Institution name: Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Comments: Rozkład zajęć na semestr letni r. ak. 2021/22, WEiI PRz, Marzec-Czerwiec 2022 r., studia stacjonarne.

Table of contents

 

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00
Historia idei i odkryć naukowych -p.w. (A1) - W30 Wykład
Strzałka Dominik (ES)
A113
Historia idei i odkryć naukowych -p.w. (A1) - W30 Wykład
Strzałka Dominik (ES)
A113
A1-L1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
A1-L1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B300
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B300
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład
Hanus Robert (EM)
A313
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład
Hanus Robert (EM)
A313
--- --- #08:45-09:00
09:00-09:15
A1-L1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
A1-L1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
--- --- 09:00-09:15
09:15-09:30
A1-L1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
A1-L1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
--- --- 09:15-09:30
09:30-09:45
A1-L1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
A1-L1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
--- --- 09:30-09:45
09:45-10:00
A1-L1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
A1-L1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
--- --- 09:45-10:00
10:00-10:15
A1-L1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
A1-L1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
--- --- 10:00-10:15
10:15-10:30
A1-L1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
A1-L1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
--- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
A113
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
A113
A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
A1-L2A1-L3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumRachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Malska Wiesława (EE)
F102B17
A1-C1, A1-C2
Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 1 (CS)
Hala PRz
A1-C1, A1-C2
Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 1 (CS)
Hala PRz
A1-C1
Elektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Gamracki Mariusz (ET)
A313
A1-C1A1-C2
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 ĆwiczeniaElektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Brański Adam (ET)Gamracki Mariusz (ET)
F402A313
-x- -x- #10:30-10:45
10:45-11:00
A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
A1-L2A1-L3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumRachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Malska Wiesława (EE)
F102B17
A1-C1
Elektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Gamracki Mariusz (ET)
A313
A1-C1A1-C2
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 ĆwiczeniaElektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Brański Adam (ET)Gamracki Mariusz (ET)
F402A313
-x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15
A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
A1-L2A1-L3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumRachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Malska Wiesława (EE)
F102B17
A1-C1
Elektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Gamracki Mariusz (ET)
A313
A1-C1A1-C2
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 ĆwiczeniaElektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Brański Adam (ET)Gamracki Mariusz (ET)
F402A313
-x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30
A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
A1-L2A1-L3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumRachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Malska Wiesława (EE)
F102B17
A1-C1
Elektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Gamracki Mariusz (ET)
A313
A1-C1A1-C2
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 ĆwiczeniaElektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Brański Adam (ET)Gamracki Mariusz (ET)
F402A313
-x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45
A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
A1-L2A1-L3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumRachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Malska Wiesława (EE)
F102B17
A1-C1
Elektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Gamracki Mariusz (ET)
A313
A1-C1A1-C2
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 ĆwiczeniaElektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Brański Adam (ET)Gamracki Mariusz (ET)
F402A313
-x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00
A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
A1-L2A1-L3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumRachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Malska Wiesława (EE)
F102B17
A1-C1
Elektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Gamracki Mariusz (ET)
A313
A1-C1A1-C2
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 ĆwiczeniaElektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Brański Adam (ET)Gamracki Mariusz (ET)
F402A313
-x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15
A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
A1-L2A1-L3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumRachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Malska Wiesława (EE)
F102B17
A1-C1
Elektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Gamracki Mariusz (ET)
A313
A1-C1A1-C2
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 ĆwiczeniaElektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Brański Adam (ET)Gamracki Mariusz (ET)
F402A313
-x- -x- 12:00-12:15
#12:15-12:30
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET)
A113
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET)
A113
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład
Jędrzejec Bartosz (EA)
A113
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład
Jędrzejec Bartosz (EA)
A113
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład
Brański Adam (ET)
A313
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład
Brański Adam (ET)
A313
-x- -x- #12:15-12:30
12:30-12:45
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
-x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
-x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
-x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
-x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
-x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
-x- -x- 13:45-14:00
#14:00-14:15
A1-C1A1-C2
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Szczepański Antoni (ET)Borkowski Mariusz (ET)
A113A312
A1-C1A1-C2
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Borkowski Mariusz (ET)Szczepański Antoni (ET)
A312A113
Ekonomia (A1) - W30 Wykład
Stec Artur (ZE)
A113
Ekonomia (A1) - W30 Wykład
Stec Artur (ZE)
A113
A1-L2A1-L3
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)Hanus Robert (EM)
B17A212
A1-L1A1-L3
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)Hanus Robert (EM)
B17A212
A1-C2
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia
Brański Adam (ET)
A313
--- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30
A1-C1A1-C2
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Szczepański Antoni (ET)Borkowski Mariusz (ET)
A113A312
A1-C1A1-C2
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Borkowski Mariusz (ET)Szczepański Antoni (ET)
A312A113
A1-L2A1-L3
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)Hanus Robert (EM)
B17A212
A1-L1A1-L3
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)Hanus Robert (EM)
B17A212
A1-C2
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia
Brański Adam (ET)
A313
--- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45
A1-C1A1-C2
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Szczepański Antoni (ET)Borkowski Mariusz (ET)
A113A312
A1-C1A1-C2
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Borkowski Mariusz (ET)Szczepański Antoni (ET)
A312A113
A1-L2A1-L3
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)Hanus Robert (EM)
B17A212
A1-L1A1-L3
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)Hanus Robert (EM)
B17A212
A1-C2
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia
Brański Adam (ET)
A313
--- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00
A1-C1A1-C2
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Szczepański Antoni (ET)Borkowski Mariusz (ET)
A113A312
A1-C1A1-C2
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Borkowski Mariusz (ET)Szczepański Antoni (ET)
A312A113
A1-L2A1-L3
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)Hanus Robert (EM)
B17A212
A1-L1A1-L3
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)Hanus Robert (EM)
B17A212
A1-C2
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia
Brański Adam (ET)
A313
--- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15
A1-C1A1-C2
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Szczepański Antoni (ET)Borkowski Mariusz (ET)
A113A312
A1-C1A1-C2
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Borkowski Mariusz (ET)Szczepański Antoni (ET)
A312A113
A1-L2A1-L3
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)Hanus Robert (EM)
B17A212
A1-L1A1-L3
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)Hanus Robert (EM)
B17A212
A1-C2
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia
Brański Adam (ET)
A313
--- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30
A1-C1A1-C2
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Szczepański Antoni (ET)Borkowski Mariusz (ET)
A113A312
A1-C1A1-C2
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Borkowski Mariusz (ET)Szczepański Antoni (ET)
A312A113
A1-L2A1-L3
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)Hanus Robert (EM)
B17A212
A1-L1A1-L3
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)Hanus Robert (EM)
B17A212
A1-C2
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia
Brański Adam (ET)
A313
--- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45
A1-C1A1-C2
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Szczepański Antoni (ET)Borkowski Mariusz (ET)
A113A312
A1-C1A1-C2
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Borkowski Mariusz (ET)Szczepański Antoni (ET)
A312A113
A1-L2A1-L3
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)Hanus Robert (EM)
B17A212
A1-L1A1-L3
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)Hanus Robert (EM)
B17A212
A1-C2
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia
Brański Adam (ET)
A313
--- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x- -x-
A1-L3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
A1-L3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
-x- -x- -x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x-
A1-L3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
A1-L3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
--- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x-
A1-L3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
A1-L3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
--- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x-
A1-L3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
A1-L3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
--- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x-
A1-L3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
A1-L3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
--- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x-
A1-L3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
A1-L3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
--- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x-
A1-L3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
A1-L3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
--- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - W15 Wykład
Wysocki Marian (EA)
A214
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - W15 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
A214
A2-L1A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA)Wysocki Marian (EA)
D9F104
A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA)
D9
-x- -x-
A2-C1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - C15 Ćwiczenia
Bożek Andrzej (EA)
F102
---
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (A2) - K30 Lektorat
Wawrzkiewicz Justyna (CJ)
V9
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (A2) - K30 Lektorat
Wawrzkiewicz Justyna (CJ)
V9
#08:45-09:00
09:00-09:15
A2-L1A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA)Wysocki Marian (EA)
D9F104
A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA)
D9
-x- -x- --- 09:00-09:15
09:15-09:30
A2-L1A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA)Wysocki Marian (EA)
D9F104
A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA)
D9
-x- -x- --- 09:15-09:30
09:30-09:45
A2-L1A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA)Wysocki Marian (EA)
D9F104
A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA)
D9
-x- -x- --- 09:30-09:45
09:45-10:00
A2-L1A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA)Wysocki Marian (EA)
D9F104
A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA)
D9
-x- -x- --- 09:45-10:00
10:00-10:15
A2-L1A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA)Wysocki Marian (EA)
D9F104
A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA)
D9
-x- -x- --- 10:00-10:15
10:15-10:30
A2-L1A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA)Wysocki Marian (EA)
D9F104
A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA)
D9
-x- -x- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
A2-C1
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - C15 Ćwiczenia
Kapuściński Tomasz (EA)
A111
A2-C1
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - C15 Ćwiczenia
Bogusz Piotr (ED)
A111
Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład
Bednarek Marcin (EA)
B107
Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład
Bednarek Marcin (EA)
B107
-x- -x-
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład
Gniewek Lesław (EA), Bożek Andrzej (EA)
A111
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład
Gniewek Lesław (EA), Bożek Andrzej (EA)
A111
#10:30-10:45
10:45-11:00 -x- -x-
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
10:45-11:00
11:00-11:15 -x- -x-
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
11:00-11:15
11:15-11:30 -x- -x-
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
11:15-11:30
11:30-11:45 -x- -x-
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
11:30-11:45
11:45-12:00 -x- -x-
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x-
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
12:00-12:15
#12:15-12:30
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 ProjektMetody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)Kapuściński Tomasz (EA)
D9D3a
A2-L1A2-L2
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt, (w D102c)
Warchoł Dawid (EA)Bożek Andrzej (EA)
D3a
A2-L1
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pakla Bartłomiej (ED)
B50
A2-L1A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Pakla Bartłomiej (ED)Bednarek Marcin (EA)
B50D9
Rozproszone systemy automatyki (A2) - W30 Wykład
Trybus Leszek (EA)
F202
Rozproszone systemy automatyki (A2) - W30 Wykład
Trybus Leszek (EA)
F202
--- --- -x- -x- #12:15-12:30
12:30-12:45
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 ProjektMetody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)Kapuściński Tomasz (EA)
D9D3a
A2-L1A2-L2
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt, (w D102c)
Warchoł Dawid (EA)Bożek Andrzej (EA)
D3a
A2-L1
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pakla Bartłomiej (ED)
B50
A2-L1A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Pakla Bartłomiej (ED)Bednarek Marcin (EA)
B50D9
--- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 ProjektMetody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)Kapuściński Tomasz (EA)
D9D3a
A2-L1A2-L2
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt, (w D102c)
Warchoł Dawid (EA)Bożek Andrzej (EA)
D3a
A2-L1
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pakla Bartłomiej (ED)
B50
A2-L1A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Pakla Bartłomiej (ED)Bednarek Marcin (EA)
B50D9
--- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 ProjektMetody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)Kapuściński Tomasz (EA)
D9D3a
A2-L1A2-L2
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt, (w D102c)
Warchoł Dawid (EA)Bożek Andrzej (EA)
D3a
A2-L1
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pakla Bartłomiej (ED)
B50
A2-L1A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Pakla Bartłomiej (ED)Bednarek Marcin (EA)
B50D9
--- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 ProjektMetody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)Kapuściński Tomasz (EA)
D9D3a
A2-L1A2-L2
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt, (w D102c)
Warchoł Dawid (EA)Bożek Andrzej (EA)
D3a
A2-L1
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pakla Bartłomiej (ED)
B50
A2-L1A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Pakla Bartłomiej (ED)Bednarek Marcin (EA)
B50D9
--- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 ProjektMetody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)Kapuściński Tomasz (EA)
D9D3a
A2-L1A2-L2
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt, (w D102c)
Warchoł Dawid (EA)Bożek Andrzej (EA)
D3a
A2-L1
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pakla Bartłomiej (ED)
B50
A2-L1A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Pakla Bartłomiej (ED)Bednarek Marcin (EA)
B50D9
--- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 ProjektMetody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)Kapuściński Tomasz (EA)
D9D3a
A2-L1A2-L2
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt, (w D102c)
Warchoł Dawid (EA)Bożek Andrzej (EA)
D3a
A2-L1
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pakla Bartłomiej (ED)
B50
A2-L1A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Pakla Bartłomiej (ED)Bednarek Marcin (EA)
B50D9
--- --- -x- -x- 13:45-14:00
#14:00-14:15
A2-L1
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F107
A2-L1A2-L2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)Ożóg Dominik (EA)
F104F107
A2-L1
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pakla Bartłomiej (ED)
B50
A2-L1
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pakla Bartłomiej (ED)
B50
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - W30 Wykład
Wysocki Marian (EA)
F202
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - W30 Wykład
Wysocki Marian (EA)
F202
--- --- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30
A2-L1
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F107
A2-L1A2-L2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)Ożóg Dominik (EA)
F104F107
A2-L1
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pakla Bartłomiej (ED)
B50
A2-L1
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pakla Bartłomiej (ED)
B50
--- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45
A2-L1
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F107
A2-L1A2-L2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)Ożóg Dominik (EA)
F104F107
A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pakla Bartłomiej (ED)
B50
A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pakla Bartłomiej (ED)
B50
--- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00
A2-L1
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F107
A2-L1A2-L2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)Ożóg Dominik (EA)
F104F107
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Stec Andrzej (EA)Pakla Bartłomiej (ED)
D9B50
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Stec Andrzej (EA)Pakla Bartłomiej (ED)
D9B50
--- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15
A2-L1
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F107
A2-L1A2-L2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)Ożóg Dominik (EA)
F104F107
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Stec Andrzej (EA)Pakla Bartłomiej (ED)
D9B50
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Stec Andrzej (EA)Pakla Bartłomiej (ED)
D9B50
--- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30
A2-L1
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F107
A2-L1A2-L2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)Ożóg Dominik (EA)
F104F107
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Stec Andrzej (EA)Pakla Bartłomiej (ED)
D9B50
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Stec Andrzej (EA)Pakla Bartłomiej (ED)
D9B50
--- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45
A2-L1
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F107
A2-L1A2-L2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)Ożóg Dominik (EA)
F104F107
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Stec Andrzej (EA)Pakla Bartłomiej (ED)
D9B50
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Stec Andrzej (EA)Pakla Bartłomiej (ED)
D9B50
--- --- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x-
A2-L1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt, (w D102c)
Bożek Andrzej (EA)
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Stec Andrzej (EA)Pakla Bartłomiej (ED)
D9B50
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Stec Andrzej (EA)Pakla Bartłomiej (ED)
D9B50
Systemy wspomagania decyzji (A2) - W30 Wykład
Świder Krzysztof (EA)
B300
Systemy wspomagania decyzji (A2) - W30 Wykład
Świder Krzysztof (EA)
B300
-x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 ---
A2-L1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt, (w D102c)
Bożek Andrzej (EA)
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Stec Andrzej (EA)Pakla Bartłomiej (ED)
D9B50
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Stec Andrzej (EA)Pakla Bartłomiej (ED)
D9B50
-x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x-
A2-L1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt, (w D102c)
Bożek Andrzej (EA)
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Stec Andrzej (EA)Pakla Bartłomiej (ED)
D9B50
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Stec Andrzej (EA)Pakla Bartłomiej (ED)
D9B50
-x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 ---
A2-L1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt, (w D102c)
Bożek Andrzej (EA)
A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pakla Bartłomiej (ED)
B50
A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pakla Bartłomiej (ED)
B50
-x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x-
A2-L1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt, (w D102c)
Bożek Andrzej (EA)
--- --- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 ---
A2-L1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt, (w D102c)
Bożek Andrzej (EA)
--- --- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 ---
A2-L1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt, (w D102c)
Bożek Andrzej (EA)
--- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- -x- -x-
A2-L2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
F202
A2-L1
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
F202
-x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x-
A2-L2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
F202
A2-L1
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
F202
-x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- ---
A2-L2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
F202
A2-L1
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
F202
-x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x-
A2-L2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
F202
A2-L1
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
F202
-x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- ---
A2-L2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
F202
A2-L1
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
F202
-x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x-
A2-L2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
F202
A2-L1
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
F202
-x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- ---
A2-L2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
F202
A2-L1
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
F202
-x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00
A3-L1A3-L2A3-L3
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 LaboratoriumTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 ProjektProjektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Kamuda Kazimierz (EU)Śnieżek Marek (EA)
D9A74F105
A3-L1A3-L2A3-L3
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 LaboratoriumTechnologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)Ożóg Dominik (EA)
D9A74D109aut
--- ---
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F105
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F105
--- ---
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt
Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA), Sadolewski Jan (EA)
F102
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt
Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA), Sadolewski Jan (EA)
F102
#08:45-09:00
09:00-09:15
A3-L1A3-L2A3-L3
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 LaboratoriumTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 ProjektProjektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Kamuda Kazimierz (EU)Śnieżek Marek (EA)
D9A74F105
A3-L1A3-L2A3-L3
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 LaboratoriumTechnologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)Ożóg Dominik (EA)
D9A74D109aut
--- ---
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F105
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F105
--- --- 09:00-09:15
09:15-09:30
A3-L1A3-L2A3-L3
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 LaboratoriumTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 ProjektProjektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Kamuda Kazimierz (EU)Śnieżek Marek (EA)
D9A74F105
A3-L1A3-L2A3-L3
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 LaboratoriumTechnologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)Ożóg Dominik (EA)
D9A74D109aut
--- ---
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F105
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F105
--- --- 09:15-09:30
09:30-09:45
A3-L1A3-L2A3-L3
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 LaboratoriumTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 ProjektProjektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Kamuda Kazimierz (EU)Śnieżek Marek (EA)
D9A74F105
A3-L1A3-L2A3-L3
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 LaboratoriumTechnologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)Ożóg Dominik (EA)
D9A74D109aut
--- ---
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F105
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F105
--- --- 09:30-09:45
09:45-10:00
A3-L1A3-L2A3-L3
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 LaboratoriumTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 ProjektProjektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Kamuda Kazimierz (EU)Śnieżek Marek (EA)
D9A74F105
A3-L1A3-L2A3-L3
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 LaboratoriumTechnologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)Ożóg Dominik (EA)
D9A74D109aut
--- ---
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F105
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F105
--- --- 09:45-10:00
10:00-10:15
A3-L1A3-L2A3-L3
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 LaboratoriumTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 ProjektProjektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Kamuda Kazimierz (EU)Śnieżek Marek (EA)
D9A74F105
A3-L1A3-L2A3-L3
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 LaboratoriumTechnologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)Ożóg Dominik (EA)
D9A74D109aut
--- ---
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F105
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F105
--- --- 10:00-10:15
10:15-10:30
A3-L1A3-L2A3-L3
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 LaboratoriumTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 ProjektProjektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Kamuda Kazimierz (EU)Śnieżek Marek (EA)
D9A74F105
A3-L1A3-L2A3-L3
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 LaboratoriumTechnologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)Ożóg Dominik (EA)
D9A74D109aut
--- ---
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F105
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F105
--- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
A3-L1A3-L2A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumTechnologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Ożóg Dominik (EA)Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
F105D109autD9
A3-L1A3-L2A3-L3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 ProjektProjektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 Projekt
Ożóg Dominik (EA)Hajduk Zbigniew (EA)Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D109autF107D9
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Brański Adam (ET)
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
---
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (A3) - K30 Lektorat
Kania Katarzyna (CJ)
J003
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (A3) - K30 Lektorat
Kania Katarzyna (CJ)
J003
#10:30-10:45
10:45-11:00
A3-L1A3-L2A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumTechnologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Ożóg Dominik (EA)Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
F105D109autD9
A3-L1A3-L2A3-L3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 ProjektProjektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 Projekt
Ożóg Dominik (EA)Hajduk Zbigniew (EA)Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D109autF107D9
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Brański Adam (ET)
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
---
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
10:45-11:00
11:00-11:15
A3-L1A3-L2A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumTechnologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Ożóg Dominik (EA)Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
F105D109autD9
A3-L1A3-L2A3-L3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 ProjektProjektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 Projekt
Ożóg Dominik (EA)Hajduk Zbigniew (EA)Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D109autF107D9
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Brański Adam (ET)
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
---
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
11:00-11:15
11:15-11:30
A3-L1A3-L2A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumTechnologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Ożóg Dominik (EA)Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
F105D109autD9
A3-L1A3-L2A3-L3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 ProjektProjektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 Projekt
Ożóg Dominik (EA)Hajduk Zbigniew (EA)Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D109autF107D9
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Brański Adam (ET)
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
---
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
11:15-11:30
11:30-11:45
A3-L1A3-L2A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumTechnologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Ożóg Dominik (EA)Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
F105D109autD9
A3-L1A3-L2A3-L3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 ProjektProjektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 Projekt
Ożóg Dominik (EA)Hajduk Zbigniew (EA)Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D109autF107D9
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Brański Adam (ET)
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
---
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
11:30-11:45
11:45-12:00
A3-L1A3-L2A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumTechnologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Ożóg Dominik (EA)Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
F105D109autD9
A3-L1A3-L2A3-L3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 ProjektProjektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 Projekt
Ożóg Dominik (EA)Hajduk Zbigniew (EA)Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D109autF107D9
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Brański Adam (ET)
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
---
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
11:45-12:00
12:00-12:15
A3-L1A3-L2A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumTechnologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Ożóg Dominik (EA)Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
F105D109autD9
A3-L1A3-L2A3-L3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 ProjektProjektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 Projekt
Ożóg Dominik (EA)Hajduk Zbigniew (EA)Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D109autF107D9
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Brański Adam (ET)
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
---
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
12:00-12:15
#12:15-12:30
A3-L1A3-L3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 LaboratoriumMetody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)Brański Adam (ET)
F102
A3-L1A3-L2
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 LaboratoriumMetody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)Brański Adam (ET)
F102
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - W15 Wykład
Kamuda Kazimierz (EU), Stec Andrzej (EA), Rzońca Dariusz (EA)
B107
Metody FEM w robotyce (A3) - W15 Wykład
Brański Adam (ET)
B107
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA), Śnieżek Marek (EA)
A214
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA), Śnieżek Marek (EA)
A214
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - W15 Wykład
Bożek Andrzej (EA)
A214
-x- #12:15-12:30
12:30-12:45
A3-L1A3-L3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 LaboratoriumMetody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)Brański Adam (ET)
F102
A3-L1A3-L2
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 LaboratoriumMetody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)Brański Adam (ET)
F102
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
-x- 12:30-12:45
12:45-13:00
A3-L1A3-L3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 LaboratoriumMetody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)Brański Adam (ET)
F102
A3-L1A3-L2
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 LaboratoriumMetody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)Brański Adam (ET)
F102
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
-x- 12:45-13:00
13:00-13:15
A3-L1A3-L3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 LaboratoriumMetody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)Brański Adam (ET)
F102
A3-L1A3-L2
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 LaboratoriumMetody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)Brański Adam (ET)
F102
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
-x- 13:00-13:15
13:15-13:30
A3-L1A3-L3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 LaboratoriumMetody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)Brański Adam (ET)
F102
A3-L1A3-L2
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 LaboratoriumMetody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)Brański Adam (ET)
F102
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
-x- 13:15-13:30
13:30-13:45
A3-L1A3-L3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 LaboratoriumMetody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)Brański Adam (ET)
F102
A3-L1A3-L2
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 LaboratoriumMetody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)Brański Adam (ET)
F102
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
-x- 13:30-13:45
13:45-14:00
A3-L1A3-L3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 LaboratoriumMetody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)Brański Adam (ET)
F102
A3-L1A3-L2
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 LaboratoriumMetody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)Brański Adam (ET)
F102
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
-x- 13:45-14:00
#14:00-14:15
A3-L1A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 ProjektRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F105F102
A3-L1A3-L2A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 LaboratoriumMetody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)Kuras Romuald (ET)
F105F102F505
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - W25 Wykład
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
B107
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - W25 Wykład
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
B107
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
--- --- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30
A3-L1A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 ProjektRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F105F102
A3-L1A3-L2A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 LaboratoriumMetody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)Kuras Romuald (ET)
F105F102F505
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
--- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45
A3-L1A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 ProjektRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F105F102
A3-L1A3-L2A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 LaboratoriumMetody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)Kuras Romuald (ET)
F105F102F505
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
--- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00
A3-L1A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 ProjektRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F105F102
A3-L1A3-L2A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 LaboratoriumMetody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)Kuras Romuald (ET)
F105F102F505
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
--- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15
A3-L1A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 ProjektRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F105F102
A3-L1A3-L2A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 LaboratoriumMetody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)Kuras Romuald (ET)
F105F102F505
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
--- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30
A3-L1A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 ProjektRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F105F102
A3-L1A3-L2A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 LaboratoriumMetody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)Kuras Romuald (ET)
F105F102F505
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
--- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45
A3-L1A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 ProjektRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F105F102
A3-L1A3-L2A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 LaboratoriumMetody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)Kuras Romuald (ET)
F105F102F505
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
--- --- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00
A3-L3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F102
A3-L3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F102
A3-L3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - W15 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B107
A3-L1
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
A3-L2
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
-x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15
A3-L3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F102
A3-L3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F102
A3-L3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
A3-L1
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
A3-L2
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
--- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30
A3-L3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F102
A3-L3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F102
A3-L3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
A3-L1
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
A3-L2
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
-x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45
A3-L3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F102
A3-L3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F102
A3-L3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
A3-L1
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
A3-L2
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
--- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00
A3-L3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F102
A3-L3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F102
A3-L3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
A3-L1
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
A3-L2
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
-x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15
A3-L3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F102
A3-L3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F102
A3-L3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
A3-L1
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
A3-L2
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
--- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30
A3-L3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F102
A3-L3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F102
A3-L3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
A3-L1
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
A3-L2
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
--- --- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x-
A3-L3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Żabiński Tomasz (EA)
B107
A3-L3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
B107
--- -x- -x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x-
A3-L3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Żabiński Tomasz (EA)
B107
A3-L3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
B107
--- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x-
A3-L3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Żabiński Tomasz (EA)
B107
A3-L3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
B107
--- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x-
A3-L3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Żabiński Tomasz (EA)
B107
A3-L3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
B107
--- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x-
A3-L3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Żabiński Tomasz (EA)
B107
A3-L3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
B107
--- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x-
A3-L3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Żabiński Tomasz (EA)
B107
A3-L3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
B107
--- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x-
A3-L3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Żabiński Tomasz (EA)
B107
A3-L3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
B107
--- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
E1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00
Teoria obwodów II (E1) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET)
B107
Teoria obwodów II (E1) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET)
B107
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B300
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B300
--- ---
E1-C1
Metody numeryczne (E1) - C15 Ćwiczenia
Kuras Romuald (ET)
A111
E1-C2
Metody numeryczne (E1) - C15 Ćwiczenia
Kuras Romuald (ET)
A111
Fizyka II (E1) - W15 Wykład, (w sali S2)
Żyła Gaweł (FF)
--- #08:45-09:00
09:00-09:15 --- ---
E1-C1
Metody numeryczne (E1) - C15 Ćwiczenia
Kuras Romuald (ET)
A111
E1-C2
Metody numeryczne (E1) - C15 Ćwiczenia
Kuras Romuald (ET)
A111
--- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- ---
E1-C1
Metody numeryczne (E1) - C15 Ćwiczenia
Kuras Romuald (ET)
A111
E1-C2
Metody numeryczne (E1) - C15 Ćwiczenia
Kuras Romuald (ET)
A111
--- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- ---
E1-C1
Metody numeryczne (E1) - C15 Ćwiczenia
Kuras Romuald (ET)
A111
E1-C2
Metody numeryczne (E1) - C15 Ćwiczenia
Kuras Romuald (ET)
A111
--- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- ---
E1-C1
Metody numeryczne (E1) - C15 Ćwiczenia
Kuras Romuald (ET)
A111
E1-C2
Metody numeryczne (E1) - C15 Ćwiczenia
Kuras Romuald (ET)
A111
--- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- ---
E1-C1
Metody numeryczne (E1) - C15 Ćwiczenia
Kuras Romuald (ET)
A111
E1-C2
Metody numeryczne (E1) - C15 Ćwiczenia
Kuras Romuald (ET)
A111
--- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- ---
E1-C1
Metody numeryczne (E1) - C15 Ćwiczenia
Kuras Romuald (ET)
A111
E1-C2
Metody numeryczne (E1) - C15 Ćwiczenia
Kuras Romuald (ET)
A111
--- 10:15-10:30
#10:30-10:45
Matematyka II (E1) - W30 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B300
Matematyka II (E1) - W30 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B300
E1-L1E1-L2E1-L3
Informatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium
Woźniak Piotr (EA)Malska Wiesława (EE)Karnas Grzegorz (ET)
B17B200b
E1-L1E1-L2E1-L3
Teoria obwodów II (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)Informatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)Woźniak Piotr (EA)Stawarz Paweł (EA)
B200bD3b
E1-L1E1-L3
Teoria obwodów II (E1) - P15 ProjektRachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Ziemba Robert (ET)Malska Wiesława (EE)
B210B17
E1-L1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
B17
E1-L1E1-L2E1-C2
Fizyka II (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - L15 LaboratoriumMatematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia
Jakubczyk Dorota (FF)Karnas Grzegorz (ET)Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM)
K32B200bB304
E1-L2E1-C2
Fizyka II (E1) - L15 LaboratoriumMatematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia
Jakubczyk Dorota (FF)Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM)
K32B304
E1-C2
Fizyka II (E1) - C15 Ćwiczenia
Żyła Gaweł (FF)
F202
E1-C1
Fizyka II (E1) - C15 Ćwiczenia
Żyła Gaweł (FF)
F202
#10:30-10:45
10:45-11:00
E1-L1E1-L2E1-L3
Informatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium
Woźniak Piotr (EA)Malska Wiesława (EE)Karnas Grzegorz (ET)
B17B200b
E1-L1E1-L2E1-L3
Teoria obwodów II (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)Informatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)Woźniak Piotr (EA)Stawarz Paweł (EA)
B200bD3b
E1-L1E1-L3
Teoria obwodów II (E1) - P15 ProjektRachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Ziemba Robert (ET)Malska Wiesława (EE)
B210B17
E1-L1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
B17
E1-L1E1-L2E1-C2
Fizyka II (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - L15 LaboratoriumMatematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia
Jakubczyk Dorota (FF)Karnas Grzegorz (ET)Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM)
K32B200bB304
E1-L2E1-C2
Fizyka II (E1) - L15 LaboratoriumMatematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia
Jakubczyk Dorota (FF)Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM)
K32B304
E1-C2
Fizyka II (E1) - C15 Ćwiczenia
Żyła Gaweł (FF)
F202
E1-C1
Fizyka II (E1) - C15 Ćwiczenia
Żyła Gaweł (FF)
F202
10:45-11:00
11:00-11:15
E1-L1E1-L2E1-L3
Informatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium
Woźniak Piotr (EA)Malska Wiesława (EE)Karnas Grzegorz (ET)
B17B200b
E1-L1E1-L2E1-L3
Teoria obwodów II (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)Informatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)Woźniak Piotr (EA)Stawarz Paweł (EA)
B200bD3b
E1-L1E1-L3
Teoria obwodów II (E1) - P15 ProjektRachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Ziemba Robert (ET)Malska Wiesława (EE)
B210B17
E1-L1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
B17
E1-L1E1-L2E1-C2
Fizyka II (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - L15 LaboratoriumMatematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia
Jakubczyk Dorota (FF)Karnas Grzegorz (ET)Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM)
K32B200bB304
E1-L2E1-C2
Fizyka II (E1) - L15 LaboratoriumMatematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia
Jakubczyk Dorota (FF)Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM)
K32B304
E1-C2
Fizyka II (E1) - C15 Ćwiczenia
Żyła Gaweł (FF)
F202
E1-C1
Fizyka II (E1) - C15 Ćwiczenia
Żyła Gaweł (FF)
F202
11:00-11:15
11:15-11:30
E1-L1E1-L2E1-L3
Informatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium
Woźniak Piotr (EA)Malska Wiesława (EE)Karnas Grzegorz (ET)
B17B200b
E1-L1E1-L2E1-L3
Teoria obwodów II (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)Informatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)Woźniak Piotr (EA)Stawarz Paweł (EA)
B200bD3b
E1-L1E1-L3
Teoria obwodów II (E1) - P15 ProjektRachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Ziemba Robert (ET)Malska Wiesława (EE)
B210B17
E1-L1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
B17
E1-L1E1-L2E1-C2
Fizyka II (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - L15 LaboratoriumMatematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia
Jakubczyk Dorota (FF)Karnas Grzegorz (ET)Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM)
K32B200bB304
E1-L2E1-C2
Fizyka II (E1) - L15 LaboratoriumMatematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia
Jakubczyk Dorota (FF)Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM)
K32B304
E1-C2
Fizyka II (E1) - C15 Ćwiczenia
Żyła Gaweł (FF)
F202
E1-C1
Fizyka II (E1) - C15 Ćwiczenia
Żyła Gaweł (FF)
F202
11:15-11:30
11:30-11:45
E1-L1E1-L2E1-L3
Informatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium
Woźniak Piotr (EA)Malska Wiesława (EE)Karnas Grzegorz (ET)
B17B200b
E1-L1E1-L2E1-L3
Teoria obwodów II (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)Informatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)Woźniak Piotr (EA)Stawarz Paweł (EA)
B200bD3b
E1-L1E1-L3
Teoria obwodów II (E1) - P15 ProjektRachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Ziemba Robert (ET)Malska Wiesława (EE)
B210B17
E1-L1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
B17
E1-L1E1-L2E1-C2
Fizyka II (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - L15 LaboratoriumMatematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia
Jakubczyk Dorota (FF)Karnas Grzegorz (ET)Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM)
K32B200bB304
E1-L2E1-C2
Fizyka II (E1) - L15 LaboratoriumMatematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia
Jakubczyk Dorota (FF)Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM)
K32B304
E1-C2
Fizyka II (E1) - C15 Ćwiczenia
Żyła Gaweł (FF)
F202
E1-C1
Fizyka II (E1) - C15 Ćwiczenia
Żyła Gaweł (FF)
F202
11:30-11:45
11:45-12:00
E1-L1E1-L2E1-L3
Informatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium
Woźniak Piotr (EA)Malska Wiesława (EE)Karnas Grzegorz (ET)
B17B200b
E1-L1E1-L2E1-L3
Teoria obwodów II (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)Informatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)Woźniak Piotr (EA)Stawarz Paweł (EA)
B200bD3b
E1-L1E1-L3
Teoria obwodów II (E1) - P15 ProjektRachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Ziemba Robert (ET)Malska Wiesława (EE)
B210B17
E1-L1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
B17
E1-L1E1-L2E1-C2
Fizyka II (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - L15 LaboratoriumMatematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia
Jakubczyk Dorota (FF)Karnas Grzegorz (ET)Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM)
K32B200bB304
E1-L2E1-C2
Fizyka II (E1) - L15 LaboratoriumMatematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia
Jakubczyk Dorota (FF)Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM)
K32B304
E1-C2
Fizyka II (E1) - C15 Ćwiczenia
Żyła Gaweł (FF)
F202
E1-C1
Fizyka II (E1) - C15 Ćwiczenia
Żyła Gaweł (FF)
F202
11:45-12:00
12:00-12:15
E1-L1E1-L2E1-L3
Informatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium
Woźniak Piotr (EA)Malska Wiesława (EE)Karnas Grzegorz (ET)
B17B200b
E1-L1E1-L2E1-L3
Teoria obwodów II (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)Informatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)Woźniak Piotr (EA)Stawarz Paweł (EA)
B200bD3b
E1-L1E1-L3
Teoria obwodów II (E1) - P15 ProjektRachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Ziemba Robert (ET)Malska Wiesława (EE)
B210B17
E1-L1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
B17
E1-L1E1-L2E1-C2
Fizyka II (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - L15 LaboratoriumMatematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia
Jakubczyk Dorota (FF)Karnas Grzegorz (ET)Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM)
K32B200bB304
E1-L2E1-C2
Fizyka II (E1) - L15 LaboratoriumMatematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia
Jakubczyk Dorota (FF)Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM)
K32B304
E1-C2
Fizyka II (E1) - C15 Ćwiczenia
Żyła Gaweł (FF)
F202
E1-C1
Fizyka II (E1) - C15 Ćwiczenia
Żyła Gaweł (FF)
F202
12:00-12:15
#12:15-12:30
Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B300
Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B300
E1-L1E1-L2E1-L3
Informatyka II (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - P15 ProjektInformatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)
Borkowski Paweł (EA)Ziemba Robert (ET)Woźniak Piotr (EA)
D3bB210
E1-L2E1-L3
Informatyka II (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - P15 Projekt
Joniec Wojciech (EA)Ziemba Robert (ET)
D3bB210
Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ET)
B305
Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ET)
B305
E1-C1E1-L3
Matematyka II (E1) - C30 ĆwiczeniaFizyka II (E1) - L15 Laboratorium
Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM)Jakubczyk Dorota (FF)
B304K32
E1-C1
Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM)
B304
--- --- #12:15-12:30
12:30-12:45
E1-L1E1-L2E1-L3
Informatyka II (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - P15 ProjektInformatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)
Borkowski Paweł (EA)Ziemba Robert (ET)Woźniak Piotr (EA)
D3bB210
E1-L2E1-L3
Informatyka II (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - P15 Projekt
Joniec Wojciech (EA)Ziemba Robert (ET)
D3bB210
E1-C1E1-L3
Matematyka II (E1) - C30 ĆwiczeniaFizyka II (E1) - L15 Laboratorium
Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM)Jakubczyk Dorota (FF)
B304K32
E1-C1
Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM)
B304
--- --- 12:30-12:45
12:45-13:00
E1-L1E1-L2E1-L3
Informatyka II (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - P15 ProjektInformatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)
Borkowski Paweł (EA)Ziemba Robert (ET)Woźniak Piotr (EA)
D3bB210
E1-L2E1-L3
Informatyka II (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - P15 Projekt
Joniec Wojciech (EA)Ziemba Robert (ET)
D3bB210
E1-C1E1-L3
Matematyka II (E1) - C30 ĆwiczeniaFizyka II (E1) - L15 Laboratorium
Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM)Jakubczyk Dorota (FF)
B304K32
E1-C1
Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM)
B304
--- --- 12:45-13:00
13:00-13:15
E1-L1E1-L2E1-L3
Informatyka II (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - P15 ProjektInformatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)
Borkowski Paweł (EA)Ziemba Robert (ET)Woźniak Piotr (EA)
D3bB210
E1-L2E1-L3
Informatyka II (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - P15 Projekt
Joniec Wojciech (EA)Ziemba Robert (ET)
D3bB210
E1-C1E1-L3
Matematyka II (E1) - C30 ĆwiczeniaFizyka II (E1) - L15 Laboratorium
Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM)Jakubczyk Dorota (FF)
B304K32
E1-C1
Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM)
B304
--- --- 13:00-13:15
13:15-13:30
E1-L1E1-L2E1-L3
Informatyka II (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - P15 ProjektInformatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)
Borkowski Paweł (EA)Ziemba Robert (ET)Woźniak Piotr (EA)
D3bB210
E1-L2E1-L3
Informatyka II (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - P15 Projekt
Joniec Wojciech (EA)Ziemba Robert (ET)
D3bB210
E1-C1E1-L3
Matematyka II (E1) - C30 ĆwiczeniaFizyka II (E1) - L15 Laboratorium
Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM)Jakubczyk Dorota (FF)
B304K32
E1-C1
Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM)
B304
--- --- 13:15-13:30
13:30-13:45
E1-L1E1-L2E1-L3
Informatyka II (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - P15 ProjektInformatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)
Borkowski Paweł (EA)Ziemba Robert (ET)Woźniak Piotr (EA)
D3bB210
E1-L2E1-L3
Informatyka II (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - P15 Projekt
Joniec Wojciech (EA)Ziemba Robert (ET)
D3bB210
E1-C1E1-L3
Matematyka II (E1) - C30 ĆwiczeniaFizyka II (E1) - L15 Laboratorium
Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM)Jakubczyk Dorota (FF)
B304K32
E1-C1
Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM)
B304
--- --- 13:30-13:45
13:45-14:00
E1-L1E1-L2E1-L3
Informatyka II (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - P15 ProjektInformatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)
Borkowski Paweł (EA)Ziemba Robert (ET)Woźniak Piotr (EA)
D3bB210
E1-L2E1-L3
Informatyka II (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - P15 Projekt
Joniec Wojciech (EA)Ziemba Robert (ET)
D3bB210
E1-C1E1-L3
Matematyka II (E1) - C30 ĆwiczeniaFizyka II (E1) - L15 Laboratorium
Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM)Jakubczyk Dorota (FF)
B304K32
E1-C1
Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM)
B304
--- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15 --- ---
E1-C1, E1-C2
Wychowanie fizyczne cz.2. (E1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 2 (CS)
Hala PRz
E1-C1, E1-C2
Wychowanie fizyczne cz.2. (E1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 2 (CS)
Hala PRz
Informatyka II (E1) - W30 Wykład
Samolej Sławomir (EA)
B305
Informatyka II (E1) - W30 Wykład
Samolej Sławomir (EA)
B305
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
-x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- ---
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
-x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- ---
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
-x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- ---
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
-x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- ---
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
-x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- ---
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
-x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- ---
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
-x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00
E1-L3
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L3
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
-x- -x-
Ochrona własności intelektualnej (E1) - W15 Wykład
Kurzępa Bolesław (ZP)
B305
---
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
--- --- #15:45-16:00
16:00-16:15
E1-L3
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L3
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
--- --- ---
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
--- --- 16:00-16:15
16:15-16:30
E1-L3
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L3
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
-x- -x- ---
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
--- --- 16:15-16:30
16:30-16:45
E1-L3
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L3
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
--- --- ---
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
--- --- 16:30-16:45
16:45-17:00
E1-L3
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L3
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
-x- -x- ---
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
--- --- 16:45-17:00
17:00-17:15
E1-L3
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L3
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
--- --- ---
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
--- --- 17:00-17:15
17:15-17:30
E1-L3
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L3
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
-x- -x- ---
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
--- --- 17:15-17:30
#17:30-17:45
E1-L3
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L3
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
-x- -x- -x- -x-
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
--- --- #17:30-17:45
17:45-18:00
E1-L3
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L3
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
--- --- --- ---
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
--- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x-
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
--- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- ---
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
--- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
E2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x-
E2-L1
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L1
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
-x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x-
E2-L1
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L1
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
-x- -x- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x-
E2-L1
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L1
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
-x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x-
E2-L1
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L1
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
-x- -x- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x-
E2-L1
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L1
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
-x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x-
E2-L1
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L1
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
-x- -x- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x-
E2-L1
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L1
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
-x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00
E2-L2
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
E2-L1
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
E2-L2E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - P15 ProjektElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Leśko Marcin (EE)Parfianowicz Kamil (EE)
B16B17
E2-L1E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - P15 ProjektElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Leśko Marcin (EE)Parfianowicz Kamil (EE)
B16B17
Energoelektronika (E2) - W30 Wykład
Sobczyński Dariusz (EE)
B107
Energoelektronika (E2) - W30 Wykład
Sobczyński Dariusz (EE)
B107
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10)
Rodziński Jan (ED)
B300
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10)
Rodziński Jan (ED)
B300
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E2) - K30 Lektorat
Młodochowska Katarzyna (CJ)
J304
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E2) - K30 Lektorat
Młodochowska Katarzyna (CJ)
J304
#08:45-09:00
09:00-09:15
E2-L2
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
E2-L1
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
E2-L2E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - P15 ProjektElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Leśko Marcin (EE)Parfianowicz Kamil (EE)
B16B17
E2-L1E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - P15 ProjektElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Leśko Marcin (EE)Parfianowicz Kamil (EE)
B16B17
09:00-09:15
09:15-09:30
E2-L2
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
E2-L1
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
E2-L2E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - P15 ProjektElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Leśko Marcin (EE)Parfianowicz Kamil (EE)
B16B17
E2-L1E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - P15 ProjektElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Leśko Marcin (EE)Parfianowicz Kamil (EE)
B16B17
09:15-09:30
09:30-09:45
E2-L2
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
E2-L1
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
E2-L2E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - P15 ProjektElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Leśko Marcin (EE)Parfianowicz Kamil (EE)
B16B17
E2-L1E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - P15 ProjektElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Leśko Marcin (EE)Parfianowicz Kamil (EE)
B16B17
09:30-09:45
09:45-10:00
E2-L2
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
E2-L1
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
E2-L1E2-L2E2-L3
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 8, 9, 11)Elektroenergetyka (E2) - P15 ProjektElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Ptak Piotr (EP)Leśko Marcin (EE)Parfianowicz Kamil (EE)
A304B16B17
E2-L1E2-L2E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - P15 ProjektElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 10, 12, 14)Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Leśko Marcin (EE)Ptak Piotr (EP)Parfianowicz Kamil (EE)
B16A304B17
09:45-10:00
10:00-10:15
E2-L2
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
E2-L1
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
E2-L1E2-L2E2-L3
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 8, 9, 11)Elektroenergetyka (E2) - P15 ProjektElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Ptak Piotr (EP)Leśko Marcin (EE)Parfianowicz Kamil (EE)
A304B16B17
E2-L1E2-L2E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - P15 ProjektElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 10, 12, 14)Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Leśko Marcin (EE)Ptak Piotr (EP)Parfianowicz Kamil (EE)
B16A304B17
10:00-10:15
10:15-10:30
E2-L2
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
E2-L1
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
E2-L1E2-L2E2-L3
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 8, 9, 11)Elektroenergetyka (E2) - P15 ProjektElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Ptak Piotr (EP)Leśko Marcin (EE)Parfianowicz Kamil (EE)
A304B16B17
E2-L1E2-L2E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - P15 ProjektElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 10, 12, 14)Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Leśko Marcin (EE)Ptak Piotr (EP)Parfianowicz Kamil (EE)
B16A304B17
10:15-10:30
#10:30-10:45
E2-L1E2-L2E2-L3
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektTechnika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumEnergoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Rodziński Jan (ED)Parfianowicz Kamil (EE)Sobczyński Dariusz (EE)
B57A1B5
E2-L1E2-L2E2-L3
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektEnergoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)Rodziński Jan (ED)Sobczyński Dariusz (EE)
A1B57B5
E2-L1E2-L2E2-L3
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 8, 9, 11)Społeczeństwo informacyjne (E2) - P15 Projekt, (w B201)Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Ptak Piotr (EP)Szczupak Paweł (ET)Leśko Marcin (EE)
A304A214
E2-L1E2-L2E2-L3
Społeczeństwo informacyjne (E2) - P15 Projekt, (w B201)Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 10, 12, 14)Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Szczupak Paweł (ET)Ptak Piotr (EP)Hubacz Marcin (EA)
A304D109aut
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
Baran Krzysztof (EE)
B107
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
Baran Krzysztof (EE)
B107
E2-C1E2-C2
Maszyny elektryczne I (E2) - C15 ĆwiczeniaEnergoelektronika (E2) - C15 Ćwiczenia
Rodziński Jan (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)
B300F202
E2-C1E2-C2
Energoelektronika (E2) - C15 ĆwiczeniaMaszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia
Sztajmec Elżbieta (EE)Rodziński Jan (ED)
F202B300
Elektronika II (E2) - W30 Wykład
Mączka Mariusz (EP)
B300
Elektronika II (E2) - W30 Wykład
Mączka Mariusz (EP)
B300
#10:30-10:45
10:45-11:00
E2-L1E2-L2E2-L3
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektTechnika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumEnergoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Rodziński Jan (ED)Parfianowicz Kamil (EE)Sobczyński Dariusz (EE)
B57A1B5
E2-L1E2-L2E2-L3
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektEnergoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)Rodziński Jan (ED)Sobczyński Dariusz (EE)
A1B57B5
E2-L1E2-L2E2-L3
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 8, 9, 11)Społeczeństwo informacyjne (E2) - P15 Projekt, (w B201)Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Ptak Piotr (EP)Szczupak Paweł (ET)Leśko Marcin (EE)
A304A214
E2-L1E2-L2E2-L3
Społeczeństwo informacyjne (E2) - P15 Projekt, (w B201)Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 10, 12, 14)Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Szczupak Paweł (ET)Ptak Piotr (EP)Hubacz Marcin (EA)
A304D109aut
E2-C1E2-C2
Maszyny elektryczne I (E2) - C15 ĆwiczeniaEnergoelektronika (E2) - C15 Ćwiczenia
Rodziński Jan (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)
B300F202
E2-C1E2-C2
Energoelektronika (E2) - C15 ĆwiczeniaMaszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia
Sztajmec Elżbieta (EE)Rodziński Jan (ED)
F202B300
10:45-11:00
11:00-11:15
E2-L1E2-L2E2-L3
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektTechnika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumEnergoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Rodziński Jan (ED)Parfianowicz Kamil (EE)Sobczyński Dariusz (EE)
B57A1B5
E2-L1E2-L2E2-L3
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektEnergoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)Rodziński Jan (ED)Sobczyński Dariusz (EE)
A1B57B5
E2-L1E2-L2E2-L3
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 8, 9, 11)Społeczeństwo informacyjne (E2) - P15 Projekt, (w B201)Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Ptak Piotr (EP)Szczupak Paweł (ET)Leśko Marcin (EE)
A304A214
E2-L1E2-L2E2-L3
Społeczeństwo informacyjne (E2) - P15 Projekt, (w B201)Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 10, 12, 14)Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Szczupak Paweł (ET)Ptak Piotr (EP)Hubacz Marcin (EA)
A304D109aut
E2-C1E2-C2
Maszyny elektryczne I (E2) - C15 ĆwiczeniaEnergoelektronika (E2) - C15 Ćwiczenia
Rodziński Jan (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)
B300F202
E2-C1E2-C2
Energoelektronika (E2) - C15 ĆwiczeniaMaszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia
Sztajmec Elżbieta (EE)Rodziński Jan (ED)
F202B300
11:00-11:15
11:15-11:30
E2-L1E2-L2E2-L3
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektTechnika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumEnergoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Rodziński Jan (ED)Parfianowicz Kamil (EE)Sobczyński Dariusz (EE)
B57A1B5
E2-L1E2-L2E2-L3
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektEnergoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)Rodziński Jan (ED)Sobczyński Dariusz (EE)
A1B57B5
E2-L1E2-L2E2-L3
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 8, 9, 11)Społeczeństwo informacyjne (E2) - P15 Projekt, (w B201)Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Ptak Piotr (EP)Szczupak Paweł (ET)Leśko Marcin (EE)
A304A214
E2-L1E2-L2E2-L3
Społeczeństwo informacyjne (E2) - P15 Projekt, (w B201)Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 10, 12, 14)Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Szczupak Paweł (ET)Ptak Piotr (EP)Hubacz Marcin (EA)
A304D109aut
E2-C1E2-C2
Maszyny elektryczne I (E2) - C15 ĆwiczeniaEnergoelektronika (E2) - C15 Ćwiczenia
Rodziński Jan (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)
B300F202
E2-C1E2-C2
Energoelektronika (E2) - C15 ĆwiczeniaMaszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia
Sztajmec Elżbieta (EE)Rodziński Jan (ED)
F202B300
11:15-11:30
11:30-11:45
E2-L1E2-L2E2-L3
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektTechnika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumEnergoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Rodziński Jan (ED)Parfianowicz Kamil (EE)Sobczyński Dariusz (EE)
B57A1B5
E2-L1E2-L2E2-L3
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektEnergoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)Rodziński Jan (ED)Sobczyński Dariusz (EE)
A1B57B5
E2-L1E2-L2E2-L3
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 8, 9, 11)Społeczeństwo informacyjne (E2) - P15 Projekt, (w B201)Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Ptak Piotr (EP)Szczupak Paweł (ET)Leśko Marcin (EE)
A304A214
E2-L1E2-L2E2-L3
Społeczeństwo informacyjne (E2) - P15 Projekt, (w B201)Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 10, 12, 14)Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Szczupak Paweł (ET)Ptak Piotr (EP)Hubacz Marcin (EA)
A304D109aut
E2-C1E2-C2
Maszyny elektryczne I (E2) - C15 ĆwiczeniaEnergoelektronika (E2) - C15 Ćwiczenia
Rodziński Jan (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)
B300F202
E2-C1E2-C2
Energoelektronika (E2) - C15 ĆwiczeniaMaszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia
Sztajmec Elżbieta (EE)Rodziński Jan (ED)
F202B300
11:30-11:45
11:45-12:00
E2-L1E2-L2E2-L3
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektTechnika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumEnergoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Rodziński Jan (ED)Parfianowicz Kamil (EE)Sobczyński Dariusz (EE)
B57A1B5
E2-L1E2-L2E2-L3
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektEnergoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)Rodziński Jan (ED)Sobczyński Dariusz (EE)
A1B57B5
E2-L1E2-L2E2-L3
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 8, 9, 11)Społeczeństwo informacyjne (E2) - P15 Projekt, (w B201)Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Ptak Piotr (EP)Szczupak Paweł (ET)Leśko Marcin (EE)
A304A214
E2-L1E2-L2E2-L3
Społeczeństwo informacyjne (E2) - P15 Projekt, (w B201)Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 10, 12, 14)Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Szczupak Paweł (ET)Ptak Piotr (EP)Hubacz Marcin (EA)
A304D109aut
E2-C1E2-C2
Maszyny elektryczne I (E2) - C15 ĆwiczeniaEnergoelektronika (E2) - C15 Ćwiczenia
Rodziński Jan (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)
B300F202
E2-C1E2-C2
Energoelektronika (E2) - C15 ĆwiczeniaMaszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia
Sztajmec Elżbieta (EE)Rodziński Jan (ED)
F202B300
11:45-12:00
12:00-12:15
E2-L1E2-L2E2-L3
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektTechnika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumEnergoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Rodziński Jan (ED)Parfianowicz Kamil (EE)Sobczyński Dariusz (EE)
B57A1B5
E2-L1E2-L2E2-L3
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektEnergoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)Rodziński Jan (ED)Sobczyński Dariusz (EE)
A1B57B5
E2-L2E2-L3
Społeczeństwo informacyjne (E2) - P15 Projekt, (w B201)Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Szczupak Paweł (ET)Leśko Marcin (EE)
A214
E2-L1E2-L3
Społeczeństwo informacyjne (E2) - P15 Projekt, (w B201)Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Szczupak Paweł (ET)Hubacz Marcin (EA)
D109aut
E2-C1E2-C2
Maszyny elektryczne I (E2) - C15 ĆwiczeniaEnergoelektronika (E2) - C15 Ćwiczenia
Rodziński Jan (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)
B300F202
E2-C1E2-C2
Energoelektronika (E2) - C15 ĆwiczeniaMaszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia
Sztajmec Elżbieta (EE)Rodziński Jan (ED)
F202B300
12:00-12:15
#12:15-12:30
E2-L1E2-L3
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 LaboratoriumMaszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Markiewicz Michał (EA)Rodziński Jan (ED)
D109autB57
E2-L2E2-L3
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 LaboratoriumTechnika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)Parfianowicz Kamil (EE)
D109autA1
E2-L1E2-L2E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 8, 9, 11)
Parfianowicz Kamil (EE)Sobczyński Dariusz (EE)Ptak Piotr (EP)
B17B5A304
E2-L1E2-L2E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumSpołeczeństwo informacyjne (E2) - P15 Projekt, (w B201)
Parfianowicz Kamil (EE)Sobczyński Dariusz (EE)Szczupak Paweł (ET)
B17B5
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
A111
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
A111
Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
B107
Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
B107
-x- -x- #12:15-12:30
12:30-12:45
E2-L1E2-L3
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 LaboratoriumMaszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Markiewicz Michał (EA)Rodziński Jan (ED)
D109autB57
E2-L2E2-L3
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 LaboratoriumTechnika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)Parfianowicz Kamil (EE)
D109autA1
E2-L1E2-L2E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 8, 9, 11)
Parfianowicz Kamil (EE)Sobczyński Dariusz (EE)Ptak Piotr (EP)
B17B5A304
E2-L1E2-L2E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumSpołeczeństwo informacyjne (E2) - P15 Projekt, (w B201)
Parfianowicz Kamil (EE)Sobczyński Dariusz (EE)Szczupak Paweł (ET)
B17B5
--- --- 12:30-12:45
12:45-13:00
E2-L1E2-L3
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 LaboratoriumMaszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Markiewicz Michał (EA)Rodziński Jan (ED)
D109autB57
E2-L2E2-L3
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 LaboratoriumTechnika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)Parfianowicz Kamil (EE)
D109autA1
E2-L1E2-L2E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 8, 9, 11)
Parfianowicz Kamil (EE)Sobczyński Dariusz (EE)Ptak Piotr (EP)
B17B5A304
E2-L1E2-L2E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumSpołeczeństwo informacyjne (E2) - P15 Projekt, (w B201)
Parfianowicz Kamil (EE)Sobczyński Dariusz (EE)Szczupak Paweł (ET)
B17B5
-x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15
E2-L1E2-L3
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 LaboratoriumMaszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Markiewicz Michał (EA)Rodziński Jan (ED)
D109autB57
E2-L2E2-L3
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 LaboratoriumTechnika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)Parfianowicz Kamil (EE)
D109autA1
E2-L1E2-L2E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 8, 9, 11)
Parfianowicz Kamil (EE)Sobczyński Dariusz (EE)Ptak Piotr (EP)
B17B5A304
E2-L1E2-L2E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumSpołeczeństwo informacyjne (E2) - P15 Projekt, (w B201)
Parfianowicz Kamil (EE)Sobczyński Dariusz (EE)Szczupak Paweł (ET)
B17B5
--- --- 13:00-13:15
13:15-13:30
E2-L1E2-L3
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 LaboratoriumMaszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Markiewicz Michał (EA)Rodziński Jan (ED)
D109autB57
E2-L2E2-L3
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 LaboratoriumTechnika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)Parfianowicz Kamil (EE)
D109autA1
E2-L1E2-L2E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 8, 9, 11)
Parfianowicz Kamil (EE)Sobczyński Dariusz (EE)Ptak Piotr (EP)
B17B5A304
E2-L1E2-L2E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumSpołeczeństwo informacyjne (E2) - P15 Projekt, (w B201)
Parfianowicz Kamil (EE)Sobczyński Dariusz (EE)Szczupak Paweł (ET)
B17B5
-x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45
E2-L1E2-L3
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 LaboratoriumMaszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Markiewicz Michał (EA)Rodziński Jan (ED)
D109autB57
E2-L2E2-L3
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 LaboratoriumTechnika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)Parfianowicz Kamil (EE)
D109autA1
E2-L1E2-L2E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 8, 9, 11)
Parfianowicz Kamil (EE)Sobczyński Dariusz (EE)Ptak Piotr (EP)
B17B5A304
E2-L1E2-L2E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumSpołeczeństwo informacyjne (E2) - P15 Projekt, (w B201)
Parfianowicz Kamil (EE)Sobczyński Dariusz (EE)Szczupak Paweł (ET)
B17B5
--- --- 13:30-13:45
13:45-14:00
E2-L1E2-L3
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 LaboratoriumMaszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Markiewicz Michał (EA)Rodziński Jan (ED)
D109autB57
E2-L2E2-L3
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 LaboratoriumTechnika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)Parfianowicz Kamil (EE)
D109autA1
E2-L1E2-L2E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 8, 9, 11)
Parfianowicz Kamil (EE)Sobczyński Dariusz (EE)Ptak Piotr (EP)
B17B5A304
E2-L1E2-L2E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumSpołeczeństwo informacyjne (E2) - P15 Projekt, (w B201)
Parfianowicz Kamil (EE)Sobczyński Dariusz (EE)Szczupak Paweł (ET)
B17B5
--- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15 ---
E2-L3
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
E2-L3
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 8, 9, 11)
Ptak Piotr (EP)
A304
---
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 2., (w tyg. 1, 3, 5, 7, 9)
Rodziński Jan (ED)
B300
Społeczeństwo informacyjne (E2) - W15 Wykład
Mazur Damian (ET)
B300
E2-L1, E2-L2, E2-L3
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium, (grupa L4)
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
--- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 ---
E2-L3
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
E2-L3
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 8, 9, 11)
Ptak Piotr (EP)
A304
--- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 ---
E2-L3
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
--- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 ---
E2-L3
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
--- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 ---
E2-L3
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
--- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 ---
E2-L3
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
--- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 ---
E2-L3
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
--- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x- -x-
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
E2-C1
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)
F102
E2-C2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)
F102
--- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x-
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
E2-C1
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)
F102
E2-C2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)
F102
--- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x-
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
E2-C1
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)
F102
E2-C2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)
F102
--- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x-
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
E2-C1
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)
F102
E2-C2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)
F102
--- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x-
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
E2-C1
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)
F102
E2-C2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)
F102
--- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x-
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
E2-C1
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)
F102
E2-C2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)
F102
--- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x-
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
E2-C1
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)
F102
E2-C2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)
F102
--- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
E3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x-
Projekt inżynierski (E3 w ET) - P30 Projekt
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
Projekt inżynierski (E3 w ET) - P30 Projekt
Mazur Damian (ET)
B200
E3P-L1
Układy energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B17
E3P-L1
Układy energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B17
---
E3/EN
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - W30 Wykład, Część 2.
Beňa Lúbomir (EE)
B303
#07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- ---
E3P-L1
Układy energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B17
E3P-L1
Układy energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B17
---
E3/EN
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - W30 Wykład, Część 2.
Beňa Lúbomir (EE)
B303
07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x-
E3P-L1
Układy energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B17
E3P-L1
Układy energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B17
---
E3/EN
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - W30 Wykład, Część 2.
Beňa Lúbomir (EE)
B303
07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- ---
E3P-L1
Układy energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B17
E3P-L1
Układy energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B17
---
E3/EN
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - W30 Wykład, Część 2.
Beňa Lúbomir (EE)
B303
07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x-
E3/EN-L1E3P-L1
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Układy energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Pliś Danuta (ED)Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B50B17
E3P-L1
Układy energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B17
---
E3/EN
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - W30 Wykład, Część 2.
Beňa Lúbomir (EE)
B303
08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- ---
E3/EN-L1E3P-L1
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Układy energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Pliś Danuta (ED)Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B50B17
E3P-L1
Układy energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B17
---
E3/EN
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - W30 Wykład, Część 2.
Beňa Lúbomir (EE)
B303
08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x-
E3/EN-L1E3P-L1
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Układy energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Pliś Danuta (ED)Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B50B17
E3P-L1
Układy energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B17
---
E3/EN
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - W30 Wykład, Część 2.
Beňa Lúbomir (EE)
B303
08:30-08:45
#08:45-09:00
E3P-L1E3P-L2
Układy energoelektroniczne (E3/P) - P15 ProjektNapęd elektryczny (E3P) - P15 Projekt
Sztajmec Elżbieta (EE)Mazurkiewicz Adam (ED)
B16B100a
E3P-L1E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - P15 ProjektUkłady energoelektroniczne (E3/P) - P15 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)
B100aB16
E3/ENE3/P
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - W30 WykładUkłady energoelektroniczne (E3/P) - W30 Wykład
Bogusz Piotr (ED)Sobczyński Dariusz (EE)
A113B304
E3/ENE3/P
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - W30 WykładUkłady energoelektroniczne (E3/P) - W30 Wykład
Bogusz Piotr (ED)Sobczyński Dariusz (EE)
A113B304
E3/EN
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B303
E3/EN
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B303
E3/EN-L1E3P-L1E3P-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 LaboratoriumUkłady energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Pliś Danuta (ED)Gotówko Łukasz (ED)Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B50B100bB17
E3/EN-L2E3P-L1E3P-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 LaboratoriumUkłady energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Bogusz Piotr (ED)Gotówko Łukasz (ED)Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B50B100bB17
E3/EN-L1E3/EN-L2E3P-L1E3P-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 ProjektProjekt inżynierski (E3 w EE) - P30 ProjektProjekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka)Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Buczek Kazimierz (EE), Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM)Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA)Korkosz Mariusz (ED)
B107B16F202B100a
E3/EN-L1E3/EN-L2E3P-L1E3P-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 ProjektProjekt inżynierski (E3 w EE) - P30 ProjektProjekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka)Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Buczek Kazimierz (EE), Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM)Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA)Korkosz Mariusz (ED)
B107B16F202B100a
#08:45-09:00
09:00-09:15
E3P-L1E3P-L2
Układy energoelektroniczne (E3/P) - P15 ProjektNapęd elektryczny (E3P) - P15 Projekt
Sztajmec Elżbieta (EE)Mazurkiewicz Adam (ED)
B16B100a
E3P-L1E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - P15 ProjektUkłady energoelektroniczne (E3/P) - P15 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)
B100aB16
E3/ENE3/P
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - W30 WykładUkłady energoelektroniczne (E3/P) - W30 Wykład
Bogusz Piotr (ED)Sobczyński Dariusz (EE)
A113B304
E3/ENE3/P
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - W30 WykładUkłady energoelektroniczne (E3/P) - W30 Wykład
Bogusz Piotr (ED)Sobczyński Dariusz (EE)
A113B304
E3/EN
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B303
E3/EN
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B303
E3/EN-L1E3P-L1E3P-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 LaboratoriumUkłady energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Pliś Danuta (ED)Gotówko Łukasz (ED)Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B50B100bB17
E3/EN-L2E3P-L1E3P-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 LaboratoriumUkłady energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Bogusz Piotr (ED)Gotówko Łukasz (ED)Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B50B100bB17
E3/EN-L1E3/EN-L2E3P-L1E3P-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 ProjektProjekt inżynierski (E3 w EE) - P30 ProjektProjekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka)Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Buczek Kazimierz (EE), Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM)Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA)Korkosz Mariusz (ED)
B107B16F202B100a
E3/EN-L1E3/EN-L2E3P-L1E3P-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 ProjektProjekt inżynierski (E3 w EE) - P30 ProjektProjekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka)Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Buczek Kazimierz (EE), Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM)Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA)Korkosz Mariusz (ED)
B107B16F202B100a
09:00-09:15
09:15-09:30
E3P-L1E3P-L2
Układy energoelektroniczne (E3/P) - P15 ProjektNapęd elektryczny (E3P) - P15 Projekt
Sztajmec Elżbieta (EE)Mazurkiewicz Adam (ED)
B16B100a
E3P-L1E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - P15 ProjektUkłady energoelektroniczne (E3/P) - P15 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)
B100aB16
E3/ENE3/P
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - W30 WykładUkłady energoelektroniczne (E3/P) - W30 Wykład
Bogusz Piotr (ED)Sobczyński Dariusz (EE)
A113B304
E3/ENE3/P
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - W30 WykładUkłady energoelektroniczne (E3/P) - W30 Wykład
Bogusz Piotr (ED)Sobczyński Dariusz (EE)
A113B304
E3/EN
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B303
E3/EN
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B303
E3/EN-L1E3P-L1E3P-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 LaboratoriumUkłady energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Pliś Danuta (ED)Gotówko Łukasz (ED)Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B50B100bB17
E3/EN-L2E3P-L1E3P-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 LaboratoriumUkłady energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Bogusz Piotr (ED)Gotówko Łukasz (ED)Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B50B100bB17
E3/EN-L1E3/EN-L2E3P-L1E3P-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 ProjektProjekt inżynierski (E3 w EE) - P30 ProjektProjekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka)Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Buczek Kazimierz (EE), Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM)Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA)Korkosz Mariusz (ED)
B107B16F202B100a
E3/EN-L1E3/EN-L2E3P-L1E3P-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 ProjektProjekt inżynierski (E3 w EE) - P30 ProjektProjekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka)Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Buczek Kazimierz (EE), Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM)Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA)Korkosz Mariusz (ED)
B107B16F202B100a
09:15-09:30
09:30-09:45
E3P-L1E3P-L2
Układy energoelektroniczne (E3/P) - P15 ProjektNapęd elektryczny (E3P) - P15 Projekt
Sztajmec Elżbieta (EE)Mazurkiewicz Adam (ED)
B16B100a
E3P-L1E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - P15 ProjektUkłady energoelektroniczne (E3/P) - P15 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)
B100aB16
E3/ENE3/P
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - W30 WykładUkłady energoelektroniczne (E3/P) - W30 Wykład
Bogusz Piotr (ED)Sobczyński Dariusz (EE)
A113B304
E3/ENE3/P
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - W30 WykładUkłady energoelektroniczne (E3/P) - W30 Wykład
Bogusz Piotr (ED)Sobczyński Dariusz (EE)
A113B304
E3/EN
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B303
E3/EN
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B303
E3/EN-L1E3P-L1E3P-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 LaboratoriumUkłady energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Pliś Danuta (ED)Gotówko Łukasz (ED)Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B50B100bB17
E3/EN-L2E3P-L1E3P-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 LaboratoriumUkłady energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Bogusz Piotr (ED)Gotówko Łukasz (ED)Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B50B100bB17
E3/EN-L1E3/EN-L2E3P-L1E3P-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 ProjektProjekt inżynierski (E3 w EE) - P30 ProjektProjekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka)Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Buczek Kazimierz (EE), Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM)Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA)Korkosz Mariusz (ED)
B107B16F202B100a
E3/EN-L1E3/EN-L2E3P-L1E3P-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 ProjektProjekt inżynierski (E3 w EE) - P30 ProjektProjekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka)Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Buczek Kazimierz (EE), Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM)Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA)Korkosz Mariusz (ED)
B107B16F202B100a
09:30-09:45
09:45-10:00
E3P-L1E3P-L2
Układy energoelektroniczne (E3/P) - P15 ProjektNapęd elektryczny (E3P) - P15 Projekt
Sztajmec Elżbieta (EE)Mazurkiewicz Adam (ED)
B16B100a
E3P-L1E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - P15 ProjektUkłady energoelektroniczne (E3/P) - P15 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)
B100aB16
E3/ENE3/P
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - W30 WykładUkłady energoelektroniczne (E3/P) - W30 Wykład
Bogusz Piotr (ED)Sobczyński Dariusz (EE)
A113B304
E3/ENE3/P
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - W30 WykładUkłady energoelektroniczne (E3/P) - W30 Wykład
Bogusz Piotr (ED)Sobczyński Dariusz (EE)
A113B304
E3/EN
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B303
E3/EN
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B303
E3/EN-L1E3P-L1E3P-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 LaboratoriumUkłady energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Pliś Danuta (ED)Gotówko Łukasz (ED)Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B50B100bB17
E3/EN-L2E3P-L1E3P-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 LaboratoriumUkłady energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Bogusz Piotr (ED)Gotówko Łukasz (ED)Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B50B100bB17
E3/EN-L1E3/EN-L2E3P-L1E3P-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 ProjektProjekt inżynierski (E3 w EE) - P30 ProjektProjekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka)Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Buczek Kazimierz (EE), Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM)Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA)Korkosz Mariusz (ED)
B107B16F202B100a
E3/EN-L1E3/EN-L2E3P-L1E3P-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 ProjektProjekt inżynierski (E3 w EE) - P30 ProjektProjekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka)Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Buczek Kazimierz (EE), Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM)Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA)Korkosz Mariusz (ED)
B107B16F202B100a
09:45-10:00
10:00-10:15
E3P-L1E3P-L2
Układy energoelektroniczne (E3/P) - P15 ProjektNapęd elektryczny (E3P) - P15 Projekt
Sztajmec Elżbieta (EE)Mazurkiewicz Adam (ED)
B16B100a
E3P-L1E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - P15 ProjektUkłady energoelektroniczne (E3/P) - P15 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)
B100aB16
E3/ENE3/P
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - W30 WykładUkłady energoelektroniczne (E3/P) - W30 Wykład
Bogusz Piotr (ED)Sobczyński Dariusz (EE)
A113B304
E3/ENE3/P
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - W30 WykładUkłady energoelektroniczne (E3/P) - W30 Wykład
Bogusz Piotr (ED)Sobczyński Dariusz (EE)
A113B304
E3/EN
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B303
E3/EN
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B303
E3/EN-L1E3P-L1E3P-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 LaboratoriumUkłady energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Pliś Danuta (ED)Gotówko Łukasz (ED)Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B50B100bB17
E3/EN-L2E3P-L1E3P-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 LaboratoriumUkłady energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Bogusz Piotr (ED)Gotówko Łukasz (ED)Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B50B100bB17
E3/EN-L1E3/EN-L2E3P-L1E3P-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 ProjektProjekt inżynierski (E3 w EE) - P30 ProjektProjekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka)Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Buczek Kazimierz (EE), Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM)Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA)Korkosz Mariusz (ED)
B107B16F202B100a
E3/EN-L1E3/EN-L2E3P-L1E3P-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 ProjektProjekt inżynierski (E3 w EE) - P30 ProjektProjekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka)Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Buczek Kazimierz (EE), Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM)Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA)Korkosz Mariusz (ED)
B107B16F202B100a
10:00-10:15
10:15-10:30
E3P-L1E3P-L2
Układy energoelektroniczne (E3/P) - P15 ProjektNapęd elektryczny (E3P) - P15 Projekt
Sztajmec Elżbieta (EE)Mazurkiewicz Adam (ED)
B16B100a
E3P-L1E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - P15 ProjektUkłady energoelektroniczne (E3/P) - P15 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)
B100aB16
E3/ENE3/P
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - W30 WykładUkłady energoelektroniczne (E3/P) - W30 Wykład
Bogusz Piotr (ED)Sobczyński Dariusz (EE)
A113B304
E3/ENE3/P
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - W30 WykładUkłady energoelektroniczne (E3/P) - W30 Wykład
Bogusz Piotr (ED)Sobczyński Dariusz (EE)
A113B304
E3/EN
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B303
E3/EN
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B303
E3P-L1E3P-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 LaboratoriumUkłady energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Gotówko Łukasz (ED)Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B100bB17
E3/EN-L2E3P-L1E3P-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 LaboratoriumUkłady energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Bogusz Piotr (ED)Gotówko Łukasz (ED)Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B50B100bB17
E3/EN-L1E3/EN-L2E3P-L1E3P-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 ProjektProjekt inżynierski (E3 w EE) - P30 ProjektProjekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka)Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Buczek Kazimierz (EE), Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM)Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA)Korkosz Mariusz (ED)
B107B16F202B100a
E3/EN-L1E3/EN-L2E3P-L1E3P-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 ProjektProjekt inżynierski (E3 w EE) - P30 ProjektProjekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka)Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Buczek Kazimierz (EE), Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM)Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA)Korkosz Mariusz (ED)
B107B16F202B100a
10:15-10:30
#10:30-10:45
E3P-L1E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 Laboratorium
Łatka Małgorzata (EE)Gotówko Łukasz (ED)
B16B100b
E3P-L1E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 Laboratorium
Łatka Małgorzata (EE)Gotówko Łukasz (ED)
B16B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Gotówko Łukasz (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bB18
E3/EN-L1E3/EN-L2E3/P
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNapęd elektryczny (E3P) - C15 Ćwiczenia
Gotówko Łukasz (ED)Binkowski Tomasz (EE)Mazurkiewicz Adam (ED)
B100bB18B300
E3/ENE3/P
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - W25 WykładNapęd elektryczny (E3P) - W30 Wykład
Wachta Henryk (EE)Mazurkiewicz Adam (ED)
A112B303
E3/ENE3/P
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - W25 WykładNapęd elektryczny (E3P) - W30 Wykład
Wachta Henryk (EE)Mazurkiewicz Adam (ED)
A112B303
E3/EN-L1E3/P
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, (135 min. bez przerwy)Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
Wachta Henryk (EE)Korkosz Mariusz (ED)
F203B303
E3/EN-L2E3/P
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, (135 min. bez przerwy)Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
Wachta Henryk (EE)Korkosz Mariusz (ED)
F203B303
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat
Gajdek Tomasz (CJ)
A113
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat
Gajdek Tomasz (CJ)
A113
#10:30-10:45
10:45-11:00
E3P-L1E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 Laboratorium
Łatka Małgorzata (EE)Gotówko Łukasz (ED)
B16B100b
E3P-L1E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 Laboratorium
Łatka Małgorzata (EE)Gotówko Łukasz (ED)
B16B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Gotówko Łukasz (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bB18
E3/EN-L1E3/EN-L2E3/P
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNapęd elektryczny (E3P) - C15 Ćwiczenia
Gotówko Łukasz (ED)Binkowski Tomasz (EE)Mazurkiewicz Adam (ED)
B100bB18B300
E3/ENE3/P
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - W25 WykładNapęd elektryczny (E3P) - W30 Wykład
Wachta Henryk (EE)Mazurkiewicz Adam (ED)
A112B303
E3/ENE3/P
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - W25 WykładNapęd elektryczny (E3P) - W30 Wykład
Wachta Henryk (EE)Mazurkiewicz Adam (ED)
A112B303
E3/EN-L1E3/P
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, (135 min. bez przerwy)Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
Wachta Henryk (EE)Korkosz Mariusz (ED)
F203B303
E3/EN-L2E3/P
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, (135 min. bez przerwy)Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
Wachta Henryk (EE)Korkosz Mariusz (ED)
F203B303
10:45-11:00
11:00-11:15
E3P-L1E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 Laboratorium
Łatka Małgorzata (EE)Gotówko Łukasz (ED)
B16B100b
E3P-L1E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 Laboratorium
Łatka Małgorzata (EE)Gotówko Łukasz (ED)
B16B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Gotówko Łukasz (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bB18
E3/EN-L1E3/EN-L2E3/P
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNapęd elektryczny (E3P) - C15 Ćwiczenia
Gotówko Łukasz (ED)Binkowski Tomasz (EE)Mazurkiewicz Adam (ED)
B100bB18B300
E3/ENE3/P
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - W25 WykładNapęd elektryczny (E3P) - W30 Wykład
Wachta Henryk (EE)Mazurkiewicz Adam (ED)
A112B303
E3/ENE3/P
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - W25 WykładNapęd elektryczny (E3P) - W30 Wykład
Wachta Henryk (EE)Mazurkiewicz Adam (ED)
A112B303
E3/EN-L1E3/P
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, (135 min. bez przerwy)Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
Wachta Henryk (EE)Korkosz Mariusz (ED)
F203B303
E3/EN-L2E3/P
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, (135 min. bez przerwy)Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
Wachta Henryk (EE)Korkosz Mariusz (ED)
F203B303
11:00-11:15
11:15-11:30
E3P-L1E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 Laboratorium
Łatka Małgorzata (EE)Gotówko Łukasz (ED)
B16B100b
E3P-L1E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 Laboratorium
Łatka Małgorzata (EE)Gotówko Łukasz (ED)
B16B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Gotówko Łukasz (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bB18
E3/EN-L1E3/EN-L2E3/P
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNapęd elektryczny (E3P) - C15 Ćwiczenia
Gotówko Łukasz (ED)Binkowski Tomasz (EE)Mazurkiewicz Adam (ED)
B100bB18B300
E3/ENE3/P
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - W25 WykładNapęd elektryczny (E3P) - W30 Wykład
Wachta Henryk (EE)Mazurkiewicz Adam (ED)
A112B303
E3/ENE3/P
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - W25 WykładNapęd elektryczny (E3P) - W30 Wykład
Wachta Henryk (EE)Mazurkiewicz Adam (ED)
A112B303
E3/EN-L1E3/P
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, (135 min. bez przerwy)Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
Wachta Henryk (EE)Korkosz Mariusz (ED)
F203B303
E3/EN-L2E3/P
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, (135 min. bez przerwy)Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
Wachta Henryk (EE)Korkosz Mariusz (ED)
F203B303
11:15-11:30
11:30-11:45
E3P-L1E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 Laboratorium
Łatka Małgorzata (EE)Gotówko Łukasz (ED)
B16B100b
E3P-L1E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 Laboratorium
Łatka Małgorzata (EE)Gotówko Łukasz (ED)
B16B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Gotówko Łukasz (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bB18
E3/EN-L1E3/EN-L2E3/P
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNapęd elektryczny (E3P) - C15 Ćwiczenia
Gotówko Łukasz (ED)Binkowski Tomasz (EE)Mazurkiewicz Adam (ED)
B100bB18B300
E3/ENE3/P
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - W25 WykładNapęd elektryczny (E3P) - W30 Wykład
Wachta Henryk (EE)Mazurkiewicz Adam (ED)
A112B303
E3/ENE3/P
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - W25 WykładNapęd elektryczny (E3P) - W30 Wykład
Wachta Henryk (EE)Mazurkiewicz Adam (ED)
A112B303
E3/EN-L1E3/EN-L2E3/P
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, (135 min. bez przerwy)Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
Wachta Henryk (EE)Daraż Mateusz (ED)Korkosz Mariusz (ED)
F203B50B303
E3/EN-L2E3/P
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, (135 min. bez przerwy)Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
Wachta Henryk (EE)Korkosz Mariusz (ED)
F203B303
11:30-11:45
11:45-12:00
E3P-L1E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 Laboratorium
Łatka Małgorzata (EE)Gotówko Łukasz (ED)
B16B100b
E3P-L1E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 Laboratorium
Łatka Małgorzata (EE)Gotówko Łukasz (ED)
B16B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Gotówko Łukasz (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bB18
E3/EN-L1E3/EN-L2E3/P
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNapęd elektryczny (E3P) - C15 Ćwiczenia
Gotówko Łukasz (ED)Binkowski Tomasz (EE)Mazurkiewicz Adam (ED)
B100bB18B300
E3/ENE3/P
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - W25 WykładNapęd elektryczny (E3P) - W30 Wykład
Wachta Henryk (EE)Mazurkiewicz Adam (ED)
A112B303
E3/ENE3/P
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - W25 WykładNapęd elektryczny (E3P) - W30 Wykład
Wachta Henryk (EE)Mazurkiewicz Adam (ED)
A112B303
E3/EN-L1E3/EN-L2E3/P
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, (135 min. bez przerwy)Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
Wachta Henryk (EE)Daraż Mateusz (ED)Korkosz Mariusz (ED)
F203B50B303
E3/EN-L2E3/P
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, (135 min. bez przerwy)Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
Wachta Henryk (EE)Korkosz Mariusz (ED)
F203B303
11:45-12:00
12:00-12:15
E3P-L1E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 Laboratorium
Łatka Małgorzata (EE)Gotówko Łukasz (ED)
B16B100b
E3P-L1E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 Laboratorium
Łatka Małgorzata (EE)Gotówko Łukasz (ED)
B16B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Gotówko Łukasz (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bB18
E3/EN-L1E3/EN-L2E3/P
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNapęd elektryczny (E3P) - C15 Ćwiczenia
Gotówko Łukasz (ED)Binkowski Tomasz (EE)Mazurkiewicz Adam (ED)
B100bB18B300
E3/ENE3/P
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - W25 WykładNapęd elektryczny (E3P) - W30 Wykład
Wachta Henryk (EE)Mazurkiewicz Adam (ED)
A112B303
E3/ENE3/P
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - W25 WykładNapęd elektryczny (E3P) - W30 Wykład
Wachta Henryk (EE)Mazurkiewicz Adam (ED)
A112B303
E3/EN-L1E3/EN-L2E3/P
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, (135 min. bez przerwy)Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
Wachta Henryk (EE)Daraż Mateusz (ED)Korkosz Mariusz (ED)
F203B50B303
E3/EN-L2E3/P
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, (135 min. bez przerwy)Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
Wachta Henryk (EE)Korkosz Mariusz (ED)
F203B303
12:00-12:15
#12:15-12:30
E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E3/EN-L1E3/EN-L2E3/P
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumSieci elektroenergetyczne (E3/P) - W25 Wykład
Binkowski Tomasz (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)Łatka Małgorzata (EE)
B18B100bB304
E3/EN-L1E3/EN-L2E3/P
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumSieci elektroenergetyczne (E3/P) - W25 Wykład
Binkowski Tomasz (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)Łatka Małgorzata (EE)
B18B100bB304
E3/ENE3P-L1E3P-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - W30 WykładNapęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 Laboratorium
Mazurkiewicz Adam (ED)Pliś Danuta (ED)Podskarbi Grzegorz (ED)
B304B50B57
E3/ENE3P-L1E3P-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - W30 WykładNapęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 Laboratorium
Mazurkiewicz Adam (ED)Pliś Danuta (ED)Podskarbi Grzegorz (ED)
B304B50B57
E3/EN-L1E3/EN-L2E3/P
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, (135 min. bez przerwy)Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - W30 Wykład
Wachta Henryk (EE)Daraż Mateusz (ED)Korkosz Mariusz (ED)
F203B50B303
E3/EN-L2E3/P
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, (135 min. bez przerwy)Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - W30 Wykład
Wachta Henryk (EE)Korkosz Mariusz (ED)
F203B303
E3/ENE3P-L1E3P-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - W15 WykładWybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 LaboratoriumSieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Korkosz Mariusz (ED)Nowak Marek (EE)
B303B57B17
E3/ENE3P-L1E3P-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - W30 Wykład, Część 1.Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 LaboratoriumSieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Beňa Lúbomir (EE)Korkosz Mariusz (ED)Nowak Marek (EE)
B303B57B17
#12:15-12:30
12:30-12:45
E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E3/EN-L1E3/EN-L2E3/P
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumSieci elektroenergetyczne (E3/P) - W25 Wykład
Binkowski Tomasz (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)Łatka Małgorzata (EE)
B18B100bB304
E3/EN-L1E3/EN-L2E3/P
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumSieci elektroenergetyczne (E3/P) - W25 Wykład
Binkowski Tomasz (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)Łatka Małgorzata (EE)
B18B100bB304
E3/ENE3P-L1E3P-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - W30 WykładNapęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 Laboratorium
Mazurkiewicz Adam (ED)Pliś Danuta (ED)Podskarbi Grzegorz (ED)
B304B50B57
E3/ENE3P-L1E3P-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - W30 WykładNapęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 Laboratorium
Mazurkiewicz Adam (ED)Pliś Danuta (ED)Podskarbi Grzegorz (ED)
B304B50B57
E3/EN-L1E3/EN-L2E3/P
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, (135 min. bez przerwy)Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - W30 Wykład
Wachta Henryk (EE)Daraż Mateusz (ED)Korkosz Mariusz (ED)
F203B50B303
E3/EN-L2E3/P
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, (135 min. bez przerwy)Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - W30 Wykład
Wachta Henryk (EE)Korkosz Mariusz (ED)
F203B303
E3/ENE3P-L1E3P-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - W15 WykładWybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 LaboratoriumSieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Korkosz Mariusz (ED)Nowak Marek (EE)
B303B57B17
E3/ENE3P-L1E3P-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - W30 Wykład, Część 1.Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 LaboratoriumSieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Beňa Lúbomir (EE)Korkosz Mariusz (ED)Nowak Marek (EE)
B303B57B17
12:30-12:45
12:45-13:00
E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E3/EN-L1E3/EN-L2E3/P
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumSieci elektroenergetyczne (E3/P) - W25 Wykład
Binkowski Tomasz (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)Łatka Małgorzata (EE)
B18B100bB304
E3/EN-L1E3/EN-L2E3/P
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumSieci elektroenergetyczne (E3/P) - W25 Wykład
Binkowski Tomasz (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)Łatka Małgorzata (EE)
B18B100bB304
E3/ENE3P-L1E3P-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - W30 WykładNapęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 Laboratorium
Mazurkiewicz Adam (ED)Pliś Danuta (ED)Podskarbi Grzegorz (ED)
B304B50B57
E3/ENE3P-L1E3P-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - W30 WykładNapęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 Laboratorium
Mazurkiewicz Adam (ED)Pliś Danuta (ED)Podskarbi Grzegorz (ED)
B304B50B57
E3/EN-L2E3/P
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - W30 Wykład
Daraż Mateusz (ED)Korkosz Mariusz (ED)
B50B303
E3/P
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - W30 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B303
E3/ENE3P-L1E3P-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - W15 WykładWybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 LaboratoriumSieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Korkosz Mariusz (ED)Nowak Marek (EE)
B303B57B17
E3/ENE3P-L1E3P-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - W30 Wykład, Część 1.Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 LaboratoriumSieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Beňa Lúbomir (EE)Korkosz Mariusz (ED)Nowak Marek (EE)
B303B57B17
12:45-13:00
13:00-13:15
E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E3/EN-L1E3/EN-L2E3/P
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumSieci elektroenergetyczne (E3/P) - W25 Wykład
Binkowski Tomasz (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)Łatka Małgorzata (EE)
B18B100bB304
E3/EN-L1E3/EN-L2E3/P
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumSieci elektroenergetyczne (E3/P) - W25 Wykład
Binkowski Tomasz (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)Łatka Małgorzata (EE)
B18B100bB304
E3/ENE3P-L1E3P-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - W30 WykładNapęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 Laboratorium
Mazurkiewicz Adam (ED)Pliś Danuta (ED)Podskarbi Grzegorz (ED)
B304B50B57
E3/ENE3P-L1E3P-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - W30 WykładNapęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 Laboratorium
Mazurkiewicz Adam (ED)Pliś Danuta (ED)Podskarbi Grzegorz (ED)
B304B50B57
E3/EN-L2E3/P
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - W30 Wykład
Daraż Mateusz (ED)Korkosz Mariusz (ED)
B50B303
E3/P
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - W30 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B303
E3/ENE3P-L1E3P-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - W15 WykładWybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 LaboratoriumSieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Korkosz Mariusz (ED)Nowak Marek (EE)
B303B57B17
E3/ENE3P-L1E3P-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - W30 Wykład, Część 1.Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 LaboratoriumSieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Beňa Lúbomir (EE)Korkosz Mariusz (ED)Nowak Marek (EE)
B303B57B17
13:00-13:15
13:15-13:30
E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E3/EN-L1E3/EN-L2E3/P
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumSieci elektroenergetyczne (E3/P) - W25 Wykład
Binkowski Tomasz (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)Łatka Małgorzata (EE)
B18B100bB304
E3/EN-L1E3/EN-L2E3/P
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumSieci elektroenergetyczne (E3/P) - W25 Wykład
Binkowski Tomasz (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)Łatka Małgorzata (EE)
B18B100bB304
E3/ENE3P-L1E3P-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - W30 WykładNapęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 Laboratorium
Mazurkiewicz Adam (ED)Pliś Danuta (ED)Podskarbi Grzegorz (ED)
B304B50B57
E3/ENE3P-L1E3P-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - W30 WykładNapęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 Laboratorium
Mazurkiewicz Adam (ED)Pliś Danuta (ED)Podskarbi Grzegorz (ED)
B304B50B57
E3/EN-L2E3/P
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - W30 Wykład
Daraż Mateusz (ED)Korkosz Mariusz (ED)
B50B303
E3/P
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - W30 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B303
E3/ENE3P-L1E3P-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - W15 WykładWybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 LaboratoriumSieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Korkosz Mariusz (ED)Nowak Marek (EE)
B303B57B17
E3/ENE3P-L1E3P-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - W30 Wykład, Część 1.Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 LaboratoriumSieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Beňa Lúbomir (EE)Korkosz Mariusz (ED)Nowak Marek (EE)
B303B57B17
13:15-13:30
13:30-13:45
E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E3/EN-L1E3/EN-L2E3/P
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumSieci elektroenergetyczne (E3/P) - W25 Wykład
Binkowski Tomasz (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)Łatka Małgorzata (EE)
B18B100bB304
E3/EN-L1E3/EN-L2E3/P
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumSieci elektroenergetyczne (E3/P) - W25 Wykład
Binkowski Tomasz (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)Łatka Małgorzata (EE)
B18B100bB304
E3/ENE3P-L1E3P-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - W30 WykładNapęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 Laboratorium
Mazurkiewicz Adam (ED)Pliś Danuta (ED)Podskarbi Grzegorz (ED)
B304B50B57
E3/ENE3P-L1E3P-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - W30 WykładNapęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 Laboratorium
Mazurkiewicz Adam (ED)Pliś Danuta (ED)Podskarbi Grzegorz (ED)
B304B50B57
E3/EN-L2E3/P
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - W30 Wykład
Daraż Mateusz (ED)Korkosz Mariusz (ED)
B50B303
E3/P
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - W30 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B303
E3/ENE3P-L1E3P-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - W15 WykładWybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 LaboratoriumSieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Korkosz Mariusz (ED)Nowak Marek (EE)
B303B57B17
E3/ENE3P-L1E3P-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - W30 Wykład, Część 1.Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 LaboratoriumSieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Beňa Lúbomir (EE)Korkosz Mariusz (ED)Nowak Marek (EE)
B303B57B17
13:30-13:45
13:45-14:00
E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E3/EN-L1E3/EN-L2E3/P
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumSieci elektroenergetyczne (E3/P) - W25 Wykład
Binkowski Tomasz (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)Łatka Małgorzata (EE)
B18B100bB304
E3/EN-L1E3/EN-L2E3/P
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumSieci elektroenergetyczne (E3/P) - W25 Wykład
Binkowski Tomasz (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)Łatka Małgorzata (EE)
B18B100bB304
E3/ENE3P-L1E3P-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - W30 WykładNapęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 Laboratorium
Mazurkiewicz Adam (ED)Pliś Danuta (ED)Podskarbi Grzegorz (ED)
B304B50B57
E3/ENE3P-L1E3P-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - W30 WykładNapęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 Laboratorium
Mazurkiewicz Adam (ED)Pliś Danuta (ED)Podskarbi Grzegorz (ED)
B304B50B57
E3/P
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - W30 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B303
E3/P
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - W30 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B303
E3/ENE3P-L1E3P-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - W15 WykładWybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 LaboratoriumSieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Korkosz Mariusz (ED)Nowak Marek (EE)
B303B57B17
E3/ENE3P-L1E3P-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - W30 Wykład, Część 1.Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 LaboratoriumSieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Beňa Lúbomir (EE)Korkosz Mariusz (ED)Nowak Marek (EE)
B303B57B17
13:45-14:00
#14:00-14:15 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2E3/P
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 ProjektRynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
Parfianowicz Kamil (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)Łatka Małgorzata (EE)
B17B100bB304
E3/EN-L1E3/EN-L2E3/P
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 ProjektRynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
Parfianowicz Kamil (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)Łatka Małgorzata (EE)
B17B100bB304
E3/EN-L1E3P-L1
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 ProjektNapęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Krzywdzińska Krystyna (ED)Pliś Danuta (ED)
B100aB50
E3/EN-L1E3P-L1
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 ProjektNapęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Krzywdzińska Krystyna (ED)Pliś Danuta (ED)
B100aB50
E3P-L1
Sieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
E3/EN-L1E3P-L1
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 ProjektSieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Nowak Marek (EE)
B50B16
-x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2E3/P
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 ProjektRynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
Parfianowicz Kamil (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)Łatka Małgorzata (EE)
B17B100bB304
E3/EN-L1E3/EN-L2E3/P
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 ProjektRynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
Parfianowicz Kamil (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)Łatka Małgorzata (EE)
B17B100bB304
E3/EN-L1E3P-L1
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 ProjektNapęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Krzywdzińska Krystyna (ED)Pliś Danuta (ED)
B100aB50
E3/EN-L1E3P-L1
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 ProjektNapęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Krzywdzińska Krystyna (ED)Pliś Danuta (ED)
B100aB50
E3P-L1
Sieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
E3/EN-L1E3P-L1
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 ProjektSieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Nowak Marek (EE)
B50B16
--- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2E3/P
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 ProjektRynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
Parfianowicz Kamil (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)Łatka Małgorzata (EE)
B17B100bB304
E3/EN-L1E3/EN-L2E3/P
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 ProjektRynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
Parfianowicz Kamil (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)Łatka Małgorzata (EE)
B17B100bB304
E3/EN-L1E3P-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 ProjektNapęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Krzywdzińska Krystyna (ED)Pliś Danuta (ED)
B100aB50
E3/EN-L1E3P-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 ProjektNapęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Krzywdzińska Krystyna (ED)Pliś Danuta (ED)
B100aB50
E3P-L1
Sieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
E3/EN-L1E3P-L1
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 ProjektSieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Nowak Marek (EE)
B50B16
-x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2E3/P
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 ProjektRynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
Parfianowicz Kamil (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)Łatka Małgorzata (EE)
B17B100bB304
E3/EN-L1E3/EN-L2E3/P
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 ProjektRynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
Parfianowicz Kamil (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)Łatka Małgorzata (EE)
B17B100bB304
E3/EN-L1E3P-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 ProjektNapęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Krzywdzińska Krystyna (ED)Pliś Danuta (ED)
B100aB50
E3/EN-L1E3P-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 ProjektNapęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Krzywdzińska Krystyna (ED)Pliś Danuta (ED)
B100aB50
E3P-L1
Sieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
E3/EN-L1E3P-L1
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 ProjektSieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Nowak Marek (EE)
B50B16
--- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2E3/P
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 ProjektRynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
Parfianowicz Kamil (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)Łatka Małgorzata (EE)
B17B100bB304
E3/EN-L1E3/EN-L2E3/P
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 ProjektRynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
Parfianowicz Kamil (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)Łatka Małgorzata (EE)
B17B100bB304
E3/EN-L1E3P-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 ProjektNapęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Krzywdzińska Krystyna (ED)Pliś Danuta (ED)
B100aB50
E3/EN-L1E3P-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 ProjektNapęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Krzywdzińska Krystyna (ED)Pliś Danuta (ED)
B100aB50
E3P-L1
Sieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
E3/EN-L1E3P-L1
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 ProjektSieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Nowak Marek (EE)
B50B16
-x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2E3/P
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 ProjektRynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
Parfianowicz Kamil (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)Łatka Małgorzata (EE)
B17B100bB304
E3/EN-L1E3/EN-L2E3/P
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 ProjektRynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
Parfianowicz Kamil (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)Łatka Małgorzata (EE)
B17B100bB304
E3/EN-L1E3P-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 ProjektNapęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Krzywdzińska Krystyna (ED)Pliś Danuta (ED)
B100aB50
E3/EN-L1E3P-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 ProjektNapęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Krzywdzińska Krystyna (ED)Pliś Danuta (ED)
B100aB50
E3P-L1
Sieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
E3/EN-L1E3P-L1
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 ProjektSieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Nowak Marek (EE)
B50B16
--- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2E3/P
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 ProjektRynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
Parfianowicz Kamil (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)Łatka Małgorzata (EE)
B17B100bB304
E3/EN-L1E3/EN-L2E3/P
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 ProjektRynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
Parfianowicz Kamil (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)Łatka Małgorzata (EE)
B17B100bB304
E3/EN-L1E3P-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 ProjektNapęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Krzywdzińska Krystyna (ED)Pliś Danuta (ED)
B100aB50
E3/EN-L1E3P-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 ProjektNapęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Krzywdzińska Krystyna (ED)Pliś Danuta (ED)
B100aB50
E3P-L1
Sieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
E3/EN-L1E3P-L1
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 ProjektSieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Nowak Marek (EE)
B50B16
-x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 --- --- --- ---
E3/EN-L2E3P-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Parfianowicz Kamil (EE)Pliś Danuta (ED)
B17B50
E3/EN-L2E3P-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Parfianowicz Kamil (EE)Pliś Danuta (ED)
B17B50
--- --- --- --- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- ---
E3/EN-L2E3P-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Parfianowicz Kamil (EE)Pliś Danuta (ED)
B17B50
E3/EN-L2E3P-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Parfianowicz Kamil (EE)Pliś Danuta (ED)
B17B50
--- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- ---
E3/EN-L2E3P-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Parfianowicz Kamil (EE)Pliś Danuta (ED)
B17B50
E3/EN-L2E3P-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Parfianowicz Kamil (EE)Pliś Danuta (ED)
B17B50
--- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- ---
E3/EN-L2E3P-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Parfianowicz Kamil (EE)Pliś Danuta (ED)
B17B50
E3/EN-L2E3P-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Parfianowicz Kamil (EE)Pliś Danuta (ED)
B17B50
--- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- ---
E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
--- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- ---
E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
--- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- ---
E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
--- --- --- --- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- --- ---
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat, (j. niemiecki)
Majkowska Ilona (CJ)
B304
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat, (j. niemiecki)
Majkowska Ilona (CJ)
B304
--- --- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- -x- -x- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- -x- -x- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
F1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00
F1-L2F1-L4F1-C4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumTechnika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
Kuryło Kazimierz (EU)Wilk Grzegorz (EM)Smoleń Andrzej (ET)
A75A211A312
F1-L1F1-L4F1-C3F1-L7F1-L8
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumTechnika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F501)Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)Wilk Grzegorz (EM)Smoleń Andrzej (ET)Prędka Edyta (ET)Szczepański Antoni (ET)
A75A211A312B205
Logika i teoria mnogości (F1) - W15 Wykład
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
A61
F1-L8
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F501)
Prędka Edyta (ET)
F1-L1F1-L2F1-L3F1-L4F1-L5F1-L8
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 ProjektTechnika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)Dec Grzegorz (EA)Prędka Edyta (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)Smoleń Andrzej (ET)Wilk Grzegorz (EM)
B205D3bF505F104A211
F1-L1F1-L2F1-L3F1-L4F1-L6F1-L8
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 ProjektTechnika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Dec Grzegorz (EA)Drałus Grzegorz (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)Prędka Edyta (ET)Smoleń Andrzej (ET)Wilk Grzegorz (EM)
D3bB205F104F505A211
F1-C1, F1-C2F1-C3
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)Drałus Grzegorz (ET)
Hala PRzA312
F1-C1, F1-C2F1-C4
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)Drałus Grzegorz (ET)
Hala PRzA312
#08:45-09:00
09:00-09:15
F1-L2F1-L4F1-C4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumTechnika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
Kuryło Kazimierz (EU)Wilk Grzegorz (EM)Smoleń Andrzej (ET)
A75A211A312
F1-L1F1-L4F1-C3F1-L7F1-L8
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumTechnika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F501)Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)Wilk Grzegorz (EM)Smoleń Andrzej (ET)Prędka Edyta (ET)Szczepański Antoni (ET)
A75A211A312B205
F1-L8
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F501)
Prędka Edyta (ET)
F1-L1F1-L2F1-L3F1-L4F1-L5F1-L8
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 ProjektTechnika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)Dec Grzegorz (EA)Prędka Edyta (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)Smoleń Andrzej (ET)Wilk Grzegorz (EM)
B205D3bF505F104A211
F1-L1F1-L2F1-L3F1-L4F1-L6F1-L8
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 ProjektTechnika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Dec Grzegorz (EA)Drałus Grzegorz (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)Prędka Edyta (ET)Smoleń Andrzej (ET)Wilk Grzegorz (EM)
D3bB205F104F505A211
F1-C1, F1-C2F1-C3
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)Drałus Grzegorz (ET)
Hala PRzA312
F1-C1, F1-C2F1-C4
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)Drałus Grzegorz (ET)
Hala PRzA312
09:00-09:15
09:15-09:30
F1-L2F1-L4F1-C4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumTechnika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
Kuryło Kazimierz (EU)Wilk Grzegorz (EM)Smoleń Andrzej (ET)
A75A211A312
F1-L1F1-L4F1-C3F1-L7F1-L8
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumTechnika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F501)Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)Wilk Grzegorz (EM)Smoleń Andrzej (ET)Prędka Edyta (ET)Szczepański Antoni (ET)
A75A211A312B205
F1-L8
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F501)
Prędka Edyta (ET)
F1-L1F1-L2F1-L3F1-L4F1-L5F1-L8
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 ProjektTechnika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)Dec Grzegorz (EA)Prędka Edyta (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)Smoleń Andrzej (ET)Wilk Grzegorz (EM)
B205D3bF505F104A211
F1-L1F1-L2F1-L3F1-L4F1-L6F1-L8
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 ProjektTechnika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Dec Grzegorz (EA)Drałus Grzegorz (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)Prędka Edyta (ET)Smoleń Andrzej (ET)Wilk Grzegorz (EM)
D3bB205F104F505A211
F1-C1, F1-C2F1-C3
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)Drałus Grzegorz (ET)
Hala PRzA312
F1-C1, F1-C2F1-C4
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)Drałus Grzegorz (ET)
Hala PRzA312
09:15-09:30
09:30-09:45
F1-L2F1-L4F1-C4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumTechnika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
Kuryło Kazimierz (EU)Wilk Grzegorz (EM)Smoleń Andrzej (ET)
A75A211A312
F1-L1F1-L4F1-C3F1-L7F1-L8
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumTechnika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F501)Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)Wilk Grzegorz (EM)Smoleń Andrzej (ET)Prędka Edyta (ET)Szczepański Antoni (ET)
A75A211A312B205
F1-L8
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F501)
Prędka Edyta (ET)
F1-L1F1-L2F1-L3F1-L4F1-L5F1-L8
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 ProjektTechnika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)Dec Grzegorz (EA)Prędka Edyta (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)Smoleń Andrzej (ET)Wilk Grzegorz (EM)
B205D3bF505F104A211
F1-L1F1-L2F1-L3F1-L4F1-L6F1-L8
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 ProjektTechnika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Dec Grzegorz (EA)Drałus Grzegorz (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)Prędka Edyta (ET)Smoleń Andrzej (ET)Wilk Grzegorz (EM)
D3bB205F104F505A211
F1-C1, F1-C2F1-C3
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)Drałus Grzegorz (ET)
Hala PRzA312
F1-C1, F1-C2F1-C4
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)Drałus Grzegorz (ET)
Hala PRzA312
09:30-09:45
09:45-10:00
F1-L2F1-L4F1-C4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumTechnika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
Kuryło Kazimierz (EU)Wilk Grzegorz (EM)Smoleń Andrzej (ET)
A75A211A312
F1-L1F1-L4F1-C3F1-L7F1-L8
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumTechnika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F501)Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)Wilk Grzegorz (EM)Smoleń Andrzej (ET)Prędka Edyta (ET)Szczepański Antoni (ET)
A75A211A312B205
F1-L8
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F501)
Prędka Edyta (ET)
F1-L1F1-L2F1-L3F1-L4F1-L5F1-L8
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 ProjektTechnika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)Dec Grzegorz (EA)Prędka Edyta (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)Smoleń Andrzej (ET)Wilk Grzegorz (EM)
B205D3bF505F104A211
F1-L1F1-L2F1-L3F1-L4F1-L6F1-L8
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 ProjektTechnika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Dec Grzegorz (EA)Drałus Grzegorz (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)Prędka Edyta (ET)Smoleń Andrzej (ET)Wilk Grzegorz (EM)
D3bB205F104F505A211
F1-C1, F1-C2F1-C3
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)Drałus Grzegorz (ET)
Hala PRzA312
F1-C1, F1-C2F1-C4
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)Drałus Grzegorz (ET)
Hala PRzA312
09:45-10:00
10:00-10:15
F1-L2F1-L4F1-C4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumTechnika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
Kuryło Kazimierz (EU)Wilk Grzegorz (EM)Smoleń Andrzej (ET)
A75A211A312
F1-L1F1-L4F1-C3F1-L7F1-L8
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumTechnika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F501)Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)Wilk Grzegorz (EM)Smoleń Andrzej (ET)Prędka Edyta (ET)Szczepański Antoni (ET)
A75A211A312B205
F1-L8
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F501)
Prędka Edyta (ET)
F1-L1F1-L2F1-L3F1-L4F1-L5F1-L8
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 ProjektTechnika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)Dec Grzegorz (EA)Prędka Edyta (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)Smoleń Andrzej (ET)Wilk Grzegorz (EM)
B205D3bF505F104A211
F1-L1F1-L2F1-L3F1-L4F1-L6F1-L8
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 ProjektTechnika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Dec Grzegorz (EA)Drałus Grzegorz (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)Prędka Edyta (ET)Smoleń Andrzej (ET)Wilk Grzegorz (EM)
D3bB205F104F505A211
F1-C1, F1-C2F1-C3
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)Drałus Grzegorz (ET)
Hala PRzA312
F1-C1, F1-C2F1-C4
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)Drałus Grzegorz (ET)
Hala PRzA312
10:00-10:15
10:15-10:30
F1-L2F1-L4F1-C4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumTechnika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
Kuryło Kazimierz (EU)Wilk Grzegorz (EM)Smoleń Andrzej (ET)
A75A211A312
F1-L1F1-L4F1-C3F1-L7F1-L8
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumTechnika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F501)Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)Wilk Grzegorz (EM)Smoleń Andrzej (ET)Prędka Edyta (ET)Szczepański Antoni (ET)
A75A211A312B205
F1-L8
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F501)
Prędka Edyta (ET)
F1-L1F1-L2F1-L3F1-L4F1-L5F1-L8
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 ProjektTechnika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)Dec Grzegorz (EA)Prędka Edyta (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)Smoleń Andrzej (ET)Wilk Grzegorz (EM)
B205D3bF505F104A211
F1-L1F1-L2F1-L3F1-L4F1-L6F1-L8
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 ProjektTechnika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Dec Grzegorz (EA)Drałus Grzegorz (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)Prędka Edyta (ET)Smoleń Andrzej (ET)Wilk Grzegorz (EM)
D3bB205F104F505A211
F1-C1, F1-C2F1-C3
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)Drałus Grzegorz (ET)
Hala PRzA312
F1-C1, F1-C2F1-C4
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)Drałus Grzegorz (ET)
Hala PRzA312
10:15-10:30
#10:30-10:45
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
A61
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
A61
F1-C1F1-C2F1-L5F1-L6F1-L7F1-L8
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - C15 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA)Smoleń Andrzej (ET)Drałus Grzegorz (ET)Krzeszowski Tomasz (EA)Śnieżek Marek (EA)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
A113A312B205F105F206A59-lab.G2A
F1-C1F1-C2F1-L5F1-L6F1-L7F1-L8
Metody numeryczne (F1) - C15 ĆwiczeniaAlgorytmy i struktury danych (F1) - C15 ĆwiczeniaAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Smoleń Andrzej (ET)Rzońca Dariusz (EA)Krzeszowski Tomasz (EA)Drałus Grzegorz (ET)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Śnieżek Marek (EA)
A312A113F105B205A59-lab.G2AF206
F1-L1F1-C3
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Wilk Grzegorz (EM)Gerka Alicja (ES)
A211A111
F1-L1F1-C4
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Wilk Grzegorz (EM)Gerka Alicja (ES)
A211A111
F1-L1F1-L2F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6F1-L8
Metody numeryczne (F1) - P15 ProjektElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Śnieżek Marek (EA)Dec Grzegorz (EA)Prędka Edyta (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)Błąd Grzegorz (EU)
A59-lab.G2AF206D3bF505F104A75
F1-L1F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6F1-L7
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Dec Grzegorz (EA)Śnieżek Marek (EA)Wiktorowicz Krzysztof (EA)Prędka Edyta (ET)Błąd Grzegorz (EU)
A59-lab.G2AD3bF206F104F505A75
F1-L2F1-L3F1-C3
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Wilk Barbara (EM)Drałus Grzegorz (ET)Rzońca Dariusz (EA)
A211B210A214
F1-L2F1-L4F1-C4
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Wilk Barbara (EM)Drałus Grzegorz (ET)Rzońca Dariusz (EA)
A211B210A214
#10:30-10:45
10:45-11:00
F1-C1F1-C2F1-L5F1-L6F1-L7F1-L8
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - C15 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA)Smoleń Andrzej (ET)Drałus Grzegorz (ET)Krzeszowski Tomasz (EA)Śnieżek Marek (EA)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
A113A312B205F105F206A59-lab.G2A
F1-C1F1-C2F1-L5F1-L6F1-L7F1-L8
Metody numeryczne (F1) - C15 ĆwiczeniaAlgorytmy i struktury danych (F1) - C15 ĆwiczeniaAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Smoleń Andrzej (ET)Rzońca Dariusz (EA)Krzeszowski Tomasz (EA)Drałus Grzegorz (ET)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Śnieżek Marek (EA)
A312A113F105B205A59-lab.G2AF206
F1-L1F1-C3
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Wilk Grzegorz (EM)Gerka Alicja (ES)
A211A111
F1-L1F1-C4
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Wilk Grzegorz (EM)Gerka Alicja (ES)
A211A111
F1-L1F1-L2F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6F1-L8
Metody numeryczne (F1) - P15 ProjektElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Śnieżek Marek (EA)Dec Grzegorz (EA)Prędka Edyta (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)Błąd Grzegorz (EU)
A59-lab.G2AF206D3bF505F104A75
F1-L1F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6F1-L7
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Dec Grzegorz (EA)Śnieżek Marek (EA)Wiktorowicz Krzysztof (EA)Prędka Edyta (ET)Błąd Grzegorz (EU)
A59-lab.G2AD3bF206F104F505A75
F1-L2F1-L3F1-C3
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Wilk Barbara (EM)Drałus Grzegorz (ET)Rzońca Dariusz (EA)
A211B210A214
F1-L2F1-L4F1-C4
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Wilk Barbara (EM)Drałus Grzegorz (ET)Rzońca Dariusz (EA)
A211B210A214
10:45-11:00
11:00-11:15
F1-C1F1-C2F1-L5F1-L6F1-L7F1-L8
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - C15 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA)Smoleń Andrzej (ET)Drałus Grzegorz (ET)Krzeszowski Tomasz (EA)Śnieżek Marek (EA)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
A113A312B205F105F206A59-lab.G2A
F1-C1F1-C2F1-L5F1-L6F1-L7F1-L8
Metody numeryczne (F1) - C15 ĆwiczeniaAlgorytmy i struktury danych (F1) - C15 ĆwiczeniaAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Smoleń Andrzej (ET)Rzońca Dariusz (EA)Krzeszowski Tomasz (EA)Drałus Grzegorz (ET)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Śnieżek Marek (EA)
A312A113F105B205A59-lab.G2AF206
F1-L1F1-C3
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Wilk Grzegorz (EM)Gerka Alicja (ES)
A211A111
F1-L1F1-C4
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Wilk Grzegorz (EM)Gerka Alicja (ES)
A211A111
F1-L1F1-L2F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6F1-L8
Metody numeryczne (F1) - P15 ProjektElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Śnieżek Marek (EA)Dec Grzegorz (EA)Prędka Edyta (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)Błąd Grzegorz (EU)
A59-lab.G2AF206D3bF505F104A75
F1-L1F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6F1-L7
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Dec Grzegorz (EA)Śnieżek Marek (EA)Wiktorowicz Krzysztof (EA)Prędka Edyta (ET)Błąd Grzegorz (EU)
A59-lab.G2AD3bF206F104F505A75
F1-L2F1-L3F1-C3
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Wilk Barbara (EM)Drałus Grzegorz (ET)Rzońca Dariusz (EA)
A211B210A214
F1-L2F1-L4F1-C4
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Wilk Barbara (EM)Drałus Grzegorz (ET)Rzońca Dariusz (EA)
A211B210A214
11:00-11:15
11:15-11:30
F1-C1F1-C2F1-L5F1-L6F1-L7F1-L8
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - C15 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA)Smoleń Andrzej (ET)Drałus Grzegorz (ET)Krzeszowski Tomasz (EA)Śnieżek Marek (EA)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
A113A312B205F105F206A59-lab.G2A
F1-C1F1-C2F1-L5F1-L6F1-L7F1-L8
Metody numeryczne (F1) - C15 ĆwiczeniaAlgorytmy i struktury danych (F1) - C15 ĆwiczeniaAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Smoleń Andrzej (ET)Rzońca Dariusz (EA)Krzeszowski Tomasz (EA)Drałus Grzegorz (ET)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Śnieżek Marek (EA)
A312A113F105B205A59-lab.G2AF206
F1-L1F1-C3
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Wilk Grzegorz (EM)Gerka Alicja (ES)
A211A111
F1-L1F1-C4
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Wilk Grzegorz (EM)Gerka Alicja (ES)
A211A111
F1-L1F1-L2F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6F1-L8
Metody numeryczne (F1) - P15 ProjektElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Śnieżek Marek (EA)Dec Grzegorz (EA)Prędka Edyta (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)Błąd Grzegorz (EU)
A59-lab.G2AF206D3bF505F104A75
F1-L1F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6F1-L7
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Dec Grzegorz (EA)Śnieżek Marek (EA)Wiktorowicz Krzysztof (EA)Prędka Edyta (ET)Błąd Grzegorz (EU)
A59-lab.G2AD3bF206F104F505A75
F1-L2F1-L3F1-C3
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Wilk Barbara (EM)Drałus Grzegorz (ET)Rzońca Dariusz (EA)
A211B210A214
F1-L2F1-L4F1-C4
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Wilk Barbara (EM)Drałus Grzegorz (ET)Rzońca Dariusz (EA)
A211B210A214
11:15-11:30
11:30-11:45
F1-C1F1-C2F1-L5F1-L6F1-L7F1-L8
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - C15 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA)Smoleń Andrzej (ET)Drałus Grzegorz (ET)Krzeszowski Tomasz (EA)Śnieżek Marek (EA)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
A113A312B205F105F206A59-lab.G2A
F1-C1F1-C2F1-L5F1-L6F1-L7F1-L8
Metody numeryczne (F1) - C15 ĆwiczeniaAlgorytmy i struktury danych (F1) - C15 ĆwiczeniaAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Smoleń Andrzej (ET)Rzońca Dariusz (EA)Krzeszowski Tomasz (EA)Drałus Grzegorz (ET)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Śnieżek Marek (EA)
A312A113F105B205A59-lab.G2AF206
F1-L1F1-C3
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Wilk Grzegorz (EM)Gerka Alicja (ES)
A211A111
F1-L1F1-C4
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Wilk Grzegorz (EM)Gerka Alicja (ES)
A211A111
F1-L1F1-L2F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6F1-L8
Metody numeryczne (F1) - P15 ProjektElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Śnieżek Marek (EA)Dec Grzegorz (EA)Prędka Edyta (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)Błąd Grzegorz (EU)
A59-lab.G2AF206D3bF505F104A75
F1-L1F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6F1-L7
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Dec Grzegorz (EA)Śnieżek Marek (EA)Wiktorowicz Krzysztof (EA)Prędka Edyta (ET)Błąd Grzegorz (EU)
A59-lab.G2AD3bF206F104F505A75
F1-L2F1-L3F1-C3
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Wilk Barbara (EM)Drałus Grzegorz (ET)Rzońca Dariusz (EA)
A211B210A214
F1-L2F1-L4F1-C4
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Wilk Barbara (EM)Drałus Grzegorz (ET)Rzońca Dariusz (EA)
A211B210A214
11:30-11:45
11:45-12:00
F1-C1F1-C2F1-L5F1-L6F1-L7F1-L8
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - C15 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA)Smoleń Andrzej (ET)Drałus Grzegorz (ET)Krzeszowski Tomasz (EA)Śnieżek Marek (EA)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
A113A312B205F105F206A59-lab.G2A
F1-C1F1-C2F1-L5F1-L6F1-L7F1-L8
Metody numeryczne (F1) - C15 ĆwiczeniaAlgorytmy i struktury danych (F1) - C15 ĆwiczeniaAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Smoleń Andrzej (ET)Rzońca Dariusz (EA)Krzeszowski Tomasz (EA)Drałus Grzegorz (ET)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Śnieżek Marek (EA)
A312A113F105B205A59-lab.G2AF206
F1-L1F1-C3
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Wilk Grzegorz (EM)Gerka Alicja (ES)
A211A111
F1-L1F1-C4
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Wilk Grzegorz (EM)Gerka Alicja (ES)
A211A111
F1-L1F1-L2F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6F1-L8
Metody numeryczne (F1) - P15 ProjektElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Śnieżek Marek (EA)Dec Grzegorz (EA)Prędka Edyta (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)Błąd Grzegorz (EU)
A59-lab.G2AF206D3bF505F104A75
F1-L1F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6F1-L7
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Dec Grzegorz (EA)Śnieżek Marek (EA)Wiktorowicz Krzysztof (EA)Prędka Edyta (ET)Błąd Grzegorz (EU)
A59-lab.G2AD3bF206F104F505A75
F1-L2F1-L3F1-C3
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Wilk Barbara (EM)Drałus Grzegorz (ET)Rzońca Dariusz (EA)
A211B210A214
F1-L2F1-L4F1-C4
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Wilk Barbara (EM)Drałus Grzegorz (ET)Rzońca Dariusz (EA)
A211B210A214
11:45-12:00
12:00-12:15
F1-C1F1-C2F1-L5F1-L6F1-L7F1-L8
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - C15 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA)Smoleń Andrzej (ET)Drałus Grzegorz (ET)Krzeszowski Tomasz (EA)Śnieżek Marek (EA)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
A113A312B205F105F206A59-lab.G2A
F1-C1F1-C2F1-L5F1-L6F1-L7F1-L8
Metody numeryczne (F1) - C15 ĆwiczeniaAlgorytmy i struktury danych (F1) - C15 ĆwiczeniaAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Smoleń Andrzej (ET)Rzońca Dariusz (EA)Krzeszowski Tomasz (EA)Drałus Grzegorz (ET)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Śnieżek Marek (EA)
A312A113F105B205A59-lab.G2AF206
F1-L1F1-C3
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Wilk Grzegorz (EM)Gerka Alicja (ES)
A211A111
F1-L1F1-C4
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Wilk Grzegorz (EM)Gerka Alicja (ES)
A211A111
F1-L1F1-L2F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6F1-L8
Metody numeryczne (F1) - P15 ProjektElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Śnieżek Marek (EA)Dec Grzegorz (EA)Prędka Edyta (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)Błąd Grzegorz (EU)
A59-lab.G2AF206D3bF505F104A75
F1-L1F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6F1-L7
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Dec Grzegorz (EA)Śnieżek Marek (EA)Wiktorowicz Krzysztof (EA)Prędka Edyta (ET)Błąd Grzegorz (EU)
A59-lab.G2AD3bF206F104F505A75
F1-L2F1-L3F1-C3
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Wilk Barbara (EM)Drałus Grzegorz (ET)Rzońca Dariusz (EA)
A211B210A214
F1-L2F1-L4F1-C4
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Wilk Barbara (EM)Drałus Grzegorz (ET)Rzońca Dariusz (EA)
A211B210A214
12:00-12:15
#12:15-12:30
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
F1-C2F1-L5F1-L7F1-L8
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 ĆwiczeniaTechnika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)Wilk Grzegorz (EM)Wiktorowicz Krzysztof (EA)Krzeszowski Tomasz (EA)
A113A211F104F105
F1-C1F1-L5F1-L7F1-L8
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 ĆwiczeniaTechnika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)Wilk Grzegorz (EM)Krzeszowski Tomasz (EA)Wiktorowicz Krzysztof (EA)
A113A211F105F104
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład
Wilk Barbara (EM)
P.23(P-2.501)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład
Wilk Barbara (EM)
P.23(P-2.501)
F1-L1F1-L2F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 ProjektElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Prędka Edyta (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)Kuras Romuald (ET)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Błąd Grzegorz (EU)Śnieżek Marek (EA)
F505F104A59-lab.G2AA75F206
F1-L1F1-L2F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 ProjektArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA)Prędka Edyta (ET)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Kuras Romuald (ET)Śnieżek Marek (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
F104F505A59-lab.G2AF206A75
F1-L6
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Barbara (EM)
A211
F1-L6
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Barbara (EM)
A211
#12:15-12:30
12:30-12:45
F1-C2F1-L5F1-L7F1-L8
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 ĆwiczeniaTechnika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)Wilk Grzegorz (EM)Wiktorowicz Krzysztof (EA)Krzeszowski Tomasz (EA)
A113A211F104F105
F1-C1F1-L5F1-L7F1-L8
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 ĆwiczeniaTechnika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)Wilk Grzegorz (EM)Krzeszowski Tomasz (EA)Wiktorowicz Krzysztof (EA)
A113A211F105F104
F1-L1F1-L2F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 ProjektElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Prędka Edyta (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)Kuras Romuald (ET)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Błąd Grzegorz (EU)Śnieżek Marek (EA)
F505F104A59-lab.G2AA75F206
F1-L1F1-L2F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 ProjektArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA)Prędka Edyta (ET)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Kuras Romuald (ET)Śnieżek Marek (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
F104F505A59-lab.G2AF206A75
F1-L6
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Barbara (EM)
A211
F1-L6
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Barbara (EM)
A211
12:30-12:45
12:45-13:00
F1-C2F1-L5F1-L7F1-L8
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 ĆwiczeniaTechnika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)Wilk Grzegorz (EM)Wiktorowicz Krzysztof (EA)Krzeszowski Tomasz (EA)
A113A211F104F105
F1-C1F1-L5F1-L7F1-L8
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 ĆwiczeniaTechnika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)Wilk Grzegorz (EM)Krzeszowski Tomasz (EA)Wiktorowicz Krzysztof (EA)
A113A211F105F104
F1-L1F1-L2F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 ProjektElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Prędka Edyta (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)Kuras Romuald (ET)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Błąd Grzegorz (EU)Śnieżek Marek (EA)
F505F104A59-lab.G2AA75F206
F1-L1F1-L2F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 ProjektArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA)Prędka Edyta (ET)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Kuras Romuald (ET)Śnieżek Marek (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
F104F505A59-lab.G2AF206A75
F1-L6
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Barbara (EM)
A211
F1-L6
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Barbara (EM)
A211
12:45-13:00
13:00-13:15
F1-C2F1-L5F1-L7F1-L8
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 ĆwiczeniaTechnika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)Wilk Grzegorz (EM)Wiktorowicz Krzysztof (EA)Krzeszowski Tomasz (EA)
A113A211F104F105
F1-C1F1-L5F1-L7F1-L8
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 ĆwiczeniaTechnika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)Wilk Grzegorz (EM)Krzeszowski Tomasz (EA)Wiktorowicz Krzysztof (EA)
A113A211F105F104
F1-L1F1-L2F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 ProjektElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Prędka Edyta (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)Kuras Romuald (ET)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Błąd Grzegorz (EU)Śnieżek Marek (EA)
F505F104A59-lab.G2AA75F206
F1-L1F1-L2F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 ProjektArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA)Prędka Edyta (ET)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Kuras Romuald (ET)Śnieżek Marek (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
F104F505A59-lab.G2AF206A75
F1-L6
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Barbara (EM)
A211
F1-L6
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Barbara (EM)
A211
13:00-13:15
13:15-13:30
F1-C2F1-L5F1-L7F1-L8
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 ĆwiczeniaTechnika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)Wilk Grzegorz (EM)Wiktorowicz Krzysztof (EA)Krzeszowski Tomasz (EA)
A113A211F104F105
F1-C1F1-L5F1-L7F1-L8
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 ĆwiczeniaTechnika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)Wilk Grzegorz (EM)Krzeszowski Tomasz (EA)Wiktorowicz Krzysztof (EA)
A113A211F105F104
F1-L1F1-L2F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 ProjektElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Prędka Edyta (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)Kuras Romuald (ET)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Błąd Grzegorz (EU)Śnieżek Marek (EA)
F505F104A59-lab.G2AA75F206
F1-L1F1-L2F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 ProjektArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA)Prędka Edyta (ET)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Kuras Romuald (ET)Śnieżek Marek (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
F104F505A59-lab.G2AF206A75
F1-L6
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Barbara (EM)
A211
F1-L6
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Barbara (EM)
A211
13:15-13:30
13:30-13:45
F1-C2F1-L5F1-L7F1-L8
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 ĆwiczeniaTechnika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)Wilk Grzegorz (EM)Wiktorowicz Krzysztof (EA)Krzeszowski Tomasz (EA)
A113A211F104F105
F1-C1F1-L5F1-L7F1-L8
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 ĆwiczeniaTechnika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)Wilk Grzegorz (EM)Krzeszowski Tomasz (EA)Wiktorowicz Krzysztof (EA)
A113A211F105F104
F1-L1F1-L2F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 ProjektElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Prędka Edyta (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)Kuras Romuald (ET)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Błąd Grzegorz (EU)Śnieżek Marek (EA)
F505F104A59-lab.G2AA75F206
F1-L1F1-L2F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 ProjektArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA)Prędka Edyta (ET)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Kuras Romuald (ET)Śnieżek Marek (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
F104F505A59-lab.G2AF206A75
F1-L6
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Barbara (EM)
A211
F1-L6
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Barbara (EM)
A211
13:30-13:45
13:45-14:00
F1-C2F1-L5F1-L7F1-L8
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 ĆwiczeniaTechnika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)Wilk Grzegorz (EM)Wiktorowicz Krzysztof (EA)Krzeszowski Tomasz (EA)
A113A211F104F105
F1-C1F1-L5F1-L7F1-L8
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 ĆwiczeniaTechnika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)Wilk Grzegorz (EM)Krzeszowski Tomasz (EA)Wiktorowicz Krzysztof (EA)
A113A211F105F104
F1-L1F1-L2F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 ProjektElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Prędka Edyta (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)Kuras Romuald (ET)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Błąd Grzegorz (EU)Śnieżek Marek (EA)
F505F104A59-lab.G2AA75F206
F1-L1F1-L2F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 ProjektArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA)Prędka Edyta (ET)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Kuras Romuald (ET)Śnieżek Marek (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
F104F505A59-lab.G2AF206A75
F1-L6
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Barbara (EM)
A211
F1-L6
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Barbara (EM)
A211
13:45-14:00
#14:00-14:15
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład
Strzałka Dominik (ES)
A61
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład
Strzałka Dominik (ES)
A61
F1-C2F1-L5F1-L7F1-L8
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 ĆwiczeniaElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Gerka Alicja (ES)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Szczepański Antoni (ET)Prędka Edyta (ET)
A214A59-lab.G2AB205F505
F1-C1F1-L6F1-L7
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 ĆwiczeniaElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Gerka Alicja (ES)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Prędka Edyta (ET)
A214A59-lab.G2AF505
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Rzońca Dariusz (EA)
P.23(P-2.501)
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Rzońca Dariusz (EA)
P.23(P-2.501)
F1-L1F1-L2F1-L4F1-C3, F1-C4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 ProjektArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Śnieżek Marek (EA)Kuras Romuald (ET)Błąd Grzegorz (EU)Naucz 3 (CS)
F206A75Hala PRz
F1-L2F1-L3F1-C3, F1-C4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Śnieżek Marek (EA)Błąd Grzegorz (EU)Naucz 3 (CS)
F206A75Hala PRz
--- --- #14:00-14:15
14:15-14:30
F1-C2F1-L5F1-L7F1-L8
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 ĆwiczeniaElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Gerka Alicja (ES)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Szczepański Antoni (ET)Prędka Edyta (ET)
A214A59-lab.G2AB205F505
F1-C1F1-L6F1-L7
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 ĆwiczeniaElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Gerka Alicja (ES)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Prędka Edyta (ET)
A214A59-lab.G2AF505
F1-L1F1-L2F1-L4F1-C3, F1-C4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 ProjektArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Śnieżek Marek (EA)Kuras Romuald (ET)Błąd Grzegorz (EU)Naucz 3 (CS)
F206A75Hala PRz
F1-L2F1-L3F1-C3, F1-C4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Śnieżek Marek (EA)Błąd Grzegorz (EU)Naucz 3 (CS)
F206A75Hala PRz
--- --- 14:15-14:30
14:30-14:45
F1-C2F1-L5F1-L7F1-L8
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 ĆwiczeniaElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Gerka Alicja (ES)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Szczepański Antoni (ET)Prędka Edyta (ET)
A214A59-lab.G2AB205F505
F1-C1F1-L6F1-L7
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 ĆwiczeniaElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Gerka Alicja (ES)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Prędka Edyta (ET)
A214A59-lab.G2AF505
F1-L1F1-L2F1-L4F1-C3, F1-C4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 ProjektArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Śnieżek Marek (EA)Kuras Romuald (ET)Błąd Grzegorz (EU)Naucz 3 (CS)
F206A75Hala PRz
F1-L2F1-L3F1-C3, F1-C4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Śnieżek Marek (EA)Błąd Grzegorz (EU)Naucz 3 (CS)
F206A75Hala PRz
--- --- 14:30-14:45
14:45-15:00
F1-C2F1-L5F1-L7F1-L8
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 ĆwiczeniaElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Gerka Alicja (ES)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Szczepański Antoni (ET)Prędka Edyta (ET)
A214A59-lab.G2AB205F505
F1-C1F1-L6F1-L7
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 ĆwiczeniaElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Gerka Alicja (ES)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Prędka Edyta (ET)
A214A59-lab.G2AF505
F1-L1F1-L2F1-L4F1-C3, F1-C4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 ProjektArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Śnieżek Marek (EA)Kuras Romuald (ET)Błąd Grzegorz (EU)Naucz 3 (CS)
F206A75Hala PRz
F1-L2F1-L3F1-C3, F1-C4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Śnieżek Marek (EA)Błąd Grzegorz (EU)Naucz 3 (CS)
F206A75Hala PRz
--- --- 14:45-15:00
15:00-15:15
F1-C2F1-L5F1-L7F1-L8
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 ĆwiczeniaElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Gerka Alicja (ES)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Szczepański Antoni (ET)Prędka Edyta (ET)
A214A59-lab.G2AB205F505
F1-C1F1-L6F1-L7
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 ĆwiczeniaElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Gerka Alicja (ES)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Prędka Edyta (ET)
A214A59-lab.G2AF505
F1-L1F1-L2F1-L4F1-C3, F1-C4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 ProjektArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Śnieżek Marek (EA)Kuras Romuald (ET)Błąd Grzegorz (EU)Naucz 3 (CS)
F206A75Hala PRz
F1-L2F1-L3F1-C3, F1-C4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Śnieżek Marek (EA)Błąd Grzegorz (EU)Naucz 3 (CS)
F206A75Hala PRz
--- --- 15:00-15:15
15:15-15:30
F1-C2F1-L5F1-L7F1-L8
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 ĆwiczeniaElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Gerka Alicja (ES)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Szczepański Antoni (ET)Prędka Edyta (ET)
A214A59-lab.G2AB205F505
F1-C1F1-L6F1-L7
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 ĆwiczeniaElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Gerka Alicja (ES)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Prędka Edyta (ET)
A214A59-lab.G2AF505
F1-L1F1-L2F1-L4F1-C3, F1-C4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 ProjektArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Śnieżek Marek (EA)Kuras Romuald (ET)Błąd Grzegorz (EU)Naucz 3 (CS)
F206A75Hala PRz
F1-L2F1-L3F1-C3, F1-C4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Śnieżek Marek (EA)Błąd Grzegorz (EU)Naucz 3 (CS)
F206A75Hala PRz
--- --- 15:15-15:30
15:30-15:45
F1-C2F1-L5F1-L7F1-L8
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia