minut bez przerwy) Wroński Michał (ES) F604 |
F1S-DU Kompatybilność elektromagnetyczna systemów teleinformatycznych (F1S-DU) - W20 Wykład, (oraz Karnas Grzegorz) Sabat Wiesław (EU) A111 |
F1S-DU Kompatybilność elektromagnetyczna systemów teleinformatycznych (F1S-DU) - W20 Wykład, (oraz Karnas Grzegorz) Sabat Wiesław (EU) A111 |
F1S-DU Wybrane metody inteligencji obliczeniowej (F1S-DU) - W30 Wykład Kusy Maciej (EP) A214 |
F1S-DU Wybrane metody inteligencji obliczeniowej (F1S-DU) - W30 Wykład Kusy Maciej (EP) A214 |
--- | --- | -x- | -x- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||
@14:00-14:15 | Zarządzanie ruchem w sieci (F1S-DU) - P20 Projekt, (135 minut bez przerwy) Paszkiewicz Andrzej (ES) F602 |
Kompatybilność elektromagnetyczna systemów teleinformatycznych (F1S-DU) - L30 Laboratorium Sabat Wiesław (EU) A69 |
Kompatybilność elektromagnetyczna systemów teleinformatycznych (F1S-DU) - L30 Laboratorium Sabat Wiesław (EU) A69 |
Wybrane metody inteligencji obliczeniowej (F1S-DU) - L30 Laboratorium Kusy Maciej (EP) A300 |
Wybrane metody inteligencji obliczeniowej (F1S-DU) - L30 Laboratorium Kusy Maciej (EP) A300 |
--- | --- | -x- | -x- | @14:00-14:15 | |
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | Projektowanie i eksploatacja sieci komputerowych II (F1S-DU) - P20 Projekt, Część 2. Bolanowski Marek (ES) F604 |
--- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||
@15:45-16:00 | --- | Bezpieczeństwo systemów teleinformatycznych (F1S-DU) - P15 Projekt Nycz Mariusz (ES) |
--- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | F1-DU Seminarium dyplomowe w ET (F1-DU) - S15 Seminarium Gamracki Mariusz (ET) B304 |
F1-DU Seminarium dyplomowe w EA (F1-DU) - S15 Seminarium Kapuściński Tomasz (EA) B304 |
-x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
T1-DU-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | T1-DU Wybrane zagadnienia elektrotechniki i elektroniki (w j. angielskim) (T1-DU) - W10 Wykład, Projekt, (zostaje 20 godzin na projekty z grupą 1.) Klepacki Dariusz (EU) A111 |
T1-DU Wybrane zagadnienia elektrotechniki i elektroniki (w j. angielskim) (T1-DU) - W10 Wykład, Projekt, (zostaje 20 godzin na projekty z grupą 1.) Klepacki Dariusz (EU) A111 |
T1-DU Równania różniczkowe cząstkowe w technice (T1-DU) - W30 Wykład Kuryło Kazimierz (EU) A313 |
T1-DU Równania różniczkowe cząstkowe w technice (T1-DU) - W30 Wykład Kuryło Kazimierz (EU) A313 |
--- | --- | Procesy stochastyczne w elektronice (T1-DU) - P15 Projekt Kowalczyk Adam (EM) A212 |
--- | -x- | -x- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | |||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | |||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | |||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | |||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | |||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | |||||
@10:30-10:45 | T1-DU-C1 Równania różniczkowe cząstkowe w technice (T1-DU) - C30 Ćwiczenia Wisz Bogusław (EU) A112 |
T1-DU-C1 Równania różniczkowe cząstkowe w technice (T1-DU) - C30 Ćwiczenia Wisz Bogusław (EU) A112 |
T1-DU Zarządzanie jakością (T1-DU) - W15 Wykład Kuryło Kazimierz (EU) A313 |
T1-DU Procesy stochastyczne w elektronice (T1-DU) - W15 Wykład Kowalczyk Adam (EM) B304 |
--- | --- | T1-DU Wstęp do nanotechnologii (T1-DU) - W30 Wykład Błąd Grzegorz (EU) A112 |
T1-DU Wstęp do nanotechnologii (T1-DU) - W30 Wykład Błąd Grzegorz (EU) A112 |
-x- | -x- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||||||
11:00-11:15 | --- | --- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||||
11:15-11:30 | --- | --- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||||||
11:30-11:45 | --- | --- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||||
11:45-12:00 | --- | --- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | ||||||
12:00-12:15 | --- | --- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||||||
@12:15-12:30 | Metody optymalizacji - p.w. (T1-DU) - L15 Laboratorium Kapuściński Tomasz (EA) D3a |
Wstęp do nanotechnologii (T1-DU) - L15 Laboratorium Błąd Grzegorz (EU) A52_53 |
T1-DU Wynalazczość i ochrona patentowa (T1-DU)- W20 Wykład Pondel Ewa (ZP) A113 |
T1-DU Wynalazczość i ochrona patentowa (T1-DU)- W20 Wykład Pondel Ewa (ZP) A113 |
--- | --- | Procesy stochastyczne w elektronice (T1-DU) - L15 Laboratorium Hanus Robert (EM) A212 |
Zarządzanie jakością (T1-DU) - L15 Laboratorium Kuryło Kazimierz (EU) A75 |
-x- | -x- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||
@14:00-14:15 | T1-DU Kompatybilność elektromagnetyczna (T1-DU) - W30 Wykład Sabat Wiesław (EU) A111 |
T1-DU Kompatybilność elektromagnetyczna (T1-DU) - W30 Wykład Sabat Wiesław (EU) A111 |
T1-DU Technika światłowodowa i fotonika (T1-DU) - W30 Wykład Skoczylas Mariusz (EU) A113 |
T1-DU Technika światłowodowa i fotonika (T1-DU) - W30 Wykład Skoczylas Mariusz (EU) A113 |
--- | --- | T1-DU-C1 Kompatybilność elektromagnetyczna (T1-DU) - C15 Ćwiczenia Sabat Wiesław (EU) A313 |
Kompatybilność elektromagnetyczna (T1-DU) - L15 Laboratorium Sabat Wiesław (EU) A69 |
-x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||
@15:45-16:00 | --- | --- | T1-DU Metody optymalizacji - p.w. (T1-DU) - W30 Wykład Wysocki Marian (EA) A113 |
T1-DU Metody optymalizacji - p.w. (T1-DU) - W30 Wykład Wysocki Marian (EA) A113 |
-x- | -x- | --- | Technika światłowodowa i fotonika (T1-DU) - L15 Laboratorium Skoczylas Mariusz (EU) A51 |
-x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||
16:15-16:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||
@17:30-17:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
T1-DU-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | T1-DU Wybrane zagadnienia elektrotechniki i elektroniki (w j. angielskim) (T1-DU) - W10 Wykład, Projekt, (zostaje 20 godzin na projekty z grupą 1.) Klepacki Dariusz (EU) A111 |
T1-DU Wybrane zagadnienia elektrotechniki i elektroniki (w j. angielskim) (T1-DU) - W10 Wykład, Projekt, (zostaje 20 godzin na projekty z grupą 1.) Klepacki Dariusz (EU) A111 |
T1-DU Równania różniczkowe cząstkowe w technice (T1-DU) - W30 Wykład Kuryło Kazimierz (EU) A313 |
T1-DU Równania różniczkowe cząstkowe w technice (T1-DU) - W30 Wykład Kuryło Kazimierz (EU) A313 |
--- | --- | --- | Procesy stochastyczne w elektronice (T1-DU) - P15 Projekt Kowalczyk Adam (EM) A212 |
-x- | -x- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | |||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | |||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | |||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | |||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | |||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | |||||
@10:30-10:45 | T1-DU-C1 Równania różniczkowe cząstkowe w technice (T1-DU) - C30 Ćwiczenia Wisz Bogusław (EU) A112 |
T1-DU-C1 Równania różniczkowe cząstkowe w technice (T1-DU) - C30 Ćwiczenia Wisz Bogusław (EU) A112 |
T1-DU Zarządzanie jakością (T1-DU) - W15 Wykład Kuryło Kazimierz (EU) A313 |
T1-DU Procesy stochastyczne w elektronice (T1-DU) - W15 Wykład Kowalczyk Adam (EM) B304 |
--- | --- | T1-DU Wstęp do nanotechnologii (T1-DU) - W30 Wykład Błąd Grzegorz (EU) A112 |
T1-DU Wstęp do nanotechnologii (T1-DU) - W30 Wykład Błąd Grzegorz (EU) A112 |
-x- | -x- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||||||
11:00-11:15 | --- | --- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||||
11:15-11:30 | --- | --- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||||||
11:30-11:45 | --- | --- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||||
11:45-12:00 | --- | --- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | ||||||
12:00-12:15 | --- | --- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||||||
@12:15-12:30 | Wstęp do nanotechnologii (T1-DU) - L15 Laboratorium Błąd Grzegorz (EU) A52_53 |
Metody optymalizacji - p.w. (T1-DU) - L15 Laboratorium Kapuściński Tomasz (EA) D3a |
T1-DU Wynalazczość i ochrona patentowa (T1-DU)- W20 Wykład Pondel Ewa (ZP) A113 |
T1-DU Wynalazczość i ochrona patentowa (T1-DU)- W20 Wykład Pondel Ewa (ZP) A113 |
--- | --- | Zarządzanie jakością (T1-DU) - L15 Laboratorium Kuryło Kazimierz (EU) A75 |
Procesy stochastyczne w elektronice (T1-DU) - L15 Laboratorium Hanus Robert (EM) A212 |
-x- | -x- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||
@14:00-14:15 | T1-DU Kompatybilność elektromagnetyczna (T1-DU) - W30 Wykład Sabat Wiesław (EU) A111 |
T1-DU Kompatybilność elektromagnetyczna (T1-DU) - W30 Wykład Sabat Wiesław (EU) A111 |
T1-DU Technika światłowodowa i fotonika (T1-DU) - W30 Wykład Skoczylas Mariusz (EU) A113 |
T1-DU Technika światłowodowa i fotonika (T1-DU) - W30 Wykład Skoczylas Mariusz (EU) A113 |
--- | --- | T1-DU-C1 Kompatybilność elektromagnetyczna (T1-DU) - C15 Ćwiczenia Sabat Wiesław (EU) A313 |
--- | -x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||
@15:45-16:00 | Kompatybilność elektromagnetyczna (T1-DU) - L15 Laboratorium Sabat Wiesław (EU) A69 |
Technika światłowodowa i fotonika (T1-DU) - L15 Laboratorium Skoczylas Mariusz (EU) A51 |
T1-DU Metody optymalizacji - p.w. (T1-DU) - W30 Wykład Wysocki Marian (EA) A113 |
T1-DU Metody optymalizacji - p.w. (T1-DU) - W30 Wykład Wysocki Marian (EA) A113 |
-x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||
@17:30-17:45 | Wybrane zagadnienia elektrotechniki i elektroniki (w j. angielskim) (T1-DU) - P20 Projekt Węglarski Mariusz (EU) A74 |
Wybrane zagadnienia elektrotechniki i elektroniki (w j. angielskim) (T1-DU) - P20 Projekt Węglarski Mariusz (EU) A74 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
R.A2-L3-NapędyElektryczne | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | Napędy w automatyce (A2) - L15 Laboratorium Pakla Bartłomiej (ED) B100b |
--- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
R.F1-L11-Fizyka | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | Fizyka (F1) - L30 Laboratorium, U11 Katedra Fizyki1 (FF) K.32 |
Fizyka (F1) - L30 Laboratorium, U11 Katedra Fizyki1 (FF) K.32 |
R.F1-C6-Fizyka Fizyka (F1) - C15 Ćwiczenia Dubiel Łukasz (FF) P.20(426) |
--- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | |||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | |||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | |||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | |||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | |||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | |||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
FS1-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | FS1 Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - W15 Wykład, (w sali S3) Drałus Grzegorz (ET) |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - L15 Laboratorium Szczepański Antoni (ET) B205 |
Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - L15 Laboratorium Czmil Anna (ET) B210 |
@08:45-09:00 | |
09:00-09:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | |||
09:15-09:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | |||
09:30-09:45 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | |||
09:45-10:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | |||
10:00-10:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | |||
10:15-10:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - P15 Projekt Borkowski Mariusz (ET) F505 |
Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - P15 Projekt Kwiatkowski Bogdan (ET) F202 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||
11:30-11:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||
11:45-12:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | ||
12:00-12:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||
@12:15-12:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | FS1 Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - W30 Wykład Kwiatkowski Bogdan (ET) V18 |
FS1 Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - W30 Wykład Kwiatkowski Bogdan (ET) V18 |
-x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
FS1-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | FS1 Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - W15 Wykład, (w sali S3) Drałus Grzegorz (ET) |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - L15 Laboratorium Czmil Anna (ET) B210 |
Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - L15 Laboratorium Szczepański Antoni (ET) B205 |
@08:45-09:00 | |
09:00-09:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | |||
09:15-09:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | |||
09:30-09:45 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | |||
09:45-10:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | |||
10:00-10:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | |||
10:15-10:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - P15 Projekt Kwiatkowski Bogdan (ET) F202 |
Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - P15 Projekt Borkowski Mariusz (ET) F505 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||
11:30-11:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||
11:45-12:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | ||
12:00-12:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||
@12:15-12:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | FS1 Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - W30 Wykład Kwiatkowski Bogdan (ET) V18 |
FS1 Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - W30 Wykład Kwiatkowski Bogdan (ET) V18 |
-x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
FS1-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | FS1 Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - W15 Wykład, (w sali S3) Drałus Grzegorz (ET) |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - P15 Projekt Borkowski Mariusz (ET) F505 |
Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - P15 Projekt Kwiatkowski Bogdan (ET) F202 |
@08:45-09:00 | |
09:00-09:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | |||
09:15-09:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | |||
09:30-09:45 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | |||
09:45-10:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | |||
10:00-10:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | |||
10:15-10:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - L15 Laboratorium Szczepański Antoni (ET) B205 |
Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - L15 Laboratorium Czmil Anna (ET) B210 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||
11:30-11:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||
11:45-12:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | ||
12:00-12:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||
@12:15-12:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | FS1 Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - W30 Wykład Kwiatkowski Bogdan (ET) V18 |
FS1 Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - W30 Wykład Kwiatkowski Bogdan (ET) V18 |
-x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
FS1-L4 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | FS1 Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - W15 Wykład, (w sali S3) Drałus Grzegorz (ET) |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - P15 Projekt Kwiatkowski Bogdan (ET) F202 |
Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - P15 Projekt Borkowski Mariusz (ET) F505 |
@08:45-09:00 | |
09:00-09:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | |||
09:15-09:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | |||
09:30-09:45 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | |||
09:45-10:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | |||
10:00-10:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | |||
10:15-10:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - L15 Laboratorium Czmil Anna (ET) B210 |
Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - L15 Laboratorium Szczepański Antoni (ET) B205 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||
11:30-11:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||
11:45-12:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | ||
12:00-12:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||
@12:15-12:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | FS1 Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - W30 Wykład Kwiatkowski Bogdan (ET) V18 |
FS1 Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - W30 Wykład Kwiatkowski Bogdan (ET) V18 |
-x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
FS1-L5 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | FS1 Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - W15 Wykład, (w sali S3) Drałus Grzegorz (ET) |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | @08:45-09:00 | |
09:00-09:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 09:00-09:15 | |
09:15-09:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 09:15-09:30 | |
09:30-09:45 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 09:30-09:45 | |
09:45-10:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 09:45-10:00 | |
10:00-10:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 10:00-10:15 | |
10:15-10:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 10:15-10:30 |
@10:30-10:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - L15 Laboratorium Szczepański Antoni (ET) B205 |
Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - L15 Laboratorium Kwiatkowski Bogdan (ET) B210 |
@12:15-12:30 |
12:30-12:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||
@14:00-14:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - P15 Projekt Borkowski Mariusz (ET) F505 |
--- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | |
14:30-14:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | |
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | |
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | |
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | |
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | |
@15:45-16:00 | --- | --- | FS1 Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - W30 Wykład Kwiatkowski Bogdan (ET) V18 |
FS1 Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - W30 Wykład Kwiatkowski Bogdan (ET) V18 |
-x- | -x- | --- | Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - P15 Projekt Kwiatkowski Bogdan (ET) F202 |
-x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||
16:15-16:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||
16:30-16:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||
16:45-17:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||
17:00-17:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||
17:15-17:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
FS1-L6 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | FS1 Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - W15 Wykład, (w sali S3) Drałus Grzegorz (ET) |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | @08:45-09:00 | |
09:00-09:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 09:00-09:15 | |
09:15-09:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 09:15-09:30 | |
09:30-09:45 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 09:30-09:45 | |
09:45-10:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 09:45-10:00 | |
10:00-10:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 10:00-10:15 | |
10:15-10:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 10:15-10:30 |
@10:30-10:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - P15 Projekt Kwiatkowski Bogdan (ET) B210 |
Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - L15 Laboratorium Szczepański Antoni (ET) B205 |
@12:15-12:30 |
12:30-12:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||
@14:00-14:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - P15 Projekt Borkowski Mariusz (ET) F505 |
@14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | |
14:30-14:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | |
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | |
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | |
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | |
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | |
@15:45-16:00 | --- | --- | FS1 Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - W30 Wykład Kwiatkowski Bogdan (ET) V18 |
FS1 Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - W30 Wykład Kwiatkowski Bogdan (ET) V18 |
-x- | -x- | Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - L15 Laboratorium Kwiatkowski Bogdan (ET) B210 |
--- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||
16:15-16:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||
16:30-16:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||
16:45-17:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||
17:00-17:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||
17:15-17:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
FS1-L7 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | FS1 Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - W15 Wykład, (w sali S3) Drałus Grzegorz (ET) |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | @08:45-09:00 | |
09:00-09:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 09:00-09:15 | |
09:15-09:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 09:15-09:30 | |
09:30-09:45 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 09:30-09:45 | |
09:45-10:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 09:45-10:00 | |
10:00-10:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 10:00-10:15 | |
10:15-10:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 10:15-10:30 |
@10:30-10:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - P15 Projekt Borkowski Mariusz (ET) F505 |
--- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | 12:30-12:45 | |
12:45-13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | 12:45-13:00 | |
13:00-13:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | 13:00-13:15 | |
13:15-13:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | 13:15-13:30 | |
13:30-13:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | 13:30-13:45 | |
13:45-14:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | 13:45-14:00 | |
@14:00-14:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - L15 Laboratorium Szczepański Antoni (ET) B205 |
Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - L15 Laboratorium Kwiatkowski Bogdan (ET) B210 |
@14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||
@15:45-16:00 | --- | --- | FS1 Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - W30 Wykład Kwiatkowski Bogdan (ET) V18 |
FS1 Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - W30 Wykład Kwiatkowski Bogdan (ET) V18 |
-x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - P15 Projekt Kwiatkowski Bogdan (ET) V18 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
FS1-L8 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | FS1 Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - W15 Wykład, (w sali S3) Drałus Grzegorz (ET) |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | @08:45-09:00 | |
09:00-09:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 09:00-09:15 | |
09:15-09:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 09:15-09:30 | |
09:30-09:45 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 09:30-09:45 | |
09:45-10:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 09:45-10:00 | |
10:00-10:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 10:00-10:15 | |
10:15-10:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 10:15-10:30 |
@10:30-10:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - P15 Projekt Borkowski Mariusz (ET) F505 |
@12:15-12:30 |
12:30-12:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | 12:30-12:45 | |
12:45-13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | 12:45-13:00 | |
13:00-13:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | 13:00-13:15 | |
13:15-13:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | 13:15-13:30 | |
13:30-13:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | 13:30-13:45 | |
13:45-14:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | 13:45-14:00 | |
@14:00-14:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - L15 Laboratorium Kwiatkowski Bogdan (ET) B210 |
Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - L15 Laboratorium Szczepański Antoni (ET) B205 |
@14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||
@15:45-16:00 | --- | --- | FS1 Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - W30 Wykład Kwiatkowski Bogdan (ET) V18 |
FS1 Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - W30 Wykład Kwiatkowski Bogdan (ET) V18 |
-x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | --- | --- | Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - P15 Projekt Kwiatkowski Bogdan (ET) V18 |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
FS2-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - L15 Laboratorium Wroński Michał (ES) F604 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |
09:15-09:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |
09:30-09:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |
09:45-10:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |
10:00-10:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |
10:15-10:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |
@10:30-10:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - P15 Projekt Bolanowski Marek (ES) F604 |
Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - P10 Projekt, (w F304) Dymora Paweł (ES) F203 |
FS2 Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - W30 Wykład, (w sali V5) Dymora Paweł (ES) |
FS2 Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - W30 Wykład, (w sali V5) Dymora Paweł (ES) |
--- | --- | Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium Kowal Bartosz (ES) F502 |
Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium Kowal Bartosz (ES) F502 |
--- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||||
@15:45-16:00 | --- | --- | FS2 Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - W20 Wykład, (w sali V5) Bolanowski Marek (ES) |
FS2 Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - W20 Wykład, (w sali V5) Bolanowski Marek (ES) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
FS2-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - P10 Projekt, (w F304) Dymora Paweł (ES) F203 |
-x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - L15 Laboratorium Wroński Michał (ES) F604 |
--- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium Kowal Bartosz (ES) F502 |
Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium Kowal Bartosz (ES) F502 |
--- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||
@14:00-14:15 | --- | Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - P15 Projekt Paszkiewicz Andrzej (ES) F602 |
FS2 Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - W30 Wykład, (w sali V5) Dymora Paweł (ES) |
FS2 Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - W30 Wykład, (w sali V5) Dymora Paweł (ES) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | |||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | |||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | |||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | |||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | |||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | |||
@15:45-16:00 | --- | --- | FS2 Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - W20 Wykład, (w sali V5) Bolanowski Marek (ES) |
FS2 Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - W20 Wykład, (w sali V5) Bolanowski Marek (ES) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
FS2-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
@10:30-10:45 | Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - P15 Projekt Bolanowski Marek (ES) F602 |
--- | Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium Kowal Bartosz (ES) F502 |
Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium Kowal Bartosz (ES) F502 |
-x- | Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - P10 Projekt, (w F304) Dymora Paweł (ES) |
--- | --- | --- | Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - L15 Laboratorium Wroński Michał (ES) F604 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | -x- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||
11:00-11:15 | --- | -x- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||
11:15-11:30 | --- | -x- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||
11:30-11:45 | --- | -x- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||
11:45-12:00 | --- | -x- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||
12:00-12:15 | --- | -x- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | --- | --- | FS2 Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - W30 Wykład, (w sali V5) Dymora Paweł (ES) |
FS2 Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - W30 Wykład, (w sali V5) Dymora Paweł (ES) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||
@15:45-16:00 | --- | --- | FS2 Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - W20 Wykład, (w sali V5) Bolanowski Marek (ES) |
FS2 Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - W20 Wykład, (w sali V5) Bolanowski Marek (ES) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
FS2-L4 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
@10:30-10:45 | --- | Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - P15 Projekt Paszkiewicz Andrzej (ES) F602 |
Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - P10 Projekt, (w F304) Dymora Paweł (ES) |
--- | -x- | --- | --- | --- | Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - L15 Laboratorium Wroński Michał (ES) F604 |
--- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||
11:00-11:15 | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||
11:15-11:30 | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||
11:30-11:45 | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||
11:45-12:00 | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||
12:00-12:15 | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium Kowal Bartosz (ES) F502 |
Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium Kowal Bartosz (ES) F502 |
@12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||
@14:00-14:15 | --- | --- | FS2 Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - W30 Wykład, (w sali V5) Dymora Paweł (ES) |
FS2 Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - W30 Wykład, (w sali V5) Dymora Paweł (ES) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||
@15:45-16:00 | --- | --- | FS2 Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - W20 Wykład, (w sali V5) Bolanowski Marek (ES) |
FS2 Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - W20 Wykład, (w sali V5) Bolanowski Marek (ES) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
FS2-L5 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - P15 Projekt Bolanowski Marek (ES) F602 |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |
09:15-09:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |
09:30-09:45 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |
09:45-10:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |
10:00-10:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |
10:15-10:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - P10 Projekt, (w F304) Dymora Paweł (ES) |
-x- | --- | --- | --- | Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium Kowal Bartosz (ES) F502 |
Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium Kowal Bartosz (ES) F502 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - L15 Laboratorium Wroński Michał (ES) F604 |
@12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |
@14:00-14:15 | --- | --- | FS2 Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - W30 Wykład, (w sali V5) Dymora Paweł (ES) |
FS2 Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - W30 Wykład, (w sali V5) Dymora Paweł (ES) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||
@15:45-16:00 | --- | --- | FS2 Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - W20 Wykład, (w sali V5) Bolanowski Marek (ES) |
FS2 Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - W20 Wykład, (w sali V5) Bolanowski Marek (ES) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
FS2-L6 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - P10 Projekt, (w F304) Dymora Paweł (ES) F203 |
Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - P15 Projekt Paszkiewicz Andrzej (ES) F602 |
-x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium Kowal Bartosz (ES) F502 |
Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium Kowal Bartosz (ES) F502 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||
09:15-09:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||
09:30-09:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||
09:45-10:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||
10:00-10:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||
10:15-10:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - L15 Laboratorium Wroński Michał (ES) F604 |
--- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |
@14:00-14:15 | --- | --- | FS2 Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - W30 Wykład, (w sali V5) Dymora Paweł (ES) |
FS2 Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - W30 Wykład, (w sali V5) Dymora Paweł (ES) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||
@15:45-16:00 | --- | --- | FS2 Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - W20 Wykład, (w sali V5) Bolanowski Marek (ES) |
FS2 Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - W20 Wykład, (w sali V5) Bolanowski Marek (ES) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
FS3-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | Wprowadzenie do programowania w języku Python (FS0-DI sem. 5.) - P15 Projekt Paszkiewicz Andrzej (ES) F602 |
--- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | |
@08:45-09:00 | FS3 Projektowanie systemów bezpieczeństwa (FS0-DI sem. 5.) - W30 Wykład, (w sali P15) Nycz Mariusz (ES) |
FS3 Projektowanie systemów bezpieczeństwa (FS0-DI sem. 5.) - W30 Wykład, (w sali P15) Nycz Mariusz (ES) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | FS3 Bezpieczeństwo i ochrona danych (FS0-DI sem. 5.) - W15 Wykład, (w sali V5) Mazurek Mirosław (ES) |
FS3 Moduł wybierany IV - Aplikacje internetowe (FS0-DI sem. 5.) - W15 Wykład, (w sali V5) Mazurek Mirosław (ES) |
--- | --- | --- | --- | Aplikacje bazodanowe (FS0-DI sem. 5.) - L15 Laboratorium Kuraś Paweł (ES) F502 |
Bezpieczeństwo i ochrona danych (FS0-DI sem. 5.) - P15 Projekt, (w F305) Mazurek Mirosław (ES) |
-x- | -x- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | ||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||||
@12:15-12:30 | FS3 Aplikacje bazodanowe (FS0-DI sem. 5.) - W15 Wykład, (w sali S3) Dymora Paweł (ES) |
FS3 Wprowadzenie do programowania w języku Python (FS0-DI sem. 5.) - W15 Wykład, (w sali S3) Gerka Alicja (ES) |
--- | --- | Bezpieczeństwo i ochrona danych (FS0-DI sem. 5.) - L15 Laboratorium Hadaj Piotr (ES) F502 |
Aplikacje bazodanowe (FS0-DI sem. 5.) - P15 Projekt, (w F304) Dymora Paweł (ES) |
Projektowanie systemów bezpieczeństwa (FS0-DI sem. 5.) - P15 Projekt Nycz Mariusz (ES) F203 |
Projektowanie systemów bezpieczeństwa (FS0-DI sem. 5.) - L15 Laboratorium Hadaj Piotr (ES) F505 |
-x- | -x- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | Moduł wybierany IV - Aplikacje internetowe (FS0-DI sem. 5.) - L15 Laboratorium Hadaj Piotr (ES) F502 |
Moduł wybierany IV - Aplikacje internetowe (FS0-DI sem. 5.) - P15 Projekt, (w F305) Mazurek Mirosław (ES) F203 |
Sztuczna inteligencja (FS0-DI sem. 5.) - L20 Laboratorium Kusy Maciej (EP) A300 |
Sztuczna inteligencja (FS0-DI sem. 5.) - L20 Laboratorium Kusy Maciej (EP) A300 |
-x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | FS3 Sztuczna inteligencja (FS0-DI sem. 5.) - W20 Wykład, (w sali P15) Kusy Maciej (EP) |
FS3 Sztuczna inteligencja (FS0-DI sem. 5.) - W20 Wykład, (w sali P15) Kusy Maciej (EP) |
--- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
FS3-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | Wprowadzenie do programowania w języku Python (FS0-DI sem. 5.) - P15 Projekt Bolanowski Marek (ES) F604 |
--- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | |
@08:45-09:00 | FS3 Projektowanie systemów bezpieczeństwa (FS0-DI sem. 5.) - W30 Wykład, (w sali P15) Nycz Mariusz (ES) |
FS3 Projektowanie systemów bezpieczeństwa (FS0-DI sem. 5.) - W30 Wykład, (w sali P15) Nycz Mariusz (ES) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | FS3 Bezpieczeństwo i ochrona danych (FS0-DI sem. 5.) - W15 Wykład, (w sali V5) Mazurek Mirosław (ES) |
FS3 Moduł wybierany IV - Aplikacje internetowe (FS0-DI sem. 5.) - W15 Wykład, (w sali V5) Mazurek Mirosław (ES) |
--- | --- | --- | --- | Bezpieczeństwo i ochrona danych (FS0-DI sem. 5.) - P15 Projekt, (w F305) Mazurek Mirosław (ES) |
Aplikacje bazodanowe (FS0-DI sem. 5.) - L15 Laboratorium Kuraś Paweł (ES) F502 |
-x- | -x- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | ||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||||
@12:15-12:30 | FS3 Aplikacje bazodanowe (FS0-DI sem. 5.) - W15 Wykład, (w sali S3) Dymora Paweł (ES) |
FS3 Wprowadzenie do programowania w języku Python (FS0-DI sem. 5.) - W15 Wykład, (w sali S3) Gerka Alicja (ES) |
--- | --- | Aplikacje bazodanowe (FS0-DI sem. 5.) - P15 Projekt, (w F304) Dymora Paweł (ES) |
Bezpieczeństwo i ochrona danych (FS0-DI sem. 5.) - L15 Laboratorium Hadaj Piotr (ES) F502 |
Projektowanie systemów bezpieczeństwa (FS0-DI sem. 5.) - L15 Laboratorium Hadaj Piotr (ES) F505 |
Projektowanie systemów bezpieczeństwa (FS0-DI sem. 5.) - P15 Projekt Nycz Mariusz (ES) F203 |
-x- | -x- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | Moduł wybierany IV - Aplikacje internetowe (FS0-DI sem. 5.) - L15 Laboratorium Hadaj Piotr (ES) F502 |
--- | Moduł wybierany IV - Aplikacje internetowe (FS0-DI sem. 5.) - P15 Projekt, (w F305) Mazurek Mirosław (ES) |
-x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | FS3 Sztuczna inteligencja (FS0-DI sem. 5.) - W20 Wykład, (w sali P15) Kusy Maciej (EP) |
FS3 Sztuczna inteligencja (FS0-DI sem. 5.) - W20 Wykład, (w sali P15) Kusy Maciej (EP) |
Sztuczna inteligencja (FS0-DI sem. 5.) - L20 Laboratorium Kusy Maciej (EP) A300 |
Sztuczna inteligencja (FS0-DI sem. 5.) - L20 Laboratorium Kusy Maciej (EP) A300 |
-x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
FS3-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | FS3 Projektowanie systemów bezpieczeństwa (FS0-DI sem. 5.) - W30 Wykład, (w sali P15) Nycz Mariusz (ES) |
FS3 Projektowanie systemów bezpieczeństwa (FS0-DI sem. 5.) - W30 Wykład, (w sali P15) Nycz Mariusz (ES) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | FS3 Bezpieczeństwo i ochrona danych (FS0-DI sem. 5.) - W15 Wykład, (w sali V5) Mazurek Mirosław (ES) |
FS3 Moduł wybierany IV - Aplikacje internetowe (FS0-DI sem. 5.) - W15 Wykład, (w sali V5) Mazurek Mirosław (ES) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | ||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||
@12:15-12:30 | FS3 Aplikacje bazodanowe (FS0-DI sem. 5.) - W15 Wykład, (w sali S3) Dymora Paweł (ES) |
FS3 Wprowadzenie do programowania w języku Python (FS0-DI sem. 5.) - W15 Wykład, (w sali S3) Gerka Alicja (ES) |
--- | --- | Bezpieczeństwo i ochrona danych (FS0-DI sem. 5.) - P15 Projekt, (w F305) Mazurek Mirosław (ES) F203 |
Moduł wybierany IV - Aplikacje internetowe (FS0-DI sem. 5.) - P15 Projekt, (w F305) Mazurek Mirosław (ES) F203 |
Sztuczna inteligencja (FS0-DI sem. 5.) - L20 Laboratorium Kusy Maciej (EP) A300 |
Sztuczna inteligencja (FS0-DI sem. 5.) - L20 Laboratorium Kusy Maciej (EP) A300 |
-x- | -x- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||
@14:00-14:15 | Wprowadzenie do programowania w języku Python (FS0-DI sem. 5.) - P15 Projekt Gerka Alicja (ES) F505 |
--- | Bezpieczeństwo i ochrona danych (FS0-DI sem. 5.) - L15 Laboratorium Hadaj Piotr (ES) F505 |
Aplikacje bazodanowe (FS0-DI sem. 5.) - L15 Laboratorium Kuraś Paweł (ES) F502 |
Aplikacje bazodanowe (FS0-DI sem. 5.) - P15 Projekt, (w F304) Dymora Paweł (ES) |
--- | Projektowanie systemów bezpieczeństwa (FS0-DI sem. 5.) - P15 Projekt Nycz Mariusz (ES) F203 |
Projektowanie systemów bezpieczeństwa (FS0-DI sem. 5.) - L15 Laboratorium Hadaj Piotr (ES) F505 |
-x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||
@15:45-16:00 | --- | --- | Moduł wybierany IV - Aplikacje internetowe (FS0-DI sem. 5.) - L15 Laboratorium Hadaj Piotr (ES) F505 |
--- | FS3 Sztuczna inteligencja (FS0-DI sem. 5.) - W20 Wykład, (w sali P15) Kusy Maciej (EP) |
FS3 Sztuczna inteligencja (FS0-DI sem. 5.) - W20 Wykład, (w sali P15) Kusy Maciej (EP) |
--- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
FS3-L4 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | FS3 Projektowanie systemów bezpieczeństwa (FS0-DI sem. 5.) - W30 Wykład, (w sali P15) Nycz Mariusz (ES) |
FS3 Projektowanie systemów bezpieczeństwa (FS0-DI sem. 5.) - W30 Wykład, (w sali P15) Nycz Mariusz (ES) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | FS3 Bezpieczeństwo i ochrona danych (FS0-DI sem. 5.) - W15 Wykład, (w sali V5) Mazurek Mirosław (ES) |
FS3 Moduł wybierany IV - Aplikacje internetowe (FS0-DI sem. 5.) - W15 Wykład, (w sali V5) Mazurek Mirosław (ES) |
--- | --- | --- | --- | Sztuczna inteligencja (FS0-DI sem. 5.) - L20 Laboratorium Kusy Maciej (EP) A300 |
Sztuczna inteligencja (FS0-DI sem. 5.) - L20 Laboratorium Kusy Maciej (EP) A300 |
-x- | -x- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | ||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||||
@12:15-12:30 | FS3 Aplikacje bazodanowe (FS0-DI sem. 5.) - W15 Wykład, (w sali S3) Dymora Paweł (ES) |
FS3 Wprowadzenie do programowania w języku Python (FS0-DI sem. 5.) - W15 Wykład, (w sali S3) Gerka Alicja (ES) |
--- | --- | --- | --- | Moduł wybierany IV - Aplikacje internetowe (FS0-DI sem. 5.) - P15 Projekt, (w F305) Mazurek Mirosław (ES) |
Bezpieczeństwo i ochrona danych (FS0-DI sem. 5.) - P15 Projekt, (w F305) Mazurek Mirosław (ES) |
-x- | -x- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||
@14:00-14:15 | Aplikacje bazodanowe (FS0-DI sem. 5.) - P15 Projekt, (w F304) Dymora Paweł (ES) F203 |
Wprowadzenie do programowania w języku Python (FS0-DI sem. 5.) - P15 Projekt Gerka Alicja (ES) F505 |
Aplikacje bazodanowe (FS0-DI sem. 5.) - L15 Laboratorium Kuraś Paweł (ES) F502 |
Bezpieczeństwo i ochrona danych (FS0-DI sem. 5.) - L15 Laboratorium Hadaj Piotr (ES) F505 |
--- | --- | Projektowanie systemów bezpieczeństwa (FS0-DI sem. 5.) - L15 Laboratorium Hadaj Piotr (ES) F505 |
Projektowanie systemów bezpieczeństwa (FS0-DI sem. 5.) - P15 Projekt Nycz Mariusz (ES) F203 |
-x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | Moduł wybierany IV - Aplikacje internetowe (FS0-DI sem. 5.) - L15 Laboratorium Hadaj Piotr (ES) F505 |
FS3 Sztuczna inteligencja (FS0-DI sem. 5.) - W20 Wykład, (w sali P15) Kusy Maciej (EP) |
FS3 Sztuczna inteligencja (FS0-DI sem. 5.) - W20 Wykład, (w sali P15) Kusy Maciej (EP) |
--- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
BN2-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | BN2 Metrologia (BN0-DI sem. 3.) - W30 Wykład Szlachta Anna (EM) A214 |
BN2 Metrologia (BN0-DI sem. 3.) - W30 Wykład Szlachta Anna (EM) A214 |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | BN2 Maszyny elektryczne (BN0-DI sem. 3.) - W30 Wykład Płoszyńska Jadwiga (ED) A214 |
BN2 Maszyny elektryczne (BN0-DI sem. 3.) - W30 Wykład Płoszyńska Jadwiga (ED) A214 |
Metrologia (BN0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium Szlachta Anna (EM) A208 |
Metrologia (BN0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium Szlachta Anna (EM) A208 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||||
11:00-11:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||
11:15-11:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||||
11:30-11:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||
11:45-12:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | ||||
12:00-12:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | Maszyny elektryczne (BN0-DI sem. 3.) - P15 Projekt Płoszyńska Jadwiga (ED) B57 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | |
@14:00-14:15 | --- | --- | Maszyny elektryczne (BN0-DI sem. 3.) - L15 Laboratorium Podskarbi Grzegorz (ED) B57 |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |
@15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
BN2-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | BN2 Metrologia (BN0-DI sem. 3.) - W30 Wykład Szlachta Anna (EM) A214 |
BN2 Metrologia (BN0-DI sem. 3.) - W30 Wykład Szlachta Anna (EM) A214 |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | BN2 Maszyny elektryczne (BN0-DI sem. 3.) - W30 Wykład Płoszyńska Jadwiga (ED) A214 |
BN2 Maszyny elektryczne (BN0-DI sem. 3.) - W30 Wykład Płoszyńska Jadwiga (ED) A214 |
Maszyny elektryczne (BN0-DI sem. 3.) - P15 Projekt Płoszyńska Jadwiga (ED) B57 |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | |||
11:00-11:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | |||
11:15-11:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | |||
11:30-11:45 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | |||
11:45-12:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | |||
12:00-12:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | |||
@12:15-12:30 | --- | --- | Metrologia (BN0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium Kubiszyn Piotr (EM) A208 |
Metrologia (BN0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium Kubiszyn Piotr (EM) A208 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | Maszyny elektryczne (BN0-DI sem. 3.) - L15 Laboratorium Podskarbi Grzegorz (ED) B57 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |
@15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
BN2-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | BN2 Metrologia (BN0-DI sem. 3.) - W30 Wykład Szlachta Anna (EM) A214 |
BN2 Metrologia (BN0-DI sem. 3.) - W30 Wykład Szlachta Anna (EM) A214 |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | BN2 Maszyny elektryczne (BN0-DI sem. 3.) - W30 Wykład Płoszyńska Jadwiga (ED) A214 |
BN2 Maszyny elektryczne (BN0-DI sem. 3.) - W30 Wykład Płoszyńska Jadwiga (ED) A214 |
--- | Maszyny elektryczne (BN0-DI sem. 3.) - P15 Projekt Płoszyńska Jadwiga (ED) B57 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | |||
11:00-11:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | |||
11:15-11:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | |||
11:30-11:45 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | |||
11:45-12:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | |||
12:00-12:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | |||
@12:15-12:30 | --- | --- | Maszyny elektryczne (BN0-DI sem. 3.) - L15 Laboratorium Podskarbi Grzegorz (ED) B57 |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | |
@14:00-14:15 | --- | --- | Metrologia (BN0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium Kubiszyn Piotr (EM) A208 |
Metrologia (BN0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium Kubiszyn Piotr (EM) A208 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
BN3-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | BN3 Energetyka jądrowa (BN0-DI sem. 5.) - W30 Wykład Masłowski Grzegorz (ET) B303 |
BN3 Energetyka jądrowa (BN0-DI sem. 5.) - W30 Wykład Masłowski Grzegorz (ET) B303 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | BN3-C1 Energetyka jądrowa (BN0-DI sem. 5.) - C15 Ćwiczenia, (w sali V14) Masłowski Grzegorz (ET) |
--- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Energetyka jądrowa (BN0-DI sem. 5.) - P15 Projekt, (w sali V14) Masłowski Grzegorz (ET) |
--- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
BN3-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | BN3 Energetyka jądrowa (BN0-DI sem. 5.) - W30 Wykład Masłowski Grzegorz (ET) B303 |
BN3 Energetyka jądrowa (BN0-DI sem. 5.) - W30 Wykład Masłowski Grzegorz (ET) B303 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | BN3-C2 Energetyka jądrowa (BN0-DI sem. 5.) - C15 Ćwiczenia, (w sali V14) Masłowski Grzegorz (ET) |
--- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Energetyka jądrowa (BN0-DI sem. 5.) - P15 Projekt, (w sali V14) Masłowski Grzegorz (ET) |
--- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
BN3-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | BN3 Energetyka jądrowa (BN0-DI sem. 5.) - W30 Wykład Masłowski Grzegorz (ET) B303 |
BN3 Energetyka jądrowa (BN0-DI sem. 5.) - W30 Wykład Masłowski Grzegorz (ET) B303 |
--- | --- | --- | Energetyka jądrowa (BN0-DI sem. 5.) - P15 Projekt, (w sali V14) Masłowski Grzegorz (ET) |
--- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | BN3-C2 Energetyka jądrowa (BN0-DI sem. 5.) - C15 Ćwiczenia, (w sali V14) Masłowski Grzegorz (ET) |
--- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
FIP2-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | --- | FIP2 Struktury danych w medycynie (FIP0-DI sem. 3.) - W15 Wykład, (w sali V6) Dymora Paweł (ES), Mazurek Mirosław (ES) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |
@14:00-14:15 | Struktury danych w medycynie (FIP0-DI sem. 3.) - P15 Projekt, (w F305) Mazurek Mirosław (ES) F402 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
FIP2-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | --- | FIP2 Struktury danych w medycynie (FIP0-DI sem. 3.) - W15 Wykład, (w sali V6) Dymora Paweł (ES), Mazurek Mirosław (ES) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |
@14:00-14:15 | --- | Struktury danych w medycynie (FIP0-DI sem. 3.) - P15 Projekt, (w F305) Mazurek Mirosław (ES) F402 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
FIP2-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | Struktury danych w medycynie (FIP0-DI sem. 3.) - P15 Projekt, (w F305) Mazurek Mirosław (ES) F402 |
FIP2 Struktury danych w medycynie (FIP0-DI sem. 3.) - W15 Wykład, (w sali V6) Dymora Paweł (ES), Mazurek Mirosław (ES) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
FIP3-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | FIP3 Elementy inżynierii biomedycznej (FIP0-DI sem. 5.) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8), (w sali V6) Wilk Barbara (EM) |
FIP3 Elementy inżynierii biomedycznej (FIP0-DI sem. 5.) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8), (w sali V6) Wilk Barbara (EM) |
--- | --- | Elementy inżynierii biomedycznej (FIP0-DI sem. 5.) - L15 Laboratorium Wilk Barbara (EM) A212 |
--- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Automatyka i robotyka w medycynie (FIP0-DI sem. 5.) - L30 Laboratorium Bożek Andrzej (EA) D109aut |
Automatyka i robotyka w medycynie (FIP0-DI sem. 5.) - L30 Laboratorium Bożek Andrzej (EA) D109aut |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | FIP3 Automatyka i robotyka w medycynie (FIP0-DI sem. 5.) - W30 Wykład, (w sali V6) Bożek Andrzej (EA) |
FIP3 Automatyka i robotyka w medycynie (FIP0-DI sem. 5.) - W30 Wykład, (w sali V6) Bożek Andrzej (EA) |
--- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
FIP3-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | FIP3 Elementy inżynierii biomedycznej (FIP0-DI sem. 5.) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8), (w sali V6) Wilk Barbara (EM) |
FIP3 Elementy inżynierii biomedycznej (FIP0-DI sem. 5.) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8), (w sali V6) Wilk Barbara (EM) |
--- | --- | --- | Elementy inżynierii biomedycznej (FIP0-DI sem. 5.) - L15 Laboratorium Wilk Barbara (EM) A212 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | Automatyka i robotyka w medycynie (FIP0-DI sem. 5.) - L30 Laboratorium Bożek Andrzej (EA) D109aut |
Automatyka i robotyka w medycynie (FIP0-DI sem. 5.) - L30 Laboratorium Bożek Andrzej (EA) D109aut |
--- | --- | FIP3 Automatyka i robotyka w medycynie (FIP0-DI sem. 5.) - W30 Wykład, (w sali V6) Bożek Andrzej (EA) |
FIP3 Automatyka i robotyka w medycynie (FIP0-DI sem. 5.) - W30 Wykład, (w sali V6) Bożek Andrzej (EA) |
--- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
FIP3-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | FIP3 Elementy inżynierii biomedycznej (FIP0-DI sem. 5.) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8), (w sali V6) Wilk Barbara (EM) |
FIP3 Elementy inżynierii biomedycznej (FIP0-DI sem. 5.) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8), (w sali V6) Wilk Barbara (EM) |
--- | --- | Automatyka i robotyka w medycynie (FIP0-DI sem. 5.) - L30 Laboratorium Bożek Andrzej (EA) D109aut |
Automatyka i robotyka w medycynie (FIP0-DI sem. 5.) - L30 Laboratorium Bożek Andrzej (EA) D109aut |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Elementy inżynierii biomedycznej (FIP0-DI sem. 5.) - L15 Laboratorium Wilk Barbara (EM) A212 |
--- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | FIP3 Automatyka i robotyka w medycynie (FIP0-DI sem. 5.) - W30 Wykład, (w sali V6) Bożek Andrzej (EA) |
FIP3 Automatyka i robotyka w medycynie (FIP0-DI sem. 5.) - W30 Wykład, (w sali V6) Bożek Andrzej (EA) |
--- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
FIP3-L4 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | FIP3 Elementy inżynierii biomedycznej (FIP0-DI sem. 5.) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8), (w sali V6) Wilk Barbara (EM) |
FIP3 Elementy inżynierii biomedycznej (FIP0-DI sem. 5.) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8), (w sali V6) Wilk Barbara (EM) |
--- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Elementy inżynierii biomedycznej (FIP0-DI sem. 5.) - L15 Laboratorium Wilk Barbara (EM) A212 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | FIP3 Automatyka i robotyka w medycynie (FIP0-DI sem. 5.) - W30 Wykład, (w sali V6) Bożek Andrzej (EA) |
FIP3 Automatyka i robotyka w medycynie (FIP0-DI sem. 5.) - W30 Wykład, (w sali V6) Bożek Andrzej (EA) |
--- | --- | Automatyka i robotyka w medycynie (FIP0-DI sem. 5.) - L30 Laboratorium Bożek Andrzej (EA) D109aut |
Automatyka i robotyka w medycynie (FIP0-DI sem. 5.) - L30 Laboratorium Bożek Andrzej (EA) D109aut |
@12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |