Institution name: Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Comments: Rozkład zajęć na semestr letni r. ak. 2021/22, WEiI PRz, Marzec-Czerwiec 2022 r., studia stacjonarne.

Table of contents

 

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A1-C1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00
A1
Historia idei i odkryć naukowych -p.w. (A1) - W30 Wykład
Strzałka Dominik (ES)
A113
A1
Historia idei i odkryć naukowych -p.w. (A1) - W30 Wykład
Strzałka Dominik (ES)
A113
A1-L1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
A1-L1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
A1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B300
A1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B300
A1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład
Hanus Robert (EM)
A313
A1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład
Hanus Robert (EM)
A313
--- --- #08:45-09:00
09:00-09:15
A1-L1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
A1-L1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
--- --- 09:00-09:15
09:15-09:30
A1-L1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
A1-L1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
--- --- 09:15-09:30
09:30-09:45
A1-L1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
A1-L1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
--- --- 09:30-09:45
09:45-10:00
A1-L1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
A1-L1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
--- --- 09:45-10:00
10:00-10:15
A1-L1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
A1-L1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
--- --- 10:00-10:15
10:15-10:30
A1-L1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
A1-L1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
--- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
A1
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
A113
A1
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
A113
A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
A1-C1, A1-C2
Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 1 (CS)
Hala PRz
A1-C1, A1-C2
Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 1 (CS)
Hala PRz
Elektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Gamracki Mariusz (ET)
A313
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia
Brański Adam (ET)
F402
-x- -x- #10:30-10:45
10:45-11:00
A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
-x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15
A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
-x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30
A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
-x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45
A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
-x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00
A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
-x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15
A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
-x- -x- 12:00-12:15
#12:15-12:30
A1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET)
A113
A1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET)
A113
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
A1
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład
Jędrzejec Bartosz (EA)
A113
A1
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład
Jędrzejec Bartosz (EA)
A113
A1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład
Brański Adam (ET)
A313
A1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład
Brański Adam (ET)
A313
-x- -x- #12:15-12:30
12:30-12:45
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
-x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
-x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
-x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
-x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
-x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
-x- -x- 13:45-14:00
#14:00-14:15
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Szczepański Antoni (ET)
A113
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Borkowski Mariusz (ET)
A312
A1
Ekonomia (A1) - W30 Wykład
Stec Artur (ZE)
A113
A1
Ekonomia (A1) - W30 Wykład
Stec Artur (ZE)
A113
A1-L2
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
B17
A1-L1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
B17
--- --- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30
A1-L2
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
B17
A1-L1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
B17
--- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45
A1-L2
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
B17
A1-L1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
B17
--- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00
A1-L2
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
B17
A1-L1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
B17
--- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15
A1-L2
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
B17
A1-L1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
B17
--- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30
A1-L2
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
B17
A1-L1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
B17
--- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45
A1-L2
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
B17
A1-L1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
B17
--- --- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A1-C2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00
A1
Historia idei i odkryć naukowych -p.w. (A1) - W30 Wykład
Strzałka Dominik (ES)
A113
A1
Historia idei i odkryć naukowych -p.w. (A1) - W30 Wykład
Strzałka Dominik (ES)
A113
--- ---
A1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B300
A1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B300
A1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład
Hanus Robert (EM)
A313
A1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład
Hanus Robert (EM)
A313
--- --- #08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
A1
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
A113
A1
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
A113
---
A1-L3
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
B17
A1-C1, A1-C2
Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 1 (CS)
Hala PRz
A1-C1, A1-C2
Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 1 (CS)
Hala PRz
---
Elektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Gamracki Mariusz (ET)
A313
-x- -x- #10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- -x- -x- 12:00-12:15
#12:15-12:30
A1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET)
A113
A1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET)
A113
--- ---
A1
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład
Jędrzejec Bartosz (EA)
A113
A1
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład
Jędrzejec Bartosz (EA)
A113
A1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład
Brański Adam (ET)
A313
A1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład
Brański Adam (ET)
A313
-x- -x- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- -x- -x- 13:45-14:00
#14:00-14:15
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Borkowski Mariusz (ET)
A312
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Szczepański Antoni (ET)
A113
A1
Ekonomia (A1) - W30 Wykład
Stec Artur (ZE)
A113
A1
Ekonomia (A1) - W30 Wykład
Stec Artur (ZE)
A113
A1-L3
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
A1-L3
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia
Brański Adam (ET)
A313
--- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x- -x-
A1-L3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
A1-L3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
-x- -x- -x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A2-C1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00
A2
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - W15 Wykład
Wysocki Marian (EA)
A214
A2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - W15 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
A214
A2-L1A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA)Wysocki Marian (EA)
D9F104
A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA)
D9
-x- -x-
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - C15 Ćwiczenia
Bożek Andrzej (EA)
F102
---
A2
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (A2) - K30 Lektorat
Wawrzkiewicz Justyna (CJ)
V9
A2
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (A2) - K30 Lektorat
Wawrzkiewicz Justyna (CJ)
V9
#08:45-09:00
09:00-09:15
A2-L1A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA)Wysocki Marian (EA)
D9F104
A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA)
D9
-x- -x- --- 09:00-09:15
09:15-09:30
A2-L1A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA)Wysocki Marian (EA)
D9F104
A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA)
D9
-x- -x- --- 09:15-09:30
09:30-09:45
A2-L1A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA)Wysocki Marian (EA)
D9F104
A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA)
D9
-x- -x- --- 09:30-09:45
09:45-10:00
A2-L1A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA)Wysocki Marian (EA)
D9F104
A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA)
D9
-x- -x- --- 09:45-10:00
10:00-10:15
A2-L1A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA)Wysocki Marian (EA)
D9F104
A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA)
D9
-x- -x- --- 10:00-10:15
10:15-10:30
A2-L1A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA)Wysocki Marian (EA)
D9F104
A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA)
D9
-x- -x- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - C15 Ćwiczenia
Kapuściński Tomasz (EA)
A111
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - C15 Ćwiczenia
Bogusz Piotr (ED)
A111
A2
Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład
Bednarek Marcin (EA)
B107
A2
Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład
Bednarek Marcin (EA)
B107
-x- -x-
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład
Gniewek Lesław (EA), Bożek Andrzej (EA)
A111
A2
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład
Gniewek Lesław (EA), Bożek Andrzej (EA)
A111
#10:30-10:45
10:45-11:00 -x- -x-
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
10:45-11:00
11:00-11:15 -x- -x-
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
11:00-11:15
11:15-11:30 -x- -x-
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
11:15-11:30
11:30-11:45 -x- -x-
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
11:30-11:45
11:45-12:00 -x- -x-
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x-
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
12:00-12:15
#12:15-12:30
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 ProjektMetody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)Kapuściński Tomasz (EA)
D9D3a
A2-L1A2-L2
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt, (w D102c)
Warchoł Dawid (EA)Bożek Andrzej (EA)
D3a
A2-L1
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pakla Bartłomiej (ED)
B50
A2-L1A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Pakla Bartłomiej (ED)Bednarek Marcin (EA)
B50D9
A2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - W30 Wykład
Trybus Leszek (EA)
F202
A2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - W30 Wykład
Trybus Leszek (EA)
F202
--- --- -x- -x- #12:15-12:30
12:30-12:45
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 ProjektMetody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)Kapuściński Tomasz (EA)
D9D3a
A2-L1A2-L2
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt, (w D102c)
Warchoł Dawid (EA)Bożek Andrzej (EA)
D3a
A2-L1
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pakla Bartłomiej (ED)
B50
A2-L1A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Pakla Bartłomiej (ED)Bednarek Marcin (EA)
B50D9
--- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 ProjektMetody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)Kapuściński Tomasz (EA)
D9D3a
A2-L1A2-L2
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt, (w D102c)
Warchoł Dawid (EA)Bożek Andrzej (EA)
D3a
A2-L1
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pakla Bartłomiej (ED)
B50
A2-L1A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Pakla Bartłomiej (ED)Bednarek Marcin (EA)
B50D9
--- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 ProjektMetody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)Kapuściński Tomasz (EA)
D9D3a
A2-L1A2-L2
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt, (w D102c)
Warchoł Dawid (EA)Bożek Andrzej (EA)
D3a
A2-L1
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pakla Bartłomiej (ED)
B50
A2-L1A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Pakla Bartłomiej (ED)Bednarek Marcin (EA)
B50D9
--- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 ProjektMetody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)Kapuściński Tomasz (EA)
D9D3a
A2-L1A2-L2
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt, (w D102c)
Warchoł Dawid (EA)Bożek Andrzej (EA)
D3a
A2-L1
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pakla Bartłomiej (ED)
B50
A2-L1A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Pakla Bartłomiej (ED)Bednarek Marcin (EA)
B50D9
--- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 ProjektMetody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)Kapuściński Tomasz (EA)
D9D3a
A2-L1A2-L2
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt, (w D102c)
Warchoł Dawid (EA)Bożek Andrzej (EA)
D3a
A2-L1
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pakla Bartłomiej (ED)
B50
A2-L1A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Pakla Bartłomiej (ED)Bednarek Marcin (EA)
B50D9
--- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 ProjektMetody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)Kapuściński Tomasz (EA)
D9D3a
A2-L1A2-L2
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt, (w D102c)
Warchoł Dawid (EA)Bożek Andrzej (EA)
D3a
A2-L1
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pakla Bartłomiej (ED)
B50
A2-L1A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Pakla Bartłomiej (ED)Bednarek Marcin (EA)
B50D9
--- --- -x- -x- 13:45-14:00
#14:00-14:15
A2-L1
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F107
A2-L1A2-L2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)Ożóg Dominik (EA)
F104F107
A2-L1
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pakla Bartłomiej (ED)
B50
A2-L1
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pakla Bartłomiej (ED)
B50
A2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - W30 Wykład
Wysocki Marian (EA)
F202
A2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - W30 Wykład
Wysocki Marian (EA)
F202
--- --- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30
A2-L1
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F107
A2-L1A2-L2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)Ożóg Dominik (EA)
F104F107
A2-L1
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pakla Bartłomiej (ED)
B50
A2-L1
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pakla Bartłomiej (ED)
B50
--- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45
A2-L1
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F107
A2-L1A2-L2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)Ożóg Dominik (EA)
F104F107
A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pakla Bartłomiej (ED)
B50
A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pakla Bartłomiej (ED)
B50
--- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00
A2-L1
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F107
A2-L1A2-L2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)Ożóg Dominik (EA)
F104F107
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Stec Andrzej (EA)Pakla Bartłomiej (ED)
D9B50
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Stec Andrzej (EA)Pakla Bartłomiej (ED)
D9B50
--- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15
A2-L1
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F107
A2-L1A2-L2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)Ożóg Dominik (EA)
F104F107
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Stec Andrzej (EA)Pakla Bartłomiej (ED)
D9B50
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Stec Andrzej (EA)Pakla Bartłomiej (ED)
D9B50
--- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30
A2-L1
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F107
A2-L1A2-L2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)Ożóg Dominik (EA)
F104F107
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Stec Andrzej (EA)Pakla Bartłomiej (ED)
D9B50
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Stec Andrzej (EA)Pakla Bartłomiej (ED)
D9B50
--- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45
A2-L1
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F107
A2-L1A2-L2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)Ożóg Dominik (EA)
F104F107
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Stec Andrzej (EA)Pakla Bartłomiej (ED)
D9B50
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Stec Andrzej (EA)Pakla Bartłomiej (ED)
D9B50
--- --- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x-
A2-L1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt, (w D102c)
Bożek Andrzej (EA)
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Stec Andrzej (EA)Pakla Bartłomiej (ED)
D9B50
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Stec Andrzej (EA)Pakla Bartłomiej (ED)
D9B50
A2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - W30 Wykład
Świder Krzysztof (EA)
B300
A2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - W30 Wykład
Świder Krzysztof (EA)
B300
-x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 ---
A2-L1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt, (w D102c)
Bożek Andrzej (EA)
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Stec Andrzej (EA)Pakla Bartłomiej (ED)
D9B50
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Stec Andrzej (EA)Pakla Bartłomiej (ED)
D9B50
-x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x-
A2-L1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt, (w D102c)
Bożek Andrzej (EA)
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Stec Andrzej (EA)Pakla Bartłomiej (ED)
D9B50
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Stec Andrzej (EA)Pakla Bartłomiej (ED)
D9B50
-x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 ---
A2-L1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt, (w D102c)
Bożek Andrzej (EA)
A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pakla Bartłomiej (ED)
B50
A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pakla Bartłomiej (ED)
B50
-x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x-
A2-L1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt, (w D102c)
Bożek Andrzej (EA)
--- --- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 ---
A2-L1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt, (w D102c)
Bożek Andrzej (EA)
--- --- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 ---
A2-L1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt, (w D102c)
Bożek Andrzej (EA)
--- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- -x- -x-
A2-L2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
F202
A2-L1
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
F202
-x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x-
A2-L2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
F202
A2-L1
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
F202
-x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- ---
A2-L2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
F202
A2-L1
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
F202
-x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x-
A2-L2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
F202
A2-L1
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
F202
-x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- ---
A2-L2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
F202
A2-L1
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
F202
-x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x-
A2-L2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
F202
A2-L1
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
F202
-x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- ---
A2-L2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
F202
A2-L1
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
F202
-x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A3S
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00
A3-L1A3-L2A3-L3
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 LaboratoriumTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 ProjektProjektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Kamuda Kazimierz (EU)Śnieżek Marek (EA)
D9A74F105
A3-L1A3-L2A3-L3
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 LaboratoriumTechnologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)Ożóg Dominik (EA)
D9A74D109aut
--- ---
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F105
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F105
--- ---
A3
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt
Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA), Sadolewski Jan (EA)
F102
A3
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt
Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA), Sadolewski Jan (EA)
F102
#08:45-09:00
09:00-09:15
A3-L1A3-L2A3-L3
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 LaboratoriumTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 ProjektProjektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Kamuda Kazimierz (EU)Śnieżek Marek (EA)
D9A74F105
A3-L1A3-L2A3-L3
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 LaboratoriumTechnologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)Ożóg Dominik (EA)
D9A74D109aut
--- ---
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F105
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F105
--- --- 09:00-09:15
09:15-09:30
A3-L1A3-L2A3-L3
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 LaboratoriumTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 ProjektProjektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Kamuda Kazimierz (EU)Śnieżek Marek (EA)
D9A74F105
A3-L1A3-L2A3-L3
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 LaboratoriumTechnologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)Ożóg Dominik (EA)
D9A74D109aut
--- ---
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F105
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F105
--- --- 09:15-09:30
09:30-09:45
A3-L1A3-L2A3-L3
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 LaboratoriumTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 ProjektProjektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Kamuda Kazimierz (EU)Śnieżek Marek (EA)
D9A74F105
A3-L1A3-L2A3-L3
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 LaboratoriumTechnologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)Ożóg Dominik (EA)
D9A74D109aut
--- ---
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F105
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F105
--- --- 09:30-09:45
09:45-10:00
A3-L1A3-L2A3-L3
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 LaboratoriumTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 ProjektProjektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Kamuda Kazimierz (EU)Śnieżek Marek (EA)
D9A74F105
A3-L1A3-L2A3-L3
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 LaboratoriumTechnologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)Ożóg Dominik (EA)
D9A74D109aut
--- ---
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F105
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F105
--- --- 09:45-10:00
10:00-10:15
A3-L1A3-L2A3-L3
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 LaboratoriumTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 ProjektProjektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Kamuda Kazimierz (EU)Śnieżek Marek (EA)
D9A74F105
A3-L1A3-L2A3-L3
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 LaboratoriumTechnologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)Ożóg Dominik (EA)
D9A74D109aut
--- ---
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F105
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F105
--- --- 10:00-10:15
10:15-10:30
A3-L1A3-L2A3-L3
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 LaboratoriumTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 ProjektProjektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Kamuda Kazimierz (EU)Śnieżek Marek (EA)
D9A74F105
A3-L1A3-L2A3-L3
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 LaboratoriumTechnologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)Ożóg Dominik (EA)
D9A74D109aut
--- ---
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F105
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F105
--- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
A3-L1A3-L2A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumTechnologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Ożóg Dominik (EA)Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
F105D109autD9
A3-L1A3-L2A3-L3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 ProjektProjektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 Projekt
Ożóg Dominik (EA)Hajduk Zbigniew (EA)Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D109autF107D9
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Brański Adam (ET)
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
---
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (A3) - K30 Lektorat
Kania Katarzyna (CJ)
J003
A3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (A3) - K30 Lektorat
Kania Katarzyna (CJ)
J003
#10:30-10:45
10:45-11:00
A3-L1A3-L2A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumTechnologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Ożóg Dominik (EA)Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
F105D109autD9
A3-L1A3-L2A3-L3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 ProjektProjektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 Projekt
Ożóg Dominik (EA)Hajduk Zbigniew (EA)Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D109autF107D9
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Brański Adam (ET)
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
---
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
10:45-11:00
11:00-11:15
A3-L1A3-L2A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumTechnologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Ożóg Dominik (EA)Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
F105D109autD9
A3-L1A3-L2A3-L3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 ProjektProjektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 Projekt
Ożóg Dominik (EA)Hajduk Zbigniew (EA)Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D109autF107D9
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Brański Adam (ET)
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
---
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
11:00-11:15
11:15-11:30
A3-L1A3-L2A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumTechnologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Ożóg Dominik (EA)Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
F105D109autD9
A3-L1A3-L2A3-L3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 ProjektProjektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 Projekt
Ożóg Dominik (EA)Hajduk Zbigniew (EA)Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D109autF107D9
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Brański Adam (ET)
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
---
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
11:15-11:30
11:30-11:45
A3-L1A3-L2A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumTechnologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Ożóg Dominik (EA)Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
F105D109autD9
A3-L1A3-L2A3-L3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 ProjektProjektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 Projekt
Ożóg Dominik (EA)Hajduk Zbigniew (EA)Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D109autF107D9
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Brański Adam (ET)
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
---
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
11:30-11:45
11:45-12:00
A3-L1A3-L2A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumTechnologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Ożóg Dominik (EA)Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
F105D109autD9
A3-L1A3-L2A3-L3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 ProjektProjektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 Projekt
Ożóg Dominik (EA)Hajduk Zbigniew (EA)Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D109autF107D9
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Brański Adam (ET)
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
---
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
11:45-12:00
12:00-12:15
A3-L1A3-L2A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumTechnologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Ożóg Dominik (EA)Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
F105D109autD9
A3-L1A3-L2A3-L3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 ProjektProjektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 Projekt
Ożóg Dominik (EA)Hajduk Zbigniew (EA)Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D109autF107D9
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Brański Adam (ET)
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
---
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
12:00-12:15
#12:15-12:30
A3-L1A3-L3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 LaboratoriumMetody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)Brański Adam (ET)
F102
A3-L1A3-L2
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 LaboratoriumMetody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)Brański Adam (ET)
F102
A3
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - W15 Wykład
Kamuda Kazimierz (EU), Stec Andrzej (EA), Rzońca Dariusz (EA)
B107
A3
Metody FEM w robotyce (A3) - W15 Wykład
Brański Adam (ET)
B107
A3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA), Śnieżek Marek (EA)
A214
A3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA), Śnieżek Marek (EA)
A214
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - W15 Wykład
Bożek Andrzej (EA)
A214
-x- #12:15-12:30
12:30-12:45
A3-L1A3-L3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 LaboratoriumMetody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)Brański Adam (ET)
F102
A3-L1A3-L2
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 LaboratoriumMetody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)Brański Adam (ET)
F102
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
-x- 12:30-12:45
12:45-13:00
A3-L1A3-L3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 LaboratoriumMetody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)Brański Adam (ET)
F102
A3-L1A3-L2
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 LaboratoriumMetody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)Brański Adam (ET)
F102
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
-x- 12:45-13:00
13:00-13:15
A3-L1A3-L3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 LaboratoriumMetody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)Brański Adam (ET)
F102
A3-L1A3-L2
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 LaboratoriumMetody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)Brański Adam (ET)
F102
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
-x- 13:00-13:15
13:15-13:30
A3-L1A3-L3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 LaboratoriumMetody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)Brański Adam (ET)
F102
A3-L1A3-L2
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 LaboratoriumMetody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)Brański Adam (ET)
F102
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
-x- 13:15-13:30
13:30-13:45
A3-L1A3-L3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 LaboratoriumMetody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)Brański Adam (ET)
F102
A3-L1A3-L2
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 LaboratoriumMetody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)Brański Adam (ET)
F102
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
-x- 13:30-13:45
13:45-14:00
A3-L1A3-L3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 LaboratoriumMetody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)Brański Adam (ET)
F102
A3-L1A3-L2
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 LaboratoriumMetody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)Brański Adam (ET)
F102
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
-x- 13:45-14:00
#14:00-14:15
A3-L1A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 ProjektRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F105F102
A3-L1A3-L2A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 LaboratoriumMetody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)Kuras Romuald (ET)
F105F102F505
A3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - W25 Wykład
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
B107
A3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - W25 Wykład
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
B107
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
--- --- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30
A3-L1A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 ProjektRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F105F102
A3-L1A3-L2A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 LaboratoriumMetody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)Kuras Romuald (ET)
F105F102F505
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
--- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45
A3-L1A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 ProjektRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F105F102
A3-L1A3-L2A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 LaboratoriumMetody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)Kuras Romuald (ET)
F105F102F505
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
--- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00
A3-L1A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 ProjektRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F105F102
A3-L1A3-L2A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 LaboratoriumMetody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)Kuras Romuald (ET)
F105F102F505
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
--- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15
A3-L1A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 ProjektRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F105F102
A3-L1A3-L2A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 LaboratoriumMetody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)Kuras Romuald (ET)
F105F102F505
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
--- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30
A3-L1A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 ProjektRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F105F102
A3-L1A3-L2A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 LaboratoriumMetody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)Kuras Romuald (ET)
F105F102F505
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
--- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45
A3-L1A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 ProjektRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F105F102
A3-L1A3-L2A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 LaboratoriumMetody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)Kuras Romuald (ET)
F105F102F505
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
--- --- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00
A3-L3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F102
A3-L3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F102
A3-L3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
A3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - W15 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B107
A3-L1
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
A3-L2
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
-x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15
A3-L3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F102
A3-L3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F102
A3-L3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
A3-L1
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
A3-L2
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
--- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30
A3-L3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F102
A3-L3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F102
A3-L3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
A3-L1
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
A3-L2
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
-x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45
A3-L3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F102
A3-L3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F102
A3-L3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
A3-L1
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
A3-L2
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
--- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00
A3-L3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F102
A3-L3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F102
A3-L3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
A3-L1
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
A3-L2
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
-x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15
A3-L3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F102
A3-L3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F102
A3-L3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
A3-L1
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
A3-L2
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
--- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30
A3-L3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F102
A3-L3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F102
A3-L3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
A3-L1
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
A3-L2
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
--- --- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x-
A3-L3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Żabiński Tomasz (EA)
B107
A3-L3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
B107
--- -x- -x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x-
A3-L3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Żabiński Tomasz (EA)
B107
A3-L3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
B107
--- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x-
A3-L3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Żabiński Tomasz (EA)
B107
A3-L3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
B107
--- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x-
A3-L3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Żabiński Tomasz (EA)
B107
A3-L3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
B107
--- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x-
A3-L3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Żabiński Tomasz (EA)
B107
A3-L3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
B107
--- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x-
A3-L3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Żabiński Tomasz (EA)
B107
A3-L3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
B107
--- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x-
A3-L3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Żabiński Tomasz (EA)
B107
A3-L3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
B107
--- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
E1-C1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00
E1
Teoria obwodów II (E1) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET)
B107
E1
Teoria obwodów II (E1) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET)
B107
E1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B300
E1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B300
--- ---
Metody numeryczne (E1) - C15 Ćwiczenia
Kuras Romuald (ET)
A111
---
E1
Fizyka II (E1) - W15 Wykład, (w sali S2)
Żyła Gaweł (FF)
--- #08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
E1
Matematyka II (E1) - W30 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B300
E1
Matematyka II (E1) - W30 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B300
E1-L1E1-L2
Informatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Woźniak Piotr (EA)Malska Wiesława (EE)
B17
E1-L1E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)
Karnas Grzegorz (ET)Woźniak Piotr (EA)
B200b
E1-L1
Teoria obwodów II (E1) - P15 Projekt
Ziemba Robert (ET)
B210
E1-L1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
B17
E1-L1E1-L2
Fizyka II (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium
Jakubczyk Dorota (FF)Karnas Grzegorz (ET)
K32B200b
E1-L2
Fizyka II (E1) - L15 Laboratorium
Jakubczyk Dorota (FF)
K32
---
Fizyka II (E1) - C15 Ćwiczenia
Żyła Gaweł (FF)
F202
#10:30-10:45
10:45-11:00
E1-L1E1-L2
Informatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Woźniak Piotr (EA)Malska Wiesława (EE)
B17
E1-L1E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)
Karnas Grzegorz (ET)Woźniak Piotr (EA)
B200b
E1-L1
Teoria obwodów II (E1) - P15 Projekt
Ziemba Robert (ET)
B210
E1-L1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
B17
E1-L1E1-L2
Fizyka II (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium
Jakubczyk Dorota (FF)Karnas Grzegorz (ET)
K32B200b
E1-L2
Fizyka II (E1) - L15 Laboratorium
Jakubczyk Dorota (FF)
K32
--- 10:45-11:00
11:00-11:15
E1-L1E1-L2
Informatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Woźniak Piotr (EA)Malska Wiesława (EE)
B17
E1-L1E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)
Karnas Grzegorz (ET)Woźniak Piotr (EA)
B200b
E1-L1
Teoria obwodów II (E1) - P15 Projekt
Ziemba Robert (ET)
B210
E1-L1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
B17
E1-L1E1-L2
Fizyka II (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium
Jakubczyk Dorota (FF)Karnas Grzegorz (ET)
K32B200b
E1-L2
Fizyka II (E1) - L15 Laboratorium
Jakubczyk Dorota (FF)
K32
--- 11:00-11:15
11:15-11:30
E1-L1E1-L2
Informatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Woźniak Piotr (EA)Malska Wiesława (EE)
B17
E1-L1E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)
Karnas Grzegorz (ET)Woźniak Piotr (EA)
B200b
E1-L1
Teoria obwodów II (E1) - P15 Projekt
Ziemba Robert (ET)
B210
E1-L1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
B17
E1-L1E1-L2
Fizyka II (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium
Jakubczyk Dorota (FF)Karnas Grzegorz (ET)
K32B200b
E1-L2
Fizyka II (E1) - L15 Laboratorium
Jakubczyk Dorota (FF)
K32
--- 11:15-11:30
11:30-11:45
E1-L1E1-L2
Informatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Woźniak Piotr (EA)Malska Wiesława (EE)
B17
E1-L1E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)
Karnas Grzegorz (ET)Woźniak Piotr (EA)
B200b
E1-L1
Teoria obwodów II (E1) - P15 Projekt
Ziemba Robert (ET)
B210
E1-L1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
B17
E1-L1E1-L2
Fizyka II (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium
Jakubczyk Dorota (FF)Karnas Grzegorz (ET)
K32B200b
E1-L2
Fizyka II (E1) - L15 Laboratorium
Jakubczyk Dorota (FF)
K32
--- 11:30-11:45
11:45-12:00
E1-L1E1-L2
Informatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Woźniak Piotr (EA)Malska Wiesława (EE)
B17
E1-L1E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)
Karnas Grzegorz (ET)Woźniak Piotr (EA)
B200b
E1-L1
Teoria obwodów II (E1) - P15 Projekt
Ziemba Robert (ET)
B210
E1-L1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
B17
E1-L1E1-L2
Fizyka II (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium
Jakubczyk Dorota (FF)Karnas Grzegorz (ET)
K32B200b
E1-L2
Fizyka II (E1) - L15 Laboratorium
Jakubczyk Dorota (FF)
K32
--- 11:45-12:00
12:00-12:15
E1-L1E1-L2
Informatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Woźniak Piotr (EA)Malska Wiesława (EE)
B17
E1-L1E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)
Karnas Grzegorz (ET)Woźniak Piotr (EA)
B200b
E1-L1
Teoria obwodów II (E1) - P15 Projekt
Ziemba Robert (ET)
B210
E1-L1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
B17
E1-L1E1-L2
Fizyka II (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium
Jakubczyk Dorota (FF)Karnas Grzegorz (ET)
K32B200b
E1-L2
Fizyka II (E1) - L15 Laboratorium
Jakubczyk Dorota (FF)
K32
--- 12:00-12:15
#12:15-12:30
E1
Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B300
E1
Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B300
E1-L1E1-L2
Informatyka II (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - P15 Projekt
Borkowski Paweł (EA)Ziemba Robert (ET)
D3bB210
E1-L2
Informatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Joniec Wojciech (EA)
D3b
E1
Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ET)
B305
E1
Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ET)
B305
Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM)
B304
Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM)
B304
--- --- #12:15-12:30
12:30-12:45
E1-L1E1-L2
Informatyka II (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - P15 Projekt
Borkowski Paweł (EA)Ziemba Robert (ET)
D3bB210
E1-L2
Informatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Joniec Wojciech (EA)
D3b
--- --- 12:30-12:45
12:45-13:00
E1-L1E1-L2
Informatyka II (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - P15 Projekt
Borkowski Paweł (EA)Ziemba Robert (ET)
D3bB210
E1-L2
Informatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Joniec Wojciech (EA)
D3b
--- --- 12:45-13:00
13:00-13:15
E1-L1E1-L2
Informatyka II (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - P15 Projekt
Borkowski Paweł (EA)Ziemba Robert (ET)
D3bB210
E1-L2
Informatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Joniec Wojciech (EA)
D3b
--- --- 13:00-13:15
13:15-13:30
E1-L1E1-L2
Informatyka II (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - P15 Projekt
Borkowski Paweł (EA)Ziemba Robert (ET)
D3bB210
E1-L2
Informatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Joniec Wojciech (EA)
D3b
--- --- 13:15-13:30
13:30-13:45
E1-L1E1-L2
Informatyka II (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - P15 Projekt
Borkowski Paweł (EA)Ziemba Robert (ET)
D3bB210
E1-L2
Informatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Joniec Wojciech (EA)
D3b
--- --- 13:30-13:45
13:45-14:00
E1-L1E1-L2
Informatyka II (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - P15 Projekt
Borkowski Paweł (EA)Ziemba Robert (ET)
D3bB210
E1-L2
Informatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Joniec Wojciech (EA)
D3b
--- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15 --- ---
E1-C1, E1-C2
Wychowanie fizyczne cz.2. (E1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 2 (CS)
Hala PRz
E1-C1, E1-C2
Wychowanie fizyczne cz.2. (E1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 2 (CS)
Hala PRz
E1
Informatyka II (E1) - W30 Wykład
Samolej Sławomir (EA)
B305
E1
Informatyka II (E1) - W30 Wykład
Samolej Sławomir (EA)
B305
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
-x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- ---
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
-x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- ---
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
-x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- ---
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
-x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- ---
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
-x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- ---
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
-x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- ---
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
-x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 --- --- -x- -x-
E1
Ochrona własności intelektualnej (E1) - W15 Wykład
Kurzępa Bolesław (ZP)
B305
---
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
--- --- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- ---
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
--- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- -x- -x- ---
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
--- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- ---
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
--- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- -x- -x- ---
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
--- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- ---
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
--- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- -x- -x- ---
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
--- --- 17:15-17:30
#17:30-17:45 --- --- -x- -x- -x- -x-
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
--- --- #17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- ---
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
--- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x-
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
--- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- ---
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
--- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
E1-C2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00
E1
Teoria obwodów II (E1) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET)
B107
E1
Teoria obwodów II (E1) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET)
B107
E1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B300
E1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B300
--- --- ---
Metody numeryczne (E1) - C15 Ćwiczenia
Kuras Romuald (ET)
A111
E1
Fizyka II (E1) - W15 Wykład, (w sali S2)
Żyła Gaweł (FF)
--- #08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
E1
Matematyka II (E1) - W30 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B300
E1
Matematyka II (E1) - W30 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B300
E1-L3
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
E1-L3
Informatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA)
D3b
E1-L3
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
B17
---
Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM)
B304
Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM)
B304
Fizyka II (E1) - C15 Ćwiczenia
Żyła Gaweł (FF)
F202
--- #10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- 12:00-12:15
#12:15-12:30
E1
Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B300
E1
Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B300
E1-L3
Informatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)
Woźniak Piotr (EA)
E1-L3
Teoria obwodów II (E1) - P15 Projekt
Ziemba Robert (ET)
B210
E1
Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ET)
B305
E1
Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ET)
B305
E1-L3
Fizyka II (E1) - L15 Laboratorium
Jakubczyk Dorota (FF)
K32
--- --- --- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15 --- ---
E1-C1, E1-C2
Wychowanie fizyczne cz.2. (E1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 2 (CS)
Hala PRz
E1-C1, E1-C2
Wychowanie fizyczne cz.2. (E1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 2 (CS)
Hala PRz
E1
Informatyka II (E1) - W30 Wykład
Samolej Sławomir (EA)
B305
E1
Informatyka II (E1) - W30 Wykład
Samolej Sławomir (EA)
B305
--- --- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00
E1-L3
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L3
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
-x- -x-
E1
Ochrona własności intelektualnej (E1) - W15 Wykład
Kurzępa Bolesław (ZP)
B305
--- --- --- --- --- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- #17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
E2-C1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x-
E2-L1
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L1
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
-x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x-
E2-L1
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L1
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
-x- -x- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x-
E2-L1
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L1
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
-x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x-
E2-L1
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L1
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
-x- -x- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x-
E2-L1
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L1
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
-x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x-
E2-L1
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L1
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
-x- -x- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x-
E2-L1
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L1
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
-x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00
E2-L2
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
E2-L1
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Leśko Marcin (EE)
B16
E2-L1
Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Leśko Marcin (EE)
B16
E2
Energoelektronika (E2) - W30 Wykład
Sobczyński Dariusz (EE)
B107
E2
Energoelektronika (E2) - W30 Wykład
Sobczyński Dariusz (EE)
B107
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10)
Rodziński Jan (ED)
B300
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10)
Rodziński Jan (ED)
B300
E2
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E2) - K30 Lektorat
Młodochowska Katarzyna (CJ)
J304
E2
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E2) - K30 Lektorat
Młodochowska Katarzyna (CJ)
J304
#08:45-09:00
09:00-09:15
E2-L2
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
E2-L1
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Leśko Marcin (EE)
B16
E2-L1
Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Leśko Marcin (EE)
B16
09:00-09:15
09:15-09:30
E2-L2
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
E2-L1
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Leśko Marcin (EE)
B16
E2-L1
Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Leśko Marcin (EE)
B16
09:15-09:30
09:30-09:45
E2-L2
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
E2-L1
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Leśko Marcin (EE)
B16
E2-L1
Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Leśko Marcin (EE)
B16
09:30-09:45
09:45-10:00
E2-L2
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
E2-L1
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
E2-L1E2-L2
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 8, 9, 11)Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Ptak Piotr (EP)Leśko Marcin (EE)
A304B16
E2-L1E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - P15 ProjektElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 10, 12, 14)
Leśko Marcin (EE)Ptak Piotr (EP)
B16A304
09:45-10:00
10:00-10:15
E2-L2
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
E2-L1
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
E2-L1E2-L2
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 8, 9, 11)Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Ptak Piotr (EP)Leśko Marcin (EE)
A304B16
E2-L1E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - P15 ProjektElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 10, 12, 14)
Leśko Marcin (EE)Ptak Piotr (EP)
B16A304
10:00-10:15
10:15-10:30
E2-L2
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
E2-L1
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
E2-L1E2-L2
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 8, 9, 11)Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Ptak Piotr (EP)Leśko Marcin (EE)
A304B16
E2-L1E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - P15 ProjektElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 10, 12, 14)
Leśko Marcin (EE)Ptak Piotr (EP)
B16A304
10:15-10:30
#10:30-10:45
E2-L1E2-L2
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektTechnika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Rodziński Jan (ED)Parfianowicz Kamil (EE)
B57A1
E2-L1E2-L2
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Parfianowicz Kamil (EE)Rodziński Jan (ED)
A1B57
E2-L1E2-L2
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 8, 9, 11)Społeczeństwo informacyjne (E2) - P15 Projekt, (w B201)
Ptak Piotr (EP)Szczupak Paweł (ET)
A304
E2-L1E2-L2
Społeczeństwo informacyjne (E2) - P15 Projekt, (w B201)Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 10, 12, 14)
Szczupak Paweł (ET)Ptak Piotr (EP)
A304
E2
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
Baran Krzysztof (EE)
B107
E2
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
Baran Krzysztof (EE)
B107
Maszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia
Rodziński Jan (ED)
B300
Energoelektronika (E2) - C15 Ćwiczenia
Sztajmec Elżbieta (EE)
F202
E2
Elektronika II (E2) - W30 Wykład
Mączka Mariusz (EP)
B300
E2
Elektronika II (E2) - W30 Wykład
Mączka Mariusz (EP)
B300
#10:30-10:45
10:45-11:00
E2-L1E2-L2
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektTechnika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Rodziński Jan (ED)Parfianowicz Kamil (EE)
B57A1
E2-L1E2-L2
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Parfianowicz Kamil (EE)Rodziński Jan (ED)
A1B57
E2-L1E2-L2
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 8, 9, 11)Społeczeństwo informacyjne (E2) - P15 Projekt, (w B201)
Ptak Piotr (EP)Szczupak Paweł (ET)
A304
E2-L1E2-L2
Społeczeństwo informacyjne (E2) - P15 Projekt, (w B201)Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 10, 12, 14)
Szczupak Paweł (ET)Ptak Piotr (EP)
A304
10:45-11:00
11:00-11:15
E2-L1E2-L2
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektTechnika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Rodziński Jan (ED)Parfianowicz Kamil (EE)
B57A1
E2-L1E2-L2
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Parfianowicz Kamil (EE)Rodziński Jan (ED)
A1B57
E2-L1E2-L2
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 8, 9, 11)Społeczeństwo informacyjne (E2) - P15 Projekt, (w B201)
Ptak Piotr (EP)Szczupak Paweł (ET)
A304
E2-L1E2-L2
Społeczeństwo informacyjne (E2) - P15 Projekt, (w B201)Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 10, 12, 14)
Szczupak Paweł (ET)Ptak Piotr (EP)
A304
11:00-11:15
11:15-11:30
E2-L1E2-L2
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektTechnika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Rodziński Jan (ED)Parfianowicz Kamil (EE)
B57A1
E2-L1E2-L2
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Parfianowicz Kamil (EE)Rodziński Jan (ED)
A1B57
E2-L1E2-L2
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 8, 9, 11)Społeczeństwo informacyjne (E2) - P15 Projekt, (w B201)
Ptak Piotr (EP)Szczupak Paweł (ET)
A304
E2-L1E2-L2
Społeczeństwo informacyjne (E2) - P15 Projekt, (w B201)Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 10, 12, 14)
Szczupak Paweł (ET)Ptak Piotr (EP)
A304
11:15-11:30
11:30-11:45
E2-L1E2-L2
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektTechnika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Rodziński Jan (ED)Parfianowicz Kamil (EE)
B57A1
E2-L1E2-L2
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Parfianowicz Kamil (EE)Rodziński Jan (ED)
A1B57
E2-L1E2-L2
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 8, 9, 11)Społeczeństwo informacyjne (E2) - P15 Projekt, (w B201)
Ptak Piotr (EP)Szczupak Paweł (ET)
A304
E2-L1E2-L2
Społeczeństwo informacyjne (E2) - P15 Projekt, (w B201)Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 10, 12, 14)
Szczupak Paweł (ET)Ptak Piotr (EP)
A304
11:30-11:45
11:45-12:00
E2-L1E2-L2
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektTechnika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Rodziński Jan (ED)Parfianowicz Kamil (EE)
B57A1
E2-L1E2-L2
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Parfianowicz Kamil (EE)Rodziński Jan (ED)
A1B57
E2-L1E2-L2
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 8, 9, 11)Społeczeństwo informacyjne (E2) - P15 Projekt, (w B201)
Ptak Piotr (EP)Szczupak Paweł (ET)
A304
E2-L1E2-L2
Społeczeństwo informacyjne (E2) - P15 Projekt, (w B201)Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 10, 12, 14)
Szczupak Paweł (ET)Ptak Piotr (EP)
A304
11:45-12:00
12:00-12:15
E2-L1E2-L2
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektTechnika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Rodziński Jan (ED)Parfianowicz Kamil (EE)
B57A1
E2-L1E2-L2
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Parfianowicz Kamil (EE)Rodziński Jan (ED)
A1B57
E2-L2
Społeczeństwo informacyjne (E2) - P15 Projekt, (w B201)
Szczupak Paweł (ET)
E2-L1
Społeczeństwo informacyjne (E2) - P15 Projekt, (w B201)
Szczupak Paweł (ET)
12:00-12:15
#12:15-12:30
E2-L1
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
E2-L2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
E2-L1E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)Sobczyński Dariusz (EE)
B17B5
E2-L1E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)Sobczyński Dariusz (EE)
B17B5
E2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
A111
E2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
A111
E2
Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
B107
E2
Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
B107
-x- -x- #12:15-12:30
12:30-12:45
E2-L1
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
E2-L2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
E2-L1E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)Sobczyński Dariusz (EE)
B17B5
E2-L1E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)Sobczyński Dariusz (EE)
B17B5
--- --- 12:30-12:45
12:45-13:00
E2-L1
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
E2-L2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
E2-L1E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)Sobczyński Dariusz (EE)
B17B5
E2-L1E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)Sobczyński Dariusz (EE)
B17B5
-x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15
E2-L1
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
E2-L2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
E2-L1E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)Sobczyński Dariusz (EE)
B17B5
E2-L1E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)Sobczyński Dariusz (EE)
B17B5
--- --- 13:00-13:15
13:15-13:30
E2-L1
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
E2-L2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
E2-L1E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)Sobczyński Dariusz (EE)
B17B5
E2-L1E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)Sobczyński Dariusz (EE)
B17B5
-x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45
E2-L1
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
E2-L2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
E2-L1E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)Sobczyński Dariusz (EE)
B17B5
E2-L1E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)Sobczyński Dariusz (EE)
B17B5
--- --- 13:30-13:45
13:45-14:00
E2-L1
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
E2-L2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
E2-L1E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)Sobczyński Dariusz (EE)
B17B5
E2-L1E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)Sobczyński Dariusz (EE)
B17B5
--- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15 --- --- --- ---
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 2., (w tyg. 1, 3, 5, 7, 9)
Rodziński Jan (ED)
B300
E2
Społeczeństwo informacyjne (E2) - W15 Wykład
Mazur Damian (ET)
B300
E2-L1, E2-L2, E2-L3
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium, (grupa L4)
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
--- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x- -x-
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)
F102
--- --- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x-
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
--- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x-
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
--- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x-
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
--- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x-
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
--- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x-
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
--- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x-
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
--- --- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
E2-C2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00 --- ---
E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
E2
Energoelektronika (E2) - W30 Wykład
Sobczyński Dariusz (EE)
B107
E2
Energoelektronika (E2) - W30 Wykład
Sobczyński Dariusz (EE)
B107
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10)
Rodziński Jan (ED)
B300
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10)
Rodziński Jan (ED)
B300
E2
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E2) - K30 Lektorat
Młodochowska Katarzyna (CJ)
J304
E2
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E2) - K30 Lektorat
Młodochowska Katarzyna (CJ)
J304
#08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
E2-L3
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L3
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Leśko Marcin (EE)
A214
E2-L3
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Hubacz Marcin (EA)
D109aut
E2
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
Baran Krzysztof (EE)
B107
E2
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
Baran Krzysztof (EE)
B107
Energoelektronika (E2) - C15 Ćwiczenia
Sztajmec Elżbieta (EE)
F202
Maszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia
Rodziński Jan (ED)
B300
E2
Elektronika II (E2) - W30 Wykład
Mączka Mariusz (EP)
B300
E2
Elektronika II (E2) - W30 Wykład
Mączka Mariusz (EP)
B300
#10:30-10:45
10:45-11:00 10:45-11:00
11:00-11:15 11:00-11:15
11:15-11:30 11:15-11:30
11:30-11:45 11:30-11:45
11:45-12:00 11:45-12:00
12:00-12:15 12:00-12:15
#12:15-12:30
E2-L3
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Rodziński Jan (ED)
B57
E2-L3
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
E2-L3
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 8, 9, 11)
Ptak Piotr (EP)
A304
E2-L3
Społeczeństwo informacyjne (E2) - P15 Projekt, (w B201)
Szczupak Paweł (ET)
E2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
A111
E2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
A111
E2
Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
B107
E2
Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
B107
-x- -x- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15 --- ---
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 2., (w tyg. 1, 3, 5, 7, 9)
Rodziński Jan (ED)
B300
E2
Społeczeństwo informacyjne (E2) - W15 Wykład
Mazur Damian (ET)
B300
E2-L1, E2-L2, E2-L3
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium, (grupa L4)
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
--- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x- -x- --- --- ---
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)
F102
--- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
E3/EN
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x-
E3
Projekt inżynierski (E3 w ET) - P30 Projekt
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
E3
Projekt inżynierski (E3 w ET) - P30 Projekt
Mazur Damian (ET)
B200
--- --- ---
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - W30 Wykład, Część 2.
Beňa Lúbomir (EE)
B303
#07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x-
E3/EN-L1
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Pliś Danuta (ED)
B50
--- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- ---
E3/EN-L1
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Pliś Danuta (ED)
B50
--- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x-
E3/EN-L1
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Pliś Danuta (ED)
B50
--- --- 08:30-08:45
#08:45-09:00 --- ---
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - W30 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
A113
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - W30 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
A113
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B303
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B303
E3/EN-L1
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Pliś Danuta (ED)
B50
E3/EN-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 Projekt
Bogusz Piotr (ED)
B50
E3/EN-L1E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 ProjektProjekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Buczek Kazimierz (EE), Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B107B16
E3/EN-L1E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 ProjektProjekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Buczek Kazimierz (EE), Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B107B16
#08:45-09:00
09:00-09:15 --- ---
E3/EN-L1
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Pliś Danuta (ED)
B50
E3/EN-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 Projekt
Bogusz Piotr (ED)
B50
E3/EN-L1E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 ProjektProjekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Buczek Kazimierz (EE), Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B107B16
E3/EN-L1E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 ProjektProjekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Buczek Kazimierz (EE), Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B107B16
09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x-
E3/EN-L1
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Pliś Danuta (ED)
B50
E3/EN-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 Projekt
Bogusz Piotr (ED)
B50
E3/EN-L1E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 ProjektProjekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Buczek Kazimierz (EE), Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B107B16
E3/EN-L1E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 ProjektProjekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Buczek Kazimierz (EE), Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B107B16
09:15-09:30
09:30-09:45 --- ---
E3/EN-L1
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Pliś Danuta (ED)
B50
E3/EN-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 Projekt
Bogusz Piotr (ED)
B50
E3/EN-L1E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 ProjektProjekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Buczek Kazimierz (EE), Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B107B16
E3/EN-L1E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 ProjektProjekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Buczek Kazimierz (EE), Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B107B16
09:30-09:45
09:45-10:00 --- ---
E3/EN-L1
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Pliś Danuta (ED)
B50
E3/EN-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 Projekt
Bogusz Piotr (ED)
B50
E3/EN-L1E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 ProjektProjekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Buczek Kazimierz (EE), Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B107B16
E3/EN-L1E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 ProjektProjekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Buczek Kazimierz (EE), Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B107B16
09:45-10:00
10:00-10:15 --- ---
E3/EN-L1
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Pliś Danuta (ED)
B50
E3/EN-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 Projekt
Bogusz Piotr (ED)
B50
E3/EN-L1E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 ProjektProjekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Buczek Kazimierz (EE), Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B107B16
E3/EN-L1E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 ProjektProjekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Buczek Kazimierz (EE), Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B107B16
10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- ---
E3/EN-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 Projekt
Bogusz Piotr (ED)
B50
E3/EN-L1E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 ProjektProjekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Buczek Kazimierz (EE), Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B107B16
E3/EN-L1E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 ProjektProjekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)Buczek Kazimierz (EE), Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B107B16
10:15-10:30
#10:30-10:45 -x- -x-
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Gotówko Łukasz (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bB18
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Gotówko Łukasz (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bB18
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
Wachta Henryk (EE)
A112
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
Wachta Henryk (EE)
A112
E3/EN-L1
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, (135 min. bez przerwy)
Wachta Henryk (EE)
F203
E3/EN-L2
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, (135 min. bez przerwy)
Wachta Henryk (EE)
F203
E3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat
Gajdek Tomasz (CJ)
A113
E3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat
Gajdek Tomasz (CJ)
A113
#10:30-10:45
10:45-11:00 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Gotówko Łukasz (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bB18
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Gotówko Łukasz (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bB18
E3/EN-L1
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, (135 min. bez przerwy)
Wachta Henryk (EE)
F203
E3/EN-L2
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, (135 min. bez przerwy)
Wachta Henryk (EE)
F203
10:45-11:00
11:00-11:15 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Gotówko Łukasz (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bB18
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Gotówko Łukasz (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bB18
E3/EN-L1
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, (135 min. bez przerwy)
Wachta Henryk (EE)
F203
E3/EN-L2
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, (135 min. bez przerwy)
Wachta Henryk (EE)
F203
11:00-11:15
11:15-11:30 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Gotówko Łukasz (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bB18
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Gotówko Łukasz (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bB18
E3/EN-L1
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, (135 min. bez przerwy)
Wachta Henryk (EE)
F203
E3/EN-L2
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, (135 min. bez przerwy)
Wachta Henryk (EE)
F203
11:15-11:30
11:30-11:45 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Gotówko Łukasz (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bB18
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Gotówko Łukasz (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bB18
E3/EN-L1E3/EN-L2
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, (135 min. bez przerwy)Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Wachta Henryk (EE)Daraż Mateusz (ED)
F203B50
E3/EN-L2
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, (135 min. bez przerwy)
Wachta Henryk (EE)
F203
11:30-11:45
11:45-12:00 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Gotówko Łukasz (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bB18
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Gotówko Łukasz (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bB18
E3/EN-L1E3/EN-L2
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, (135 min. bez przerwy)Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Wachta Henryk (EE)Daraż Mateusz (ED)
F203B50
E3/EN-L2
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, (135 min. bez przerwy)
Wachta Henryk (EE)
F203
11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x-
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Gotówko Łukasz (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bB18
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Gotówko Łukasz (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bB18
E3/EN-L1E3/EN-L2
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, (135 min. bez przerwy)Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Wachta Henryk (EE)Daraż Mateusz (ED)
F203B50
E3/EN-L2
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, (135 min. bez przerwy)
Wachta Henryk (EE)
F203
12:00-12:15
#12:15-12:30 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)
B18B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)
B18B100b
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - W30 Wykład
Mazurkiewicz Adam (ED)
B304
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - W30 Wykład
Mazurkiewicz Adam (ED)
B304
E3/EN-L1E3/EN-L2
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, (135 min. bez przerwy)Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Wachta Henryk (EE)Daraż Mateusz (ED)
F203B50
E3/EN-L2
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, (135 min. bez przerwy)
Wachta Henryk (EE)
F203
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - W15 Wykład
Binkowski Tomasz (EE)
B303
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - W30 Wykład, Część 1.
Beňa Lúbomir (EE)
B303
#12:15-12:30
12:30-12:45 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)
B18B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)
B18B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, (135 min. bez przerwy)Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Wachta Henryk (EE)Daraż Mateusz (ED)
F203B50
E3/EN-L2
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, (135 min. bez przerwy)
Wachta Henryk (EE)
F203
12:30-12:45
12:45-13:00 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)
B18B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)
B18B100b
E3/EN-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Daraż Mateusz (ED)
B50
--- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)
B18B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)
B18B100b
E3/EN-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Daraż Mateusz (ED)
B50
--- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)
B18B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)
B18B100b
E3/EN-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Daraż Mateusz (ED)
B50
--- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- -x-
E3/EN-L1E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)
B18B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)
B18B100b
E3/EN-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Daraż Mateusz (ED)
B50
--- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)
B18B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)
B18B100b
--- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Parfianowicz Kamil (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)
B17B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Parfianowicz Kamil (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)
B17B100b
E3/EN-L1
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Krzywdzińska Krystyna (ED)
B100a
E3/EN-L1
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Krzywdzińska Krystyna (ED)
B100a
---
E3/EN-L1
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 Projekt
Pliś Danuta (ED)
B50
-x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Parfianowicz Kamil (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)
B17B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Parfianowicz Kamil (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)
B17B100b
E3/EN-L1
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Krzywdzińska Krystyna (ED)
B100a
E3/EN-L1
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Krzywdzińska Krystyna (ED)
B100a
---
E3/EN-L1
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 Projekt
Pliś Danuta (ED)
B50
--- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Parfianowicz Kamil (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)
B17B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Parfianowicz Kamil (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)
B17B100b
E3/EN-L1
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Krzywdzińska Krystyna (ED)
B100a
E3/EN-L1
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Krzywdzińska Krystyna (ED)
B100a
---
E3/EN-L1
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 Projekt
Pliś Danuta (ED)
B50
-x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 -x- -x-
E3/EN-L1E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Parfianowicz Kamil (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)
B17B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Parfianowicz Kamil (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)
B17B100b
E3/EN-L1
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Krzywdzińska Krystyna (ED)
B100a
E3/EN-L1
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Krzywdzińska Krystyna (ED)
B100a
---
E3/EN-L1
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 Projekt
Pliś Danuta (ED)
B50
--- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Parfianowicz Kamil (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)
B17B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Parfianowicz Kamil (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)
B17B100b
E3/EN-L1
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Krzywdzińska Krystyna (ED)
B100a
E3/EN-L1
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Krzywdzińska Krystyna (ED)
B100a
---
E3/EN-L1
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 Projekt
Pliś Danuta (ED)
B50
-x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Parfianowicz Kamil (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)
B17B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Parfianowicz Kamil (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)
B17B100b
E3/EN-L1
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Krzywdzińska Krystyna (ED)
B100a
E3/EN-L1
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Krzywdzińska Krystyna (ED)
B100a
---
E3/EN-L1
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 Projekt
Pliś Danuta (ED)
B50
--- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 -x- -x-
E3/EN-L1E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Parfianowicz Kamil (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)
B17B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Parfianowicz Kamil (EE)Krzywdzińska Krystyna (ED)
B17B100b
E3/EN-L1
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Krzywdzińska Krystyna (ED)
B100a
E3/EN-L1
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Krzywdzińska Krystyna (ED)
B100a
---
E3/EN-L1
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 Projekt
Pliś Danuta (ED)
B50
-x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 --- --- --- ---
E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
--- --- --- --- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- ---
E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
--- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- ---
E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
--- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- ---
E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
--- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- ---
E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
--- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- ---
E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
--- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- ---
E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
--- --- --- --- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- --- ---
E3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat, (j. niemiecki)
Majkowska Ilona (CJ)
B304
E3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat, (j. niemiecki)
Majkowska Ilona (CJ)
B304
-x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- -x- -x- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- -x- -x- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- -x- -x- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
E3/P
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x-
E3
Projekt inżynierski (E3 w ET) - P30 Projekt
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
E3
Projekt inżynierski (E3 w ET) - P30 Projekt
Mazur Damian (ET)
B200
E3P-L1
Układy energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B17
E3P-L1
Układy energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B17
-x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x-
E3P-L1
Układy energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B17
E3P-L1
Układy energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B17
-x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x-
E3P-L1
Układy energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B17
E3P-L1
Układy energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B17
-x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x-
E3P-L1
Układy energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B17
E3P-L1
Układy energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B17
-x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x-
E3P-L1
Układy energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B17
E3P-L1
Układy energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B17
-x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x-
E3P-L1
Układy energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B17
E3P-L1
Układy energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B17
-x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x-
E3P-L1
Układy energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B17
E3P-L1
Układy energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B17
-x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00
E3P-L1E3P-L2
Układy energoelektroniczne (E3/P) - P15 ProjektNapęd elektryczny (E3P) - P15 Projekt
Sztajmec Elżbieta (EE)Mazurkiewicz Adam (ED)
B16B100a
E3P-L1E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - P15 ProjektUkłady energoelektroniczne (E3/P) - P15 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)
B100aB16
Układy energoelektroniczne (E3/P) - W30 Wykład
Sobczyński Dariusz (EE)
B304
Układy energoelektroniczne (E3/P) - W30 Wykład
Sobczyński Dariusz (EE)
B304
--- ---
E3P-L1E3P-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 LaboratoriumUkłady energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Gotówko Łukasz (ED)Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B100bB17
E3P-L1E3P-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 LaboratoriumUkłady energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Gotówko Łukasz (ED)Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B100bB17
E3P-L1E3P-L2
Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka)Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt
Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA)Korkosz Mariusz (ED)
F202B100a
E3P-L1E3P-L2
Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka)Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt
Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA)Korkosz Mariusz (ED)
F202B100a
#08:45-09:00
09:00-09:15
E3P-L1E3P-L2
Układy energoelektroniczne (E3/P) - P15 ProjektNapęd elektryczny (E3P) - P15 Projekt
Sztajmec Elżbieta (EE)Mazurkiewicz Adam (ED)
B16B100a
E3P-L1E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - P15 ProjektUkłady energoelektroniczne (E3/P) - P15 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)
B100aB16
--- ---
E3P-L1E3P-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 LaboratoriumUkłady energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Gotówko Łukasz (ED)Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B100bB17
E3P-L1E3P-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 LaboratoriumUkłady energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Gotówko Łukasz (ED)Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B100bB17
E3P-L1E3P-L2
Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka)Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt
Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA)Korkosz Mariusz (ED)
F202B100a
E3P-L1E3P-L2
Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka)Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt
Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA)Korkosz Mariusz (ED)
F202B100a
09:00-09:15
09:15-09:30
E3P-L1E3P-L2
Układy energoelektroniczne (E3/P) - P15 ProjektNapęd elektryczny (E3P) - P15 Projekt
Sztajmec Elżbieta (EE)Mazurkiewicz Adam (ED)
B16B100a
E3P-L1E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - P15 ProjektUkłady energoelektroniczne (E3/P) - P15 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)
B100aB16
--- ---
E3P-L1E3P-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 LaboratoriumUkłady energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Gotówko Łukasz (ED)Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B100bB17
E3P-L1E3P-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 LaboratoriumUkłady energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Gotówko Łukasz (ED)Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B100bB17
E3P-L1E3P-L2
Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka)Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt
Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA)Korkosz Mariusz (ED)
F202B100a
E3P-L1E3P-L2
Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka)Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt
Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA)Korkosz Mariusz (ED)
F202B100a
09:15-09:30
09:30-09:45
E3P-L1E3P-L2
Układy energoelektroniczne (E3/P) - P15 ProjektNapęd elektryczny (E3P) - P15 Projekt
Sztajmec Elżbieta (EE)Mazurkiewicz Adam (ED)
B16B100a
E3P-L1E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - P15 ProjektUkłady energoelektroniczne (E3/P) - P15 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)
B100aB16
--- ---
E3P-L1E3P-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 LaboratoriumUkłady energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Gotówko Łukasz (ED)Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B100bB17
E3P-L1E3P-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 LaboratoriumUkłady energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Gotówko Łukasz (ED)Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B100bB17
E3P-L1E3P-L2
Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka)Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt
Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA)Korkosz Mariusz (ED)
F202B100a
E3P-L1E3P-L2
Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka)Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt
Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA)Korkosz Mariusz (ED)
F202B100a
09:30-09:45
09:45-10:00
E3P-L1E3P-L2
Układy energoelektroniczne (E3/P) - P15 ProjektNapęd elektryczny (E3P) - P15 Projekt
Sztajmec Elżbieta (EE)Mazurkiewicz Adam (ED)
B16B100a
E3P-L1E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - P15 ProjektUkłady energoelektroniczne (E3/P) - P15 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)
B100aB16
--- ---
E3P-L1E3P-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 LaboratoriumUkłady energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Gotówko Łukasz (ED)Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B100bB17
E3P-L1E3P-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 LaboratoriumUkłady energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Gotówko Łukasz (ED)Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B100bB17
E3P-L1E3P-L2
Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka)Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt
Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA)Korkosz Mariusz (ED)
F202B100a
E3P-L1E3P-L2
Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka)Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt
Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA)Korkosz Mariusz (ED)
F202B100a
09:45-10:00
10:00-10:15
E3P-L1E3P-L2
Układy energoelektroniczne (E3/P) - P15 ProjektNapęd elektryczny (E3P) - P15 Projekt
Sztajmec Elżbieta (EE)Mazurkiewicz Adam (ED)
B16B100a
E3P-L1E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - P15 ProjektUkłady energoelektroniczne (E3/P) - P15 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)
B100aB16
--- ---
E3P-L1E3P-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 LaboratoriumUkłady energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Gotówko Łukasz (ED)Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B100bB17
E3P-L1E3P-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 LaboratoriumUkłady energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Gotówko Łukasz (ED)Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B100bB17
E3P-L1E3P-L2
Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka)Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt
Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA)Korkosz Mariusz (ED)
F202B100a
E3P-L1E3P-L2
Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka)Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt
Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA)Korkosz Mariusz (ED)
F202B100a
10:00-10:15
10:15-10:30
E3P-L1E3P-L2
Układy energoelektroniczne (E3/P) - P15 ProjektNapęd elektryczny (E3P) - P15 Projekt
Sztajmec Elżbieta (EE)Mazurkiewicz Adam (ED)
B16B100a
E3P-L1E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - P15 ProjektUkłady energoelektroniczne (E3/P) - P15 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)
B100aB16
--- ---
E3P-L1E3P-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 LaboratoriumUkłady energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Gotówko Łukasz (ED)Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B100bB17
E3P-L1E3P-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 LaboratoriumUkłady energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Gotówko Łukasz (ED)Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B100bB17
E3P-L1E3P-L2
Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka)Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt
Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA)Korkosz Mariusz (ED)
F202B100a
E3P-L1E3P-L2
Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka)Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt
Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA)Korkosz Mariusz (ED)
F202B100a
10:15-10:30
#10:30-10:45
E3P-L1E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 Laboratorium
Łatka Małgorzata (EE)Gotówko Łukasz (ED)
B16B100b
E3P-L1E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 Laboratorium
Łatka Małgorzata (EE)Gotówko Łukasz (ED)
B16B100b
---
Napęd elektryczny (E3P) - C15 Ćwiczenia
Mazurkiewicz Adam (ED)
B300
Napęd elektryczny (E3P) - W30 Wykład
Mazurkiewicz Adam (ED)
B303
Napęd elektryczny (E3P) - W30 Wykład
Mazurkiewicz Adam (ED)
B303
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B303
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B303
E3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat
Gajdek Tomasz (CJ)
A113
E3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat
Gajdek Tomasz (CJ)
A113
#10:30-10:45
10:45-11:00
E3P-L1E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 Laboratorium
Łatka Małgorzata (EE)Gotówko Łukasz (ED)
B16B100b
E3P-L1E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 Laboratorium
Łatka Małgorzata (EE)Gotówko Łukasz (ED)
B16B100b
--- 10:45-11:00
11:00-11:15
E3P-L1E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 Laboratorium
Łatka Małgorzata (EE)Gotówko Łukasz (ED)
B16B100b
E3P-L1E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 Laboratorium
Łatka Małgorzata (EE)Gotówko Łukasz (ED)
B16B100b
--- 11:00-11:15
11:15-11:30
E3P-L1E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 Laboratorium
Łatka Małgorzata (EE)Gotówko Łukasz (ED)
B16B100b
E3P-L1E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 Laboratorium
Łatka Małgorzata (EE)Gotówko Łukasz (ED)
B16B100b
--- 11:15-11:30
11:30-11:45
E3P-L1E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 Laboratorium
Łatka Małgorzata (EE)Gotówko Łukasz (ED)
B16B100b
E3P-L1E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 Laboratorium
Łatka Małgorzata (EE)Gotówko Łukasz (ED)
B16B100b
--- 11:30-11:45
11:45-12:00
E3P-L1E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 Laboratorium
Łatka Małgorzata (EE)Gotówko Łukasz (ED)
B16B100b
E3P-L1E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 Laboratorium
Łatka Małgorzata (EE)Gotówko Łukasz (ED)
B16B100b
--- 11:45-12:00
12:00-12:15
E3P-L1E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 Laboratorium
Łatka Małgorzata (EE)Gotówko Łukasz (ED)
B16B100b
E3P-L1E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 Laboratorium
Łatka Małgorzata (EE)Gotówko Łukasz (ED)
B16B100b
--- 12:00-12:15
#12:15-12:30
E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
Sieci elektroenergetyczne (E3/P) - W25 Wykład
Łatka Małgorzata (EE)
B304
Sieci elektroenergetyczne (E3/P) - W25 Wykład
Łatka Małgorzata (EE)
B304
E3P-L1E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Podskarbi Grzegorz (ED)
B50B57
E3P-L1E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Podskarbi Grzegorz (ED)
B50B57
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - W30 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B303
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - W30 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B303
E3P-L1E3P-L2
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 LaboratoriumSieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Korkosz Mariusz (ED)Nowak Marek (EE)
B57B17
E3P-L1E3P-L2
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 LaboratoriumSieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Korkosz Mariusz (ED)Nowak Marek (EE)
B57B17
#12:15-12:30
12:30-12:45
E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E3P-L1E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Podskarbi Grzegorz (ED)
B50B57
E3P-L1E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Podskarbi Grzegorz (ED)
B50B57
E3P-L1E3P-L2
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 LaboratoriumSieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Korkosz Mariusz (ED)Nowak Marek (EE)
B57B17
E3P-L1E3P-L2
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 LaboratoriumSieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Korkosz Mariusz (ED)Nowak Marek (EE)
B57B17
12:30-12:45
12:45-13:00
E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E3P-L1E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Podskarbi Grzegorz (ED)
B50B57
E3P-L1E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Podskarbi Grzegorz (ED)
B50B57
E3P-L1E3P-L2
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 LaboratoriumSieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Korkosz Mariusz (ED)Nowak Marek (EE)
B57B17
E3P-L1E3P-L2
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 LaboratoriumSieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Korkosz Mariusz (ED)Nowak Marek (EE)
B57B17
12:45-13:00
13:00-13:15
E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E3P-L1E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Podskarbi Grzegorz (ED)
B50B57
E3P-L1E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Podskarbi Grzegorz (ED)
B50B57
E3P-L1E3P-L2
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 LaboratoriumSieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Korkosz Mariusz (ED)Nowak Marek (EE)
B57B17
E3P-L1E3P-L2
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 LaboratoriumSieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Korkosz Mariusz (ED)Nowak Marek (EE)
B57B17
13:00-13:15
13:15-13:30
E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E3P-L1E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Podskarbi Grzegorz (ED)
B50B57
E3P-L1E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Podskarbi Grzegorz (ED)
B50B57
E3P-L1E3P-L2
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 LaboratoriumSieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Korkosz Mariusz (ED)Nowak Marek (EE)
B57B17
E3P-L1E3P-L2
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 LaboratoriumSieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Korkosz Mariusz (ED)Nowak Marek (EE)
B57B17
13:15-13:30
13:30-13:45
E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E3P-L1E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Podskarbi Grzegorz (ED)
B50B57
E3P-L1E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Podskarbi Grzegorz (ED)
B50B57
E3P-L1E3P-L2
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 LaboratoriumSieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Korkosz Mariusz (ED)Nowak Marek (EE)
B57B17
E3P-L1E3P-L2
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 LaboratoriumSieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Korkosz Mariusz (ED)Nowak Marek (EE)
B57B17
13:30-13:45
13:45-14:00
E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E3P-L2
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E3P-L1E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Podskarbi Grzegorz (ED)
B50B57
E3P-L1E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Podskarbi Grzegorz (ED)
B50B57
E3P-L1E3P-L2
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 LaboratoriumSieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Korkosz Mariusz (ED)Nowak Marek (EE)
B57B17
E3P-L1E3P-L2
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 LaboratoriumSieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Korkosz Mariusz (ED)Nowak Marek (EE)
B57B17
13:45-14:00
#14:00-14:15 --- ---
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
Łatka Małgorzata (EE)
B304
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
Łatka Małgorzata (EE)
B304
E3P-L1
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Pliś Danuta (ED)
B50
E3P-L1
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Pliś Danuta (ED)
B50
E3P-L1
Sieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
E3P-L1
Sieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
-x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- ---
E3P-L1
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Pliś Danuta (ED)
B50
E3P-L1
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Pliś Danuta (ED)
B50
E3P-L1
Sieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
E3P-L1
Sieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
-x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- ---
E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Pliś Danuta (ED)
B50
E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Pliś Danuta (ED)
B50
E3P-L1
Sieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
E3P-L1
Sieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
-x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- ---
E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Pliś Danuta (ED)
B50
E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Pliś Danuta (ED)
B50
E3P-L1
Sieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
E3P-L1
Sieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
-x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- ---
E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Pliś Danuta (ED)
B50
E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Pliś Danuta (ED)
B50
E3P-L1
Sieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
E3P-L1
Sieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
-x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- ---
E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Pliś Danuta (ED)
B50
E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Pliś Danuta (ED)
B50
E3P-L1
Sieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
E3P-L1
Sieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
-x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- ---
E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Pliś Danuta (ED)
B50
E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Pliś Danuta (ED)
B50
E3P-L1
Sieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
E3P-L1
Sieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
-x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x- -x- -x- -x-
E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Pliś Danuta (ED)
B50
E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Pliś Danuta (ED)
B50
-x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- ---
E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Pliś Danuta (ED)
B50
E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Pliś Danuta (ED)
B50
--- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- ---
E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Pliś Danuta (ED)
B50
E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Pliś Danuta (ED)
B50
-x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- ---
E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Pliś Danuta (ED)
B50
E3P-L2
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Pliś Danuta (ED)
B50
--- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- -x- -x-
E3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat, (j. niemiecki)
Majkowska Ilona (CJ)
B304
E3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat, (j. niemiecki)
Majkowska Ilona (CJ)
B304
--- --- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
F1-C1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00
F1-L2
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
F1-L1
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
F1
Logika i teoria mnogości (F1) - W15 Wykład
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
A61
---
F1-L1F1-L2
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)Dec Grzegorz (EA)
B205D3b
F1-L1F1-L2
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Dec Grzegorz (EA)Drałus Grzegorz (ET)
D3bB205
F1-C1, F1-C2
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)
Hala PRz
F1-C1, F1-C2
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)
Hala PRz
#08:45-09:00
09:00-09:15
F1-L2
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
F1-L1
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
---
F1-L1F1-L2
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)Dec Grzegorz (EA)
B205D3b
F1-L1F1-L2
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Dec Grzegorz (EA)Drałus Grzegorz (ET)
D3bB205
09:00-09:15
09:15-09:30
F1-L2
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
F1-L1
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
---
F1-L1F1-L2
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)Dec Grzegorz (EA)
B205D3b
F1-L1F1-L2
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Dec Grzegorz (EA)Drałus Grzegorz (ET)
D3bB205
09:15-09:30
09:30-09:45
F1-L2
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
F1-L1
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
---
F1-L1F1-L2
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)Dec Grzegorz (EA)
B205D3b
F1-L1F1-L2
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Dec Grzegorz (EA)Drałus Grzegorz (ET)
D3bB205
09:30-09:45
09:45-10:00
F1-L2
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
F1-L1
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
---
F1-L1F1-L2
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)Dec Grzegorz (EA)
B205D3b
F1-L1F1-L2
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Dec Grzegorz (EA)Drałus Grzegorz (ET)
D3bB205
09:45-10:00
10:00-10:15
F1-L2
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
F1-L1
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
---
F1-L1F1-L2
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)Dec Grzegorz (EA)
B205D3b
F1-L1F1-L2
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Dec Grzegorz (EA)Drałus Grzegorz (ET)
D3bB205
10:00-10:15
10:15-10:30
F1-L2
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
F1-L1
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
---
F1-L1F1-L2
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)Dec Grzegorz (EA)
B205D3b
F1-L1F1-L2
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Dec Grzegorz (EA)Drałus Grzegorz (ET)
D3bB205
10:15-10:30
#10:30-10:45
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
A61
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
A61
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Rzońca Dariusz (EA)
A113
Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
Smoleń Andrzej (ET)
A312
F1-L1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
F1-L1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
F1-L1F1-L2
Metody numeryczne (F1) - P15 ProjektElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
A59-lab.G2A
F1-L1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
A59-lab.G2A
F1-L2
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Barbara (EM)
A211
F1-L2
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Barbara (EM)
A211
#10:30-10:45
10:45-11:00
F1-L1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
F1-L1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
F1-L1F1-L2
Metody numeryczne (F1) - P15 ProjektElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
A59-lab.G2A
F1-L1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
A59-lab.G2A
F1-L2
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Barbara (EM)
A211
F1-L2
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Barbara (EM)
A211
10:45-11:00
11:00-11:15
F1-L1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
F1-L1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
F1-L1F1-L2
Metody numeryczne (F1) - P15 ProjektElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
A59-lab.G2A
F1-L1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
A59-lab.G2A
F1-L2
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Barbara (EM)
A211
F1-L2
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Barbara (EM)
A211
11:00-11:15
11:15-11:30
F1-L1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
F1-L1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
F1-L1F1-L2
Metody numeryczne (F1) - P15 ProjektElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
A59-lab.G2A
F1-L1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
A59-lab.G2A
F1-L2
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Barbara (EM)
A211
F1-L2
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Barbara (EM)
A211
11:15-11:30
11:30-11:45
F1-L1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
F1-L1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
F1-L1F1-L2
Metody numeryczne (F1) - P15 ProjektElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
A59-lab.G2A
F1-L1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
A59-lab.G2A
F1-L2
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Barbara (EM)
A211
F1-L2
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Barbara (EM)
A211
11:30-11:45
11:45-12:00
F1-L1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
F1-L1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
F1-L1F1-L2
Metody numeryczne (F1) - P15 ProjektElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
A59-lab.G2A
F1-L1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
A59-lab.G2A
F1-L2
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Barbara (EM)
A211
F1-L2
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Barbara (EM)
A211
11:45-12:00
12:00-12:15
F1-L1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
F1-L1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
F1-L1F1-L2
Metody numeryczne (F1) - P15 ProjektElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
A59-lab.G2A
F1-L1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
A59-lab.G2A
F1-L2
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Barbara (EM)
A211
F1-L2
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Barbara (EM)
A211
12:00-12:15
#12:15-12:30
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
---
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Drałus Grzegorz (ET)
A113
F1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład
Wilk Barbara (EM)
P.23(P-2.501)
F1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład
Wilk Barbara (EM)
P.23(P-2.501)
F1-L1F1-L2
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium
Prędka Edyta (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F505F104
F1-L1F1-L2
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA)Prędka Edyta (ET)
F104F505
--- --- #12:15-12:30
12:30-12:45 ---
F1-L1F1-L2
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium
Prędka Edyta (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F505F104
F1-L1F1-L2
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA)Prędka Edyta (ET)
F104F505
--- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 ---
F1-L1F1-L2
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium
Prędka Edyta (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F505F104
F1-L1F1-L2
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA)Prędka Edyta (ET)
F104F505
--- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 ---
F1-L1F1-L2
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium
Prędka Edyta (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F505F104
F1-L1F1-L2
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA)Prędka Edyta (ET)
F104F505
--- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 ---
F1-L1F1-L2
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium
Prędka Edyta (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F505F104
F1-L1F1-L2
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA)Prędka Edyta (ET)
F104F505
--- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 ---
F1-L1F1-L2
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium
Prędka Edyta (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F505F104
F1-L1F1-L2
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA)Prędka Edyta (ET)
F104F505
--- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 ---
F1-L1F1-L2
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium
Prędka Edyta (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F505F104
F1-L1F1-L2
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA)Prędka Edyta (ET)
F104F505
--- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład
Strzałka Dominik (ES)
A61
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład
Strzałka Dominik (ES)
A61
---
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Gerka Alicja (ES)
A214
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Rzońca Dariusz (EA)
P.23(P-2.501)
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Rzońca Dariusz (EA)
P.23(P-2.501)
F1-L1F1-L2
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt
Śnieżek Marek (EA)Kuras Romuald (ET)
F206
F1-L2
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F206
--- --- #14:00-14:15
14:15-14:30 ---
F1-L1F1-L2
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt
Śnieżek Marek (EA)Kuras Romuald (ET)
F206
F1-L2
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F206
--- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 ---
F1-L1F1-L2
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt
Śnieżek Marek (EA)Kuras Romuald (ET)
F206
F1-L2
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F206
--- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 ---
F1-L1F1-L2
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt
Śnieżek Marek (EA)Kuras Romuald (ET)
F206
F1-L2
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F206
--- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 ---
F1-L1F1-L2
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt
Śnieżek Marek (EA)Kuras Romuald (ET)
F206
F1-L2
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F206
--- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 ---
F1-L1F1-L2
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt
Śnieżek Marek (EA)Kuras Romuald (ET)
F206
F1-L2
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F206
--- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 ---
F1-L1F1-L2
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt
Śnieżek Marek (EA)Kuras Romuald (ET)
F206
F1-L2
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F206
--- --- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
F1-C2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00
F1-L4
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
F1-L4
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
F1
Logika i teoria mnogości (F1) - W15 Wykład
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
A61
---
F1-L3F1-L4
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium
Prędka Edyta (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F505F104
F1-L3F1-L4
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA)Prędka Edyta (ET)
F104F505
F1-C1, F1-C2
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)
Hala PRz
F1-C1, F1-C2
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)
Hala PRz
#08:45-09:00
09:00-09:15
F1-L4
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
F1-L4
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
---
F1-L3F1-L4
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium
Prędka Edyta (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F505F104
F1-L3F1-L4
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA)Prędka Edyta (ET)
F104F505
09:00-09:15
09:15-09:30
F1-L4
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
F1-L4
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
---
F1-L3F1-L4
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium
Prędka Edyta (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F505F104
F1-L3F1-L4
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA)Prędka Edyta (ET)
F104F505
09:15-09:30
09:30-09:45
F1-L4
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
F1-L4
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
---
F1-L3F1-L4
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium
Prędka Edyta (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F505F104
F1-L3F1-L4
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA)Prędka Edyta (ET)
F104F505
09:30-09:45
09:45-10:00
F1-L4
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
F1-L4
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
---
F1-L3F1-L4
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium
Prędka Edyta (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F505F104
F1-L3F1-L4
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA)Prędka Edyta (ET)
F104F505
09:45-10:00
10:00-10:15
F1-L4
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
F1-L4
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
---
F1-L3F1-L4
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium
Prędka Edyta (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F505F104
F1-L3F1-L4
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA)Prędka Edyta (ET)
F104F505
10:00-10:15
10:15-10:30
F1-L4
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
F1-L4
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
---
F1-L3F1-L4
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium
Prędka Edyta (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F505F104
F1-L3F1-L4
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA)Prędka Edyta (ET)
F104F505
10:15-10:30
#10:30-10:45
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
A61
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
A61
Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
Smoleń Andrzej (ET)
A312
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Rzońca Dariusz (EA)
A113
--- ---
F1-L3F1-L4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)Dec Grzegorz (EA)
F206D3b
F1-L3F1-L4
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Dec Grzegorz (EA)Śnieżek Marek (EA)
D3bF206
F1-L3
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)
B210
F1-L4
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)
B210
#10:30-10:45
10:45-11:00 --- ---
F1-L3F1-L4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)Dec Grzegorz (EA)
F206D3b
F1-L3F1-L4
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Dec Grzegorz (EA)Śnieżek Marek (EA)
D3bF206
F1-L3
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)
B210
F1-L4
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)
B210
10:45-11:00
11:00-11:15 --- ---
F1-L3F1-L4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)Dec Grzegorz (EA)
F206D3b
F1-L3F1-L4
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Dec Grzegorz (EA)Śnieżek Marek (EA)
D3bF206
F1-L3
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)
B210
F1-L4
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)
B210
11:00-11:15
11:15-11:30 --- ---
F1-L3F1-L4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)Dec Grzegorz (EA)
F206D3b
F1-L3F1-L4
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Dec Grzegorz (EA)Śnieżek Marek (EA)
D3bF206
F1-L3
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)
B210
F1-L4
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)
B210
11:15-11:30
11:30-11:45 --- ---
F1-L3F1-L4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)Dec Grzegorz (EA)
F206D3b
F1-L3F1-L4
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Dec Grzegorz (EA)Śnieżek Marek (EA)
D3bF206
F1-L3
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)
B210
F1-L4
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)
B210
11:30-11:45
11:45-12:00 --- ---
F1-L3F1-L4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)Dec Grzegorz (EA)
F206D3b
F1-L3F1-L4
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Dec Grzegorz (EA)Śnieżek Marek (EA)
D3bF206
F1-L3
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)
B210
F1-L4
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)
B210
11:45-12:00
12:00-12:15 --- ---
F1-L3F1-L4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)Dec Grzegorz (EA)
F206D3b
F1-L3F1-L4
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Dec Grzegorz (EA)Śnieżek Marek (EA)
D3bF206
F1-L3
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)
B210
F1-L4
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)
B210
12:00-12:15
#12:15-12:30
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Drałus Grzegorz (ET)
A113
---
F1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład
Wilk Barbara (EM)
P.23(P-2.501)
F1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład
Wilk Barbara (EM)
P.23(P-2.501)
F1-L3F1-L4
Metody numeryczne (F1) - P15 ProjektElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
A59-lab.G2A
F1-L3F1-L4
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt
Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Kuras Romuald (ET)
A59-lab.G2A
--- --- #12:15-12:30
12:30-12:45 ---
F1-L3F1-L4
Metody numeryczne (F1) - P15 ProjektElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
A59-lab.G2A
F1-L3F1-L4
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt
Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Kuras Romuald (ET)
A59-lab.G2A
--- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 ---
F1-L3F1-L4
Metody numeryczne (F1) - P15 ProjektElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
A59-lab.G2A
F1-L3F1-L4
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt
Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Kuras Romuald (ET)
A59-lab.G2A
--- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 ---
F1-L3F1-L4
Metody numeryczne (F1) - P15 ProjektElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
A59-lab.G2A
F1-L3F1-L4
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt
Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Kuras Romuald (ET)
A59-lab.G2A
--- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 ---
F1-L3F1-L4
Metody numeryczne (F1) - P15 ProjektElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
A59-lab.G2A
F1-L3F1-L4
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt
Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Kuras Romuald (ET)
A59-lab.G2A
--- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 ---
F1-L3F1-L4
Metody numeryczne (F1) - P15 ProjektElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
A59-lab.G2A
F1-L3F1-L4
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt
Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Kuras Romuald (ET)
A59-lab.G2A
--- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 ---
F1-L3F1-L4
Metody numeryczne (F1) - P15 ProjektElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
A59-lab.G2A
F1-L3F1-L4
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt
Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)Kuras Romuald (ET)
A59-lab.G2A
--- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład
Strzałka Dominik (ES)
A61
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład
Strzałka Dominik (ES)
A61
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Gerka Alicja (ES)
A214
---
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Rzońca Dariusz (EA)
P.23(P-2.501)
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Rzońca Dariusz (EA)
P.23(P-2.501)
F1-L4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Błąd Grzegorz (EU)
A75
F1-L3
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Błąd Grzegorz (EU)
A75
--- --- #14:00-14:15
14:15-14:30 ---
F1-L4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Błąd Grzegorz (EU)
A75
F1-L3
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Błąd Grzegorz (EU)
A75
--- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 ---
F1-L4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Błąd Grzegorz (EU)
A75
F1-L3
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Błąd Grzegorz (EU)
A75
--- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 ---
F1-L4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Błąd Grzegorz (EU)
A75
F1-L3
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Błąd Grzegorz (EU)
A75
--- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 ---
F1-L4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Błąd Grzegorz (EU)
A75
F1-L3
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Błąd Grzegorz (EU)
A75
--- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 ---
F1-L4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Błąd Grzegorz (EU)
A75
F1-L3
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Błąd Grzegorz (EU)
A75
--- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 ---
F1-L4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Błąd Grzegorz (EU)
A75
F1-L3
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Błąd Grzegorz (EU)
A75
--- --- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x- -x- --- ---
F1-L3
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
F1-L3
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
-x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- ---
F1-L3
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
F1-L3
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
--- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- ---
F1-L3
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
F1-L3
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
-x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- ---
F1-L3
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
F1-L3
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
--- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- ---
F1-L3
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
F1-L3
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
-x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- ---
F1-L3
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
F1-L3
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
--- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- ---
F1-L3
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
F1-L3
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
-x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
F1-C3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00 ---
Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
Smoleń Andrzej (ET)
A312
F1
Logika i teoria mnogości (F1) - W15 Wykład
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
A61
---
F1-L5
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt
Smoleń Andrzej (ET)
F1-L6
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt
Smoleń Andrzej (ET)
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Drałus Grzegorz (ET)
A312
--- #08:45-09:00
09:00-09:15 --- ---
F1-L5
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt
Smoleń Andrzej (ET)
F1-L6
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt
Smoleń Andrzej (ET)
--- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- ---
F1-L5
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt
Smoleń Andrzej (ET)
F1-L6
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt
Smoleń Andrzej (ET)
--- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- ---
F1-L5
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt
Smoleń Andrzej (ET)
F1-L6
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt
Smoleń Andrzej (ET)
--- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- ---
F1-L5
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt
Smoleń Andrzej (ET)
F1-L6
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt
Smoleń Andrzej (ET)
--- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- ---
F1-L5
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt
Smoleń Andrzej (ET)
F1-L6
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt
Smoleń Andrzej (ET)
--- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- ---
F1-L5
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt
Smoleń Andrzej (ET)
F1-L6
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt
Smoleń Andrzej (ET)
--- 10:15-10:30
#10:30-10:45
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
A61
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
A61
F1-L5F1-L6
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)Krzeszowski Tomasz (EA)
B205F105
F1-L5F1-L6
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)Drałus Grzegorz (ET)
F105B205
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Gerka Alicja (ES)
A111
---
F1-L5F1-L6
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium
Prędka Edyta (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F505F104
F1-L5F1-L6
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA)Prędka Edyta (ET)
F104F505
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Rzońca Dariusz (EA)
A214
--- #10:30-10:45
10:45-11:00
F1-L5F1-L6
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)Krzeszowski Tomasz (EA)
B205F105
F1-L5F1-L6
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)Drałus Grzegorz (ET)
F105B205
---
F1-L5F1-L6
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium
Prędka Edyta (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F505F104
F1-L5F1-L6
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA)Prędka Edyta (ET)
F104F505
--- 10:45-11:00
11:00-11:15
F1-L5F1-L6
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)Krzeszowski Tomasz (EA)
B205F105
F1-L5F1-L6
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)Drałus Grzegorz (ET)
F105B205
---
F1-L5F1-L6
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumLogika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium
Prędka Edyta (ET)Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F505F104
F1-L5F1-L6
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA)Prędka Edyta (ET)
F104F505
--- 11:00-11:15
11:15-11:30
F1-L5F1-L6
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)Krzeszowski Tomasz (EA)
B205F105
F1-L5F1-L6
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)Drałus Grzegorz (ET)
F105B205
---
F1-L5