Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów |
Plan zajęć dydaktycznych na semestr letni r. ak. 2021/22 na WEiI PRz - studia stacjonarne, marzec-czerwiec 2022 |
Studia inżynierskie
A1 - Automatyka i Robotyka, rok pierwszy, semestr drugi
A2 - Automatyka i Robotyka, rok drugi, semestr czwarty
A3 - Automatyka i Robotyka, rok trzeci, semestr szósty
E1 - Elektrotechnika, rok pierwszy, semestr drugi
E2 - Elektrotechnika, rok drugi, semestr czwarty
E3 - Elektrotechnika, rok trzeci, semestr szósty
F1 - Informatyka, rok pierwszy, semestr drugi
F2 - Informatyka, rok drugi, semestr czwarty
F3 - Informatyka, rok trzeci, semestr szósty
M1 - Elektromobilność, rok pierwszy, semestr drugi
T1 - Elektronika i Telekomunikacja, rok pierwszy, semestr drugi
T2 - Elektronika i Telekomunikacja, rok drugi, semestr czwarty
T3 - Elektronika i Telekomunikacja, rok trzeci, semestr szósty
Studia magisterskie
A1-DU - Automatyka i Robotyka, rok pierwszy, semestr pierwszy
A2-DU - Automatyka i Robotyka, rok drugi, semestr trzeci
E1-DU - Elektrotechnika, rok pierwszy, semestr pierwszy
E2-DU - Elektrotechnika, rok drugi, semestr trzeci
F1-DU - Informatyka, rok pierwszy, semestr pierwszy
F2-DU - Informatyka, rok drugi, semestr trzeci
T1-DU - Elektronika i Telekomunikacja, rok pierwszy, semestr pierwszy
T2-DU - Elektronika i Telekomunikacja, rok drugi, semestr trzeci
Grupy powtarzające
A1-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | A1 Historia idei i odkryć naukowych -p.w. (A1) - W30 Wykład Strzałka Dominik (ES) A113 |
A1 Historia idei i odkryć naukowych -p.w. (A1) - W30 Wykład Strzałka Dominik (ES) A113 |
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium Hanus Robert (EM) A212 |
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium Hanus Robert (EM) A212 |
A1 Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) B300 |
A1 Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) B300 |
A1 Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład Hanus Robert (EM) A313 |
A1 Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład Hanus Robert (EM) A313 |
--- | --- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||
#10:30-10:45 | A1 Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład Gamracki Mariusz (ET) A113 |
A1 Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład Gamracki Mariusz (ET) A113 |
--- | --- | A1-C1, A1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia Naucz 1 (CS) Hala PRz |
A1-C1, A1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia Naucz 1 (CS) Hala PRz |
A1-C1 Elektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia Gamracki Mariusz (ET) A313 |
A1-C1 Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia Brański Adam (ET) F402 |
-x- | -x- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||||||
11:00-11:15 | --- | --- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||||
11:15-11:30 | --- | --- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||||||
11:30-11:45 | --- | --- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||||
11:45-12:00 | --- | --- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | ||||||
12:00-12:15 | --- | --- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||||||
#12:15-12:30 | A1 Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET) A113 |
A1 Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET) A113 |
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium Jędrzejec Bartosz (EA) F102 |
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium Jędrzejec Bartosz (EA) F102 |
A1 Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład Jędrzejec Bartosz (EA) A113 |
A1 Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład Jędrzejec Bartosz (EA) A113 |
A1 Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład Brański Adam (ET) A313 |
A1 Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład Brański Adam (ET) A313 |
-x- | -x- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||||
12:45-13:00 | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||
13:00-13:15 | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||||
13:15-13:30 | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||
13:30-13:45 | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||
13:45-14:00 | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||||
#14:00-14:15 | A1-C1 Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia Szczepański Antoni (ET) A113 |
A1-C1 Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia Borkowski Mariusz (ET) A312 |
A1 Ekonomia (A1) - W30 Wykład Stec Artur (ZE) A113 |
A1 Ekonomia (A1) - W30 Wykład Stec Artur (ZE) A113 |
--- | Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium Malska Wiesława (EE) B17 |
--- | --- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||
#15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
A1-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | A1 Historia idei i odkryć naukowych -p.w. (A1) - W30 Wykład Strzałka Dominik (ES) A113 |
A1 Historia idei i odkryć naukowych -p.w. (A1) - W30 Wykład Strzałka Dominik (ES) A113 |
--- | --- | A1 Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) B300 |
A1 Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) B300 |
A1 Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład Hanus Robert (EM) A313 |
A1 Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład Hanus Robert (EM) A313 |
--- | --- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
#10:30-10:45 | A1 Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład Gamracki Mariusz (ET) A113 |
A1 Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład Gamracki Mariusz (ET) A113 |
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium Jędrzejec Bartosz (EA) F102 |
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium Jędrzejec Bartosz (EA) F102 |
A1-C1, A1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia Naucz 1 (CS) Hala PRz |
A1-C1, A1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia Naucz 1 (CS) Hala PRz |
A1-C1 Elektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia Gamracki Mariusz (ET) A313 |
A1-C1 Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia Brański Adam (ET) F402 |
-x- | -x- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | -x- | -x- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||||||||
#12:15-12:30 | A1 Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET) A113 |
A1 Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET) A113 |
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium Hanus Robert (EM) A212 |
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium Hanus Robert (EM) A212 |
A1 Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład Jędrzejec Bartosz (EA) A113 |
A1 Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład Jędrzejec Bartosz (EA) A113 |
A1 Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład Brański Adam (ET) A313 |
A1 Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład Brański Adam (ET) A313 |
-x- | -x- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||||
12:45-13:00 | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||
13:00-13:15 | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||||
13:15-13:30 | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||
13:30-13:45 | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||
13:45-14:00 | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||||
#14:00-14:15 | A1-C1 Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia Szczepański Antoni (ET) A113 |
A1-C1 Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia Borkowski Mariusz (ET) A312 |
A1 Ekonomia (A1) - W30 Wykład Stec Artur (ZE) A113 |
A1 Ekonomia (A1) - W30 Wykład Stec Artur (ZE) A113 |
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium Malska Wiesława (EE) B17 |
--- | --- | --- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||
#15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
A1-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | A1 Historia idei i odkryć naukowych -p.w. (A1) - W30 Wykład Strzałka Dominik (ES) A113 |
A1 Historia idei i odkryć naukowych -p.w. (A1) - W30 Wykład Strzałka Dominik (ES) A113 |
--- | --- | A1 Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) B300 |
A1 Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) B300 |
A1 Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład Hanus Robert (EM) A313 |
A1 Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład Hanus Robert (EM) A313 |
--- | --- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
#10:30-10:45 | A1 Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład Gamracki Mariusz (ET) A113 |
A1 Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład Gamracki Mariusz (ET) A113 |
--- | Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium Malska Wiesława (EE) B17 |
A1-C1, A1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia Naucz 1 (CS) Hala PRz |
A1-C1, A1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia Naucz 1 (CS) Hala PRz |
--- | A1-C2 Elektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia Gamracki Mariusz (ET) A313 |
-x- | -x- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||||||
11:00-11:15 | --- | --- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||||
11:15-11:30 | --- | --- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||||||
11:30-11:45 | --- | --- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||||
11:45-12:00 | --- | --- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | ||||||
12:00-12:15 | --- | --- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||||||
#12:15-12:30 | A1 Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET) A113 |
A1 Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET) A113 |
--- | --- | A1 Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład Jędrzejec Bartosz (EA) A113 |
A1 Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład Jędrzejec Bartosz (EA) A113 |
A1 Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład Brański Adam (ET) A313 |
A1 Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład Brański Adam (ET) A313 |
-x- | -x- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||
#14:00-14:15 | A1-C2 Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia Borkowski Mariusz (ET) A312 |
A1-C2 Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia Szczepański Antoni (ET) A113 |
A1 Ekonomia (A1) - W30 Wykład Stec Artur (ZE) A113 |
A1 Ekonomia (A1) - W30 Wykład Stec Artur (ZE) A113 |
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium Hanus Robert (EM) A212 |
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium Hanus Robert (EM) A212 |
A1-C2 Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia Brański Adam (ET) A313 |
--- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||||
14:30-14:45 | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||||
14:45-15:00 | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||||
15:00-15:15 | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||||
15:15-15:30 | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||||
15:30-15:45 | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||||
#15:45-16:00 | -x- | -x- | Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium Jędrzejec Bartosz (EA) F102 |
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium Jędrzejec Bartosz (EA) F102 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
#17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
A2-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | A2 Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - W15 Wykład Wysocki Marian (EA) A214 |
A2 Automatyka napędu elektrycznego (A2) - W15 Wykład Bogusz Piotr (ED) A214 |
Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium Bednarek Marcin (EA) D9 |
--- | -x- | -x- | A2-C1 Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - C15 Ćwiczenia Bożek Andrzej (EA) F102 |
--- | A2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (A2) - K30 Lektorat Wawrzkiewicz Justyna (CJ) V9 |
A2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (A2) - K30 Lektorat Wawrzkiewicz Justyna (CJ) V9 |
#08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | -x- | -x- | --- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | --- | -x- | -x- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | --- | -x- | -x- | --- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | --- | -x- | -x- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | --- | -x- | -x- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | --- | -x- | -x- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
#10:30-10:45 | A2-C1 Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - C15 Ćwiczenia Kapuściński Tomasz (EA) A111 |
A2-C1 Automatyka napędu elektrycznego (A2) - C15 Ćwiczenia Bogusz Piotr (ED) A111 |
A2 Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład Bednarek Marcin (EA) B107 |
A2 Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład Bednarek Marcin (EA) B107 |
-x- | -x- | --- | --- | A2 Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład Gniewek Lesław (EA), Bożek Andrzej (EA) A111 |
A2 Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład Gniewek Lesław (EA), Bożek Andrzej (EA) A111 |
#10:30-10:45 |
10:45-11:00 | -x- | -x- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||
11:00-11:15 | -x- | -x- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||
11:15-11:30 | -x- | -x- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||
11:30-11:45 | -x- | -x- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||
11:45-12:00 | -x- | -x- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||
12:00-12:15 | -x- | -x- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||
#12:15-12:30 | Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt Stec Andrzej (EA) D9 |
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium Warchoł Dawid (EA) D3a |
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10) Pakla Bartłomiej (ED) B50 |
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10) Pakla Bartłomiej (ED) B50 |
A2 Rozproszone systemy automatyki (A2) - W30 Wykład Trybus Leszek (EA) F202 |
A2 Rozproszone systemy automatyki (A2) - W30 Wykład Trybus Leszek (EA) F202 |
--- | --- | -x- | -x- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||
#14:00-14:15 | Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium Ożóg Dominik (EA) F107 |
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium Bożek Andrzej (EA) F104 |
A2 Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - W30 Wykład Wysocki Marian (EA) F202 |
A2 Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - W30 Wykład Wysocki Marian (EA) F202 |
--- | --- | -x- | -x- | #14:00-14:15 | ||
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium Stec Andrzej (EA) D9 |
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium Stec Andrzej (EA) D9 |
--- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||
#15:45-16:00 | -x- | Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt, (w D102c) Bożek Andrzej (EA) |
A2 Systemy wspomagania decyzji (A2) - W30 Wykład Świder Krzysztof (EA) B300 |
A2 Systemy wspomagania decyzji (A2) - W30 Wykład Świder Krzysztof (EA) B300 |
-x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 | ||
16:00-16:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||||
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||
16:45-17:00 | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||
#17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt Świder Krzysztof (EA) F202 |
-x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | |
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | |
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | |
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
A2-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | A2 Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - W15 Wykład Wysocki Marian (EA) A214 |
A2 Automatyka napędu elektrycznego (A2) - W15 Wykład Bogusz Piotr (ED) A214 |
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium Wysocki Marian (EA) F104 |
Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium Bednarek Marcin (EA) D9 |
-x- | -x- | A2-C1 Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - C15 Ćwiczenia Bożek Andrzej (EA) F102 |
--- | A2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (A2) - K30 Lektorat Wawrzkiewicz Justyna (CJ) V9 |
A2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (A2) - K30 Lektorat Wawrzkiewicz Justyna (CJ) V9 |
#08:45-09:00 |
09:00-09:15 | -x- | -x- | --- | 09:00-09:15 | |||||||
09:15-09:30 | -x- | -x- | --- | 09:15-09:30 | |||||||
09:30-09:45 | -x- | -x- | --- | 09:30-09:45 | |||||||
09:45-10:00 | -x- | -x- | --- | 09:45-10:00 | |||||||
10:00-10:15 | -x- | -x- | --- | 10:00-10:15 | |||||||
10:15-10:30 | -x- | -x- | --- | 10:15-10:30 | |||||||
#10:30-10:45 | A2-C1 Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - C15 Ćwiczenia Kapuściński Tomasz (EA) A111 |
A2-C1 Automatyka napędu elektrycznego (A2) - C15 Ćwiczenia Bogusz Piotr (ED) A111 |
A2 Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład Bednarek Marcin (EA) B107 |
A2 Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład Bednarek Marcin (EA) B107 |
-x- | -x- | Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium Stec Andrzej (EA) D9 |
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium Stec Andrzej (EA) D9 |
A2 Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład Gniewek Lesław (EA), Bożek Andrzej (EA) A111 |
A2 Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład Gniewek Lesław (EA), Bożek Andrzej (EA) A111 |
#10:30-10:45 |
10:45-11:00 | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | -x- | -x- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||||||||
#12:15-12:30 | Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium Kapuściński Tomasz (EA) D3a |
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt, (w D102c) Bożek Andrzej (EA) |
--- | Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt Bednarek Marcin (EA) D9 |
A2 Rozproszone systemy automatyki (A2) - W30 Wykład Trybus Leszek (EA) F202 |
A2 Rozproszone systemy automatyki (A2) - W30 Wykład Trybus Leszek (EA) F202 |
--- | --- | -x- | -x- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | |||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | |||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | |||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | |||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | |||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | |||||
#14:00-14:15 | --- | Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium Ożóg Dominik (EA) F107 |
--- | --- | A2 Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - W30 Wykład Wysocki Marian (EA) F202 |
A2 Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - W30 Wykład Wysocki Marian (EA) F202 |
--- | --- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||
14:30-14:45 | --- | Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10) Pakla Bartłomiej (ED) B50 |
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10) Pakla Bartłomiej (ED) B50 |
--- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||
#15:45-16:00 | -x- | --- | A2 Systemy wspomagania decyzji (A2) - W30 Wykład Świder Krzysztof (EA) B300 |
A2 Systemy wspomagania decyzji (A2) - W30 Wykład Świder Krzysztof (EA) B300 |
-x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 | ||
16:00-16:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||
16:15-16:30 | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||
16:30-16:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||
16:45-17:00 | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
#17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt Świder Krzysztof (EA) F202 |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | |
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | |
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | |
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
A3-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 Laboratorium Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA) D9 |
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 Projekt Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA) D9 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | A3 Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA), Sadolewski Jan (EA) F102 |
A3 Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA), Sadolewski Jan (EA) F102 |
#08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||
#10:30-10:45 | Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium Hajduk Zbigniew (EA) F105 |
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt Ożóg Dominik (EA) D109aut |
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium Kuras Romuald (ET) F505 |
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt Brański Adam (ET) |
--- | --- | --- | --- | A3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (A3) - K30 Lektorat Kania Katarzyna (CJ) J003 |
A3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (A3) - K30 Lektorat Kania Katarzyna (CJ) J003 |
#10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||
#12:15-12:30 | Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA) F102 |
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA) F102 |
A3 Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - W15 Wykład Kamuda Kazimierz (EU), Stec Andrzej (EA), Rzońca Dariusz (EA) B107 |
A3 Metody FEM w robotyce (A3) - W15 Wykład Brański Adam (ET) B107 |
A3 Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - W25 Wykład Hajduk Zbigniew (EA), Śnieżek Marek (EA) A214 |
A3 Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - W25 Wykład Hajduk Zbigniew (EA), Śnieżek Marek (EA) A214 |
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium Bożek Andrzej (EA) D109mech |
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt Bożek Andrzej (EA) D109mech |
A3 Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - W15 Wykład Bożek Andrzej (EA) A214 |
-x- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | -x- | 12:30-12:45 | |||||||||
12:45-13:00 | -x- | 12:45-13:00 | |||||||||
13:00-13:15 | -x- | 13:00-13:15 | |||||||||
13:15-13:30 | -x- | 13:15-13:30 | |||||||||
13:30-13:45 | -x- | 13:30-13:45 | |||||||||
13:45-14:00 | -x- | 13:45-14:00 | |||||||||
#14:00-14:15 | Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt Hajduk Zbigniew (EA) F105 |
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium Hajduk Zbigniew (EA) F105 |
A3 Roboty mobilne -p.w. (A3S) - W25 Wykład Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA) B107 |
A3 Roboty mobilne -p.w. (A3S) - W25 Wykład Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA) B107 |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | A3 Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - W15 Wykład Żabiński Tomasz (EA) B107 |
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium Bachórz Olga (EA) - DD D3b |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
#17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
A3-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 Projekt Kamuda Kazimierz (EU) A74 |
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 Laboratorium Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) A74 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | A3 Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA), Sadolewski Jan (EA) F102 |
A3 Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA), Sadolewski Jan (EA) F102 |
#08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||
#10:30-10:45 | Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt Ożóg Dominik (EA) D109aut |
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt Hajduk Zbigniew (EA) F107 |
--- | --- | Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium Kuras Romuald (ET) F505 |
--- | Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium Bożek Andrzej (EA) D109mech |
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt Bożek Andrzej (EA) D109mech |
A3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (A3) - K30 Lektorat Kania Katarzyna (CJ) J003 |
A3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (A3) - K30 Lektorat Kania Katarzyna (CJ) J003 |
#10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||||
#12:15-12:30 | --- | Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt Brański Adam (ET) |
A3 Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - W15 Wykład Kamuda Kazimierz (EU), Stec Andrzej (EA), Rzońca Dariusz (EA) B107 |
A3 Metody FEM w robotyce (A3) - W15 Wykład Brański Adam (ET) B107 |
A3 Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - W25 Wykład Hajduk Zbigniew (EA), Śnieżek Marek (EA) A214 |
A3 Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - W25 Wykład Hajduk Zbigniew (EA), Śnieżek Marek (EA) A214 |
--- | --- | A3 Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - W15 Wykład Bożek Andrzej (EA) A214 |
-x- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||
#14:00-14:15 | Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA) F102 |
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA) F102 |
A3 Roboty mobilne -p.w. (A3S) - W25 Wykład Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA) B107 |
A3 Roboty mobilne -p.w. (A3S) - W25 Wykład Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA) B107 |
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium Hajduk Zbigniew (EA) F105 |
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium Hajduk Zbigniew (EA) F105 |
--- | --- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | A3 Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - W15 Wykład Żabiński Tomasz (EA) B107 |
--- | Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium Bachórz Olga (EA) - DD D3b |
-x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
#17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
A3-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt Śnieżek Marek (EA) F105 |
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt Ożóg Dominik (EA) D109aut |
--- | --- | Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium Śnieżek Marek (EA) F105 |
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium Śnieżek Marek (EA) F105 |
--- | --- | A3 Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA), Sadolewski Jan (EA) F102 |
A3 Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA), Sadolewski Jan (EA) F102 |
#08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
#10:30-10:45 | Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 Laboratorium Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA) D9 |
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 Projekt Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA) D9 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | A3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (A3) - K30 Lektorat Kania Katarzyna (CJ) J003 |
A3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (A3) - K30 Lektorat Kania Katarzyna (CJ) J003 |
#10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||
#12:15-12:30 | Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt Brański Adam (ET) |
--- | A3 Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - W15 Wykład Kamuda Kazimierz (EU), Stec Andrzej (EA), Rzońca Dariusz (EA) B107 |
A3 Metody FEM w robotyce (A3) - W15 Wykład Brański Adam (ET) B107 |
A3 Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - W25 Wykład Hajduk Zbigniew (EA), Śnieżek Marek (EA) A214 |
A3 Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - W25 Wykład Hajduk Zbigniew (EA), Śnieżek Marek (EA) A214 |
--- | --- | A3 Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - W15 Wykład Bożek Andrzej (EA) A214 |
-x- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||
#14:00-14:15 | --- | Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium Kuras Romuald (ET) F505 |
A3 Roboty mobilne -p.w. (A3S) - W25 Wykład Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA) B107 |
A3 Roboty mobilne -p.w. (A3S) - W25 Wykład Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA) B107 |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||
#15:45-16:00 | Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA) F102 |
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA) F102 |
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium Bachórz Olga (EA) - DD D3b |
A3 Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - W15 Wykład Żabiński Tomasz (EA) B107 |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||
16:15-16:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||
16:45-17:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||
#17:30-17:45 | -x- | -x- | Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium Żabiński Tomasz (EA) B107 |
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt Żabiński Tomasz (EA) B107 |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
E1-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | E1 Teoria obwodów II (E1) - W30 Wykład Gołębiowski Marek (ET) B107 |
E1 Teoria obwodów II (E1) - W30 Wykład Gołębiowski Marek (ET) B107 |
E1 Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) B300 |
E1 Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) B300 |
--- | --- | E1-C1 Metody numeryczne (E1) - C15 Ćwiczenia Kuras Romuald (ET) A111 |
--- | E1 Fizyka II (E1) - W15 Wykład, (w sali S2) Żyła Gaweł (FF) |
--- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
#10:30-10:45 | E1 Matematyka II (E1) - W30 Wykład Szynal-Liana Anetta (FM) B300 |
E1 Matematyka II (E1) - W30 Wykład Szynal-Liana Anetta (FM) B300 |
Informatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106) Woźniak Piotr (EA) |
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium Karnas Grzegorz (ET) B200b |
Teoria obwodów II (E1) - P15 Projekt Ziemba Robert (ET) B210 |
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium Malska Wiesława (EE) B17 |
Fizyka II (E1) - L15 Laboratorium Jakubczyk Dorota (FF) K32 |
--- | --- | E1-C1 Fizyka II (E1) - C15 Ćwiczenia Żyła Gaweł (FF) F202 |
#10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
#12:15-12:30 | E1 Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład Dorozhovets Mykhaylo (EM) B300 |
E1 Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład Dorozhovets Mykhaylo (EM) B300 |
Informatyka II (E1) - L15 Laboratorium Borkowski Paweł (EA) D3b |
--- | E1 Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład Borkowski Mariusz (ET) B305 |
E1 Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład Borkowski Mariusz (ET) B305 |
E1-C1 Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM) B304 |
E1-C1 Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM) B304 |
--- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||
#14:00-14:15 | --- | --- | E1-C1, E1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (E1) - C30 Ćwiczenia Naucz 2 (CS) Hala PRz |
E1-C1, E1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (E1) - C30 Ćwiczenia Naucz 2 (CS) Hala PRz |
E1 Informatyka II (E1) - W30 Wykład Samolej Sławomir (EA) B305 |
E1 Informatyka II (E1) - W30 Wykład Samolej Sławomir (EA) B305 |
--- | --- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||
#15:45-16:00 | --- | --- | -x- | -x- | E1 Ochrona własności intelektualnej (E1) - W15 Wykład Kurzępa Bolesław (ZP) B305 |
--- | --- | --- | --- | --- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | |
16:15-16:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy) Nizioł Magdalena (EM) A211 |
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy) Nizioł Magdalena (EM) A211 |
--- | --- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | |||
16:45-17:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | |||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | |||
17:15-17:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | |||
#17:30-17:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | #17:30-17:45 | ||
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
E1-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | E1 Teoria obwodów II (E1) - W30 Wykład Gołębiowski Marek (ET) B107 |
E1 Teoria obwodów II (E1) - W30 Wykład Gołębiowski Marek (ET) B107 |
E1 Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) B300 |
E1 Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) B300 |
--- | --- | E1-C1 Metody numeryczne (E1) - C15 Ćwiczenia Kuras Romuald (ET) A111 |
--- | E1 Fizyka II (E1) - W15 Wykład, (w sali S2) Żyła Gaweł (FF) |
--- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
#10:30-10:45 | E1 Matematyka II (E1) - W30 Wykład Szynal-Liana Anetta (FM) B300 |
E1 Matematyka II (E1) - W30 Wykład Szynal-Liana Anetta (FM) B300 |
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium Malska Wiesława (EE) B17 |
Informatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106) Woźniak Piotr (EA) |
--- | --- | Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium Karnas Grzegorz (ET) B200b |
Fizyka II (E1) - L15 Laboratorium Jakubczyk Dorota (FF) K32 |
--- | E1-C1 Fizyka II (E1) - C15 Ćwiczenia Żyła Gaweł (FF) F202 |
#10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||||
#12:15-12:30 | E1 Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład Dorozhovets Mykhaylo (EM) B300 |
E1 Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład Dorozhovets Mykhaylo (EM) B300 |
Teoria obwodów II (E1) - P15 Projekt Ziemba Robert (ET) B210 |
Informatyka II (E1) - L15 Laboratorium Joniec Wojciech (EA) D3b |
E1 Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład Borkowski Mariusz (ET) B305 |
E1 Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład Borkowski Mariusz (ET) B305 |
E1-C1 Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM) B304 |
E1-C1 Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM) B304 |
--- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||
#14:00-14:15 | --- | --- | E1-C1, E1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (E1) - C30 Ćwiczenia Naucz 2 (CS) Hala PRz |
E1-C1, E1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (E1) - C30 Ćwiczenia Naucz 2 (CS) Hala PRz |
E1 Informatyka II (E1) - W30 Wykład Samolej Sławomir (EA) B305 |
E1 Informatyka II (E1) - W30 Wykład Samolej Sławomir (EA) B305 |
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy) Nizioł Magdalena (EM) A211 |
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy) Nizioł Magdalena (EM) A211 |
-x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||
#15:45-16:00 | --- | --- | -x- | -x- | E1 Ochrona własności intelektualnej (E1) - W15 Wykład Kurzępa Bolesław (ZP) B305 |
--- | --- | --- | #15:45-16:00 | ||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | |||
16:15-16:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | |
#17:30-17:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
E1-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | E1 Teoria obwodów II (E1) - W30 Wykład Gołębiowski Marek (ET) B107 |
E1 Teoria obwodów II (E1) - W30 Wykład Gołębiowski Marek (ET) B107 |
E1 Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) B300 |
E1 Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) B300 |
--- | --- | --- | E1-C2 Metody numeryczne (E1) - C15 Ćwiczenia Kuras Romuald (ET) A111 |
E1 Fizyka II (E1) - W15 Wykład, (w sali S2) Żyła Gaweł (FF) |
--- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
#10:30-10:45 | E1 Matematyka II (E1) - W30 Wykład Szynal-Liana Anetta (FM) B300 |
E1 Matematyka II (E1) - W30 Wykład Szynal-Liana Anetta (FM) B300 |
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium Karnas Grzegorz (ET) B200b |
Informatyka II (E1) - L15 Laboratorium Stawarz Paweł (EA) D3b |
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium Malska Wiesława (EE) B17 |
--- | E1-C2 Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM) B304 |
E1-C2 Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM) B304 |
E1-C2 Fizyka II (E1) - C15 Ćwiczenia Żyła Gaweł (FF) F202 |
--- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
#12:15-12:30 | E1 Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład Dorozhovets Mykhaylo (EM) B300 |
E1 Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład Dorozhovets Mykhaylo (EM) B300 |
Informatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106) Woźniak Piotr (EA) |
Teoria obwodów II (E1) - P15 Projekt Ziemba Robert (ET) B210 |
E1 Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład Borkowski Mariusz (ET) B305 |
E1 Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład Borkowski Mariusz (ET) B305 |
Fizyka II (E1) - L15 Laboratorium Jakubczyk Dorota (FF) K32 |
--- | --- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||
#14:00-14:15 | --- | --- | E1-C1, E1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (E1) - C30 Ćwiczenia Naucz 2 (CS) Hala PRz |
E1-C1, E1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (E1) - C30 Ćwiczenia Naucz 2 (CS) Hala PRz |
E1 Informatyka II (E1) - W30 Wykład Samolej Sławomir (EA) B305 |
E1 Informatyka II (E1) - W30 Wykład Samolej Sławomir (EA) B305 |
--- | --- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||
#15:45-16:00 | Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy) Nizioł Magdalena (EM) A211 |
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy) Nizioł Magdalena (EM) A211 |
-x- | -x- | E1 Ochrona własności intelektualnej (E1) - W15 Wykład Kurzępa Bolesław (ZP) B305 |
--- | --- | --- | --- | --- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | |||
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | |||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | |||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | |||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | |||
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | |||
#17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | #17:30-17:45 | ||
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
E2-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium Sobczyński Dariusz (EE) B5 |
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium Sobczyński Dariusz (EE) B5 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | ||
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||
#08:45-09:00 | --- | Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium Parfianowicz Kamil (EE) A1 |
--- | Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt Leśko Marcin (EE) B16 |
E2 Energoelektronika (E2) - W30 Wykład Sobczyński Dariusz (EE) B107 |
E2 Energoelektronika (E2) - W30 Wykład Sobczyński Dariusz (EE) B107 |
E2 Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10) Rodziński Jan (ED) B300 |
E2 Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10) Rodziński Jan (ED) B300 |
E2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E2) - K30 Lektorat Młodochowska Katarzyna (CJ) J304 |
E2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E2) - K30 Lektorat Młodochowska Katarzyna (CJ) J304 |
#08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | --- | Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 8, 9, 11) Ptak Piotr (EP) A304 |
09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | --- | 10:00-10:15 | |||||||||
10:15-10:30 | --- | 10:15-10:30 | |||||||||
#10:30-10:45 | Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt Rodziński Jan (ED) B57 |
Społeczeństwo informacyjne (E2) - P15 Projekt, (w B201) Szczupak Paweł (ET) |
E2 Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład Baran Krzysztof (EE) B107 |
E2 Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład Baran Krzysztof (EE) B107 |
E2-C1 Maszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia Rodziński Jan (ED) B300 |
E2-C1 Energoelektronika (E2) - C15 Ćwiczenia Sztajmec Elżbieta (EE) F202 |
E2 Elektronika II (E2) - W30 Wykład Mączka Mariusz (EP) B300 |
E2 Elektronika II (E2) - W30 Wykład Mączka Mariusz (EP) B300 |
#10:30-10:45 | ||
10:45-11:00 | 10:45-11:00 | ||||||||||
11:00-11:15 | 11:00-11:15 | ||||||||||
11:15-11:30 | 11:15-11:30 | ||||||||||
11:30-11:45 | 11:30-11:45 | ||||||||||
11:45-12:00 | 11:45-12:00 | ||||||||||
12:00-12:15 | --- | 12:00-12:15 | |||||||||
#12:15-12:30 | Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium Markiewicz Michał (EA) D109aut |
--- | Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15) Parfianowicz Kamil (EE) B17 |
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15) Parfianowicz Kamil (EE) B17 |
E2 Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład Żabiński Tomasz (EA) A111 |
E2 Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład Żabiński Tomasz (EA) A111 |
E2 Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład Wyderka Stanisław (EE) B107 |
E2 Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład Wyderka Stanisław (EE) B107 |
-x- | -x- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||
#14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | E2 Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 2., (w tyg. 1, 3, 5, 7, 9) Rodziński Jan (ED) B300 |
E2 Społeczeństwo informacyjne (E2) - W15 Wykład Mazur Damian (ET) B300 |
E2-L1, E2-L2, E2-L3 Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium, (grupa L4) Parfianowicz Kamil (EE) A1 |
--- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||
#15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | --- | E2-C1 Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia Hubacz Marcin (EA) F102 |
--- | --- | -x- | -x- | #15:45-16:00 | |
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
#17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
E2-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium Parfianowicz Kamil (EE) A1 |
--- | Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt Leśko Marcin (EE) B16 |
--- | E2 Energoelektronika (E2) - W30 Wykład Sobczyński Dariusz (EE) B107 |
E2 Energoelektronika (E2) - W30 Wykład Sobczyński Dariusz (EE) B107 |
E2 Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10) Rodziński Jan (ED) B300 |
E2 Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10) Rodziński Jan (ED) B300 |
E2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E2) - K30 Lektorat Młodochowska Katarzyna (CJ) J304 |
E2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E2) - K30 Lektorat Młodochowska Katarzyna (CJ) J304 |
#08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | --- | Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 10, 12, 14) Ptak Piotr (EP) A304 |
09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | --- | 10:00-10:15 | |||||||||
10:15-10:30 | --- | 10:15-10:30 | |||||||||
#10:30-10:45 | Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt Rodziński Jan (ED) B57 |
Społeczeństwo informacyjne (E2) - P15 Projekt, (w B201) Szczupak Paweł (ET) |
E2 Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład Baran Krzysztof (EE) B107 |
E2 Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład Baran Krzysztof (EE) B107 |
E2-C1 Maszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia Rodziński Jan (ED) B300 |
E2-C1 Energoelektronika (E2) - C15 Ćwiczenia Sztajmec Elżbieta (EE) F202 |
E2 Elektronika II (E2) - W30 Wykład Mączka Mariusz (EP) B300 |
E2 Elektronika II (E2) - W30 Wykład Mączka Mariusz (EP) B300 |
#10:30-10:45 | ||
10:45-11:00 | 10:45-11:00 | ||||||||||
11:00-11:15 | 11:00-11:15 | ||||||||||
11:15-11:30 | 11:15-11:30 | ||||||||||
11:30-11:45 | 11:30-11:45 | ||||||||||
11:45-12:00 | 11:45-12:00 | ||||||||||
12:00-12:15 | --- | 12:00-12:15 | |||||||||
#12:15-12:30 | --- | Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium Markiewicz Michał (EA) D109aut |
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium Sobczyński Dariusz (EE) B5 |
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium Sobczyński Dariusz (EE) B5 |
E2 Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład Żabiński Tomasz (EA) A111 |
E2 Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład Żabiński Tomasz (EA) A111 |
E2 Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład Wyderka Stanisław (EE) B107 |
E2 Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład Wyderka Stanisław (EE) B107 |
-x- | -x- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||
#14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | E2 Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 2., (w tyg. 1, 3, 5, 7, 9) Rodziński Jan (ED) B300 |
E2 Społeczeństwo informacyjne (E2) - W15 Wykład Mazur Damian (ET) B300 |
E2-L1, E2-L2, E2-L3 Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium, (grupa L4) Parfianowicz Kamil (EE) A1 |
--- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||
#15:45-16:00 | -x- | -x- | Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15) Parfianowicz Kamil (EE) B17 |
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15) Parfianowicz Kamil (EE) B17 |
E2-C1 Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia Hubacz Marcin (EA) F102 |
--- | --- | -x- | -x- | #15:45-16:00 | |
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||
#17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
E2-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | --- | --- | Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15) Parfianowicz Kamil (EE) B17 |
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15) Parfianowicz Kamil (EE) B17 |
E2 Energoelektronika (E2) - W30 Wykład Sobczyński Dariusz (EE) B107 |
E2 Energoelektronika (E2) - W30 Wykład Sobczyński Dariusz (EE) B107 |
E2 Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10) Rodziński Jan (ED) B300 |
E2 Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10) Rodziński Jan (ED) B300 |
E2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E2) - K30 Lektorat Młodochowska Katarzyna (CJ) J304 |
E2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E2) - K30 Lektorat Młodochowska Katarzyna (CJ) J304 |
#08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||
#10:30-10:45 | Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium Sobczyński Dariusz (EE) B5 |
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium Sobczyński Dariusz (EE) B5 |
Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt Leśko Marcin (EE) A214 |
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium Hubacz Marcin (EA) D109aut |
E2 Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład Baran Krzysztof (EE) B107 |
E2 Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład Baran Krzysztof (EE) B107 |
E2-C2 Energoelektronika (E2) - C15 Ćwiczenia Sztajmec Elżbieta (EE) F202 |
E2-C2 Maszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia Rodziński Jan (ED) B300 |
E2 Elektronika II (E2) - W30 Wykład Mączka Mariusz (EP) B300 |
E2 Elektronika II (E2) - W30 Wykład Mączka Mariusz (EP) B300 |
#10:30-10:45 |
10:45-11:00 | 10:45-11:00 | ||||||||||
11:00-11:15 | 11:00-11:15 | ||||||||||
11:15-11:30 | 11:15-11:30 | ||||||||||
11:30-11:45 | 11:30-11:45 | ||||||||||
11:45-12:00 | 11:45-12:00 | ||||||||||
12:00-12:15 | 12:00-12:15 | ||||||||||
#12:15-12:30 | Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt Rodziński Jan (ED) B57 |
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium Parfianowicz Kamil (EE) A1 |
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 8, 9, 11) Ptak Piotr (EP) A304 |
Społeczeństwo informacyjne (E2) - P15 Projekt, (w B201) Szczupak Paweł (ET) |
E2 Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład Żabiński Tomasz (EA) A111 |
E2 Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład Żabiński Tomasz (EA) A111 |
E2 Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład Wyderka Stanisław (EE) B107 |
E2 Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład Wyderka Stanisław (EE) B107 |
-x- | -x- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||
12:45-13:00 | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||
13:15-13:30 | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||
#14:00-14:15 | --- | --- | E2 Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 2., (w tyg. 1, 3, 5, 7, 9) Rodziński Jan (ED) B300 |
E2 Społeczeństwo informacyjne (E2) - W15 Wykład Mazur Damian (ET) B300 |
E2-L1, E2-L2, E2-L3 Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium, (grupa L4) Parfianowicz Kamil (EE) A1 |
--- | -x- | -x- | #14:00-14:15 | ||
14:15-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||
#15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | E2-C2 Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia Hubacz Marcin (EA) F102 |
--- | -x- | -x- | #15:45-16:00 | |
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
#17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
E3/EN-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | E3 Projekt inżynierski (E3 w ET) - P30 Projekt Karnas Grzegorz (ET) B200b |
E3 Projekt inżynierski (E3 w ET) - P30 Projekt Mazur Damian (ET) B200 |
--- | --- | --- | E3/EN Odnawialne źródła energii (E3/EN) - W30 Wykład, Część 2. Beňa Lúbomir (EE) B303 |
#07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | |||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | |||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | |||
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy) Pliś Danuta (ED) B50 |
--- | --- | 08:00-08:15 | |||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||
#08:45-09:00 | --- | --- | E3/EN Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - W30 Wykład Bogusz Piotr (ED) A113 |
E3/EN Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - W30 Wykład Bogusz Piotr (ED) A113 |
E3/EN Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład Korkosz Mariusz (ED) B303 |
E3/EN Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład Korkosz Mariusz (ED) B303 |
--- | Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE) B107 |
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE) B107 |
#08:45-09:00 | |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||||||
09:15-09:30 | -x- | -x- | --- | 09:15-09:30 | |||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
#10:30-10:45 | -x- | -x- | Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium Gotówko Łukasz (ED) B100b |
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium Gotówko Łukasz (ED) B100b |
E3/EN Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład Wachta Henryk (EE) A112 |
E3/EN Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład Wachta Henryk (EE) A112 |
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, (135 min. bez przerwy) Wachta Henryk (EE) F203 |
--- | E3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) A113 |
E3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) A113 |
#10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||||
12:00-12:15 | -x- | -x- | --- | 12:00-12:15 | |||||||
#12:15-12:30 | --- | --- | Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt Binkowski Tomasz (EE) B18 |
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt Binkowski Tomasz (EE) B18 |
E3/EN Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - W30 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) B304 |
E3/EN Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - W30 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) B304 |
--- | E3/EN Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - W15 Wykład Binkowski Tomasz (EE) B303 |
E3/EN Odnawialne źródła energii (E3/EN) - W30 Wykład, Część 1. Beňa Lúbomir (EE) B303 |
#12:15-12:30 | |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | -x- | -x- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
#14:00-14:15 | --- | --- | Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22) Parfianowicz Kamil (EE) B17 |
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22) Parfianowicz Kamil (EE) B17 |
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt Krzywdzińska Krystyna (ED) B100a |
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt Krzywdzińska Krystyna (ED) B100a |
--- | Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 Projekt Pliś Danuta (ED) B50 |
-x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | E3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat, (j. niemiecki) Majkowska Ilona (CJ) B304 |
E3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat, (j. niemiecki) Majkowska Ilona (CJ) B304 |
-x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
E3/EN-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | E3 Projekt inżynierski (E3 w ET) - P30 Projekt Karnas Grzegorz (ET) B200b |
E3 Projekt inżynierski (E3 w ET) - P30 Projekt Mazur Damian (ET) B200 |
--- | --- | --- | E3/EN Odnawialne źródła energii (E3/EN) - W30 Wykład, Część 2. Beňa Lúbomir (EE) B303 |
#07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | |||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | |||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | |||
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 | |||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | |||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | |||
#08:45-09:00 | --- | --- | E3/EN Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - W30 Wykład Bogusz Piotr (ED) A113 |
E3/EN Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - W30 Wykład Bogusz Piotr (ED) A113 |
E3/EN Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład Korkosz Mariusz (ED) B303 |
E3/EN Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład Korkosz Mariusz (ED) B303 |
--- | Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 Projekt Bogusz Piotr (ED) B50 |
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt Buczek Kazimierz (EE), Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM) B16 |
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt Buczek Kazimierz (EE), Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM) B16 |
#08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||||||
09:15-09:30 | -x- | -x- | --- | 09:15-09:30 | |||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||||||
#10:30-10:45 | -x- | -x- | Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt Binkowski Tomasz (EE) B18 |
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt Binkowski Tomasz (EE) B18 |
E3/EN Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład Wachta Henryk (EE) A112 |
E3/EN Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład Wachta Henryk (EE) A112 |
--- | Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, (135 min. bez przerwy) Wachta Henryk (EE) F203 |
E3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) A113 |
E3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) A113 |
#10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||
11:30-11:45 | --- | --- | Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy) Daraż Mateusz (ED) B50 |
11:30-11:45 | |||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||||||||
#12:15-12:30 | --- | --- | Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium Krzywdzińska Krystyna (ED) B100b |
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium Krzywdzińska Krystyna (ED) B100b |
E3/EN Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - W30 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) B304 |
E3/EN Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - W30 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) B304 |
E3/EN Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - W15 Wykład Binkowski Tomasz (EE) B303 |
E3/EN Odnawialne źródła energii (E3/EN) - W30 Wykład, Część 1. Beňa Lúbomir (EE) B303 |
#12:15-12:30 | ||
12:30-12:45 | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | -x- | -x- | --- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
#14:00-14:15 | --- | --- | Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt Krzywdzińska Krystyna (ED) B100b |
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt Krzywdzińska Krystyna (ED) B100b |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22) Parfianowicz Kamil (EE) B17 |
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22) Parfianowicz Kamil (EE) B17 |
--- | --- | --- | --- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | ||
#17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | E3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat, (j. niemiecki) Majkowska Ilona (CJ) B304 |
E3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat, (j. niemiecki) Majkowska Ilona (CJ) B304 |
-x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
E3P-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | E3 Projekt inżynierski (E3 w ET) - P30 Projekt Karnas Grzegorz (ET) B200b |
E3 Projekt inżynierski (E3 w ET) - P30 Projekt Mazur Damian (ET) B200 |
Układy energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5) Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE) B17 |
Układy energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5) Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE) B17 |
-x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | ||||
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||
#08:45-09:00 | Układy energoelektroniczne (E3/P) - P15 Projekt Sztajmec Elżbieta (EE) B16 |
Napęd elektryczny (E3P) - P15 Projekt Mazurkiewicz Adam (ED) B100a |
E3/P Układy energoelektroniczne (E3/P) - W30 Wykład Sobczyński Dariusz (EE) B304 |
E3/P Układy energoelektroniczne (E3/P) - W30 Wykład Sobczyński Dariusz (EE) B304 |
--- | --- | Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 Laboratorium Gotówko Łukasz (ED) B100b |
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 Laboratorium Gotówko Łukasz (ED) B100b |
Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka) Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA) F202 |
Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka) Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA) F202 |
#08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||
#10:30-10:45 | Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 Projekt Łatka Małgorzata (EE) B16 |
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 Projekt Łatka Małgorzata (EE) B16 |
--- | E3/P Napęd elektryczny (E3P) - C15 Ćwiczenia Mazurkiewicz Adam (ED) B300 |
E3/P Napęd elektryczny (E3P) - W30 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) B303 |
E3/P Napęd elektryczny (E3P) - W30 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) B303 |
E3/P Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - W25 Wykład Korkosz Mariusz (ED) B303 |
E3/P Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - W25 Wykład Korkosz Mariusz (ED) B303 |
E3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) A113 |
E3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) A113 |
#10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | 10:45-11:00 | |||||||||
11:00-11:15 | --- | 11:00-11:15 | |||||||||
11:15-11:30 | --- | 11:15-11:30 | |||||||||
11:30-11:45 | --- | 11:30-11:45 | |||||||||
11:45-12:00 | --- | 11:45-12:00 | |||||||||
12:00-12:15 | --- | 12:00-12:15 | |||||||||
#12:15-12:30 | --- | --- | E3/P Sieci elektroenergetyczne (E3/P) - W25 Wykład Łatka Małgorzata (EE) B304 |
E3/P Sieci elektroenergetyczne (E3/P) - W25 Wykład Łatka Małgorzata (EE) B304 |
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy) Pliś Danuta (ED) B50 |
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy) Pliś Danuta (ED) B50 |
E3/P Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - W30 Wykład Korkosz Mariusz (ED) B303 |
E3/P Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - W30 Wykład Korkosz Mariusz (ED) B303 |
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 Laboratorium Korkosz Mariusz (ED) B57 |
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 Laboratorium Korkosz Mariusz (ED) B57 |
#12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||
#14:00-14:15 | --- | --- | E3/P Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - W25 Wykład Łatka Małgorzata (EE) B304 |
E3/P Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - W25 Wykład Łatka Małgorzata (EE) B304 |
Sieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium Nowak Marek (EE) B16 |
Sieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium Nowak Marek (EE) B16 |
-x- | -x- | #14:00-14:15 | ||
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||
#15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | E3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat, (j. niemiecki) Majkowska Ilona (CJ) B304 |
E3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat, (j. niemiecki) Majkowska Ilona (CJ) B304 |
--- | --- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
E3P-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | E3 Projekt inżynierski (E3 w ET) - P30 Projekt Karnas Grzegorz (ET) B200b |
E3 Projekt inżynierski (E3 w ET) - P30 Projekt Mazur Damian (ET) B200 |
--- | --- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | ||
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||
#08:45-09:00 | Napęd elektryczny (E3P) - P15 Projekt Mazurkiewicz Adam (ED) B100a |
Układy energoelektroniczne (E3/P) - P15 Projekt Sztajmec Elżbieta (EE) B16 |
E3/P Układy energoelektroniczne (E3/P) - W30 Wykład Sobczyński Dariusz (EE) B304 |
E3/P Układy energoelektroniczne (E3/P) - W30 Wykład Sobczyński Dariusz (EE) B304 |
--- | --- | Układy energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5) Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE) B17 |
Układy energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5) Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE) B17 |
Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt Korkosz Mariusz (ED) B100a |
Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt Korkosz Mariusz (ED) B100a |
#08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||
#10:30-10:45 | Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 Laboratorium Gotówko Łukasz (ED) B100b |
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 Laboratorium Gotówko Łukasz (ED) B100b |
--- | E3/P Napęd elektryczny (E3P) - C15 Ćwiczenia Mazurkiewicz Adam (ED) B300 |
E3/P Napęd elektryczny (E3P) - W30 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) B303 |
E3/P Napęd elektryczny (E3P) - W30 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) B303 |
E3/P Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - W25 Wykład Korkosz Mariusz (ED) B303 |
E3/P Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - W25 Wykład Korkosz Mariusz (ED) B303 |
E3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) A113 |
E3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) A113 |
#10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | 10:45-11:00 | |||||||||
11:00-11:15 | --- | 11:00-11:15 | |||||||||
11:15-11:30 | --- | 11:15-11:30 | |||||||||
11:30-11:45 | --- | 11:30-11:45 | |||||||||
11:45-12:00 | --- | 11:45-12:00 | |||||||||
12:00-12:15 | --- | 12:00-12:15 | |||||||||
#12:15-12:30 | Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 Projekt Łatka Małgorzata (EE) B16 |
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 Projekt Łatka Małgorzata (EE) B16 |
E3/P Sieci elektroenergetyczne (E3/P) - W25 Wykład Łatka Małgorzata (EE) B304 |
E3/P Sieci elektroenergetyczne (E3/P) - W25 Wykład Łatka Małgorzata (EE) B304 |
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 Laboratorium Podskarbi Grzegorz (ED) B57 |
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 Laboratorium Podskarbi Grzegorz (ED) B57 |
E3/P Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - W30 Wykład Korkosz Mariusz (ED) B303 |
E3/P Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - W30 Wykład Korkosz Mariusz (ED) B303 |
Sieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium Nowak Marek (EE) B17 |
Sieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium Nowak Marek (EE) B17 |
#12:15-12:30 |
12:30-12:45 | 12:30-12:45 | ||||||||||
12:45-13:00 | 12:45-13:00 | ||||||||||
13:00-13:15 | 13:00-13:15 | ||||||||||
13:15-13:30 | 13:15-13:30 | ||||||||||
13:30-13:45 | 13:30-13:45 | ||||||||||
13:45-14:00 | 13:45-14:00 | ||||||||||
#14:00-14:15 | --- | --- | E3/P Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - W25 Wykład Łatka Małgorzata (EE) B304 |
E3/P Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - W25 Wykład Łatka Małgorzata (EE) B304 |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy) Pliś Danuta (ED) B50 |
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy) Pliś Danuta (ED) B50 |
--- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||
#15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 | ||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | E3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat, (j. niemiecki) Majkowska Ilona (CJ) B304 |
E3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat, (j. niemiecki) Majkowska Ilona (CJ) B304 |
--- | --- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
F1-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | F1 Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.) Borkowski Mariusz (ET) A61 |
F1 Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.) Borkowski Mariusz (ET) A61 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||
#08:45-09:00 | --- | Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium Kuryło Kazimierz (EU) A75 |
F1 Logika i teoria mnogości (F1) - W15 Wykład Wiktorowicz Krzysztof (EA) A61 |
--- | Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium Drałus Grzegorz (ET) B205 |
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium Dec Grzegorz (EA) D3b |
F1-C1, F1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia Naucz 3 (CS) Hala PRz |
F1-C1, F1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia Naucz 3 (CS) Hala PRz |
#08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||
#10:30-10:45 | F1 Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład Szczepański Antoni (ET) A61 |
F1 Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład Szczepański Antoni (ET) A61 |
F1-C1 Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia Rzońca Dariusz (EA) A113 |
F1-C1 Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia Smoleń Andrzej (ET) A312 |
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium Wilk Grzegorz (EM) A211 |
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium Wilk Grzegorz (EM) A211 |
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt Kuras Romuald (ET) |
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES) A59-lab.G2A |
--- | --- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
#12:15-12:30 | F1 Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU) A61 |
F1 Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU) A61 |
--- | F1-C1 Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia Drałus Grzegorz (ET) A113 |
F1 Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład Wilk Barbara (EM) P.23(P-2.501) |
F1 Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład Wilk Barbara (EM) P.23(P-2.501) |
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium Prędka Edyta (ET) F505 |
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium Wiktorowicz Krzysztof (EA) F104 |
--- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||
#14:00-14:15 | F1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład Strzałka Dominik (ES) A61 |
F1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład Strzałka Dominik (ES) A61 |
--- | F1-C1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia Gerka Alicja (ES) A214 |
F1 Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład Rzońca Dariusz (EA) P.23(P-2.501) |
F1 Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład Rzońca Dariusz (EA) P.23(P-2.501) |
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium Śnieżek Marek (EA) F206 |
--- | --- | --- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||||
#15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
F1-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | F1 Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.) Borkowski Mariusz (ET) A61 |
F1 Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.) Borkowski Mariusz (ET) A61 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||
#08:45-09:00 | Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium Kuryło Kazimierz (EU) A75 |
--- | F1 Logika i teoria mnogości (F1) - W15 Wykład Wiktorowicz Krzysztof (EA) A61 |
--- | Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium Dec Grzegorz (EA) D3b |
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium Drałus Grzegorz (ET) B205 |
F1-C1, F1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia Naucz 3 (CS) Hala PRz |
F1-C1, F1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia Naucz 3 (CS) Hala PRz |
#08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||
#10:30-10:45 | F1 Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład Szczepański Antoni (ET) A61 |
F1 Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład Szczepański Antoni (ET) A61 |
F1-C1 Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia Rzońca Dariusz (EA) A113 |
F1-C1 Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia Smoleń Andrzej (ET) A312 |
--- | --- | Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES) A59-lab.G2A |
--- | Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium Wilk Barbara (EM) A211 |
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium Wilk Barbara (EM) A211 |
#10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||||
#12:15-12:30 | F1 Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU) A61 |
F1 Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU) A61 |
--- | F1-C1 Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia Drałus Grzegorz (ET) A113 |
F1 Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład Wilk Barbara (EM) P.23(P-2.501) |
F1 Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład Wilk Barbara (EM) P.23(P-2.501) |
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium Wiktorowicz Krzysztof (EA) F104 |
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium Prędka Edyta (ET) F505 |
--- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||
#14:00-14:15 | F1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład Strzałka Dominik (ES) A61 |
F1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład Strzałka Dominik (ES) A61 |
--- | F1-C1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia Gerka Alicja (ES) A214 |
F1 Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład Rzońca Dariusz (EA) P.23(P-2.501) |
F1 Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład Rzońca Dariusz (EA) P.23(P-2.501) |
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt Kuras Romuald (ET) |
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium Śnieżek Marek (EA) F206 |
--- | --- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | |||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | |||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | |||||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | |||||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | |||||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | |||||||
#15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
F1-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | F1 Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.) Borkowski Mariusz (ET) A61 |
F1 Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.) Borkowski Mariusz (ET) A61 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||
#08:45-09:00 | --- | --- | F1 Logika i teoria mnogości (F1) - W15 Wykład Wiktorowicz Krzysztof (EA) A61 |
--- | Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium Prędka Edyta (ET) F505 |
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium Wiktorowicz Krzysztof (EA) F104 |
F1-C1, F1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia Naucz 3 (CS) Hala PRz |
F1-C1, F1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia Naucz 3 (CS) Hala PRz |
#08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||||||
#10:30-10:45 | F1 Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład Szczepański Antoni (ET) A61 |
F1 Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład Szczepański Antoni (ET) A61 |
F1-C2 Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia Smoleń Andrzej (ET) A312 |
F1-C2 Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia Rzońca Dariusz (EA) A113 |
--- | --- | Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium Śnieżek Marek (EA) F206 |
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium Dec Grzegorz (EA) D3b |
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium Drałus Grzegorz (ET) B210 |
--- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||||
#12:15-12:30 | F1 Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU) A61 |
F1 Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU) A61 |
F1-C2 Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia Drałus Grzegorz (ET) A113 |
--- | F1 Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład Wilk Barbara (EM) P.23(P-2.501) |
F1 Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład Wilk Barbara (EM) P.23(P-2.501) |
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt Kuras Romuald (ET) |
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES) A59-lab.G2A |
--- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||
#14:00-14:15 | F1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład Strzałka Dominik (ES) A61 |
F1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład Strzałka Dominik (ES) A61 |
F1-C2 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia Gerka Alicja (ES) A214 |
--- | F1 Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład Rzońca Dariusz (EA) P.23(P-2.501) |
F1 Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład Rzońca Dariusz (EA) P.23(P-2.501) |
--- | Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium Błąd Grzegorz (EU) A75 |
--- | --- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||||
#15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | --- | Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium Wilk Grzegorz (EM) A211 |
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium Wilk Grzegorz (EM) A211 |
-x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
#17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
F1-L4 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | F1 Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.) Borkowski Mariusz (ET) A61 |
F1 Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.) Borkowski Mariusz (ET) A61 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||
#08:45-09:00 | Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium Wilk Grzegorz (EM) A211 |
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium Wilk Grzegorz (EM) A211 |
F1 Logika i teoria mnogości (F1) - W15 Wykład Wiktorowicz Krzysztof (EA) A61 |
--- | Logika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium Wiktorowicz Krzysztof (EA) F104 |
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium Prędka Edyta (ET) F505 |
F1-C1, F1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia Naucz 3 (CS) Hala PRz |
F1-C1, F1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia Naucz 3 (CS) Hala PRz |
#08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | --- | 09:00-09:15 | |||||||||
09:15-09:30 | --- | 09:15-09:30 | |||||||||
09:30-09:45 | --- | 09:30-09:45 | |||||||||
09:45-10:00 | --- | 09:45-10:00 | |||||||||
10:00-10:15 | --- | 10:00-10:15 | |||||||||
10:15-10:30 | --- | 10:15-10:30 | |||||||||
#10:30-10:45 | F1 Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład Szczepański Antoni (ET) A61 |
F1 Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład Szczepański Antoni (ET) A61 |
F1-C2 Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia Smoleń Andrzej (ET) A312 |
F1-C2 Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia Rzońca Dariusz (EA) A113 |
--- | --- | Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium Dec Grzegorz (EA) D3b |
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium Śnieżek Marek (EA) F206 |
--- | Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium Drałus Grzegorz (ET) B210 |
#10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||||
#12:15-12:30 | F1 Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU) A61 |
F1 Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU) A61 |
F1-C2 Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia Drałus Grzegorz (ET) A113 |
--- | F1 Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład Wilk Barbara (EM) P.23(P-2.501) |
F1 Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład Wilk Barbara (EM) P.23(P-2.501) |
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES) A59-lab.G2A |
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt Kuras Romuald (ET) |
--- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||
#14:00-14:15 | F1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład Strzałka Dominik (ES) A61 |
F1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład Strzałka Dominik (ES) A61 |
F1-C2 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia Gerka Alicja (ES) A214 |
--- | F1 Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład Rzońca Dariusz (EA) P.23(P-2.501) |
F1 Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład Rzońca Dariusz (EA) P.23(P-2.501) |
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium Błąd Grzegorz (EU) A75 |
--- | --- | --- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||||
#15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
F1-L5 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | F1 Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.) Borkowski Mariusz (ET) A61 |
F1 Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.) Borkowski Mariusz (ET) A61 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||
#08:45-09:00 | --- | F1-C3 Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia Smoleń Andrzej (ET) A312 |
F1 Logika i teoria mnogości (F1) - W15 Wykład Wiktorowicz Krzysztof (EA) A61 |
--- | Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt Smoleń Andrzej (ET) |
--- | F1-C3 Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia Drałus Grzegorz (ET) A312 |
--- | #08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
#10:30-10:45 | F1 Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład Szczepański Antoni (ET) A61 |
F1 Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład Szczepański Antoni (ET) A61 |
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium Drałus Grzegorz (ET) B205 |
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium Krzeszowski Tomasz (EA) F105 |
F1-C3 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia Gerka Alicja (ES) A111 |
--- | Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium Prędka Edyta (ET) F505 |
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium Wiktorowicz Krzysztof (EA) F104 |
F1-C3 Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia Rzońca Dariusz (EA) A214 |
--- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
#12:15-12:30 | F1 Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU) A61 |
F1 Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU) A61 |
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium Wilk Grzegorz (EM) A211 |
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium Wilk Grzegorz (EM) A211 |
F1 Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład Wilk Barbara (EM) P.23(P-2.501) |
F1 Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład Wilk Barbara (EM) P.23(P-2.501) |
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium Błąd Grzegorz (EU) A75 |
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium Śnieżek Marek (EA) F206 |
--- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||
#14:00-14:15 | F1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład Strzałka Dominik (ES) A61 |
F1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład Strzałka Dominik (ES) A61 |
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES) A59-lab.G2A |
--- | F1 Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład Rzońca Dariusz (EA) P.23(P-2.501) |
F1 Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład Rzońca Dariusz (EA) P.23(P-2.501) |
F1-C3, F1-C4 Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia Naucz 3 (CS) Hala PRz |
F1-C3, F1-C4 Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia Naucz 3 (CS) Hala PRz |
--- | --- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | |||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | |||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | |||||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | |||||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | |||||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | |||||||
#15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
F1-L6 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | F1 Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.) Borkowski Mariusz (ET) A61 |
F1 Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.) Borkowski Mariusz (ET) A61 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||
#08:45-09:00 | --- | F1-C3 Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia Smoleń Andrzej (ET) A312 |
F1 Logika i teoria mnogości (F1) - W15 Wykład Wiktorowicz Krzysztof (EA) A61 |
--- | --- | Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt Smoleń Andrzej (ET) |
F1-C3 Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia Drałus Grzegorz (ET) A312 |
--- | #08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
#10:30-10:45 | F1 Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład Szczepański Antoni (ET) A61 |
F1 Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład Szczepański Antoni (ET) A61 |
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium Krzeszowski Tomasz (EA) F105 |
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium Drałus Grzegorz (ET) B205 |
F1-C3 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia Gerka Alicja (ES) A111 |
--- | Logika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium Wiktorowicz Krzysztof (EA) F104 |
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium Prędka Edyta (ET) F505 |
F1-C3 Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia Rzońca Dariusz (EA) A214 |
--- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
#12:15-12:30 | F1 Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU) A61 |
F1 Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU) A61 |
--- | --- | F1 Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład Wilk Barbara (EM) P.23(P-2.501) |
F1 Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład Wilk Barbara (EM) P.23(P-2.501) |
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium Śnieżek Marek (EA) F206 |
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium Kuryło Kazimierz (EU) A75 |
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium Wilk Barbara (EM) A211 |
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium Wilk Barbara (EM) A211 |
#12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||
#14:00-14:15 | F1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład Strzałka Dominik (ES) A61 |
F1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład Strzałka Dominik (ES) A61 |
--- | Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES) A59-lab.G2A |
F1 Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład Rzońca Dariusz (EA) P.23(P-2.501) |
F1 Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład Rzońca Dariusz (EA) P.23(P-2.501) |
F1-C3, F1-C4 Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia Naucz 3 (CS) Hala PRz |
F1-C3, F1-C4 Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia Naucz 3 (CS) Hala PRz |
--- | --- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | |||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | |||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | |||||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | |||||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | |||||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | |||||||
#15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
F1-L7 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | F1 Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.) Borkowski Mariusz (ET) A61 |
F1 Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.) Borkowski Mariusz (ET) A61 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||
#08:45-09:00 | F1-C4 Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia Smoleń Andrzej (ET) A312 |
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F501) Prędka Edyta (ET) |
F1 Logika i teoria mnogości (F1) - W15 Wykład Wiktorowicz Krzysztof (EA) A61 |
--- | --- | --- | --- | F1-C4 Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia Drałus Grzegorz (ET) A312 |
#08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
#10:30-10:45 | F1 Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład Szczepański Antoni (ET) A61 |
F1 Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład Szczepański Antoni (ET) A61 |
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium Śnieżek Marek (EA) F206 |
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES) A59-lab.G2A |
--- | F1-C4 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia Gerka Alicja (ES) A111 |
--- | Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium Błąd Grzegorz (EU) A75 |
--- | F1-C4 Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia Rzońca Dariusz (EA) A214 |
#10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||||
#12:15-12:30 | F1 Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU) A61 |
F1 Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU) A61 |
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium Wiktorowicz Krzysztof (EA) F104 |
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium Krzeszowski Tomasz (EA) F105 |
F1 Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład Wilk Barbara (EM) P.23(P-2.501) |
F1 Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład Wilk Barbara (EM) P.23(P-2.501) |
--- | --- | --- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
#14:00-14:15 | F1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład Strzałka Dominik (ES) A61 |
F1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład Strzałka Dominik (ES) A61 |
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium Szczepański Antoni (ET) B205 |
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium Prędka Edyta (ET) F505 |
F1 Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład Rzońca Dariusz (EA) P.23(P-2.501) |
F1 Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład Rzońca Dariusz (EA) P.23(P-2.501) |
F1-C3, F1-C4 Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia Naucz 3 (CS) Hala PRz |
F1-C3, F1-C4 Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia Naucz 3 (CS) Hala PRz |
--- | --- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||
14:30-14:45 | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||
15:00-15:15 | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||||||
15:15-15:30 | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||
15:30-15:45 | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||
#15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | -x- | -x- | Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium Wilk Grzegorz (EM) A211 |
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium Wilk Grzegorz (EM) A211 |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
F1-L8 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | F1 Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.) Borkowski Mariusz (ET) A61 |
F1 Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.) Borkowski Mariusz (ET) A61 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||
#08:45-09:00 | F1-C4 Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia Smoleń Andrzej (ET) A312 |
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium Szczepański Antoni (ET) B205 |
F1 Logika i teoria mnogości (F1) - W15 Wykład Wiktorowicz Krzysztof (EA) A61 |
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F501) Prędka Edyta (ET) |
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium Wilk Grzegorz (EM) A211 |
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium Wilk Grzegorz (EM) A211 |
--- | F1-C4 Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia Drałus Grzegorz (ET) A312 |
#08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | --- | 09:00-09:15 | |||||||||
09:15-09:30 | --- | 09:15-09:30 | |||||||||
09:30-09:45 | --- | 09:30-09:45 | |||||||||
09:45-10:00 | --- | 09:45-10:00 | |||||||||
10:00-10:15 | --- | 10:00-10:15 | |||||||||
10:15-10:30 | --- | 10:15-10:30 | |||||||||
#10:30-10:45 | F1 Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład Szczepański Antoni (ET) A61 |
F1 Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład Szczepański Antoni (ET) A61 |
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES) A59-lab.G2A |
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium Śnieżek Marek (EA) F206 |
--- | F1-C4 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia Gerka Alicja (ES) A111 |
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium Błąd Grzegorz (EU) A75 |
--- | --- | F1-C4 Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia Rzońca Dariusz (EA) A214 |
#10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||||
#12:15-12:30 | F1 Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU) A61 |
F1 Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU) A61 |
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium Krzeszowski Tomasz (EA) F105 |
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium Wiktorowicz Krzysztof (EA) F104 |
F1 Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład Wilk Barbara (EM) P.23(P-2.501) |
F1 Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład Wilk Barbara (EM) P.23(P-2.501) |
--- | --- | --- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
#14:00-14:15 | F1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład Strzałka Dominik (ES) A61 |
F1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład Strzałka Dominik (ES) A61 |
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium Prędka Edyta (ET) F505 |
--- | F1 Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład Rzońca Dariusz (EA) P.23(P-2.501) |
F1 Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład Rzońca Dariusz (EA) P.23(P-2.501) |
F1-C3, F1-C4 Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia Naucz 3 (CS) Hala PRz |
F1-C3, F1-C4 Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia Naucz 3 (CS) Hala PRz |
--- | --- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | |||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | |||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | |||||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | |||||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | |||||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | |||||||
#15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
F2-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | Inżynieria oprogramowania (F2) - P15 Projekt, (w D102b) Krzeszowski Tomasz (EA) |
Bazy danych (F2) - P15 Projekt, (w D102b) Krzeszowski Tomasz (EA) |
F2 Mikronapędy w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) A61 |
F2 Podstawy telekomunikacji (F2) - W15 Wykład Pawłowicz Bartosz (EU) A61 |
F2 Inżynieria oprogramowania (F2) - W30 Wykład Dec Grzegorz (EA) B305 |
F2 Inżynieria oprogramowania (F2) - W30 Wykład Dec Grzegorz (EA) B305 |
Mikronapędy w systemach komputerowych (F2) - L15 Laboratorium Mazurkiewicz Adam (ED) B100a |
Grafika komputerowa (F2) - L15 Laboratorium Samolej Sławomir (EA) F105 |
-x- | -x- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | -x- | -x- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | -x- | -x- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | -x- | -x- | 10:15-10:30 | ||||||||
#10:30-10:45 | Sztuczna inteligencja (F2) - L15 Laboratorium Zajdel Roman (EA) D3b |
--- | F2 Sieci komputerowe I (F2) - W30 Wykład Paszkiewicz Andrzej (ES) A61 |
F2 Sieci komputerowe I (F2) - W30 Wykład Bolanowski Marek (ES) A61 |
F2-C1 Podstawy telekomunikacji (F2) - C15 Ćwiczenia Wisz Bogusław (EU) A113 |
--- | --- | --- | -x- | -x- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||||
#12:15-12:30 | Sztuczna inteligencja (F2) - P15 Projekt Zajdel Roman (EA) D3b |
Podstawy telekomunikacji (F2) - L15 Laboratorium Wisz Bogusław (EU) A58c |
F2 Bazy danych (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA) A61 |
F2 Bazy danych (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA) A61 |
F2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (F2) - K30 Lektorat Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J004 |
F2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (F2) - K30 Lektorat Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J004 |
--- | --- | --- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
#14:00-14:15 | Sieci komputerowe I (F2) - L25 Laboratorium, (w tyg. 2-14) Paszkiewicz Andrzej (ES) F602 |
Sieci komputerowe I (F2) - L25 Laboratorium, (w tyg. 2-14) Paszkiewicz Andrzej (ES) F602 |
Bazy danych (F2) - L15 Laboratorium Jędrzejec Bartosz (EA) D3b |
Inżynieria oprogramowania (F2) - L15 Laboratorium Woźniak Piotr (EA) F102 |
F2 Grafika komputerowa (F2) - W30 Wykład Leniowski Ryszard (EA) A61 |
F2 Grafika komputerowa (F2) - W30 Wykład Leniowski Ryszard (EA) A61 |
--- | --- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | F2 Sztuczna inteligencja (F2) - W30 Wykład Kluska Jacek (EA) A61 |
F2 Sztuczna inteligencja (F2) - W30 Wykład Kluska Jacek (EA) A61 |
-x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
#17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
F2-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | Sieci komputerowe I (F2) - L25 Laboratorium, (w tyg. 2-14) Bolanowski Marek (ES) F604 |
Sieci komputerowe I (F2) - L25 Laboratorium, (w tyg. 2-14) Bolanowski Marek (ES) F604 |
F2 Mikronapędy w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) A61 |
F2 Podstawy telekomunikacji (F2) - W15 Wykład Pawłowicz Bartosz (EU) A61 |
F2 Inżynieria oprogramowania (F2) - W30 Wykład Dec Grzegorz (EA) B305 |
F2 Inżynieria oprogramowania (F2) - W30 Wykład Dec Grzegorz (EA) B305 |
--- | Mikronapędy w systemach komputerowych (F2) - L15 Laboratorium Mazurkiewicz Adam (ED) B100a |
-x- | -x- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||||||
09:15-09:30 | --- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | |||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||||||
09:45-10:00 | --- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | |||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||||||
10:15-10:30 | --- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | |||||||
#10:30-10:45 | Inżynieria oprogramowania (F2) - P15 Projekt, (w D102b) Krzeszowski Tomasz (EA) |
Sztuczna inteligencja (F2) - L15 Laboratorium Zajdel Roman (EA) D3b |
F2 Sieci komputerowe I (F2) - W30 Wykład Paszkiewicz Andrzej (ES) A61 |
F2 Sieci komputerowe I (F2) - W30 Wykład Bolanowski Marek (ES) A61 |
F2-C1 Podstawy telekomunikacji (F2) - C15 Ćwiczenia Wisz Bogusław (EU) A113 |
--- | --- | Bazy danych (F2) - P15 Projekt, (w D102b) Krzeszowski Tomasz (EA) |
-x- | -x- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||
11:00-11:15 | --- | --- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||
11:30-11:45 | --- | --- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||
12:00-12:15 | --- | --- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||||||
#12:15-12:30 | Podstawy telekomunikacji (F2) - L15 Laboratorium Wisz Bogusław (EU) A58c |
Sztuczna inteligencja (F2) - P15 Projekt Zajdel Roman (EA) D3b |
F2 Bazy danych (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA) A61 |
F2 Bazy danych (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA) A61 |
F2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (F2) - K30 Lektorat Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J004 |
F2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (F2) - K30 Lektorat Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J004 |
--- | --- | --- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
#14:00-14:15 | --- | --- | Inżynieria oprogramowania (F2) - L15 Laboratorium Woźniak Piotr (EA) F102 |
Bazy danych (F2) - L15 Laboratorium Jędrzejec Bartosz (EA) D3b |
F2 Grafika komputerowa (F2) - W30 Wykład Leniowski Ryszard (EA) A61 |
F2 Grafika komputerowa (F2) - W30 Wykład Leniowski Ryszard (EA) A61 |
--- | --- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | Grafika komputerowa (F2) - L15 Laboratorium Samolej Sławomir (EA) F105 |
F2 Sztuczna inteligencja (F2) - W30 Wykład Kluska Jacek (EA) A61 |
F2 Sztuczna inteligencja (F2) - W30 Wykład Kluska Jacek (EA) A61 |
-x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||
#17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
F2-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | --- | Sztuczna inteligencja (F2) - L15 Laboratorium Zajdel Roman (EA) D3b |
F2 Mikronapędy w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) A61 |
F2 Podstawy telekomunikacji (F2) - W15 Wykład Pawłowicz Bartosz (EU) A61 |
F2 Inżynieria oprogramowania (F2) - W30 Wykład Dec Grzegorz (EA) B305 |
F2 Inżynieria oprogramowania (F2) - W30 Wykład Dec Grzegorz (EA) B305 |
--- | --- | -x- | -x- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | |||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | |||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | |||||
#10:30-10:45 | Bazy danych (F2) - L15 Laboratorium Woźniak Piotr (EA) D3a |
Podstawy telekomunikacji (F2) - L15 Laboratorium Wilczkiewicz Bartłomiej (EU) A58c |
F2 Sieci komputerowe I (F2) - W30 Wykład Paszkiewicz Andrzej (ES) A61 |
F2 Sieci komputerowe I (F2) - W30 Wykład Bolanowski Marek (ES) A61 |
--- | F2-C2 Podstawy telekomunikacji (F2) - C15 Ćwiczenia Wisz Bogusław (EU) A113 |
--- | --- | -x- | -x- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | |||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | |||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | |||||
#12:15-12:30 | Inżynieria oprogramowania (F2) - P15 Projekt Woźniak Piotr (EA) |
Mikronapędy w systemach komputerowych (F2) - L15 Laboratorium Gotówko Łukasz (ED) B100a |
F2 Bazy danych (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA) A61 |
F2 Bazy danych (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA) A61 |
F2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (F2) - K30 Lektorat Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J004 |
F2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (F2) - K30 Lektorat Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J004 |
--- | --- | --- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
#14:00-14:15 | --- | --- | --- | Sztuczna inteligencja (F2) - P15 Projekt Zajdel Roman (EA) F104 |
F2 Grafika komputerowa (F2) - W30 Wykład Leniowski Ryszard (EA) A61 |
F2 Grafika komputerowa (F2) - W30 Wykład Leniowski Ryszard (EA) A61 |
--- | --- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||
#15:45-16:00 | --- | Grafika komputerowa (F2) - L15 Laboratorium Ożóg Dominik (EA) F105 |
Bazy danych (F2) - P15 Projekt Woźniak Piotr (EA) |
--- | F2 Sztuczna inteligencja (F2) - W30 Wykład Kluska Jacek (EA) A61 |
F2 Sztuczna inteligencja (F2) - W30 Wykład Kluska Jacek (EA) A61 |
-x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||
16:15-16:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||
16:30-16:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||
16:45-17:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||
17:00-17:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||
17:15-17:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||
#17:30-17:45 | Sieci komputerowe I (F2) - L25 Laboratorium, (w tyg. 2-14) Paszkiewicz Andrzej (ES) F602 |
Sieci komputerowe I (F2) - L25 Laboratorium, (w tyg. 2-14) Paszkiewicz Andrzej (ES) F602 |
Inżynieria oprogramowania (F2) - L15 Laboratorium Dec Grzegorz (EA) - DD F102 |
--- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | |||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | |||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | |||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | |||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | |||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | |||
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
F2-L4 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | Sztuczna inteligencja (F2) - L15 Laboratorium Zajdel Roman (EA) D3b |
--- | F2 Mikronapędy w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) A61 |
F2 Podstawy telekomunikacji (F2) - W15 Wykład Pawłowicz Bartosz (EU) A61 |
F2 Inżynieria oprogramowania (F2) - W30 Wykład Dec Grzegorz (EA) B305 |
F2 Inżynieria oprogramowania (F2) - W30 Wykład Dec Grzegorz (EA) B305 |
--- | --- | -x- | -x- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | |||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | |||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | |||||
#10:30-10:45 | Podstawy telekomunikacji (F2) - L15 Laboratorium Wilczkiewicz Bartłomiej (EU) A58c |
Bazy danych (F2) - L15 Laboratorium Woźniak Piotr (EA) D3a |
F2 Sieci komputerowe I (F2) - W30 Wykład Paszkiewicz Andrzej (ES) A61 |
F2 Sieci komputerowe I (F2) - W30 Wykład Bolanowski Marek (ES) A61 |
--- | F2-C2 Podstawy telekomunikacji (F2) - C15 Ćwiczenia Wisz Bogusław (EU) A113 |
--- | --- | -x- | -x- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | |||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | |||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | |||||
#12:15-12:30 | Mikronapędy w systemach komputerowych (F2) - L15 Laboratorium Gotówko Łukasz (ED) B100a |
Inżynieria oprogramowania (F2) - P15 Projekt Woźniak Piotr (EA) |
F2 Bazy danych (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA) A61 |
F2 Bazy danych (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA) A61 |
F2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (F2) - K30 Lektorat Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J004 |
F2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (F2) - K30 Lektorat Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J004 |
--- | --- | --- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
#14:00-14:15 | Sieci komputerowe I (F2) - L25 Laboratorium, (w tyg. 2-14) Bolanowski Marek (ES) F604 |
Sieci komputerowe I (F2) - L25 Laboratorium, (w tyg. 2-14) Bolanowski Marek (ES) F604 |
Sztuczna inteligencja (F2) - P15 Projekt Zajdel Roman (EA) F104 |
--- | F2 Grafika komputerowa (F2) - W30 Wykład Leniowski Ryszard (EA) A61 |
F2 Grafika komputerowa (F2) - W30 Wykład Leniowski Ryszard (EA) A61 |
--- | --- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||
#15:45-16:00 | Grafika komputerowa (F2) - L15 Laboratorium Ożóg Dominik (EA) F105 |
--- | --- | Bazy danych (F2) - P15 Projekt Woźniak Piotr (EA) |
F2 Sztuczna inteligencja (F2) - W30 Wykład Kluska Jacek (EA) A61 |
F2 Sztuczna inteligencja (F2) - W30 Wykład Kluska Jacek (EA) A61 |
-x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||
16:15-16:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||
16:30-16:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||
16:45-17:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||
17:00-17:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||
17:15-17:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||
#17:30-17:45 | --- | --- | --- | Inżynieria oprogramowania (F2) - L15 Laboratorium Woźniak Piotr (EA) F102 |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
F2-L5 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | --- | F2-C3 Podstawy telekomunikacji (F2) - C15 Ćwiczenia Pawłowicz Bartosz (EU) A313 |
F2 Mikronapędy w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) A61 |
F2 Podstawy telekomunikacji (F2) - W15 Wykład Pawłowicz Bartosz (EU) A61 |
F2 Inżynieria oprogramowania (F2) - W30 Wykład Dec Grzegorz (EA) B305 |
F2 Inżynieria oprogramowania (F2) - W30 Wykład Dec Grzegorz (EA) B305 |
--- | --- | -x- | -x- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | |||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | |||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | |||||
#10:30-10:45 | Sieci komputerowe I (F2) - L25 Laboratorium, (w tyg. 2-14) Paszkiewicz Andrzej (ES) F602 |
Sieci komputerowe I (F2) - L25 Laboratorium, (w tyg. 2-14) Paszkiewicz Andrzej (ES) F602 |
F2 Sieci komputerowe I (F2) - W30 Wykład Paszkiewicz Andrzej (ES) A61 |
F2 Sieci komputerowe I (F2) - W30 Wykład Bolanowski Marek (ES) A61 |
--- | --- | Inżynieria oprogramowania (F2) - P15 Projekt, (w D102b) Krzeszowski Tomasz (EA) |
Podstawy telekomunikacji (F2) - L15 Laboratorium Wilczkiewicz Bartłomiej (EU) A58c |
-x- | -x- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||
11:00-11:15 | --- | --- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||
11:30-11:45 | --- | --- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||
12:00-12:15 | --- | --- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||||||
#12:15-12:30 | --- | --- | F2 Bazy danych (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA) A61 |
F2 Bazy danych (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA) A61 |
F2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (F2) - K30 Lektorat Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J004 |
F2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (F2) - K30 Lektorat Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J004 |
--- | --- | --- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||
#14:00-14:15 | Sztuczna inteligencja (F2) - L15 Laboratorium Zajdel Roman (EA) D3b |
--- | --- | Mikronapędy w systemach komputerowych (F2) - L15 Laboratorium Mazurkiewicz Adam (ED) B100a |
F2 Grafika komputerowa (F2) - W30 Wykład Leniowski Ryszard (EA) A61 |
F2 Grafika komputerowa (F2) - W30 Wykład Leniowski Ryszard (EA) A61 |
--- | Bazy danych (F2) - P15 Projekt, (w D102b) Krzeszowski Tomasz (EA) |
-x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||
#15:45-16:00 | Sztuczna inteligencja (F2) - P15 Projekt Zajdel Roman (EA) D3b |
--- | Grafika komputerowa (F2) - L15 Laboratorium Ożóg Dominik (EA) F105 |
Bazy danych (F2) - L15 Laboratorium Krzeszowski Tomasz (EA) D3a |
F2 Sztuczna inteligencja (F2) - W30 Wykład Kluska Jacek (EA) A61 |
F2 Sztuczna inteligencja (F2) - W30 Wykład Kluska Jacek (EA) A61 |
-x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||||
16:15-16:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||||
16:30-16:45 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||||
16:45-17:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||||
17:00-17:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||||
17:15-17:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||||
#17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | Inżynieria oprogramowania (F2) - L15 Laboratorium Bachórz Olga (EA) - DD D3b |
-x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
F2-L6 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | --- | F2-C3 Podstawy telekomunikacji (F2) - C15 Ćwiczenia Pawłowicz Bartosz (EU) A313 |
F2 Mikronapędy w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) A61 |
F2 Podstawy telekomunikacji (F2) - W15 Wykład Pawłowicz Bartosz (EU) A61 |
F2 Inżynieria oprogramowania (F2) - W30 Wykład Dec Grzegorz (EA) B305 |
F2 Inżynieria oprogramowania (F2) - W30 Wykład Dec Grzegorz (EA) B305 |
--- | --- | -x- | -x- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | |||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | |||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | |||||
#10:30-10:45 | Sieci komputerowe I (F2) - L25 Laboratorium, (w tyg. 2-14) Bolanowski Marek (ES) F604 |
Sieci komputerowe I (F2) - L25 Laboratorium, (w tyg. 2-14) Bolanowski Marek (ES) F604 |
F2 Sieci komputerowe I (F2) - W30 Wykład Paszkiewicz Andrzej (ES) A61 |
F2 Sieci komputerowe I (F2) - W30 Wykład Bolanowski Marek (ES) A61 |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||||
#12:15-12:30 | Inżynieria oprogramowania (F2) - P15 Projekt Jędrzejec Bartosz (EA) |
Bazy danych (F2) - P15 Projekt Jędrzejec Bartosz (EA) |
F2 Bazy danych (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA) A61 |
F2 Bazy danych (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA) A61 |
F2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (F2) - K30 Lektorat Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J004 |
F2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (F2) - K30 Lektorat Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J004 |
--- | --- | --- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
#14:00-14:15 | Podstawy telekomunikacji (F2) - L15 Laboratorium Wilczkiewicz Bartłomiej (EU) A58c |
Sztuczna inteligencja (F2) - L15 Laboratorium Zajdel Roman (EA) D3b |
Grafika komputerowa (F2) - L15 Laboratorium Ożóg Dominik (EA) F105 |
--- | F2 Grafika komputerowa (F2) - W30 Wykład Leniowski Ryszard (EA) A61 |
F2 Grafika komputerowa (F2) - W30 Wykład Leniowski Ryszard (EA) A61 |
--- | --- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||
#15:45-16:00 | Mikronapędy w systemach komputerowych (F2) - L15 Laboratorium Mazurkiewicz Adam (ED) B100a |
Sztuczna inteligencja (F2) - P15 Projekt Zajdel Roman (EA) D3b |
Bazy danych (F2) - L15 Laboratorium Krzeszowski Tomasz (EA) D3a |
--- | F2 Sztuczna inteligencja (F2) - W30 Wykład Kluska Jacek (EA) A61 |
F2 Sztuczna inteligencja (F2) - W30 Wykład Kluska Jacek (EA) A61 |
-x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||||
16:15-16:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||||
16:30-16:45 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||||
16:45-17:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||||
17:00-17:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||||
17:15-17:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||||
#17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | Inżynieria oprogramowania (F2) - L15 Laboratorium Bachórz Olga (EA) - DD D3b |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
F2-L7 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | F2-C4 Podstawy telekomunikacji (F2) - C15 Ćwiczenia Pawłowicz Bartosz (EU) A313 |
Podstawy telekomunikacji (F2) - L15 Laboratorium Wilczkiewicz Bartłomiej (EU) A58c |
F2 Mikronapędy w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) A61 |
F2 Podstawy telekomunikacji (F2) - W15 Wykład Pawłowicz Bartosz (EU) A61 |
F2 Inżynieria oprogramowania (F2) - W30 Wykład Dec Grzegorz (EA) B305 |
F2 Inżynieria oprogramowania (F2) - W30 Wykład Dec Grzegorz (EA) B305 |
--- | --- | -x- | -x- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | --- | --- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | --- | --- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | --- | --- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | ||||||
#10:30-10:45 | Inżynieria oprogramowania (F2) - P15 Projekt Jędrzejec Bartosz (EA) |
Bazy danych (F2) - P15 Projekt Jędrzejec Bartosz (EA) |
F2 Sieci komputerowe I (F2) - W30 Wykład Paszkiewicz Andrzej (ES) A61 |
F2 Sieci komputerowe I (F2) - W30 Wykład Bolanowski Marek (ES) A61 |
Sieci komputerowe I (F2) - L25 Laboratorium, (w tyg. 2-14) Paszkiewicz Andrzej (ES) F602 |
Sieci komputerowe I (F2) - L25 Laboratorium, (w tyg. 2-14) Paszkiewicz Andrzej (ES) F602 |
Sztuczna inteligencja (F2) - P15 Projekt Kalandyk Dawid (EA) - DD D3a |
--- | -x- | -x- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||
11:00-11:15 | --- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | |||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||
11:30-11:45 | --- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | |||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||||
12:00-12:15 | --- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | |||||||
#12:15-12:30 | --- | --- | F2 Bazy danych (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA) A61 |
F2 Bazy danych (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA) A61 |
F2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (F2) - K30 Lektorat Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J004 |
F2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (F2) - K30 Lektorat Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J004 |
Inżynieria oprogramowania (F2) - L15 Laboratorium Czmil Sylwester (EA) - DD D3b |
--- | --- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | |||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | |||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | |||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | |||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||
#14:00-14:15 | Bazy danych (F2) - L15 Laboratorium Jędrzejec Bartosz (EA) D3a |
--- | Mikronapędy w systemach komputerowych (F2) - L15 Laboratorium Gotówko Łukasz (ED) B100a |
Grafika komputerowa (F2) - L15 Laboratorium Samolej Sławomir (EA) F105 |
F2 Grafika komputerowa (F2) - W30 Wykład Leniowski Ryszard (EA) A61 |
F2 Grafika komputerowa (F2) - W30 Wykład Leniowski Ryszard (EA) A61 |
--- | --- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | Sztuczna inteligencja (F2) - L15 Laboratorium Zajdel Roman (EA) D3b |
F2 Sztuczna inteligencja (F2) - W30 Wykład Kluska Jacek (EA) A61 |
F2 Sztuczna inteligencja (F2) - W30 Wykład Kluska Jacek (EA) A61 |
-x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||
#17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
F3A-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | F3 Projekt inżynierski (F3 w ES) - P30 Projekt, (grupa L2) Nycz Mariusz (ES), Mazurkiewicz Adam (ED) F502 |
F3 Projekt inżynierski (F3 w ES) - P30 Projekt, (grupa L2) Górka Paweł (ED), Paszkiewicz Andrzej (ES) F502 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | ||
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||
#08:45-09:00 | Programowanie w języku Java (F3A) - L15 Laboratorium Prokop Jan (ED) B100b |
Systemy wbudowane (F3) - P15 Projekt Hajduk Zbigniew (EA) F107 |
Układy mikroprocesorowe (F3A) - L20 Laboratorium Pyt Patryk (EU) A50 |
Układy mikroprocesorowe (F3A) - L20 Laboratorium Pyt Patryk (EU) A50 |
F3A, F3S Projekt inżynierski (F3 w ES) - P30 Projekt, (w tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13), (grupa L1) Dymora Paweł (ES) F505 |
F3A, F3S Projekt inżynierski (F3 w ES) - P30 Projekt, (grupa L1) Mazurek Mirosław (ES), Bolanowski Marek (ES) F505 |
F3A Komunikacja w sieciach mikrokomputerowych (F3A) - W30 Wykład Śnieżek Marek (EA) B107 |
F3A Komunikacja w sieciach mikrokomputerowych (F3A) - W30 Wykład Śnieżek Marek (EA) B107 |
F3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (F3) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) A113 |
F3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (F3) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) A113 |
#08:45-09:00 |
09:00-09:15 | 09:00-09:15 | ||||||||||
09:15-09:30 | 09:15-09:30 | ||||||||||
09:30-09:45 | 09:30-09:45 | ||||||||||
09:45-10:00 | 09:45-10:00 | ||||||||||
10:00-10:15 | 10:00-10:15 | ||||||||||
10:15-10:30 | 10:15-10:30 | ||||||||||
#10:30-10:45 | Systemy wbudowane (F3) - L15 Laboratorium Świder Zbigniew (EA) F206 |
--- | Nowoczesne technologie programistyczne -p.w. (F3A) - L15 Laboratorium Trybus Bartosz (EA) D3a |
Komunikacja w sieciach mikrokomputerowych (F3A) - L15 Laboratorium Stec Andrzej (EA) D9 |
--- | --- | F3A Układy mikroprocesorowe (F3A) - W25 Wykład Węglarski Mariusz (EU) B107 |
F3A Układy mikroprocesorowe (F3A) - W25 Wykład Węglarski Mariusz (EU) B107 |
F3 Projekt inżynierski (F3 w EA) - P30 Projekt Dec Grzegorz (EA), Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA) D9 |
F3 Projekt inżynierski (F3 w EA) - P30 Projekt Dec Grzegorz (EA), Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA) D9 |
#10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||||
#12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | F3 Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład Świder Zbigniew (EA) A61 |
F3 Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład Świder Zbigniew (EA) A61 |
F3A Nowoczesne technologie programistyczne -p.w. (F3A) - W25 Wykład Trybus Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA), Dec Grzegorz (EA), Krzeszowski Tomasz (EA) A112 |
F3A Nowoczesne technologie programistyczne -p.w. (F3A) - W25 Wykład Trybus Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA), Dec Grzegorz (EA), Krzeszowski Tomasz (EA) A112 |
F3 Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład, (termin rezerwowy - odrobienie wykładu ze środy - po uzgodnieniu z prof. Z. Świdrem) Świder Zbigniew (EA) A61 |
F3 Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład, (termin rezerwowy - odrobienie wykładu ze środy - po uzgodnieniu z prof. Z. Świdrem) Świder Zbigniew (EA) A61 |
#12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
#14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | F3A Programowanie w języku Java (F3A) - W25 Wykład Prokop Jan (ED) A112 |
F3A Programowanie w języku Java (F3A) - W25 Wykład Prokop Jan (ED) A112 |
F3 Projekt inżynierski (F3 w EP) - P30 Projekt, (w tyg. 2, 4, 6, 10, 12, 14) Mączka Mariusz (EP) A214 |
F3 Projekt inżynierski (F3 w EP) - P30 Projekt, (w tyg. 2, 4, 6, 10, 12, 14) Mączka Mariusz (EP) A214 |
-x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||
#15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | F3 Projekt inżynierski (F3 w EP) - P30 Projekt Kusy Maciej (EP) A300 |
F3 Projekt inżynierski (F3 w EP) - P30 Projekt, (w tyg. 2, 8) Hałdaś Grzegorz (EP) A300 |
-x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
F3A-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | F3 Projekt inżynierski (F3 w ES) - P30 Projekt, (grupa L2) Nycz Mariusz (ES), Mazurkiewicz Adam (ED) F502 |
F3 Projekt inżynierski (F3 w ES) - P30 Projekt, (grupa L2) Górka Paweł (ED), Paszkiewicz Andrzej (ES) F502 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | ||
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||
#08:45-09:00 | Systemy wbudowane (F3) - P15 Projekt Hajduk Zbigniew (EA) F107 |
Programowanie w języku Java (F3A) - L15 Laboratorium Prokop Jan (ED) B100b |
--- | --- | F3A, F3S Projekt inżynierski (F3 w ES) - P30 Projekt, (w tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13), (grupa L1) Dymora Paweł (ES) F505 |
F3A, F3S Projekt inżynierski (F3 w ES) - P30 Projekt, (grupa L1) Mazurek Mirosław (ES), Bolanowski Marek (ES) F505 |
F3A Komunikacja w sieciach mikrokomputerowych (F3A) - W30 Wykład Śnieżek Marek (EA) B107 |
F3A Komunikacja w sieciach mikrokomputerowych (F3A) - W30 Wykład Śnieżek Marek (EA) B107 |
F3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (F3) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) A113 |
F3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (F3) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) A113 |
#08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||
#10:30-10:45 | --- | Systemy wbudowane (F3) - L15 Laboratorium Świder Zbigniew (EA) F206 |
Komunikacja w sieciach mikrokomputerowych (F3A) - L15 Laboratorium Stec Andrzej (EA) D9 |
Nowoczesne technologie programistyczne -p.w. (F3A) - L15 Laboratorium Trybus Bartosz (EA) D3a |
Układy mikroprocesorowe (F3A) - L20 Laboratorium Pyt Patryk (EU) A50 |
Układy mikroprocesorowe (F3A) - L20 Laboratorium Pyt Patryk (EU) A50 |
F3A Układy mikroprocesorowe (F3A) - W25 Wykład Węglarski Mariusz (EU) B107 |
F3A Układy mikroprocesorowe (F3A) - W25 Wykład Węglarski Mariusz (EU) B107 |
F3 Projekt inżynierski (F3 w EA) - P30 Projekt Dec Grzegorz (EA), Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA) D9 |
F3 Projekt inżynierski (F3 w EA) - P30 Projekt Dec Grzegorz (EA), Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA) D9 |
#10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | 10:45-11:00 | |||||||||
11:00-11:15 | --- | 11:00-11:15 | |||||||||
11:15-11:30 | --- | 11:15-11:30 | |||||||||
11:30-11:45 | --- | 11:30-11:45 | |||||||||
11:45-12:00 | --- | 11:45-12:00 | |||||||||
12:00-12:15 | --- | 12:00-12:15 | |||||||||
#12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | F3 Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład Świder Zbigniew (EA) A61 |
F3 Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład Świder Zbigniew (EA) A61 |
F3A Nowoczesne technologie programistyczne -p.w. (F3A) - W25 Wykład Trybus Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA), Dec Grzegorz (EA), Krzeszowski Tomasz (EA) A112 |
F3A Nowoczesne technologie programistyczne -p.w. (F3A) - W25 Wykład Trybus Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA), Dec Grzegorz (EA), Krzeszowski Tomasz (EA) A112 |
F3 Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład, (termin rezerwowy - odrobienie wykładu ze środy - po uzgodnieniu z prof. Z. Świdrem) Świder Zbigniew (EA) A61 |
F3 Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład, (termin rezerwowy - odrobienie wykładu ze środy - po uzgodnieniu z prof. Z. Świdrem) Świder Zbigniew (EA) A61 |
#12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
#14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | F3A Programowanie w języku Java (F3A) - W25 Wykład Prokop Jan (ED) A112 |
F3A Programowanie w języku Java (F3A) - W25 Wykład Prokop Jan (ED) A112 |
F3 Projekt inżynierski (F3 w EP) - P30 Projekt, (w tyg. 2, 4, 6, 10, 12, 14) Mączka Mariusz (EP) A214 |
F3 Projekt inżynierski (F3 w EP) - P30 Projekt, (w tyg. 2, 4, 6, 10, 12, 14) Mączka Mariusz (EP) A214 |
-x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||
#15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | F3 Projekt inżynierski (F3 w EP) - P30 Projekt Kusy Maciej (EP) A300 |
F3 Projekt inżynierski (F3 w EP) - P30 Projekt, (w tyg. 2, 8) Hałdaś Grzegorz (EP) A300 |
-x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
F3S-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | F3 Projekt inżynierski (F3 w ES) - P30 Projekt, (grupa L2) Nycz Mariusz (ES), Mazurkiewicz Adam (ED) F502 |
F3 Projekt inżynierski (F3 w ES) - P30 Projekt, (grupa L2) Górka Paweł (ED), Paszkiewicz Andrzej (ES) F502 |
--- | Projektowanie systemów i sieci komputerowych (S) (F3S) - P15 Projekt Bolanowski Marek (ES) F604 |
--- | --- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | |||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | |||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | |||
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | |||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | |||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | |||
#08:45-09:00 | Usługi sieciowe w biznesie (F3S) - L15 Laboratorium Posiewała Witold (ET) B205 |
Usługi sieciowe w biznesie (F3S) - P15 Projekt Posiewała Witold (ET) B205 |
F3S Bezpieczeństwo informacji w sieciach komputerowych -p.w. (F3S) - W25 Wykład Nycz Mariusz (ES) F505 |
F3S Bezpieczeństwo informacji w sieciach komputerowych -p.w. (F3S) - W25 Wykład Nycz Mariusz (ES) F505 |
F3A, F3S Projekt inżynierski (F3 w ES) - P30 Projekt, (w tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13), (grupa L1) Dymora Paweł (ES) F505 |
F3A, F3S Projekt inżynierski (F3 w ES) - P30 Projekt, (grupa L1) Mazurek Mirosław (ES), Bolanowski Marek (ES) F505 |
--- | --- | F3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (F3) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) A113 |
F3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (F3) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) A113 |
#08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||
#10:30-10:45 | F3S Usługi sieciowe w biznesie (F3S) - W30 Wykład Posiewała Witold (ET) B205 |
F3S Usługi sieciowe w biznesie (F3S) - W30 Wykład Posiewała Witold (ET) B205 |
F3S, F3T Projektowanie systemów i sieci komputerowych (F3S+T) - W15 Wykład Bolanowski Marek (ES) B300 |
--- | --- | --- | --- | --- | F3 Projekt inżynierski (F3 w EA) - P30 Projekt Dec Grzegorz (EA), Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA) D9 |
F3 Projekt inżynierski (F3 w EA) - P30 Projekt Dec Grzegorz (EA), Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA) D9 |
#10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||
#12:15-12:30 | F3S Aplikacje bazodanowe (F3S) - W25 Wykład Dymora Paweł (ES) F502 |
F3S Aplikacje bazodanowe (F3S) - W25 Wykład Dymora Paweł (ES) F502 |
Bezpieczeństwo informacji w sieciach komputerowych -p.w. (F3S) - L15 Laboratorium Nycz Mariusz (ES) F505 |
Systemy wbudowane (F3) - P15 Projekt Stec Andrzej (EA) F206 |
F3 Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład Świder Zbigniew (EA) A61 |
F3 Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład Świder Zbigniew (EA) A61 |
--- | --- | F3 Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład, (termin rezerwowy - odrobienie wykładu ze środy - po uzgodnieniu z prof. Z. Świdrem) Świder Zbigniew (EA) A61 |
F3 Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład, (termin rezerwowy - odrobienie wykładu ze środy - po uzgodnieniu z prof. Z. Świdrem) Świder Zbigniew (EA) A61 |
#12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||
#14:00-14:15 | --- | --- | Aplikacje bazodanowe (F3S) - L30 Laboratorium Hadaj Piotr (ES) F502 |
Aplikacje bazodanowe (F3S) - L30 Laboratorium Hadaj Piotr (ES) F502 |
Systemy wbudowane (F3) - L15 Laboratorium Hubacz Marcin (EA) F206 |
Projektowanie systemów i sieci komputerowych (S) (F3S) - L15 Laboratorium Gerka Alicja (ES) F604 |
F3 Projekt inżynierski (F3 w EP) - P30 Projekt, (w tyg. 2, 4, 6, 10, 12, 14) Mączka Mariusz (EP) A214 |
F3 Projekt inżynierski (F3 w EP) - P30 Projekt, (w tyg. 2, 4, 6, 10, 12, 14) Mączka Mariusz (EP) A214 |
-x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||
#15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | F3 Projekt inżynierski (F3 w EP) - P30 Projekt Kusy Maciej (EP) A300 |
F3 Projekt inżynierski (F3 w EP) - P30 Projekt, (w tyg. 2, 8) Hałdaś Grzegorz (EP) A300 |
-x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
F3T-L4 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | F3 Projekt inżynierski (F3 w ES) - P30 Projekt, (grupa L2) Nycz Mariusz (ES), Mazurkiewicz Adam (ED) F502 |
F3 Projekt inżynierski (F3 w ES) - P30 Projekt, (grupa L2) Górka Paweł (ED), Paszkiewicz Andrzej (ES) F502 |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||
08:00-08:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | ||
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||
#08:45-09:00 | -x- | -x- | Projektowanie systemów i sieci komputerowych (T) (F3T) - P15 Projekt Paszkiewicz Andrzej (ES) F602 |
Systemy wbudowane (F3) - L15 Laboratorium Hubacz Marcin (EA) F206 |
F3T-L4, F3T-L5 Projekt inżynierski (F3 w ET) - P30 Projekt Drałus Grzegorz (ET), Posiewała Witold (ET), Borkowski Mariusz (ET) B200 |
F3T-L4, F3T-L5 Projekt inżynierski (F3 w ET) - P30 Projekt Drałus Grzegorz (ET), Posiewała Witold (ET), Borkowski Mariusz (ET) B200 |
--- | --- | F3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (F3) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) A113 |
F3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (F3) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) A113 |
#08:45-09:00 |
09:00-09:15 | -x- | -x- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | -x- | -x- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | -x- | -x- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | -x- | -x- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | -x- | -x- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | -x- | -x- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
#10:30-10:45 | -x- | -x- | F3S, F3T Projektowanie systemów i sieci komputerowych (F3S+T) - W15 Wykład Bolanowski Marek (ES) B300 |
--- | F3T Informatyka w medycynie (F3T) - W30 Wykład Drałus Grzegorz (ET), Mazur Damian (ET) A313 |
F3T Informatyka w medycynie (F3T) - W30 Wykład Drałus Grzegorz (ET), Mazur Damian (ET) A313 |
--- | --- | F3 Projekt inżynierski (F3 w EA) - P30 Projekt Dec Grzegorz (EA), Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA) D9 |
F3 Projekt inżynierski (F3 w EA) - P30 Projekt Dec Grzegorz (EA), Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA) D9 |
#10:30-10:45 |
10:45-11:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||
11:00-11:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||
11:15-11:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||
11:30-11:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||
11:45-12:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||
12:00-12:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||
#12:15-12:30 | Usługi sieciowe w przedsiębiorstwach (F3T) - P15 Projekt Posiewała Witold (ET) B205 |
--- | F3T Usługi sieciowe w przedsiębiorstwach (F3T) - W30 Wykład Posiewała Witold (ET) B305 |
F3T Usługi sieciowe w przedsiębiorstwach (F3T) - W30 Wykład Posiewała Witold (ET) B305 |
F3 Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład Świder Zbigniew (EA) A61 |
F3 Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład Świder Zbigniew (EA) A61 |
--- | --- | F3 Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład, (termin rezerwowy - odrobienie wykładu ze środy - po uzgodnieniu z prof. Z. Świdrem) Świder Zbigniew (EA) A61 |
F3 Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład, (termin rezerwowy - odrobienie wykładu ze środy - po uzgodnieniu z prof. Z. Świdrem) Świder Zbigniew (EA) A61 |
#12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||
#14:00-14:15 | Systemy wbudowane (F3) - P15 Projekt Stec Andrzej (EA) F206 |
--- | F3T Programowanie w języku Python -p.w. (F3T) - W25 Wykład Kwiatkowski Bogdan (ET) B305 |
F3T Programowanie w języku Python -p.w. (F3T) - W25 Wykład Kwiatkowski Bogdan (ET) B305 |
Usługi sieciowe w przedsiębiorstwach (F3T) - L15 Laboratorium Posiewała Witold (ET) B205 |
--- | F3 Projekt inżynierski (F3 w EP) - P30 Projekt, (w tyg. 2, 4, 6, 10, 12, 14) Mączka Mariusz (EP) A214 |
F3 Projekt inżynierski (F3 w EP) - P30 Projekt, (w tyg. 2, 4, 6, 10, 12, 14) Mączka Mariusz (EP) A214 |
-x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||
#15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | Programowanie w języku Python -p.w. (F3T) - L15 Laboratorium Kwiatkowski Bogdan (ET) B210 |
Projektowanie systemów i sieci komputerowych (T) (F3T) - L15 Laboratorium Gerka Alicja (ES) F604 |
Informatyka w medycynie (F3T) - L15 Laboratorium Drałus Grzegorz (ET), Mazur Damian (ET) B210 |
--- | --- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||
#17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | F3 Projekt inżynierski (F3 w EP) - P30 Projekt Kusy Maciej (EP) A300 |
F3 Projekt inżynierski (F3 w EP) - P30 Projekt, (w tyg. 2, 8) Hałdaś Grzegorz (EP) A300 |
-x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
F3T-L5 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | F3 Projekt inżynierski (F3 w ES) - P30 Projekt, (grupa L2) Nycz Mariusz (ES), Mazurkiewicz Adam (ED) F502 |
F3 Projekt inżynierski (F3 w ES) - P30 Projekt, (grupa L2) Górka Paweł (ED), Paszkiewicz Andrzej (ES) F502 |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||
08:00-08:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | ||
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||
#08:45-09:00 | -x- | -x- | Systemy wbudowane (F3) - L15 Laboratorium Hubacz Marcin (EA) F206 |
Projektowanie systemów i sieci komputerowych (T) (F3T) - P15 Projekt Paszkiewicz Andrzej (ES) F602 |
F3T-L4, F3T-L5 Projekt inżynierski (F3 w ET) - P30 Projekt Drałus Grzegorz (ET), Posiewała Witold (ET), Borkowski Mariusz (ET) B200 |
F3T-L4, F3T-L5 Projekt inżynierski (F3 w ET) - P30 Projekt Drałus Grzegorz (ET), Posiewała Witold (ET), Borkowski Mariusz (ET) B200 |
--- | --- | F3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (F3) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) A113 |
F3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (F3) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) A113 |
#08:45-09:00 |
09:00-09:15 | -x- | -x- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | -x- | -x- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | -x- | -x- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | -x- | -x- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | -x- | -x- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | -x- | -x- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
#10:30-10:45 | -x- | -x- | F3S, F3T Projektowanie systemów i sieci komputerowych (F3S+T) - W15 Wykład Bolanowski Marek (ES) B300 |
--- | F3T Informatyka w medycynie (F3T) - W30 Wykład Drałus Grzegorz (ET), Mazur Damian (ET) A313 |
F3T Informatyka w medycynie (F3T) - W30 Wykład Drałus Grzegorz (ET), Mazur Damian (ET) A313 |
--- | --- | F3 Projekt inżynierski (F3 w EA) - P30 Projekt Dec Grzegorz (EA), Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA) D9 |
F3 Projekt inżynierski (F3 w EA) - P30 Projekt Dec Grzegorz (EA), Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA) D9 |
#10:30-10:45 |
10:45-11:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||
11:00-11:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||
11:15-11:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||
11:30-11:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||
11:45-12:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||
12:00-12:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||
#12:15-12:30 | --- | Usługi sieciowe w przedsiębiorstwach (F3T) - P15 Projekt Posiewała Witold (ET) B205 |
F3T Usługi sieciowe w przedsiębiorstwach (F3T) - W30 Wykład Posiewała Witold (ET) B305 |
F3T Usługi sieciowe w przedsiębiorstwach (F3T) - W30 Wykład Posiewała Witold (ET) B305 |
F3 Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład Świder Zbigniew (EA) A61 |
F3 Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład Świder Zbigniew (EA) A61 |
--- | --- | F3 Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład, (termin rezerwowy - odrobienie wykładu ze środy - po uzgodnieniu z prof. Z. Świdrem) Świder Zbigniew (EA) A61 |
F3 Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład, (termin rezerwowy - odrobienie wykładu ze środy - po uzgodnieniu z prof. Z. Świdrem) Świder Zbigniew (EA) A61 |
#12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||
#14:00-14:15 | --- | Systemy wbudowane (F3) - P15 Projekt Stec Andrzej (EA) F206 |
F3T Programowanie w języku Python -p.w. (F3T) - W25 Wykład Kwiatkowski Bogdan (ET) B305 |
F3T Programowanie w języku Python -p.w. (F3T) - W25 Wykład Kwiatkowski Bogdan (ET) B305 |
Projektowanie systemów i sieci komputerowych (T) (F3T) - L15 Laboratorium Gerka Alicja (ES) F604 |
Usługi sieciowe w przedsiębiorstwach (F3T) - L15 Laboratorium Posiewała Witold (ET) B205 |
F3 Projekt inżynierski (F3 w EP) - P30 Projekt, (w tyg. 2, 4, 6, 10, 12, 14) Mączka Mariusz (EP) A214 |
F3 Projekt inżynierski (F3 w EP) - P30 Projekt, (w tyg. 2, 4, 6, 10, 12, 14) Mączka Mariusz (EP) A214 |
-x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||||
14:30-14:45 | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||||
14:45-15:00 | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||||
15:00-15:15 | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||||
15:15-15:30 | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||||
15:30-15:45 | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||||
#15:45-16:00 | -x- | -x- | Programowanie w języku Python -p.w. (F3T) - L15 Laboratorium Kwiatkowski Bogdan (ET) B210 |
--- | Informatyka w medycynie (F3T) - L15 Laboratorium Drałus Grzegorz (ET), Mazur Damian (ET) B210 |
--- | --- | --- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
#17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | F3 Projekt inżynierski (F3 w EP) - P30 Projekt Kusy Maciej (EP) A300 |
F3 Projekt inżynierski (F3 w EP) - P30 Projekt, (w tyg. 2, 8) Hałdaś Grzegorz (EP) A300 |
-x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
F3T-L6 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | F3 Projekt inżynierski (F3 w ES) - P30 Projekt, (grupa L2) Nycz Mariusz (ES), Mazurkiewicz Adam (ED) F502 |
F3 Projekt inżynierski (F3 w ES) - P30 Projekt, (grupa L2) Górka Paweł (ED), Paszkiewicz Andrzej (ES) F502 |
Projektowanie systemów i sieci komputerowych (T) (F3T) - P15 Projekt Bolanowski Marek (ES) F604 |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | |||
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | |||
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | |||
08:00-08:15 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | |||
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | |||
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | |||
#08:45-09:00 | -x- | -x- | --- | --- | Projekt inżynierski (F3 w ET) - P30 Projekt Szczepański Antoni (ET) B205 |
Projekt inżynierski (F3 w ET) - P30 Projekt Szczepański Antoni (ET) B205 |
--- | --- | F3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (F3) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) A113 |
F3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (F3) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) A113 |
#08:45-09:00 |
09:00-09:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||
09:15-09:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||
09:30-09:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||
09:45-10:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||
10:00-10:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||
10:15-10:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||
#10:30-10:45 | -x- | -x- | F3S, F3T Projektowanie systemów i sieci komputerowych (F3S+T) - W15 Wykład Bolanowski Marek (ES) B300 |
--- | F3T Informatyka w medycynie (F3T) - W30 Wykład Drałus Grzegorz (ET), Mazur Damian (ET) A313 |
F3T Informatyka w medycynie (F3T) - W30 Wykład Drałus Grzegorz (ET), Mazur Damian (ET) A313 |
--- | --- | F3 Projekt inżynierski (F3 w EA) - P30 Projekt Dec Grzegorz (EA), Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA) D9 |
F3 Projekt inżynierski (F3 w EA) - P30 Projekt Dec Grzegorz (EA), Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA) D9 |
#10:30-10:45 |
10:45-11:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||
11:00-11:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||
11:15-11:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||
11:30-11:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||
11:45-12:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||
12:00-12:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||
#12:15-12:30 | --- | Systemy wbudowane (F3) - P15 Projekt Stec Andrzej (EA) F206 |
F3T Usługi sieciowe w przedsiębiorstwach (F3T) - W30 Wykład Posiewała Witold (ET) B305 |
F3T Usługi sieciowe w przedsiębiorstwach (F3T) - W30 Wykład Posiewała Witold (ET) B305 |
F3 Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład Świder Zbigniew (EA) A61 |
F3 Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład Świder Zbigniew (EA) A61 |
--- | --- | F3 Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład, (termin rezerwowy - odrobienie wykładu ze środy - po uzgodnieniu z prof. Z. Świdrem) Świder Zbigniew (EA) A61 |
F3 Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład, (termin rezerwowy - odrobienie wykładu ze środy - po uzgodnieniu z prof. Z. Świdrem) Świder Zbigniew (EA) A61 |
#12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||
#14:00-14:15 | --- | --- | F3T Programowanie w języku Python -p.w. (F3T) - W25 Wykład Kwiatkowski Bogdan (ET) B305 |
F3T Programowanie w języku Python -p.w. (F3T) - W25 Wykład Kwiatkowski Bogdan (ET) B305 |
Informatyka w medycynie (F3T) - L15 Laboratorium Drałus Grzegorz (ET), Mazur Damian (ET) B210 |
Systemy wbudowane (F3) - L15 Laboratorium Hubacz Marcin (EA) F206 |
F3 Projekt inżynierski (F3 w EP) - P30 Projekt, (w tyg. 2, 4, 6, 10, 12, 14) Mączka Mariusz (EP) A214 |
F3 Projekt inżynierski (F3 w EP) - P30 Projekt, (w tyg. 2, 4, 6, 10, 12, 14) Mączka Mariusz (EP) A214 |
-x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||
#15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | Projektowanie systemów i sieci komputerowych (T) (F3T) - L15 Laboratorium Hadaj Piotr (ES) F502 |
Usługi sieciowe w przedsiębiorstwach (F3T) - L15 Laboratorium Posiewała Witold (ET) B205 |
Usługi sieciowe w przedsiębiorstwach (F3T) - P15 Projekt Posiewała Witold (ET) B205 |
--- | --- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||
#17:30-17:45 | -x- | -x- | Programowanie w języku Python -p.w. (F3T) - L15 Laboratorium Kwiatkowski Bogdan (ET) B210 |
--- | F3 Projekt inżynierski (F3 w EP) - P30 Projekt Kusy Maciej (EP) A300 |
F3 Projekt inżynierski (F3 w EP) - P30 Projekt, (w tyg. 2, 8) Hałdaś Grzegorz (EP) A300 |
-x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | |||
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | |||
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | |||
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | |||
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | |||
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | |||
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
M1-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | M1 Matematyka II (M1) - W30 Wykład Szynal-Liana Anetta (FM) A312 |
M1 Matematyka II (M1) - W30 Wykład Szynal-Liana Anetta (FM) A312 |
M1 Teoria obwodów II (M1) - W30 Wykład Gołębiowski Marek (ET) A112 |
M1 Teoria obwodów II (M1) - W30 Wykład Gołębiowski Marek (ET) A112 |
Teoria obwodów II (M1) - L15 Laboratorium Hajder Sebastian (ET) B200b |
Metody numeryczne w elektromobilności (M1) - P15 Projekt Smoleń Andrzej (ET) |
--- | --- | -x- | --- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | -x- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | --- | --- | -x- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | -x- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | --- | --- | -x- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | -x- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | --- | --- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | ||||||
#10:30-10:45 | M1 Programowanie w języku Python (M1) - W30 Wykład Drałus Grzegorz (ET) A312 |
M1 Programowanie w języku Python (M1) - W30 Wykład Drałus Grzegorz (ET) A312 |
Teoria obwodów II (M1) - P15 Projekt Ziemba Robert (ET) B210 |
--- | M1 Technika cyfrowa (M1) - W30 Wykład Binkowski Tomasz (EE) B305 |
M1 Technika cyfrowa (M1) - W30 Wykład Binkowski Tomasz (EE) B305 |
Programowanie w języku Python (M1) - L15 Laboratorium Drałus Grzegorz (ET) B205 |
Matematyka II (M1) - L15 Laboratorium, (w sali V.13) Michalski Adrian (FM) |
--- | --- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||||
#12:15-12:30 | M1 Podstawy metrologii (M1) - W30 Wykład Szlachta Anna (EM) A214 |
M1 Podstawy metrologii (M1) - W30 Wykład Szlachta Anna (EM) A214 |
M1 Metody numeryczne w elektromobilności (M1) - W15 Wykład Gołębiowski Marek (ET) B300 |
--- | M1 Fizyka II (M1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) A112 |
M1 Fizyka II (M1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) A112 |
M1-C1 Matematyka II (M1) - C15 Ćwiczenia Michalski Adrian (FM) A111 |
M1-C1 Fizyka II (M1) - C15 Ćwiczenia Kudła Sylwia (FF) A111 |
-x- | -x- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | |||||||
#14:00-14:15 | M1 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (M1) - K30 Lektorat Bieniasz Magdalena (CJ) J003 |
M1 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (M1) - K30 Lektorat Bieniasz Magdalena (CJ) J003 |
Podstawy metrologii (M1) - L30 Laboratorium Augustyn Małgorzata (EM) A208 |
Podstawy metrologii (M1) - L30 Laboratorium Augustyn Małgorzata (EM) A208 |
M1-C1 Wychowanie fizyczne cz.2. (M1) - C30 Ćwiczenia Naucz 4 (CS) Hala PRz |
M1-C1 Wychowanie fizyczne cz.2. (M1) - C30 Ćwiczenia Naucz 4 (CS) Hala PRz |
Metody numeryczne w elektromobilności (M1) - L15 Laboratorium Kurdyła Rafał (ET) - DD B210 |
Technika cyfrowa (M1) - L15 Laboratorium Pawłowski Piotr (EE) B17 |
-x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||
14:30-14:45 | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||
14:45-15:00 | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||
15:00-15:15 | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||
15:15-15:30 | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||
15:30-15:45 | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||
#15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
M1-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | M1 Matematyka II (M1) - W30 Wykład Szynal-Liana Anetta (FM) A312 |
M1 Matematyka II (M1) - W30 Wykład Szynal-Liana Anetta (FM) A312 |
M1 Teoria obwodów II (M1) - W30 Wykład Gołębiowski Marek (ET) A112 |
M1 Teoria obwodów II (M1) - W30 Wykład Gołębiowski Marek (ET) A112 |
Metody numeryczne w elektromobilności (M1) - P15 Projekt Smoleń Andrzej (ET) |
Teoria obwodów II (M1) - L15 Laboratorium Hajder Sebastian (ET) B200b |
Podstawy metrologii (M1) - L30 Laboratorium Kubiszyn Piotr (EM), Augustyn Małgorzata (EM) A208 |
Podstawy metrologii (M1) - L30 Laboratorium Kubiszyn Piotr (EM), Augustyn Małgorzata (EM) A208 |
-x- | --- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | -x- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | -x- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | -x- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | -x- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | --- | -x- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | -x- | -x- | 10:15-10:30 | ||||||||
#10:30-10:45 | M1 Programowanie w języku Python (M1) - W30 Wykład Drałus Grzegorz (ET) A312 |
M1 Programowanie w języku Python (M1) - W30 Wykład Drałus Grzegorz (ET) A312 |
--- | Teoria obwodów II (M1) - P15 Projekt Ziemba Robert (ET) B210 |
M1 Technika cyfrowa (M1) - W30 Wykład Binkowski Tomasz (EE) B305 |
M1 Technika cyfrowa (M1) - W30 Wykład Binkowski Tomasz (EE) B305 |
Matematyka II (M1) - L15 Laboratorium, (w sali V.13) Michalski Adrian (FM) |
Programowanie w języku Python (M1) - L15 Laboratorium Drałus Grzegorz (ET) B205 |
--- | --- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||||
#12:15-12:30 | M1 Podstawy metrologii (M1) - W30 Wykład Szlachta Anna (EM) A214 |
M1 Podstawy metrologii (M1) - W30 Wykład Szlachta Anna (EM) A214 |
M1 Metody numeryczne w elektromobilności (M1) - W15 Wykład Gołębiowski Marek (ET) B300 |
Metody numeryczne w elektromobilności (M1) - L15 Laboratorium Smoleń Andrzej (ET) B205 |
M1 Fizyka II (M1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) A112 |
M1 Fizyka II (M1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) A112 |
M1-C1 Matematyka II (M1) - C15 Ćwiczenia Michalski Adrian (FM) A111 |
M1-C1 Fizyka II (M1) - C15 Ćwiczenia Kudła Sylwia (FF) A111 |
-x- | -x- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||||
12:45-13:00 | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||
13:00-13:15 | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||||
13:15-13:30 | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||
13:30-13:45 | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||
13:45-14:00 | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||||
#14:00-14:15 | M1 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (M1) - K30 Lektorat Bieniasz Magdalena (CJ) J003 |
M1 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (M1) - K30 Lektorat Bieniasz Magdalena (CJ) J003 |
--- | --- | M1-C1 Wychowanie fizyczne cz.2. (M1) - C30 Ćwiczenia Naucz 4 (CS) Hala PRz |
M1-C1 Wychowanie fizyczne cz.2. (M1) - C30 Ćwiczenia Naucz 4 (CS) Hala PRz |
Technika cyfrowa (M1) - L15 Laboratorium Pawłowski Piotr (EE) B17 |
--- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||
#15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
T1-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | T1 Metodyki i techniki programowania (T1) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10) Kusy Maciej (EP) B305 |
T1 Metodyki i techniki programowania (T1) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10) Kusy Maciej (EP) B305 |
--- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 | ||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||
#08:45-09:00 | Obwody i sygnały II (T1) - L30 Laboratorium Trojnar Mariusz (ET), Hajder Sebastian (ET) B210 |
Obwody i sygnały II (T1) - L30 Laboratorium Trojnar Mariusz (ET), Hajder Sebastian (ET) B210 |
T1 Metrologia (T1) - W30 Wykład Wojturski Jakub (EM) B305 |
T1 Metrologia (T1) - W30 Wykład Wojturski Jakub (EM) B305 |
T1-C1, T1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (T1) - C30 Ćwiczenia Naucz 5 (CS) Hala PRz |
T1-C1, T1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (T1) - C30 Ćwiczenia Naucz 5 (CS) Hala PRz |
T1 Obwody i sygnały II (T1) - W30 Wykład, Część 2., (w tyg. 1-7) Trojnar Mariusz (ET) B300 |
T1 Obwody i sygnały II (T1) - W30 Wykład, Część 2., (w tyg. 1-7) Trojnar Mariusz (ET) B300 |
#08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | 09:00-09:15 | ||||||||||
09:15-09:30 | 09:15-09:30 | ||||||||||
09:30-09:45 | 09:30-09:45 | ||||||||||
09:45-10:00 | 09:45-10:00 | ||||||||||
10:00-10:15 | 10:00-10:15 | ||||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||
#10:30-10:45 | Metodyki i techniki programowania (T1) - L30 Laboratorium Hałdaś Grzegorz (EP) A300 |
Metodyki i techniki programowania (T1) - L30 Laboratorium Hałdaś Grzegorz (EP) A300 |
T1 Elementy elektroniczne I (T1) - W30 Wykład Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) B305 |
T1 Elementy elektroniczne I (T1) - W30 Wykład Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) B305 |
T1-C1 Obwody i sygnały II (T1) - C15 Ćwiczenia Kossowski Tomasz (ET) A312 |
--- | Metrologia (T1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy) Nizioł Magdalena (EM) A211 |
Metrologia (T1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy) Nizioł Magdalena (EM) A211 |
T1 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (T1) - K30 Lektorat Kolasa Ewa (CJ) J005 |
T1 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (T1) - K30 Lektorat Kolasa Ewa (CJ) J005 |
#10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | 10:45-11:00 | |||||||||
11:00-11:15 | --- | 11:00-11:15 | |||||||||
11:15-11:30 | --- | 11:15-11:30 | |||||||||
11:30-11:45 | --- | 11:30-11:45 | |||||||||
11:45-12:00 | --- | 11:45-12:00 | |||||||||
12:00-12:15 | --- | 12:00-12:15 | |||||||||
#12:15-12:30 | T1 Matematyka II (T1) - W30 Wykład Nalepa Rafał (FM) B305 |
T1 Matematyka II (T1) - W30 Wykład Nalepa Rafał (FM) B305 |
T1-C1 Matematyka II (T1) - C30 Ćwiczenia Olszowy Leszek (FM) A312 |
T1-C1 Matematyka II (T1) - C30 Ćwiczenia Olszowy Leszek (FM) A312 |
T1-C1 Elementy elektroniczne I (T1) - C30 Ćwiczenia Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) B300 |
T1-C1 Elementy elektroniczne I (T1) - C30 Ćwiczenia Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) B300 |
--- | --- | #12:15-12:30 | ||
12:30-12:45 | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
#14:00-14:15 | T1-C1 Metodyki i techniki programowania (T1) - C30 Ćwiczenia Hałdaś Grzegorz (EP) B304 |
T1-C1 Metodyki i techniki programowania (T1) - C30 Ćwiczenia Hałdaś Grzegorz (EP) B304 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||
#15:45-16:00 | T1 Obwody i sygnały II (T1) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-8) Trojnar Mariusz (ET) B300 |
T1 Obwody i sygnały II (T1) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-8) Trojnar Mariusz (ET) B300 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
#17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
T1-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | T1 Metodyki i techniki programowania (T1) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10) Kusy Maciej (EP) B305 |
T1 Metodyki i techniki programowania (T1) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10) Kusy Maciej (EP) B305 |
--- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 | ||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||
#08:45-09:00 | --- | --- | T1 Metrologia (T1) - W30 Wykład Wojturski Jakub (EM) B305 |
T1 Metrologia (T1) - W30 Wykład Wojturski Jakub (EM) B305 |
T1-C1, T1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (T1) - C30 Ćwiczenia Naucz 5 (CS) Hala PRz |
T1-C1, T1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (T1) - C30 Ćwiczenia Naucz 5 (CS) Hala PRz |
T1 Obwody i sygnały II (T1) - W30 Wykład, Część 2., (w tyg. 1-7) Trojnar Mariusz (ET) B300 |
T1 Obwody i sygnały II (T1) - W30 Wykład, Część 2., (w tyg. 1-7) Trojnar Mariusz (ET) B300 |
#08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | Metrologia (T1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy) Wojturski Jakub (EM) A211 |
Metrologia (T1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy) Wojturski Jakub (EM) A211 |
10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||
#10:30-10:45 | T1 Elementy elektroniczne I (T1) - W30 Wykład Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) B305 |
T1 Elementy elektroniczne I (T1) - W30 Wykład Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) B305 |
T1-C1 Obwody i sygnały II (T1) - C15 Ćwiczenia Kossowski Tomasz (ET) A312 |
--- | --- | --- | T1 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (T1) - K30 Lektorat Kolasa Ewa (CJ) J005 |
T1 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (T1) - K30 Lektorat Kolasa Ewa (CJ) J005 |
#10:30-10:45 | ||
10:45-11:00 | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||||
#12:15-12:30 | T1 Matematyka II (T1) - W30 Wykład Nalepa Rafał (FM) B305 |
T1 Matematyka II (T1) - W30 Wykład Nalepa Rafał (FM) B305 |
T1-C1 Matematyka II (T1) - C30 Ćwiczenia Olszowy Leszek (FM) A312 |
T1-C1 Matematyka II (T1) - C30 Ćwiczenia Olszowy Leszek (FM) A312 |
T1-C1 Elementy elektroniczne I (T1) - C30 Ćwiczenia Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) B300 |
T1-C1 Elementy elektroniczne I (T1) - C30 Ćwiczenia Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) B300 |
--- | --- | Obwody i sygnały II (T1) - L30 Laboratorium Trojnar Mariusz (ET), Hajder Sebastian (ET) B210 |
Obwody i sygnały II (T1) - L30 Laboratorium Trojnar Mariusz (ET), Hajder Sebastian (ET) B210 |
#12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||
#14:00-14:15 | T1-C1 Metodyki i techniki programowania (T1) - C30 Ćwiczenia Hałdaś Grzegorz (EP) B304 |
T1-C1 Metodyki i techniki programowania (T1) - C30 Ćwiczenia Hałdaś Grzegorz (EP) B304 |
Metodyki i techniki programowania (T1) - L30 Laboratorium Hałdaś Grzegorz (EP) A300 |
Metodyki i techniki programowania (T1) - L30 Laboratorium Hałdaś Grzegorz (EP) A300 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||
#15:45-16:00 | T1 Obwody i sygnały II (T1) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-8) Trojnar Mariusz (ET) B300 |
T1 Obwody i sygnały II (T1) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-8) Trojnar Mariusz (ET) B300 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
#17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
T1-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | T1 Metodyki i techniki programowania (T1) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10) Kusy Maciej (EP) B305 |
T1 Metodyki i techniki programowania (T1) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10) Kusy Maciej (EP) B305 |
--- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 | ||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||
#08:45-09:00 | --- | --- | T1 Metrologia (T1) - W30 Wykład Wojturski Jakub (EM) B305 |
T1 Metrologia (T1) - W30 Wykład Wojturski Jakub (EM) B305 |
T1-C1, T1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (T1) - C30 Ćwiczenia Naucz 5 (CS) Hala PRz |
T1-C1, T1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (T1) - C30 Ćwiczenia Naucz 5 (CS) Hala PRz |
T1 Obwody i sygnały II (T1) - W30 Wykład, Część 2., (w tyg. 1-7) Trojnar Mariusz (ET) B300 |
T1 Obwody i sygnały II (T1) - W30 Wykład, Część 2., (w tyg. 1-7) Trojnar Mariusz (ET) B300 |
#08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
#10:30-10:45 | --- | --- | T1 Elementy elektroniczne I (T1) - W30 Wykład Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) B305 |
T1 Elementy elektroniczne I (T1) - W30 Wykład Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) B305 |
--- | T1-C2 Obwody i sygnały II (T1) - C15 Ćwiczenia Kossowski Tomasz (ET) A312 |
Metodyki i techniki programowania (T1) - L30 Laboratorium Kusy Maciej (EP) A300 |
Metodyki i techniki programowania (T1) - L30 Laboratorium Kusy Maciej (EP) A300 |
T1 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (T1) - K30 Lektorat Kolasa Ewa (CJ) J005 |
T1 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (T1) - K30 Lektorat Kolasa Ewa (CJ) J005 |
#10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||||
#12:15-12:30 | T1 Matematyka II (T1) - W30 Wykład Nalepa Rafał (FM) B305 |
T1 Matematyka II (T1) - W30 Wykład Nalepa Rafał (FM) B305 |
--- | --- | --- | --- | T1-C2 Metodyki i techniki programowania (T1) - C30 Ćwiczenia Mączka Mariusz (EP) A214 |
T1-C2 Metodyki i techniki programowania (T1) - C30 Ćwiczenia Mączka Mariusz (EP) A214 |
--- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||
12:45-13:00 | --- | --- | Metrologia (T1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy) Wojturski Jakub (EM) A211 |
Metrologia (T1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy) Wojturski Jakub (EM) A211 |
--- | --- | 12:45-13:00 | ||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
#14:00-14:15 | T1-C2 Elementy elektroniczne I (T1) - C30 Ćwiczenia Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) A313 |
T1-C2 Elementy elektroniczne I (T1) - C30 Ćwiczenia Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) A313 |
T1-C2 Matematyka II (T1) - C30 Ćwiczenia Olszowy Leszek (FM) A312 |
T1-C2 Matematyka II (T1) - C30 Ćwiczenia Olszowy Leszek (FM) A312 |
--- | --- | --- | --- | #14:00-14:15 | ||
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||
#15:45-16:00 | T1 Obwody i sygnały II (T1) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-8) Trojnar Mariusz (ET) B300 |
T1 Obwody i sygnały II (T1) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-8) Trojnar Mariusz (ET) B300 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
#17:30-17:45 | Obwody i sygnały II (T1) - L30 Laboratorium Trojnar Mariusz (ET), Hajder Sebastian (ET) B210 |
Obwody i sygnały II (T1) - L30 Laboratorium Trojnar Mariusz (ET), Hajder Sebastian (ET) B210 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
T1-L4 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | Metrologia (T1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy) Wojturski Jakub (EM) A211 |
Metrologia (T1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy) Wojturski Jakub (EM) A211 |
--- | --- | --- | --- | T1 Metodyki i techniki programowania (T1) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10) Kusy Maciej (EP) B305 |
T1 Metodyki i techniki programowania (T1) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10) Kusy Maciej (EP) B305 |
--- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 | ||||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||
#08:45-09:00 | T1 Metrologia (T1) - W30 Wykład Wojturski Jakub (EM) B305 |
T1 Metrologia (T1) - W30 Wykład Wojturski Jakub (EM) B305 |
T1-C1, T1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (T1) - C30 Ćwiczenia Naucz 5 (CS) Hala PRz |
T1-C1, T1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (T1) - C30 Ćwiczenia Naucz 5 (CS) Hala PRz |
T1 Obwody i sygnały II (T1) - W30 Wykład, Część 2., (w tyg. 1-7) Trojnar Mariusz (ET) B300 |
T1 Obwody i sygnały II (T1) - W30 Wykład, Część 2., (w tyg. 1-7) Trojnar Mariusz (ET) B300 |
#08:45-09:00 | ||||
09:00-09:15 | 09:00-09:15 | ||||||||||
09:15-09:30 | 09:15-09:30 | ||||||||||
09:30-09:45 | 09:30-09:45 | ||||||||||
09:45-10:00 | 09:45-10:00 | ||||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
#10:30-10:45 | Obwody i sygnały II (T1) - L30 Laboratorium Trojnar Mariusz (ET), Hajder Sebastian (ET) B210 |
Obwody i sygnały II (T1) - L30 Laboratorium Trojnar Mariusz (ET), Hajder Sebastian (ET) B210 |
T1 Elementy elektroniczne I (T1) - W30 Wykład Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) B305 |
T1 Elementy elektroniczne I (T1) - W30 Wykład Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) B305 |
--- | T1-C2 Obwody i sygnały II (T1) - C15 Ćwiczenia Kossowski Tomasz (ET) A312 |
--- | --- | T1 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (T1) - K30 Lektorat Kolasa Ewa (CJ) J005 |
T1 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (T1) - K30 Lektorat Kolasa Ewa (CJ) J005 |
#10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||||
#12:15-12:30 | T1 Matematyka II (T1) - W30 Wykład Nalepa Rafał (FM) B305 |
T1 Matematyka II (T1) - W30 Wykład Nalepa Rafał (FM) B305 |
--- | --- | --- | --- | T1-C2 Metodyki i techniki programowania (T1) - C30 Ćwiczenia Mączka Mariusz (EP) A214 |
T1-C2 Metodyki i techniki programowania (T1) - C30 Ćwiczenia Mączka Mariusz (EP) A214 |
--- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||
#14:00-14:15 | T1-C2 Elementy elektroniczne I (T1) - C30 Ćwiczenia Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) A313 |
T1-C2 Elementy elektroniczne I (T1) - C30 Ćwiczenia Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) A313 |
T1-C2 Matematyka II (T1) - C30 Ćwiczenia Olszowy Leszek (FM) A312 |
T1-C2 Matematyka II (T1) - C30 Ćwiczenia Olszowy Leszek (FM) A312 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||
#15:45-16:00 | T1 Obwody i sygnały II (T1) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-8) Trojnar Mariusz (ET) B300 |
T1 Obwody i sygnały II (T1) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-8) Trojnar Mariusz (ET) B300 |
Metodyki i techniki programowania (T1) - L30 Laboratorium Mączka Mariusz (EP) A300 |
Metodyki i techniki programowania (T1) - L30 Laboratorium Mączka Mariusz (EP) A300 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||
#17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
T2-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | T2 Analogowe układy elektroniczne II (T2) - W15 Wykład, ( w_tyg. 1-7 oraz 9 czerwca 2022 r.) Kolek Andrzej (EP) A61 |
T2 Analogowe układy elektroniczne II (T2) - W15 Wykład, ( w_tyg. 1-7 oraz 9 czerwca 2022 r.) Kolek Andrzej (EP) A61 |
T2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (T2) - K30 Lektorat Bieniasz Magdalena (CJ) J202 |
T2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (T2) - K30 Lektorat Bieniasz Magdalena (CJ) J202 |
#08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||
#10:30-10:45 | T2 Automatyka i sterowanie (T2) - W30 Wykład Śnieżek Marek (EA) B107 |
T2 Automatyka i sterowanie (T2) - W30 Wykład Śnieżek Marek (EA) B107 |
--- | Języki programowania wysokiego poziomu (T2) - L15 Laboratorium Rak Tomasz (EA) D7 |
Podstawy telekomunikacji (T2) - L15 Laboratorium Wilczkiewicz Bartłomiej (EU) A58c |
--- | T2 Technika cyfrowa (T2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-8), Część 2. Mleczko Krzysztof (EP) A61 |
T2 Technika cyfrowa (T2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-8), Część 2. Mleczko Krzysztof (EP) A61 |
T2-C1 Analogowe układy elektroniczne II (T2) - C15 Ćwiczenia, (w_tyg. 1-8) Ptak Piotr (EP) A313 |
T2-C1 Analogowe układy elektroniczne II (T2) - C15 Ćwiczenia, (w_tyg. 1-8) Ptak Piotr (EP) A313 |
#10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
#12:15-12:30 | T2 Podstawy telekomunikacji (T2) - W30 Wykład Pawłowicz Bartosz (EU) B107 |
T2 Podstawy telekomunikacji (T2) - W30 Wykład Pawłowicz Bartosz (EU) B107 |
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (8, 15, 22 i 29 marca, 12 i 26 kwietnia, 10, 17, 24 i 31 maja) Kolek Andrzej (EP) A308 |
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (8, 15, 22 i 29 marca, 12 i 26 kwietnia, 10, 17, 24 i 31 maja) Kolek Andrzej (EP) A308 |
T2-C1 Automatyka i sterowanie (T2) - C15 Ćwiczenia Piecuch Grzegorz (EA) F102 |
T2-C1 Podstawy telekomunikacji (T2) - C15 Ćwiczenia Pyt Patryk (EU) A313 |
T2 Przetwarzanie sygnałów (T2) - W30 Wykład Kowalczyk Adam (EM), Hanus Robert (EM) A61 |
T2 Przetwarzanie sygnałów (T2) - W30 Wykład Kowalczyk Adam (EM), Hanus Robert (EM) A61 |
--- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||
#14:00-14:15 | T2 Technika cyfrowa (T2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-7), Część 1. Mleczko Krzysztof (EP) B107 |
T2 Technika cyfrowa (T2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-7), Część 1. Mleczko Krzysztof (EP) B107 |
--- | Automatyka i sterowanie (T2) - L15 Laboratorium Markiewicz Michał (EA) D109aut |
T2 Języki programowania wysokiego poziomu (T2) - W30 Wykład Dec Grzegorz (EA) A61 |
T2 Języki programowania wysokiego poziomu (T2) - W30 Wykład Dec Grzegorz (EA) A61 |
-x- | -x- | #14:00-14:15 | ||
14:15-14:30 | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||||
14:30-14:45 | Technika cyfrowa (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 3-12) Mleczko Krzysztof (EP) A304 |
Technika cyfrowa (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 3-12) Mleczko Krzysztof (EP) A304 |
--- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||||
15:00-15:15 | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||||
15:15-15:30 | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||||
15:30-15:45 | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||||
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium, (w A210 w t. 1-7), (w A212 w t. 8-15) Augustyn Małgorzata (EM), Wilk Grzegorz (EM) A210 |
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium, (w A210 w t. 1-7), (w A212 w t. 8-15) Augustyn Małgorzata (EM), Wilk Grzegorz (EM) A210 |
-x- | -x- | #15:45-16:00 | ||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
#17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
T2-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | T2 Analogowe układy elektroniczne II (T2) - W15 Wykład, ( w_tyg. 1-7 oraz 9 czerwca 2022 r.) Kolek Andrzej (EP) A61 |
T2 Analogowe układy elektroniczne II (T2) - W15 Wykład, ( w_tyg. 1-7 oraz 9 czerwca 2022 r.) Kolek Andrzej (EP) A61 |
T2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (T2) - K30 Lektorat Bieniasz Magdalena (CJ) J202 |
T2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (T2) - K30 Lektorat Bieniasz Magdalena (CJ) J202 |
#08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||
#10:30-10:45 | T2 Automatyka i sterowanie (T2) - W30 Wykład Śnieżek Marek (EA) B107 |
T2 Automatyka i sterowanie (T2) - W30 Wykład Śnieżek Marek (EA) B107 |
--- | --- | --- | Podstawy telekomunikacji (T2) - L15 Laboratorium Wilczkiewicz Bartłomiej (EU) A58c |
T2 Technika cyfrowa (T2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-8), Część 2. Mleczko Krzysztof (EP) A61 |
T2 Technika cyfrowa (T2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-8), Część 2. Mleczko Krzysztof (EP) A61 |
T2-C1 Analogowe układy elektroniczne II (T2) - C15 Ćwiczenia, (w_tyg. 1-8) Ptak Piotr (EP) A313 |
T2-C1 Analogowe układy elektroniczne II (T2) - C15 Ćwiczenia, (w_tyg. 1-8) Ptak Piotr (EP) A313 |
#10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||||
#12:15-12:30 | T2 Podstawy telekomunikacji (T2) - W30 Wykład Pawłowicz Bartosz (EU) B107 |
T2 Podstawy telekomunikacji (T2) - W30 Wykład Pawłowicz Bartosz (EU) B107 |
--- | Języki programowania wysokiego poziomu (T2) - L15 Laboratorium Rak Tomasz (EA) D7 |
T2-C1 Automatyka i sterowanie (T2) - C15 Ćwiczenia Piecuch Grzegorz (EA) F102 |
T2-C1 Podstawy telekomunikacji (T2) - C15 Ćwiczenia Pyt Patryk (EU) A313 |
T2 Przetwarzanie sygnałów (T2) - W30 Wykład Kowalczyk Adam (EM), Hanus Robert (EM) A61 |
T2 Przetwarzanie sygnałów (T2) - W30 Wykład Kowalczyk Adam (EM), Hanus Robert (EM) A61 |
--- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||
#14:00-14:15 | T2 Technika cyfrowa (T2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-7), Część 1. Mleczko Krzysztof (EP) B107 |
T2 Technika cyfrowa (T2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-7), Część 1. Mleczko Krzysztof (EP) B107 |
--- | --- | Automatyka i sterowanie (T2) - L15 Laboratorium Markiewicz Michał (EA) D109aut |
--- | T2 Języki programowania wysokiego poziomu (T2) - W30 Wykład Dec Grzegorz (EA) A61 |
T2 Języki programowania wysokiego poziomu (T2) - W30 Wykład Dec Grzegorz (EA) A61 |
-x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | Analogowe układy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (8, 15, 22 i 29 marca, 12 i 26 kwietnia, 10, 17, 24 i 31 maja) Kolek Andrzej (EP) A308 |
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (8, 15, 22 i 29 marca, 12 i 26 kwietnia, 10, 17, 24 i 31 maja) Kolek Andrzej (EP) A308 |
--- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||||
15:00-15:15 | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||||
15:15-15:30 | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||||
15:30-15:45 | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||||
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #15:45-16:00 | ||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | -x- | -x- | Technika cyfrowa (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 3-12) Mleczko Krzysztof (EP) A304 |
Technika cyfrowa (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 3-12) Mleczko Krzysztof (EP) A304 |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
#17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium, (w A210 w t. 1-7), (w A212 w t. 8-15) Augustyn Małgorzata (EM), Wilk Grzegorz (EM) A210 |
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium, (w A210 w t. 1-7), (w A212 w t. 8-15) Augustyn Małgorzata (EM), Wilk Grzegorz (EM) A210 |
-x- | -x- | #17:30-17:45 | ||
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
T2-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | Technika cyfrowa (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 3-12) Mleczko Krzysztof (EP) A304 |
Technika cyfrowa (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 3-12) Mleczko Krzysztof (EP) A304 |
--- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||
#08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | T2 Analogowe układy elektroniczne II (T2) - W15 Wykład, ( w_tyg. 1-7 oraz 9 czerwca 2022 r.) Kolek Andrzej (EP) A61 |
T2 Analogowe układy elektroniczne II (T2) - W15 Wykład, ( w_tyg. 1-7 oraz 9 czerwca 2022 r.) Kolek Andrzej (EP) A61 |
T2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (T2) - K30 Lektorat Bieniasz Magdalena (CJ) J202 |
T2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (T2) - K30 Lektorat Bieniasz Magdalena (CJ) J202 |
#08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | --- | --- | Analogowe układy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (8, 15, 22 i 29 marca, 12 i 26 kwietnia, 10, 17, 24 i 31 maja) Ciura Łukasz (EP) A308 |
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (8, 15, 22 i 29 marca, 12 i 26 kwietnia, 10, 17, 24 i 31 maja) Ciura Łukasz (EP) A308 |
09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
#10:30-10:45 | T2 Automatyka i sterowanie (T2) - W30 Wykład Śnieżek Marek (EA) B107 |
T2 Automatyka i sterowanie (T2) - W30 Wykład Śnieżek Marek (EA) B107 |
T2-C2 Analogowe układy elektroniczne II (T2) - C15 Ćwiczenia, (w_tyg. 1-8) Ptak Piotr (EP) A214 |
T2-C2 Analogowe układy elektroniczne II (T2) - C15 Ćwiczenia, (w_tyg. 1-8) Ptak Piotr (EP) A214 |
T2 Technika cyfrowa (T2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-8), Część 2. Mleczko Krzysztof (EP) A61 |
T2 Technika cyfrowa (T2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-8), Część 2. Mleczko Krzysztof (EP) A61 |
--- | --- | #10:30-10:45 | ||
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||
#12:15-12:30 | T2 Podstawy telekomunikacji (T2) - W30 Wykład Pawłowicz Bartosz (EU) B107 |
T2 Podstawy telekomunikacji (T2) - W30 Wykład Pawłowicz Bartosz (EU) B107 |
Podstawy telekomunikacji (T2) - L15 Laboratorium Wilczkiewicz Bartłomiej (EU) A58c |
--- | T2-C2 Podstawy telekomunikacji (T2) - C15 Ćwiczenia Pyt Patryk (EU) A313 |
T2-C2 Automatyka i sterowanie (T2) - C15 Ćwiczenia Piecuch Grzegorz (EA) F102 |
T2 Przetwarzanie sygnałów (T2) - W30 Wykład Kowalczyk Adam (EM), Hanus Robert (EM) A61 |
T2 Przetwarzanie sygnałów (T2) - W30 Wykład Kowalczyk Adam (EM), Hanus Robert (EM) A61 |
--- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||
#14:00-14:15 | T2 Technika cyfrowa (T2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-7), Część 1. Mleczko Krzysztof (EP) B107 |
T2 Technika cyfrowa (T2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-7), Część 1. Mleczko Krzysztof (EP) B107 |
Języki programowania wysokiego poziomu (T2) - L15 Laboratorium Rak Tomasz (EA) D7 |
Automatyka i sterowanie (T2) - L15 Laboratorium Markiewicz Michał (EA) D109aut |
--- | --- | T2 Języki programowania wysokiego poziomu (T2) - W30 Wykład Dec Grzegorz (EA) A61 |
T2 Języki programowania wysokiego poziomu (T2) - W30 Wykład Dec Grzegorz (EA) A61 |
-x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||
#15:45-16:00 | --- | --- | Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium, (w A210 w t. 1-7), (w A212 w t. 8-15) Augustyn Małgorzata (EM), Wilk Grzegorz (EM) A210 |
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium, (w A210 w t. 1-7), (w A212 w t. 8-15) Augustyn Małgorzata (EM), Wilk Grzegorz (EM) A210 |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
#17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
T2-L4 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | Analogowe układy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (9, 16, 23 i 30 marca, 13 i 27 kwietnia, 11, 18, 25 maja, 1 czerwca) Ciura Łukasz (EP) A308 |
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (9, 16, 23 i 30 marca, 13 i 27 kwietnia, 11, 18, 25 maja, 1 czerwca) Ciura Łukasz (EP) A308 |
--- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||
#08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | T2 Analogowe układy elektroniczne II (T2) - W15 Wykład, ( w_tyg. 1-7 oraz 9 czerwca 2022 r.) Kolek Andrzej (EP) A61 |
T2 Analogowe układy elektroniczne II (T2) - W15 Wykład, ( w_tyg. 1-7 oraz 9 czerwca 2022 r.) Kolek Andrzej (EP) A61 |
T2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (T2) - K30 Lektorat Bieniasz Magdalena (CJ) J202 |
T2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego (T2) - K30 Lektorat Bieniasz Magdalena (CJ) J202 |
#08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
#10:30-10:45 | T2 Automatyka i sterowanie (T2) - W30 Wykład Śnieżek Marek (EA) B107 |
T2 Automatyka i sterowanie (T2) - W30 Wykład Śnieżek Marek (EA) B107 |
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium, (w A210 w t. 1-7), (w A212 w t. 8-15) Augustyn Małgorzata (EM), Wilk Grzegorz (EM) A210 |
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium, (w A210 w t. 1-7), (w A212 w t. 8-15) Augustyn Małgorzata (EM), Wilk Grzegorz (EM) A210 |
T2-C2 Analogowe układy elektroniczne II (T2) - C15 Ćwiczenia, (w_tyg. 1-8) Ptak Piotr (EP) A214 |
T2-C2 Analogowe układy elektroniczne II (T2) - C15 Ćwiczenia, (w_tyg. 1-8) Ptak Piotr (EP) A214 |
T2 Technika cyfrowa (T2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-8), Część 2. Mleczko Krzysztof (EP) A61 |
T2 Technika cyfrowa (T2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-8), Część 2. Mleczko Krzysztof (EP) A61 |
--- | --- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
#12:15-12:30 | T2 Podstawy telekomunikacji (T2) - W30 Wykład Pawłowicz Bartosz (EU) B107 |
T2 Podstawy telekomunikacji (T2) - W30 Wykład Pawłowicz Bartosz (EU) B107 |
Języki programowania wysokiego poziomu (T2) - L15 Laboratorium Rak Tomasz (EA) D7 |
Podstawy telekomunikacji (T2) - L15 Laboratorium Wilczkiewicz Bartłomiej (EU) A58c |
T2-C2 Podstawy telekomunikacji (T2) - C15 Ćwiczenia Pyt Patryk (EU) A313 |
T2-C2 Automatyka i sterowanie (T2) - C15 Ćwiczenia Piecuch Grzegorz (EA) F102 |
T2 Przetwarzanie sygnałów (T2) - W30 Wykład Kowalczyk Adam (EM), Hanus Robert (EM) A61 |
T2 Przetwarzanie sygnałów (T2) - W30 Wykład Kowalczyk Adam (EM), Hanus Robert (EM) A61 |
--- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||
#14:00-14:15 | T2 Technika cyfrowa (T2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-7), Część 1. Mleczko Krzysztof (EP) B107 |
T2 Technika cyfrowa (T2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-7), Część 1. Mleczko Krzysztof (EP) B107 |
Automatyka i sterowanie (T2) - L15 Laboratorium Markiewicz Michał (EA) D109aut |
--- | Technika cyfrowa (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 3-12) Mleczko Krzysztof (EP) A304 |
Technika cyfrowa (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 3-12) Mleczko Krzysztof (EP) A304 |
T2 Języki programowania wysokiego poziomu (T2) - W30 Wykład Dec Grzegorz (EA) A61 |
T2 Języki programowania wysokiego poziomu (T2) - W30 Wykład Dec Grzegorz (EA) A61 |
-x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||||
14:30-14:45 | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||||
14:45-15:00 | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||||
15:00-15:15 | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||||
15:15-15:30 | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||||
15:30-15:45 | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||||
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #15:45-16:00 | ||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
T3S-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | T3 Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) B305 |
T3 Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) B305 |
Wirtualne systemy pomiarowe (T3S) - L20 Laboratorium Szlachta Anna (EM) A208 |
Wirtualne systemy pomiarowe (T3S) - L20 Laboratorium Szlachta Anna (EM) A208 |
T3S Wirtualne systemy pomiarowe (T3S) - W15 Wykład, (w_tyg. 1-8) Szlachta Anna (EM) A212 |
T3S Wirtualne systemy pomiarowe (T3S) - W15 Wykład, (w_tyg. 1-8) Szlachta Anna (EM) A212 |
T3S Technologie pomiarowe w medycynie (T3S) - W30 Wykład Wilk Barbara (EM) B303 |
T3S Technologie pomiarowe w medycynie (T3S) - W30 Wykład Wilk Barbara (EM) B303 |
Projekt inżynierski (T3 w EU) - P30 Projekt Klepacki Dariusz (EU), Kamuda Kazimierz (EU) A51 |
Projekt inżynierski (T3 w EU) - P30 Projekt Klepacki Dariusz (EU), Kamuda Kazimierz (EU) A51 |
#08:45-09:00 |
09:00-09:15 | 09:00-09:15 | ||||||||||
09:15-09:30 | 09:15-09:30 | ||||||||||
09:30-09:45 | 09:30-09:45 | ||||||||||
09:45-10:00 | 09:45-10:00 | ||||||||||
10:00-10:15 | 10:00-10:15 | ||||||||||
10:15-10:30 | 10:15-10:30 | ||||||||||
#10:30-10:45 | T3 Systemy i sieci telekomunikacyjne (T3) - W30 Wykład Pawłowicz Bartosz (EU) B305 |
T3 Systemy i sieci telekomunikacyjne (T3) - W30 Wykład Pawłowicz Bartosz (EU) B305 |
Systemy i sieci telekomunikacyjne (T3) - L30 Laboratorium, (grupa L1) Pawłowicz Bartosz (EU) A51 |
Systemy i sieci telekomunikacyjne (T3) - L30 Laboratorium, (grupa L1) Pawłowicz Bartosz (EU) A51 |
-x- | -x- | Mikrosystemy pomiarowe i procesory sygnałowe (T3S) - L20 Laboratorium Pyt Patryk (EU) A50 |
Mikrosystemy pomiarowe i procesory sygnałowe (T3S) - L20 Laboratorium Pyt Patryk (EU) A50 |
--- | --- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||
11:00-11:15 | -x- | -x- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||
11:30-11:45 | -x- | -x- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||
12:00-12:15 | -x- | -x- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||
#12:15-12:30 | Technika sensorowa -p.w. (T3S) - L15 Laboratorium Wojturski Jakub (EM) A211 |
Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - P15 Projekt Błąd Grzegorz (EU) A52_53 |
T3S Technika sensorowa -p.w. (T3S) - W30 Wykład Wojturski Jakub (EM) A214 |
T3S Technika sensorowa -p.w. (T3S) - W30 Wykład Wojturski Jakub (EM) A214 |
Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - L15 Laboratorium Błąd Grzegorz (EU) A52_53 |
Analiza danych pomiarowych (T3S) - L15 Laboratorium Kowalczyk Adam (EM) A210 |
Technologie pomiarowe w medycynie (T3S) - L20 Laboratorium Wilk Barbara (EM) A212 |
Technologie pomiarowe w medycynie (T3S) - L20 Laboratorium Wilk Barbara (EM) A212 |
T3S Mikrosystemy pomiarowe i procesory sygnałowe (T3S) - W25 Wykład Węglarski Mariusz (EU) A112 |
T3S Mikrosystemy pomiarowe i procesory sygnałowe (T3S) - W25 Wykład Węglarski Mariusz (EU) A112 |
#12:15-12:30 |
12:30-12:45 | 12:30-12:45 | ||||||||||
12:45-13:00 | 12:45-13:00 | ||||||||||
13:00-13:15 | 13:00-13:15 | ||||||||||
13:15-13:30 | 13:15-13:30 | ||||||||||
13:30-13:45 | 13:30-13:45 | ||||||||||
13:45-14:00 | 13:45-14:00 | ||||||||||
#14:00-14:15 | T3S Projekt inżynierski (T3 w EM) - P30 Projekt Wojturski Jakub (EM) A211 |
T3S Projekt inżynierski (T3 w EM) - P30 Projekt Wojturski Jakub (EM) A211 |
Elektroniczne przyrządy i techniki pomiarowe (T3S) - L15 Laboratorium, (w_tyg. 1-8) Chorzępa Rafał (EM) A209 |
Elektroniczne przyrządy i techniki pomiarowe (T3S) - L15 Laboratorium, (w_tyg. 1-8) Chorzępa Rafał (EM) A209 |
--- | T3S Analiza danych pomiarowych (T3S) - W15 Wykład Kowalczyk Adam (EM) A214 |
--- | --- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||
#15:45-16:00 | T3T, T3U, T3S Projekt inżynierski (T3 w EM) - P30 Projekt Wojturski Jakub (EM), Kossowski Tomasz (ET), Hanus Robert (EM), Dorozhovets Mykhaylo (EM) A212 |
T3T, T3U, T3S Projekt inżynierski (T3 w EM) - P30 Projekt Wojturski Jakub (EM), Kossowski Tomasz (ET), Hanus Robert (EM), Dorozhovets Mykhaylo (EM) A212 |
T3S Elektroniczne przyrządy i techniki pomiarowe (T3S) - W15 Wykład, (w_tyg. 1-8) Dorozhovets Mykhaylo (EM) A111 |
T3S Elektroniczne przyrządy i techniki pomiarowe (T3S) - W15 Wykład, (w_tyg. 1-8) Dorozhovets Mykhaylo (EM) A111 |
--- | T3 Ochrona własności intelektualnej (T3) - W15 Wykład Kurzępa Bolesław (ZP) B305 |
--- | --- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||||
#17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
T3S-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | T3 Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) B305 |
T3 Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) B305 |
Elektroniczne przyrządy i techniki pomiarowe (T3S) - L15 Laboratorium, (w_tyg. 1-8) Chorzępa Rafał (EM) A209 |
Elektroniczne przyrządy i techniki pomiarowe (T3S) - L15 Laboratorium, (w_tyg. 1-8) Chorzępa Rafał (EM) A209 |
T3S Wirtualne systemy pomiarowe (T3S) - W15 Wykład, (w_tyg. 1-8) Szlachta Anna (EM) A212 |
T3S Wirtualne systemy pomiarowe (T3S) - W15 Wykład, (w_tyg. 1-8) Szlachta Anna (EM) A212 |
T3S Technologie pomiarowe w medycynie (T3S) - W30 Wykład Wilk Barbara (EM) B303 |
T3S Technologie pomiarowe w medycynie (T3S) - W30 Wykład Wilk Barbara (EM) B303 |
Projekt inżynierski (T3 w EP) - P30 Projekt Sobaszek Mirosław (EP), Hałdaś Grzegorz (EP), Ciura Łukasz (EP), Mleczko Krzysztof (EP) A300 |
Projekt inżynierski (T3 w EP) - P30 Projekt Sobaszek Mirosław (EP), Hałdaś Grzegorz (EP), Ciura Łukasz (EP), Mleczko Krzysztof (EP) A300 |
#08:45-09:00 |
09:00-09:15 | 09:00-09:15 | ||||||||||
09:15-09:30 | 09:15-09:30 | ||||||||||
09:30-09:45 | 09:30-09:45 | ||||||||||
09:45-10:00 | 09:45-10:00 | ||||||||||
10:00-10:15 | 10:00-10:15 | ||||||||||
10:15-10:30 | 10:15-10:30 | ||||||||||
#10:30-10:45 | T3 Systemy i sieci telekomunikacyjne (T3) - W30 Wykład Pawłowicz Bartosz (EU) B305 |
T3 Systemy i sieci telekomunikacyjne (T3) - W30 Wykład Pawłowicz Bartosz (EU) B305 |
Wirtualne systemy pomiarowe (T3S) - L20 Laboratorium Szlachta Anna (EM) A208 |
Wirtualne systemy pomiarowe (T3S) - L20 Laboratorium Szlachta Anna (EM) A208 |
-x- | -x- | Technologie pomiarowe w medycynie (T3S) - L20 Laboratorium Wilk Barbara (EM) A212 |
Technologie pomiarowe w medycynie (T3S) - L20 Laboratorium Wilk Barbara (EM) A212 |
--- | --- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||
11:00-11:15 | -x- | -x- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||
11:30-11:45 | -x- | -x- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||
12:00-12:15 | -x- | -x- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||
#12:15-12:30 | Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - P15 Projekt Błąd Grzegorz (EU) A52_53 |
Technika sensorowa -p.w. (T3S) - L15 Laboratorium Wojturski Jakub (EM) A211 |
T3S Technika sensorowa -p.w. (T3S) - W30 Wykład Wojturski Jakub (EM) A214 |
T3S Technika sensorowa -p.w. (T3S) - W30 Wykład Wojturski Jakub (EM) A214 |
Analiza danych pomiarowych (T3S) - L15 Laboratorium Kowalczyk Adam (EM) A210 |
Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - L15 Laboratorium Błąd Grzegorz (EU) A52_53 |
Systemy i sieci telekomunikacyjne (T3) - L30 Laboratorium, (grupa L2) Pawłowicz Bartosz (EU) A51 |
Systemy i sieci telekomunikacyjne (T3) - L30 Laboratorium, (grupa L2) Pawłowicz Bartosz (EU) A51 |
T3S Mikrosystemy pomiarowe i procesory sygnałowe (T3S) - W25 Wykład Węglarski Mariusz (EU) A112 |
T3S Mikrosystemy pomiarowe i procesory sygnałowe (T3S) - W25 Wykład Węglarski Mariusz (EU) A112 |
#12:15-12:30 |
12:30-12:45 | 12:30-12:45 | ||||||||||
12:45-13:00 | 12:45-13:00 | ||||||||||
13:00-13:15 | 13:00-13:15 | ||||||||||
13:15-13:30 | 13:15-13:30 | ||||||||||
13:30-13:45 | 13:30-13:45 | ||||||||||
13:45-14:00 | 13:45-14:00 | ||||||||||
#14:00-14:15 | T3S Projekt inżynierski (T3 w EM) - P30 Projekt Wojturski Jakub (EM) A211 |
T3S Projekt inżynierski (T3 w EM) - P30 Projekt Wojturski Jakub (EM) A211 |
--- | --- | --- | T3S Analiza danych pomiarowych (T3S) - W15 Wykład Kowalczyk Adam (EM) A214 |
Mikrosystemy pomiarowe i procesory sygnałowe (T3S) - L20 Laboratorium Pyt Patryk (EU) A50 |
Mikrosystemy pomiarowe i procesory sygnałowe (T3S) - L20 Laboratorium Pyt Patryk (EU) A50 |
-x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||
#15:45-16:00 | T3T, T3U, T3S Projekt inżynierski (T3 w EM) - P30 Projekt Wojturski Jakub (EM), Kossowski Tomasz (ET), Hanus Robert (EM), Dorozhovets Mykhaylo (EM) A212 |
T3T, T3U, T3S Projekt inżynierski (T3 w EM) - P30 Projekt Wojturski Jakub (EM), Kossowski Tomasz (ET), Hanus Robert (EM), Dorozhovets Mykhaylo (EM) A212 |
T3S Elektroniczne przyrządy i techniki pomiarowe (T3S) - W15 Wykład, (w_tyg. 1-8) Dorozhovets Mykhaylo (EM) A111 |
T3S Elektroniczne przyrządy i techniki pomiarowe (T3S) - W15 Wykład, (w_tyg. 1-8) Dorozhovets Mykhaylo (EM) A111 |
--- | T3 Ochrona własności intelektualnej (T3) - W15 Wykład Kurzępa Bolesław (ZP) B305 |
--- | --- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||||
#17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
T3T-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | T3 Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) B305 |
T3 Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) B305 |
Kryptografia i bezpieczeństwo danych -p.w. (T3T) - L15 Laboratorium, (w tyg. 8-15) Samolej Sławomir (EA) F105 |
Kryptografia i bezpieczeństwo danych -p.w. (T3T) - L15 Laboratorium, (w tyg. 8-15) Samolej Sławomir (EA) F105 |
--- | --- | Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - P15 Projekt Błąd Grzegorz (EU) A52_53 |
Sieci teleinformatyczne (T3T) - L15 Laboratorium Pawłowicz Bartosz (EU), Kamuda Kazimierz (EU) A51 |
T3T Projekt inżynierski (T3 w EU) - P30 Projekt, (do 1 kwietnia 2022 r. włącznie) Sabat Wiesław (EU), Skoczylas Mariusz (EU) A69 |
T3T Projekt inżynierski (T3 w EU) - P30 Projekt, (do 1 kwietnia 2022 r. włącznie) Sabat Wiesław (EU), Skoczylas Mariusz (EU) A69 |
#08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||
#10:30-10:45 | T3 Systemy i sieci telekomunikacyjne (T3) - W30 Wykład Pawłowicz Bartosz (EU) B305 |
T3 Systemy i sieci telekomunikacyjne (T3) - W30 Wykład Pawłowicz Bartosz (EU) B305 |
T3T Kryptografia i bezpieczeństwo danych -p.w. (T3T) - W30 Wykład Samolej Sławomir (EA) A313 |
T3T Kryptografia i bezpieczeństwo danych -p.w. (T3T) - W30 Wykład Samolej Sławomir (EA) A313 |
Projekt inżynierski (T3 w EU) - P30 Projekt, (po 1 kwietnia 2022 r.) Sabat Wiesław (EU), Skoczylas Mariusz (EU) A69 |
Projekt inżynierski (T3 w EU) - P30 Projekt, (po 1 kwietnia 2022 r.) Sabat Wiesław (EU), Skoczylas Mariusz (EU) A69 |
--- | --- | T3T Sieci teleinformatyczne (T3T) - W30 Wykład, (do 1 kwietnia 2022 r.) Kamuda Kazimierz (EU), Pawłowicz Bartosz (EU) A312 |
T3T Sieci teleinformatyczne (T3T) - W30 Wykład, (do 1 kwietnia 2022 r.) Kamuda Kazimierz (EU), Pawłowicz Bartosz (EU) A312 |
#10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
#12:15-12:30 | T3T Półprzewodnikowe przyrządy optoelektroniczne (T3T) - W15 Wykład Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) A313 |
Półprzewodnikowe przyrządy optoelektroniczne (T3T) - P15 Projekt Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) A313 |
T3T Układy telekomunikacyjne (T3T) - W30 Wykład Gotfryd Marek (EU) A313 |
T3T Układy telekomunikacyjne (T3T) - W30 Wykład Gotfryd Marek (EU) A313 |
Systemy i sieci telekomunikacyjne (T3) - L30 Laboratorium, (grupa L3) Pawłowicz Bartosz (EU) A51 |
Systemy i sieci telekomunikacyjne (T3) - L30 Laboratorium, (grupa L3) Pawłowicz Bartosz (EU) A51 |
--- | --- | -x- | -x- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||
#14:00-14:15 | --- | Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - L15 Laboratorium Błąd Grzegorz (EU) A52_53 |
T3T Układy telekomunikacyjne (T3T) - C15 Ćwiczenia Gotfryd Marek (EU) A313 |
T3T Układy telekomunikacyjne (T3T) - C15 Ćwiczenia Gotfryd Marek (EU) A313 |
Układy telekomunikacyjne (T3T) - L30 Laboratorium Gotfryd Marek (EU) A58c |
Układy telekomunikacyjne (T3T) - L30 Laboratorium Gotfryd Marek (EU) A58c |
-x- | -x- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||
15:00-15:15 | --- | T3T Sieci teleinformatyczne (T3T) - W30 Wykład, (od 5 kwietnia 2022 r.) Kamuda Kazimierz (EU) A313 |
T3T Sieci teleinformatyczne (T3T) - W30 Wykład, (od 5 kwietnia 2022 r.) Kamuda Kazimierz (EU) A313 |
--- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||
#15:45-16:00 | T3T, T3U, T3S Projekt inżynierski (T3 w EM) - P30 Projekt Wojturski Jakub (EM), Kossowski Tomasz (ET), Hanus Robert (EM), Dorozhovets Mykhaylo (EM) A212 |
T3T, T3U, T3S Projekt inżynierski (T3 w EM) - P30 Projekt Wojturski Jakub (EM), Kossowski Tomasz (ET), Hanus Robert (EM), Dorozhovets Mykhaylo (EM) A212 |
--- | T3 Ochrona własności intelektualnej (T3) - W15 Wykład Kurzępa Bolesław (ZP) B305 |
-x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 | ||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||||
16:15-16:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||
#17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
T3T-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | T3 Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) B305 |
T3 Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) B305 |
--- | --- | --- | --- | Sieci teleinformatyczne (T3T) - L15 Laboratorium Pawłowicz Bartosz (EU), Kamuda Kazimierz (EU) A51 |
Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - L15 Laboratorium Błąd Grzegorz (EU) A52_53 |
T3T Projekt inżynierski (T3 w EU) - P30 Projekt, (do 1 kwietnia 2022 r. włącznie) Sabat Wiesław (EU), Skoczylas Mariusz (EU) A69 |
T3T Projekt inżynierski (T3 w EU) - P30 Projekt, (do 1 kwietnia 2022 r. włącznie) Sabat Wiesław (EU), Skoczylas Mariusz (EU) A69 |
#08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
#10:30-10:45 | T3 Systemy i sieci telekomunikacyjne (T3) - W30 Wykład Pawłowicz Bartosz (EU) B305 |
T3 Systemy i sieci telekomunikacyjne (T3) - W30 Wykład Pawłowicz Bartosz (EU) B305 |
T3T Kryptografia i bezpieczeństwo danych -p.w. (T3T) - W30 Wykład Samolej Sławomir (EA) A313 |
T3T Kryptografia i bezpieczeństwo danych -p.w. (T3T) - W30 Wykład Samolej Sławomir (EA) A313 |
Półprzewodnikowe przyrządy optoelektroniczne (T3T) - P15 Projekt Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) F402 |
--- | Kryptografia i bezpieczeństwo danych -p.w. (T3T) - L15 Laboratorium, (w tyg. 8-15) Samolej Sławomir (EA) F105 |
Kryptografia i bezpieczeństwo danych -p.w. (T3T) - L15 Laboratorium, (w tyg. 8-15) Samolej Sławomir (EA) F105 |
T3T Sieci teleinformatyczne (T3T) - W30 Wykład, (do 1 kwietnia 2022 r.) Kamuda Kazimierz (EU), Pawłowicz Bartosz (EU) A312 |
T3T Sieci teleinformatyczne (T3T) - W30 Wykład, (do 1 kwietnia 2022 r.) Kamuda Kazimierz (EU), Pawłowicz Bartosz (EU) A312 |
#10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | 10:45-11:00 | |||||||||
11:00-11:15 | --- | 11:00-11:15 | |||||||||
11:15-11:30 | --- | 11:15-11:30 | |||||||||
11:30-11:45 | --- | 11:30-11:45 | |||||||||
11:45-12:00 | --- | 11:45-12:00 | |||||||||
12:00-12:15 | --- | 12:00-12:15 | |||||||||
#12:15-12:30 | T3T Półprzewodnikowe przyrządy optoelektroniczne (T3T) - W15 Wykład Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) A313 |
--- | T3T Układy telekomunikacyjne (T3T) - W30 Wykład Gotfryd Marek (EU) A313 |
T3T Układy telekomunikacyjne (T3T) - W30 Wykład Gotfryd Marek (EU) A313 |
Układy telekomunikacyjne (T3T) - L30 Laboratorium Gotfryd Marek (EU) A58c |
Układy telekomunikacyjne (T3T) - L30 Laboratorium Gotfryd Marek (EU) A58c |
--- | --- | -x- | -x- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | |||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | |||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | |||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | |||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | |||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | |||||
#14:00-14:15 | Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - P15 Projekt Błąd Grzegorz (EU) A52_53 |
--- | T3T Układy telekomunikacyjne (T3T) - C15 Ćwiczenia Gotfryd Marek (EU) A313 |
T3T Układy telekomunikacyjne (T3T) - C15 Ćwiczenia Gotfryd Marek (EU) A313 |
Systemy i sieci telekomunikacyjne (T3) - L30 Laboratorium, (grupa L4) Pawłowicz Bartosz (EU) A51 |
Systemy i sieci telekomunikacyjne (T3) - L30 Laboratorium, (grupa L4) Pawłowicz Bartosz (EU) A51 |
-x- | -x- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||
15:00-15:15 | --- | T3T Sieci teleinformatyczne (T3T) - W30 Wykład, (od 5 kwietnia 2022 r.) Kamuda Kazimierz (EU) A313 |
T3T Sieci teleinformatyczne (T3T) - W30 Wykład, (od 5 kwietnia 2022 r.) Kamuda Kazimierz (EU) A313 |
--- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||
#15:45-16:00 | T3T, T3U, T3S Projekt inżynierski (T3 w EM) - P30 Projekt Wojturski Jakub (EM), Kossowski Tomasz (ET), Hanus Robert (EM), Dorozhovets Mykhaylo (EM) A212 |
T3T, T3U, T3S Projekt inżynierski (T3 w EM) - P30 Projekt Wojturski Jakub (EM), Kossowski Tomasz (ET), Hanus Robert (EM), Dorozhovets Mykhaylo (EM) A212 |
--- | T3 Ochrona własności intelektualnej (T3) - W15 Wykład Kurzępa Bolesław (ZP) B305 |
-x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 | ||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||||
16:15-16:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||
#17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
T3U-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | T3 Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) B305 |
T3 Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) B305 |
T3U Mikroelektronika (T3U) - W30 Wykład Błąd Grzegorz (EU) F202 |
T3U Mikroelektronika (T3U) - W30 Wykład Błąd Grzegorz (EU) F202 |
--- | T3U Energoelektronika (T3U) - C15 Ćwiczenia Sztajmec Elżbieta (EE) A313 |
Systemy mikroprocesorowe (T3U) - P15 Projekt Skoczylas Mariusz (EU) A50 |
Systemy mikroprocesorowe (T3U) - L15 Laboratorium Skoczylas Mariusz (EU) A50 |
T3U Projekt inżynierski (T3 w EU) - P30 Projekt Potencki Jerzy (EU), Kuryło Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU), Mazurkiewicz Adam (ED), Górka Paweł (ED), Węglarski Mariusz (EU) A112 |
T3U Projekt inżynierski (T3 w EU) - P30 Projekt Potencki Jerzy (EU), Kuryło Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU), Mazurkiewicz Adam (ED), Górka Paweł (ED), Węglarski Mariusz (EU) A112 |
#08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | 09:00-09:15 | |||||||||
09:15-09:30 | --- | 09:15-09:30 | |||||||||
09:30-09:45 | --- | 09:30-09:45 | |||||||||
09:45-10:00 | --- | 09:45-10:00 | |||||||||
10:00-10:15 | --- | 10:00-10:15 | |||||||||
10:15-10:30 | --- | 10:15-10:30 | |||||||||
#10:30-10:45 | T3 Systemy i sieci telekomunikacyjne (T3) - W30 Wykład Pawłowicz Bartosz (EU) B305 |
T3 Systemy i sieci telekomunikacyjne (T3) - W30 Wykład Pawłowicz Bartosz (EU) B305 |
Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - L15 Laboratorium Błąd Grzegorz (EU) A52_53 |
Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - P15 Projekt Błąd Grzegorz (EU) A52_53 |
T3U Elektronika w sprzęcie AGD -p.w. (T3U) - W30 Wykład Kuryło Kazimierz (EU) A51 |
T3U Elektronika w sprzęcie AGD -p.w. (T3U) - W30 Wykład Kuryło Kazimierz (EU) A51 |
Energoelektronika (T3U) - L15 Laboratorium Suliga Mateusz (EE) B5 |
Elektronika w sprzęcie AGD -p.w. (T3U) - L15 Laboratorium Kuryło Kazimierz (EU) A51 |
T3U Systemy mikroprocesorowe (T3U) - W30 Wykład Węglarski Mariusz (EU) A112 |
T3U Systemy mikroprocesorowe (T3U) - W30 Wykład Węglarski Mariusz (EU) A112 |
#10:30-10:45 |
10:45-11:00 | 10:45-11:00 | ||||||||||
11:00-11:15 | 11:00-11:15 | ||||||||||
11:15-11:30 | 11:15-11:30 | ||||||||||
11:30-11:45 | 11:30-11:45 | ||||||||||
11:45-12:00 | 11:45-12:00 | ||||||||||
12:00-12:15 | 12:00-12:15 | ||||||||||
#12:15-12:30 | T3U Energoelektronika (T3U) - W30 Wykład Sobczyński Dariusz (EE) B304 |
T3U Energoelektronika (T3U) - W30 Wykład Sobczyński Dariusz (EE) B304 |
Systemy i sieci telekomunikacyjne (T3) - L30 Laboratorium, (grupa L5) Pawłowicz Bartosz (EU) A51 |
Systemy i sieci telekomunikacyjne (T3) - L30 Laboratorium, (grupa L5) Pawłowicz Bartosz (EU) A51 |
T3U Urządzenia elektroniki profesjonalnej (T3U) - W30 Wykład Sabat Wiesław (EU) A69 |
T3U Urządzenia elektroniki profesjonalnej (T3U) - W30 Wykład Sabat Wiesław (EU) A69 |
--- | Mikroelektronika (T3U) - L15 Laboratorium Błąd Grzegorz (EU) A52_53 |
-x- | -x- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | |||||||
#14:00-14:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | Urządzenia elektroniki profesjonalnej (T3U) - L15 Laboratorium Sabat Wiesław (EU) A69 |
--- | --- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |
14:45-15:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |
15:30-15:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |
#15:45-16:00 | T3T, T3U, T3S Projekt inżynierski (T3 w EM) - P30 Projekt Wojturski Jakub (EM), Kossowski Tomasz (ET), Hanus Robert (EM), Dorozhovets Mykhaylo (EM) A212 |
T3T, T3U, T3S Projekt inżynierski (T3 w EM) - P30 Projekt Wojturski Jakub (EM), Kossowski Tomasz (ET), Hanus Robert (EM), Dorozhovets Mykhaylo (EM) A212 |
-x- | -x- | --- | T3 Ochrona własności intelektualnej (T3) - W15 Wykład Kurzępa Bolesław (ZP) B305 |
--- | --- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||
#17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
A1-DU-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | --- | --- | Systemy wbudowane i wieloagentowe (A1P-DU) - P15 Projekt, (w D203c) Rzońca Dariusz (EA) |
Systemy wbudowane i wieloagentowe (A1P-DU) - P15 Projekt, (w D203c) Rzońca Dariusz (EA) |
A1-DU, T1-DU Szkolenie BHP (A1-DU) - W04 Wykład, (jednorazowo, w środę 16 marca 2022 r.), (obecność obowiązkowa, gdyż wiąże się z wydaniem indywidualnego zaświadczenia uczestnictwa) Woźny Artur (ZB) V18 |
--- | Wyzwania technologiczne i etyczne Przemysłu 4.0 (A1P-DU) - P15 Projekt, (w_tyg. 1-8) Mazurek Mirosław (ES) F502 |
Wyzwania technologiczne i etyczne Przemysłu 4.0 (A1P-DU) - P15 Projekt, (w_tyg. 1-8) Mazurek Mirosław (ES) F502 |
-x- | -x- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | |||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | |||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | |||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | |||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | |||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | |||||
#10:30-10:45 | --- | --- | A1-DU Zarządzanie projektami (A1P-DU) - W15 Wykład Wysocki Marian (EA) F202 |
A1-DU Zarządzanie projektami (A1P-DU) - W15 Wykład Wysocki Marian (EA) F202 |
--- | A1-DU Wyzwania technologiczne i etyczne Przemysłu 4.0 (A1P-DU) - W15 Wykład, (w_tyg. 1-8) Mazurek Mirosław (ES), Żabiński Tomasz (EA) A112 |
A1-DU Wyzwania technologiczne i etyczne Przemysłu 4.0 (A1P-DU) - W15 Wykład, (w_tyg. 1-8) Mazurek Mirosław (ES), Żabiński Tomasz (EA) A112 |
-x- | -x- | #10:30-10:45 | |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | |||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | |||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | |||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | |||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | |||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | |||||
#12:15-12:30 | Projekt (A1P-DU) - P75 Projekt, Część 1. Piecuch Grzegorz (EA) D109mech |
Projekt (A1P-DU) - P75 Projekt, Część 1. Piecuch Grzegorz (EA) D109mech |
A1-DU Technologie wytwarzania w systemach produkcyjnych (A1P-DU) - W30 Wykład Sęp Jarosław (MT) F202 |
A1-DU Technologie wytwarzania w systemach produkcyjnych (A1P-DU) - W30 Wykład Sęp Jarosław (MT) F202 |
A1-DU Metody matematyczne automatyki i robotyki (A1P-DU) - W15 Wykład Wysocki Marian (EA) A312 |
A1-DU Metody matematyczne automatyki i robotyki (A1P-DU) - W15 Wykład Wysocki Marian (EA) A312 |
A1-DU Systemy wbudowane i wieloagentowe (A1P-DU) - W15 Wykład Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA) F202 |
A1-DU Systemy wbudowane i wieloagentowe (A1P-DU) - W15 Wykład Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA) F202 |
-x- | -x- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||||
12:45-13:00 | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||
13:00-13:15 | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||||
13:15-13:30 | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||
13:30-13:45 | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||
13:45-14:00 | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||||
#14:00-14:15 | Projekt (A1P-DU) - P75 Projekt, Część 2. Piecuch Grzegorz (EA) D109mech |
Projekt (A1P-DU) - P75 Projekt, Część 2. Piecuch Grzegorz (EA) D109mech |
A1-DU-C1 Metody matematyczne automatyki i robotyki (A1P-DU) - C15 Ćwiczenia Bożek Andrzej (EA) F102 |
A1-DU-C1 Metody matematyczne automatyki i robotyki (A1P-DU) - C15 Ćwiczenia Bożek Andrzej (EA) F102 |
A1-DU Język angielski w nauce i technice (A1-DU) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) J001 |
A1-DU Język angielski w nauce i technice (A1-DU) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) J001 |
-x- | -x- | #14:00-14:15 | ||
14:15-14:30 | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||
14:30-14:45 | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||
#15:45-16:00 | Projekt (A1P-DU) - P75 Projekt, Część 3. Piecuch Grzegorz (EA) D109mech |
Projekt (A1P-DU) - P75 Projekt, Część 3. Piecuch Grzegorz (EA) D109mech |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #15:45-16:00 | ||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
#17:30-17:45 | Zarządzanie projektami (A1P-DU) - L15 Laboratorium Stępień Igor (EA) - DD F104 |
Zarządzanie projektami (A1P-DU) - L15 Laboratorium Stępień Igor (EA) - DD F104 |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
A1-DU-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | Projekt (A1P-DU) - P75 Projekt, Część 1. Piecuch Grzegorz (EA) D109mech |
Projekt (A1P-DU) - P75 Projekt, Część 1. Piecuch Grzegorz (EA) D109mech |
Projekt (A1P-DU) - P75 Projekt, Część 3. Piecuch Grzegorz (EA) D109mech |
Projekt (A1P-DU) - P75 Projekt, Część 3. Piecuch Grzegorz (EA) D109mech |
A1-DU, T1-DU Szkolenie BHP (A1-DU) - W04 Wykład, (jednorazowo, w środę 16 marca 2022 r.), (obecność obowiązkowa, gdyż wiąże się z wydaniem indywidualnego zaświadczenia uczestnictwa) Woźny Artur (ZB) V18 |
--- | Systemy wbudowane i wieloagentowe (A1P-DU) - P15 Projekt, (w D202c) Stec Andrzej (EA) |
Systemy wbudowane i wieloagentowe (A1P-DU) - P15 Projekt, (w D202c) Stec Andrzej (EA) |
-x- | -x- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | |||||||
09:15-09:30 | --- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | |||||||
09:30-09:45 | --- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | |||||||
09:45-10:00 | --- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | |||||||
10:00-10:15 | --- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | |||||||
10:15-10:30 | --- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | |||||||
#10:30-10:45 | Projekt (A1P-DU) - P75 Projekt, Część 2. Piecuch Grzegorz (EA) D109mech |
Projekt (A1P-DU) - P75 Projekt, Część 2. Piecuch Grzegorz (EA) D109mech |
A1-DU Zarządzanie projektami (A1P-DU) - W15 Wykład Wysocki Marian (EA) F202 |
A1-DU Zarządzanie projektami (A1P-DU) - W15 Wykład Wysocki Marian (EA) F202 |
--- | A1-DU Wyzwania technologiczne i etyczne Przemysłu 4.0 (A1P-DU) - W15 Wykład, (w_tyg. 1-8) Mazurek Mirosław (ES), Żabiński Tomasz (EA) A112 |
A1-DU Wyzwania technologiczne i etyczne Przemysłu 4.0 (A1P-DU) - W15 Wykład, (w_tyg. 1-8) Mazurek Mirosław (ES), Żabiński Tomasz (EA) A112 |
-x- | -x- | #10:30-10:45 | |
10:45-11:00 | --- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | |||||||
11:00-11:15 | --- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | |||||||
11:15-11:30 | --- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | |||||||
11:30-11:45 | --- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | |||||||
11:45-12:00 | --- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | |||||||
12:00-12:15 | --- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | |||||||
#12:15-12:30 | Wyzwania technologiczne i etyczne Przemysłu 4.0 (A1P-DU) - P15 Projekt, (w_tyg. 1-8) Mazurek Mirosław (ES) F203 |
Wyzwania technologiczne i etyczne Przemysłu 4.0 (A1P-DU) - P15 Projekt, (w_tyg. 1-8) Mazurek Mirosław (ES) F203 |
A1-DU Technologie wytwarzania w systemach produkcyjnych (A1P-DU) - W30 Wykład Sęp Jarosław (MT) F202 |
A1-DU Technologie wytwarzania w systemach produkcyjnych (A1P-DU) - W30 Wykład Sęp Jarosław (MT) F202 |
A1-DU Metody matematyczne automatyki i robotyki (A1P-DU) - W15 Wykład Wysocki Marian (EA) A312 |
A1-DU Metody matematyczne automatyki i robotyki (A1P-DU) - W15 Wykład Wysocki Marian (EA) A312 |
A1-DU Systemy wbudowane i wieloagentowe (A1P-DU) - W15 Wykład Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA) F202 |
A1-DU Systemy wbudowane i wieloagentowe (A1P-DU) - W15 Wykład Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA) F202 |
-x- | -x- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||||
12:45-13:00 | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||
13:00-13:15 | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||||
13:15-13:30 | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||
13:30-13:45 | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||
13:45-14:00 | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||||
#14:00-14:15 | --- | --- | A1-DU-C1 Metody matematyczne automatyki i robotyki (A1P-DU) - C15 Ćwiczenia Bożek Andrzej (EA) F102 |
A1-DU-C1 Metody matematyczne automatyki i robotyki (A1P-DU) - C15 Ćwiczenia Bożek Andrzej (EA) F102 |
A1-DU Język angielski w nauce i technice (A1-DU) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) J001 |
A1-DU Język angielski w nauce i technice (A1-DU) - K30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) J001 |
-x- | -x- | #14:00-14:15 | ||
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||
#15:45-16:00 | --- | --- | Zarządzanie projektami (A1P-DU) - L15 Laboratorium Oszust Mariusz (EA) F104 |
Zarządzanie projektami (A1P-DU) - L15 Laboratorium Oszust Mariusz (EA) F104 |
--- | --- | -x- | -x- | #15:45-16:00 | ||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
#17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
A2-DU-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | A2-DU Język angielski w nauce i technice (A2-DU) - K30 Lektorat Paluch Magdalena (CJ) J003 |
A2-DU Język angielski w nauce i technice (A2-DU) - K30 Lektorat Paluch Magdalena (CJ) J003 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||
#08:45-09:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | Automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych (A2P-DU) - P15 Projekt, (w sali L-28.236_237), (w tyg. 1-8) Burghardt Andrzej (MA) |
Automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych (A2P-DU) - P15 Projekt, (w sali L-28.236_237), (w tyg. 1-8) Burghardt Andrzej (MA) |
#08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | ||||
09:15-09:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | ||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | ||||
09:45-10:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | ||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | ||||
10:15-10:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | ||||
#10:30-10:45 | A2-DU Inteligentne systemy sterowania (A2P-DU) - W15 Wykład Leniowski Ryszard (EA) F202 |
A2-DU Inteligentne systemy sterowania (A2P-DU) - W15 Wykład Leniowski Ryszard (EA) F202 |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | A2-DU Automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych (A2P-DU) - W15 Wykład, (w sali L-28.236_237), (w tyg. 1-8) Szybicki Dariusz (MA) |
A2-DU Automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych (A2P-DU) - W15 Wykład, (w sali L-28.236_237), (w tyg. 1-8) Szybicki Dariusz (MA) |
#10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||
11:15-11:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||
11:45-12:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | ||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||||
#12:15-12:30 | Inteligentne systemy sterowania (A2P-DU) - L15 Laboratorium Leniowski Ryszard (EA) F105 |
Inteligentne systemy sterowania (A2P-DU) - L15 Laboratorium Leniowski Ryszard (EA) F105 |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||
#14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-15:45 |
#15:45-16:00 | A2-DU Data science (A2P-DU) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10) Świder Krzysztof (EA) B304 |
A2-DU Data science (A2P-DU) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10) Świder Krzysztof (EA) B304 |
A2-DU Seminarium dyplomowe (A2-DU w EA) - C10 Ćwiczenia Rak Tomasz (EA) B304 |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||
16:15-16:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||
16:45-17:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||
17:15-17:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||
#17:30-17:45 | Data science (A2P-DU) - L15 Laboratorium Jędrzejec Bartosz (EA), Świder Krzysztof (EA) D3a |
Data science (A2P-DU) - L15 Laboratorium Jędrzejec Bartosz (EA), Świder Krzysztof (EA) D3a |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 | ||
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||
18:15-18:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
E1/O-DU-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | E1/O-DU Statystyczne przetwarzanie danych w energetyce (E1/O-DU) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) B303 |
E1/O-DU Statystyczne przetwarzanie danych w energetyce (E1/O-DU) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) B303 |
E1-DU Pomiary elektryczne wielkości nieelektrycznych (E1-DU) - W30 Wykład Kowalczyk Adam (EM) B107 |
E1-DU Pomiary elektryczne wielkości nieelektrycznych (E1-DU) - W30 Wykład Kowalczyk Adam (EM) B107 |
E1/O-DU-L1, E1/O-DU-L2 Pomiary elektryczne wielkości nieelektrycznych (E1-DU) - C15 Ćwiczenia, (gr. ćw. nr 1) Kowalczyk Adam (EM) A313 |
E1/O-DU Wytwarzanie rozproszone energii elektrycznej (E1/O-DU) - W15 Wykład Mazur Damian (ET) A113 |
E1-DU Język obcy w nauce i technice (E1-DU) - K30 Lektorat Bieniasz Magdalena (CJ) J006 |
E1-DU Język obcy w nauce i technice (E1-DU) - K30 Lektorat Bieniasz Magdalena (CJ) J006 |
E1-DU, F1-DU Szkolenie BHP (E1-DU) - W04 Wykład, (jednorazowo, w piątek 18 marca 2022 r.), (obecność obowiązkowa, gdyż wiąże się z wydaniem indywidualnego zaświadczenia uczestnictwa) Woźny Artur (ZB) V18 |
--- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | 09:00-09:15 | |||||||||
09:15-09:30 | --- | 09:15-09:30 | |||||||||
09:30-09:45 | --- | 09:30-09:45 | |||||||||
09:45-10:00 | --- | 09:45-10:00 | |||||||||
10:00-10:15 | --- | 10:00-10:15 | |||||||||
10:15-10:30 | --- | 10:15-10:30 | |||||||||
#10:30-10:45 | E1/O-DU Sterowanie napędami w energetyce (E1/O-DU) - W30 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) B303 |
E1/O-DU Sterowanie napędami w energetyce (E1/O-DU) - W30 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) B303 |
E1/O-DU Metody numeryczne w zastosowaniach energetycznych (E1/O-DU) - W30 Wykład Gołębiowski Lesław (ET) B304 |
E1/O-DU Metody numeryczne w zastosowaniach energetycznych (E1/O-DU) - W30 Wykład Gołębiowski Lesław (ET) B304 |
E1/O-DU-L1, E1/O-DU-L2 Statystyczne przetwarzanie danych w energetyce (E1/O-DU) - C15 Ćwiczenia, (gr. ćw. nr 1) Suliga Mateusz (EE) B304 |
E1/O-DU-L1, E1/O-DU-L2 Metody numeryczne w zastosowaniach energetycznych (E1/O-DU) - C15 Ćwiczenia, (gr. ćw. nr 1) Smoleń Andrzej (ET) B304 |
Metody numeryczne w zastosowaniach energetycznych (E1/O-DU) - L30 Laboratorium Smoleń Andrzej (ET) B210 |
Metody numeryczne w zastosowaniach energetycznych (E1/O-DU) - L30 Laboratorium Smoleń Andrzej (ET) B210 |
--- | #10:30-10:45 | |
10:45-11:00 | --- | 10:45-11:00 | |||||||||
11:00-11:15 | --- | 11:00-11:15 | |||||||||
11:15-11:30 | --- | 11:15-11:30 | |||||||||
11:30-11:45 | --- | 11:30-11:45 | |||||||||
11:45-12:00 | --- | 11:45-12:00 | |||||||||
12:00-12:15 | --- | 12:00-12:15 | |||||||||
#12:15-12:30 | Statystyczne przetwarzanie danych w energetyce (E1/O-DU) - L20 Laboratorium Suliga Mateusz (EE) B17 |
Statystyczne przetwarzanie danych w energetyce (E1/O-DU) - L20 Laboratorium Suliga Mateusz (EE) B17 |
Eksploatacja generatorów synchronicznych (E1/O-DU) - L20 Laboratorium Podskarbi Grzegorz (ED) B57 |
Eksploatacja generatorów synchronicznych (E1/O-DU) - L20 Laboratorium Podskarbi Grzegorz (ED) B57 |
Pomiary elektryczne wielkości nieelektrycznych (E1-DU) - L30 Laboratorium Kubiszyn Piotr (EM), Nizioł Magdalena (EM) A208 |
Pomiary elektryczne wielkości nieelektrycznych (E1-DU) - L30 Laboratorium Kubiszyn Piotr (EM), Nizioł Magdalena (EM) A208 |
--- | --- | --- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | Sterowanie napędami w energetyce (E1/O-DU) - L30 Laboratorium Mazurkiewicz Adam (ED) B100b |
Sterowanie napędami w energetyce (E1/O-DU) - L30 Laboratorium Mazurkiewicz Adam (ED) B100b |
--- | --- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||
13:30-13:45 | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||
13:45-14:00 | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||||
#14:00-14:15 | --- | Wytwarzanie rozproszone energii elektrycznej (E1/O-DU) - L15 Laboratorium Kossowski Tomasz (ET) B210 |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #14:00-14:15 | ||
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | E1/O-DU Eksploatacja generatorów synchronicznych (E1/O-DU) - W20 Wykład Kutsyk Andriy (ED) A112 |
-x- | -x- | 15:15-15:30 | |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||
#15:45-16:00 | E1-DU Historia idei i odkryć naukowych (E1-DU) - W15 Wykład Piętal Michał (ES) B107 |
E1/O-DU-L1, E1/O-DU-L2 Historia idei i odkryć naukowych (E1-DU) - C15 Ćwiczenia, (gr. ćw. nr 1) Piętal Michał (ES) B303 |
--- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #15:45-16:00 | |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||
#17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #17:30-17:45 | |
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
E1/O-DU-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | E1/O-DU Statystyczne przetwarzanie danych w energetyce (E1/O-DU) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) B303 |
E1/O-DU Statystyczne przetwarzanie danych w energetyce (E1/O-DU) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) B303 |
E1-DU Pomiary elektryczne wielkości nieelektrycznych (E1-DU) - W30 Wykład Kowalczyk Adam (EM) B107 |
E1-DU Pomiary elektryczne wielkości nieelektrycznych (E1-DU) - W30 Wykład Kowalczyk Adam (EM) B107 |
E1/O-DU-L1, E1/O-DU-L2 Pomiary elektryczne wielkości nieelektrycznych (E1-DU) - C15 Ćwiczenia, (gr. ćw. nr 1) Kowalczyk Adam (EM) A313 |
E1/O-DU Wytwarzanie rozproszone energii elektrycznej (E1/O-DU) - W15 Wykład Mazur Damian (ET) A113 |
E1-DU Język obcy w nauce i technice (E1-DU) - K30 Lektorat Bieniasz Magdalena (CJ) J006 |
E1-DU Język obcy w nauce i technice (E1-DU) - K30 Lektorat Bieniasz Magdalena (CJ) J006 |
E1-DU, F1-DU Szkolenie BHP (E1-DU) - W04 Wykład, (jednorazowo, w piątek 18 marca 2022 r.), (obecność obowiązkowa, gdyż wiąże się z wydaniem indywidualnego zaświadczenia uczestnictwa) Woźny Artur (ZB) V18 |
--- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | 09:00-09:15 | |||||||||
09:15-09:30 | --- | 09:15-09:30 | |||||||||
09:30-09:45 | --- | 09:30-09:45 | |||||||||
09:45-10:00 | --- | 09:45-10:00 | |||||||||
10:00-10:15 | --- | 10:00-10:15 | |||||||||
10:15-10:30 | --- | 10:15-10:30 | |||||||||
#10:30-10:45 | E1/O-DU Sterowanie napędami w energetyce (E1/O-DU) - W30 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) B303 |
E1/O-DU Sterowanie napędami w energetyce (E1/O-DU) - W30 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) B303 |
E1/O-DU Metody numeryczne w zastosowaniach energetycznych (E1/O-DU) - W30 Wykład Gołębiowski Lesław (ET) B304 |
E1/O-DU Metody numeryczne w zastosowaniach energetycznych (E1/O-DU) - W30 Wykład Gołębiowski Lesław (ET) B304 |
E1/O-DU-L1, E1/O-DU-L2 Statystyczne przetwarzanie danych w energetyce (E1/O-DU) - C15 Ćwiczenia, (gr. ćw. nr 1) Suliga Mateusz (EE) B304 |
E1/O-DU-L1, E1/O-DU-L2 Metody numeryczne w zastosowaniach energetycznych (E1/O-DU) - C15 Ćwiczenia, (gr. ćw. nr 1) Smoleń Andrzej (ET) B304 |
Sterowanie napędami w energetyce (E1/O-DU) - L30 Laboratorium Mazurkiewicz Adam (ED) B100b |
Sterowanie napędami w energetyce (E1/O-DU) - L30 Laboratorium Mazurkiewicz Adam (ED) B100b |
--- | #10:30-10:45 | |
10:45-11:00 | --- | 10:45-11:00 | |||||||||
11:00-11:15 | --- | 11:00-11:15 | |||||||||
11:15-11:30 | --- | 11:15-11:30 | |||||||||
11:30-11:45 | --- | 11:30-11:45 | |||||||||
11:45-12:00 | --- | 11:45-12:00 | |||||||||
12:00-12:15 | --- | 12:00-12:15 | |||||||||
#12:15-12:30 | --- | Wytwarzanie rozproszone energii elektrycznej (E1/O-DU) - L15 Laboratorium Kossowski Tomasz (ET) B210 |
--- | --- | Metody numeryczne w zastosowaniach energetycznych (E1/O-DU) - L30 Laboratorium Smoleń Andrzej (ET) B210 |
Metody numeryczne w zastosowaniach energetycznych (E1/O-DU) - L30 Laboratorium Smoleń Andrzej (ET) B210 |
--- | --- | #12:15-12:30 | ||
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | Eksploatacja generatorów synchronicznych (E1/O-DU) - L20 Laboratorium Kutsyk Andriy (ED) B57 |
--- | --- | 13:00-13:15 | |||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||
#14:00-14:15 | Statystyczne przetwarzanie danych w energetyce (E1/O-DU) - L20 Laboratorium Suliga Mateusz (EE) B17 |
Statystyczne przetwarzanie danych w energetyce (E1/O-DU) - L20 Laboratorium Suliga Mateusz (EE) B17 |
--- | --- | Pomiary elektryczne wielkości nieelektrycznych (E1-DU) - L30 Laboratorium Kubiszyn Piotr (EM), Nizioł Magdalena (EM) A208 |
Pomiary elektryczne wielkości nieelektrycznych (E1-DU) - L30 Laboratorium Kubiszyn Piotr (EM), Nizioł Magdalena (EM) A208 |
--- | -x- | -x- | #14:00-14:15 | |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | E1/O-DU Eksploatacja generatorów synchronicznych (E1/O-DU) - W20 Wykład Kutsyk Andriy (ED) A112 |
-x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||
#15:45-16:00 | E1-DU Historia idei i odkryć naukowych (E1-DU) - W15 Wykład Piętal Michał (ES) B107 |
E1/O-DU-L1, E1/O-DU-L2 Historia idei i odkryć naukowych (E1-DU) - C15 Ćwiczenia, (gr. ćw. nr 1) Piętal Michał (ES) B303 |
--- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #15:45-16:00 | |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||
#17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #17:30-17:45 | |
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
E1/O-DU-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | E1/O-DU Statystyczne przetwarzanie danych w energetyce (E1/O-DU) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) B303 |
E1/O-DU Statystyczne przetwarzanie danych w energetyce (E1/O-DU) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) B303 |
E1-DU Pomiary elektryczne wielkości nieelektrycznych (E1-DU) - W30 Wykład Kowalczyk Adam (EM) B107 |
E1-DU Pomiary elektryczne wielkości nieelektrycznych (E1-DU) - W30 Wykład Kowalczyk Adam (EM) B107 |
Statystyczne przetwarzanie danych w energetyce (E1/O-DU) - C15 Ćwiczenia, (gr. ćw. nr 2) Suliga Mateusz (EE) A112 |
E1/O-DU Wytwarzanie rozproszone energii elektrycznej (E1/O-DU) - W15 Wykład Mazur Damian (ET) A113 |
E1-DU Język obcy w nauce i technice (E1-DU) - K30 Lektorat Bieniasz Magdalena (CJ) J006 |
E1-DU Język obcy w nauce i technice (E1-DU) - K30 Lektorat Bieniasz Magdalena (CJ) J006 |
E1-DU, F1-DU Szkolenie BHP (E1-DU) - W04 Wykład, (jednorazowo, w piątek 18 marca 2022 r.), (obecność obowiązkowa, gdyż wiąże się z wydaniem indywidualnego zaświadczenia uczestnictwa) Woźny Artur (ZB) V18 |
--- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | 09:00-09:15 | |||||||||
09:15-09:30 | --- | 09:15-09:30 | |||||||||
09:30-09:45 | --- | 09:30-09:45 | |||||||||
09:45-10:00 | --- | 09:45-10:00 | |||||||||
10:00-10:15 | --- | 10:00-10:15 | |||||||||
10:15-10:30 | --- | 10:15-10:30 | |||||||||
#10:30-10:45 | E1/O-DU Sterowanie napędami w energetyce (E1/O-DU) - W30 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) B303 |
E1/O-DU Sterowanie napędami w energetyce (E1/O-DU) - W30 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) B303 |
E1/O-DU Metody numeryczne w zastosowaniach energetycznych (E1/O-DU) - W30 Wykład Gołębiowski Lesław (ET) B304 |
E1/O-DU Metody numeryczne w zastosowaniach energetycznych (E1/O-DU) - W30 Wykład Gołębiowski Lesław (ET) B304 |
--- | --- | Eksploatacja generatorów synchronicznych (E1/O-DU) - L20 Laboratorium Podskarbi Grzegorz (ED) B57 |
Eksploatacja generatorów synchronicznych (E1/O-DU) - L20 Laboratorium Podskarbi Grzegorz (ED) B57 |
--- | #10:30-10:45 | |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||||
#12:15-12:30 | Wytwarzanie rozproszone energii elektrycznej (E1/O-DU) - L15 Laboratorium Kossowski Tomasz (ET) B210 |
Historia idei i odkryć naukowych (E1-DU) - C15 Ćwiczenia, (gr. ćw. nr 2) Piętal Michał (ES) A112 |
Pomiary elektryczne wielkości nieelektrycznych (E1-DU) - L30 Laboratorium Kubiszyn Piotr (EM), Nizioł Magdalena (EM) A208 |
Pomiary elektryczne wielkości nieelektrycznych (E1-DU) - L30 Laboratorium Kubiszyn Piotr (EM), Nizioł Magdalena (EM) A208 |
--- | --- | Metody numeryczne w zastosowaniach energetycznych (E1/O-DU) - L30 Laboratorium Smoleń Andrzej (ET) B210 |
Metody numeryczne w zastosowaniach energetycznych (E1/O-DU) - L30 Laboratorium Smoleń Andrzej (ET) B210 |
--- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||
#14:00-14:15 | --- | --- | --- | Metody numeryczne w zastosowaniach energetycznych (E1/O-DU) - C15 Ćwiczenia, (gr. ćw. nr 2) Smoleń Andrzej (ET) A112 |
Sterowanie napędami w energetyce (E1/O-DU) - L30 Laboratorium Mazurkiewicz Adam (ED) B100b |
Sterowanie napędami w energetyce (E1/O-DU) - L30 Laboratorium Mazurkiewicz Adam (ED) B100b |
Pomiary elektryczne wielkości nieelektrycznych (E1-DU) - C15 Ćwiczenia, (gr. ćw. nr 2) Kowalczyk Adam (EM) A113 |
--- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | E1/O-DU Eksploatacja generatorów synchronicznych (E1/O-DU) - W20 Wykład Kutsyk Andriy (ED) A112 |
-x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||
#15:45-16:00 | E1-DU Historia idei i odkryć naukowych (E1-DU) - W15 Wykład Piętal Michał (ES) B107 |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #15:45-16:00 | |||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
#17:30-17:45 | -x- | -x- | Statystyczne przetwarzanie danych w energetyce (E1/O-DU) - L20 Laboratorium Suliga Mateusz (EE) B17 |
Statystyczne przetwarzanie danych w energetyce (E1/O-DU) - L20 Laboratorium Suliga Mateusz (EE) B17 |
--- | --- | --- | -x- | -x- | #17:30-17:45 | |
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
E2/O-DU-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | -x- | -x- | E2-DU Seminarium dyplomowe (E2-DU w ET) - C15 Ćwiczenia, (9 i 23 marca, 13, 20 i 26 kwietnia, 10, 17 i 24 maja 2022 r.) Gołębiowski Lesław (ET) B200 |
E2-DU Seminarium dyplomowe (E2-DU w ET) - C15 Ćwiczenia, (9 i 23 marca, 13, 20 i 26 kwietnia, 10, 17 i 24 maja 2022 r.) Gołębiowski Lesław (ET) B200 |
E2/O-DU Seminarium dyplomowe (E2-DU w EE) - C15 Ćwiczenia Buczek Kazimierz (EE) B304 |
--- | E2-DU Wykład monograficzny (E2-DU) - W30 Wykład, (22 marca 2022 r. o godz. 10:30 w B304 zamiast 24 marca) Masłowski Grzegorz (ET), Gołębiowski Lesław (ET) B304 |
E2-DU Wykład monograficzny (E2-DU) - W30 Wykład, (22 marca 2022 r. o godz. 10:30 w B304 zamiast 24 marca) Masłowski Grzegorz (ET), Gołębiowski Lesław (ET) B304 |
--- | --- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||||
09:15-09:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||||
09:30-09:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||||
09:45-10:00 | -x- | -x- | --- | --- | E2/O-DU Kogeneracja i systemy rozproszone (E2/O-DU) - W20 Wykład Beňa Lúbomir (EE) B303 |
09:45-10:00 | |||||
10:00-10:15 | -x- | -x- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | -x- | -x- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
#10:30-10:45 | E2/O-DU Sieci złożone (E2/O-DU) - W20 Wykład Strzałka Dominik (ES) B304 |
E2/O-DU Sieci złożone (E2/O-DU) - W20 Wykład Strzałka Dominik (ES) B304 |
-x- | -x- | Zaawansowane układy przekształcania energii (E2/O-DU) - L30 Laboratorium Nowak Marek (EE) B5 |
Zaawansowane układy przekształcania energii (E2/O-DU) - L30 Laboratorium Nowak Marek (EE) B5 |
E2/O-DU Zarządzanie energetyką prosumencką (E2/O-DU) - W30 Wykład, Część 2., (w tyg. 1-8) Mazur Damian (ET) B200 |
E2/O-DU Zarządzanie energetyką prosumencką (E2/O-DU) - W30 Wykład, Część 2., (w tyg. 1-8) Mazur Damian (ET) B200 |
--- | #10:30-10:45 | |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||
11:00-11:15 | -x- | -x- | --- | 11:00-11:15 | |||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||
11:30-11:45 | -x- | -x- | --- | 11:30-11:45 | |||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||||
12:00-12:15 | -x- | -x- | --- | 12:00-12:15 | |||||||
#12:15-12:30 | E2/O-DU Wspólny rynek energii Unii Europejskiej (E2/O-DU) - W20 Wykład Ruszel Mariusz (ZE) F202 |
E2/O-DU Wspólny rynek energii Unii Europejskiej (E2/O-DU) - W20 Wykład Ruszel Mariusz (ZE) F202 |
Zarządzanie energetyką prosumencką (E2/O-DU) - P20 Projekt Kossowski Tomasz (ET) B200 |
Zarządzanie energetyką prosumencką (E2/O-DU) - P20 Projekt Kossowski Tomasz (ET) B200 |
E2/O-DU Zarządzanie energetyką prosumencką (E2/O-DU) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-7) Mazur Damian (ET) B200 |
E2/O-DU Zarządzanie energetyką prosumencką (E2/O-DU) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-7) Mazur Damian (ET) B200 |
E2/O-DU Zaawansowane układy przekształcania energii (E2/O-DU) - W20 Wykład Sobczyński Dariusz (EE) B16 |
E2/O-DU Zaawansowane układy przekształcania energii (E2/O-DU) - W20 Wykład Sobczyński Dariusz (EE) B16 |
-x- | -x- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||||
12:45-13:00 | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||
13:00-13:15 | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||||
13:15-13:30 | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||
13:30-13:45 | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||
13:45-14:00 | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||||
#14:00-14:15 | Wspólny rynek energii Unii Europejskiej (E2/O-DU) - P20 Projekt Ruszel Mariusz (ZE) B205 |
Wspólny rynek energii Unii Europejskiej (E2/O-DU) - P20 Projekt Ruszel Mariusz (ZE) B205 |
--- | Sieci złożone (E2/O-DU) - P15 Projekt Grabowski Franciszek (ES) B303 |
Kogeneracja i systemy rozproszone (E2/O-DU) - P20 Projekt Pawłowski Piotr (EE) B16 |
Kogeneracja i systemy rozproszone (E2/O-DU) - P20 Projekt Pawłowski Piotr (EE) B16 |
--- | --- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||
#15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
E2/PE-DU-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | -x- | -x- | E2-DU Seminarium dyplomowe (E2-DU w ET) - C15 Ćwiczenia, (9 i 23 marca, 13, 20 i 26 kwietnia, 10, 17 i 24 maja 2022 r.) Gołębiowski Lesław (ET) B200 |
E2-DU Seminarium dyplomowe (E2-DU w ET) - C15 Ćwiczenia, (9 i 23 marca, 13, 20 i 26 kwietnia, 10, 17 i 24 maja 2022 r.) Gołębiowski Lesław (ET) B200 |
--- | --- | E2-DU Wykład monograficzny (E2-DU) - W30 Wykład, (22 marca 2022 r. o godz. 10:30 w B304 zamiast 24 marca) Masłowski Grzegorz (ET), Gołębiowski Lesław (ET) B304 |
E2-DU Wykład monograficzny (E2-DU) - W30 Wykład, (22 marca 2022 r. o godz. 10:30 w B304 zamiast 24 marca) Masłowski Grzegorz (ET), Gołębiowski Lesław (ET) B304 |
-x- | -x- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | ||||
09:15-09:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | ||||
09:30-09:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | ||||
09:45-10:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | ||||
10:00-10:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | ||||
10:15-10:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | ||||
#10:30-10:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | E2/PE-DU Układy programowalne (E2/PE-DU) - W30 Wykład Binkowski Tomasz (EE) A111 |
E2/PE-DU Układy programowalne (E2/PE-DU) - W30 Wykład Binkowski Tomasz (EE) A111 |
-x- | -x- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||
11:30-11:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||
11:45-12:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | Graficzne środowiska programowania systemów pomiarowych (E2/PE-DU) - L20 Laboratorium, (135 min. bez przerwy) Hanus Robert (EM) A212 |
-x- | -x- | 11:45-12:00 | ||
12:00-12:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | |||
#12:15-12:30 | -x- | -x- | E2/PE-DU Urządzenia logiczne i protokoły w sieciach energetycznych (E2/PE-DU) - W30 Wykład Kwiatkowski Bogdan (ET) F402 |
E2/PE-DU Urządzenia logiczne i protokoły w sieciach energetycznych (E2/PE-DU) - W30 Wykład Kwiatkowski Bogdan (ET) F402 |
--- | Układy programowalne (E2/PE-DU) - L30 Laboratorium Binkowski Tomasz (EE) B17 |
Układy programowalne (E2/PE-DU) - L30 Laboratorium Binkowski Tomasz (EE) B17 |
-x- | -x- | #12:15-12:30 | |
12:30-12:45 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | |||||
12:45-13:00 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | |||||
13:00-13:15 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | |||||
13:15-13:30 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | |||||
13:30-13:45 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | |||||
13:45-14:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | |||
#14:00-14:15 | -x- | -x- | E2/PE-DU Graficzne środowiska programowania systemów pomiarowych (E2/PE-DU) - W15 Wykład Hanus Robert (EM) B303 |
Urządzenia logiczne i protokoły w sieciach energetycznych (E2/PE-DU) - L15 Laboratorium Kuras Romuald (ET) B205 |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||
#15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | Urządzenia logiczne i protokoły w sieciach energetycznych (E2/PE-DU) - P15 Projekt Kuras Romuald (ET) B205 |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |
#17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
E2/PE-DU-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | -x- | -x- | E2-DU Seminarium dyplomowe (E2-DU w ET) - C15 Ćwiczenia, (9 i 23 marca, 13, 20 i 26 kwietnia, 10, 17 i 24 maja 2022 r.) Gołębiowski Lesław (ET) B200 |
E2-DU Seminarium dyplomowe (E2-DU w ET) - C15 Ćwiczenia, (9 i 23 marca, 13, 20 i 26 kwietnia, 10, 17 i 24 maja 2022 r.) Gołębiowski Lesław (ET) B200 |
--- | --- | E2-DU Wykład monograficzny (E2-DU) - W30 Wykład, (22 marca 2022 r. o godz. 10:30 w B304 zamiast 24 marca) Masłowski Grzegorz (ET), Gołębiowski Lesław (ET) B304 |
E2-DU Wykład monograficzny (E2-DU) - W30 Wykład, (22 marca 2022 r. o godz. 10:30 w B304 zamiast 24 marca) Masłowski Grzegorz (ET), Gołębiowski Lesław (ET) B304 |
-x- | -x- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | ||||
09:15-09:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | ||||
09:30-09:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | ||||
09:45-10:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | ||||
10:00-10:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | ||||
10:15-10:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | ||||
#10:30-10:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | E2/PE-DU Układy programowalne (E2/PE-DU) - W30 Wykład Binkowski Tomasz (EE) A111 |
E2/PE-DU Układy programowalne (E2/PE-DU) - W30 Wykład Binkowski Tomasz (EE) A111 |
-x- | -x- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||
11:30-11:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||
11:45-12:00 | -x- | -x- | --- | --- | Graficzne środowiska programowania systemów pomiarowych (E2/PE-DU) - L20 Laboratorium, (135 min. bez przerwy) Hanus Robert (EM) A212 |
--- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | ||
12:00-12:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | |||
#12:15-12:30 | -x- | -x- | E2/PE-DU Urządzenia logiczne i protokoły w sieciach energetycznych (E2/PE-DU) - W30 Wykład Kwiatkowski Bogdan (ET) F402 |
E2/PE-DU Urządzenia logiczne i protokoły w sieciach energetycznych (E2/PE-DU) - W30 Wykład Kwiatkowski Bogdan (ET) F402 |
--- | --- | --- | -x- | -x- | #12:15-12:30 | |
12:30-12:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | |||
12:45-13:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | |||
13:00-13:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | |||
13:15-13:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | |||
13:30-13:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | |||
13:45-14:00 | -x- | -x- | --- | Układy programowalne (E2/PE-DU) - L30 Laboratorium Binkowski Tomasz (EE) B18 |
Układy programowalne (E2/PE-DU) - L30 Laboratorium Binkowski Tomasz (EE) B18 |
-x- | -x- | 13:45-14:00 | |||
#14:00-14:15 | -x- | -x- | E2/PE-DU Graficzne środowiska programowania systemów pomiarowych (E2/PE-DU) - W15 Wykład Hanus Robert (EM) B303 |
--- | --- | --- | -x- | -x- | #14:00-14:15 | ||
14:15-14:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||
14:30-14:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||
14:45-15:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||
15:00-15:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||
15:15-15:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |
15:30-15:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |
#15:45-16:00 | -x- | -x- | Urządzenia logiczne i protokoły w sieciach energetycznych (E2/PE-DU) - L15 Laboratorium Kuras Romuald (ET) B205 |
--- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |
#17:30-17:45 | -x- | -x- | Urządzenia logiczne i protokoły w sieciach energetycznych (E2/PE-DU) - P15 Projekt Kuras Romuald (ET) B205 |
--- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | |
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | |
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | |
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | |
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | |
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
F1A-DU-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | Semantyka i weryfikacja programów (F1A-DU) - L20 Laboratorium, (135 min. bez przerwy) Sadolewski Jan (EA) D3b |
--- | --- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | |
#08:45-09:00 | F1A-DU Eksploracja danych (F1A-DU) - W30 Wykład Jędrzejec Bartosz (EA), Oszust Mariusz (EA) A112 |
F1A-DU Eksploracja danych (F1A-DU) - W30 Wykład Jędrzejec Bartosz (EA), Oszust Mariusz (EA) A112 |
Matematyka dyskretna 2 (F1A-DU) - L30 Laboratorium Kossowski Tomasz (ET) B210 |
Matematyka dyskretna 2 (F1A-DU) - L30 Laboratorium Kossowski Tomasz (ET) B210 |
--- | F1A-DU Historia idei i odkryć naukowych (F1-DU) - C15 Ćwiczenia, (gr. ćw. nr 1) Salach Mateusz (ES) A113 |
F1A-DU Społeczeństwo informacyjne 2 (F1A-DU) - W15 Wykład Mazur Damian (ET) A112 |
E1-DU, F1-DU Szkolenie BHP (E1-DU) - W04 Wykład, (jednorazowo, w piątek 18 marca 2022 r.), (obecność obowiązkowa, gdyż wiąże się z wydaniem indywidualnego zaświadczenia uczestnictwa) Woźny Artur (ZB) V18 |
-x- | #08:45-09:00 | |
09:00-09:15 | --- | -x- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | -x- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | -x- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | --- | -x- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | --- | -x- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | -x- | 10:15-10:30 | |||||||
#10:30-10:45 | F1A-DU Metody obliczeniowe optymalizacji (F1A-DU) - W30 Wykład Wysocki Marian (EA) A112 |
F1A-DU Metody obliczeniowe optymalizacji (F1A-DU) - W30 Wykład Wysocki Marian (EA) A112 |
F1A-DU Matematyka dyskretna 2 (F1A-DU) - W30 Wykład Szczepański Antoni (ET) B303 |
F1A-DU Matematyka dyskretna 2 (F1A-DU) - W30 Wykład Szczepański Antoni (ET) B303 |
--- | Społeczeństwo informacyjne 2 (F1A-DU) - P15 Projekt, (w B201) Szczupak Paweł (ET) |
F1A-DU Semantyka i weryfikacja programów (F1A-DU) - W30 Wykład Sadolewski Jan (EA) A113 |
F1A-DU Semantyka i weryfikacja programów (F1A-DU) - W30 Wykład Sadolewski Jan (EA) A113 |
-x- | #10:30-10:45 | |
10:45-11:00 | --- | -x- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | -x- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | -x- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | -x- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | -x- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | -x- | 12:00-12:15 | ||||||||
#12:15-12:30 | F1-DU Historia idei i odkryć naukowych (F1-DU) - W15 Wykład Piętal Michał (ES) A312 |
--- | F1A-DU Matematyka dyskretna 2 (F1A-DU) - C20 Ćwiczenia Szczepański Antoni (ET) B303 |
F1A-DU Matematyka dyskretna 2 (F1A-DU) - C20 Ćwiczenia Szczepański Antoni (ET) B303 |
F1-DU Język angielski w nauce i technice (F1-DU) - P30 Projekt Potocka Karolina (CJ) J302 |
F1-DU Język angielski w nauce i technice (F1-DU) - P30 Projekt Potocka Karolina (CJ) J302 |
F1A-DU Programowanie współbieżne i rozproszone (F1A-DU) - W30 Wykład Samolej Sławomir (EA), Rak Tomasz (EA) A113 |
F1A-DU Programowanie współbieżne i rozproszone (F1A-DU) - W30 Wykład Samolej Sławomir (EA), Rak Tomasz (EA) A113 |
-x- | -x- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | |||||||
#14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | F1A-DU Metody obliczeniowe optymalizacji (F1A-DU) - C20 Ćwiczenia Kapuściński Tomasz (EA) B303 |
F1A-DU Metody obliczeniowe optymalizacji (F1A-DU) - C20 Ćwiczenia Kapuściński Tomasz (EA) B303 |
Programowanie współbieżne i rozproszone (F1A-DU) - L20 Laboratorium, (135 min. bez przerwy) Samolej Sławomir (EA), Rak Tomasz (EA) F105 |
Metody obliczeniowe optymalizacji (F1A-DU) - L20 Laboratorium, (135 min. bez przerwy) Kapuściński Tomasz (EA) D3b |
-x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | Eksploracja danych (F1A-DU) - L20 Laboratorium, (135 min. bez przerwy) Jędrzejec Bartosz (EA), Oszust Mariusz (EA) F104 |
--- | -x- | -x- | #15:45-16:00 | ||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |
#17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 | |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
F1A-DU-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | Semantyka i weryfikacja programów (F1A-DU) - L20 Laboratorium, (135 min. bez przerwy) Sadolewski Jan (EA) D3b |
--- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | |
#08:45-09:00 | F1A-DU Eksploracja danych (F1A-DU) - W30 Wykład Jędrzejec Bartosz (EA), Oszust Mariusz (EA) A112 |
F1A-DU Eksploracja danych (F1A-DU) - W30 Wykład Jędrzejec Bartosz (EA), Oszust Mariusz (EA) A112 |
--- | --- | --- | F1A-DU Historia idei i odkryć naukowych (F1-DU) - C15 Ćwiczenia, (gr. ćw. nr 1) Salach Mateusz (ES) A113 |
F1A-DU Społeczeństwo informacyjne 2 (F1A-DU) - W15 Wykład Mazur Damian (ET) A112 |
E1-DU, F1-DU Szkolenie BHP (E1-DU) - W04 Wykład, (jednorazowo, w piątek 18 marca 2022 r.), (obecność obowiązkowa, gdyż wiąże się z wydaniem indywidualnego zaświadczenia uczestnictwa) Woźny Artur (ZB) V18 |
-x- | #08:45-09:00 | |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | -x- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | -x- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | -x- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | -x- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | -x- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | 10:15-10:30 | |||||
#10:30-10:45 | F1A-DU Metody obliczeniowe optymalizacji (F1A-DU) - W30 Wykład Wysocki Marian (EA) A112 |
F1A-DU Metody obliczeniowe optymalizacji (F1A-DU) - W30 Wykład Wysocki Marian (EA) A112 |
F1A-DU Matematyka dyskretna 2 (F1A-DU) - W30 Wykład Szczepański Antoni (ET) B303 |
F1A-DU Matematyka dyskretna 2 (F1A-DU) - W30 Wykład Szczepański Antoni (ET) B303 |
Społeczeństwo informacyjne 2 (F1A-DU) - P15 Projekt, (w B201) Szczupak Paweł (ET) |
--- | F1A-DU Semantyka i weryfikacja programów (F1A-DU) - W30 Wykład Sadolewski Jan (EA) A113 |
F1A-DU Semantyka i weryfikacja programów (F1A-DU) - W30 Wykład Sadolewski Jan (EA) A113 |
-x- | #10:30-10:45 | |
10:45-11:00 | --- | -x- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | -x- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | -x- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | -x- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | -x- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | -x- | 12:00-12:15 | ||||||||
#12:15-12:30 | F1-DU Historia idei i odkryć naukowych (F1-DU) - W15 Wykład Piętal Michał (ES) A312 |
--- | F1A-DU Matematyka dyskretna 2 (F1A-DU) - C20 Ćwiczenia Szczepański Antoni (ET) B303 |
F1A-DU Matematyka dyskretna 2 (F1A-DU) - C20 Ćwiczenia Szczepański Antoni (ET) B303 |
F1-DU Język angielski w nauce i technice (F1-DU) - P30 Projekt Potocka Karolina (CJ) J302 |
F1-DU Język angielski w nauce i technice (F1-DU) - P30 Projekt Potocka Karolina (CJ) J302 |
F1A-DU Programowanie współbieżne i rozproszone (F1A-DU) - W30 Wykład Samolej Sławomir (EA), Rak Tomasz (EA) A113 |
F1A-DU Programowanie współbieżne i rozproszone (F1A-DU) - W30 Wykład Samolej Sławomir (EA), Rak Tomasz (EA) A113 |
-x- | -x- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | |||||||
#14:00-14:15 | --- | --- | Matematyka dyskretna 2 (F1A-DU) - L30 Laboratorium Kossowski Tomasz (ET) B210 |
Matematyka dyskretna 2 (F1A-DU) - L30 Laboratorium Kossowski Tomasz (ET) B210 |
F1A-DU Metody obliczeniowe optymalizacji (F1A-DU) - C20 Ćwiczenia Kapuściński Tomasz (EA) B303 |
F1A-DU Metody obliczeniowe optymalizacji (F1A-DU) - C20 Ćwiczenia Kapuściński Tomasz (EA) B303 |
Metody obliczeniowe optymalizacji (F1A-DU) - L20 Laboratorium, (135 min. bez przerwy) Kapuściński Tomasz (EA) D3b |
Programowanie współbieżne i rozproszone (F1A-DU) - L20 Laboratorium, (135 min. bez przerwy) Samolej Sławomir (EA), Rak Tomasz (EA) F105 |
-x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Eksploracja danych (F1A-DU) - L20 Laboratorium, (135 min. bez przerwy) Jędrzejec Bartosz (EA), Oszust Mariusz (EA) F104 |
-x- | -x- | #15:45-16:00 | ||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |
#17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 | |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
F1S-DU-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | Projektowanie i eksploatacja sieci komputerowych I (F1S-DU) - P15 Projekt Bolanowski Marek (ES) F602 |
-x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | |
08:00-08:15 | -x- | -x- | F1S-DU Projektowanie i eksploatacja sieci komputerowych I (F1S-DU) - W20 Wykład Bolanowski Marek (ES) F604 |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | |
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||
#08:45-09:00 | F1S-DU Systemy konwergentne (F1S-DU) - W30 Wykład Mazurek Mirosław (ES) F202 |
F1S-DU Systemy konwergentne (F1S-DU) - W30 Wykład Mazurek Mirosław (ES) F202 |
F1S-DU Administracja sieciowych systemów operacyjnych I (F1S-DU) - W15 Wykład Dymora Paweł (ES) A214 |
--- | --- | F1S-DU Społeczeństwo informacyjne 2 (S) (F1S-DU) - W15 Wykład Mazur Damian (ET) A112 |
F1S-DU Historia idei i odkryć naukowych (F1-DU) - C15 Ćwiczenia, (gr. ćw. nr 2) Salach Mateusz (ES) A113 |
E1-DU, F1-DU Szkolenie BHP (E1-DU) - W04 Wykład, (jednorazowo, w piątek 18 marca 2022 r.), (obecność obowiązkowa, gdyż wiąże się z wydaniem indywidualnego zaświadczenia uczestnictwa) Woźny Artur (ZB) V18 |
-x- | #08:45-09:00 | |
09:00-09:15 | --- | --- | -x- | 09:00-09:15 | |||||||
09:15-09:30 | --- | --- | -x- | 09:15-09:30 | |||||||
09:30-09:45 | --- | --- | -x- | 09:30-09:45 | |||||||
09:45-10:00 | Administracja sieciowych systemów operacyjnych I (F1S-DU) - L20 Laboratorium, (135 min. bez przerwy) Smalara Krzysztof (ES) F502 |
--- | -x- | 09:45-10:00 | |||||||
10:00-10:15 | --- | -x- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | -x- | 10:15-10:30 | ||||||||
#10:30-10:45 | F1S-DU Zastosowania informatyki I (F1S-DU) - W20 Wykład Lal Kazimierz (EA) A214 |
F1S-DU Zastosowania informatyki I (F1S-DU) - W20 Wykład Lal Kazimierz (EA) A214 |
Administracja sieciowych systemów operacyjnych I (F1S-DU) - P10 Projekt, (w tyg. 1, 3, 7, 11, 13) Dymora Paweł (ES) |
Modelowanie i analiza systemów informatycznych (F1S-DU) - L15 Laboratorium Kuraś Paweł (ES) F505 |
--- | Projektowanie i eksploatacja sieci komputerowych I (F1S-DU) - L30 Laboratorium Gerka Alicja (ES) F604 |
Projektowanie i eksploatacja sieci komputerowych I (F1S-DU) - L30 Laboratorium Gerka Alicja (ES) F604 |
-x- | #10:30-10:45 | ||
10:45-11:00 | --- | -x- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | -x- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | -x- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | -x- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | -x- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | -x- | 12:00-12:15 | |||||||
#12:15-12:30 | F1-DU Historia idei i odkryć naukowych (F1-DU) - W15 Wykład Piętal Michał (ES) A312 |
--- | Społeczeństwo informacyjne 2 (S) (F1S-DU) - P15 Projekt, (w B201) Szczupak Paweł (ET) |
Inżynieria systemów złożonych (F1S-DU) - P20 Projekt, Część 2. Strzałka Dominik (ES) F602 |
F1-DU Język angielski w nauce i technice (F1-DU) - P30 Projekt Potocka Karolina (CJ) J302 |
F1-DU Język angielski w nauce i technice (F1-DU) - P30 Projekt Potocka Karolina (CJ) J302 |
Zastosowania informatyki I (F1S-DU) - P25 Projekt Lal Kazimierz (EA) F107 |
Zastosowania informatyki I (F1S-DU) - P25 Projekt Lal Kazimierz (EA) F107 |
-x- | -x- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||
#14:00-14:15 | --- | --- | Inżynieria systemów złożonych (F1S-DU) - P20 Projekt, Część 1. Strzałka Dominik (ES) F602 |
--- | F1S-DU Modelowanie i analiza systemów informatycznych (F1S-DU) - W15 Wykład Strzałka Dominik (ES) A113 |
F1S-DU Inżynieria systemów złożonych (F1S-DU) - W20 Wykład, (135 min. bez przerwy) Strzałka Dominik (ES) A113 |
Systemy konwergentne (F1S-DU) - L25 Laboratorium Smalara Krzysztof (ES), Ćmil Michał (ES) F502 |
Systemy konwergentne (F1S-DU) - L25 Laboratorium Smalara Krzysztof (ES), Ćmil Michał (ES) F502 |
-x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | Modelowanie i analiza systemów informatycznych (F1S-DU) - P15 Projekt, (w sali D206a) Strzałka Dominik (ES) A113 |
--- | --- | -x- | -x- | #15:45-16:00 | |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |
#17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
F2A-DU-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | --- | --- | F2A-DU Ochrona elektromagnetyczna sieci teleinformatycznych -p.w. (F2A-DU) - W30 Wykład Ziemba Robert (ET) B303 |
F2A-DU Ochrona elektromagnetyczna sieci teleinformatycznych -p.w. (F2A-DU) - W30 Wykład Ziemba Robert (ET) B303 |
F2-DU Seminarium dyplomowe (F2-DU w ET) - C15 Ćwiczenia Mazur Damian (ET) A113 |
F2-DU Seminarium dyplomowe (F2-DU w EA) - C15 Ćwiczenia Marnik Joanna (EA) A112 |
-x- | -x- | -x- | -x- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | ||||
09:15-09:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | ||||
09:30-09:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | ||||
09:45-10:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | ||||
10:00-10:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | ||||
10:15-10:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | ||||
#10:30-10:45 | Programowanie nowoczesnych aplikacji internetowych -p.w. (F2A-DU) - L30 Laboratorium Dec Grzegorz (EA), Oszust Mariusz (EA) F102 |
Programowanie nowoczesnych aplikacji internetowych -p.w. (F2A-DU) - L30 Laboratorium Dec Grzegorz (EA), Oszust Mariusz (EA) F102 |
F2A-DU Programowanie nowoczesnych aplikacji internetowych -p.w. (F2A-DU) - W30 Wykład Dec Grzegorz (EA), Oszust Mariusz (EA) A112 |
F2A-DU Programowanie nowoczesnych aplikacji internetowych -p.w. (F2A-DU) - W30 Wykład Dec Grzegorz (EA), Oszust Mariusz (EA) A112 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||||
11:00-11:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||
11:15-11:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||||
11:30-11:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||
11:45-12:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | ||||
12:00-12:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||||
#12:15-12:30 | Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną -p.w. (F2A-DU) - L30 Laboratorium Lal Kazimierz (EA) B303 |
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną -p.w. (F2A-DU) - L30 Laboratorium Lal Kazimierz (EA) B303 |
F2A-DU Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną -p.w. (F2A-DU) - W30 Wykład Lal Kazimierz (EA) A112 |
F2A-DU Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną -p.w. (F2A-DU) - W30 Wykład Lal Kazimierz (EA) A112 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||
12:45-13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||
13:00-13:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||
13:15-13:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||
13:30-13:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||
13:45-14:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||
#14:00-14:15 | F2-DU Wykład monograficzny (F2-DU) - W30 Wykład Piętal Michał (ES) B305 |
F2-DU Wykład monograficzny (F2-DU) - W30 Wykład Piętal Michał (ES) B305 |
Ochrona elektromagnetyczna sieci teleinformatycznych -p.w. (F2A-DU) - P30 Projekt Ziemba Robert (ET) B200 |
Ochrona elektromagnetyczna sieci teleinformatycznych -p.w. (F2A-DU) - P30 Projekt Ziemba Robert (ET) B200 |
F2A-DU Technologie informatyczne dla przemysłu 4.0 (A) (F2A-DU) - W15 Wykład Żabiński Tomasz (EA) A111 |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | Technologie informatyczne dla przemysłu 4.0 (A) (F2A-DU) - P15 Projekt Żabiński Tomasz (EA) A111 |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |
#17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
F2S-DU-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | Optymalizacja systemów i baz danych -p.w. (F2S-DU) - L30 Laboratorium Smalara Krzysztof (ES) F502 |
Optymalizacja systemów i baz danych -p.w. (F2S-DU) - L30 Laboratorium Smalara Krzysztof (ES) F502 |
F2S-DU Systemy infrastruktury krytycznej -p.w. (F2S-DU) - W25 Wykład Mazurek Mirosław (ES) F502 |
F2S-DU Systemy infrastruktury krytycznej -p.w. (F2S-DU) - W25 Wykład Mazurek Mirosław (ES) F502 |
F2-DU Seminarium dyplomowe (F2-DU w ET) - C15 Ćwiczenia Mazur Damian (ET) A113 |
F2-DU Seminarium dyplomowe (F2-DU w EA) - C15 Ćwiczenia Marnik Joanna (EA) A112 |
-x- | -x- | -x- | -x- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | ||||||
#10:30-10:45 | Systemy infrastruktury krytycznej -p.w. (F2S-DU) - P30 Projekt Mazurek Mirosław (ES) F505 |
Systemy infrastruktury krytycznej -p.w. (F2S-DU) - P30 Projekt Mazurek Mirosław (ES) F505 |
F2S-DU Optymalizacja systemów i baz danych -p.w. (F2S-DU) - W25 Wykład Nycz Mariusz (ES) F604 |
F2S-DU Optymalizacja systemów i baz danych -p.w. (F2S-DU) - W25 Wykład Nycz Mariusz (ES) F604 |
F2S-DU Mobilne systemy teleinformatyczne -p.w. (F2S-DU) - W25 Wykład Szczepański Antoni (ET) B205 |
F2S-DU Mobilne systemy teleinformatyczne -p.w. (F2S-DU) - W25 Wykład Szczepański Antoni (ET) B205 |
-x- | -x- | -x- | -x- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||||||
11:00-11:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||||
11:15-11:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||||||
11:30-11:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||||
11:45-12:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | ||||||
12:00-12:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||||||
#12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | Mobilne systemy teleinformatyczne -p.w. (F2S-DU) - P30 Projekt Szczepański Antoni (ET) B205 |
Mobilne systemy teleinformatyczne -p.w. (F2S-DU) - P30 Projekt Szczepański Antoni (ET) B205 |
-x- | -x- | -x- | -x- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||
#14:00-14:15 | F2-DU Wykład monograficzny (F2-DU) - W30 Wykład Piętal Michał (ES) B305 |
F2-DU Wykład monograficzny (F2-DU) - W30 Wykład Piętal Michał (ES) B305 |
--- | --- | --- | F2S-DU Technologie informatyczne dla przemysłu 4.0 (S) (F2S-DU) - W15 Wykład Żabiński Tomasz (EA) A111 |
-x- | -x- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Technologie informatyczne dla przemysłu 4.0 (S) (F2S-DU) - L20 Laboratorium, (135 min. bez przerwy) Żabiński Tomasz (EA) A111 |
-x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |
#17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 | |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
T1-DU-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - L15 Laboratorium Bednarek Marcin (EA) D7 |
--- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | |
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | |
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | |
08:00-08:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | |
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | |
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | |
#08:45-09:00 | T1-DU Język angielski w nauce i technice (T1-DU) - K30 Lektorat, (zajęcia zdalne) Kawa-Ledniowska Izabela (CJ), Fleszar Mateusz (CJ) |
T1-DU Język angielski w nauce i technice (T1-DU) - K30 Lektorat, (zajęcia zdalne) Kawa-Ledniowska Izabela (CJ), Fleszar Mateusz (CJ) |
T1-DU Programowalne układy cyfrowe (T1-DU) - W30 Wykład Węglarski Mariusz (EU) A313 |
T1-DU Programowalne układy cyfrowe (T1-DU) - W30 Wykład Węglarski Mariusz (EU) A313 |
A1-DU, T1-DU Szkolenie BHP (A1-DU) - W04 Wykład, (jednorazowo, w środę 16 marca 2022 r.), (obecność obowiązkowa, gdyż wiąże się z wydaniem indywidualnego zaświadczenia uczestnictwa) Woźny Artur (ZB) V18 |
--- | T1-DU-C1 Teoria pola elektromagnetycznego II (T1-DU) - C30 Ćwiczenia Pawłowski Stanisław (ED) A312 |
T1-DU-C1 Teoria pola elektromagnetycznego II (T1-DU) - C30 Ćwiczenia Pawłowski Stanisław (ED) A312 |
--- | --- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | |||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||||||
09:30-09:45 | --- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | |||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||||||
10:00-10:15 | --- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | |||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||||||
#10:30-10:45 | T1-DU Język angielski w nauce i technice (T1-DU) - K30 Lektorat, (zajęcia zdalne) Kawa-Ledniowska Izabela (CJ), Rochecka Barbara (CJ) |
T1-DU Język angielski w nauce i technice (T1-DU) - K30 Lektorat, (zajęcia zdalne) Kawa-Ledniowska Izabela (CJ), Rochecka Barbara (CJ) |
T1-DU Metody obliczeniowe w fizyce i technice (T1-DU) - W15 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) A111 |
T1-DU-C1 Metody obliczeniowe w fizyce i technice (T1-DU) - C15 Ćwiczenia Pawłowski Stanisław (ED) A111 |
--- | T1-DU Metody numeryczne (T1-DU) - W15 Wykład Brański Adam (ET) A214 |
T1-DU-C1 Metody numeryczne (T1-DU) - C15 Ćwiczenia Kuras Romuald (ET) A214 |
-x- | -x- | #10:30-10:45 | |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||
11:00-11:15 | --- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | |||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||
11:30-11:45 | --- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | |||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||||
#12:15-12:30 | Programowalne układy cyfrowe (T1-DU) - L30 Laboratorium Węglarski Mariusz (EU) A50 |
Programowalne układy cyfrowe (T1-DU) - L30 Laboratorium Węglarski Mariusz (EU) A50 |
T1-DU Teoria pola elektromagnetycznego II (T1-DU) - W30 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) A111 |
T1-DU Teoria pola elektromagnetycznego II (T1-DU) - W30 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) A111 |
--- | --- | Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (T1-DU) - L30 Laboratorium Sobaszek Mirosław (EP) A300 |
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (T1-DU) - L30 Laboratorium Sobaszek Mirosław (EP) A300 |
-x- | -x- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||
#14:00-14:15 | Diagnostyka i niezawodność (T1-DU) - L15 Laboratorium Tabisz Roman (EM) A209 |
Diagnostyka i niezawodność (T1-DU) - P15 Projekt Tabisz Roman (EM) A214 |
--- | Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - P15 Projekt, Część 2. Bednarek Marcin (EA) D7 |
T1-DU Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (T1-DU) - W30 Wykład Sobaszek Mirosław (EP) A313 |
T1-DU Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (T1-DU) - W30 Wykład Sobaszek Mirosław (EP) A313 |
Metody numeryczne (T1-DU) - L15 Laboratorium Wilczkiewicz Bartłomiej (EU) A74 |
--- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||
#15:45-16:00 | T1-DU Diagnostyka i niezawodność (T1-DU) - W30 Wykład Bednarek Marcin (EA) B305 |
T1-DU Diagnostyka i niezawodność (T1-DU) - W30 Wykład Bednarek Marcin (EA) B305 |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
#17:30-17:45 | T1-DU Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - W30 Wykład Bednarek Marcin (EA) B305 |
T1-DU Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - W30 Wykład Bednarek Marcin (EA) B305 |
-x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - P15 Projekt, Część 1., (19:00-19:45) Bednarek Marcin (EA) B305 |
--- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
T1-DU-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | --- | Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - L15 Laboratorium Bednarek Marcin (EA) D7 |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | |
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | |
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | |
08:00-08:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | |
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | |
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | |
#08:45-09:00 | T1-DU Język angielski w nauce i technice (T1-DU) - K30 Lektorat, (zajęcia zdalne) Kawa-Ledniowska Izabela (CJ), Fleszar Mateusz (CJ) |
T1-DU Język angielski w nauce i technice (T1-DU) - K30 Lektorat, (zajęcia zdalne) Kawa-Ledniowska Izabela (CJ), Fleszar Mateusz (CJ) |
T1-DU Programowalne układy cyfrowe (T1-DU) - W30 Wykład Węglarski Mariusz (EU) A313 |
T1-DU Programowalne układy cyfrowe (T1-DU) - W30 Wykład Węglarski Mariusz (EU) A313 |
A1-DU, T1-DU Szkolenie BHP (A1-DU) - W04 Wykład, (jednorazowo, w środę 16 marca 2022 r.), (obecność obowiązkowa, gdyż wiąże się z wydaniem indywidualnego zaświadczenia uczestnictwa) Woźny Artur (ZB) V18 |
--- | T1-DU-C1 Teoria pola elektromagnetycznego II (T1-DU) - C30 Ćwiczenia Pawłowski Stanisław (ED) A312 |
T1-DU-C1 Teoria pola elektromagnetycznego II (T1-DU) - C30 Ćwiczenia Pawłowski Stanisław (ED) A312 |
--- | --- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | |||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||||||
09:30-09:45 | --- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | |||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||||||
10:00-10:15 | --- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | |||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||||||
#10:30-10:45 | T1-DU Język angielski w nauce i technice (T1-DU) - K30 Lektorat, (zajęcia zdalne) Kawa-Ledniowska Izabela (CJ), Rochecka Barbara (CJ) |
T1-DU Język angielski w nauce i technice (T1-DU) - K30 Lektorat, (zajęcia zdalne) Kawa-Ledniowska Izabela (CJ), Rochecka Barbara (CJ) |
T1-DU Metody obliczeniowe w fizyce i technice (T1-DU) - W15 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) A111 |
T1-DU-C1 Metody obliczeniowe w fizyce i technice (T1-DU) - C15 Ćwiczenia Pawłowski Stanisław (ED) A111 |
--- | T1-DU Metody numeryczne (T1-DU) - W15 Wykład Brański Adam (ET) A214 |
T1-DU-C1 Metody numeryczne (T1-DU) - C15 Ćwiczenia Kuras Romuald (ET) A214 |
-x- | -x- | #10:30-10:45 | |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||
11:00-11:15 | --- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | |||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||
11:30-11:45 | --- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | |||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||||
#12:15-12:30 | Diagnostyka i niezawodność (T1-DU) - L15 Laboratorium Tabisz Roman (EM) A209 |
Diagnostyka i niezawodność (T1-DU) - P15 Projekt Tabisz Roman (EM) A312 |
T1-DU Teoria pola elektromagnetycznego II (T1-DU) - W30 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) A111 |
T1-DU Teoria pola elektromagnetycznego II (T1-DU) - W30 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) A111 |
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (T1-DU) - L30 Laboratorium Sobaszek Mirosław (EP) A300 |
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (T1-DU) - L30 Laboratorium Sobaszek Mirosław (EP) A300 |
Metody numeryczne (T1-DU) - L15 Laboratorium Wilczkiewicz Bartłomiej (EU) A74 |
--- | -x- | -x- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | |||||||
#14:00-14:15 | Programowalne układy cyfrowe (T1-DU) - L30 Laboratorium Węglarski Mariusz (EU) A50 |
Programowalne układy cyfrowe (T1-DU) - L30 Laboratorium Węglarski Mariusz (EU) A50 |
--- | --- | T1-DU Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (T1-DU) - W30 Wykład Sobaszek Mirosław (EP) A313 |
T1-DU Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (T1-DU) - W30 Wykład Sobaszek Mirosław (EP) A313 |
--- | --- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - P15 Projekt, Część 2. Bednarek Marcin (EA) D7 |
--- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||
#15:45-16:00 | T1-DU Diagnostyka i niezawodność (T1-DU) - W30 Wykład Bednarek Marcin (EA) B305 |
T1-DU Diagnostyka i niezawodność (T1-DU) - W30 Wykład Bednarek Marcin (EA) B305 |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
#17:30-17:45 | T1-DU Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - W30 Wykład Bednarek Marcin (EA) B305 |
T1-DU Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - W30 Wykład Bednarek Marcin (EA) B305 |
-x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | --- | Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - P15 Projekt, Część 1., (19:00-19:45) Bednarek Marcin (EA) B305 |
-x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
T1-DU-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | T1-DU Język angielski w nauce i technice (T1-DU) - K30 Lektorat, (zajęcia zdalne) Kawa-Ledniowska Izabela (CJ), Fleszar Mateusz (CJ) |
T1-DU Język angielski w nauce i technice (T1-DU) - K30 Lektorat, (zajęcia zdalne) Kawa-Ledniowska Izabela (CJ), Fleszar Mateusz (CJ) |
T1-DU Programowalne układy cyfrowe (T1-DU) - W30 Wykład Węglarski Mariusz (EU) A313 |
T1-DU Programowalne układy cyfrowe (T1-DU) - W30 Wykład Węglarski Mariusz (EU) A313 |
A1-DU, T1-DU Szkolenie BHP (A1-DU) - W04 Wykład, (jednorazowo, w środę 16 marca 2022 r.), (obecność obowiązkowa, gdyż wiąże się z wydaniem indywidualnego zaświadczenia uczestnictwa) Woźny Artur (ZB) V18 |
--- | --- | --- | --- | --- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | |||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | |||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | |||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||||
#10:30-10:45 | T1-DU Język angielski w nauce i technice (T1-DU) - K30 Lektorat, (zajęcia zdalne) Kawa-Ledniowska Izabela (CJ), Rochecka Barbara (CJ) |
T1-DU Język angielski w nauce i technice (T1-DU) - K30 Lektorat, (zajęcia zdalne) Kawa-Ledniowska Izabela (CJ), Rochecka Barbara (CJ) |
T1-DU Metody obliczeniowe w fizyce i technice (T1-DU) - W15 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) A111 |
T1-DU-C2 Metody numeryczne (T1-DU) - C15 Ćwiczenia Kuras Romuald (ET) A214 |
--- | T1-DU Metody numeryczne (T1-DU) - W15 Wykład Brański Adam (ET) A214 |
T1-DU-C2 Metody obliczeniowe w fizyce i technice (T1-DU) - C15 Ćwiczenia Pawłowski Stanisław (ED) A312 |
-x- | -x- | #10:30-10:45 | |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||
11:00-11:15 | --- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | |||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||
11:30-11:45 | --- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | |||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||||
#12:15-12:30 | --- | --- | T1-DU Teoria pola elektromagnetycznego II (T1-DU) - W30 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) A111 |
T1-DU Teoria pola elektromagnetycznego II (T1-DU) - W30 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) A111 |
Programowalne układy cyfrowe (T1-DU) - L30 Laboratorium Węglarski Mariusz (EU) A50 |
Programowalne układy cyfrowe (T1-DU) - L30 Laboratorium Węglarski Mariusz (EU) A50 |
T1-DU-C2 Teoria pola elektromagnetycznego II (T1-DU) - C30 Ćwiczenia Pawłowski Stanisław (ED) A312 |
T1-DU-C2 Teoria pola elektromagnetycznego II (T1-DU) - C30 Ćwiczenia Pawłowski Stanisław (ED) A312 |
-x- | -x- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||
#14:00-14:15 | Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (T1-DU) - L30 Laboratorium Sobaszek Mirosław (EP) A300 |
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (T1-DU) - L30 Laboratorium Sobaszek Mirosław (EP) A300 |
--- | Metody numeryczne (T1-DU) - L15 Laboratorium Wilczkiewicz Bartłomiej (EU) A74 |
T1-DU Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (T1-DU) - W30 Wykład Sobaszek Mirosław (EP) A313 |
T1-DU Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (T1-DU) - W30 Wykład Sobaszek Mirosław (EP) A313 |
Diagnostyka i niezawodność (T1-DU) - L15 Laboratorium Tabisz Roman (EM) A209 |
Diagnostyka i niezawodność (T1-DU) - P15 Projekt Tabisz Roman (EM) A113 |
-x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||||
14:30-14:45 | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||||
14:45-15:00 | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||||
15:00-15:15 | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||||
15:15-15:30 | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||||
15:30-15:45 | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||||
#15:45-16:00 | T1-DU Diagnostyka i niezawodność (T1-DU) - W30 Wykład Bednarek Marcin (EA) B305 |
T1-DU Diagnostyka i niezawodność (T1-DU) - W30 Wykład Bednarek Marcin (EA) B305 |
--- | Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - L15 Laboratorium Bednarek Marcin (EA) D7 |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||
#17:30-17:45 | T1-DU Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - W30 Wykład Bednarek Marcin (EA) B305 |
T1-DU Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - W30 Wykład Bednarek Marcin (EA) B305 |
-x- | Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - P15 Projekt Bednarek Marcin (EA) D7 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | |||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | |||
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | |||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | |||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | |||
19:00-19:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
T2-DU-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | T2-DU Zintegrowane systemy mikroprocesorowe -p.w. (T2-DU) - W30 Wykład Węglarski Mariusz (EU) A111 |
T2-DU Zintegrowane systemy mikroprocesorowe -p.w. (T2-DU) - W30 Wykład Węglarski Mariusz (EU) A111 |
T2-DU Technika radiowej identyfikacji obiektów (T2-DU) - W30 Wykład Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) A111 |
T2-DU Technika radiowej identyfikacji obiektów (T2-DU) - W30 Wykład Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) A111 |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | ||||
09:15-09:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | ||||
09:30-09:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | ||||
09:45-10:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | ||||
10:00-10:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | ||||
10:15-10:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | ||||
#10:30-10:45 | T2-DU Diagnostyka sprzętu komputerowego -p.w. (T2-DU) - W30 Wykład Klepacki Dariusz (EU) A313 |
T2-DU Diagnostyka sprzętu komputerowego -p.w. (T2-DU) - W30 Wykład Klepacki Dariusz (EU) A313 |
Technika radiowej identyfikacji obiektów (T2-DU) - L15 Laboratorium Wilczkiewicz Bartłomiej (EU) A74 |
Cyfrowe przyrządy pomiarowe -p.w. (T2-DU) - L15 Laboratorium, Część 1., (w tyg. 2, 4, 6, 10) Chorzępa Rafał (EM) A209 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||||
11:00-11:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||
11:15-11:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||||
11:30-11:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||
11:45-12:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | ||||
12:00-12:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||||
#12:15-12:30 | T2-DU Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (T2-DU) - W30 Wykład Sobaszek Mirosław (EP) A111 |
T2-DU Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (T2-DU) - W30 Wykład Sobaszek Mirosław (EP) A111 |
Cyfrowe przyrządy pomiarowe -p.w. (T2-DU) - L15 Laboratorium, Część 2., (w tyg. 1, 3, 5, 7) Chorzępa Rafał (EM) A209 |
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (T2-DU) - L15 Laboratorium Sobaszek Mirosław (EP) A300 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||
12:45-13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||
13:00-13:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||
13:15-13:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||
13:30-13:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||
13:45-14:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||
#14:00-14:15 | T2-DU Cyfrowe przyrządy pomiarowe -p.w. (T2-DU) - W30 Wykład Dorozhovets Mykhaylo (EM) A111 |
T2-DU Cyfrowe przyrządy pomiarowe -p.w. (T2-DU) - W30 Wykład Dorozhovets Mykhaylo (EM) A111 |
Zintegrowane systemy mikroprocesorowe -p.w. (T2-DU) - L15 Laboratorium Węglarski Mariusz (EU) A50 |
Diagnostyka sprzętu komputerowego -p.w. (T2-DU) - L15 Laboratorium Błąd Grzegorz (EU) A75 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||
#15:45-16:00 | T2-DU Wykład monograficzny (T2-DU) - W15 Wykład, (w tyg. 2-9) Sabat Wiesław (EU), Kuryło Kazimierz (EU), Tabisz Roman (EM), Klepacki Dariusz (EU), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) A111 |
T2-DU Wykład monograficzny (T2-DU) - W15 Wykład, (w tyg. 2-9) Sabat Wiesław (EU), Kuryło Kazimierz (EU), Tabisz Roman (EM), Klepacki Dariusz (EU), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) A111 |
--- | Technika radiowej identyfikacji obiektów (T2-DU) - P15 Projekt Wilczkiewicz Bartłomiej (EU) A74 |
T2-DU Seminarium dyplomowe (T2-DU w EM) - C15 Ćwiczenia Hanus Robert (EM) A112 |
T2-DU Seminarium dyplomowe (T2-DU w EU) - C15 Ćwiczenia Potencki Jerzy (EU) A112 |
-x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||||
16:15-16:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||||
16:30-16:45 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||||
16:45-17:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||||
17:00-17:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||||
17:15-17:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||||
#17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
T2-DU-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | T2-DU Zintegrowane systemy mikroprocesorowe -p.w. (T2-DU) - W30 Wykład Węglarski Mariusz (EU) A111 |
T2-DU Zintegrowane systemy mikroprocesorowe -p.w. (T2-DU) - W30 Wykład Węglarski Mariusz (EU) A111 |
T2-DU Technika radiowej identyfikacji obiektów (T2-DU) - W30 Wykład Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) A111 |
T2-DU Technika radiowej identyfikacji obiektów (T2-DU) - W30 Wykład Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) A111 |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | ||||
09:15-09:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | ||||
09:30-09:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | ||||
09:45-10:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | ||||
10:00-10:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | ||||
10:15-10:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | ||||
#10:30-10:45 | T2-DU Diagnostyka sprzętu komputerowego -p.w. (T2-DU) - W30 Wykład Klepacki Dariusz (EU) A313 |
T2-DU Diagnostyka sprzętu komputerowego -p.w. (T2-DU) - W30 Wykład Klepacki Dariusz (EU) A313 |
Cyfrowe przyrządy pomiarowe -p.w. (T2-DU) - L15 Laboratorium, Część 1., (w tyg. 1, 3, 5, 7) Chorzępa Rafał (EM) A209 |
Technika radiowej identyfikacji obiektów (T2-DU) - L15 Laboratorium Wilczkiewicz Bartłomiej (EU) A74 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||||
11:00-11:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||
11:15-11:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||||
11:30-11:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||
11:45-12:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | ||||
12:00-12:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||||
#12:15-12:30 | T2-DU Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (T2-DU) - W30 Wykład Sobaszek Mirosław (EP) A111 |
T2-DU Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (T2-DU) - W30 Wykład Sobaszek Mirosław (EP) A111 |
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (T2-DU) - L15 Laboratorium Sobaszek Mirosław (EP) A300 |
Cyfrowe przyrządy pomiarowe -p.w. (T2-DU) - L15 Laboratorium, Część 2., (w tyg. 2, 4, 6, 10) Chorzępa Rafał (EM) A209 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||
12:45-13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||
13:00-13:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||
13:15-13:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||
13:30-13:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||
13:45-14:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||
#14:00-14:15 | T2-DU Cyfrowe przyrządy pomiarowe -p.w. (T2-DU) - W30 Wykład Dorozhovets Mykhaylo (EM) A111 |
T2-DU Cyfrowe przyrządy pomiarowe -p.w. (T2-DU) - W30 Wykład Dorozhovets Mykhaylo (EM) A111 |
Diagnostyka sprzętu komputerowego -p.w. (T2-DU) - L15 Laboratorium Błąd Grzegorz (EU) A75 |
Zintegrowane systemy mikroprocesorowe -p.w. (T2-DU) - L15 Laboratorium Węglarski Mariusz (EU) A50 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||
#15:45-16:00 | T2-DU Wykład monograficzny (T2-DU) - W15 Wykład, (w tyg. 2-9) Sabat Wiesław (EU), Kuryło Kazimierz (EU), Tabisz Roman (EM), Klepacki Dariusz (EU), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) A111 |
T2-DU Wykład monograficzny (T2-DU) - W15 Wykład, (w tyg. 2-9) Sabat Wiesław (EU), Kuryło Kazimierz (EU), Tabisz Roman (EM), Klepacki Dariusz (EU), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) A111 |
Technika radiowej identyfikacji obiektów (T2-DU) - P15 Projekt Wilczkiewicz Bartłomiej (EU) A74 |
--- | T2-DU Seminarium dyplomowe (T2-DU w EM) - C15 Ćwiczenia Hanus Robert (EM) A112 |
T2-DU Seminarium dyplomowe (T2-DU w EU) - C15 Ćwiczenia Potencki Jerzy (EU) A112 |
-x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||||
16:15-16:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||||
16:30-16:45 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||||
16:45-17:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||||
17:00-17:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||||
17:15-17:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||||
#17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
R.E3-L3-NapędElektr. | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (w tyg. 2-11) Pliś Danuta (ED) B50 |
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (w tyg. 2-11) Pliś Danuta (ED) B50 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||
#10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #10:30-10:45 | ||
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
#12:15-12:30 | Napęd elektryczny (E3P) - P15 Projekt Mazurkiewicz Adam (ED) B100b |
--- | --- | R.E3-C2-NapędElektr. Napęd elektryczny (E3P) - C15 Ćwiczenia Mazurkiewicz Adam (ED) B300 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||
#14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
R.A1-L4-ElementyiUkładyElektron. | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
#10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
#12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
#14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
R.A1-L4-Progr.wJęz.CiProgr.Ob. | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
#10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
#12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
#14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
R.A1-L4-Rach.Prawd.iStat.Mat. | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
#10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
#12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
#14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
R.E1-L5-InformatykaII | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
#10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
#12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
#14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
R.E1-L6-InformatykaII | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
#10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
#12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
#14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
R.E2-L6-Aut.iRegul.Aut.II | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
#10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
#12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
#14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
R.E2-L6-ElektronikaII | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
#10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
#12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
#14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
R.F1-L8-MetodyNum. | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
#10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
#12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
#14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
R.F2-L11-SieciKomp.I | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
#10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
#12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
#14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
R.F2-L6-SztucznaInt. | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
#10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
#12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
#14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
R.F2-L11-BazyDanych | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
#10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
#12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
#14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
R.F2-L11-PodstawyTelekom. | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
#10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
#12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
#14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
R.F3A-L6-NowoczesneTechn.Progr. | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
#10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
#12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
#14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
R.F3A-L6-Progr.wJęzykuJava | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
#10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
#12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
#14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
R.F3-L9-SystemyWbudowane | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
#10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
#12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
#14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
R.F1A-DU-L3-SemantykaiWeryfikacjaProgr. | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
#10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
#12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
#14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
R.T2-L5-ElementyElektron.II | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
#10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
#12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
#14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
R.T2-L5-TechnikaCyfrowa | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
#10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
#12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
#14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
FS1-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:15-10:30 |
#10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:00-12:15 |
#12:15-12:30 | FS1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FS0-DI s.2.) - W15 Wykład, (w sali S3) Strzałka Dominik (ES) |
--- | --- | --- | FS1-C1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FS0-DI s.2.) - C15 Ćwiczenia Gerka Alicja (ES) F402 |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||
#14:00-14:15 | --- | --- | FS1 Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - W20 Wykład Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES) A61 |
FS1 Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - W20 Wykład Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES) A61 |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||
#15:45-16:00 | --- | --- | Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - L30 Laboratorium Paszkiewicz Andrzej (ES) F604 |
Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - L30 Laboratorium Paszkiewicz Andrzej (ES) F604 |
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FS0-DI s.2.) - L15 Laboratorium Mazurek Mirosław (ES) F505 |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||
#17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
FS1-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:15-10:30 |
#10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:00-12:15 |
#12:15-12:30 | FS1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FS0-DI s.2.) - W15 Wykład, (w sali S3) Strzałka Dominik (ES) |
--- | --- | --- | FS1-C1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FS0-DI s.2.) - C15 Ćwiczenia Gerka Alicja (ES) F402 |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||
#14:00-14:15 | --- | --- | FS1 Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - W20 Wykład Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES) A61 |
FS1 Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - W20 Wykład Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES) A61 |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||
#15:45-16:00 | --- | --- | Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - L30 Laboratorium Bolanowski Marek (ES) F602 |
Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - L30 Laboratorium Bolanowski Marek (ES) F602 |
--- | Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FS0-DI s.2.) - L15 Laboratorium Kuraś Paweł (ES) F505 |
-x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||
#17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
FS1-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:15-10:30 |
#10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:00-12:15 |
#12:15-12:30 | FS1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FS0-DI s.2.) - W15 Wykład, (w sali S3) Strzałka Dominik (ES) |
--- | --- | --- | --- | FS1-C2 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FS0-DI s.2.) - C15 Ćwiczenia Gerka Alicja (ES) F402 |
-x- | -x- | -x- | -x- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||
#14:00-14:15 | --- | --- | FS1 Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - W20 Wykład Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES) A61 |
FS1 Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - W20 Wykład Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES) A61 |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||
#15:45-16:00 | --- | --- | Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FS0-DI s.2.) - L15 Laboratorium Smalara Krzysztof (ES) F505 |
--- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |
#17:30-17:45 | --- | --- | Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - L30 Laboratorium Paszkiewicz Andrzej (ES) F604 |
Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - L30 Laboratorium Paszkiewicz Andrzej (ES) F604 |
--- | --- | -x- | -x- | --- | --- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
FS1-L4 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:15-10:30 |
#10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:00-12:15 |
#12:15-12:30 | FS1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FS0-DI s.2.) - W15 Wykład, (w sali S3) Strzałka Dominik (ES) |
--- | --- | --- | --- | FS1-C2 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FS0-DI s.2.) - C15 Ćwiczenia Gerka Alicja (ES) F402 |
-x- | -x- | -x- | -x- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||
#14:00-14:15 | --- | --- | FS1 Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - W20 Wykład Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES) A61 |
FS1 Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - W20 Wykład Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES) A61 |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FS0-DI s.2.) - L15 Laboratorium Smalara Krzysztof (ES) F505 |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |
#17:30-17:45 | --- | --- | Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - L30 Laboratorium Bolanowski Marek (ES) F602 |
Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - L30 Laboratorium Bolanowski Marek (ES) F602 |
--- | --- | -x- | -x- | --- | --- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
FS1-L5 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:15-10:30 |
#10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:00-12:15 |
#12:15-12:30 | FS1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FS0-DI s.2.) - W15 Wykład, (w sali S3) Strzałka Dominik (ES) |
--- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | |
#14:00-14:15 | --- | --- | FS1 Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - W20 Wykład Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES) A61 |
FS1 Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - W20 Wykład Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES) A61 |
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FS0-DI s.2.) - L15 Laboratorium Mazurek Mirosław (ES) F505 |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||
#15:45-16:00 | Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - L30 Laboratorium Paszkiewicz Andrzej (ES) F602 |
Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - L30 Laboratorium Paszkiewicz Andrzej (ES) F602 |
FS1-C3 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FS0-DI s.2.) - C15 Ćwiczenia Gerka Alicja (ES) F402 |
--- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||
#17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
FS2-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | FS2 Administracja systemów rozproszonych (FS0-DI s.4.) - W20 Wykład, (w sali V.5), (w tyg. 2-11) Paszkiewicz Andrzej (ES) |
FS2 Administracja systemów rozproszonych (FS0-DI s.4.) - W20 Wykład, (w sali V.5), (w tyg. 2-11) Paszkiewicz Andrzej (ES) |
--- | --- | Administracja systemów rozproszonych (FS0-DI s.4.) - P20 Projekt Paszkiewicz Andrzej (ES) F602 |
Administracja systemów rozproszonych (FS0-DI s.4.) - P20 Projekt Paszkiewicz Andrzej (ES) F602 |
--- | --- | --- | --- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||
#10:30-10:45 | FS2 Systemy operacyjne (FS0-DI s.4.) - W20 Wykład, (w sali V.5) Nycz Mariusz (ES) |
FS2 Systemy operacyjne (FS0-DI s.4.) - W20 Wykład, (w sali V.5) Nycz Mariusz (ES) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - L20 Laboratorium, (w tyg. 2-11) Kowal Bartosz (ES) F502 |
Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - L20 Laboratorium, (w tyg. 2-11) Kowal Bartosz (ES) F502 |
#10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||
#12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | Systemy operacyjne (FS0-DI s.4.) - L20 Laboratorium Salach Mateusz (ES) A8_9-lab.ASSECO |
--- | --- | --- | --- | Business intelligence - biznesowe wykorzystanie hurtowni danych (FS0-DI s.4.) - L15 Laboratorium Kwiatkowski Bogdan (ET) B205 |
#12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||
#14:00-14:15 | FS2 Business intelligence - biznesowe wykorzystanie hurtowni danych (FS0-DI s.4.) - W15 Wykład, (w sali V.5) Kwiatkowski Bogdan (ET) |
FS2 Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - W15 Wykład, (w sali V.5) Dymora Paweł (ES) |
--- | --- | Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - P15 Projekt Dymora Paweł (ES) F505 |
--- | --- | -x- | -x- | #14:00-14:15 | |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
FS2-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | FS2 Administracja systemów rozproszonych (FS0-DI s.4.) - W20 Wykład, (w sali V.5), (w tyg. 2-11) Paszkiewicz Andrzej (ES) |
FS2 Administracja systemów rozproszonych (FS0-DI s.4.) - W20 Wykład, (w sali V.5), (w tyg. 2-11) Paszkiewicz Andrzej (ES) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||
#10:30-10:45 | FS2 Systemy operacyjne (FS0-DI s.4.) - W20 Wykład, (w sali V.5) Nycz Mariusz (ES) |
FS2 Systemy operacyjne (FS0-DI s.4.) - W20 Wykład, (w sali V.5) Nycz Mariusz (ES) |
--- | --- | Administracja systemów rozproszonych (FS0-DI s.4.) - P20 Projekt Bolanowski Marek (ES) F604 |
Administracja systemów rozproszonych (FS0-DI s.4.) - P20 Projekt Bolanowski Marek (ES) F604 |
--- | --- | --- | --- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||
#12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | Systemy operacyjne (FS0-DI s.4.) - L20 Laboratorium Salach Mateusz (ES) A8_9-lab.ASSECO |
--- | --- | Business intelligence - biznesowe wykorzystanie hurtowni danych (FS0-DI s.4.) - L15 Laboratorium Kwiatkowski Bogdan (ET) B205 |
--- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||
#14:00-14:15 | FS2 Business intelligence - biznesowe wykorzystanie hurtowni danych (FS0-DI s.4.) - W15 Wykład, (w sali V.5) Kwiatkowski Bogdan (ET) |
FS2 Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - W15 Wykład, (w sali V.5) Dymora Paweł (ES) |
--- | --- | Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - P15 Projekt Dymora Paweł (ES) F203 |
--- | --- | -x- | -x- | #14:00-14:15 | |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - L20 Laboratorium, (w tyg. 2-11) Kowal Bartosz (ES) F502 |
Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - L20 Laboratorium, (w tyg. 2-11) Kowal Bartosz (ES) F502 |
--- | --- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
#17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
FS2-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | FS2 Administracja systemów rozproszonych (FS0-DI s.4.) - W20 Wykład, (w sali V.5), (w tyg. 2-11) Paszkiewicz Andrzej (ES) |
FS2 Administracja systemów rozproszonych (FS0-DI s.4.) - W20 Wykład, (w sali V.5), (w tyg. 2-11) Paszkiewicz Andrzej (ES) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - L20 Laboratorium, (w tyg. 2-11) Kowal Bartosz (ES) F502 |
Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - L20 Laboratorium, (w tyg. 2-11) Kowal Bartosz (ES) F502 |
#08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||
#10:30-10:45 | FS2 Systemy operacyjne (FS0-DI s.4.) - W20 Wykład, (w sali V.5) Nycz Mariusz (ES) |
FS2 Systemy operacyjne (FS0-DI s.4.) - W20 Wykład, (w sali V.5) Nycz Mariusz (ES) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Business intelligence - biznesowe wykorzystanie hurtowni danych (FS0-DI s.4.) - L15 Laboratorium Kwiatkowski Bogdan (ET) B205 |
#10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||
#12:15-12:30 | Administracja systemów rozproszonych (FS0-DI s.4.) - P20 Projekt, (w tyg. 2-11) Paszkiewicz Andrzej (ES) F602 |
Administracja systemów rozproszonych (FS0-DI s.4.) - P20 Projekt, (w tyg. 2-11) Paszkiewicz Andrzej (ES) F602 |
--- | --- | --- | Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - P15 Projekt Dymora Paweł (ES) F505 |
--- | --- | --- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||
#14:00-14:15 | FS2 Business intelligence - biznesowe wykorzystanie hurtowni danych (FS0-DI s.4.) - W15 Wykład, (w sali V.5) Kwiatkowski Bogdan (ET) |
FS2 Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - W15 Wykład, (w sali V.5) Dymora Paweł (ES) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | Systemy operacyjne (FS0-DI s.4.) - L20 Laboratorium Salach Mateusz (ES) A8_9-lab.ASSECO |
--- | --- | --- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |
#17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #17:30-17:45 | |
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | |
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | |
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | |
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | |
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | |
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
FS2-L4 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | FS2 Administracja systemów rozproszonych (FS0-DI s.4.) - W20 Wykład, (w sali V.5), (w tyg. 2-11) Paszkiewicz Andrzej (ES) |
FS2 Administracja systemów rozproszonych (FS0-DI s.4.) - W20 Wykład, (w sali V.5), (w tyg. 2-11) Paszkiewicz Andrzej (ES) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||
#10:30-10:45 | FS2 Systemy operacyjne (FS0-DI s.4.) - W20 Wykład, (w sali V.5) Nycz Mariusz (ES) |
FS2 Systemy operacyjne (FS0-DI s.4.) - W20 Wykład, (w sali V.5) Nycz Mariusz (ES) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | Business intelligence - biznesowe wykorzystanie hurtowni danych (FS0-DI s.4.) - L15 Laboratorium Kwiatkowski Bogdan (ET) B205 |
--- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||
#12:15-12:30 | Administracja systemów rozproszonych (FS0-DI s.4.) - P20 Projekt, (w tyg. 2-11) Bolanowski Marek (ES) F604 |
Administracja systemów rozproszonych (FS0-DI s.4.) - P20 Projekt, (w tyg. 2-11) Bolanowski Marek (ES) F604 |
--- | --- | Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - P15 Projekt Dymora Paweł (ES) F505 |
--- | --- | --- | --- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||
#14:00-14:15 | FS2 Business intelligence - biznesowe wykorzystanie hurtowni danych (FS0-DI s.4.) - W15 Wykład, (w sali V.5) Kwiatkowski Bogdan (ET) |
FS2 Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - W15 Wykład, (w sali V.5) Dymora Paweł (ES) |
--- | --- | Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - L20 Laboratorium, (w tyg. 2-11) Kowal Bartosz (ES) F502 |
Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - L20 Laboratorium, (w tyg. 2-11) Kowal Bartosz (ES) F502 |
--- | --- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Systemy operacyjne (FS0-DI s.4.) - L20 Laboratorium Salach Mateusz (ES) A8_9-lab.ASSECO |
--- | --- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |
#17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #17:30-17:45 | |
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | |
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | |
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | |
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | |
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | |
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
FS2-L5 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | Administracja systemów rozproszonych (FS0-DI s.4.) - P20 Projekt, (w tyg. 2-11) Paszkiewicz Andrzej (ES) F602 |
Administracja systemów rozproszonych (FS0-DI s.4.) - P20 Projekt, (w tyg. 2-11) Paszkiewicz Andrzej (ES) F602 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 | ||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||
#08:45-09:00 | FS2 Administracja systemów rozproszonych (FS0-DI s.4.) - W20 Wykład, (w sali V.5), (w tyg. 2-11) Paszkiewicz Andrzej (ES) |
FS2 Administracja systemów rozproszonych (FS0-DI s.4.) - W20 Wykład, (w sali V.5), (w tyg. 2-11) Paszkiewicz Andrzej (ES) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Business intelligence - biznesowe wykorzystanie hurtowni danych (FS0-DI s.4.) - L15 Laboratorium Kwiatkowski Bogdan (ET) B205 |
#08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||
#10:30-10:45 | FS2 Systemy operacyjne (FS0-DI s.4.) - W20 Wykład, (w sali V.5) Nycz Mariusz (ES) |
FS2 Systemy operacyjne (FS0-DI s.4.) - W20 Wykład, (w sali V.5) Nycz Mariusz (ES) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||
#12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - L20 Laboratorium, (w tyg. 2-11) Kowal Bartosz (ES) F502 |
Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - L20 Laboratorium, (w tyg. 2-11) Kowal Bartosz (ES) F502 |
#12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||
#14:00-14:15 | FS2 Business intelligence - biznesowe wykorzystanie hurtowni danych (FS0-DI s.4.) - W15 Wykład, (w sali V.5) Kwiatkowski Bogdan (ET) |
FS2 Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - W15 Wykład, (w sali V.5) Dymora Paweł (ES) |
--- | Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - P15 Projekt Dymora Paweł (ES) F604 |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||
#15:45-16:00 | --- | --- | Systemy operacyjne (FS0-DI s.4.) - L20 Laboratorium Salach Mateusz (ES) A8_9-lab.ASSECO |
--- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |
#17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #17:30-17:45 | |
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | |
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | |
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | |
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | |
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | |
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
FS2-L6 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | Administracja systemów rozproszonych (FS0-DI s.4.) - P20 Projekt, (w tyg. 2-11) Bolanowski Marek (ES) F604 |
Administracja systemów rozproszonych (FS0-DI s.4.) - P20 Projekt, (w tyg. 2-11) Bolanowski Marek (ES) F604 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 | ||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||
#08:45-09:00 | FS2 Administracja systemów rozproszonych (FS0-DI s.4.) - W20 Wykład, (w sali V.5), (w tyg. 2-11) Paszkiewicz Andrzej (ES) |
FS2 Administracja systemów rozproszonych (FS0-DI s.4.) - W20 Wykład, (w sali V.5), (w tyg. 2-11) Paszkiewicz Andrzej (ES) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | Business intelligence - biznesowe wykorzystanie hurtowni danych (FS0-DI s.4.) - L15 Laboratorium Kwiatkowski Bogdan (ET) B205 |
--- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||
#10:30-10:45 | FS2 Systemy operacyjne (FS0-DI s.4.) - W20 Wykład, (w sali V.5) Nycz Mariusz (ES) |
FS2 Systemy operacyjne (FS0-DI s.4.) - W20 Wykład, (w sali V.5) Nycz Mariusz (ES) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||
#12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - L20 Laboratorium, (w tyg. 2-11) Kowal Bartosz (ES) F502 |
Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - L20 Laboratorium, (w tyg. 2-11) Kowal Bartosz (ES) F502 |
--- | --- | --- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||
#14:00-14:15 | FS2 Business intelligence - biznesowe wykorzystanie hurtowni danych (FS0-DI s.4.) - W15 Wykład, (w sali V.5) Kwiatkowski Bogdan (ET) |
FS2 Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - W15 Wykład, (w sali V.5) Dymora Paweł (ES) |
Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - P15 Projekt Dymora Paweł (ES) F604 |
--- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | Systemy operacyjne (FS0-DI s.4.) - L20 Laboratorium Salach Mateusz (ES) A8_9-lab.ASSECO |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |
#17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #17:30-17:45 | |
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | |
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | |
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | |
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | |
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | |
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
FS3-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | FS3 Inżynierski projekt dyplomowy (FS0-DI s.6.) - P30 Projekt, (grupa L1), (w tyg. 3, 7, 8, 11, 13) Paszkiewicz Andrzej (ES) F604 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 | |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | |
#08:45-09:00 | --- | --- | FS3 Inżynierski projekt dyplomowy (FS0-DI s.6.) - P30 Projekt, (grupa L1), (w tyg. 5, 9) Strzałka Dominik (ES) F402 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |
#10:30-10:45 | Wielowymiarowa analiza danych (FS0-DI s.6.) - P15 Projekt Dymora Paweł (ES) F203 |
Usługi sieciowe w biznesie (FS0-DI s.6.) - P15 Projekt Borkowski Mariusz (ET) F502 |
--- | FS3 Wielowymiarowa analiza danych (FS0-DI s.6.) - W15 Wykład, (w sali P.15) Dymora Paweł (ES) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||
#12:15-12:30 | --- | Wielowymiarowa analiza danych (FS0-DI s.6.) - L15 Laboratorium Kuraś Paweł (ES) F505 |
--- | --- | FS3 Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FS0-DI s.6.) - W20 Wykład, (w sali V.5), (w tyg. 1-10) Kusy Maciej (EP) |
FS3 Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FS0-DI s.6.) - W20 Wykład, (w sali V.5), (w tyg. 1-10) Kusy Maciej (EP) |
--- | Usługi sieciowe w biznesie (FS0-DI s.6.) - L15 Laboratorium Posiewała Witold (ET) B205 |
--- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||
#14:00-14:15 | --- | --- | FS3 Usługi sieciowe w biznesie (FS0-DI s.6.) - W30 Wykład, (w sali V.5) Posiewała Witold (ET) |
FS3 Usługi sieciowe w biznesie (FS0-DI s.6.) - W30 Wykład, (w sali V.5) Posiewała Witold (ET) |
--- | --- | Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FS0-DI s.6.) - L20 Laboratorium, (w tyg. 5-14) Kusy Maciej (EP) A300 |
Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FS0-DI s.6.) - L20 Laboratorium, (w tyg. 5-14) Kusy Maciej (EP) A300 |
--- | --- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | FS3 Inżynierski projekt dyplomowy (FS0-DI s.6.) - P30 Projekt, (grupa L1), (w tyg. 1) Bolanowski Marek (ES) F604 |
FS3 Inżynierski projekt dyplomowy (FS0-DI s.6.) - P30 Projekt, (grupa L1), (w tyg. 6, 12, 14) Bolanowski Marek (ES) F604 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
FS3-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | FS3 Inżynierski projekt dyplomowy (FS0-DI s.6.) - P30 Projekt, (grupa L1), (w tyg. 3, 7, 8, 11, 13) Paszkiewicz Andrzej (ES) F604 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 | |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | |
#08:45-09:00 | --- | --- | FS3 Inżynierski projekt dyplomowy (FS0-DI s.6.) - P30 Projekt, (grupa L1), (w tyg. 5, 9) Strzałka Dominik (ES) F402 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |
#10:30-10:45 | Usługi sieciowe w biznesie (FS0-DI s.6.) - P15 Projekt Borkowski Mariusz (ET) F502 |
Wielowymiarowa analiza danych (FS0-DI s.6.) - P15 Projekt Dymora Paweł (ES) F203 |
--- | FS3 Wielowymiarowa analiza danych (FS0-DI s.6.) - W15 Wykład, (w sali P.15) Dymora Paweł (ES) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||
#12:15-12:30 | Wielowymiarowa analiza danych (FS0-DI s.6.) - L15 Laboratorium Kuraś Paweł (ES) F505 |
--- | --- | --- | FS3 Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FS0-DI s.6.) - W20 Wykład, (w sali V.5), (w tyg. 1-10) Kusy Maciej (EP) |
FS3 Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FS0-DI s.6.) - W20 Wykład, (w sali V.5), (w tyg. 1-10) Kusy Maciej (EP) |
--- | --- | --- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||
#14:00-14:15 | Inżynierski projekt dyplomowy (FS0-DI s.6.) - P30 Projekt, (P.D. w_tyg. 1, 3, 7, 9, 11), (M.M. w_tyg. 5, 8, 13) Dymora Paweł (ES), Mazurek Mirosław (ES) F502 |
Inżynierski projekt dyplomowy (FS0-DI s.6.) - P30 Projekt, (M.M. w_tyg. 2, 15), (M.N. w_tyg. 4, 6, 10, 12, 14) Mazurek Mirosław (ES), Nycz Mariusz (ES) F502 |
FS3 Usługi sieciowe w biznesie (FS0-DI s.6.) - W30 Wykład, (w sali V.5) Posiewała Witold (ET) |
FS3 Usługi sieciowe w biznesie (FS0-DI s.6.) - W30 Wykład, (w sali V.5) Posiewała Witold (ET) |
Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FS0-DI s.6.) - L20 Laboratorium, (w tyg. 5-14) Kusy Maciej (EP) A300 |
Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FS0-DI s.6.) - L20 Laboratorium, (w tyg. 5-14) Kusy Maciej (EP) A300 |
--- | Usługi sieciowe w biznesie (FS0-DI s.6.) - L15 Laboratorium Posiewała Witold (ET) B205 |
--- | --- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | |||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | |||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | |||||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | |||||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | |||||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | |||||||
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | FS3 Inżynierski projekt dyplomowy (FS0-DI s.6.) - P30 Projekt, (grupa L1), (w tyg. 1) Bolanowski Marek (ES) F604 |
FS3 Inżynierski projekt dyplomowy (FS0-DI s.6.) - P30 Projekt, (grupa L1), (w tyg. 6, 12, 14) Bolanowski Marek (ES) F604 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
FS3-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | FS3 Inżynierski projekt dyplomowy (FS0-DI s.6.) - P30 Projekt, (grupa L1), (w tyg. 3, 7, 8, 11, 13) Paszkiewicz Andrzej (ES) F604 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 | |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | |
#08:45-09:00 | Wielowymiarowa analiza danych (FS0-DI s.6.) - P15 Projekt Dymora Paweł (ES) F203 |
Wielowymiarowa analiza danych (FS0-DI s.6.) - L15 Laboratorium Kuraś Paweł (ES) F505 |
FS3 Inżynierski projekt dyplomowy (FS0-DI s.6.) - P30 Projekt, (grupa L1), (w tyg. 5, 9) Strzałka Dominik (ES) F402 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||
#10:30-10:45 | --- | --- | --- | FS3 Wielowymiarowa analiza danych (FS0-DI s.6.) - W15 Wykład, (w sali P.15) Dymora Paweł (ES) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |
#12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | FS3 Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FS0-DI s.6.) - W20 Wykład, (w sali V.5), (w tyg. 1-10) Kusy Maciej (EP) |
FS3 Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FS0-DI s.6.) - W20 Wykład, (w sali V.5), (w tyg. 1-10) Kusy Maciej (EP) |
Usługi sieciowe w biznesie (FS0-DI s.6.) - L15 Laboratorium Posiewała Witold (ET) B205 |
--- | --- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||
#14:00-14:15 | --- | --- | FS3 Usługi sieciowe w biznesie (FS0-DI s.6.) - W30 Wykład, (w sali V.5) Posiewała Witold (ET) |
FS3 Usługi sieciowe w biznesie (FS0-DI s.6.) - W30 Wykład, (w sali V.5) Posiewała Witold (ET) |
--- | Usługi sieciowe w biznesie (FS0-DI s.6.) - P15 Projekt Borkowski Mariusz (ET) B200 |
--- | --- | --- | --- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | |||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | |||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | |||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | |||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | |||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | |||
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FS0-DI s.6.) - L20 Laboratorium, (w tyg. 5-14) Kusy Maciej (EP) A300 |
Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FS0-DI s.6.) - L20 Laboratorium, (w tyg. 5-14) Kusy Maciej (EP) A300 |
--- | --- | --- | --- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | ||
#17:30-17:45 | FS3 Inżynierski projekt dyplomowy (FS0-DI s.6.) - P30 Projekt, (grupa L1), (w tyg. 1) Bolanowski Marek (ES) F604 |
FS3 Inżynierski projekt dyplomowy (FS0-DI s.6.) - P30 Projekt, (grupa L1), (w tyg. 6, 12, 14) Bolanowski Marek (ES) F604 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
FS3-L4 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | FS3 Inżynierski projekt dyplomowy (FS0-DI s.6.) - P30 Projekt, (grupa L1), (w tyg. 3, 7, 8, 11, 13) Paszkiewicz Andrzej (ES) F604 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 | |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | |
#08:45-09:00 | Wielowymiarowa analiza danych (FS0-DI s.6.) - L15 Laboratorium Kuraś Paweł (ES) F505 |
Wielowymiarowa analiza danych (FS0-DI s.6.) - P15 Projekt Dymora Paweł (ES) F203 |
FS3 Inżynierski projekt dyplomowy (FS0-DI s.6.) - P30 Projekt, (grupa L1), (w tyg. 5, 9) Strzałka Dominik (ES) F402 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||
#10:30-10:45 | --- | --- | --- | FS3 Wielowymiarowa analiza danych (FS0-DI s.6.) - W15 Wykład, (w sali P.15) Dymora Paweł (ES) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |
#12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | FS3 Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FS0-DI s.6.) - W20 Wykład, (w sali V.5), (w tyg. 1-10) Kusy Maciej (EP) |
FS3 Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FS0-DI s.6.) - W20 Wykład, (w sali V.5), (w tyg. 1-10) Kusy Maciej (EP) |
--- | --- | --- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||
#14:00-14:15 | --- | --- | FS3 Usługi sieciowe w biznesie (FS0-DI s.6.) - W30 Wykład, (w sali V.5) Posiewała Witold (ET) |
FS3 Usługi sieciowe w biznesie (FS0-DI s.6.) - W30 Wykład, (w sali V.5) Posiewała Witold (ET) |
Usługi sieciowe w biznesie (FS0-DI s.6.) - P15 Projekt Borkowski Mariusz (ET) B200 |
--- | Usługi sieciowe w biznesie (FS0-DI s.6.) - L15 Laboratorium Posiewała Witold (ET) B205 |
--- | --- | --- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FS0-DI s.6.) - L20 Laboratorium, (w tyg. 5-14) Kusy Maciej (EP) A300 |
Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FS0-DI s.6.) - L20 Laboratorium, (w tyg. 5-14) Kusy Maciej (EP) A300 |
--- | --- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | ||
#17:30-17:45 | FS3 Inżynierski projekt dyplomowy (FS0-DI s.6.) - P30 Projekt, (grupa L1), (w tyg. 1) Bolanowski Marek (ES) F604 |
FS3 Inżynierski projekt dyplomowy (FS0-DI s.6.) - P30 Projekt, (grupa L1), (w tyg. 6, 12, 14) Bolanowski Marek (ES) F604 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
BN1-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | BN1 Elektrotechnika (BN0-DI s.2.) - W30 Wykład Karnas Grzegorz (ET) B300 |
BN1 Elektrotechnika (BN0-DI s.2.) - W30 Wykład Karnas Grzegorz (ET) B300 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
#10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
#12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | Elektrotechnika (BN0-DI s.2.) - L15 Laboratorium Hajder Sebastian (ET) B200b |
--- | --- | --- | -x- | -x- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | |
#14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 |
#15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
BN1-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | BN1 Elektrotechnika (BN0-DI s.2.) - W30 Wykład Karnas Grzegorz (ET) B300 |
BN1 Elektrotechnika (BN0-DI s.2.) - W30 Wykład Karnas Grzegorz (ET) B300 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
#10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
#12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | Elektrotechnika (BN0-DI s.2.) - L15 Laboratorium Hajder Sebastian (ET) B200b |
--- | --- | -x- | -x- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | |
#14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 |
#15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
BN1-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | BN1 Elektrotechnika (BN0-DI s.2.) - W30 Wykład Karnas Grzegorz (ET) B300 |
BN1 Elektrotechnika (BN0-DI s.2.) - W30 Wykład Karnas Grzegorz (ET) B300 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
#10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
#12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 |
#14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | Elektrotechnika (BN0-DI s.2.) - L15 Laboratorium Hajder Sebastian (ET) B200b |
--- | --- | --- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |
#15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
BN1-L4 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | BN1 Elektrotechnika (BN0-DI s.2.) - W30 Wykład Karnas Grzegorz (ET) B300 |
BN1 Elektrotechnika (BN0-DI s.2.) - W30 Wykład Karnas Grzegorz (ET) B300 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
#10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
#12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 |
#14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | Elektrotechnika (BN0-DI s.2.) - L15 Laboratorium Hajder Sebastian (ET) B200b |
--- | --- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |
#15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
BN2-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | BN2 Pomiary wielkości fizycznych w energetyce (BN0-DI s.4.) - W15 Wykład Kowalczyk Adam (EM) A214 |
Instalacje elektryczne (BN0-DI s.4.) - P30 Projekt Wachta Henryk (EE) F202 |
Instalacje elektryczne (BN0-DI s.4.) - P30 Projekt Wachta Henryk (EE) F202 |
BN2 Podstawy automatyki (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład Śnieżek Marek (EA) B305 |
BN2 Podstawy automatyki (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład Śnieżek Marek (EA) B305 |
#08:45-09:00 |
09:00-09:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||||
09:30-09:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||||
10:00-10:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||||
#10:30-10:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | BN2 Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład Baran Krzysztof (EE) B305 |
BN2 Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład Baran Krzysztof (EE) B305 |
BN2 Instalacje elektryczne (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład Wachta Henryk (EE) B305 |
BN2 Instalacje elektryczne (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład Wachta Henryk (EE) B305 |
#10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||
11:00-11:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||
11:30-11:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||
12:00-12:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||
#12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | BN2-C1 Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - C15 Ćwiczenia Baran Krzysztof (EE) B305 |
BN2-C1 Podstawy automatyki (BN0-DI s.4.) - C15 Ćwiczenia Hubacz Marcin (EA) F102 |
Pomiary wielkości fizycznych w energetyce (BN0-DI s.4.) - L15 Laboratorium Augustyn Małgorzata (EM), Nizioł Magdalena (EM) A208 |
--- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||
13:00-13:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||
13:30-13:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||
13:45-14:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||
#14:00-14:15 | --- | --- | Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - L30 Laboratorium Baran Krzysztof (EE) B21 |
Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - L30 Laboratorium Baran Krzysztof (EE) B21 |
--- | --- | Podstawy automatyki (BN0-DI s.4.) - L30 Laboratorium Markiewicz Michał (EA) D109aut |
Podstawy automatyki (BN0-DI s.4.) - L30 Laboratorium Markiewicz Michał (EA) D109aut |
-x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||
#15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
BN2-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | BN2 Pomiary wielkości fizycznych w energetyce (BN0-DI s.4.) - W15 Wykład Kowalczyk Adam (EM) A214 |
Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - L30 Laboratorium Baran Krzysztof (EE) B21 |
Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - L30 Laboratorium Baran Krzysztof (EE) B21 |
BN2 Podstawy automatyki (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład Śnieżek Marek (EA) B305 |
BN2 Podstawy automatyki (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład Śnieżek Marek (EA) B305 |
#08:45-09:00 |
09:00-09:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||||
09:30-09:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||||
10:00-10:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||||
#10:30-10:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | BN2 Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład Baran Krzysztof (EE) B305 |
BN2 Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład Baran Krzysztof (EE) B305 |
BN2 Instalacje elektryczne (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład Wachta Henryk (EE) B305 |
BN2 Instalacje elektryczne (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład Wachta Henryk (EE) B305 |
#10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||
11:00-11:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||
11:30-11:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||
12:00-12:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||
#12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | BN2-C1 Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - C15 Ćwiczenia Baran Krzysztof (EE) B305 |
BN2-C1 Podstawy automatyki (BN0-DI s.4.) - C15 Ćwiczenia Hubacz Marcin (EA) F102 |
--- | Pomiary wielkości fizycznych w energetyce (BN0-DI s.4.) - L15 Laboratorium Augustyn Małgorzata (EM), Nizioł Magdalena (EM) A208 |
#12:15-12:30 |
12:30-12:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||
13:00-13:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||
13:30-13:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||
13:45-14:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||
#14:00-14:15 | Podstawy automatyki (BN0-DI s.4.) - L30 Laboratorium Markiewicz Michał (EA) D109aut |
Podstawy automatyki (BN0-DI s.4.) - L30 Laboratorium Markiewicz Michał (EA) D109aut |
--- | --- | --- | --- | Instalacje elektryczne (BN0-DI s.4.) - P30 Projekt Wachta Henryk (EE) F202 |
Instalacje elektryczne (BN0-DI s.4.) - P30 Projekt Wachta Henryk (EE) F202 |
-x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||
#15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
BN2-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | --- | --- | Podstawy automatyki (BN0-DI s.4.) - L30 Laboratorium Śnieżek Marek (EA) D109aut |
Podstawy automatyki (BN0-DI s.4.) - L30 Laboratorium Śnieżek Marek (EA) D109aut |
Pomiary wielkości fizycznych w energetyce (BN0-DI s.4.) - L15 Laboratorium Augustyn Małgorzata (EM), Nizioł Magdalena (EM) A208 |
BN2 Pomiary wielkości fizycznych w energetyce (BN0-DI s.4.) - W15 Wykład Kowalczyk Adam (EM) A214 |
--- | --- | BN2 Podstawy automatyki (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład Śnieżek Marek (EA) B305 |
BN2 Podstawy automatyki (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład Śnieżek Marek (EA) B305 |
#08:45-09:00 |
09:00-09:15 | -x- | -x- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | -x- | -x- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | -x- | -x- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
#10:30-10:45 | -x- | -x- | Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - L30 Laboratorium Baran Krzysztof (EE) B21 |
Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - L30 Laboratorium Baran Krzysztof (EE) B21 |
--- | --- | BN2 Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład Baran Krzysztof (EE) B305 |
BN2 Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład Baran Krzysztof (EE) B305 |
BN2 Instalacje elektryczne (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład Wachta Henryk (EE) B305 |
BN2 Instalacje elektryczne (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład Wachta Henryk (EE) B305 |
#10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||
11:00-11:15 | -x- | -x- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||
11:30-11:45 | -x- | -x- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||
12:00-12:15 | -x- | -x- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||
#12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | BN2-C2 Podstawy automatyki (BN0-DI s.4.) - C15 Ćwiczenia Hubacz Marcin (EA) F102 |
BN2-C2 Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - C15 Ćwiczenia Baran Krzysztof (EE) B305 |
Instalacje elektryczne (BN0-DI s.4.) - P30 Projekt Wachta Henryk (EE) B16 |
Instalacje elektryczne (BN0-DI s.4.) - P30 Projekt Wachta Henryk (EE) B16 |
#12:15-12:30 |
12:30-12:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||
13:00-13:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||
13:30-13:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||
13:45-14:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||
#14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
#15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
BN3-SPEC1-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
#10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
#12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
#14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | BN3-SPEC1 Przesył i akumulacja energii elektrycznej (BN0-DI s.6.) - W20 Wykład Beňa Lúbomir (EE) A313 |
--- | --- | #14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | |
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #15:45-16:00 | |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Przesył i akumulacja energii elektrycznej (BN0-DI s.6.) - L20 Laboratorium Beňa Lúbomir (EE) B17 |
--- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | |
#17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #17:30-17:45 | |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 | |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 | |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 | |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 | |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 | |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 | |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
BN3-SPEC2-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Przesył energii elektrycznej (BN0-DI s.6.) - L20 Laboratorium Nowak Marek (EE) B17 |
Przesył energii elektrycznej (BN0-DI s.6.) - L20 Laboratorium Nowak Marek (EE) B17 |
#08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||
#10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Eksploatacja instalacji elektrycznych (BN0-DI s.6.) - P20 Projekt, (w sali P.16(P-2.402)) Kutsyk Andriy (ED) |
--- | Eksploatacja instalacji elektrycznych (BN0-DI s.6.) - P20 Projekt Kutsyk Andriy (ED) B304 |
#10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |
#12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | BN3-SPEC2 Eksploatacja instalacji elektrycznych (BN0-DI s.6.) - W20 Wykład Kutsyk Andriy (ED) B304 |
#12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |
#14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #14:00-14:15 | |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | BN3-SPEC2 Przesył energii elektrycznej (BN0-DI s.6.) - W20 Wykład Beňa Lúbomir (EE) B304 |
14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | |
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #15:45-16:00 | |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |
BN3-SPEC2-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
#07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
#08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Eksploatacja instalacji elektrycznych (BN0-DI s.6.) - P20 Projekt Kutsyk Andriy (ED) B304 |
#08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |
#10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Przesył energii elektrycznej (BN0-DI s.6.) - L20 Laboratorium Nowak Marek (EE) B17 |
Przesył energii elektrycznej (BN0-DI s.6.) - L20 Laboratorium Nowak Marek (EE) B17 |
#10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Eksploatacja instalacji elektrycznych (BN0-DI s.6.) - P20 Projekt, (w sali P.16(P-2.402)) Kutsyk Andriy (ED) |
11:15-11:30 | ||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||
#12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | BN3-SPEC2 Eksploatacja instalacji elektrycznych (BN0-DI s.6.) - W20 Wykład Kutsyk Andriy (ED) B304 |
#12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |
#14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #14:00-14:15 | |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | BN3-SPEC2 Przesył energii elektrycznej (BN0-DI s.6.) - W20 Wykład Beňa Lúbomir (EE) B304 |
14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | |
#15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #15:45-16:00 | |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
#17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | #17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM |